Diskuze k článku

Kapitulace nebo odpor?

Příspěvků 30

1.10.2018 2:38

Jen připomenu zajímavé odkazy

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

tři díly Starikova o Rakousku, Španělsku a ČSR (Mnichov) ve 30.letech:

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/08/7355-epi...

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/08/7357-epi...

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/09/7367-epi...

A ještě zajímavější díl o tom, kdo dal v r.1922 Hitlerovi první "školu" a peníze:
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/08/6552-epi...

Ocituji: Adolf Hitler neměl přítele na trhu, ale měl jednoho skutečně bohatého kámoše jménem Ernst Hanfstaengl, a to stačilo, neboť to byl on, kdo poskytl peníze na propagandu! „V březnu 1923 dal Hanfstaengl Hitlerovi půjčku 1,000 dolarů – v té době šílené prachy.“ (Konrad Neiden: „Der Führer“).

Hanfstaengl: „Hitler: Ztracená léta“: Za peníze od svého amerického mecenáše si nacisté koupili nový tiskařský list pro své noviny, Völkischer Beobachter. Hitlerovy noviny již nebyly malým zpravodajem, byly to noviny normálního formátu a vycházely každý den! Ale Hanfstaengl nezůstal jen u vytvoření první hlásné trouby nacistů. Osobně přetáhl karikaturistu Schwartzera, aby udělal novou hlavičku a úpravu, a také navrhl pro noviny nové heslo – „Práce a chléb“. (ibid=tentýž zdroj).

Když uvedl nacistický tisk do pohybu, Hanfstaengl přešel k pomáhání Hitlerovi s malými, avšak velmi důležitými věcmi. Byl to on, kdo svému příteli Adolfovi vysvětlil, jak důležité je mít správný typ hudby k nabití davu a k rozpumpování jeho nadšení. Jako příklad hrál Putzi pro vůdce bojové písně z Harvardu a Hitler dokonce „přiměl orchestr úderných jednotek tyto melodie nazkoušet“. Hanfstaengl pak osobně složil tucet nových písní pro pochody úderných jednotek! (ibid)

...po neúspěchu puče Hitler utekl do Hanfstaenglova domu ve vesnici Uffing, asi 60 km od Mnichova. (Desmond Seward: „Napoleon a Hitler“). V zoufalství dosáhla jeho povahová hysterie vrcholu. Když neviděl jinou možnost, rozhodl se Hitler zabít a dal si revolver ke spánku. Jak víme, nedokončil to. Komu upřímně vděčíme za záchranu života nejodpornější kreatury v historii? – Hanfstaenglově ženě, vyrazila revolver Hitlerovi z ruky. Hitler byl později zatčen v Hanfstaenglově domě a odvezen do vězení, kde začal zpracovávat Hanfstaenglovy myšlenky do knihy. Führerovým prvním činem na svobodě, po opuštění vězení, nebylo, že by zašel za Heringem nebo Rosenbergem, ale zašel do Hanfstaenglova nového domu za řekou Isar…

366820

2.10.2018 20:14

RE: Jen připomenu zajímavé odkazy

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 366820

Protižidovské. Zrušeno.

366853

4.10.2018 13:04

kdo je Procházková?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366820

Její otec na Svazu českých spisovatelů horoval pro podporu Izrahelle tak urputně až ho nakonec vyrazili:

"Pavel Auersperg, který vystupoval za sekretariát ÚV KSČ, strašlivě seřval Honzu Procházku za to, že napsali společný dopis proti československé politice na Blízkém východě. Tehdy probíhala šestidenní válka Izraele s Egyptem a Honza Procházka s Ivanem Klímou a Arnoštem Lustigem napsali protest proti naší politice, která byla protiizraelská."

https://casopis.hostbrno.cz/archiv/2007/6-2007/spi...

A takoví lidi pak kňourají, že je za normalizace odstavili od koryt a funkcí.
Mohli být rádi že je nezavřeli za vlastizradu, tyhle slavné "osmašedesátníky".

366893

1.10.2018 4:06

Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 162.?.?.?

Protižidovský příspěvek. Zrušeno.

366821

1.10.2018 19:31

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 366821

Nadpis staci. Dekuji.
“And now you know the rest of the story. Good day.”
Paul Harvey

366834

2.10.2018 17:14

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Reakce na 366821

Vidím, vážený pane Stworo, že si dáváte pozor a už cenzurujete. (Nic Vám nevyčítám, chraň Bůh, já to jen konstatuji.) Já třeba nejsem zrovna principielní antisemita, takže svést všechno na židy mi přijde trapné (A co cyklisti v takovém případě, že?) ale nejstrašnější je, že Vaše trestní stíhání Vás donutilo, abyste cenzuroval. Svoboda slova není. Já nevím, co na tom postu (názoru) bylo, asi fakt třeba nějaká trapná antisemitská hloupost, ale každý by měl mít právo se vyslovit, pitomec i inteligent. Háček je v tom, že se zakazuje vyjadřování inteligentům. Materiálno mne nezajímá, vyhovoval mi, pokud jde o omezenou spotřebu, socík a stačí mi zlomek materiálna kapitalismu, vážil jsem si vždy hodnot jiných - jako svobody slova, ale s prominutím musím konstatovat, že už byla překročena hranice, že svoboda slova byla větší za komunistů.

366845

2.10.2018 20:17

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 366845

Protižidovské. Zrušeno.

366854

3.10.2018 4:10

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366854

Proc jeden je takzvane "protizidovsky" (zaplat Pan Buh, ze ne "atisemiticky"[mrknutí jedním okem]?
Zde jeden muze nahlednout (pokud schopen rozumet anglickemu textu, do "nabozenstvi" tzv. "zidu" (spravne judaistu).

https://zionistreport.com/2016/04/pedophilia-talmuds-dirty-secret/

http://esau.today/the-babylonian-talmud/
“The modern Jew is the product of the Talmud.” -– Michael Rodkinson, in preface of Babylonian Talmud, page XI

"Soucasny zid je produkt Talmudu". -- Michael Rodkinson v predmluve (sve knihy) Babylonsky Talmud, strana Xi

366863

4.10.2018 15:22

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366845

>svoboda slova byla větší za komunistů

Je to v podstatě neuvěřitelné, ale je to tak. Dříve se nesmělo nadávat na komunisty, dnes je těch skupin tolik, že člověk ani neví, jestli si vůbec může dovolit otevřít pusu (kdekoliv). Doma samozřejmě děti učíme, že NESMÍ mluvit ve škole o tom, o čem se mluví doma.

366896

1.10.2018 11:03

ach ta naivita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Pod správu uměle vytvořeného habsburského Rakouska-uherska (jak to že se centrem říše stala chudá a zaostalá alpská země?) nás zařadily globální elity. Ty samé elity nám dovolily "vlastní stát" (pod správou židů, zednářů a američanů) když potřebovaly rozbít jimo vytvořené Rakousko-uhersko.
A důkaz?

O 20 let později ten náš úžasný stát, ve kterém politici kradli úplně stejně jako dnes, darovali Hitlerovi, když potřebovali námi vybudované průmyslové zdroje pro jeho válečnou mašinerii, aby mohl táhnout na Rusko.

Jsme jenom tu lépe, tu hůře vykrmované prasátka na porážku.

Největší svobodu rozvíjet svůj jazyk, svoji kulturu a svoji vzdělanost, jme měli paradoxně pod Sovětským svazem. Tehdy jsme nebyli pod knutou chazarských lichvářů zotročení v továrnách pracující na jejich blahobytu, jako za první republiky nebo jako dnes. Za Sovětů se naši svébytnou národnost nikdo nepokoušel zlikvidovat neřízeným multikulturalizmem. Ani se nás nikdo nepokoušel vystěhovat nás na sibiř abysme tam pochcípali, jako za Ádovy 3. říše.

366823

1.10.2018 12:19

Menšiny však mohu být také přínosné.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Záleží pak jak na na kvalitě , tak na kvantitě. Jak menšin, tak i většiny (a tedy i prostředí , ke kterému se menšiny nejprve vztahují a posléze jej přetváří).
Je třeba si v těchto souvislostech uvědomit význam tkzv. " disidentsví" - kdy poměrně zanedbatelná menšina může nést v sobě kognitivně -emoční náboj takové kvality, že může představovat základ pro úspešné zvládnutí nových a tak zatím i neřešených a zdánlivě neřešitelných problémů celé společnosti. Z historie známe takové skupiny, byť ne všechny byly úspěšné (většinová moc je ve své mocensko-politické setrvačnosti nejen potlačovala, ale i pronásledovala a hubila).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Achillovou patou však tehdy mohla být i příliš silná a široká vazba velení československé armády na vojenské (i zpravodajské) kádry francouzské (a tak také i na jejich představy o způsobech vedení eventualní války, majících docela blízko k tradici rakousko-uherské / " pevnostnÍ " strategie, která skončla v prusko-rakouském konfliktu málem že ne katastrofou/).
Obecně pak na cizí kapitál (cizí kapitál rovná se i cizí zájem) jako takový (tedy nejen lidsky, ale i hmotný a finanční). Znovu je tak třeba upomenout na totalitu fiat měny zatížené úrokem a na řešení, které v tomto směru úspěšně praktikovali Unterguggenberger a spol. (zde malá zajímavůstka : Unterguggenberger působil ve Woergel, kteréžto město se nalézá u řeky Inn - Schicklgruber se narodil v Braunau, těž u řeky Inn).
Mimochodem - byl to Daladier který se mél v čele několika desítek francouzských úředníků seznámit s velice úspěšným projektem kolkované prokomunitní měny přímo na místě. Jenže zasáhla rakouská centrální banka (pod vlivem Rothschildu ?) - a tento vpravdě DISIDENTSKÝ projekt (který, kdyby se rozšířil i jinde, mohl být protiváhou militaristického řešení Hiterova a spol. ) zastavila.

366826

1.10.2018 12:21

Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

"Národní uvědomění " v devatenáctém století bylo spíš štvaním národů proti sobě, aby gojimové byli zahlceni nesmysly a nechápali mocenské xido-zrůdnosti, růst Molochu.

Xidozednářská loutka Beneš. Jeho vůli navíc značně ovlivňovala pečující manželka, která se o něho starala jako o dítě, prostě na něj přenesla svůj mateřský pud. Degeneráti u moci, to je neštěstí přirozenosti.

Žvatlat něco o „hltavosti souseda“ v roce 1938 je debilizace gojimů. Takových let po válce, kdy je mnoho poznatků o finančních a materiálových tocích, a paní Procházková oblbuje Hitlerem ( ve skutečnosti zfetovanou loutkou, předtím šíleným bezdomovcem).
Bezdomovec vládl banksterům a jejich korporacím???
Představitelé "demokratických spojenců" chránili své voliče před válkou s rozpínavým bezdomovcem? Banksteři nejspíš vyzbrojili Německo pro trvalý mír, že? A štvavá válečná propaganda, oslava Hitlera v časopisu Time, požehnání papeže - to bylo dle vůle samotného nanejvýš milostivého neviditelného boha Hospodina?

V osmatřicátém byl Beneš xidozednáři "spojenci"nabádán k mobilizaci, aby za několik dní byl těmi samými vybízen ke kapitulaci. Čí zájmy to přestárlé nemocné dítě zastupovalo?

Xido-zednářští zmetci nám vládnou dodnes, viz toho Aspen zmetka Hamáčka nebo xido-banksterského koně Babiše, případně onen "demokratický" xido-zednářský blok v parlamentu.

Tak jako světové války, tak současný rozvrat Evropy se zvrácenostmi a s pašováním mohamedáských hord, xido-banksterských žoldáků, mají společné kořeny – chorobné slintání po moci xido-banksterských bestií (Rothschildi, Rockefelleři, Warburgove se Schiffy, Morgani, Lazardi…).

Kolaboranti jako náhodou jsou v mnohých případech přátelé „jediné demokracie“ na Blízkém východě. Kolaboranti světoparchanti byli a jsou poskoci xido-banksterů. Záškodníci, kteří jsou přítomni i v hlavních sdělovacích prostředcích a v parlamentu. Spolupáchají světoparchantský zlořád, kalergismus!

Usilujme o opuštění xido-banksterských spolků EU a NATO.

366827

1.10.2018 12:41

RE: Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 366827

To mi připadá jako rozčilené hořekování u sudu medu, do kterého se s prominutím někdo v noci vykadil. Každý správný extrémista jistě navrhne, aby se pachatel chytil, a nechal mu celý ten sud sežrat...

[velký smích]

366828

1.10.2018 13:26

RE: Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 366827

Protižidovský příspěvek. Navíc psáno přes proxy. Zrušeno.

366830

1.10.2018 12:46

Trochu jiný názor na činy Beneše

Ji®ik 78.?.?.?

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=85638

366829

1.10.2018 13:57

RE: Trochu jiný názor na činy Beneše

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366829

Dobrý odkaz !!! "Mnichov" byl jednoznačně svinstvo !!!
Ale když si to dosadíme do celku, tak se nám naskytne sice stejný obrázek, ale hned ty odstíny a kontury jsou poněkud jemněji řezané, chce to pohled s odstupem, jako starý obraz od Rembrandta, kde je vše postaveno na světle a stínu...
Jak děli svého času tatíček Masaříček, že "státy žijí z ideí na kterých vznikly..." a protože náš stát mj. vznikl "na židovině", tak z ní i žil a bohužel to vydrželo až po dnešek i když bylo jisté období, kdy jsme si mysleli, že je to již za námi...

Dobrák Beneš byl zednář a proto měl svého mistra a to i jako ministerský předseda (tím ale nemyslím presid. rep.) a ten v rámci vyššího cíle potřeboval k tažení na Stalinovo Rusko nástroj, dostatečně silný nástroj a přestože měl Německo, tak to stále bylo málo a proto dostal k dispozici celou Ejropu, napřed si vzal Porýní bez jediného výstřelu a za lhostejného přihlížení všech signatářů Vesaillaské smlouvy, pak anšlusoval natěšené Rakušáky a Sudety a pak i zbytek, který byl k mání, no a k tomu braní Sudet měl zřejmě Beneš "své" instrukce a proto, aby se to nelátlo hned a někdo nezačal blbnout, tak byly ty tanečky s mobilizací atd. a po 15. březnu 39 ten spěšný úprk ke svému mistrovi do GB...

To, že se válka začala poněkud vyvíjet jinak, než byl původní záměr, to trochu zamotalo a to hlavně hlavy těm středním kádrům masonstva, kterým Beneš byl a přinutilo je improvizovat a dělat chyby a poněkud rozporuplné věci...

No a co se děje dnes v EU s Merklovou, je jen s jistou obměnou to samé, jako to, co dělal s Evropou Dolfek, jen to není takový rock n´roll, ale spíš valčík, aby se nedej bože někdo nevyplašil a nenadělal škody a proto se tak místo odzbrojování naší armády tato začleňuje pod německé velení a tanky Wehrmachtu nejedou po ose, ale potichu, v noci a pod praporem "obranného paktu" NATO se vozí už 4 roky přes okolní kvazistáty do nástupných prostorů na ruskou hranici...
[oči v sloup]

366831

1.10.2018 15:03

RE: Trochu jiný názor na činy Beneše

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366829

Vitezove nemusi skladat ucty, to vedel TGM to byl chlap i s myslenim gaunera z ulice. V 17-ti vytahl pri hadce s reditelem gymnazia od krbu pohrabac (opravdovy dzetlmen musi vedet, kdy je cas prestat byt dzentlmenem). Kdyz vam nekdo da kudlu na krk, tak vy ho uz pekne simrate krivakem na podbrisku (jista cesta k srdci vede pres zaludek nejenom v manzelstvi). Vetsina divaku vidi jenom ten krk, takze vypadate lip pro media. General Krejci pocital 200 divizi na obranu, ponevadz si nemohl predstavit nebo prijmout, ze pul milionu chlapu by se mohlo vylit do Nemecka a pekne jim to tam na oplatku taky zplanirovat. Mam tuchu, ze TGM si neco takovyho liznout dokazal, tak se muselo pockat az zemre. Meli by jsme tzv. Pyrrhovo vitezstvi (klidne Goebbels mohl vytrubovat svoje medialni fanfary). Bylo by kolem toho diplomatickeho revu ale mir by jim to v Londyne i Parizi "zachranilo" a dalo o nekolik let vice casu na pripravu valky, ponevadz usnuli na vavrinech. Na druhou stranu na konci valky byli atomove zbrane, Nemce zbrzdilo prolomeni Enigmy, takze Britove s Amiky delali vsecko mozne, aby sabotavali nacisticky program.

Plot si dycky s ostrym psem stavime, kdyz nas soused je hola prdel a nema chovani. To Nemci dneska nejsou!! Chovani turistu je jaky druh klienteli si Cesi vybrali. Staci je zavrit na zachytku nemeckym uradum dodat, ze maji trikrat opilstvi a vytrznictvi a v Nemecku si s nima udelaji poradek sami a rychle. Zmeni se druh turistu, a dokonce pulka mezi nima budou byvali vytrznici. Mozna se to uz stalo. Je treba hledat kdekoliv, ale specialne u souseda s kterym mame nejdelsi spolecnou hranici lidi s kteryma se da mluvit. Treba byvaly sef rozvedky rekl, kdyz nejaky vul zacal o atomovych zbranich v mediich, ze neni dobre na to ani myslet. Tedka "vyhodili" sefa kontrarozvedky na lip placeny post. Muze jeste povysit na soukromeho poradenka. Jeste vice penez a politici do toho nemuzou kecat. ADF je docasne radikalizovana neveselou situaci ohledne "uprchliku". Pokud nedokazeme najit spolecnou rec s rozumnyma lidma, budeme nuceni pozdeji jednat s neonacitickyma svinema jako je Posselt (kdyz si neco od nej prectu tak na konci se mi otvira krivak v kapse).

To, ze si nekdo predstavoval ve vlhkych snech, ze Hitler se Stalinem se vycerpaji a pak si pujde sliznout smetanu skoro "zadarmo" jako velky osvoboditel civilizace?[velký smích] No Nemci maji i prednosti a jednou z nich je logika a racionalita. Takze jedna plus jedna ve velke politice dopocitat umi. Slabost nemecke mentality je v emocich a empatii. Italove se z fasimu otrepali v roce 1945, a Nemci se v tom pres svou prisnou logiku placaji dodnes a paralyzuje to rozumny pristup k migracni politice v soucasnosti. Ale jak jsem rekl na skutecne neonacisticke svine (vyvreni emoci v silne negativnim modu) je treba dat bacha a jednat vytrvale a neustupne s tou racionalni vetsinou Nemecka. Bez ohledu na politickou cast spektra.

366832

1.10.2018 15:05

RE: Trochu jiný názor na činy Beneše

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 366829

Psáno přes TOR. Zrušeno.

366833

1.10.2018 19:48

Pro Západ jsme byli vždy jen naivní otroci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Tak jako nás Británie a Francie klidně hodily přes palubu v roce 1938 v Mnichově, bez uzardění to naivky a zdejšími zbohatlíky oslavovaný Západ udělá i dnes. Když si uvědomíte, kdo Západu vždy z bank a korporací pevně vládl a stále ještě vládne, přestanete se divit a vést malicherné spory o margináliích. Pro Západ jme byli a stále jsme jen úslužní, naivní a pracovití otroci a poskoci z kolonie. Kromě let 48 až 89. To jsme byli zločineckým "elitám" Západu pro změnu trnem v jejich oku. Teď už je vše při starém. Pouze ten Západ velmi rychle ztrácí svou dominanci nad světem, protože jejich hlavní zbraň na zotročování světa (dolar a bratranec euro) je už generovaný jen ze začouzeného luftu a svět se rychle mění v neprospěch Západu.

366835

1.10.2018 22:25

.."Mladí, až na výjimky, naše obavy nechápou. Jsou pro Evropu bez hranic, bez národů a bez tradic."

koumal 109.?.?.?

Pise ci si stezuje pani Prochazkova, a to celkem pravem, mladi ci jeden druh mladych, a to absolventu ruznych humanitnich smeru na jeste humanitnejsich universitach ktere v Cesku vznikly na miste rozkradenych tovaren jako houby po desti, se skutecne citi internacionalne, od 89 kdy cele Ceskoslovensko bylo podvedeno nasi vlastni dissidentskou dusevni elitou, ci jak si ta zlodejska luza tehdy rikala.

To ze nam/vam vlastne lhali o nutnosti privatizace slouzici k ocisteni od Komunistickych praktik vede primo k tomu, ze dnesni vlastne uz treti generace demokratickych Cechu (Slovaky jsme nakopli) se diva na cesky nacionalismus jako pozustatek bolsevicke doby pred 89. Proste myslis li na Cesko jako samostatny stat, jsi minimalne mimo, normalne potomek nejakeho komunisty, a maximalne nahanec krvaveho vraha Putina. A v nejhorsim pripade jsi taky hnusak -Slovan, a ne potomek Norsmanu ci aspon Keltu.

Nastesti oproti pani Prochazkove vidim budoucnost pozitivneji, a to. diky Trumpove obchodni politice, a pomoci nasi centralni banky se u nas nase montovnova prosperita zacne hroutit, -- montovny se od nas budou stehovat bud zpet do materskych zemi, ci mozna dal na vychod, a diky panu Klausovi kteremu se s jeho pohunky dokonale podarilo znicit - rozkrast - vytunelovat nas prosperujici prumysl, se konecne nasi absolventi humanitnich universit kteri se dnes poflakuji v neziskovkach, ci se zivi "politickym zemepisectvim" zacnou starat jak se uzivit praci...no bude to tezke...protoze ..."musi byt hure, aby bylo lepe"

366836

2.10.2018 12:20

Odvolaná mobilizace

arne 46.?.?.?

Mohl by mi někdo vysvětlit jak bychom mohli bojovat proti Německu v době kdy v Čechách a na Moravě-Slezsku žilo 7 mil. Čechů a k tomu 3,5 mil. Němců, kteří žili hlavně v oblastech hraničících s Německem a jistě by udělali vše proto, aby svým soukmenovcům za čárou pomohli a nám uškodili. K tomu jsme táhli zaostalé Slovensko, které bylo jednak daleko, a pak o oddanosti Slováků bojovat za Čechy si snad nikdo nedělá iluze.

366843

2.10.2018 19:55

RE: Odvolaná mobilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 366843

Přesně tak uvažuje maloměšťackej čecháček. Ten se vždycky ohne. Vždy.

366852

2.10.2018 22:08

RE: Odvolaná mobilizace

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 366852

Už 400 let , takže to má v genech. [mrknutí jedním okem]

366858

2.10.2018 22:40

RE: Odvolaná mobilizace

arne 46.?.?.?

Reakce na 366852

Kdybyste na to odpověď měl, tak byste mi místo ní nepsal tyhle havloidní kecy. Havloidní. Kecy.

366860

4.10.2018 8:28

RE: Odvolaná mobilizace

cormel 93.?.?.?

Reakce na 366843

Tam nešlo o to bojovat, ale o posloupnost kroků.
1. odvézt zlaté rezervy do bezpečných států
2. schovat letectvo do bezpečného států
3. zajistit azylovou vládu
4. zničit velké továrny a zbrojní výrobu (ať po okupaci nepomáhá jako odrazoví můstek)
5. připravit podmínky kapitulace
6. v tomhle případě by pak asi ani nenastal rok 1968

Tohle byl správný krok, který by zajistil větší národní hrdost, Zároveň by nám zůstalo zlato a letectvo.

366884

5.10.2018 4:43

Je ale take skutecnost ,

favela 103.?.?.?

Reakce na 366843

ze sudetsti german chteli radeji Autonomii s CSR. Asi vedeli dobre , kam se to riti v risi.....Pohodlnejsi to jiste bylo s nami.
Ale Hitler se rozzuril. A sluhove pronto pribehli ...
Meli jsme v pohotovosti celkem 36 divisi a fasisti jenom 21.
Mimo to fasisticky hlavni stab mel v planu okamzite po vyhlaseni valky nam , Hitlera rychle odstranit. /Plan Grun/.
Dale I mensi hrozba ,ze by SSSR a Stalin mohli zasahnout a byli opravdu ochotni pomoci , primel zapad , /predevsim brity a francouze/,aby opravdu urychlili nasi likvidaci kdyz hrozili komplikace a nejake zpozdeni nasi okupace.
A bylo nam zaroven vyhrozovano nejen Hiterem ale I francouzskou a britskou vladou a pozdeji I viteznymi mocnostmi !!@! HIgledy Pigledy, ve svetove valce proti fasismu , ponevadz jsme utlacovali mensinove sudetske Germany.
A neni to zabavny taky ??
Nejaky rozdil dnes ? Zase utlacujeme mensiny I ty co u nas ani nejsou asi pres 60 let a porad jsme ve vsem ti nejhorsi..A nema to koncu..
O tom snad pozdeji....

366906

2.10.2018 19:44

Krásné jubileum

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Dnešního dne v roce 1938, přesně před 80 lety, poláci okupovali Těšínsko.
Hyeny Evropy zaútočili na ČR jen den potom, co skopčáci okupovali české Sudety. Ono se jim to vzápětí vrátilo. Větších ubožáků neznám.

366851

2.10.2018 20:44

Mníchovská

maršal Žukov 87.?.?.?

Otevřený trolling. Zrušeno.

366856

4.10.2018 11:42

islámská invaze pomocí obecních voleb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Všimli jste si "drobné změny" na volebních lístcích?

Že k volbám už nepotřebujete být občanem ČR?

Stačí občanství jakékoliv země EU nebo přechodný pobyt v ČR s tím že jte k přechodnému pobytu registrovaný na radnici té obce.
To je šité na míru islámské invazi.
Budete zírat, jak dopadnou volby v Teplicích. Domácí tam přehlasují jak rákosníci tak wahabisti.
A to jsem ještě nezmínil jak se volby snadno falšují.

366890

4.10.2018 12:49

jak se falšují obecní volby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Článek o systému sčítání hlasů:
http://dfens-cz.com/krizkovat/
Z článku vyplývá, že nejvíce můžeme křížkováním protlačit konkrétního kandidáta u strany které má poměrně málo hlasů, u kandidáta velké strany to vyhrají podle pořadí na kandidátce.


U voleb se podvádí následovně:
– odvolí se i za lidi, co k volbám nepřišli
– využije se mobilní urna, se kterou se chodí za nemohoucími občany (a něco se tam přidá)
– vhodným dokřížkováním se zneplatní nepohodlné lístky
– nahlásí se menší počet hlasů – třeba když volič zakřížkuje napříč kandidátkami, pak se na některé hlasy „zapomene“

Příklad ze života. Pokud jsou ve vesnici dvě strany, pak každá může jmenovat jednoho zmocněnce. Starosta nanominuje do volební komise všechny svoje a musí tam strpět jednoho z opozice. Na něj se pak ušije nějaká bouda, přitlačí na něj a vystresují ho. Sám všechno neuhlídá, využije se okamžiku, kdy je v místnosti frmol nebo když musí jít čůrat, hlasy se tam nahází přes noc a tak.

Něco se pohlídat dá. To se třeba musí kandidáti opozice domluvit a chodit volit v dostatečných rozestupech, aby si jejich zmocněnec mohl odskočit a hlídat ve volební místnosti místo něj, v noci dávat pozor, zda se na úřadě nesvítí apod.
Při sčítání je tam ale zmocněnec opozice stejně úplně sám …

Pokud chcete aspoň trochu snížit riziko toho že vám zneplatní váš hlas přidáním křížků, tak křížkujte nějakou neobvyklou (ale nesmazatelnou) barvou. Přidání modrých křížků propiskou na arch co je vykřížkovaný třeba oranžově, to by docela bilo do očí.

366892

Příspěvků: 30

01.10. 02:38 PavelSam  Jen připomenu zajímavé odkazy
02.10. 20:14 maršal Žukov  RE: Jen připomenu zajímavé odkazy
04.10. 13:04  kdo je Procházková?
01.10. 04:06 co na tom zalezi  Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
01.10. 19:31 co na tom zalezi  RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
02.10. 17:14 Andrej Vyšinskij  RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
02.10. 20:17 maršal Žukov  RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
03.10. 04:10 co na tom zalezi  RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
04.10. 15:22 Lovec idiotů  RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary
01.10. 11:03  ach ta naivita
01.10. 12:19 Joseph Chlor  Menšiny však mohu být také přínosné.
01.10. 12:21 Pátá Mojžíšova 7:24  Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků
01.10. 12:41  RE: Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků
01.10. 13:26  RE: Právo na migraci - pro chov Kalergiho otroků
01.10. 12:46 Ji®ik  Trochu jiný názor na činy Beneše
01.10. 13:57 R.E.  RE: Trochu jiný názor na činy Beneše
01.10. 15:03  RE: Trochu jiný názor na činy Beneše
01.10. 15:05  RE: Trochu jiný názor na činy Beneše
01.10. 19:48  Pro Západ jsme byli vždy jen naivní otroci
01.10. 22:25 koumal  .."Mladí, až na výjimky, naše obavy nechápou. Jsou pro Evropu bez hranic, bez národů a bez tradic."
02.10. 12:20 arne  Odvolaná mobilizace
02.10. 19:55  RE: Odvolaná mobilizace
02.10. 22:08 výjimečné porušení omerty  RE: Odvolaná mobilizace
02.10. 22:40 arne  RE: Odvolaná mobilizace
04.10. 08:28 cormel  RE: Odvolaná mobilizace
05.10. 04:43 favela  Je ale take skutecnost ,
02.10. 19:44  Krásné jubileum
02.10. 20:44 maršal Žukov  Mníchovská
04.10. 11:42  islámská invaze pomocí obecních voleb
04.10. 12:49  jak se falšují obecní volby

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 003