Diskuze k článku

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

Příspěvků 25

3.10.2018 1:25

To je ošklivá manipulace

F&T 212.?.?.?

Věta „Záleží na tom, či je niekto LGBTQ?“ je stejná jako věta Záleží na tom jestli je někdo deviant?. U té druhé věty je odpověď o něco více vidět. To je stejné jako se zeptat, záleží na tom, jestli je někdo duševně vyšinutý?

Děti to bohužel většinou nebudou chápat, do jaké pasti jsou vmanipulováváni.

Ano, jsme si všichni rovni, ale ti, co jsou nemocní by se měli snažit svoji chorobu dále nešířit. A pokud toho nejsou schopni, tak by měli být izolováni třeba v léčebně duševně chorých.

366861

3.10.2018 5:17

RE: To je ošklivá manipulace

coinageboy 75.?.?.?

Reakce na 366861

Ta pani je silene oskliva.

366864

3.10.2018 14:33

RE: To je ošklivá manipulace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366861

Naprosto s vámi souhlasím. Je naprosto šílené, jak jsou homosexualismus (úplně něco jiného než homosexualita) a jiné zvrácenosti tlačeny ve všech sektorech jako něco důležitého a přirozeného. Přitom například u této odpudivé "paní" se jedná jednoznačně o duševní poruchu. Je naprosto alarmující, že podobným lidem je dovoleno učit děti. Je to nechutné a odporné. Chápu, že někdo je nemocný a zvrácený, ale zdravá společnost by tyto lidi měla spíš ignorovat, než se jim přizpůsobovat.

Velice zajímavé je také, kolik homosexuálů je ve vedení velkých firem. Například odporný buzík Tim Cook v Apple, který dokázal jen a pouze zdražit všechny produkty, zpětnými odkupy zvýšit cenu akcií a být cool pro americké pomatené liberály a perverzní zrůdy, pro něž je Apple pokroková věc, protože tam jsou zaměstnány tisíce lidí, jejichž jedinou kvalifikací je barva kůže, nebo sexuální deviace. U nás to byl třeba ten úchyl Žaluda v ČD, který se proslavil růžovým vlakem na Eltona Johna.

[bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

366873

4.10.2018 13:25

RE: To je ošklivá manipulace

F&T 212.?.?.?

Reakce na 366873

Problém současného řízení světa je ten, že je naprosto neefektivní. Vede ve svém důsledku k neustálým válkám ničení veškerého potenciálu lidí a rozeštvávání všech proti všem.

Ve zkratce:
A, Navrcholu sedí jakási skupinka GP či satanistů
B, Pod nimi jsou vlády jednotlivých zemí
C, Pod nimi je privilegovaná vrstva průmyslníků, kteří se neštítí cokoliv drancovat
D, Ještě níže jsou užiteční idioti - jako právě ona lesba, co se hodí do krámu
E, A pod nimi obyčejní lidé

Pokud začne globálnímu řízení nějaká země nevyhovovat (přerůstat přes hlavu), tak má v podstatě jedinou možnost. Pošle do té země naprosto toxické ideje, tím jí rozvrátí zevnitř a pak třeba do EU pošle např. muslimy, aby ty zvrácenosti ukončily. Tyhle lesby naprosto nechápou, že podle plánu GP budou po dokončení spinavé práce házeny ze střech domů, budou jim odřezávány hlavy kapesním nožíkem, budou věšeny na náměstí a vše další, co dělali teroristé z IS.
Každá úroveň nedisponuje informacemi z vyšší úrovně a proto si lesba myslí, že jí patří svět. Nedojde jí, že až bude použita, tak bude recyklována jako odpad.

Tento systém dělá ze všech lidí dobytek vedený na porážku a povede to k promrhání tvůrčího potenciálu několika generací lidského pokolení.

Normální zdravá lidská společnost by takovéto nemocné lidi neoslavovala, ale pomohla by i jim samým žít lepší život.

366894

4.10.2018 14:37

RE: To je ošklivá manipulace

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366894

...máte tam chybu, "C" a "B" by měli být mezi sebou prohozeni...[velký smích]

366895

4.10.2018 19:18

RE: To je ošklivá manipulace

F&T 212.?.?.?

Reakce na 366895

Je jasné, že koncerny mají nadnárodní působnost. Ale ne vždy, třeba USA/GB/Izrael si je zkrotit umí. Je to sporné. Ono je to celkem jedno a až to řachne, tak to nebude příjemné ani pro ty nahoře.

Každopádně mi šlo o něco jiného, ukázat té slepici, jaký vlastně obludný systém podporuje a čemu ve skutečnosti slouží.

366900

3.10.2018 10:01

Situácia v Nemecku:

pozorovateľ 217.?.?.?

Výňatky z knihy od Gabriele Kuby – Moderní pokroková školka. Ukážky, aké perverznosti chcú zavádzať v škôlkach a školách (!!!)
http://euportal.cz/Articles/12030-article.aspx

“Obzvláště nechutné jsou „mazlící koutky“ v mateřských školách, aby měly děti „soukromí pro objevování vlastní sexuality“.
Důsledky mazlících koutku:
– Serpil chce, aby ji její kamarád Ben políbil na vulvu. Když to odmítne udělat, bouchá ho pěstí do břicha.
– Tříletá Laura pravidelně před spaním masturbuje.
– Nina a Tim leží na sobě a dělají pohyby napodobující pohlavní styk.
– Poslední a absurdně ohavný příklad mazlících koutků: Ve školce si několik chlapců hraje tak, že si navzájem cumlají penisy.”

“Stejný je případ „uvědomělého rodiče“, který s čistým svědomím koupí své dvanáctileté dceři Malý lexikon, kde si ten nevinný kvíteček může přečíst detailní návod na onanii, petting, orální, anální, homosexuální styk a mnoho dalších.”

“Sexuální příručky a výchova sex přesouvají do podsekce zábavy. V příručkách, jak říká autorka knihy, se nepíše o lásce. Nepíše se v nich o rodině. Řeší se v nich typy sexuálního styku, polohy při styku, ochrana před nechtěným otěhotněním a nemocemi, vyučuje se o interrupci jakožto o právu a hlavně, vštěpuje se dětem, že homo-, bi-, trans- a další sexuální deviace jsou v pořádku. Nevymykají se prý normálu a děti si je mají vyzkoušet, dokud nenaleznou tu „svou“.”

“„Představ si, že tvá lesbická sestřenice/tvůj homosexuální bratranec přijede o víkendu do Berlína. Chceš jí/mu připravit napínavý víkend, a proto přemýšlíš, co by tak mohli homosexuálové dělat v Berlíně od pátku do neděle. Sestav pro ně zajímavý program.“”

“„Sedíš u pultu v homosexuálním baru a máš zrovna dnes chuť dostat do postele nějakého hezkého chlapa. Dovnitř vejde neznámý muž, který ti připadá docela hezký. Jak využiješ tuto situaci?“”

“Děti z normálních rodin jsou nuceny k ponižujícím hrám ve školách, je jim vštěpováno, že homosexualita je přirozená, že je vhodné, aby dítě homosexuální styk zkusilo, aby tak zjistilo, zda není jiného než heterosexuálního zaměření. Veškerý odpor rodičů je marný. Soudy shazují zamítavě žaloby ze stolů, rodiče jsou za neposílání dětí na hodiny sexuální výchovy trestáni pokutami, vězením či dokonce odebráním dítěte a posláním do ústavní péče”

- - -
Celá kniha k nahliadnutiu v naskenovanej verzii v slovenskom preklade je tu:

Gabriele Kuby: Globálna sexuálna revolúcia (2013)
http://www.nwoo.org/download/knihy/Gabriele_Kuby-G...

Sexuálnej výchove na školách je venovaná kapitola 12

Kapitola 5 popisuje "Jogjakartské princípy", čo je zoznam bodov postupu, ako presadiť homosexuálnu agendu globálne, napriek odporu verejnosti.

Kap...Automaticky kráceno

366866

3.10.2018 10:05

RE: Situácia v Nemecku:

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 366866

Kapitola 2 popisuje históriu a priekopníkov sexuálnej, feministickej, homosexuálnej a genderovej agendy. Od maltuziánov, eugenikov, cez Freuda, Kinseyho až po manipulátorov Frankfurtskej školy.

Kapitola 3 popisuje históriu vývoja feminizmu až po jeho radikálnu dnešnú formu. Je tam popísaný postupný posun od feministického boja za rovnaké práva mužov a žien, cez boj za nadpráva žien a zničenie mužov až po úplné popretie pôvodných feministických princípov tvrdením, že žiadni muži a ženy neexistujú a každý si môže zvoliť vlastné "rodové" pohlavie a nejakú z desiatok sexuálnych identít. Priekopníčka rodovej teórie bola Juditha Butler, židovka, lesba, absolventka Yale univerzite a neskoršia členka Rockefellerových spolkov.

Kapitola 4 popisuje rolu OSN v pretláčaní radikálnej feministickej a homosexuálnej ideológie.

Atď, celé to ešte prečítané nemám...

Jednou z významných myšlienok, ktorá sa nesie celou knihou je, že feminizmus aj homosexualizmus nie sú hlavné ciele, ale je to len čiastková stratégia, pričom hlavný a najdôležitejší cieľ je dosiahnuť dramatickú redukciu svetovej populácie. Bohatí ľudia ako David Rockefeller totiž dospeli k názoru, že na svete je príliš veľa chudobných ľudí a najlepší spôsob boja proti chudobe je zabrániť chudobným ľuďom mať deti.

Feministky preto propagujú na každom kroku potraty, antikoncepciu a "nezávislý život žien".

Homosexualisti popierajú biologickú rozmnožovaciu funkciu ľudí úplne.

Prakticky všetky mená, ktoré boli vymenované v knihe a ktoré sú nejak spojené s maltuziánskou, eugenickou, feministickou a homosexualistickou ideológiou boli Židia.

366867

3.10.2018 12:49

RE: Situácia v Nemecku:

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366867

Nic překvapivého, že šiřiteli toho úchyláctví není nikdo jiný, než jewrei a že údernicemi v terénu jsou takové odpuduvé ochechule, jako ta lesbická učitelka matematiky. Přesně takové o které nikdo nestál končívaly kdysi v klášterech, ale dnes slouží věrně a neochvějně likvidaci gójimů a léčí si tím komplexy feminismu...
Těmi nejzavilejšími feministkami bez ohledu na věk bývají přesně škaredice tohoto typu, kterým to v makovici přepne a "dělají z nouze ctnost" za to, že jim normální chlap nenadbíhá. Jsou to zakompexovaná monstra předávající svou nenávist vůči mužům na nezkušené děti ničíce jim tím život...
Měly by být páleny na hranicích, tyhle čarodějnice...a vsadím se, že se to tak bude i dít, pokud předtím neshoří v globálním jaderném konfliktu, pro který svým působením spoluvytváří podmínky...

366869

3.10.2018 14:34

RE: Situácia v Nemecku:

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 366866

Dnes už je natolik zřejmé, že cílem duchovně-mravního rozkladu lidí je vytvoření podmínek k přechodu k diktatuře. Nejprve je nutno lidstvo rozložit do stavu dobytka a poté když se demokratická policie nebude schopna vypořádat s lidskými zrůdami všude kolem nás, nasadí totalní diktaturu pod záminkou ochrany lidí. A lidé znavení od zvůle zrůd se budou radovat za tvrdou ruku, jako ve své době Němci zvolením Hitlera jako spasitele před chaosem.

Ne nadarmo pořádek ustanovený našimi liberály v EU nazývají LIBERÁLNÍM FAŠISMEM.

366874

3.10.2018 12:48

Mít tu moc,

Kouba 46.?.?.?

tak ta kráva letí ze všech škol na světě.

366868

3.10.2018 13:23

RE: Mít tu moc,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 366868

Obávám se že ta dáma nepoletí ze všech škol, ale zakrátko jí nadřízení udělají hlavním psychiatrem...

[velký smích]

366870

3.10.2018 14:43

RE: Mít tu moc,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366868

Mrknete na odkazy co tam pozorovatel dal. Gabriele Kuby to napsala, aby se proti tomu svinstvu zvedla verejnost. Ja se k tomu vyjadrim az budu mit chladnou hlavu, taky jsem si myslel, ze pani Kuby patri k te verbezi. Az video mi otevrelo oci, jde z tehle damy velmi hezka energie, ktera je v silnem rozporu se zpolitizovanym hnutim buzen-simulanten banden, abych parafrazoval Svejka.
https://www.youtube.com/watch?v=61a_P9wIOiA
https://en.wikipedia.org/wiki/Gabriele_Kuby

366875

3.10.2018 21:00

RE: Mít tu moc,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366875

Budu velmi strucny, aby to hlavni nezaniklo v nejakych emocne zatizenych detailech. Ve chvili, kdy na materske skolky se prosadi u deti praxe ohledne masturbace a jinych sexualnich praktik a propagovani deviace (geny urcuji bud pritazlivost k jednomu nebo druhemu pohlavi kdy u homosexuality doslo k nejake chybe, jakekoliv bi a jine pohlavi jsou kulturni nanos), tak civilizaci, ktera to zavede chybi k nevratne desintegraci 15-20 let, ponevadz se jedna jednoznacne o jednosmerny proces. Ve chvili kdy se takto zmanipulovane deti zacnou byt generaci rodicu, nastava cas, kdy ti co nesouhlasi musi odejit do jineho civilizacniho okruhu nebo ... Pak uz nic nezmuze drzeni zbrani a pripadny ozbrojeny odpor, penize, medialni kampan ani svecena. Vymalovano koncime balime.

Pokud jde o internet a socialni site, tak jakmile dopustime, aby s z deti stali emocni deprivanti a mrzaci, kteri budou bravurne zvladat IT (uz dnes problemy v predskolnim veku s mluvenim) pak koncime jako kultura o par let pozdeji. Lidove receno, zenska je vzdycky vice emocni, tak ze umeni sbalit zenskou neni zdaleka o vzhledu a srajtofli, ale o tom jak zenskou presvedcit (ukecat), ze jsme pan pravy. Proste bez sbaleni zensky vymrem. Kdo by si nicil nervy s nejakou feministkou a snazil se o ni, i kdyby vypadala jako Helena z trojskych valek? Nekdy jsou spolu dva lidi, kteri se do sebe zamilovali, tak to se obavam dostane "za odmenu" a malokdy, tady zadne triky nefunguji. Tihle lidi jsou spolu bez afer cely zivot. Dlouhodobe stastne manzelstvi je nejcasteji jeden zamilovany a druhy ho aspon obdivuje. Holt jsou veci mezi nebem a zemi a srdci rozum nikdy neporuci. Tohle je a bude treba ucit deti i vnuky. Doufejme, ze s pomoci Bozi to bude stacit.

P.S. Ve dverich (1:32) ktere vedou ze soukromeho pekla predevsim nekam pryc se lame chleba. A vratit se a riskovat krk, to dela z cloveka cloveka. Nenechat se pohltit strachem, znechucenim co nekdo kdo vypada jako lidska bytost je schopen udelat a najit v sobe odvahu a silu. Udelat co je treba udelat, pokud to je v osobnich schopnostech a moznostech dane situace. V kazdem z nas je kus lumpa i dobro, zalezi na osobni svobodne volbe.
https://www.youtube.com/watch?v=nJBng7Ge3Y0

366879

3.10.2018 23:46

RE: Mít tu moc,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 174.?.?.?

Reakce na 366879

To jste napsal moc dobře. Podepisuji.

366880

4.10.2018 8:48

RE: Mít tu moc,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 366880

Pěkně napsáno, taky podepisuji, ale pořád Z TOHO nevím, zda lze s tím, co článek popisuje něco reálně dělat, ani, pokud lze dělat, co dělat. Ne, že bych to vůbec nevěděl, ale z toho, co je tady tak pěkně napsáno, to nevím.

366885

5.10.2018 0:36

RE: Mít tu moc,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366885

To je presne v prve rade je konecne zacit neco uz do prdele delat. [velký smích] Kazdy podle svych moznosti, jestli nekdo jako rodic, dedek, ucitel... vychovava deti normalne, treba ipad jenom o vikendu max dve hodiny denne, vysvetlovat detem co je norma a co je mensinove, a ze platnost zakona pro vsechny tu mensinu chrani stejne jako vetsinu. Najit si cas a zajimat se o to, co deti vlastne delaji a spolupodilet se na tom a navzajem si to uzit!! Neockovat, neverit slepe nicemu, nekonat pod vlivem specialne negativnich emoci, me osobne drzi pevne na nohou vira v Boha. Rict detem, ze ty dulezite veci za prachy nejdou koupit, ale i nejvetsi chudak je muze dostat jako dar za nic.....Vim ja v co, kdo osobne veri?! Kazdy z nas je neopakovatelny original. Roztriskat nekomu hubu nam asi nepomuze. Slovaci maji v Ustave ochranu rodiny, zeptejte se jich co vsecko delali, aby toho dosahli? Me se neptejte ja k volbam nechodim, skoda casu. A hlavne na me nechodte s nejakou odpovednosti, nevolit ten bordel je jeden z mala projevu svobody co nam zustal. Na druhou stranu jsem jeste nezpitomel, abych nevedel ze i kdyz se lumpove ohaneji vlajkou "svobody", takze se svobodou to nema nic spolecneho. Stoji za to i zemrit jako svobodny clovek, a to jsem. I proto nikoho nepovedu za rucicku, kdo chce ten si svuj zpusob co s tim najde ve svem kazdodennim zivote a k hajzlpapiru navod netreba. Za komunismu nasi rodice vedeli, co maji s vymavarnou v nasich palicich delat taky bez kulatyho stemplu. Snad se chytne za nos i nekdo z hlavounu, kdo vi...[mrknutí jedním okem]

P.S. Rado se stalo pane Stwora, i tak mam pocit, ze budu Zvedavci do konce zivota neco dluzen.[smích]

366905

6.10.2018 2:59

RE: Mít tu moc,Ja bych nezapominal !!

favela 203.?.?.?

Reakce na 366905

Ze veda podobne jako korproracni imperialismus , je zcela bezohledna , nemilosrdna a smrtonosna v pripade prosazovani svych a spolecnych zajmu..
Ja bych nezapominal na obrovske tovarny vyrabejici tuny zenskych hormonu...
A nasledky pro ty kteri tam pracovali...
Pak neni treba ani kricet " Chlapecku, ty jsi holcicka" !!
A pouzivat nasilne teoristicke totalitarni metody....

366915

3.10.2018 14:00

Vynikajícímu článku podstatná věc chybí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

A že ta věc v něm chybí, autoři komentářů nechápou, o co jde. A nechápe to ani ta paní Kuby, považovaná u katolíků opravdu za hvězdu. Co chybí? Chybí otázka, zda jednáíní té mravně zvrhlé učitelky je z hlediska společenského zřízení Západu nějak vadné? Někteří komentátoři ji posílají do horoucích pekel, paní Kuby popisuje situaci na stokrát více stranách, ale ta otázka tu není. Je fakt, že naprostá většina katolíků, vč. kněží a biskupů s jednáním té učitelky aspoň částečně nesouhlasí. Ale ta mizející armáda katolíků si neuvědomuje, že v článku ta otázka chybí. Ale co by se stalo, kdyby ta otázka v článku byla? Celá tato armáda by začala blekotat nebo by změnili thema hovoru na počasí. Protože by niterně věděli, že na tom jednání té učitelky z hlediska společenského zřízení Západu není vadného NIC. Z toho hlediska je to jednání v pořádku, z hlediska katolické morálky je to jednání těžce zvrhlé. Ale proč by tato armáda začala blekotat? Vždyť ona sama si schválila když ne demokracii, tak aspoň náboženskou svobodu. A tak by nyní museli uznat, že homonáboženství má stejná práva jako náboženství katolické. Oni toto své rozhodnutí znají, článek také znají, interně vědí, že obojí je v nesmiřitelném rozporu, a tak začnou blekotat, nebo změní thema debaty na počasí. Prostě utečou od toho. Psát řešení zde nebudu. Ať si ta armáda duchovních vypatlanců, věřících, kněží i biskupů protře oči sama. Určitě potom by to nebyla armáda mizející. Na jejich bláboly o počasí ale nikdo zvědavý není a nebude.

366872

5.10.2018 15:40

RE: Vynikajícímu článku podstatná věc chybí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366872

Homonabozenstvi jako nova religiozita v boha? Jakeho boha jestli se muzu zeptat? Zaregistrovat se jako cirkev by heterofobum, at tady nemusim vypisovat telefonni seznam novych zajiste pavedecky podlozenych pohlavi, prineslo minimalne v nekterych zemich danove ulevy. Mnohem horsi je fakt, ze to otvira personalni a soukromy pristup k detem!! Nic noveho pod sluncem, jsou organizace, ktere pustili devianty k detem a svou autoritou to dlouhodobe kryli. Ke katolicke moralce pouze malou vsuvku, jestlize katolicka cirkev jako organizace dlouhodobe kryla, sexualni zneuzivani, pedofilii, otrockou praci (irske pradelny), pak jednoznacne devianti, kteri casto maji nadprumerne IQ, jsou v radach teto cirkve silne v nadprumernem zastoupeni ve srovnani s beznou populaci. Nedelam si iluzi o jinych krestanskych denominacich a jinych necirkevnich institucich (neziskovky, ideologicke agitky, fanatici), pouze mocenske postaveni Vatikanu zajistuje vetsi ochranu, takze to bude pro nase devianty vice lakave.

A jako nekoho, kdo se ze svobodne vule (mne vymit makovici uz je nemozne, prilis informaci ve vzajemnych souvislostech) se rozhodl nasledovat Krista se mne to pise velmi ztuha. Ale jedina moznost jak se postavit rozkladu zapadni spolecnosti skrze homoideolologii, homokultura nazvat to lze jakkoliv, je neuprosne jakoukoliv deviaci nemilosrdne verejne postavit pred svetsky zakon, at se to deje soukrome v rodine nebo nejake instituci. Pta se me nekdo na milosrdenstvi? Ano ja ho mam, ale v prve rade mi odpovednost k Bohu prikazuje byt milosrdny k obetem takoveho konani. Specialne jestli obetmi jsou bezbranne deti. Devianti nezmizi, ale budou se muset drzet velmi pri zdi. Tedka skrze ideologie, deviace a cokoliv vedouci ke globalizaci, se nici cemu rikame kultura, spolecnost, civilizacni okruh... Ve vire, ze az padne stara spolecenska struktura postavi si novou lepsi. Ucel nesveti prostredky, i stokrat opakovana lez zustava lzi, vrazda vrazdou. A mocni tohoto sveta, at daji dobry pozor jakymi cestami lidi vedou!

P.S. Pro lidi, co si rikaji krestani nebo-li nasledovnici Krista. Nesudte, aby jste nebyli souzeni. Ani ja nesoudim lidi, kdy geny nejsou v souladu s psychikou, to je mezi nima a Bohem. Chteji bigotni verici kamenovat? Potom jim pripomenu, ze Zakon plati cely. ...rikam, vam ze ze Zakona nepomine ani pismeno, carka. Dokud jsou hvezdy nad hlavou..." (volna citace Krista) Zacneme treba cizolozstvim. Zadny strach kameni nam nedojde, ale velmi brzo nam dojdou "krestani", co by chteli hazet. Chcete svoje viny prikryt prikryt milosrdenstvim Krista? ..."Bez milosrdenstvi odsoudim kazdeho, kdo sam neni milosrdny..".(Kristus) Navic prikryt milosrdenstvim svoji vinu a soudit nemilosrdne druhe je pokrytecke. To stale nic nemeni, ze primarne soucitim s bezbrannymi detmi a tim co jsem napsal jim poskytuju vice podpory, nez bych nejakeho lumpa svazal do kozelce a privedl pred soud. Jestli je vsak nekdo policajt, prokurator, soudce, ale i bezny clovek, tak at konaji tak, jak jim veli mravni i svetsky zakon a svedomi.

366912

3.10.2018 17:32

Svět zešílel ... nebo je dnešní blázinec součástí šílených plánů "elit"?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Co bylo černé je bílé, co bylo bílé je černé. Přitom myslící člověk ví, že vše je a bylo ve skutečnosti jen jeden z mnoha odstínů šedé. Ale šedá dnes nefrčí. Zajímavé ale je něco jiného.Že ty obrovské změny ve vnímání ras, různých náboženství a menšin prosazují stejní mocní a zároveň velmi nemocní tohoto světa, kteří ještě před několika desítkami let byli nespornými rasisty, homosexuály nemohli, menšiny persekuovali, kde mohli a nenáviděli. V prozření a obrácení Ferdyše Pištory u nich nevěřím. Spíše je to součást plánů "světovládců" na vyvolání chaosu, který se jim velmi hodí do plánů a vždy těmto psychopatům s velikášskými ambicemi pomohl k dosažení jejich cílů. Pak přijdou jimi vyvolané finanční a ekonomické krize,lokální války, hrozby globálního jaderného konfliktu (jen připomínám, že oni mají opravdu rádi své luxusní životy) a nakonec...New World Order neboli jejich globální a neomezený diktát nad naivními a rozhádanými otroky celého světa vydávaný jejich a přátelskými médii vesměs chazarského mainstreamu a politickými poskoky a kurv.čkami za nejlepší možné uspořádání lidstva. Ještě je čas se probudit z letargie, začít přemýšlet a změnit výsledek této šílené hry psychopatů se světem, ale moc už ho nezbývá.

366877

4.10.2018 17:21

Proč ne ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Je jen dobře když děti nebude pobuřovat homosexualita (pokud samozřejmě nejde o hysterické davové scény či obdobné propagandistické akce....anebo o homosexualni styky vynucované - např. v prostředí katolického kleru) jako taková, je jen dobře když budou vědět kam až může různé bigotní monstra či jinak zakomplexované jedince přivést jejich údajná to křesťanská " víra" (někdy sublimovaná do holé nenávisti) - tedy až k schvalování pronásledování , stigmatizaci a likvidaci lidí odlišně sexualně orientovaných, a to jen kvůli této odlišnosti (jistěže například homosexúální pedofily z řad organizací zvaných " církve" je třeba trestat, dle litery zákona). Kdy naštěstí dnes již nemají tu moc, danou kdysi takovým lidem fuhrerem a jeho mocenským aparátem.
Apropo, zde zmiňovaná " křesťanka" (po rozvodu konvertovala) Kuby je zastánkyní celibátu .....kdy tato předpotopní a spíše jen " křesťany" vylhaná instituce je příčinou mnoha tragedií, zločinů - právě že sexualního charakteru.
No, tak trochu tragikomické , že....

366897

4.10.2018 23:23

jeden homo vejlupek co vede EU, právě vejlupkuje synagógu ve Vídnii

r.m. 31.?.?.?

Vložený obrázek
Jean-Claude Juncker besucht Synagoge in Wien
[ Jean-Claude Juncker navštíví synagogu ve Vídni]
https://www.heute.at/politik/news/story/Jean-Claud...
Zjevíl se tam ve čtvrtek 4. října 2018 [Kromě diskuse by měl Juncker také navštívit hlavního rabína.]
a teď to přijde....
[ Oficiální důvod pro návštěvu židovského chrámového města nejsou zřejmé, ale prezident Evropské komise chce vyslat důležitý signál v rámci vznikajícího antisemitismu v EU.]
So wurden Juden nach Vorfällen in Frankreich, Belgien und auch in München von den jeweiligen Israelitischen Gemeinden vor dem öffentlichen Tragen einer Kippa gewarnt. [ Proto byli Židé varováni před incidenty ve Francii, Belgii a také v Mnichově příslušnými izraelskými komunitami před veřejností, která nosila kippah.]
Náš přiopilý strejda z daňového ráje uprostřed Evropy tím řekl, že židé byli dopředu varováni, před návštěvou klubu Bataclan, vstupem do bruselského metra i návštěvou vánočích trhů v Mnichově.
Hlava mi to nebere. [oči v sloup]

366904

5.10.2018 15:37

PUKAVEC JE ZCELA NORMÁLNÍ

Martin1 185.?.?.?

Dnešní doba je dobou komunikace, tak jako 19. století bylo stoletím páry. A komunikace umožnila i všem nějak jinakým, aby se přestali za svou jinakost stydět a sedět s ní doma a vyšli s ní hrdě do průvodů.
A pak všichni jinací, když zjistili, kolik jich je, tak spojili své síly, aby ty normální vytlačili na okraj společnosti, protože mít nějaký defekt je zcela normální povinností.
A podle nového humanistického učení tedy platí: „Kolik nenormálností máš, tolikrát jsi člověkem.“ Ale někdy je teorie zase daleko od praxe a tak z deseti pukavců se ani jedno kuře nenarodí a ani jednomu člověku z milionu z těch pukavců udělaná omeleta nechutná, i kdyby se o tom učilo, že pukavec je ozdobou a vrcholem ve vývoji světa na všech školách od mateřských až po ty vysoké.
Ale až se vás na to budou ptát při jakémkoli přijímacím řízení, tak pro jistotu řekněte, že si na pukavcích u vás doma pochutnává celá vaše rodina. A že i váš děda má „pukavcový původ“. Co vám ta doba zase připomíná?

366911

11.10.2018 15:16

Istanbulska umluva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Pan Pitha mel vcelku zajimavy projev ohledne heterofobni lobby a k Istanbulske umluve. Soudruzi udelali chybu, protoze IU je vcelku obecne srozumitelny text, priste je treba uzit vice advokatskeho jazyka, aby neadvokat nerozumel. Je tam napr. zajimava pasaz o vytvoreni nezavislych instituci (neziskovky) placenych statem a vypada, ze by se chtelo aby postupne zacali mit pravomoce ze zakona jako policajti. Takze kardinal presne vystihl, ze se vytvari prostor, aby mohli byt odebirany deti. Na jeden pitomy dort v Irsku, kde Nejvyssi soud UK pomerem 5 ku 0 dal nakonec za pravdu krestanskym majitelum pekarny, kteri odmitli provokaci heterofobu. V diskuzi jeden prispevek trefne vystihl situaci: ...lidi kteri normalne pracuji, vychovavaji deti, respektuji zakon se stavaji obcany druhe kategorie"...

Je dobre si polozit otazku, kdo budem tercem techto neziskovek jako nevyhovujici rodic. Ukazuje se, ze ohledne vrazdy Kuciaka neni vazba na lidi z Ficovi vlady. A Fico k IU rekl, ze Slovensko ji neprijme, protoze vetsinu zakonu ohledne nasili a diskriminace proti zenam je v trestnim pravu a to, co chybi jsou Slovaci okamzite pripraveni dodat do legislativy. Jenomze to znamena zadna koryta pro lobisty, co je horsi zadne zakonne pravomoce, tedy nemoznost zastrasovat, sikanovat a kriminalizovat rodice, kteri maji tradicni nazor na to, co je to rodina. V CR neni ratifikovana IU. Jakmile bude, pozde bycha honit.

367027

Příspěvků: 25

03.10. 01:25 F&T  To je ošklivá manipulace
03.10. 05:17 coinageboy  RE: To je ošklivá manipulace
03.10. 14:33 Lovec idiotů  RE: To je ošklivá manipulace
04.10. 13:25 F&T  RE: To je ošklivá manipulace
04.10. 14:37 R.E.  RE: To je ošklivá manipulace
04.10. 19:18 F&T  RE: To je ošklivá manipulace
03.10. 10:01 pozorovateľ  Situácia v Nemecku:
03.10. 10:05 pozorovateľ  RE: Situácia v Nemecku:
03.10. 12:49 R.E.  RE: Situácia v Nemecku:
03.10. 14:34 Miroslava  RE: Situácia v Nemecku:
03.10. 12:48 Kouba  Mít tu moc,
03.10. 13:23  RE: Mít tu moc,
03.10. 14:43  RE: Mít tu moc,
03.10. 21:00  RE: Mít tu moc,
03.10. 23:46 Vladimír Stwora  RE: Mít tu moc,
04.10. 08:48  RE: Mít tu moc,
05.10. 00:36  RE: Mít tu moc,
06.10. 02:59 favela  RE: Mít tu moc,Ja bych nezapominal !!
03.10. 14:00  Vynikajícímu článku podstatná věc chybí.
05.10. 15:40  RE: Vynikajícímu článku podstatná věc chybí.
03.10. 17:32  Svět zešílel ... nebo je dnešní blázinec součástí šílených plánů "elit"?
04.10. 17:21 Joseph Chlor  Proč ne ?
04.10. 23:23 r.m.  jeden homo vejlupek co vede EU, právě vejlupkuje synagógu ve Vídnii
05.10. 15:37 Martin1  PUKAVEC JE ZCELA NORMÁLNÍ
11.10. 15:16  Istanbulska umluva

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 1

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 091