Diskuze k článku

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

Příspěvků 15

18.9.2018 4:09

Trumpeta je kontrolovan Chabadem

co na tom zalezi 162.?.?.?

Chabad je ta nejhorsi chazaroidni slozka satanskeho kultu znameho svetu zpitych gojimu coby judaismus, tj. nasledovniku Farizejskych perverzi, hnusu a zla, v Novem Zakone odsouzene Kristem, to je ti "co tvrdi ze jsou Zide (tj., Judahite), ale nejsou, lzou a jsou Satanova Synagoga" (slova Krista ve Zjeveni 2:9, 3:9 - posledni odkaz v Novem Zakone na termin "zide"[mrknutí jedním okem].

Chabad pres Beloruske chazary-jidds Kushner, a nyni bohyni Ivanku (nez byla rabinickym ritualem zmenena na ortodoxni zidovku, tak byla spinavou shiksou, podle Talmudu "zviretem v lidske podobe"[mrknutí jedním okem] jsou v pevne v kontrole Trumpetovych kouli. A kdyby se zacal cukat, zmacknou se, a ejhle! Ze zakulisi na tohoto narcisistu se vytahnou kurvy jako Stormy Daniels - a zazrak jak podle Talmudu! Trumpeta hned napravi sve chovani ..
Problem je ale ten, ze tito Luciferiani nejenom ze dnes od doby kaspara Regana kontroluji Bily Dum, ale dnes jsou jim podrizeni i Putin, Orban, v Jude Kolonii zvane Czechia ukazkove Zeman, Okamura, a dalsi prostituti a zaprodanci Krista, vlastnich narodu a rasy.
Amen

366579

19.9.2018 0:42

RE: Trumpeta je kontrolovan Chabadem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 366579

perou se dvě židokliky

366597

19.9.2018 7:53

RE: Trumpeta je kontrolovan Chabadem

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366597

Přesně tak, veškeré konflikty tohoto veskrze zhovadilého světa, jsou jen projeven konfliktu dvou skupin židů s rozdílnými názory při snaze o ovládnutí světa (v tom jediném si rozumějí). A to mezi casidskou sektou Chabad Lubavič/Světovým židovský kongresem a Chazary/euroatlantickými židy okolo finančních center v London City a v zámoří...
Rusko i s Putinem je ovládáno Chabadem a ten se nechce rozdělit anebo spíš nechce se nechat okrást o Rusko od té evroatlantické skupiny a proto všechno to protivenství, které vzniklo po odstavení Jelcina, který to okrádání a absolutní převzetí Ruska do rukou euroatlantického centra provedl. A mezi tím vším bordelem vychcaně lavíruje Izrael ( a osobně ten Trumpeta), který je hříčkou obou těchto skupin...Hlavní a rozhodující boj je o Rusko, jeho zdroje a ten probíhá kampaňovitě, ale se stále zvyšující se intenzitou a se stálým a pomalým ztrácením pozic místních Slovanů už několik staletí...
Projevem tohoto soupeření je i poměr a nesmiřitelně nepřátelský vztah mezi naší českou provinciální židovskou vlivnou skupinou euroatlantického křídla-"Pražskou kavárensko-intelektuální teplárnou" a partou "Moše Zemana, co v Jew Yorku při přebírání odměny za privatizaci našich bank do těch správných rukou vykřikoval před předsedou JWC (Žid. sv. kongresu) Ronaldem Laudrem Ich bin Jude"...
Takže, aby svět byl lepší, je jen jediný úkol: srovnat řádně obě tyhle krvelačné a nenažrané rasisticko-fašistické party do latě tak, aby přestaly prudit a to hlavně odnětím jim monopolu na světový finanční systém, jinak se nikam, než do otroctví NWO a "Kalergiho ráji" nedostaneme...
Je to sice chmurné, ale je to realita...[naštvaný]

366603

18.9.2018 11:52

Do Evropy povede nejdelší podmořský plynovod světa z Izraele a Kypru

r.m. 31.?.?.?

tak a je to venku
https://www.novinky.cz/ekonomika/435401-do-evropy-povede-nejdelsi-podmorsky-plynovod-sveta-z-izraele-a-kypru.html

366583

18.9.2018 16:02

Trump je v bažinách Deep State

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

až po krk. Chvíli mu trvalo, než pochopil, že je zcela obklíčen nepřátelskými chazarskými "světovládci" Západu a jejich poskoky a že proti nim nic nezmůže, ale už to bezpečně ví. Ostatně má je i v rodině. Také už ví, že vrcholní chazaři ukrytí v bezpečí a anonymitě svých rezidencí, kteří si postupně a potichu ukradli jak Ameriku, tak i velkou část Evropy, mají své poslušné a oddané otroky ve vrcholných politických funkcích v Japonsku (Š. Abé), Francii, (E. Macron), v Německu (A. Merkel), V. Británii (T. May), Izraeli (B. Netanyahu alias Mielkowski), mezi tzv. neocons a v předsednictvu EU. Jestliže si toto uvědomíte, pak začnete jednání těchto politických loutek rozumět a také pochopíte, že tzv. vyspělá západní demokracie je jenom divadelní hra určená pro naivní otroky, která sofistikovaně zakrývá skutečné a věčné vládce Západu a především jejich nepříliš humánní světovládné cíle. Hlavním nástrojem těchto globálních zločinců jsou stále více virtuální dolar a euro, média, zkorumpovaní politici,zbrojařské koncerny a farmaceutický průmysl, který své jedy draze prodává jako léky atd. Mimochodem, současná farmacie mi stále více připomíná starého Rockefellera z německého Neuwiedu, který v Americe prodával ropu, na níž fantasticky zbohatl jeho rod, jako univerzální lék na všechno.

366586

18.9.2018 17:24

iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Trump je poskokem xidismu a loutkou xido-banksterů. Je to zločinec účastnící se genocidy původních obyvatel Palestiny, ale i Sýrie a dalších zemí.

Autor je zřejmě vtipálek, když píše, že;
> V současné situaci existují pouze dvě řešení. Buď budou Palestinci vyjednávat o podmínkách s xzraelem a zřeknou se Jeruzaléma, nebo by mělo mezinárodní společenství vyvinout silný tlak na USA a xzrael, a případně proti nim zavést sankce.

Sankce, to je slovo! Xidy neustále používané, snad podobně často jako antisemitismus.

„Mezinárodní společenství,“ co to je? Mezinárodní xid?

„…Xzraelci…četli čtyřikrát za den z knihy Zákona Hospodina, svého boha, a čtyřikrát se vyznávali a klaněli Hospodinu, svému bohu…Potom jsi (Hospodine) jim (Xzraelcům) dal království a národy (do trvalého vlastnictví), přidělil jsi jim každý kout…“ (xidovská kniha Nehemjáš)

Xidovský rasizmus, David Duke; „slová Dr. Stephena Steinlighta, jedného z vedúcich xidov v Amerike, ktorý napísal tieto poznámky v októbri 2001…
pracoval ako Riaditeľ pre Národné Záležitosti (domáca politika)
v …xidovskej organizácii v Spojených štátoch, Americkom xidovskom
Výbore. Steinlight priznáva kontrole sa vymykajúci xidovský rasizmus a nelojálnosť k Amerike, ktoré presakujú Americkú xidovskú komunitu;…

Priznám sa aspoň, že tak ako tisíce iných xidovských detí mojej generácie som bol vychovávaný ako xidovský nacionalista, dokonca až takmer separatista. Každé leto … xidovský letný tábor.

Viac v tichosti a podvedome ma učili o nadradenosti mojich ľudí nad nexidmi (gojimy), ktorí nás vždy len utláčali (chudáci xidáci museli a musí být za "trest" rozlezlí po všech významně obydlených územích, a všude prosazovat své "svaté vyvolení" a antisemitismus, růst moci a zdrojů). Naučili sme sa pozerať na nexidov ako na outsiderov nehodných dôvery, ľudí, od ktorých možno očakávať náhle výbuchy nenávisti, ľudí menej vnímavých, inteligentných a morálnych ako my (přičemž vrcholem xidácké morálky je vyhubit pronárody jako klaté). Učili nás tiež, že naše temné dejiny (holoxxx spáchaný, stejně jako světové války, xido-bankstery) nám hovoria, že sa nemôžme spoľahnúť na nikoho.

A zase z článku;

>Na druhé straně se sunnitské země, jako Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Jordánsko a Egypt, chovají velmi umírněně, neboť

Jsou ovládány mezinárodními, světoparchantskými, globalistickými xidy. Xido-bankstery. Kdo není zotročen, na toho použijí SSankce. Teror pro vítězství blaha. Věčná válka s kacíři. Kacíř se najde vždycky, případně se účelově vytvoří.

„Lži a nenávist.
Strana člověka nabádá, aby odmítl svědectví vlastních očí a uší.
Nevědomost je síla.
Svoboda je otroctví.
Válka je mír.“ (Orwell; 1984)


Xidáckou zločineckou víru je třeba připomínat při každé jejich lži a zrůdnosti.

366589

18.9.2018 19:25

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 366589

David Duke je velmi podezrely, neb se snazi prosadit lez kterou se Satanova Synagoga snazi opit gojimy (podle Talmudu “zvirata v lidske podobe”), tj matkou vsech lzi, ze pry dnesni Talmudem a Kabalou (to NENI Torah!) zjudaizovani chazaroidi nejsou zadnymi chazaroidy, ale ze pry to jsou ti pravi, pohadkovi Israelite, potomci 12 kmenu, jejichz historie je zaznamenana ve Starem Zakone. Tim je David Duke velmi podezrely, za koho vubec kope..

366590

19.9.2018 8:28

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 366590

Psáno přes TOR/proxy. Zrušeno.

366607

19.9.2018 17:17

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 366590

>David Duke...podezrely, neb se snazi prosadit lez…ze pry dnesni Talmudem a Kabalou (to NENI Torah!) zjudaizovani chazaroidi nejsou zadnymi chazaroidy

Xudaizovaní Chazaři jsou mýtus? O Chazarech od Černého a Kaspického moře jsou různé zdroje. A všechny falešné? Lidé tvrdí ledacos, někteří pohrdají Klimovem. O Bakalářovi tvrdí, že je xid – podle mě Chazar.
Foldyna je zase z černých xidů, ale má názor na zlo, na zločinci organizované přivandrovalectví.

Xidismus je o zločinecké genocidní ideologii. S rasou, národem to nemá podle mě nic společného. Talmud se od Tóry liší především v tom, že už jsou zaznamenána „moudra“, nařízení rabínů, bez odvolávání se na jediného vyvoleného prostředníka - Mojžíše, Ježíše nebo Mohameda. To ovšen neznamená, že mojžíšismus není vzorem mocenského zla. Základy jsou ještě starší, kořeny mají v mezopotámských otrokářských zlořádech, podvodně se skrývajících za vůli různých bohů.

Podle mě jsou Tora, Talmud, Kabbala, Nový zákon i Korán výplody mocensky chorých magorů. Pan Koukolík pro takové šmejdy ve Zlu na každý den – používá slovo deprivanti.

V boží vůli se s vámi neshodnu, ale teď k Okamurovi;
>dnes jsou jim podrizeni i Putin, Orban, v xude Kolonii zvane Czechia ukazkove Zeman, Okamura, a dalsi prostituti a zaprodanci Krista, vlastnich narodu a rasy.

Tomio Okamura v současném přivandrovaleckém "humanitárním" šílenství …obvinil europoslance ANO, STAN a TOP 09, že zrazují svoji zemi. Místopředseda SPD Radim Fiala, odmítl, aby českou zahraniční politiku spravoval kdokoli z ČSSD, protože … „Oni mají ve svém dlouhodobém politickém programu nový globální světový řád a je to vlastně to, co se děje teď v Evropské unii…dělají to, co jim řekne Evropská unie," řekl doslova Fiala.

Vyjádřil se také k tématu syrských válečných sirotků. Podle Fialy máme dost svých vlastních dětí, které potřebují pomoc.
Fiala doplnil, že by přijetí globálního paktu na úrovni EU mohlo vést k tomu, že se z Bruselu bude rozhodovat o tom, jak se přerozdělí migranti do jednotlivých zemí. To je pro SPD nepřijatelné.

Místopředseda hnutí připomněl, že od globálního paktu už ustoupilo i Maďarsko, které chce samo rozhodovat, koho vpustí na své území.“

Okamura si kdysi dovolil vyjádřit nesouhlas se zničením vepřína v Letech, pro několik tisíc prasat (čtyřnohých, chov pro masožrouty) a především se zbytečným vydáním několika set miliónů na jakýsi památník. V podstatě xido-fašistický projekt, který ale nemá osvětlit příčinu zotročení Cikánů za xido-bankstery spáchané války, ani důvod výskytu nedotýkatelných v Evropě.

Xido-fašisti a kolaboranti zuřili, spustili štvanici a řvali po jeho odvolání z funkce místopředsedy PS.

Možná, že jsou Orbán, Putin nebo Okamura ovládáni nějakou klikou xido-šmejdů, ale vlastizrádci podle mě nejsou.

366623

20.9.2018 5:14

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366623

Mila Mojzisova kniho,
Nez se zacnete rozcilovat, prosim, prectete si, promyslete si v klidu, nad cim se hodlate rozcilovat. Protoze se rozcilujete a vzrusujete zbytecne, a to vasemu zdravi neprispeje, neb text argumentu vasemu rozcilovani absolutne neodpovida ..

">David Duke...podezrely, neb se snazi prosadit lez…ze pry dnesni Talmudem a Kabalou (to NENI Torah!) zjudaizovani chazaroidi nejsou zadnymi chazaroidy"

"Xudaizovaní Chazaři jsou mýtus? O Chazarech od Černého a Kaspického moře jsou různé zdroje. A všechny falešné? "

366632

19.9.2018 4:25

I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Zrušeno. Protižidovský příspěvek.

366598

19.9.2018 17:29

RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 366598

Politicka korektnos v akci. Mno, bude zajimave, az zacnete cenzurovat protikomunisticke, protinacisticke, protimultikulturni, protiromske, protiafro apod. prispevky.

366624

19.9.2018 20:24

RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 174.?.?.?

Reakce na 366624

A co vás v Texasu zajímá, co já v ČR cenzuruji? Co je vám, hergot, po tom, nepodepsaný hrdino za bukem? Ty sračky politické korektnosti tečou od vás z USA, tak si udělejte nejprve pořádek u vás a pak kritizujte.

366629

21.9.2018 4:36

RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 366629

Pane Stwora,
omlouvam se, nechtel jsem Vas tak rozcilit, vazne. Ale jsem rad, ze jste alespon neohodnotil muj komentar jako "antisemiticky", Uff, to jsem si oddychl.

A Vy si vazne myslite ze cele USA jsou naplnene srackami politicke korektnosti? Musim Vas zklamat, nejsou, zrejme v dobe kdy jste zil v socialisticke Kanade tam neco takoveho nebylo. Tim nemam na mysli to, co prichazi z teritorie ZOGu (ZOG = Zionist Occupation Governemt), tj. z Washington D.C. Ale vetsina Texasu neni tak spatna, ZOG nema podporu, tyto sracky se zde nekupuji, normalni lidi to ani nezajima, vsak necht at si jeden mysli co chce. Tim Texasem nemam na mysli nejaky Dallas / Ft. Worth, Houston. Co mam na mysli je skutecny Texas, Free Republic of Texas, to jest Texasky venkov, kde mam tu privilegii profesionalni existence. Tj., German Hill Country, nejkrasnejsi cast, osidelena kdysi Nemci (ale i Cesi v mensi casti zde zakotvili tez). Nadhera. Nejen okolim, ale i vzhledem a duchem. Nemecky vzhled i duch, a krestanska moralka, zde diky Bohu preziva i po 150 letech.

A pokud se tyce Vaseho nazoru, ze "sracky politicke korektnosti tecou od nas", dovolil by jste si ve vasem "Jude Protektorat Shabbezdeckel & Knoedel" (tj. Czechia) neco takoveho jako muj pritel (byvaly vojensky oficir, universitni profesor) Texe Marrs na tema "holokaust"? Jak se Texe zminuje, v "Jude Protektoratu" za nespolknuti teto bachorky se davaji 3 roky satlavy, vsak snad vite. Ve svobodne Republice Texas, a vlastne po celem USA, vcetne teritorie ZOGu, jeden muze verit v povidackam holokaustu ci nemusi, nazor zde jako tam kde jste neni vnucovan pod vyhruzkou trestu odneti svobody. Diky Bohu.

https://archive.org/details/TexeMarrs-HolocaustDogmaUnmasked_979/TexeMarrs-HolocaustDogmaUnmasked-Part1.flv.mp3
http://www.texemarrs.com/

A pardon, ze jsem se zapomel podepsat. Ale co na tom zalezi? Je to tak dulezite pro Vas, a pro slidily, kdo je ten ci onen, ktery nebasti lzi a propagandu Satanovy Synagogy?
Vskutku jsem vdecny Bohu ze mi pred 40 lety usnadnil "vzit drahu" z toho, z ceho predevsim za poslednich 20 let se stal "Jude Protektorat Shabbezdeckel & Knoedel", a dnes se tam neminim vratit ani na jednodenni navstevu.

Necht zije svobodna Republika Texas! Necht zije tradicni Latinska Amerika!
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku, amen.
Pura vida

366656

19.9.2018 8:22

to je nedobré pro židy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Ale oni si to ve své nadutosti neuvědomují a tak vesele napochodují do této rafinované pasti.
Tímhle totiž posílí jejich sebevědomí a začnou terorizovat a vyhlazovat palestince o to usilovněji.
A pak to přepísknou, a ve všech televizích budou záběry mrtvých palestinských dětí (které doposud pečlivě cenzurovali). A zvedne se vlna nenávisti proti židům. Pak Trump řekne, že od toho všeho dá vá ruce pryč, ať si to tam nějak vyřeší.

A jak na tom bude Izrael bez dosavadní masivní americké podpory, to není těžké si představit. Utiskovaní arabi ze všech okolních zemí je sežerou zaživa a ani celá IDF jim nebude nic platná. Bez USA je Izrael nic.

A to všechno jen proto, že globální elity už se židy nepočítají, mají místo nich stejně rafinované Číňany (těm se taky někdy s trochou nadsázky říká "východoasijští židé"[mrknutí jedním okem].

366605

Příspěvků: 15

18.09. 04:09 co na tom zalezi  Trumpeta je kontrolovan Chabadem
19.09. 00:42  RE: Trumpeta je kontrolovan Chabadem
19.09. 07:53 R.E.  RE: Trumpeta je kontrolovan Chabadem
18.09. 11:52 r.m.  Do Evropy povede nejdelší podmořský plynovod světa z Izraele a Kypru
18.09. 16:02  Trump je v bažinách Deep State
18.09. 17:24 Pátá Mojžíšova 7:24  iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté
18.09. 19:25 co na tom zalezi  RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté
19.09. 08:28  RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté
19.09. 17:17 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté
20.09. 05:14 co na tom zalezi  RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté
19.09. 04:25 co na tom zalezi  I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy
19.09. 17:29  RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy
19.09. 20:24 Vladimír Stwora  RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy
21.09. 04:36 co na tom zalezi  RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy
19.09. 08:22  to je nedobré pro židy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,25 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 432,00 Kč
1 unce stříbra
567,97 Kč
Bitcoin
1 039 551,46 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 717