Diskuze k článku

Zabere čas, než nová zahraniční politika Německa vůči USA přinese výsledky

Příspěvků 16

7.9.2018 6:48

Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938

slovanský vlastenec 46.?.?.?

Reparační nárok příkazní smlouvou z Paříže dne 21.12.1945 podepsaly vítězné mocnosti USA+SSSR+VB+Francie a ČSR (dnes pouze ČR) byla oprávněna platby přijímat, Po r.1990 odkládá ČR jednání se SRN o splátkách dodnes, ani Babiš (v SRN velkopekař Lieken) nenašel odvahu se o nároku ČR i zmínit, natož platby vyjednat, Dnes činí reparační nárok ČR cca 20 000 mld. Kč a nelze jej bez souhlasu příkazců USA+RF+VB+Francie odmítnout, stejně jako KanzlAkt Německo USA, pouze naši vlastizrádní politici po r.90 ponechávají 15 Státních Rozpočtů ČR v SRN a "drbou" své voliče,.... to i Chňoupek byl vlastenec a drobné plnění vyjednával i přes výmluvy SRN, že v ČSFR je člen III.Říše=Slovensko a Německo je rozděleno, nám měla platit NDR, Stalin za SSSR v 1953 reparace Německu odpustil, za ČR po r. 1990 po sjednocení nikdo se SRN dodnes nejednal, pouze političtí zrádci ČR říkají, že se nebudeme vracet k minulosti,.....a zase AČR řídí Wehrmacht (dnes Bundeswehr),..... vše záleží na lidech a jejich cílech, od současných politiků ČR neočekávejme, že se českých nároků zastanou, zvláště pokud pekař Babiš=Lieken po propouštění zaměstnanců v SRN neplní podmínky udělení dotace!!! Politik v 21. století nesmí být vydíratelná loutka. A to naši politici bohužel jednoznačně jsou, zejména velkopekař Babiš!!!

366342

7.9.2018 13:57

RE: Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938

herbert 94.?.?.?

Reakce na 366342

https://www.mzv.cz/jnp/cz/zahranicni_vztahy/vyrocn...
Vytah:
ČSR bylo ze strany Německa vyplaceno 230,1 mil. Kčs. Objektivní mezinárodněpolitické skutečnosti po 2. světové válce zabránily realizaci dalších plateb, mj. proto, že ČSR a SRN spolu do r. 1973 neudržovaly diplomatické styky. V průběhu 90. let se pak ČR a SRN dohodly, že křivdy spáchané v minulosti na obou stranách náleží minulosti a že nebudou zatěžovat své do budoucna orientované vztahy politickými ani právními otázkami společné minulosti. Závazky obsažené v Česko-německé deklaraci přitom obě strany od té doby důsledně dodržují.

IMHO by CR mala tieto reparacie pozadovat. Poliaci uz nad tym uvazuju.

366354

8.9.2018 18:38

RE: Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 366354

Hlavně že Německo po roce 89 vybrakovalo (spolu s jusej a dalším "demo"-blokem) čekistán a celý Ost- blok takovým způsobem, že desítky milionů lidí z ostbloku se museli doslova rozloučit z rodinou, a jít dělat, co je na západě nebaví za minimální mzdu. Stárat se o německé ležáky za peníze, odvedené němci z východu. Přitom na východě zaniklo spoustu firem se staletýma tradicema a konkurenceschopným programem. Zkrátka je privatizovali proto, aby odstranili z trhu konkurenci. Stroje do šrotu, peníze do kapsy, odběratele- sem!!!
Převážně z toho se žije mezi krisema!

Vaše nároky na reparace budou hrázeny podělánýma plenama z německých domovů důchodců!!!
Mimochodem, toto je služba!!! A v německem HDP čím dál tím víc zastoupená. Takže, vyprodukovat novou plénu - to je produkce, umýt posranou prdel, to je služba, všechno tip-ťop, když natisknou nová eura, či aspoň USD. A čím chcete platit za ropu a plyn? Těma posranýma plínkama od důchodců? Vdyť přesně to je produkt, popsaný v růstu HDP!!!
Takže ti přišlí afričáni teď budou mýt prdele jenom za chleb a vodu? Koho včil musíme vykrást, když ost-blok už je snězený?


Proto je ta dnešní válečná propaganda a válečné štvání proti Rusku.

Je třeba zplundrovat rusko a jeho přírodní zdroje, poslední ne uplně zprivatizované těmi nosatýma, abychom mohli živit afriku na sociálce a podobné divy multi-kulti.
Kontrolní otázka: může přijít ukrajinec mýt zádky německým ležákům? Chce pracovat, může přijít pracovat? Ne. Může přijít bez papírů? Zastřelí na hranici. Může snad přijít do Afriky a nechat se odtud zachránit? Proč je toto umožněno jen černochům? Proč ti bílé ukrajince je třeba zdecimovat u nich, a afričany dotáhnot sem? Aby to tu zdevastovali!!
Na ukrajiině je naplánována deindustrialisace --- proběhla! a depopulace (bílého obyvatelstva) - proběhla!!!! Podle spotřeby chleba, což lepší ukazatel než zfalšované volby a sepisování - na jukrejn už žije jen zlomek ! udávaného počtu!

366371

7.9.2018 9:00

Zde velmi opatrne

teutoburg 2a02:x:x:x:x:x

Osamostatneni se Nemecka je problem s oboustranne nabrousenym ostrim.
Podle nejnovejsich vyzkumu jsou 2/3 nemeckych obcanu PRO sledovani AfD ustavnim dohledem, dale 65% Nemcu ODMITA jakekoliv omezeni imigrace a k tomu volebni preference Merkelove (CDU) NEKLESAJI, ale stale se drzi na 38%- 40%.
Samozrejme se nabizi otazka, co by Nemci po eventualnim zbaveni se vlivu USA zacali pachat. Bud doted hrali divadlo a habaduru a jakmile se osamostatni, stanou se "normalnimi", anebo naopak slapnou na plyn a jeste pridaji na svem soucasnem smerovani.
Osobne bych si vsadil na to druhe. Podle meho Nemci po nekolikageneracnim, 70-ti letem vymyvani mozku uplne ztratili predstavu, co je normalni a jak se chovat a bavit v beznem zivote. Vsimnete si, ze jedinym zakladnim projevem Nemcu je prokazat a presvedcit, ze nejsou nijak zli a nelidsti.

To neni uplne v poradku, predstavte si, ze vam bude predstaven nejaky neznamy clovek a jeho prva slova budou: "Tesi me, ja jsem Josef a muj dedecek byl hromadny vrah, ovsem ja uz takovy nejsem a naopak mam rad vsechny lidi na svete a pomuzu kazdemu, kdo si o to rekne. A vy se mi nelibite, protoze nerikate to same, co rikam ja."
Co si asi pomyslite? Josefa urcite na navstevu domu nepozvete a budete si od nej drzet odstup, protoze takovyhle projev neni uplne v poradku.
Ze se defakto nemocny nemecky narod chysta zbavit zaoceanskeho dohledu a nasledne prevzit moc nad Evropou mne velkym optimismem nenaplnuje. Proto bych byl v tehle veci opatrny a par set zakladen a odhadem 200 tisic anerickych vojaku na nemecke pude mi zatim nevadi.

366344

8.9.2018 19:01

RE: Zde velmi opatrne

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 366344

Já dělám lepší výzkumy. Zrovna jsem si zašatral si malíčkem v nose, a vytahl odtud, že Měěěěrkel, ta ovce, je miláček publika!

Každého kandidáta na kancléře schvaluje am. okupační správa (bohužel, nejenom tam). Zjistěte komu patří sdělovací prostředky. Bez nich žádný (žádný!) politik není politikem. Taky si uvědomte, co je mediální odstřel. Žádný politik nemůže toto riskovat, i kdyby byl čistý jak lilie. Tiskové omluvy za fejk na 52 stránce drobným písmem jsou k hovnu. Žumpáře nikdo netrestá za lež a fejk atd. A to je chyba!

200 tisic anerickych vojaku na nemecke půdě jsou proto, aby se němci nespolčili s rusy, jak před 1914. Proto byla 1 a 2 světová, aby srazili němce s rusy čely, aby zničili evropu a pozvedli USA a hlavně USD.

To je to hlavní tajemství, které nesmíte pochopit.
Pak tam je ještě satanská oběť, ta 1,2 a ruská revoluce. Jako všechny revoluce v evropě, po té buržoasní v englie. Ale to už je moc, na vás, chápu.

366372

8.9.2018 19:31

RE: Zde velmi opatrne

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 366372

A toto jsem ještě zapoměl:
- 1, 2 sv a ruská revoluce kromě zničení evropy a
- satanského obětování
měli další cíl:
- genocid bílého obyvatelstva evropy

Podařilo se dosáhnout všech cílů. Ještě drobnost, bílé báby potom mohli naplodit spoustu potomků od bílých chlapů. No tak si umyhte oči, nejlépe v tekoucí vodě. Co je vštěpované bílým babám? Že mají jít do roboty, soutěžit s chlápy, dělat na čtyřnásobnou otočku zadkem dopředu na ledě, ponižovat bílého chlapa na 100x způsobů, multi-kulti hnědý potomek je super, když bílý debil úřes sociálku to jistí atd. atd.

Jenom plodit děti a věnovat se tomu svému ---to ne....!!!

Tak zkusíte být 4 -té a 5-té manželky.

Dobré bydlo pálííí!!!

366373

7.9.2018 11:12

Bureš před volbami a po volbách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Že teď bureš odmítá uprchlíky, měsíc před volbami, vůbec nic neznamená. Týden po volbách pojede klidně do německa sám a podepíše všechno co mu tam strčí pod nos.
Už jednou se takhle vykrucoval kvůli uprchlíkům. A teď je tlak ještě větší.

366348

7.9.2018 13:47

RE: Bureš před volbami a po volbách

Alfred 89.?.?.?

Reakce na 366348

Bureš je proevropský, A kdo je proevropský nemůže být protiimigrační. Navíc Bureš odmítá ilegální imigranty. Nikde není řeč o těch "legálních".

366353

7.9.2018 11:25

Moc nového bych od tohoto karierního právníka neočekával.

Joseph Chlor 89.?.?.?

https://en.wikipedia.org/wiki/Heiko_Maas

366350

7.9.2018 13:14

realita je jina

rosco 185.?.?.?

Nemecko je dodnes okupovanym protektoratem USA bez vlastni ustavy a bez podepsane mirove smlouvy. Uz jen skutecnost ze tyto mydlove bubliny vypousti takove hovado jako je Maas dava jistotu, ze brzo splasknou. To nic nemeni na faktu, ze Rusko udelalo chybu kdyz povolilo sjednoceni Nemecka, Skopcak zustane Skopcak a naopak melo byt Nemecko dale rozporcovano na mensi staty.

366351

8.9.2018 12:59

RE: realita je jina

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 366351

Poslední vaši větu však může pochopit jen člověk informovaný a životem ošlehaný tedy starší až starý. Kolik takových voličů je ? Desetina ? Spíš desetina desetiny , ostatním vyhovují slevy v lidlech ( německých ) . [oči v sloup]

366367

8.9.2018 0:47

Dívadlo není divadlo

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém šíleném světě od reality utržených politických hlav neživého politického systému. Ze strany Nemecké islámské republiky se očekává, že její nová politická linie bude vyžadovat po důkladne revizi všeho ode všech bezvýhradnou poslušnost a pravidelnou pouť k posvátnému Kameni Kaaby.

366362

9.9.2018 6:34

RE: Dívadlo není divadlo,vitej a a miluj uprchliky

favela 103.?.?.?

Reakce na 366362

a nestacis prchat. A stat se take uprchlikem ...25 bodnych ran v Chemnitz znamena pak ze silene bestie zavrazdili svoji obet /uz nekolikrat mrtvou, znovu a znovu !!/ nekolikrat, s nepricetnou a vitanou zurivosti. Musi se proto zachranit zbytek teroristu v Syrii ,protoze bude kvuli Putinovi, nedostatek teroristu v EU a jinde..Ukrajina to vsechno nestihne a Ceceni jsou zkroceny...
Tomu na fotografii bych nesveril ani lopatku vod uhli.
Trump kazi a sabotuje masovy a ilegalni UPRCHLICISMUS. To je novy sudetismus na nas a fasismus na svet...
Zacalo to nevinne v USA sem tam nekdo nejdriv a dnes jich maji 20 milionu ilegalnich a desitky milionu emigrantu. Az Trump skonci, porad je 2018888, tsunamova bazina se vrhne na nas zpet. A na Rusko .Asi nevydrzi tez, po Putinove oodchodu. Neni penez na NATO musi se zivit miliony afroarabu ...Tez se riti nova krize , zase se mnozi cedule Na pronajem, na prodej a podniky krachujou v poctech okolo 150 za mesic...
Brexit a paniku kolem toho , asi zavinil jeden z vlady , ktery prohlasil verejne , ze regulace a zakony v EU prikazuji vzit a postarat se o nekolik set milionu uprchliku. Predtim jen asi 35% bylo pro Uprchnuti z EU...Ted se zkouma jak to napravit. Kdyby EU nedostavaal z Ruska co je treba, !! je uplne jasny ,ze hrozi velke nepokoje a prevraty , ty jsou velmi nablizku prave ted, nebo mozna uz zapocaly........Tedy, tady kvici z nouze ctnost....

366386

8.9.2018 4:48

Nová anatolie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

! nemá a nikdy nebude mit zahranicni politiku dokud bude platit bezpodminecna kapitulace....

366363

8.9.2018 11:07

Vnitřní rozpory Německa s USA oslabují temný svět

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Snahy jsou, avšak šance jsou tak minimální, neboť německá elita sestává z lidí, jejichž osobní zájmy stojí nad zájmy národa. Tato elita vnímá USA jako globální ochránce jejich kapitálu a systému moci. Potom Německo se všemi svými institucemi, včetně ideologických i duchovních, je součástí severozápadního amerického světa. Odtrhnout se od něj může Německo jen tehdy, bude-li zcela zničen, což je v blízkém budoucnu zcela nereálné.
Vnitřní rozpory libovolného globálního seskupení jsou vždy přítomné - mohou se projevovat silněji či naopak. Nyní narůstají, což je dobře k oslabení tohoto démonického organismu, který rozkládá mravy veškerého lidstva.

366365

8.9.2018 14:06

Zabere čas, než většina lidí pochopí, že nová politika Německa vůči USA je podvod

Pátá Mojžíšova 7:24 46.?.?.?

Ministr zahraničí Heiko Maas oblboval;
>nový přístup Berlína…„vyvážený…„posílení autonomie a svrchovanosti Evropy v obchodní, hospodářské a finanční politice“ na základě obav, že sankční politika Trumpovy administrativy ohrozí zájmy země v souvislosti s jeho partnery - Ruskem, Čínou a Tureckem.

Německo se světoobčanskými „vůdci“ jako je Merkel, Maas a desítky dalších „dobrodějů“, vzdoruje jen podle scénářů xido-banksterů, to nejsou ani Němci, ani Američané. To jsou také světoobčané, přesněji; světoparchanti deprivanti.

Věčně lačné bestie, které chorobně slintají po růstu moci a zdrojů.

O nich je vedlejší článek: Globální aliance ve jménu zla, Eric Zuesse, se sdělením; „vynucené finance od veřejnosti za účelem ještě většího obohacení aristokracie“. A o nich je předpověď zmíněná v onom článku slovy; „George Orwell v alegorickém románu, nazvaném 1984“.

> Jeho (protektorátu) ideologický boj s USA je důsledkem toho, že Trump se radikálně odklonil od liberálně-globalizačních cílů svých předchůdců a přeorientoval Ameriku, jak nejlépe uměl, směrem k národně-centrickému modelu mezinárodních vztahů.

To je švanda;
> „přeorientoval Ameriku…k národně-centrickému modelu mezinárodních vztahů“.

Poskok xido-banksterů a oddaný sluha iSSraHelle se odklonil od globalizačních, světoparchantských mocenských „hodnot“??? Od podlého lstivého prolhaného mafiánského otrokářského zlořádu (ovládaného xido-chazaro bankstery)?

A teď tu pohádku o Karkulce. [mrknutí jedním okem]

366369

Příspěvků: 16

07.09. 06:48 slovanský vlastenec  Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938
07.09. 13:57 herbert  RE: Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938
08.09. 18:38 ignorek  RE: Reparace za škody II.WW přikázaly (nyní SRN) zaplatit 427,9 mld Kčs v úrovni měny r.1938
07.09. 09:00 teutoburg  Zde velmi opatrne
08.09. 19:01 ignorek  RE: Zde velmi opatrne
08.09. 19:31 ignorek  RE: Zde velmi opatrne
07.09. 11:12  Bureš před volbami a po volbách
07.09. 13:47 Alfred  RE: Bureš před volbami a po volbách
07.09. 11:25 Joseph Chlor  Moc nového bych od tohoto karierního právníka neočekával.
07.09. 13:14 rosco  realita je jina
08.09. 12:59 výjimečné porušení omerty  RE: realita je jina
08.09. 00:47 svatoslav butora  Dívadlo není divadlo
09.09. 06:34 favela  RE: Dívadlo není divadlo,vitej a a miluj uprchliky
08.09. 04:48  Nová anatolie
08.09. 11:07 Miroslava  Vnitřní rozpory Německa s USA oslabují temný svět
08.09. 14:06 Pátá Mojžíšova 7:24  Zabere čas, než většina lidí pochopí, že nová politika Německa vůči USA je podvod

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 432