Diskuze k článku

Polsko se k smrti obává nákazy „sociálních chorob“ od EU

Příspěvků 19

17.9.2018 7:14

Polsko je holt vždycky jen Polsko.

gippius 213.?.?.?

Jedna věc jsou úchylné pseudohodnoty, které sem přinášejí přes EU, neziskové organizace a služebná média západní "elity". Věc druhá jsou křesťanské hodnoty, které jsou nyní i v Polsku na ústupu. Dá se to snadno dohledat. I tak je ale představa, že když začnem všichni chodit do kostela a praktikovat katolicismus, pak se nám vyhne příval příživníků, značně dětinská. Prostě typický nápad z Polska. Jestli někde nechtějí uprchlíky, pak musí především po svém zformovat své politiky a především takové politiky volit. Taky coby vedlejší prostředek možná pomůžou demonstrace, veřejná prohlášení, celkově proti migraci namířený obecný diskurz v zemi. Ale kostel opravdu fakt nepomůže, nato stačí jen letmá úvaha. Do kostela chodí i Halík, Malý a další příznivci migrace.

366560

17.9.2018 14:39

RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366560

Ano, máte pravdu, ten kostel a šermování rukama před krucifixem u každé příležitosti žádnou imunitu před mohamedánstvím a stupididou s ním spojeným v Polsku ani jinde nezprostředkuje, což dokládá ten před několika dny zhaftnutý průkopník džihádu k nám přikvačivší z kdesi od "Čiernej pri Piče" z velmi pobožné, východňárské, katolické rodiny...
Jediný, kdo je do jisté míry imunní mohamedánství je ateista z přesvědčení, čili "káfir/nevěřící", neb , jak potrvzuje praxe, kdo jednou uvěří v boha je mu jedno ve kterého a za určitých podmínek (což je už každému náboženství a věrouce řešitelné) s klidem z vychcanosti, nebo pod tlakem konvertuje...Těch příkladů, kteří se toho svého boha ve prospěch jiného pod tlakem nevzdali a nesli pak důsledky svého rozhodnutí, je velice málo...
Takže je v podstatě jen otázkou času, kdy se Poláci dají přes všechen ten křik z vychcanosti k Alláhovi, aby mohli např.své manželky mlátit zcela legálně a využívat i ostatních zjevných výhod islámu a svět bude kulhat dál na všechny své údy, neb každé náboženství je "setkání hlupáka s darebákem" a proto se jich tak obě strany křečovitě drží...,jen by mě zajímalo, co se těm polským věřícím a jejich pastýřům motá v palicích, když pozorují, co se děje v a co přichází z té jejich vatikánské šéfárny.[velký smích]

366569

17.9.2018 18:10

RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 366569

Když se podívám na včerejší "iniciativu" paní lidovkyně Šojdrové, jejíž syn likviduje lidi brutálníma úvěrama - viz seriál "obchodníci s větrem" v jinak těžko čitelném Reflexu, tak si nedělám iluze, že zrovna katolíci budou nějakou kulturní hradbou. To prostě nemá logiku. Těch padesát rodin, co dnes projevily zájem o výchovu těch jistě poněkud již odrostlejších dětí ze Sýrie /přes námitky české velvyslankyně, že tak akorát utrpí kulturní šok, že to fakt nemá cenu/ ty rodiny jistě nejsou ateistické, nebo buddhistické, že...
A taky mne baví, jak se popndeklově a wojtylovsky nevkusně zbožní Poláci zaklínají sociálními chorobami. U mé máti v paneláku se našly štěnice. Byly u rodiny, která chtěla ušetřit a koupila si čalouněný nábytek v Polsku. A to hnusné hulení v Ostravě, odkudpak se asi vzalo? No jasně, všecky stopy vedou do Polska. Zatímco u nás jsou zatím dvě oběti, v Polsku tohle svinstvo zabilo již přes dva tisíce lidí. Polsko sociální choroby fakt řeší úplně zbytečně. Samo je chorobou. Žehnání benzínkám a dálnicím, obří sochy papežů a kristů z umělé hmoty, bourání válečných památníků, Vyšetřování Smolenska. Prostě šaškárna, nic jiného. A aby byli totálně k smíchu, hrajou si k tomu div ne na nějakou aristokracii, přitom jim sláma čouhá z bot na sto honů.

366576

17.9.2018 18:19

RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 366569

...a když k tomu vezmem v potaz, že někdo proklamuje ochranu národa a kultury pomocí nadnárodní organizace, která sídlí v zahraničí, to fakt zní velmi věrohodně, jako by pšonci chtěli hasit oheň benzínem. Ale oni fakt měli v historii rozum jen každý stošedesátý přestupný rok, jinak si jedou furt v té své stupidní bublině.

366577

18.9.2018 20:44

ateizmus - židovská metla na gojimy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 366569

Evropa se musulmanům doposud ubránila. Ale to byla Evropa KŘESŤANSKÁ.
Dnešní ateističtí slaboši věří akorát tak ve svoje plné břicho a nejsou schopní ubránit ani svoji rodinu, natož národ nebo kulturu.

Ten ateistický rozklad začal už za tatíčka Masaryka/Redlicha, kdy sem jeho zednářská organizace Sokol cpala antikatolicizmus a ateizmus vrchem spodem. Odpovědí na to zednářské běsnění byl katolický Orel. Ale tohle se zamlčuje. Schválně se koukněte kolik pořadů a dokumentů v ČT bylo o Sokolu a kolik o Orlovi (prakticky žádný).

A za havlovy éry byl ateistický rozklad dokonán.

Koukněte se jak vypadá mladá generace. Hroudy huspeniny co věří jen v peníze a vlastní pohodlí. Tak zpitomělí že si udělali náboženský kult z Jobsovy čínské elektroniky a fanaticky skupují každou předraženou blbost kterou firma Apple uvede na trh jako by to byl nový svatý grál.

Chytří ví, že válku vyhrává především morálka a společné hodnoty. Hlupáci věří v sílu zbraní. A tak si zednářským ateizmem nechali duchovně rozložit vlastní zemi doslova před očima.
Morálně silní Rusové vymetli Hitlera disponujícího mnohem sofistikovanější technikou a precizní organizační mašinérií. Čím to asi bylo?

366592

19.9.2018 7:35

RE: ateizmus - židovská metla na gojimy

gippius 213.?.?.?

Reakce na 366592

Celé je to o dost složitější a úměra katolicismus-vítězství vs. ateismus-porážka je zcela nesmyslná. Je to celé o motivaci, organizaci, zápalu, energii, odolnosti. Díky tomu vyhrál SSSR nad Němci. Ne díky katolicismu, popř. křesťanství. A když to berete tak antisemitsky, hádejte, jaké národnosti byli zakladatelé křesťanství?

366602

17.9.2018 8:46

Islamizacia Europy- rozozvucala umieracik krestanstva

eli 203.?.?.?

Kto pisal bibliu, odkial pochadza krestanstvo a aky ucel malo plnit? Nemusis byt odbornikom
v historii vyvoja ludskej spolocnosti, odpovede na tieto otazky dava pritomnost.
Klerikalizmus, tvori platformu politickej moci zidov, ktora suzuje svet uz viac, ako dve milenia.
Krestansvo a Islam, mozno jednoducho popisat, ako ucelovo vykonstruovany system riadenia spolocnosti, ktorym je mozne uzatvorit spolocnost do ideologickej iluzie socialnych noriem, spajajucich ludstvo s nadprirodzenou duchovnou mocou. Oba tieto smery, su pod plnou kontrolou zidov, takmer od samotneho zaciatku. Mojzis, ako najdolezitejsi prorok zidovstva, je tiez povazovany za proroka a posla v Islame a tiez platformu"absolute monarchy"v Saudskej Arabii, tvori konvertita chazarskych zidov. Krestanstvo samotne, ako ideologicky smer, preslo niekolkymi etapami vyvoja, ktore boli pisane krvou. Snad staci len pripomenut, dobu Jana Husa.
Ucel, bol zrejmy. Udrzovat spolocnost v strachu z bozieho trestu a prinutit ju poslusnosti
k autoritativnej moci politickych systemov, ktore zidia efektivne kontrolovali, takmer od cias samotneho Krista. Vzdy sa bojovalo v mene boha, za zaujmy cisara pana, vsetky vojny minule, sucasne, aj tie buduce, budu vedene v tomto duchu, samozrejme za predpokladu, ze sa im tento klerikalny system podari uchovat, ci nejak ucelovo pretvorit.

https://www.youtube.com/watch?v=r3e5qXCLN00

V niektorych vacsich azijskych spolocenskych systemoch, ako napriklad v Cine a Indii, kde prevlada budhizmus, sa zidom zivnu podu ziskat nepodarilo len preto, ze tento smer nie je zalozeny na akejsi iluzornej predstave o nadprirodzenej moci a vonkajsich podmienkach, ktore sa neustale menia, ale na rovnovahe dusevneho stavu, kazdeho jednotlivca.
Stalinova verzia socializmu, priniesla do mocenskeho postavenia zidov v spolocnostiach vyznavajucich nejaky smer nabozenskej doktriny, nekontrolovatelny chaos, ktory vo velkej miere vyustil do ateizmu. Dnes, uz je system moci zalozeny na klerikalizme, takmer nemozne udrzat. Snaha trockystov, ktori sa zmocnili moci vo vychodnom bloku po pade sovietov, navratit spolocnost do narucia cirvi, nevysla. Nove generacie rebeluju, urcite je kazdemu dobre znamy skandal
s feministickou rockovou skupinou "Pussy Riot"z roku 2012, ktora sa proti tymto snaham postavila velmi razantnym sposobom. Zidia hladaju inu spolahlivejsiu formu kontroly nad krestanskou pospolitostou. Krestanstvo, je cielavedome nicene. Zamerne vtahuju do sudnych procesov vysokych cirkevnych hodnostarov s obvinenim zo sexualneho zneuzivania deti, dosadzuju diverzantov, do papezskych kresiel, krestansvo vymiera. Vyssim stupnom kontroly nad spolocnostou bude zrejme islamizacia. Migracia islamu do Europy, nie je nahodna. Skratka, dnes, sa talmudicka odnoz jeruzalemistov, pokusa svet islamizovat velmi radikalnym sposobom. Islam, nie je len vierou, ale aj velmi ucinnym pravnym systemom, ktory prakticky zabranuje akejkolvek rebelii. Raz muslim, stale muslim.

366561

17.9.2018 14:45

RE: Islamizacia Europy- rozozvucala umieracik krestanstva

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366561

Skvělý názor, díky zaň.[mrknutí jedním okem]

366571

17.9.2018 11:57

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. V současnosti není tzv. Západní Evropa a obecně tzv. Západ nositelem žádné vyspělé kultury, ani kulturních a ani mravních hodnot.
Degenerovaný systém sparchantělých "hodnot" je vnucován europským ale i jiným národům prostřednictvím sparchantělé USA-služky, která je známá jako OSN/UN/. Celá ta invaze imigrantů je řízena a garantována OSN/UN/ a do života uváděna v Evropě přes Německou islámskou republiku a ostatní asociální živly soustředěné v Kolibě tzv. EU v Bruselu, ve které EU-bačové a EU-bačovky vytrvale pracují na tom, aby z dobře myšleného projektu EU učinily projekt tzv.EU-velkostáje pro ovce.
Přední občanka Německa Merkelová a spol. zrádně vzala národy Evropy jako rukojmí pro zabezpečení jejich špinavých dohod o transitu zemního plynu z Blízkeho Východu (Kataru a spol.) do Evropy, jenom aby pomohla velmocenským choutkám USA a spol. na světovládu.
Proto "jadérko" tzv. EU a USA a spol. vedly a vedou špinavou válku proti Syrii. Proto protlačují "imigranty" do Evropy.
K tomuto špinavému obchodu nejsou kultura a mravní hodnoty a vzdělanost potřebny.

Proto je iniciativa Polska dle diskutovaného článku dobrá a správná. Je to způsob ochrany před sparchantělou OSN/UN/ a před Německou islámskou republikou a spol. Německá občanka Merkelová a spol., včetně jejich vládní sestavy defacto zrušili a zničili celkem dobrý projekt EU.
EU tak, jako měla být již neexistuje. To jen setrvačností fungují jakési úřednické systémy, kterým zatím jakože nevadí antihodnoty zkaženého "jadérka".
Antikultura darebácké velmocenské politiky USA a spol. dorazila do Evropy a ukázala, že "císař je nahý". A proto jsou hranice dobré. Bez uznávání hranic nelze mluvit o kultuře a dobrých sousedských vztazích.

366562

17.9.2018 14:50

RE: Hranice jsou dobré

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366562

Taky dobrý, jen bych termín "Koliba tzv EU" nahradil slovem "košárisko", nebo spíš "košérisko"...[velký smích]

366573

17.9.2018 12:27

Socialni praxe krestanske verouky....

Joseph Chlor 89.?.?.?

... tedy jednoho z mnoha exceptualnich starovekych nabozenskych konceptu, se ale take ukazala byt zhoubnou, v mnoha svych projevech (vcetne nabozenskych valek, genocid puvodniho obyvatelstva Amerik, inkvizice....).
Stavet proti islamu ci hodnotovemu nihilismu (nezamenovat s vedeckym atheismem !!!) kriz - to je cesta do pekel. Evropane by meli chtit byt pythagorejci. To je jejich poslani.

K tomu mala technicka.
Dle studie PEW s nazvem "The Future of World Religions: Population Growth Projections, 2010-2050 " maji ve svete bohuzel posilovat do sebe zahledene staroveke veroucne instituce (a tak zrejme i jejich organizacni slozky), atheistu ma ubyvat.
Je to paradoxni. A vpravde nesmyslne. Ale asi tomu tak proste bude. Bohuzel lide zatim nechteji byt svobodnymi a modernimi. A to masove.

366565

17.9.2018 15:01

RE: Socialni praxe krestanske verouky....

gippius 213.?.?.?

Reakce na 366565

Tak tohle si myslím taky, jakkoli nejsem ateistou. Kvůli tomu, že islamisti mávají svou fanglí, vytahovat tu fangli taky, to je jasná ukázka stupidity, která byla u našich severních sousedů vždy hojná a intenzivní. Polské popndeklové křesťanství s Wojtylou, to nemůže být žádný štít naší kultury. Každý s minimem vkusu to musí sám cítit. Kromě drtivé většiny Poláků, samozřejmě.
Ano, Evropané mají být pythagorejci, osvícenci, skuteční humanisté a racionalisté. Pokud se toho vzdají a vrátí se o pět set let zpět, bude to škoda nejen pro Evropu, ale pro celý svět.

366574

17.9.2018 14:36

Je tady řeč o náboženství; o křesťanství, je zmíněn Halík, Malý,...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Je potřeba rozlišovat: křesťanství předkoncilní (před Vatikánem 2) a pokoncilní. Ohledně předkoncilního křesťanství panuje moře mylných představ – je legrační, že je šíří nejen pythagorejci (viz jeden komentář zde), ale hlavně zlá současná média a –pokoncilní křesťanství. Např. o křížových výpravách (měly pozitivní i negativní stránky, tedy ne jen negativní), blbosti o inkvisici apod. Ale předkoncilní křesťanství by nikdy netolerovalo současnou okuopaci jinokožci. Pokoncilní křesťanství to nejen toleruje ale vehementaně podporuje. Takže dnešní (pokoncilní) křesťané jdou v čele sebevražedného průvodu. Ale jak jsou vyčuraní, až průvod dojde k propasti, tito vychcánkově se rozestoupí a nechají průvod padat do propasti. Znám mnoho ateistů, co jsou proti invazi jinokožců, ale neznám ani jednoho pokoncilního křesťana, který by byl proti. Takže napřed muselo dojít k pokoncilní katastrofě v církvi a pak teprve mohla nastoupit tato invaze. A ohledně těch vychcánků, co se před propastí rozestoupí, už slyším jejich podvodné volání: " No, to jsme netušili, že tu je ta propast." Pokoncilní katoličtí lháři a podvodníci. Mezi katolíiy je jich dnes naprostá většina. A Polsko? Je taky v naprosté většině pokoncilní.

366568

17.9.2018 14:46

likvidace krestanstvi

hominim 2a00:x:x:x:x:x

Co ted Evropa sklizi, bylo zaseto v 70 letech v Americe ruznymi pochody za uznani, rovnopravnost,a prava ruznych podivnych mensin.

Ovsem ani tenkrat neslo uz o nejaka prava,ale byl to boj o moralni rozklad tehdy jeste krestanske spolecnosti, a byl udelan chytre.. zacalo to lidskymi pravy, potom "priznavanim ruznych lidi v Americe k sexualnimu zneuzivani knezi, a protoze v Americe ktera vlastne byla zalozena protestatny ruznych denominaci, jsou katolici obecne nenavideni, v nejlepsim pripade ostrakizovani, tak to tam zacalo prvni.

kdo za tim stal je snadno zjistit, bylo to jedno z nejsilnejsich pro-izraelskych lobies, ktere v te dobe jeste mely panicky strach z tehdy nepratelske (nestrane) OSN

Proste za co dnes Evropa plati a jeste bude platit, je zniceni Islamskych ale celkem neagresivnich statu, jako Irak, pozdeji Lybie, a ted pomerne nepodarena likvidace Syrie. Tyto "pacifikace ci demokratizace totalitnich rezimu" otevrely pandorinu skrinku ktera spustila vlny "nevinych uprchliku" kteri ve vetsine uprchliky v pravem slova smyslu nejsou ale jsou to jen a jen cestovatele, za lepsim zivotem, ovsem ke kteremu hodlaji prilozit ne sve ruce ci dovednosti ale jen nenazrane huby.

nejvetsim a nejtragictejsim problemem ci dilemnem pro prave stat Izrael pro ktery se vlastne tyto veci deji, je, ze svou nenasytnou expansi, si de fakto sam hazi smycku pres tram, v naivni predstave ze i kdyz bude valka v Levantske zone, ze Izrael prezije...

366572

17.9.2018 15:41

A propos, Merkelova

Qwe 37.?.?.?

Stejne ji mam v podezreni, ze s tim zacala, protoze myslela, ze ziska Nobelovku miru. Pak se ji to vymklo, zastavit lavina uz nesla a ona stejne odtahla s dlouhym nosem. Ted nevi, jak z toho, a nevidi to nikdo, tak se holt musi pokracovat.

366575

18.9.2018 15:17

Nekteri lidi vedi nejlip jak to delat a cpou to zbytku sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Osobni definice fanatismu - bud po nasem nebo vubec. Jestli to je inkvizice, IS, fasismus, komunisticka diktatura, posledni dobou export demokracie.... neni podstatne. Jenom na okraj pythagorejci meli radi cisla a prirodu pekne harmonickou, kdyby tusili ze jazyk prirody popisuji diferncialni rovnice... Za vyzrazeni tajemstvi, ze z jednotkoveho trojuhelniku je prepona odmocnina ze 2 (nehezke cislo) byl trest smrti a skutecne ho provedli ve jmenu humanity a civilizace, jak jinak.

Je nebetycny rozdil mezi ateisty 18. a 19. stoleti a dnes (produkt exhicibionismu na socialnich sitich a medii). Racionaliste, encyklopediste a osvince patrili mezi uzkou intelektualni elitu tehdejsi spolecnosti a jejich moralka byla zakorenena v moralnim fundamentu spolecnosti a mravnim zakladem byla realita, ktera presahuje fyzicky vesmir. Proto meli uctu k pravde a byli schopni bez ideologickych deformaci treba jako spickovi lingivisti zpracovat kriticke rozbory Bible. Ideologicke manipulace prisli se spozdenim nekolika desitek let a na nich delali lidi jako Marx, Lenin druhorada tretirada intelektualni trida politickych agitatoru. A tyto ideologicke manipulace zakorenili hluboko v universitnim prostredi na zapade az do dnes. Vyjimku tvori pouze do jiste miry "tvrde" prirodni vedy, ale i tihle lide jsou neprimo ovlivneni svymi prateli humanitnich oboru. Plest vedu dohromady s jakoukoliv ideologii neni vedecke a az vubec to neni cesta k pravde.

Jsou vselike druhy religii a vselike druhy ateismu. Beda lidske rase kdyz v nejakem tom bratrstvu v minulosti nebo dnes prevladnou fanatici. A jako verici si mohu dovolit rict nedej Boze, aby tento moralni odpad stojici na moralce ty chcipni dneska a ja chcipnu zitra ziskal velkou politickou moc. Fanatik je tomuto mantinelu moralky bez Boha z lidi nejblize. A pokud jde o specifikaci fanatiku pak nejhorsi je fanatik nabozensky. Jiste nekteri z vas prijdou s argumentaci, ze Izraelci vybili nejake narody jako klate na prikaz Hospodina. Brutalni konqista noveho sveta.. Tam to souvisi neprovedes sveho syna dceru ohnem. V nasem jazyce nedas Bohu jako obet cloveka jako na oltari. Tak to konci kdyz nabozensky fanatik si vylozi viru po svem. A jestli vam useknou hlava kinzalem, upali na hranici nebo vas nechaji chcipnout v nacistickem nebo bolsevickem lagru je pouze technicky detail.

Ve jmenu Boha, strany , proroka... se lide zaklinaji, ze konaji hruzne veci. Co s tim ma Buh spolecneho? Dal nam svobodnou volbu, kdyby chtel aby jsme uverili rekne VERTE a je to vyrizene. Proto jakakoliv ideologie ktera potira svobodnou individualni volbu je proti Bohu a jsou to nektere druhy ateismu ale mnohem vice nabozenske fanatismy. O Polaky bych se nebal. Je treba si uvedomit jedno na prvni miste je Polak Polakem a teprve na druhem miste je katolikem. Islamisti to maji v historicke pameti proto se tam nehrnou. To same plati pro Madary, Rusy, Bulhary... vsechny co maji historickou zkusenost s tureckou expanzi v Evrope.

366585

18.9.2018 20:27

židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Židé už to ví tisíce let, že stačí na klíčové místa (média, školství, náboženství, umění) umístit dostatečný počet deviantů a psychopatů a dál se to šíří jako morová nákaza až do úplného zániku celé společnosti.

Nejstarší takto zničená kultura byli Chetité. Indoevropský národ (někteří tvrdí že dokonce protoslovanský) co psal klínovým písmem, silný, zvenčí nezničitelný. Ale rozložili jej zevnitř rafinovanou inkluzí cizích národů, zejméma židů. A to tak že po nich skoro nic nezůstalo, sami hromadně opustili svoje nedobytné město Chattuša, jako by se po nich slehla zem. Jako by utíkali před nějakou nákazou. Ale ta nebyla bakteriální ani virová, ale psychicko-sociální, málem se navzájem vyvraždili. Tak to aspoň vyplývá z posledních záznamů vytesaných do kamene ve městě.

366591

19.9.2018 8:05

RE: židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 366591

Účinnou idologii to samozřejmě potřebuje, to už ukázala poslední sv.válka, kterou Stalin na čas zachránil Rusko a jeho národy...
S tím křesťanstvím, jako jedinou silou schopnou odolat invazi musulmanů a vině ateismu bych to moc nepřeháněl, nejde o to, aby šly proti sobě dva náboženské extremismy, ale aby se zapojil zdravý ROZUM a co se týče těch vašich "huspeninových potetovaných konzumistických bezvěrců a řiťopichů všech barev a technik" s dálkovým ovládáním před rypákem, nebo v pazouře, tak to nejsou ateisté, ale záměrně pěstovaní čistí morální a fyzičtí degeneráti na odpis...

366604

26.9.2018 13:34

RE: židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Reakce na 366604

Promiňte, ale Lao-c' je pro mě větší autorita než vy s těmi vašimi ničím nepodloženými teoriemi.
On to před těmi tisíci lety popsal trefně a události ČS(S)R za posledních 120 let tomu odpovídají: od skutečné zbožnosti a nejvašší etiky, přes ctnostnost, zednářský humanizmus až nakonec k uctívání vlastního panděra.

Tuhle kaskádu úpadku popsal velmi dobře, ale najít si to musíte sám.

366765

Příspěvků: 19

17.09. 07:14 gippius  Polsko je holt vždycky jen Polsko.
17.09. 14:39 R.E.  RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.
17.09. 18:10 gippius  RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.
17.09. 18:19 gippius  RE: Polsko je holt vždycky jen Polsko.
18.09. 20:44  ateizmus - židovská metla na gojimy
19.09. 07:35 gippius  RE: ateizmus - židovská metla na gojimy
17.09. 08:46 eli  Islamizacia Europy- rozozvucala umieracik krestanstva
17.09. 14:45 R.E.  RE: Islamizacia Europy- rozozvucala umieracik krestanstva
17.09. 11:57 svatoslav butora  Hranice jsou dobré
17.09. 14:50 R.E.  RE: Hranice jsou dobré
17.09. 12:27 Joseph Chlor  Socialni praxe krestanske verouky....
17.09. 15:01 gippius  RE: Socialni praxe krestanske verouky....
17.09. 14:36  Je tady řeč o náboženství; o křesťanství, je zmíněn Halík, Malý,...
17.09. 14:46 hominim  likvidace krestanstvi
17.09. 15:41 Qwe  A propos, Merkelova
18.09. 15:17  Nekteri lidi vedi nejlip jak to delat a cpou to zbytku sveta.
18.09. 20:27  židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci
19.09. 08:05 R.E.  RE: židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci
26.09. 13:34  RE: židovská nákaza - od rozvrácení Chattuše až po bolševickou revoluci

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 164