Diskuze k článku

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

Příspěvků 24

21.9.2018 8:08

od Chamurappiho po Putina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Když sledujete dějiny, tak vám připadne, že pozadí jakékoliv války proti Rusku, je posledních 500 až 1000 let to samé. Z nějakého důvodu je úplně vyhladit.

A zdá se mi, že tohle začalo už u Chetitů, podle některých nejstarší předslovanský kmen (podle jedné teorie přišel z povolží). Tam se povedlo je rozložit zevnitř a dorazit je nájezdnickými národy (podoba s dnešní evropou čistě náhodná).

Vypadá to jako 3 000 let trvající pokus o genocidu bílých národů co mají původ ve východoruských stepích. Protože jsou příliš chytří a rozumní na to aby se dali zotročit jako jiné národy.

366659

21.9.2018 14:41

RE: od Chamurappiho po Putina

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 174.?.?.?

Reakce na 366659

>Když sledujete dějiny, tak vám připadne, že pozadí jakékoliv války proti
>Rusku, je posledních 500 až 1000 let to samé. Z nějakého důvodu je úplně
>vyhladit.

Ten důvod je jednoduchý. Oni vědí, že Slované jsou jediné etnikum, které je schopné postavit se jejich světovládným plánům. Vědí, že jsme lepší, silnější, s pevnější morálkou a mravním základem. Na Rusko pak útočí jako na největší národ slovanstva. Správně předpokládají, že až se jim podaří rozprášit ruský národ, ty ostatní menší národy pak utlučou čepicemi.

366668

21.9.2018 17:09

RE: od Chamurappiho po Putina

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 366668

OK,
a v čem tedy matka Slovanstva Rus zklamává, když je pod neustálou genocidou stovky let a není schopna nést svůj potenciál ostatním národům? Detto původní judaisté...?

Nejvyšší má své cíle s každým národem, etnikem. O tom snad nikdo nepochybuje...

366672

21.9.2018 19:57

RE: od Chamurappiho po Putina

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 174.?.?.?

Reakce na 366672

Nerozumím otázce. Rusko nezklamává. Bojuje dobře. A není pod genocidou, to je silné slovo. Jen mu okopávají kotníky. Občas se dostanou výše, Rusko už dostalo i úder na solar (Napoleon v Moskvě, obléhání Stalingradu), ale vždycky to ustálo.

A že nenese svůj potenciál dál? Jak to, že ne? Kdyby neneslo, už bychom tady nebyli.

366677

25.9.2018 8:15

RE: od Chamurappiho po Putina

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 366677

Rusko není pod genocidou?

Přibližně 1000 let západní státy v rámci biblického projektu útočí na Rusko. Centrální banka podléhá diktátu MMF a výše úrokových sazeb je oproti nám enormní. Antisociální důchodovou reformu protlačila skoro jednohlasně Duma, i když Putin byl proti. atd. atd...

Je to kolonie, stejně jako my. O zásadních otázkách nerozhodují běžní občané Ruska. Ano, jejich míra suverenity se díky schopným kádrům pomalu zvyšuje, ale je dalece říci, že Rusko je svobodná země.

Přičemž Rusko je krajina s nejbohatšími zdroji, jak lidskými, tak přírodními. Jako mnohonacionální federace, kde každý národ a konfese má možnost žít a rozvíjet se, je jim dán globalizační cíl sjednocení VŠECH národů na základě spravedlnosti.

Bavíme se o cílech globálních, tedy cílech časové periody přesahující generace. V čem dělají chybu, že se jim potenciál nedaří naplnit již stovky let?

Stejně tak mají cíle Češi, Němci, Slováci, Judaisté, Křesťané, Muslimové, Indiáni, atd... Nebo věříte v neexistenci cílů pro každý národ i pro lidstvo samotné?

366729

21.9.2018 23:06

RE: od Chamurappiho po Putina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 366668

Rusy nemusíme nutně mít nějak rádi.
Ale je nepopíratelný fakt, že bez nich jsme totálně v háji (a teď už vlastně celý svět).

Nás se podařilo ochočit pomocí habsburské nadvlády, Poláci jsou tak zpitomělí, že proti Rusku válčí posledních 500 let s přestávkama kdy jim dojdou prachy a lidi, ale až si je světovládci zase namnoží a vyzbrojí, tak okamžitě znovu táhnou na rusa.
Jugoslávci se tradičně rvou mezi sebou kvůli náboženství. A pobaltští slovani jsou odjakživa středem zájmu globalistů kvůli blízkosti Ruska a tak tam soustředí největší nápor a na jejich území se odehrává většina bitev s Polskem
.
Jen díky Rusům jsme ještě naživu, jakkoliv jejich mentalitu nemusíme chápat nebo s ní souhlasit, tak tohle je nepopiratelný fakt.

366680

21.9.2018 18:33

RE: od Chamurappiho po Putina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 366659

Rusko povstalo, proti Khazarum, Mongolum, Tatarum, valcili proti Tatarum a Teutonskym rytirum na dvou frontach zaroven!!, valcili proti Nemcum, Francouzum, Turkum, Polakum, Japoncum, Cinanum, Finum. Rusy je tezke znasilnit. Plus Slovane maji docela orientalni nacionalizmus a spolupraci. Globalisti je musi nejak koupit coz se mozna deje nyni. To je ta metoda, nejdrive znicit je ekonomicky a pak prijit s penezi (jako v Cechach) a "pomahat" , to je udelat z nich sluhy-nevolniky . Vzali Putinovi Ukrajinu, a prakticky znicili Rusko a nyni "pomahaji??". Putin bere penize od nich , stejne jako brali Cinane, lec Rusko i Cina se svijeji a jak dlouho to bude trvat!!!??? nez bude velky problem?

366675

21.9.2018 9:32

Proto, mimo jiné,

Velekněz Ratata 88.?.?.?

budou přednostně podnikány pokusy vrazil nějaký ten klín mezi Rusko a Čínu, jejichž zájmy samozřejmě nejsou "geopoliticky" nutně totožné. "Konceptuální" signály toho jsou a bylo to znát například na komentářích mainstreamu k účasti Číny na cvičení Vostok 2018.

366662

21.9.2018 9:58

Toto je vynikající článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

informuje o faktech, a to:
1. Zprávě zahr. min. USA, 2. Řeči v r. 1904.
A správně hodnotí jejich důležitost.
V části komentářové (komentáře jsou mi odporné jak v korp. médiích, tak v alternativě) už dobrý není.
1. Jednak převrat na Ukrajině se USA podařil výborně (vůbec není zpackaný), Rusko si s ním už pět let neví rady. Taky alternativa bloudí, pořád čeká nějaký krach, není a nebude.
2. Velkou částí Eurasie je Blízký Východ. Rusové sice vyvinuli obrovské úsilí (Sýrie je na jejich zadním dvorku), ale naděje na svobodnou Sýrii není a nebude. Izrael (euroasijské USA s obrovským vlivem na Rusko) tomu dokonale zabrání. Pro Rusko je to slepá ulička, kdokoliv si tam dělá, co chce, jen Rusko přihlíží.
3. Spojenectví Ruska a Německa je nemožné navzdory líbánkám Merkelové a Putina. Snahy Ruska o Sev. proud 2 jsou už křečovité a kdoví jak to dopadne. I když dobře, je tu mezi nimi Polsko. Dnes je národovecké, ale dělá ve skutečnosti vše pro to, aby toto národovectví časem pozbylo: základna USA, potrhlý liberální katolicismus, rusofobie všech od narození.
4. Mnozí doufají v Maďarsko, ale to bude rozdrceno.
5. Rozvratná migrace ničí Německo stejně jako Rusko.
6. Koncerny převážně americké vládnou (skrze Rusy) Rusku a vládnou i Německu (např. VW se stahuje z Íránu).
Závěr: Dozvěděli jsme se o maximách USA, to je výborné. Ale je faktem, že tyto maximy fungují, což autor mylně popírá.

366663

21.9.2018 15:08

RE: Toto je vynikající článek

tora85 143.?.?.?

Reakce na 366663

1 prevrat na ukrajine se jim vubec nepodaril. Rusko si s nim poradilo. Rusko nepotrebuje ukrajinu jako vecneho natahovace ruky. Zdalo se ze geopoliticky je ukrajina na zapade a najednou o ni zapad nema zajem. Mozna si mysleli ze ji pouziji na dalsi migracni trasu pres turecko a rumunsko, ale ukrajinci jsou az priliz velci fasouni a zda se ze by jim ty najedniky, ktere se tak angela snazi dostat do evropy, zmasakrovali priznovci praporu Azov.
2 spatna analyza. Momentalne je na strane ruska jak iran a libanon, tak se kloni irak (nebyt americkych kolonizatoru na svem uzemi,uz je davno tam), Libie tez jedna s ruskem, syrie je jasna. Vycka se co s jemenem. Vse jsou to veci ktere se nedejou za 1 rok. A navic, rusko si akci v syrii udelalo dost slusnou reklamu na svuj zbrojni prumysl, a ma rekordne velke zakazky. Jim se taky hodi do kramu ze se to v syrii jeste chvili povlece.
3 opet nechapu kde to zijete a jestli vubec umite nejake cizi reci. Nord stream II se uz dokoncuje a otevren bude v roce 2019. Polsko se snazi byt horkou kartou americanu v evrope, coz vadi jak nemecku tak rusku a jsou si toho oba vedomi. Navenek chlapacka prohlaseni angely na adresu ruska a putina je jen komedie pro plebs. V zakulisi probihaji tajne schuzky, treba jako na sportovnich utkanich kdy se proti sobe postavili tymy ruska a nemecka v nedavne dobe. Tam se vede asi debata uplne jinak.
4. Nemyslim si. Je uz priliz na ocich a ma za sebou proliz mnoho sympatizantu. Spis bych cekal nejaky false flag rozbroje vyprovokovane s okolitymi staty. Velke madarsko je stale snem.
5. nemyslim si. V rusku sice neziju,ale ziju v nemecku a sic to vypada obcas katastroficky, presto nejsou nemci ovce. Mozna maji priliz utazeny obojek viny za holokaust,ale zuby maji.
6. Nikdo si nepreje krach usa a zaroven nikdo nepotrebuje americkou drezuru. Investic a americkych dluhopisu ma vetsina krajin az priliz na to,aby si znehodnotili sve investice a sve odbytiste. Je to jen o tom, kde se vydela vic. A jak jde o obchod, jsou stranou i silacke reci a sankce. Teda jak pro koho. USA totiz od sankci neustale zvysuji svoji obchodni bilanci s ruskem, coz je v kontrastu s evropou.
Maxima USA se musi brat v historickem a geopolitickem kontextu. Vse je az priliz propojene a provazane, nez aby se dali delat rychla a bezhlava reseni. Sachova partie se hraje na vic tahu dopredu a je rozehravana s vice moznostmi. A to se dnes deje. Spis bych doporucoval se bavit s diplomatama, tam se dozvite spis neco z toho co prijde v budoucnu, nez s politikama, ktery pouze komentuji/uklizeji to co uz se stalo.

366669

21.9.2018 17:11

RE: Toto je vynikající článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 366663

Vidím to zcela jinak. Převrat na Ukrajině právě v době příprav a konání ZOH v Soči celému světu ukázal, jak jsou západní zločinecké "elity" proradné, zákeřné a veskrze křivácké. Zprvu to vypadalo na jejich geniální tah, ale změnilo se to na velký prů.er a zmařené velké investice. Krym zůstal po referendu Rusům a Amíci utřeli přežranou a namyšlenou velkou hubu. Navíc se poskokovi Amíků Ukrajina rozsekla a tak přišel o suroviny a o významný průmysl. Ukrajina je už odepsaná. Co se týká Sýrie, tam to Amíci projeli také. Chtěli vybudovat plynovod z Kataru do Evropy přes Sýrii a tím vyšachovat Rusko z plynového byznysu se zbytkem Evropy, ale podceňovaní Rusové to prohlédli a překazili. Co se týká Německa, to je velmi závislé na dodávkách plynu z Ruska, protože bez něj se německá mašina rychle stane mauzoleem tamějšího průmyslu. Nevím, proč by Maďaři s Orbánem měli být rozdrceni, možností s kým obchodovat mají nespočet. Zřejmě je to jen váš vlhký sen. Nevím, proč by migrace zoufalých ze zemí Asie a Afriky do Evropy měla ohrožovat Rusko, když to není v EU a Kalergiho plán jej neničí. A co se týká "všemocných" koncernů Ameriky, ty už jsou nyní , po exportu celých průmyslových odvětví z pouhé chamtivosti do Asie, spíše bezmocné než všemocné. Váš idol, tedy USA, čeká brzo pád z nebeských výšin do ekonomického, morálního a ideologického bahna, které tak dlouho a úspěšně exportovaly do celého světa pod falešnou rouškou demokracie, svobody a lidských práv a taky docela slušná občanská válka. Na poskoky dědičných křiváků, lhářů, intrikánů a zlodějů taky dojde. Hned vzápětí.

366673

22.9.2018 20:14

RE: Toto je vynikající článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Reakce na 366673

Jste si nevsiml jaky kousek je Syrie a Irak od mekkeho podbrisku ruska? Myslite ze v Afghanu bojovali soveti jen tak ze srandy?
Kvuli nevdecnym pitomcum z evropy by si v Syrii prsty nepalili, jeste maji prilis cerstve vzpominky na 2. Svetovou.
Ti zachranovali predevsim sebe, aby jim tam ISIS s podporou erdogana a izraele nedelal nedelal bordel v cernomorskem regionu.

366690

22.9.2018 10:30

RE: Toto je vynikající článek

vladimir7 77.?.?.?

Reakce na 366663

Pane vy čo také šnupete, že vám to tak zatemňuje mozog ?

366689

21.9.2018 10:18

Dirk Müller to vidí odlišně

jjj 46.?.?.?

Tedy aspoň na ekonomické hladině.

Ve své nové knize "Machtbeben" předvídá tento autor (nazývá se také Mr. DAX, protože jeho analýzy finančního systému jsou hodně trefné), že USA už začaly finančně likvidovat Čínu - jak on říká "největší spekulativní bublinu všech dob" - pomocí zvyšování bankovních úroků.

Největší čínské společnosti jako HNA jsou prý už ve vážných finančních problémech.

366664

21.9.2018 11:31

RE: Dirk Müller to vidí odlišně

ocitysvedek 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 366664

I kdyz se Deep State snazi, a mozna bude mit s Cinou dilci uspechy, prece jen mam dojem ze..Statem rizena Cinska ekonomika se tezko polozi - mimo toho se v jak v Americe tak i ve zbytku "demokratickeho sveta" vzdy nalezne nekdo kdo je podrazi

Mimo toho Cinanu je kolem 1.3 miliardy, a zrejme uz nejsou tak docela chudi, takze si myslim ze jejich vnitrni trh je schopen prenest (i kdyz s potizemi) Cinu pres jakekoliv sankce.

Dale i kdyz Mezi Cinou a Ruskem je davne napeti k vuli dalnemu vychodu, prece jen obe zeme jsou natolik pragmaticke, aby si uvedomili co je pro ne dulezitejsi.. hadat se o Sibir, ci celit Amerosankcim.

Nakonec, jelikoz jsem zazil jako dite druhou svetovou valku, a sledoval jsem co se v ni delo, tak vim, ze jak Rusko tak i Cina jsou schopne prezit za situaci, kde v Americe by se davno zacali vrazdit mezi sebou, Americane nejsou zvykli stradani, to jsem treba videl (myslim ze Stwora take) kdyz v Ohiu vypadla elektrarna ktera potom sundala elektrickou sit pro vychodni cast USA a Kanadu... nebylo to sice na dlouho (historicky receno) ale lide se zacali strilet k vuli benzinu u pump.

takze ono to s temi sankcemi .."when push come to shove" tak huste

366665

21.9.2018 20:49

RE: Dirk Müller to vidí odlišně

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 366664

No nevim. Za poslednich cca 15 let prošly internetem asi 3 zprávy o jiste krizi v Cine. Nevypadalo to na politickou objednávku a zdálo se to vecne vyargumentovane. Nicmene, krize nepřišla. Krize roku 2008 snizila vyrazne obchod Činy s USA, ale projevilo se to jen zpomalenim rustu,, z velke casti ztraty vykryla domaci spotreba. BRICS predstavuji znacnou silu.

366678

21.9.2018 15:45

Geopoliticke teorie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

V jedne zajimave knizce z 60 let tedy hystericke obdobi studene valky hony na carodejnice na zpade i na vychode, byli zmineny i dalsi dve geopolitiky jeden americky admiral preferoval kontrolu severniho Atlantiku (letadlove lode) a sovetsky plukovnik velebil geografickou polohu USA (konfronatce raketami, ale v te dobe optimisti verili, ze by slo vyhrat). Optimisti jsou vubec vzdy odvazni, nedej Boze kdyz mezi nimi zacnou prevazovat blbci nebo dokonce fanatici. Az se jeden z mala skutecnych pratel (ma pujcenou tu knihu) co mam vrati z Evropy, dodam jmena. Na internetu najdete nemeckou skolu, Saula Cohena, Dugina... Nuklearni rakety jsou technologie stara 70 let. V zadne studii o nasledcich posledni nuklearni valky nenajdete, co to udela s magnet. polem Zeme, ze by se magnetismu a elektrina intenzivne nestudovali ve vojenskych projektech?. Moderni nepouzitelne ZHN niceni si budou zahravat s planetarnimi silami, tektonika, hurikany a kdo vi co jeste. Cire silenstvi. Ciste spekulativne masivni chaoticky toky (ionizovane castice pri teplotach miliony C v epicentru je ionizovane vsechno) elektrickych proudu po tisicich nuklearnich vybusich v case nekolika malo hodin, silne rozhodi rovnovahu globalniho geomagnetickeho pole. Co se stane dojde treba k prepolovani polarity globalniho magnetickeho pole?

Jake hrobove ticho je k jednomu spionaznimu letounu sestrelenemu v Syrii. Rusove zaujali velmi rychle slovy Putina smirlive stanovisko. Izrael jim musel tajne nabidnout neco co politicky velmi v Kremlu chteli. O nejake vine se nema cenu bavit. Izraelci vzali bombarder jako kryti, protoze si mysleli, ze Rusove sdileji se syrskou PVO informace o leteckych operacich, takze PVO nebude moct zahajit palbu. Evidentne nesdileji. Nepochybujte, ze pulka posadky z tech 15 mrtvych jsou rusti Zide. A tedka ruske Zidy v Izraeli ceka velmi neprijemne diplomaticke jednani s Ruskymi Zidy z Ruska, ktere Kreml na jednani vysle. Takze kdyz analytik zvazuje budouci konfrontaci Cina-USA se ztratou 500 letadel na obou stranach, tak je mimo. Jinak receno tyhle geopoliticke doktriny vicemene neberou v uvahu nemoznost vetsi vojenske konfrontace mezi jadernymi mocnostmi.

Doktor Dax ocekava, ze USA pres tiskarsky lis a urokove sazby zrusi ekonomicky Cinu jako napr. Venezuelu... Cina muze zkusit jestli drive pri vzajemnych sankcich pri rustu spotrebnich cen v USA i Cine, drive prasti do stolu lidicky v USA nez Cine, ktera ma tuhy centralne rizeny aparat. Peking je schopen jakekoliv obcanske nepokoje potlacit tvrde v zarodku, aniz by riskoval nez se rozrostou. Tuhle domaci politiku praktikuji od roku 45. Pokud se Cina hodne nasere, tak muze odstrelit kdykoliv system fiat money, to muze udelat i Rusko. Muze to spustit nahodny projev paniky na burzach, i tvrdy odchod UK z EU. Pak si financni magove muzou vytrit zelenym papirem prdel. Verim tomu, ze Cinany napadne vice moznosti, ti pro strategii studuji Sun-Tzu. Kdyby stary mistr vedel, ze jeho uceni o valce pouziji idioti na kocirovani ekonomiky, tak by se musel obratit v hrobe.

366670

22.9.2018 8:17

masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 366670

Mě připadá mnohem zajímavější že nikde nenajdete EMP účinky atomové bomby. O radiaci je toho spousta, ale to, že bomba vyzáří během milisekund obrovský elektomagnetický puls a to na všech myslitelných frekvencích od dlouhých vln až po mikrovlnné pásmo (to se taky moc neví), o tom najdete na internetu jen pár řádků.

Co to ale znamená v praxi, to je zcela brutální. Na existenci funkčních polovodičů v okruhu stovek kilometrů můžeme zapomenout. A na polovodičích stojí celá naše civilizace, takže během milisekundy do doby kamené. Milionové ztráty na životech jen kvůli zkolabování elektroniky a tím pádem celé infrastruktury.

Do 100 kilometrů by shořela i nepolovodičová elektronika, pravděpodobně i vedení a veškeré trafostanice. Prostě konec. Dnes se bez elektroniky ani nezahřejete, ani nenapijete, ani nevys...

Jediné auta co by zůstaly funkční by byly stařičké Pragy V3S, které nemají ani elektrické žhavící svíčky (za předpokladu že by puls neupekl startér).

366687

23.9.2018 0:41

RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366687

Ale o odepsane elektronice se verejne v simulacich o masivnim nuklearnim konfliktu v modelech je zminka. Samozrejme nikdo nerozepisuje co se stane s infrastrukturou. Vicemene slunecni erupce o intenzite z roku 1859, kdy polarni zari pozorovali v Havane...V situaci, kdy mezi cile s vysokou prioritou budou patrit atomove elektrarny si s elektronikou asi nemusime delat hlavu.. Ale mrknete se na netu na fotky tornad s blesky, jake budou rozdily elektrickych potencialu v oku hurikanu.... Predstvate elektromagnetickou indukci a vsechny mozne rezonenance kmitu po nekolika tisicich nuklearnich vybusich co to udela s geomagnetickym polem? To je generovano toky vicemene znacne huste plasmy, ktere geologove rikaji magma? Elektromagneticka indukce a rezonancni frekvencce se daji pouzit jako paka v mechanice, co to udela s proudenim magmatu, tektonikou, vzorci pocasi ? O nejake kontrole techto dynamickych rovnovach ,ktere se budou ustavovat z hlediska delky lidskeho zivota v dlouhodobem horizontu si muzem nechat zdat. O tom se obavam je velmi odvazny vyzkum, jak ovlivnit a ridit sily na planetarni urovni. Obavam, se taky vzdy se najde dostatecne odvazny blbec s IQ nad 150 a kolegove, kteri se stejnou odvahou i blbosti budou schopni takove projekty financovat a kryt. Ale s tim si nemusime delat hlavu, takovy experiment kdyz se zvrtne prezije pozorovatel tak nejblize na Mesici. Mozna radeji na Marsu. Porucime vetru desti to je lakava predstava a pouze u predstavy taky lidstvo navzdy zustane.

366692

23.9.2018 12:44

RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 366692

Myslím že po pár desítkách jaderných výbuchů už nás počasí nemusí zajímat. A po několika tisících už by tu nebyl nikdo koho by cokoliv mohlo zajímat.

Podle některých teorií má Země masivní stabilizační mechanizmy, a nejen to, dokonce svoji inteligenci, prostě je to zvláštní druh myslící bytosti. Takže planeta přežije, otázkou je zda přežijeme my. Protože podle klimatických a meteorologických událostí posledních let to vypadá že zahájila program "zbavení se nebezpečných parazitů na povrchu", tedy nás. Jako když se zbavujete vší nebo blech.

Co je pro planetu milión, deset miliónů let? Úplné nic. Za tu dobu tu můžou vzniknout a zaniknout další civilizace (tak jako předtím). Mazlíčci zlobí, tak se jich zbavím a pořídím nové.
Mýtičtí Atlantíďani taky prý zlobili, a byli kompletně pohřbení do oceánu. Budou američani s yellowstonským supervulkánem pod prdelí další na řadě?

Už teď nás planeta decimuje rozsáhlými suchy, záplavami, hurikány. Když se nevzpamatujem, tak jsme v loji. V klidu stačí aby dva roky po sobě bylo enormní sucho a je po nás. Jen ty naše přehrady co jsou poprvě po 50 letech až 3 metry pod svým normálním stavem a zcela vyschlé potoky, jsou výrazným varováním.

Zbývá otázka, co konkrétně můžeme udělat, jak ukázat že už budem hodní, aby nás planeta nechala naživu?

366701

23.9.2018 19:25

RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a06.?.?.?

Reakce na 366701

Zajímavý je utajovaný případ lebek z paracaské pouště. Podle toho tu před pár tisíci lety probíhaly pokusy o výrobu nového druhu člověka, ale moc se nepovedly:
https://enigmaplus.cz/lebky-z-paracaske-pouste-nej...
Takže ikdyž uanikneme, tak to neznamená že budeme posledními humanoidy na této planetě.
Ostatně třeba původ slovanů doposud není uspokojivě vysvětlený, oficiální teorie je úplný blábol, který je tak děravý že si toho všimne snad i ten školáček kterému to spou do hlavy.
Nebudu tady hned argumentovat ufony, ale je podivné, odkud se ty inteligentní lidské rasy v ruských stepích pořád berou. Předtím to byli Chetité.

A vůbec, když se zajímáte o dávnou historii, tak vám tam spousta věcí nesedí. Včetně toho že pocházíme z Afriky.
Evoluční mezičlánek mezi opicí a člověkem nebyl doposud nalezen z jediného důvodu. Protože takový neexistuje.

366707

24.9.2018 9:24

RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

cormel 93.?.?.?

Reakce na 366701

+1

366717

24.9.2018 1:51

RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 366687

Nepropadejme zbytecne panice. Polovodice nici jen znacna davka zareni, jinak by nefungovaly bezne elektronicke dozimetry, kde elektronika neni nijak stinena.
No a EMP? Mozna v tesne blizkosti nejakych par stovek metru.
Vzdy se bavim na tom, jak o tom nejvice mluvi ti, co o tom temer nic nevi.
Spise flashdisky lehnou z kosmickeho zareni.
Ale ulice vzdy vede skore.

366711

23.9.2018 19:22

To je jasné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Rusko s Putinem v čele se nedá vykrást, podrobit a rozdrobit, jak to jasně vypadalo za věčně opilého Jelcina. Lidnatá Čína, která se stala továrnou a bankou světa, jakbysmet. Tím se krach namyšleného a současně na dluh a účet zbytku světa žijícího Západu NEODKLÁDÁ, nýbrž je na pořadu dalších let. A bude to pořádný fičák, až vyjde na světlo to, co mají západní "světovládci" na svědomí a za lubem a jak na tom ten nablýskaný Západ vlastně je.

366706

Příspěvků: 24

21.09. 08:08  od Chamurappiho po Putina
21.09. 14:41 Vladimír Stwora  RE: od Chamurappiho po Putina
21.09. 17:09 vousy13  RE: od Chamurappiho po Putina
21.09. 19:57 Vladimír Stwora  RE: od Chamurappiho po Putina
25.09. 08:15 vousy13  RE: od Chamurappiho po Putina
21.09. 23:06  RE: od Chamurappiho po Putina
21.09. 18:33  RE: od Chamurappiho po Putina
21.09. 09:32 Velekněz Ratata  Proto, mimo jiné,
21.09. 09:58  Toto je vynikající článek
21.09. 15:08 tora85  RE: Toto je vynikající článek
21.09. 17:11  RE: Toto je vynikající článek
22.09. 20:14  RE: Toto je vynikající článek
22.09. 10:30 vladimir7  RE: Toto je vynikající článek
21.09. 10:18 jjj  Dirk Müller to vidí odlišně
21.09. 11:31 ocitysvedek  RE: Dirk Müller to vidí odlišně
21.09. 20:49 Qwe  RE: Dirk Müller to vidí odlišně
21.09. 15:45  Geopoliticke teorie.
22.09. 08:17  masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
23.09. 00:41  RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
23.09. 12:44  RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
23.09. 19:25  RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
24.09. 09:24 cormel  RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
24.09. 01:51 ppppp  RE: masivní EMP puls zničí veškerou elektroniku
23.09. 19:22  To je jasné

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 349