Diskuze k článku

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

Příspěvků 49

25.9.2018 6:45

Trochu doplnenia

omar 147.?.?.?

Bola publikovaná kniha, ktorú vrelo odporúčam:

"Rise and Kill First: The Secret History of Israel's Targeted Assassinations"

Chazari (cca 90% obyvateľov Izraela) sú pôvodom turkický národ, ktorý prijal monoteistické náboženstvo uctievajúce osobne diabla - judaizmus. Kresťastvo prebralo od nich "Starý zákon" ( "daný Bohom" - Jahvem). Mimoriadne efektívne infiltrovali do kresťanstva osobou Šavel-Pavol., ktorému sa podarilo doslova na hlavu postaviť učenie Krista.
(Viacej na: L. N. Tolstoj – Proč se nyní křesťanské národy obecně a ruský jmenovitě nacházejí v neutěšené situaci, 1907,
http://az.lib.ru/t/tolstoj_lew_nikolaewich/text_0690.shtml)

Ich cieľ je v kresťansko- moslimskej konfrontácii.
Prosím zvážiť aj úlohu Horného a Dolného Egypta - bielych a červených. Kto komu slúči a čie ciele plní?

366728

25.9.2018 9:01

RE: Trochu doplnenia

Inspektor Spekultátor 62.?.?.?

Reakce na 366728

Střet sionismu a Západu naplánoval již kolem roku 1870 Albert Pike, svobodozednář 33 stupně. Vše myšleno k rozpoutání 3.WW, po jejímž konci mají přeživší lidé sami požadovat celosvětový superkontrolní totalitní systém... Většina Židů má být tudíž obětována stejně, jako podstatná část lidstva. Jak tvrdí tvůrci Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce společné bezpečnosti na Leva-netu, Židé byly stvořeni jakožto národ otroků (viz. např. 40 let pobytu na poušti Sinaje pod vedením agentů GP Aarona a Mojžíše...) sloužících zájmům tzv. Globálního prediktora, který ty s.ačky, o kterých se zde píše, ve skutečnosti řídí (pochopitelně skrze své agenty, kterými jsou Šereš a spol...).

366731

25.9.2018 11:42

RE: Trochu doplnenia

n.a. 37.?.?.?

Reakce na 366728

Je zaujímavé, koľko diletantov - ako ste zrovna vy - má potrebu sa vyjadrovať k prekonaným tézam o neblahom vlive sv. Pavla na tzv. ranné kresťanstvo.

Isteže, všetci sa v Cirkvi mýlia, ako vždy.

[velký smích]

366734

25.9.2018 17:46

RE: Trochu doplnenia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 366734

If you insist...

...A tím učením, které před námi skrylo učení Kristovo je učení Pavlovo, vyložené v jeho poselstvích, které se stalo základem církevního učení. Toto učení nejen, že není učením Kristovým, ale je to učení, které je s ním v přímém rozporu» (L. N. Tolstoj – Proč se nyní křesťanské národy obecně a ruský jmenovitě nacházejí v neutěšené situaci, 1907)

Skutečný Kristus léčil nemocné a mrzáky, a zde byl Saul, přestože pouze dočasně, oslepen (Bůh a Jeho vyslanci se dokáží obejít bez průvodních „vedlejších“ efektů podobného druhu).
Skutečný Kristus nikdy nikoho nenutil silou, strachem ani vydíráním, aby ho následoval, zde však byl Saul vyveden z míry a vyděšený, když se podřizoval tomu, kdo ho vyzval, aby mu sloužil.

Alternativní odpověď na otázku: „Co dělal posel satanův?“ spočívá v tom, že tento posel, který Pavla neustále doprovázel, přenášel zprávy o jeho záměrech a činech svému – nevševědoucímu – šéfovi, což bylo nezbytné pro udržování stability procesu řízení situace okolo Pavla prostředky egregoriální magie v mezích Božího dopuštění.

366746

25.9.2018 15:01

RE: Trochu doplnenia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366728

Ze by apostol Pavel (pokud je tedy rec o nem) postavil na hlavu uceni Krista. Pokud to byl zamer sanhendrinu, pakj se jednoznacne zvrtl, protoze chteli Pavlovu smrt v Judsku, ale ten se jako rimsky obcan odvolal k cisari, k moci se dostala krvezizniva bestie Nero. Pravda studuji Bibli jenom par let, predtim jsem ji pouze nekolikrat cetl asi jako mytologicky pribeh.

Autor zustane neznamy, ponevadz vypada na top inteligenci se zkusenostma pretavenymi na moudrost s pristupem k vnitrnim informacim. A je dokladem, ze nahore neni monolit predatoru, kteri chteji lidstvo zotrocit nebo fyzicky zredukovat na par stovek milionu z 99% biorobotu (nedelam si iluzi k cemu ta genetika a biologicke vyzkumy maji skutecne dle psychopatu smerovat) a vyvoleni. Ten pomer aspon 1:100 je nutna podminka. Komu by jinak vyvoleni vladli? Kdo je postradatelny a kdo ne si budou muset psychopati vyrikat mezi sebou, protoze na vetsinu z nich se k tomu korytu "zlateho veku" nedostane. Doufam, ze momentalni pomer v top pyramide moci je jako o instalace tyranie jakehokoliv typu. Zhruba 15% mensina dokaze pri dostatecne hysterii a paranoi spolecnosti urvat politickou moc bez jakekoliv kontroly. Jak nas historie uci tyhle tisicilete rise "dobra" vyvolaji obrannou reakci zbytku sveta za vzniku ideove velmi protichudnych alianci, ktere konci hned po odstraneni akutniho nepritele lidske rasy.

V Izraele by meli hledat nekoho jako Rabbin a bude to velmi tezke. Generace z ktere on pochazel, uz v Izraele dnes nejsou. Byli to generace lidi, kteri tvrdou praci postavili stat z niceho a dokazali ho vojensky uhajit proti existujicim arabskym sousedum s ustavenym statnim aparatem ( funkcni armada). V roce 1947 na pocatku konfliktu asi ani Churchill neveril, ze bez intervence velmoci je neco takoveho mozne. Navic tito Izraelci dokazali odsunout na vedlejsi kolej zlocinecke tlupy jako Sternuv gang (masakry jako Deir-Jasin), ktere chteli mit na Hagane (predchudce IDF) nezavislou vojenskou organizaci. Stat ve state za tim tvrdohlave stal Ben Gurion, ktery nepripustil, aby politickou moc ve formujiciim state meli militantni sionisti s odpovednosti na teroru, ktery znechutil odchazejici britske vojenske jednotky.

Ekonomika a Sun-Tzu. Valka je tak strasliva, ze vyzaduje studium, aby byla co nejrychleji vyresena. Nejhorsi je napadnout pevnosti, lepsi spojenectvi nepritele a nejlepsi zamery. Pokud skutecne zrusim zamery protivnika zadna valka se konat nebude. Ekonomika nemuze fungovat dlouhodobe na valecne strategii. Zatim dve svetove valky a treti ... Jenom ve zkratce USA dodaji Tchaj-wanu vojenskou techniku to znamena pouze takticke a lokalni posileni, proti tomu modernizace Ciny znamena posileni strategickeho hrace na velke sachovnici. Rusko doda S-300 do Syrie, Izrael musi vymenit vyjednavace a zacit seriozni jednani nebo Moskva jeste vice pritvrdi. A nakonec tohle pri OSN se potkali signatari o nuklearni smlouve s Iranem a verejne rekli, ze pracuji na financnim systemu obchodu s Iranem bez napojeni na dolar. Ve Washingtonu se budou muset vazne zamyslet nad tim kam miri politika USA.

366742

27.9.2018 15:19

RE: Trochu doplnenia

drn 85.?.?.?

Reakce na 366728

omar ty mas trochu z mozku ovar. Pavel byl krestan, o zadnou infiltraci se nejdenalo ty pomatence. uveril v Krista, ktereho jako spravny zid pronasledoval.
kdyz videl tu realitu tak se stavel proti judaizaci krestanstvi.

366782

28.9.2018 6:58

RE: Trochu doplnenia

omar 147.?.?.?

Reakce na 366782

If you insist...
Mimochodom, čítlali ste toho Tolstého? Nemám na mysli Vojna a mier, či Anna Karenina.

http://az.lib.ru/t/tolstoj_lew_nikolaewich/text_0690.shtml

366788

25.9.2018 8:58

tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

1) americkí sionisti, vymenovaní v článku
2) izraelskí sionisti, vymenovaní v článku, hlavný verejný predstaviteľ Netanjahu
3) ruskí židia, oligarchovia, sú to ekonomicko mafiálne klany okolo Putina, ktoré ovládajú a vykrádajú ruskú ekonomiku
4) ruská židovská sekta Chabad Ljubavič, silný vplyv na Putina, možno aj na Trumpa
5) izraelskí ortodoxní Židia, majú rôzne vplyvové organizácie aj v Izraeli, aj v USA
6) Nadnárodní majitelia FEDU, Ročild, Loeb, Warburg, ktorí sú fakticky najvyššie postavení na svete a zároveň najbohatší na svete, lebo vlastnia FED
7) staré aristokratické rody Európy, najznámejší sú anglická královná a jej rod. Síce nie židia, ale jedna u najvplyvnejších skupín, možno porovnatelná s majitelmi FEDU a rozhodne spolupracujú s majiteľmi FEDU

všetci títo sa predháňajú v tom, kto bude najviac vládnuť nad nami gojimami.
Kto z týchto skupín má najväčší záujem o zničenie bielej rasy neviem. Asi ako kedy a ako kto, v podstate všetci z nich

366730

25.9.2018 12:56

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

Reakce na 366730

tá šiesta skupina to je ten Globálny Prediktor. Sú to židovskí majitelia FEDU.

366739

25.9.2018 13:03

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

vladimir7 194.?.?.?

Reakce na 366730

Najväčší záujem na zničení bielej rasy, hlavne tej nordicko-germánskej (slovanská sa zvezie tiež(, má podľa mňa svetový sionista. Je to podmienené neutíchajúcou pomstou za holokaust, aj keď je z väčšej časti vymyslený, ale to nevadí, a samozrejme zničenie akýchkoľvek predpokladov na spoluprácu naprieč Euroáziou od Lisabonu po Vladivostok.

366740

28.9.2018 16:01

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 366740

Primitivní nordicko germánskou rasu vždy využívali k terorizování Slovanů.
Viz. vyhlazení slovanského kmene Prusů germánskými primitivy. Ti sídlí na původně slovanském ůzemí které kdysi sahalo skoro až k atlantiku.

Ty pangermánské bláboly ze sionistické dílničlky, které rád rozšiřoval chazar Hitler, jak jsou chudáčci germáni všude strašně utiskovaný (podobnost s jiným etnikem čistě náhodná) rozumný člověk nemůže brát vážně.

366794

28.9.2018 19:39

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366794

No, možná je to ještě trochu jinak, neboť celá Evropa byla osídlena slovanským (oficiální označení bílé rasy je kavkazská) obyvatelstvem a teprve rozpínání Římské říše z těch Slovanů udělalo změnou jazyka (latina zmutovaná do nového dialektu), náboženství a kalendáře Germány, Franky atd. Ty jména jim dali Římani, neb tak pojmenovali jednotlivé provincie, třeba podle některého z kmenů. Bílý člověk je prostě Slovan.

Více zde: O slovanech úplně jinak

A další zajímavé rozbory na Dýmajícím zrcadle například Da Arija, darovaná Arija, Viněta? Země Punt?

366797

29.9.2018 20:27

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 366797

Největší záhada pro mě je, kam se poděli keltové. Ta teorie o smíšení s nově příchozími a naprostým zánikem jejich kultury mi připadá nedůvěryhodná.

Možná že s nimi bylo naloženo tak jak se už 1000 let pokoušejí nakládat se slovany a furt se jim to nedaří dotáhnout do úplného vyhlazení.

366805

29.9.2018 22:36

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366805

Osobně bych řekl, že to byla první vlna Slovanů - R1b. Ti byli první na ráně demokratizačnímu procesu Říše římské.

366808

25.9.2018 16:36

= RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 366730

..........staré aristokratické rody Európy, najznámejší sú anglická královná a jej rod. Síce nie židia,...........

Opravdu ?

[velký smích]

366744

25.9.2018 23:33

RE: = RE: tých židovských skupín je podstatne viac

anonym 95.?.?.?

Reakce na 366744

myslíš? ok, dopúšťam že aj anglická královná patrí k židom

366755

26.9.2018 10:18

RE: = RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 366755

Zkuste si najít hromadné fotografie královské rodiny. Hromadná psychiatrie na první pohled. Skrývané neobvyklý vzhled, degenerátské znaky, pobyty v léčebnách, úchylky, deprese, sebevraždy,... Zkuste Klimov, Boží děti. Zajímavé je jak dětičky opouštějí téměř hromadně ortodoxní zvyklosti, a to nejen v anglii. Takový mladý majitel faceboku, ten má japonku, a je vidět že ho účinně rovná. Strejda Rotšild musí šílet...

[velký smích]

366759

25.9.2018 21:40

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 366730

Předpoládám, že jste nechtěl naznačit, že Putin je členem těch klanů !!!
On s nimi MUSÍ, v rámci možností a okolností, spolupracovat, prootže tyto klany ovládají hospodářství země a i kdyby byl Putin sebelepší, tak hladové Rusy by nepřesvědčil.
Čili opakuji, Putin stojí mimo tyto klany, ale musí s nimi nějak vycházet.
Kdo stojí na straně klanů, je Medvěděv - de fakto jejich zástupce ve vládě, bohužel.

366754

25.9.2018 10:16

S nevelkou licencí lze doplnit: historie se opakuje

Velekněz Ratata 88.?.?.?

nejen co do spolupráce některých sionistických kruhů s nominálním úhlavním nepřítelem. Hlavní deja vu je opakování situace z třicátých let, kdy bylo nutno za každou cenu dostat do konfliktu SSSR a Německo. Plán zničení bolševismu, ale v zásadě nešlo o politické ideologie, hlavní je business a geopolitika as usual. Tehdy se povedlo navzdory vítězství Stalina. Kontinentální Eurasie se nesmí konsolidovat na úkor civilizace moře. Ono jim to v těch hlavách mluvících i mlčících pořád straší. Ani Izrael a chudák Kohn s Uzi u plotu nejsou subjekt, nýbrž objekt a nástroj manipulace.

366732

25.9.2018 12:04

abcdg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

To, zda se věci dějí náhodou, díky neskutečné neschopnosti elit, nebo plávovaně bude vždy téma vhodné pro nejrůznější teorie.

https://www.databazeknih.cz/knihy/neviditelne-fronty-144445

366736

25.9.2018 12:18

Že by pomsta za holokaust (atd.) ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Izraelizací (neustálý pocit strachu z ohrožení nejen zvenku, ale i zevnitř může vybudit a katapultovat latentní frustrační náboje uvnitř duší lidí tak, že extremismus stane se normálem) Evropy skutečné mohlo by se dosáhnou hned několika "vítězství".
1. Tady máte odvetu za to, co jste nám působili po staletí a co vygradovalo v holokaustu.
2. Hleďte se konečně zcela jednoznačně postavit na naši stranu, jen tak přežijete - pod našim vedením.
3. Vaše sektářství se opět neosvědčilo, dokonce ani v konfrontaci s velmi zaostalým Orientem. Naše náboženství je mocnější , životaschopnější - to vaše si neví rady ani s jeho plagiátem, dokonce vy sami uvnitř svých zemí produkujete islamisty.
4. Nemáte nic na čem můžete dál stavět, jste navíc pouhými dlužníky - tedy otroky.
5. Budete se nakonec zase rvát mezi sebou.... a my na tom opět vyděláme.
6. Jak jste velcí - tak jste blbí.
7. Máte zdánlivě vše..ale nemáte nic, protože nemáte budoucnost. Dokonce si volíte za své vůdce nepřátele této budoucnosti.

(jde jen o hypotetické teze, o hypotetické zamyšlení se nad fiktivními záměry konkret...eh, fiktivních osob....)

366737

25.9.2018 15:51

Az neprijemne pravdivo

eli 58.?.?.?

Velmi vystizny a poucny clanok, ktory pomerne v sirokom spektre zachycuje funkcnost hybneho mechanizmu sucasneho vyvoja v globalnom ponati. Samozrejme, je tu vela nahladov, na ktore mam ja osobne iny nazor, ale v koncepte podstaty tohoto mechanizmu, takyto kontrast, nehra ziadnu ulohu. Je nutne, byt oboznameny s pozadim minulych a nadchadzajucich zmien, pretoze zaujat k nim ten spravny postoj, moze ovplyvnit osud nielen kazdeho z nas, ale aj osud celej spolocnosti. Myslienka v poznamke editora, moze byt velmi dolezitym a ucinnym faktorom v tomto procese, pretoze ten hybny mechanizmus posuva priamo do nasho zorneho pola. Je tu a je pevne integrovany v nasej spolocnosti v zivote kazdeho z nas. Je nutne nan neustale poukazovat, je nutne ho zviditelnit, zamerat nan svoju pozornost, dat najavo, ze sme schopni a pripraveni
z jeho ucinkov, vyvodit aj nalezite dosledky. Je nutne dat mu na znamost, ze prisiel cas balit kufre. Posledne udalosti signalizuju, ze na svetovej sachovnici, sa figurky pohybuju coraz rychlejsie. Putin, obetoval staru verziu strelca IL-20 s 15-timi pesiakmi, za pravo na posuv niekolkych vezi S-300, proti iranskemu Sahovi, Trump mu twittuje vyhrazne pozdravy, Macron s Netanyahuom mu slubuju mohutny fling, no a nam nezostava nic ine, len rozkopat humno za stodolou, nasadit nejaky ten zemiak, oprasit, premazat stare bicykle, vicistit hlavne brokovnic, atd.
https://www.rferl.org/a/french-president-macron-wa...

366743

25.9.2018 17:33

Evropa Evropanům, Afričané a Arabové nechť si žijí ve svém prostředí svým způsobem života

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Evropa Evropanům

Člověk se obvykle cítí nejlépe ve svém přirozeném prostředí. Zvláště, pokud mu toto prostředí umožňuje pohodlný život.

Každý ať žije, kde se narodil, pokud může. A slintá-li někdo po svém vykořenění, tak prosím za své prostředky a s plnou odpovědností za své činy.

Podle mě je potřeba si uvědomit, že xidismus, mohamedanismus i ježíšisismus s neviditelným bohem jsou podvody, vnucované debilizace, spáchané lstivými mocensky chorými kněžoury, farizeji. Kořeny onoho mocenského zla jsou mezopotámských otrokářských zlořádech.

Pašování xido-islámem zdebilizovaných lidí do ráje evropského, z odlišného prostředí, za jejich poslední peníze a se zadlužením celé rodiny u xido-lichvářů, je neštěstí.
Vandráci podlehli xidácké lsti, uvěřili v ráj, v pečené křepelky, co samy lítají do huby. A v blondýny lačné po kopulaci s mouřeníny. Jenže kromě xido-fašistických zmetků, kolaborantů, vítačů, o okupanty většina lidí v Evropě nestojí. Z toho vyplývá zklamání přivandrovalců, xidáckých žoldáků a současně dlužníků xido-lichvářů. Několik tisíc éček na vandr do ráje evropského by totiž většina černochů nikdy nenašetřila. A oni musí splácet, aby před zvůlí xido-lichvářů uchránili své příbuzné. K tomu jsou určeny sociální dávky, které zločinně schválili, pro negramotné doktory a kalergismus, xido-zmetci v evropských kneSSetech. Z daní evropských gojimů jsou vypláceni Evropany nezvaní snědí a černí, ale hlavně islámem, podvodem zdebilizovaní.

Naštvání a deprivace je na místě jak na straně oblbovaných a olupovaných domorodců, tak zdebilizovaných a podvedených přivandrovalců, okupantů. Radikalizace?

Nevědomost je síla? Vědomost je síla!

Tabulka se Serešem je vložena, snad jen dodám, co za tímhle xidáckým zmetkem je; xidismus, strategie loupení a vyhubení pronárodů, a Rothschildi. A jak ukázal slavný holoxxx, tak i strategie oloupení souvěrců, naprosté většiny věřících ve svou vyvolenost, xidů.

Závislost.

Závislost na zvůli několika desítek deprivantů, zrůd. Jména těch klanů, jež jsou z hierarchie bestií ještě známá;
Goldman Sachs, Rockefeller, Morgan, Schiff, Lehman and Kuhn, Loeb z New Yorku; Rothschildové z Paříže a Londýna; Warburg z Hamburgu; Lazard z Paříže; iSSrael Moses Seife z Říma.

K vyvolencům xidismu si dovolím poznamenat, že světové války spáchaly zrůdy z výše uvedených klanů. Ty zrůdy spáchaly i iSSraHell a týrání a vraždění původních obyvatel Palestiny. O Zaslíbené zemi u Jordánu pro Chazary v podvodu zvaném Bible nic psáno není. Pekelnický „stát“ je nasycen paranoidními magory. Lstí a klamem. Genocidní a lupičská strategie s paranoiou, lstí a klamem je asi znak „národa" „Bohem“ vyvoleného.

Mysleme prosím. Volme odpůrce islamismu.

366745

25.9.2018 17:53

Evropa Evropanům, Afričané a Arabové nechť si žijí ve svém prostředí svým způsobem života

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Evropa Evropanům, volné pokračování

Člověk se obvykle cítí nejlépe ve svém přirozeném prostředí. Zvláště, pokud mu toto prostředí umožňuje pohodlný život.

Genocidní a lupičská strategie s paranoiou, lstí a klamem je asi znak „národa" „Bohem“ vyvoleného.

Co jsou za blby jejich stoupenci je vidět na Langšádlové, Šojdrové, Kalouskovi, Stropnickém, Bartoškovi, Hermanovi…

Orwell psal o totalitě Strany a Velkém bratrovi, ale také o Goldsteinovi. Psal totiž o xido-fašisty spravovaném otrokářském zlořádu!

Žvásty některých odpůrců přivandrovalectví do Evropy, kteří současně podporují iSSraHell, a jeho genocidní a lupičské jednání, jsou mně trochu záhadou. I jejich kecy o antisemitismu. Takovým si dovolím připomenout, jaká zločinecká strategie je popsána v Pěti knihách Mojžíšových, ale i v Talmudu. Někteří lidé tvrdí, že tito (odpůrci stěhování národů a líbači xidáckých bot) jsou ovládáni partou východní (také xidovskou), snad Ruskou. Možná by bez pro-xidáckých žvástů v politice nebyli.
O „ruském“ vlivu nakonec žvaní i Kalousek ze zednářské, pro-banksterské partaje.

Odmítejme zrůdnosti, zvrácenosti, zázraky, revoluce, pečené ptáky do huby, vyvolenosti, „multikulturní obohacení“ okupanty, náhradu původního „upadajícího/stárnoucího“ obyvatelstva, xidácké -ismy, debilizaci, lest a klam.

Dokud se můžeme vyjadřovat a můžeme volit, vyžadujme přirozenost, dobré hospodaření, zdravý rozum a naplnění základního instinktu.

Čím více lidí si uvědomí, jaké lstivé a ničivé bestie se nám snaží vnucovat své mrzácké nápady - jako je chov snědých vykořeněných a zdebilizovaných otroků bez vlastní vůle, kalergiho dobytku(dle Talmudu je gojim dobytek) - tím větší máme šanci na přežití jako lidé.
Tím větší je naděje Lidství.

366747

25.9.2018 17:53

Jen tak pro zajímavost:

R.E. 46.?.?.?

V ozbrojených složkách 3.říše, včetně vojsk SS, sloužilo a bojovalo během války celkem okolo 150.000 židů a byli i v nejvyšších postech, jako např. Eichman, jenž měl řešit tzv. "konečnou otázku židů", dále Obergruppenfuerer SS Heydrich, gen. Mannerheim, Obergruppenfuerer SS Bach.Salewski a hvězda první velikosti mezi nacistickými vojevůdci sám General-feldmarshall Erich von Manstein, vl. jménem Lewinski...
Bijec a stíhač nacistů Simon Wiessenthal nebyl zaměstnán likvidací mrtvol svých spoluvězňů v "Sonderkomandu" KT, nýbrž pracoval v topografickém oddělení gen.štábu Wehrmachtu...

366748

25.9.2018 19:15

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 366748

Obavam se, ze v pripade Eichmanna a Heydricha se mylite. Pro judaisty je typicke, ze kdyz chteji nekoho vyznamneho zdiskreditovat, jejich vlastniho super nepritele (specielne kdyz uz na tomto svete nejsou aby se nemohli ohrafit, z duvodu aby takovy ztratil nasledovniky) vyfabrikuji lez, ze ten a ten byl zid .. At je to Kristus, Sv. Pavel, AH, ci Eichmann a Heyidrich. To zkouseli za ziva i s sachistou Bobby Fisherem, a ten je poslal kam se svymi lzemi patri: Do hajzlu ..
https://www.google.com/amp/s/www.richardsilverstei...

366750

26.9.2018 10:54

Oblbujete alespoň za peníze?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 366750

Xidismus byla a je lupičská a genocidní strategie. Vy jste prostě stoupenec xidácké debilizace, oblbovač gojimů. Na bohy si na vrcholu pyramidy zla hraje několik mráckých xido/chazaro-banksterských klanů.

Celý ježíšismus je podvod i s tím, který byl údajně zplozen úchylně, bez kopulace, z „ducha svatého“.

Svátost=mrzáctví, zrůdnost.

Magor "hitla" s knírkem, zfetovaná loutka byl xidáckého postižení/genů.

Světové války spáchali xido-banksteři. K provedení zrůdností potřebovali šílené souvěrce, xidy a xido-chazary. Milch, Himmler…
Heydrich samozřejmě nebyl xid, protože byl xido-Chazar, aškenáz, xidácká psychopatická bestie.
Pro doplnění a potvrzení lze důkladně prohlédnout Heydrichovu lebku v knize Atentát na Reinharda Heydricha od Miroslava Ivanova, nakl.Panorama, vytištěno roku 1979, str. 262 a 264. Úzká chazarská lebka, šikmé čelo, klabonos.

Z xidácké víry, z projevu aškenáz-xida Heydricha, SS generála, který se ujal své vlády v říjnu 1941;
„Východní prostory, jež jsou z části osídleny Slovany, to jsou prostory, kde je třeba vědět, že dobrota bude chápána jen jako slabost, to jsou prostory, kde sám Slovan vůbec nechce, aby se s ním zacházelo jako s člověkem rovnoprávným, a je zvyklý, že si pán (xido-zrůda) s ním nezadává. Jsou to prostory, v nichž musí jednou vládnout německá (aškenáz= xido-chazar) horní vrstva; po dalším vojenském vývoji budou sahat až hluboko do Ruska, až daleko k Uralu; tyto prostory musí být naší surovinovou základnou, jejich obyvatelé se stanou pracovníky…mám-li to říci docela drasticky, musí nám sloužit jako otroci…“

Reinhard Heydrich (košer xido-zrůda) byl při svém cynismu až hrůzný:
„Základní linie však musí, ač nevyslovena…platit: tento prostor se jednou musí stát německým (xidáckým) a Čech tady už nemá koneckonců co pohledávat…“
„Tento prostor musí být jednou definitivně osídlen Němci (prostí Němci byli obětí xidismu, stejně jako naši předci). Tento prostor je srdcem Říše…“
Pak uvažoval, co udělat s českou "verbeží".
„Abychom získali přehled o tom, kdo z lidí v tomto prostoru je schopen poněmčení, musím provést soupis v rasově národnostním smyslu. To tedy znamená, že musím získat nejrůznějšími metodami, nejrůznějšími oklikami příležitost, abych jednou ohodnotil veškeré obyvatelstvo z hlediska rasového i národnostního. Ať už pomocí rentgenu, prohlídkami ve škole nebo tím, že rasově přezkoušíme mládež při zdánlivém uložení pracovní služby. Musím mít celkový obraz národa a pak mohu říci, tak a tak vypadá obyvatelstvo.

Jsou tu takoví lidé: jedni jsou dobré rasy a dobře smýšlejí (jako ti současní ultrakorektní liberálně-fašističtí xido-magoři), to je pak jednoduché, ty můžeme poněmčit. Potom máme ostatní, co stojí na opačném pólu: jsou to lidé

špatné rasy a špatně smýšlející. Ty musíme ...Automaticky kráceno

366760

26.9.2018 20:47

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 173.?.?.?

Reakce na 366760

Pata kniho,
kdy jste byl naposledy na lekarskem vysetreni ? A konecne, odlozte ten Torah, nedela Vam to dobre.

366772

27.9.2018 0:43

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 366772

Vy jste prostě (cenzurováno, editor),

pátá kolona, záškodník.
„Tarah“, pět knih Mojžíšových a jejich zločineckou genocidní/vyhlazovací/vyvražďovací ideologii můžu odložit až u všech kostelů, synagog a mešit bude nápis Muzeum xido-fašistického zločinného spolčení proti lidstvu, proti gojimům. V xidácké zločinecké ideologii, v Pěti knihách Mojžíšových je jasně a srozumitelně napsáno, že strategií xidovstva je vyhubení pronárodů. Žvásty nějakého debilizačního pro-fašisty na tom nic nezmění. Že debilizace je síla, to je mně už delší dobu zřejmé.

„Co na tom záleží“?

Hodně, protože ve hře je náhrada původního evropského obyvatelstva kalergiho otroky,

vy užitečný (cenzurováno, editor) pohrdající krásnou českou zemí!

V čem je podstata připomínání xido-Mojžíšismu, genocidy?
Nelze o té zločinecké vyvražďovací strategii tvrdit, že to je „konspirační teorie“. Bible, korán, kostely, synagogy a mešity, a pašování mohamedánů do Evropy, jsou důkazem zločinného spolčení proti prostým lidem.

366774

27.9.2018 5:00

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366774

Mila pata kniho,

Cemu nerozumim, proc se neustale tak rozcilujete? Vzdyt vas z toho muze klepnout Pepka. Kdyby radeji, pokud jste vubec schopen porozumet anglicky, by jste si tuto zalezitost v klidu prostudoval (z mnozstvi dobrych zdroju, v anglictine, dostupne na Internetu), a to trva treba i nekolik let, tak by jste se mohl dozvedet, ze kdyby podle direkce VSEMOHOUCIHO (je-li tomu skutecne tak, jak ve SZ je psano) doslo k vyhubeni, exterminaci nad kterym tak neustale placete jak rabin u Zdi Narku, tak dneska na svete nejsou zadni vasi xidi, ani muslimove, a vy by jste se nemel nad cim vzrusovat a mohl ve svem kratkem zivote delat neco uzitecnejsiho.

Jak jsem vam jiz jednou v dobre vuli sdelil, Stary Zakon, vcetne zadne "Tarah" ale Torah = prvnich 5 knih, neni nic "xidovskeho", ci zidovskeho, ale je to co az na Desatero padlo prichodem Krista. Novy Zakon neni produkt niceho xidackeho, ale je to revolta Krista na porusovani Zakonu Boha (ze SZ) tzv. ustne predavanymi tradicemi Farizeju, kteri ve vetsine nemeli s Israelity Stareho Zakona vubec co spolecneho, tyto tradice kolem 500 n.l. sepsany v TALMUD. Judsky (ci tzv. "zidovsky"[mrknutí jedním okem] kral Herod, a jeho dynastie byli Edomite, v SZ nepratele Israelitickych kmenu na zivot a na smrt. Hillel, autor mnoha perverzi a hnusu publikovanych v Talmudu, jehoz kohorty Kristus bicoval ven chramu za to ze si z chramu udelaly Rothschildovu vexlirnu, priemigroval do Jerusalemu kratce pred narozenim Krista z Babylonu, tj. nebyl zadny Israelita, nybrz byl Babylonan. Babylonani byli znami perverzemi, za penize prostituovali sve manzelky, dcery, a obcovali se zviraty.

Pro ty co jsou schopni rozumet (Kristus opakoval ze "Jeho slova jsou pro ty, co maji usi na slyseni", davaje jasne najevo, ze ne vsichni ty usi za timto ucelem maji. Inu, jak rikala ma babicka, "komu neni prano, tomu neni dano". Amen), necht si pozorne cte v Novem Zakone az tomu porozumi "Hebrews 8", odstavec 6-13 (zadne "Zidum", jak ti vasi oblibeni xidove zrejme "obetave pomahali" pri prekladu pro Bibli Kralickou, ale HEBREJCUM. To je jako rikat ze cesti cikani je to same jako Cesi).
Stary Zakon (az na Desatero) padl pred 2000 lety, ale vy se dodnes kymacite, sypete si popel na hlavu, narikate, horekujete. Mno, kdyz vam to dela dobre, cinte si tak. Vsak Kristus opakoval v Novem Zakone nekolikrat, "ma slova jsou pro me ovce ktere mi rozumi". A "necht ten co ma usi na slyseni, necht nasloucha".

A ja ze pohradam cekou zemi? Zaslepeny chudaku. Ja jsem cesky narodovec, a je mi presmutno pozorovat z dalky, co se dnes stalo s moji rodnou ceskou zemi, a zemi az do nepametna mych krestanskych ceskych predku, a proto tam po 40 letech ani nechci zavitat na navstevu ...
Pura vida
Ps.: Kdyz jste si zvolil nick "pata kniha Mojzisova", nespletl jste? Nemelo to byt radeji "Pate kolo od vozu"?[zmaten]

366775

27.9.2018 19:13

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 366775

Záškodníci mezi námi, ale i zdáli
>Stary Zakon (az na Desatero) padl pred 2000 lety, ale vy se dodnes kymacite, sypete si popel na hlavu

Starý zákon padl před 2000 lety, tedy neplatí? A xidi/obyvatelé ghett se modlili k čemu? Xidovské hřbitovy se vyskytují na celé zeměkouli proč?

Kymácí se "svatí svého nepoznatelného boha"u Zdi nářků, při modlitbách, někdy si snad i sypou popel na hlavu.

Upozorňuji na zlo a jeho kořeny!

Ježíš spasil svět? Neustálým sledem válek, vražděním a ničením? Křižácké války byly dílem xidáckým/edomitským/farizejským, nebo „boží vůlí“? Vyvraždění většiny původních obyvatel Severní Ameriky se děly pod „boží patronací“?

Vnucení xidovské/banksterské moci Japoncům až po „obohacení“ jadernými bombami, a následným „humanitárním“ banksterským otroctvím, bylo taktéž podle vůle všemocného boha? Dvě světové války s desítkami miliónů zavražděných lidí byly podle Jéžišova, Hospodinova, nebo banksterského scénáře? Co to bylo za „svátost“, která spáchala a páchá tolik lidského neštěstí, ničení, vraždění? Nebo současné zadlužení většiny států je podle „boží vůle“? A podle které? Neviditelného nepoznatelného Hospodina přece Jéžíš nemohl upozadit, přesto v myslích lidu prostého byla Marie „Bohorodičkou“.

Celý ekumenický překlad Bible je podvod?

Překlad asi ne, ale zdroj, protože celý Hospodin/JHVH/Alláh je podvod pro zotročování lidí! Kořeny té zrůdnosti pocházejí z Mezopotámských otrokářských zlořádů, takže i z Babylonu.

Co hlásali a hlásají v synagogách, nebylo a není, protože ti nejsou xidé?

Mně je úplně jedno jestli to jsou Edomité, nebo kříženci rozličných šmejdů. U nás je pro ně název xidé (x je cenzura pro ž). Podstatné pro mě je, že se mezi námi vyskytují organizovaní lstiví nepřátelé, kteří vyznávají svou vyvolenost k tyranii, lupičství a vyhubení pronárodů.
> co se dnes stalo s moji rodnou ceskou zemi, a zemi az do nepametna mych krestanskych ceskych predku, a proto tam po 40 letech ani nechci zavitat
Bůh Hospodin a jeho syn skrze „Ducha svatého“ zplozený Jéžíš dopustili nejen lidská jatka, války, ale i následné lupičství dle xido-banksterských scénářů? „Zespolenštění“ prostředků bylo z marxismu, lupičství dle přání xido-chazaro- banksterismu. Okrást všechny, a za generaci až dvě, „zprivatizovat“. Korporace poporostly, majetek se zase přesunul k ještě užší bandě korporát-fašistů, podle vůle Hospodina a Jéžíše? Banksteři mají u nás různé agenty, košer uvědomělé koně; Babiše, Křetínského, Kelnera, Bakalu, Vítka…, také dle vůle Hospodina a Jéžíše, že?

Kdyby značka "Pate kolo od vozu" umožňovalo gojimům pochopit zločinnou strategii páté kolony, záškodníků mezi námi, pak by mělo smysl změnit nick.

Považuji vás za záškodníka. Za přívržence páté, ale ko...Automaticky kráceno

366785

28.9.2018 4:17

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366785

Starý zákon padl před 2000 lety, tedy neplatí?

Ano, az na Desatero neplati. Jste-li schopen porozumet anglickemu textu, prikladam preklad do moderni anglictiny z King James Version (KJV) z 1611, ktera je vseobecne prijata jako nejblizsi preklad z rectiny a aramejstiny do modernich jazyku evropskych narodu.
Neb "Hebrews" se nerovna "Zidum" (ubohy "preklad" do Bible Kralicke, bezpochyby s "pomoci" rabinu = politruku Satanovy Synagogy), stejne jako cesti cikani neni to same coby Cesi. Pouze rusti chazari si muzou rikat "jewrejove" coz znamena cesky "hebrejeci" - lez vetsi nez ty co prichazely z Kremlu (+80% prvotnich bolsevickych kriminalniku byli jidds / chazari) v 50-tych letech. Uboha a smesna LEZ chazaroidu.

Hebrejcum (v Bibli Kralicke, "Zidum"[mrknutí jedním okem], 8. kapitola
7. Nebo kdyby ona první byla bez úhony, nebylo by hledáno místa druhé.
8. Nebo obviňuje Židy (v KJV "nalezaje s nimi chybu"[mrknutí jedním okem], dí: Aj, dnové jdou, praví Pán, v nichž vejdu s domem Izraelským a s domem Judským v smlouvu novou.
9. Ne podlé smlouvy té, kterouž jsem učinil s otci jejich v ten den, když jsem je vzal za ruku jejich, abych je vyvedl z země Egyptské. Nebo oni nezůstali v té smlouvě mé, a já opustil jsem je, praví Pán.
10. Protož tatoť jest smlouva, v kterouž vejdu s domem Izraelským po těch dnech, praví Pán: Dám, zákony své v mysl jejich, a na srdcích jejich napíši je, a budu jejich Bohem, a oni budou mým lidem.
12. Nebo milostiv budu nepravostem jejich, a na hříchy jejich, ani na nepravosti jejich nikoli nezpomenu více.
13. A kdyžť praví o nové, tedy pokládá první za vetchou; což pak vetší a schází, blízké jest zahynutí. (naprosto svudny a nepresny "preklad". Proc ????? K oblbnuti ceskych gojimu ????)

A toto je anglicky text z KJV 1611
Hebrews
[7] For if that first covenant had been faultless, then should no place have been sought for the second.
[8] For finding fault with them, he saith, Behold, the days come, saith the Lord, when I will make a new covenant with the house of Israel and with the house of Judah:
[9] Not according to the covenant that I made with their fathers in the day when I took them by the hand to lead them out of the land of Egypt; because they continued not in my covenant, and I regarded them not, saith the Lord.
[10] For this is the covenant that I will make with the house of Israel after those days, saith the Lord; I will put my laws into their mind, and write them in their hearts: and I will be to them a God, and they shall be to me a people:
[11] And they shall not teach every man his neighbour, and every man his brother, saying, Know the Lord: for all shall know me, from the least to the greatest.
[13] In that he saith, A new covenant, he hath made the first old. Now that which decayeth and waxeth old is ready to vanish away.
Amen.

366786

29.9.2018 15:20

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 366786

Křesťanství si dovoluji považovat za podvod, otrokářský zlořád.
>Stary Zakon (az na Desatero) padl pred 2000 lety
Ale o antisemitismu a chudácích „vyvolencích“ se vedou žvásty dodnes. Semité jsou podle oblbování jak černí faláši, tak snědí sefardi, všemožní „spravedliví“ kříženci nebo Chazaři/aškenázi. Ó, věčně ukřivdění „vyvolenci“. Gojimové si totiž ještě dovolují žít a myslet!

Starý zákon/Tóra/Pět knih Mojžíšových padl v myslích a výuce farizejů, rabínů žvásty nějakého samovyvoleného xida (x je cenzura za ž)/samozvaného bezmocného xidovského krále Jéžíše , který podle vás ani nebyl xidem.

Zajímavý způsob xidáckého oblbování, odklánění podstaty na nepodstatných blbostech! Činností xidovstva po staletí bylo: Lest a klam,lichvářství a lupičství, a genocida pronárodů.

Farizejská lstivá mocenská strategie s Hospodinem vychází z mezopotámských otrokářských zlořádů se žvásty o bohem/bohy vyvolených „obráncích“ země a vladařích světa. Xidismus/křesťanství/mohamedánství jsou fantazie mocensky chorých magorů Předního východu lstivě se skrývajících za „všemohoucím“ JHVH/Hospodinem/Alláhem.

Pro mě je podstatný údaj z Feuchtwangerovy Xidovské války, že za Flaviovců bylo v Římě obrovské ghetto, snad se stotisíci vyvolenci. V Alexandrii těch stoupenců zla bylo prý ještě více, také byli svou rabínskou vrchností zotročeni v gétu. Tvrzení, že jejich vymývání mozků bylo prosto vlivu Pěti knih Mojžíšových, si dovoluji považovat za účelovou lež, za debilizaci.

Feuchtwanger přepsal Xidovskou válku, Josef Klíma napsal čistě vědeckou práci; Společnost a kultura starověké Mezopotámie.
Současně mám potřebu vycházet z otrokářské xidoviny, kterou byly našim předkům vymývány mozky. Někteří lidé mají i nyní vymyté mozky, zvláště debilizace od dětství je síla! Indoktrinovaní slintají po "životě věčném v království nebeském". Za lstivý slib „posmrtného života v ráji“ se nechají oblbovat, okrádat, týrat, nebo týrají a oblbují jiné lidi. Lžou svým dětem, že Jéžíšek nosí dárky. Debilizace v zázraky a přítomnost zrůdného xidovstva mezi námi mají těžké následky, v Čechách je 900000 lidí v exekuci! U xido-banksterů je zadlužen stát, obce i domácnosti.

Jaké debility jsou v Novém zákoně, který byl kázán otrokům v Čechách?
Jó, je to síla;
„Nemůžete sloužit Bohu i majetku…Ukládejte si poklady v nebi(Mt6,20)…Nemějte starost o svůj život, co budete jíst...pít…Nedělejte si tedy starost o zítřek(Mt6,34)“
„Tehdy byl Ježíš Duchem vyveden na poušť, aby byl pokoušen od ďábla. Postil se čtyřicet dní a čtyřicet nocí…“ (Mt4,1)

„Všemohoucí“ JHVH/Hospodin/Alláh i "mocný"Ježíš, který údajně poroučel i větru a dešti, jsou úspěšné podvody, mocenské zlo, dílo deprivantů.

366801

27.9.2018 13:51

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 366774

https://aeronet.cz/news/eurokomisarka-jourova-jsem...
Kongista inkvizice. Zprávy o reálném dění asi budou jen pro fajnšmekry, cukrárna satanistů ovčané či socky. Rouhači, kacíči a holota držkující by se chtěla angažovat v civilizaci ale to v nomenklatuře vlády peněz nelze – ochlokracii / tkz. vládě zločinů.
https://www.youtube.com/watch?v=3AzjN0M16TE time 10:40
https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africky...
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI[chechtot]

366781

27.9.2018 9:23

RE: Jen tak pro zajímavost:

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 366750

Nu a Jehosua Nazarejsky , zvany Kristus, nebyl snad zidem (Zidem) ?
Pavel , puvodne Saul, taky nebyl zidem (Zidem) ?
A kym tedy byli ? (Pavel se sice odvolal k cisari, ze je take i Rimanem...avsak pochybuji, ze by Gamaliel prijal za sveho zaka " pohana" a ze by sanhedrin sveril vedouci funkci ve svych represivnich organech " pohanovi" ...nekdy se tvrdi, ze byl Saul dokonce clenem samotneho sanhedrinu...dale - jsou zde zminky o tom, ze Saul - Pavel jeste i pri sve "krestanske" misi za pobytu v Jeruzaleme platil chramove poplatky.... ).
Mala zvlastnustka - Michalangeluv David ma predkozku. A mnoha umelci vyobrazeny Adam ma zase pupek (tedy i Hospodin vyvoleneho naroda ma snad mit pupek ?!?!?).
Chybicky se asi vloudily.[velký smích]

366776

27.9.2018 17:28

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

Reakce na 366776

V dobe Krista, zadni zide (Zide) neexistovali. V Judei (Judsku) vsichni obyvatele, bez ohledu na rasu, etnicitu, nabozenstvi byli znami (z reckeho textu NZ) jako "Ioudaios", tj. podle zeme Judea (Strong's Concordance, Greek, #2453). Snad nejblizsi preklad do cestiny by byl Judeanci (Judejci), a jen cast z nich, jak svedci konec SZ (cca pouze 42 tisic Judahitu + Benjaminitu se navratilo z babylonskeho otroctvi zpet do Judei. V te dobe vetsina Israelitu, 10+ kmenu se NIKDY nenavratila na sve uzemi Sev. Israele z unosu Assyranyk 700 let driv pred Kristem) a jsou zminky v Novem Zakone byli, "Yhudiyi" (Strong's Concordance #3064, Heb.), snad do cestiny by se dalo prelozit coby Judahite (Judaite), podle puvodu ze 4-teho syna bajneho Jakoba-Israele, Judaha.
Tudiz Judahite (podle kmene) neni to same co Judeanci (podle zeme), podobne jako US "bili" nejsou to same co Afroamericane, ackoliv obe skupiny existuji v US (nejcasteji separovane) po generace.
Znaly US vrchni rabin Rodkinson (puv. jmeno Frumkin, s koreny z Ruska) v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" definoval: "Moderni zid (tj. JUDAISTA) je produkt Talmudu".
V dobe Krista Talmud neexistoval (sepsan v 500 n.l.), ale existovala jeho ustni verze, tzv. "Tradition of Elders", za ktere Kristus Farizeje kritizoval, ze "udelaly Zakona Boha neplatnymi". Tudiz Kristus, jsouce kritickym ustni verze Talmudu (tomu moderni JUDAISTE rikaji "ustni Torah"[mrknutí jedním okem] nemohl byt zadnym Z/zidem (judaistou), a navic moderni judaismus (Talmud) neni zadne nabozenstvi, kdyz ve sve podstate porusuje Zakony Boha.
Kristus, na strane matky Marie mel puvod z kmene Judah + Levi (to nebyli zadni JUDAISTE, neb nenasledovali Talmud, ni Traditions of Elders farizeju), na strane otcima Josefa z kmene Judah, ale zemi nebyl Judeanec, byl jako jeho rodice ze zeme Galilee, z mesta Nazareth. Syn Boha.
Saul - Paul, narozen v Taurusu rovnez nebyl Judeancem (podle zeme), docasne byl clenem Farizeju, mohl nasledovat ustne predavane "Traditions of Elders", ale zjevenim Krista z tohoto dabelskeho kultu vystoupil, podobne jako izraelsky profesor Shlomo Sand oznamil ze "prestal byt zidem", ci komuniste po zjisteni jaky podvod je komunismus vystupovali z KSC, a pod.
Pavel, jak svedci v NZ byl z kmene Benjamin, a "Hebrejec Hebrejcu". Je treba si uvedomit, ze kdyz dnes chazaroidi v uloupene Palestine mluvi hebrejsky, to z nich zadne Hebrejce nikdy neudela.

Mate-li vic zajem studovat fakta, a jste-li schopen porozumet anglickemu textu, "Facts are facts" od Benjamina Freedmana je jeden ze skvelych zdroju.
https://rense.com/general47/facys.htm
Pan Freedman tez se narodil do tzv. zidovske (tj. juidaisticke) rodiny, byl to milionar, poradce mnoha US presidentu, a kdyz dospel k porozumeni ze judaismus je "satansky kult" - tak vystoupil, prestal byt zidem, stal se krestanem ..
Nevim jestli ma odpoved vam dava smysl, presto v dobre vuli jsem odpovedel.
Jak se zminuje p. Freedman ve sve knize, v odkazu na Galatians 4:16 NZ: "Stal jsem se vasim nepritelem tim, ze vam rikam pravdu?"
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

366783

28.9.2018 19:18

RE: Jen tak pro zajímavost:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366783

Fakta jsou fakta. Obzvláště pokud je zdroj pohádková knížka jménem Bible. Nejstarší Tóra (Starý zákon) je z 12. století. Takže je tutovka, že po těch několika tisíci letech (počátek jidovského kalendáře) to je vše historicky správně. Zajímavé je, že ačkoliv se i v té době (život Ježíše) sepisoval i počet slepic, tak o něm nikde není ani zmínka. Jediná informace o něm je tzv. Nový zákon, kteý byl sepsán pár set let po jeho smrti. Nicméně dnes už víme i další podrobnosti, které jste zde uvedl. To jsou prostě zázraky.

Judea byla římská provincie, ti ji tak pojmenovali, podobně jako například Germanii. Judeánci byli obyvatelé Říma, obvykle veteráni, kteří tam zůstali, aby oplodnili vdovy po původním mužském obyvatelstvu.

A to raději nemluvit o neustálém přepisování, kdy například z "To spíše projde lano uchem jehly" se stane "To spíše projde velbloud uchem jehly". To pak člověk opravdu musí VĚŘIT, ne přemýšlet.

Tzv. Zákony Boha jsou prosím co? Vyvražďování pronárodů?

366796

28.9.2018 21:02

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

Reakce na 366796

Hodne stesti v lovu "dusevne vyzyvanych" obeti, necht ty Vam po tisicich samy o sobe naskacou na lep. Lovu zdar!

Nový zákon, kteý byl sepsán pár set let po jeho smrti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%BD_z%C3%A1kon
https://carm.org/wasnt-new-testament-written-hundr...

Nejstarší Tóra (Starý zákon) je z 12. století.
Dalsi ukazka skvele matematicke logiky, blahopreju. Specielne kdyz Kristus (ukrizovan kolem r. 33 n.l.) kritizoval Farizeje, ze "svymi tradicemi ucinily (psane) Zakony Boha (Stary Zakon) neplatnymi", a Pavel, ktery zemrel kolem r. 67 n.l. v kapitole "Hebrews 8", oznamil ze (psany) Stary Zakon ztratil platnost, a je nahrazen Novym Zakonem.
Nepopletl jste si to zde tak trochu s tim co judaiste nazyvaji "ustni Torah"? Tj. Talmud, ktery byl na zaklade Farizeji ustne predavanych "tradic starsich" pisemne dokoncen v Babylonu, v r. 500 n.l.?
Satanovi politruci (rabini) zakazuji svym zidum (judaistum) cist psany Stary Zakon se zduvodnenim, ze psany Stary Zakon (Torah) je obsazen v ustnim Torah (Talmud), a bez Talmudu psany Torah nemuze byt nikdy zidem (judaistou) radne porozumen.

366798

29.9.2018 22:53

RE: Jen tak pro zajímavost:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 366798

Děkuji za link, kde jsem se dočetl, že Nový zákon byl napsán dokonce před Ježíšovým narozením. To se člověk nestačí divit. Ale proč nad tím přemýšlet, tohle je přeci o víře, že?

Samozřejmě je zcela zbytečné rozebírat, že historii píší vítězové a mohou si napsat v podstatě cokoliv. I dnes mnozí věří, že Saddám měl připravené ZHN a vyhazoval nemluvňata z inkubátorů (taková obdoba Heroda) a Kaddáfí rozdával viagru a pokud to půjde pro současnou formu Římské říše stejně dobře jako v minulosti, tak za pár desítek let z toho bude zase jiný příběh, podobně jako je dnes zjednodušeně vysvětlena a popsána 2. SV. A to zas není tak dlouho, že?

Takže někdo sepsal Bibli (někdo tvrdí, že před Kristem, jiní zas že 100 let po něm, přičemž jsou to samozřejmě jen nepodložené teorie) a jiní "učenci" (takoví starodobí svědci jehovovi) zase vymysleli ten zbytek příběhu stovky let poté. A pak během staletí tento příběh další doplňovali a vycházeli z práce těch, co napsali své domněnky před nimi a z těch domněnek se mezitím stala "historická fakta".

Proto to samozřejmě musí být pravda, to dá rozum.

366809

28.9.2018 22:57

RE: Jen tak pro zajímavost:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366796

Ze nekdo sfalsoval jeden svitek ktery mel byt nejstarsi na svete? At uz duvody byl penize nebo nejaka falesna prestiz nic nemeni na faktu, ze pokud jde o o texty starsi 1000, tak kdyz najdete tri kopie nejake knihy ve svetovych muzeich, tak je to neco. Bible ma vice jak 2000 starych kopii (naprosto unikatni pocet a text Bible kriticky rozebrali racionaliste v 19 stoleti a potvrdili jeho autenticitu) a soucasti je Stary zakon, pro rabina to samozrejme neni Torah, protoze uz preklad do aramejstiny je neautenticky. Hledaji vselijake kody, kazde pismeno hebrejske abecedy ma ciselny a symbolicky vyznam. Kumranske svitky nalezeny po valce, sekta ktera vymrela ve skalach v pousti tusim druhe treti stoleti pred Kristem. Mimo jine potvrdili vysokou presnost kopirovani posvatnych textu. Nic noveho pod sluncem, treba sanskrt byl jazyk mrtvy 2000 let a evropani dlouho nemohli ziskat pristup. Vedy nebyly v tomto jazyce sepsany (sepsat to znamena dat to k dispozici nekomu, kdo nezna souvislosti a vylozi si to jak se mu zlibi= zradit duveru). Brahmanske rodiny vedy udrzovali ustni tradici, a protoze dnes v Indii mluvi vice jak sto jazyky tak verbalne uchovane vedy jsou neuveritelne presne. Ze by se tito lidi mohli na subkontinente spolcit? Nemohli protoze dokud se nenaucili anglicky, tak se nebyli schopni mezi sebou domluvit, nemluvim o tom ze vzajemne ruzne "skoly", klany... na kulturne ruznorodem obrovskem uzemi o sobe navzajem nemeli ani tuchy.. Pritel je Ind, kdyz byl na universite, tak mezi sebou se bavili vsichni anglicky, ponevadz kdyz se jich pet seslo na "pivo" nebo na kafe, tak kazdy mluvil jinym rodnym jazykem.

366799

29.9.2018 18:24

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366799

Mockrat dekuju za vysvetleni. Dohnalo me to az k slzam, ze to ceho jeden se nemuze dopidit studiem z akreditovanych referenci se dozvi od cesky mluviciho specialisty(ci specialistky, abychom nebyli oskilivi a nediskriminovali na zaklade pohlavnich organu).

>Brahmanske rodiny vedy udrzovali ustni tradici, a protoze dnes v Indii mluvi vice jak sto jazyky tak verbalne uchovane vedy jsou neuveritelne presne.<

Tak ty ustne predavana tradice mezi Indy - ted tomu zacinam rozumet! Behem me 39-lete existence v US leteckem (a pridruzenem) prumyslu jsem narazil na radu Indu, kteri excelovali v tzv. "verbalnim/oralnim (tj. ustnim) inzenyrstvi". Jeden se muze zeptat, co to je? No to je zpusob prezivani v profesionalnim technickem prostredi, bez zadne ci naprosto minimalni produkce hodnoty (myslim v Jude Protektoratu Shabbez Deckel & Knoedel se tomu rika "podejtaskovstvi"[mrknutí jedním okem]. Kdyz ale nakonec z usili jineho (jinych) neco vyjde hodnotneho, tak "oralni specialista" okamzite pospicha sebrat kredit, se slovy "vidis? ja to rikal, ty's me poslouchal". Kdyz usili ale dopadne negativne, tak "oralni inzenyr" s tim nema nic spolecneho, zadny pisemny dukaz neexistuje.
A mnozstvi Indu, na ktere jsem prakticky bez vyjimky narazil v US v inzenyrske prakci (a ti dnes zahltili prumysl), to jsou spicky v "oralnim inzenyrstvi". Ti vi nejlip jak aplikovat "verbalne uchovane vedy Brahminskych rodin jez jsou neuveritelne presne".

Pred vice jak 13 lety, na projektu Lockheeed Martin F-35, byl uznavany strukturalni inzenyr, kontraktor (dnes nebostik) Don W. .. A vedle v kastliku od neho sedel brejlaty Ind, furt koukal, zmukal doleva, doprava, zrejme pracoval na "oralnim projektu". A Texan Don, snad s 50 lety v prumyslu se usklib, a zasmal, az mu pupek poskakoval: "Ha-ha-ha, z Inda - z toho nic nedostanes! Ha-ha-ha!"

Ale mozna kdyz ustni forma (jako u Indu, ci i Talmud vzesel z Farizeji ustne predavanych tradic odsouzenych Kristem, dnes Talmud pred gojimi je maskovan jako "ustni Tora"[mrknutí jedním okem] je tak dobra, mozna ze i v Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel by se mohly spalit vsechny zakoniky, nevydavat rodne listy, zadne kupni ci prodejni smlouvy, ni obcanske prukazy, a drzet vse v "ustnim formatu", jako ty Brahmini a Farizejove. Zadne "co je psano, to je dano", neb to se muze, jak autor/ka nazancil/a falsovat ... Pekne v ustni forme, ta je ohebnejsi vic jak byl Houdini, a pekne se prizpusobuje podle okamzite potreby (tech co jsou u moci). Mno, ale pak ke konci "ustnich tradic, neuveritelne presnych" to muze dopadnout jako toto:
https://theplanetd.com/india-is-filthy/

366803

29.9.2018 23:58

RE: Jen tak pro zajímavost:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366803

Neni treba mit patent na rozum ani doktorat z archeologie. Staci pouzivat selsky rozum. Tady je dokument od NG. V extremne vhodnych podminkach kozeny pergamen vydrzi okolo 2000 let (pouze cast svitku v dobre kondici, mohou byt z ruzneho casoveho obdobi, ale nejstarsi zhruba 200 let pred Kristem). V oblasti Kumranu extremne sucha prostredi ve dvou jeskynich vcelku, zbylych 9 jeskynich fragmenty schovane v keramickych dzbanech. V dataci do 5000 let lze celkem C14 metode duverovat (vyzaduje stabilni nemenne slozeni atmosfery, konfiguraci geomagnetickeho pole, a slunecni aktivity srovnatelnou s tou soucasnou). Kolem roku 70 po Kristu (podle typu keramiky) behem povstani proti Rimu, pravdepodobne opustena lokalita v Kumranu. Jestli tam byli pouze sepsany nebo nektere prineseny... Dulezite, ze se s nimi v specialne vhodnych podminkach pro uchovani nehybalo. Jestli nekdo veri, ze v Evrope muze stary pergamen vydrzet perfektne zachovany v beznem prostredi vice jak 1000 let..., falsa byla jsou a budou, ale na zaklade jednoho falsa zpochybnit bez ohledu treba na obrovskou cetnost starovekych kopii Bible starobylost SZ, ktera ho povazuje za soucast a apostele i samotny Kristus se zakona mnohokrat dovolovaji. . Ponekud odvazna hypoteza. V dokumentu je forezni analyza.
https://www.youtube.com/watch?v=oPNPLkWs9Co
https://cs.wikipedia.org/wiki/Historicita_Bible

Pribuzenstvo si nevybirame, pratele ano. Ind, ktereho povazuju za pritele ma jine kvality nez, ktere popisujete. Rekneme, ze si dobre rozmyslim nez si nekoho pustim skutecne k telu. Nepochybuju, ze ti kteri nechteli "zradit duveru" meli mnohem tvrdsi kriteria na vyber vhodnych adeptu.

366810

29.9.2018 18:14

RE: Jen tak pro zajímavost:

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 366783

Dik za odpoved.

366802

29.9.2018 20:49

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 366802

S radosti. Rad se v mem veku, v dobre vuli, podelim se slusnym clovekem o vlastni zkusenosti, ci o poznatky ziskane studiem ze zdroju mnohym (diky opresi, predevsim Satanovou Synagogou) nejsou vubec zname.
Dekuji za slusnou odpoved, a doufam ze zminene “Facts are Facts” si budete moci (za predpokladu znalosti anglictiny) prostudovat sam. Pochybuji ze tato knizecka byla prelozena do ceskeho jazyka, ale i to je mozne.
Pura vida

366806

25.9.2018 18:55

Útok na hotel King David 1946

J_Pitralon 178.?.?.?

V okamžiku, kdy dotyční objevili bombu a její možnosti, kolonizátoři se totálně pomátli.

Historie bombardování: Od Guernicy k Hirošimě - díl 1 https://www.youtube.com/watch?v=HKc6LGnYc5k
Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu ve WTC https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0
911 Changed Everything - My Personal Experience of Waking Up https://www.youtube.com/watch?v=VlspWubIrPE

366749

25.9.2018 21:21

židobanksteři chtějí vystěhování židů z Evropy

r.m. 31.?.?.?

aby se nestali oprávněným hromosvodem po vyvolání plánované války v Evropě. O tom, že v Evropě proběhla další vlna operace Gladio není sporu.
Jsem rád, že se oživil i případ bruselského metra. "Náhodou" byl poblíž izraelský "expert", stejně jako v Berlíně na vánočních trzích.

366753

27.9.2018 9:50

RE: židobanksteři chtějí vystěhování židů z Evropy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001.?.?.?

Reakce na 366753

Podle jiné teorie jsou židé už na odpis, protože globalisté si místi nich vyrobili lepší a ne tak opotřebovanou a zdiskreditovanou náhradu.

Proč myslíte, že je najednou židy možné všude na internetu kritizovat a weby jako Zvědavec tak číní už skoro 20 let, přitom by pro ně nebyl problém všechny takové weby a lidi zlikvidovat lusknutím prstu?

366778

26.9.2018 18:02

Zcela jistě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Masový dovoz uprchlíků z Afriky a z Asie financovaný a organizovaný Sorosem a dalšími poskoky Rothschildů a Rockefellerů, má z půlmiliardové Evropy udělat dalšího poslušného a oslabeného vazala amerických zločineckých "elit", na dlouho zaměstnaného marným začleňováním uprchlíků do relativně stabilizované a prosperující společnosti a Evropu zásadně oslabit. Pokud by NATO, ve skutečnosti šéfované právě americkými "elitami", nevybombardovalo státy Asie a severní Afriky a "elitami" financované západní korporace do mrtě nevykradly tamější přírodní bohatství. žádný exodus uprchlíků do Evropy by se nekonal Americké "elity" v zoufalství už zkoušejí všechno možné i nemožné, aby zabránily svému, především vlastní patologickou chamtivostí a nemístnou namyšleností způsobenému a nyní už neodvratnému pádu z nebeských výšin do bahna, které přitom tak rády exportovaly do celého světa pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv. Nyní už opravdu marně.

366769

1.10.2018 11:07

šabat goj?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Česky je to správě "šábes goj".

366824

Příspěvků: 49

25.09. 06:45 omar  Trochu doplnenia
25.09. 09:01 Inspektor Spekultátor  RE: Trochu doplnenia
25.09. 11:42 n.a.  RE: Trochu doplnenia
25.09. 17:46  RE: Trochu doplnenia
25.09. 15:01  RE: Trochu doplnenia
27.09. 15:19 drn  RE: Trochu doplnenia
28.09. 06:58 omar  RE: Trochu doplnenia
25.09. 08:58 anonym  tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 12:56 anonym  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 13:03 vladimir7  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
28.09. 16:01  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
28.09. 19:39 Lovec idiotů  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
29.09. 20:27  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
29.09. 22:36 Lovec idiotů  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 16:36  = RE: tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 23:33 anonym  RE: = RE: tých židovských skupín je podstatne viac
26.09. 10:18  RE: = RE: tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 21:40  RE: tých židovských skupín je podstatne viac
25.09. 10:16 Velekněz Ratata  S nevelkou licencí lze doplnit: historie se opakuje
25.09. 12:04  abcdg
25.09. 12:18 Joseph Chlor  Že by pomsta za holokaust (atd.) ?
25.09. 15:51 eli  Az neprijemne pravdivo
25.09. 17:33 Pátá Mojžíšova 7:24  Evropa Evropanům, Afričané a Arabové nechť si žijí ve svém prostředí svým způsobem života
25.09. 17:53 Pátá Mojžíšova 7:24  Evropa Evropanům, Afričané a Arabové nechť si žijí ve svém prostředí svým způsobem života
25.09. 17:53 R.E.  Jen tak pro zajímavost:
25.09. 19:15 co na tom zalezi  RE: Jen tak pro zajímavost:
26.09. 10:54 Pátá Mojžíšova 7:24  Oblbujete alespoň za peníze?
26.09. 20:47 co na tom zalezi  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
27.09. 00:43 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
27.09. 05:00 co na tom zalezi  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
27.09. 19:13 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
28.09. 04:17 co na tom zalezi  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
29.09. 15:20 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
27.09. 13:51  RE: Oblbujete alespoň za peníze?
27.09. 09:23 Joseph Chlor  RE: Jen tak pro zajímavost:
27.09. 17:28 co na tom zalezi  RE: Jen tak pro zajímavost:
28.09. 19:18 Lovec idiotů  RE: Jen tak pro zajímavost:
28.09. 21:02 co na tom zalezi  RE: Jen tak pro zajímavost:
29.09. 22:53 Lovec idiotů  RE: Jen tak pro zajímavost:
28.09. 22:57  RE: Jen tak pro zajímavost:
29.09. 18:24 co na tom zalezi  RE: Jen tak pro zajímavost:
29.09. 23:58  RE: Jen tak pro zajímavost:
29.09. 18:14 Joseph Chlor  RE: Jen tak pro zajímavost:
29.09. 20:49 co na tom zalezi  RE: Jen tak pro zajímavost:
25.09. 18:55 J_Pitralon  Útok na hotel King David 1946
25.09. 21:21 r.m.  židobanksteři chtějí vystěhování židů z Evropy
27.09. 09:50  RE: židobanksteři chtějí vystěhování židů z Evropy
26.09. 18:02  Zcela jistě
01.10. 11:07  šabat goj?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,81 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
23,67 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,58 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 309,92 Kč
1 unce stříbra
549,55 Kč
Bitcoin
705 542,31 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 987