Diskuze k článku

Trump obvinil Kubu ze „sonických útoků“ na americké diplomaty

Příspěvků 16

11.9.2018 5:01

Trumpetovi nic jineho nezbyva

co na tom zalezi 162.?.?.?

Trumpeta se jiz pred chazarskymi zlocinci ponizil tim, ze svoji dceru Ivanku (predtim podle Talmudu "zvire v lidske podobe"[mrknutí jedním okem] zaprodal Satanove Synagoze, a tak po ritualu satanistickymi judeo-chazarskymi rabiny nase Ivanka se jako mavnutim kouzelnym proutkem zmenila ze "spinave shiksy", ci podle Talmudu ze "zvirete v lidske podobe", na ortodoxni zidovku, a tudiz je dnes casti kolektivu sebe-sama prohlasennym za judeo-bozstvo.
Jeden s rozumem muze zaregistrovat jedno: Jakmile by se Trumpeta, coby president USA, v necem Satanove Synagoze nepodvolil a vzpouzel, ta okamzite na nej neco vytasi aby se stal ohebnejsmi. Byt je to kurva se silikonovym poprsim (a pravdepodobne tez s mozkem ze stejneho materialu) Stormy Daniels, ci s dalsimi zmekcovacimi triky.
A narcisticka Pomerancova Hlava se nakonec Freundistickym trikum podvoli. Bud vyhlasenim Jerusalemu za stolici Satanovy Synagogy, ci jako v tomto pripade.
Amen.

366443

11.9.2018 15:38

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 366443

Ale zbývá. Tady to nikoho nenapadlo, ale USA to napadlo:
US Suspects Russia in Sonic Attacks on Diplomats in Cuba, China - Reports
WASHINGTON (Sputnik) - US intelligence agencies investigating the alleged sonic attacks that left American diplomats in Cuba and China with brain injuries consider Russia to be the main suspect, NBC News reported on Tuesday. 16:24 11.09.2018. Za chvíli to bude na hovínkách.cz. Pak Mitrofanov a Pehe. A potom ČT a nakonec pět miliónů Čechů vč. černokožců. Pak učebnice dějepisu to stvrdí navěky věků.

366453

11.9.2018 15:44

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 366443

Ještě jsem zapomněl: papež František to vtělí do změn v katechismu a děti v náboženství se to budou učit jako článek víry. Takže toto teprve bude navěky věků.

366454

11.9.2018 15:49

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 366443

Už je to tady. Hovínka.cz: 14:55
Podezřelé Rusko: Rusko je hlavním podezřelým v kauze záhadných onemocnění amerických diplomatů na Kubě a v Číně. Podle televize NBC to naznačuje zachycená komunikace.

366455

11.9.2018 6:57

O Mikrovlnach Leccos Vim

coinageboy 104.?.?.?

Jsem engineer a o mereni mikrovln neco vim.
Pripada mi podivne ze by ambasada podezirajici tento zpusob utoku nemerila prichazejici mikrovlny - obvzlaste o takovem vykonu ktery by mohl skodit. Zarizeni - Spectrum Analyzer - neni nedostupny.
Notabene, kazde vojenske letadlo ma takovouto vystroj proti zamereni, protoze radar jsou mikrovlny.....

366444

11.9.2018 8:38

RE: O Mikrovlnach Leccos Vim

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 366444

Pise se, ze sonicke, tak spise pod tim rozumim neco jako ultrazvukove. I kdyby slo o mikrovlnne, tak s vama souhlasim, oboji jde bez problemu merit.
Takze ty informace predstavuji snusku oblbovacich kecu, a manipulaci laicke verejnosti, za kterou z odborneho hlediska povazuji i treba poslance. Mnozi z nich jsou pouze skoleni tluchubove.

366445

11.9.2018 8:52

RE: O Mikrovlnach Leccos Vim

F&T 212.?.?.?

Reakce na 366444

Já také.

Mimochodem, můžete mít frekvence, na kterých se radar nechytá, protože je to třeba 24GHz a nebo ještě výše. Proscanovat úplně celé pásmo může být pro jedno zařízení nemožné.

A nebo to mohly být opravdu prasata a použít fotony vysokých energií - gama záření. To se dá poznat, ale zase jinak.

Tajné služby na to mají čas a chechtáky na tomto poli dlouhodobně bádat a lidské oběti považovat za povolené ztráty.

366446

11.9.2018 16:48

RE: O Mikrovlnach Leccos Vim

coinageboy 104.?.?.?

Reakce na 366444

Samozrejme souhlasim, ackoliv jakakoliv sonicka vlna je zmena tlaku vzduchu - nedokazu si predstavit vykon zesilovace a reproduktoru ktery by prekonaly zdi a neprustrelny okna vzduchotesny ambasady.
Pokud by se jednalo o novou a unikatni zbran, Pentagon by to meril - to by si nenechali ujit.
Shrnuto a podtrzeno: Zneurotizovany zamestnanci trpi davovou psychozou a ty priznaky si zrejme namlouvaji. CIA se to hodi do kramu a tak tuto "kachnu" vesele vypousteji do sveta.

366456

11.9.2018 22:59

RE: O Mikrovlnach Leccos Vim

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 366444

Hlavně si uvědomte, že americká ambasáda v každé zemí je jedno obrovské ucho,
odposlouchávací zařízení, našpehované elektronickým zařízením a ověšené nechutně mnohýma anténama.

Evidentně sami přehnali s experimenty, a teď je třeba najít viníka. To je asi jak se znásilněním americké vojandy čekými žoldáky v Jugoslávii.

366463

11.9.2018 10:50

A není to málo ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Cituji : " ....Lékaři z USA uvedli ve zprávě, že všech šest diplomatů, kteří prošli celou řadu testů, mají nějaké poškození mozku....."
Někdy mám totiž takový pocit, že nějakým poškozením mozku trpí i prezidenti a členové jejich administrativ. Možná daleko vážnějším než ti diplomaté.
Usuzuji na to z jejich činů.
Kdy například v rámci údajného šíření demokracie zavádějí v různých oblastech světa chaos...anebo v rámci údajného boje s terorismem napomáhají vytváření a konsolidaci teroristických organizací.
Umírají při tom statisíce lidí, miliony přicházejí o své zdraví, o své příbuzné, o své domovy, o štěstí a budoucnost....

Ale dost možná, že naopak jsem to já - kdo má poškozený mozek. A že tito lidé naopak mají to vše velmi dobře vymyšlené , promyšlené a připravené - jak co do průběžných výsledků, tak i konečných důsledků. Kdy na těchto procesech vydělávají jak oni, tak i jejich loutkaři, kumpáni a nohsledi. Nejen peníze - ale i posty, zpevňování a rozšiřování své takřka již dynastické moci, svého vlivu (tedy i vlivu na to, aby někdy v budoucnu opět mohli takto svět " demokratizovat" či " odterorizovávat".....
Asi se začnu od nynějška pořádně kolem sebe rozhlížet - zda například naši cikáni či naši zkorumpovaní úředníci nepodnikají na mě " sonické útoky". Nebo naši novináři. Snad kvůli tomu neskončím jednou v blázinci.

366449

11.9.2018 17:10

Opravdu ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Že by ta chudá a zaostalá Kuba, kde ještě jezdí zdrátované americké žebřiňáky z 50. let bez fungujících žárovek byla najednou tak vyspělá, že podnikne velice rafinovaný a sofistikovaný útok na americké diplomaty ? Není to spíše tím, že právě pro svůj poškozený mozek a chamtivost byli diplomati a politici vybráni svými chlebodárci a pány na tajných zasedáních amerických "elit", aby do roztrhání a bez přemýšlení sloužili svým giganticky chamtivým paníčkům ukrytým vždy v bezpečí svých rezidencí a schopným úplně všeho ? Nebo jen Donald chtěl trochu zmírnit averzi příslušníků Deep state vůči své osobě? Měl by už konečně pochopit, že je to nemožné. Čas spolehlivě ukáže, jak to vlastně bylo.

366457

11.9.2018 17:15

cikády

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Pred niekoľkými mesiacmi som kdesi čítal, že ten zvuk, ktorý mal uškodiť americkým supermanom, vydávali cikády.
Už aj ten hmyz je uvedomelý a uvedomuje si, kto je nepriateľ [chechtot]

366458

11.9.2018 21:13

= Šumové "cikády"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366458

Pokud se někdo setkal s ochranou proti odposlechům, nebo dokonce musel absolvovat nějaká diskrétní jednání v místnosti, kde na oknech jsou nalepené z toho důvodu ultrazvukové měniče, jistě zažil večer nebo několik večerů potom nejen silné trvalé zvonění v uších, které někdy bránilo i spánku, ale někdy i značnou neostrost vidění. Napájecí generátory mají výkon maskovacího šumu těsně nad slyšitelným pásmem / 12 kHz / i několik desítek watů na metr čtvereční oken někdy i stěn místnosti. Takový paranoidní bezpečnostní technik dovede při "dimenzování bezpečnosti" v podstatě ze strachu divy. Například na rušení možných nahrávacích prostředků případně mobilních telefonů mnohdy leží na stole někdy i kouřící kufřík, obsahující mikrovlný generátor 960 MHz, i 150 W, který po zapnutí na začátku jednání rozsvěcuje na dálku několika metrů vypnuté zářivky na stropě. Zlodějny a kriminální sviňárny se musí profesionálně tušovat bez ohledu na zdraví sloužících. Navštívíme li například pražský magistrát, jsou v jednacích místnostech namontovány silné rušičky MT v několikametrových vzdálenostech v celém prostoru.

[velký smích]

366461

12.9.2018 10:59

RE: cikády

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 366458

Ne uvedomely, ale navedeny. Ruskem.
Vycvikovy tabor techto cikad se naleza na rusko-cinske hranici, pobliz vesnicky Sing Song Strong. Cikady samotne se verbuji zejmena v Syrii, v Iranu, v Severni Koreji, ve Venezuele a v no go zonach eurounijnich mest..
Tridi se podle vzrustu a inteligence - vysoke a chytre se pouzivaji pro boj s nepritelem v obydlenych zonach, hloupe a male jsou nasazovany do humanitarnich misi v poustich, pralesech a v horach.
Kazda do boje vyslana cikada ma pridelenu svou unikatni CP adresu, je pojistena proti urazu a je pod statni penzi. Vyslani cikad musi schvalit rusky parlament, nestaci pouhe rozhodnuti prezidenta. Parlament take schvaluje kazdorocni rozpocet techto misi, vcetne vydaju na servisni sluzby, PR a pripadne statni pohrby (pokud je co pohrbivat, nekdy staci pouhe seskrabani zbytku ze steny, popripade pretreni steny novou malbou).
Vsichni pozustali eventualne kolateralne ztracenych cikad jsou povazovani za pribuzne hrdinu a v tomto smyslu je take prostrednictvim medii vyrozumena i verejnost - ta je soucasne take vyzvana k tomu, aby usporadala dobrovolnou verejnou sbirku. Jeji spontannost a dobrovolnost doziraji a kontroluji prislusne policejni organy a tajne sluzby. To se vsak jiz deje bez ucasti parlamentu.
Nepouzite a nepouzitelne cikady se ususi, semelou a pridavaji do masokostni moucky. Tou se pak krmi vsechen ten ostatni dobytek. Popripade se extrahuji a plni se jimi lahvicky po vonavkach - ty pak ruske tajne sluzby rozdavaji bezdomovcum v Anglii, za velkeho zajmu anglickeho tisku a pod dozorem britskeho parlamentu.

366468

11.9.2018 23:30

Ovšemže jestli si nehráli s tímhle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Tak probleskla zpráva že oslovovali přes zdi. http://www.danrichter.cz/lrad/

366464

24.9.2018 14:52

Princip PROJEKCE

Pakomako 46.?.?.?

A co psychologicky princip "projekce"?

Projekce vlastniho mysleni, chyb, emoci, nemoci, nedostatku, (pripravovanych) hrozeb, zlocinu, ... do jinych lidi, nepratel, ...

Zazil jsem to u soudu, kdyz se statni zas-tupec dozadoval meho odsouzeni,
"Protoze je velmi inteligentni, a proto velmi nebezpecny pro spolecnost". Na jiny argument se nezmohl.

Soudil to soudce, cikan (zrejme polocikan, takzvana "krizovatka" ) , Mgr prava (ale blb ktery nechapal elementarni principy Prava), homosexual (ktery svadel stopare, a dojel na to), .... A kteremu dali soudit napriklad kauzu "Pandury"...

Takze pan statni zas-tupec (nejspis taky homo...) vedel co si muze dovolit a ze mu to projde.

Az pocase mi jeden clovek vysetlil, ze v koloniich se mocenske struktury stavi ze Zidu, homosexualu, feministek, ... "lidi bez budoucnosti".

Lidi kteri nemaji rodinu, deti, ... Budoucnost lidi, jejich rodin i naroda je jim u prdele. Oni si hyckaji jen tu svoji uchylku a svoji uchylnou komunitu.

Jedine co je zajimalo, bylo zda nejsem (taky) zid nebo homosexual...

Jinak nas skutecne povazuji za dobytek!

A "inteligentni a proto nebezpecni pro spolecnost" jsou oni.

---

To same je nejspis o "Kauze Skripal". Americane a Britove takove zbrane maji a vyvyjeji.

A podeziraji ostatni z toho co delaji sami.

Nebo se boji, ze to nejaky frustrovany zamestnanec vykecal, tak se sychruji. "Podivejte se, vzdyt to Rusove maji taky!"

...

366723

Příspěvků: 16

11.09. 05:01 co na tom zalezi  Trumpetovi nic jineho nezbyva
11.09. 15:38  RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva
11.09. 15:44  RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva
11.09. 15:49  RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva
11.09. 06:57 coinageboy  O Mikrovlnach Leccos Vim
11.09. 08:38 ppppp  RE: O Mikrovlnach Leccos Vim
11.09. 08:52 F&T  RE: O Mikrovlnach Leccos Vim
11.09. 16:48 coinageboy  RE: O Mikrovlnach Leccos Vim
11.09. 22:59 ignorek  RE: O Mikrovlnach Leccos Vim
11.09. 10:50 Joseph Chlor  A není to málo ?
11.09. 17:10  Opravdu ?
11.09. 17:15 Malý a zvedavý  cikády
11.09. 21:13  = Šumové "cikády"
12.09. 10:59 Joseph Chlor  RE: cikády
11.09. 23:30  Ovšemže jestli si nehráli s tímhle
24.09. 14:52 Pakomako  Princip PROJEKCE

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 205