Diskuze k článku

Volání o milost z Ameriky

Příspěvků 8

27.8.2018 2:09

Volání o pomoc pro svět

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji pěkný večer, hezké ráno a dobrý celý den a dobré všechno.

Svět potřebuje pomoc jako celek. Potřebuje zbavit se rakoviny nenávisti.
Svět potřebuje zbavit se politiky a politických struktur, které si založily svou existenci a své příjmy na vyvolávání a podporování a udržování nenávisti.
Svět potřebuje zbavit se ideológií založených na nenávisti.

Svět potřebuje zbavit se generátoru, který garantuje nekonečné trvání chaosu a "nepoškvrněné" nenávisti.
Tímto generátorem nekončící "nepoškvrněné" zloby je OSN/UN/, která schvaluje všechny války, které vede establishment USA a spol. proti lidstvu a proti vlastní existenci i proti existenci života na Zemi. Zrušením darebácké OSN/UN/ zanikne pro USA důvod podporovat "světovládnost" a získají větší zdroje financí, než podporou chaosu všeho druhu, který cudně pojmenovali jako "zahraniční politika".

Cesta k vyléčení stavu, který vzniknul v USA a v OSN/UN/ a sekundárně také v EU leží v položení si otázky, v čem spočívá smysl života lidí a institucí.
Je v zakládacích listinách (v Ústavách) těchto organizací zakotvena "péče" o darebácký systém světovlády, založený na krveprolití, na násilí a válkách a na všem co zlé a odsouzeníhodné? Není!!
Tak proč nelze v těchto institucích začít myslet a konat jako lidé, jako součást lidské rodiny, a ne jako všeho schopní dinosauří a termití dravci, kterých ideálem je prázdný svět ideologů typu Kissinger nebo Brezinski...

Svět a ani lidé v USA nepotřebují životní prostředí založené na nenávisti. Svět nepotřebuje světovládní institucionalizované entity žádného druhu. Světovládní ambice zahubily všechny politické monstra, které v historii vznikli. Před našími očima teď zaniká vnitřní a vnější svet světovládních struktur USA a spol.

Snad si už v těch jejich kruzích konečně uvědomí souvislosti a řeknou si: My nechceme vládnout světu. My víme, že nejsme Nadlidi. My chceme být součástí světa. My víme, že jsme lidé. Už víme, že cesta k světovládě vede do zapomenutí jako kdysi dávno zavedla do neexistence světovládnou Atlantídu.

366125

27.8.2018 4:48

Nic noveho pod sluncem

co na tom zalezi 162.?.?.?

Je to pouze spojeni co nazyvam SPC, tj. Spawn of Penal Colony (Jikry Trestanecke Kolonie, tj. potomci vyvrhelu a kriminalniku z Anglie, Skotska a Irska do Noveho Sveta, pozdeji USA), s Babylonskym Talmudem zjudaizovanou chazarskou haveti do USA, jez batuska car se s radosti tohoto sajratu pred cca 120 lety zbavoval, s ochotou vypravoval do zamori (a to ho, a jeho rodinu, stal zivot).

A tato ztalmudizovana chazarska havet (tez zodpovedna za "rusky" komunismus, za smrt 100 milionu krestanu, za opresi vychodni Evropy) dnes vladne. A to nejenom USA, uloupene Palestine, ale i zbytku sveta, vcetne "Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel", oficielne Chechia (jaky to fantasticky nazev).
Jak to potrva dele? Odpoved je v Novem Zakone. Amen.

366126

27.8.2018 5:51

Mezi nebem a zemi se dejou veci a vzdycky.

Favela 103.?.?.?

A take varovani . Cist prispevek muze ohrozit vase zdravi. Maglajz. I ten nejvetsi optimista musel videt ten /totalni konec/ kapitalismu v 2008. Mame trochu vyroci /2018/.Kdyz uz stovky chytrejch to vedeli napred. Vlastne koncu bylo hodne , nebo tech smrtelnejch kreci. Konec je vzdy zacatek , ale sme zvykli ze vetsinou neceho horsiho. Lidi napadlo,ze kapitalisti jsou vlastne Zombie,co zase z hrobu vylezou, nebezpecnejsi nez upiri protoze se srocujou a sou nesmrtelny. Ani useknuti hlavy nepomaha../To bychom dnes jiste potrebovali my taky, pro sebe!!/. I kdyz Merkel chce za kazdou cenu dokoncit co Zomb Hitler zacal a nedokoncil.A tak delaji "paseky". A sou vetsinou vysoce vzdelany, pritahuji vysokej capital /LTCM/ , tak vysokej ,ze NEMUZE /neni povolenej/ SPADNOUT. Asi uz opravdu ani nebylo kam .Vedli to 2 Nobelaci, ale misto jednotlivcu , Wall Str. to financoval. Stat uz tenkrat vsechno zachranoval /1998/.
Ty vosmy. Predehra. Uz tenkrat vsichni to Zuchnuti videli a slyseli v TV.
Nez ta hlavni rijnova revoluce Kapitalismu vypukla,kdy penize v roli "Bolseviku" rozdrtily kapitalismu na cucky. Padnul Zimni Palac , jinak zvany Wall St. Zjistilo se ,ze I Rating Agency svindlovali. Ti meli za ukol davit byznysum znamky .Ale dopadlo to jako kdyby ve skole ucitel zkousel a znamkoval a zak za to platil. Za petku , za jednicku /hodnej ucitylek/ Stovku !! A Lenin by mel ty provazy, co se tesil ze koupi od kapitalisty radne zkontrolovat. Smejdu je moc.

366127

28.8.2018 5:50

RE: Mezi nebem a zemi se dejou veci a vzdycky. POKr.

Favela 103.?.?.?

Reakce na 366127

Jen se prispevek zacal ,vypuklo nebezpeci pozaru v budove a stovky lidi museli ven...../Oprava. Das uciteli petku za petku ,ale stovku za jednicku/...A tak kapitalismus jen z casti ozivlej zhrobu kvete dal. Krizi tu ja poznam snadno. Cim vice zabitejch ucetnich ,tim je krize hlubsi.Potom uz ucetni nejsou.Akorat se pocita kdo co a kolik ukrad. Kapitalismus uz musi prece konecne jednou totalne chcipnout..bez dalsiho ozivnuti...Ale co kdyz to bejt nemuze namitne zdravej rozum. Kterymu to odporuje. A otazka Jak zdrave Normalni je ten Zdravej rozum , kdyz udela vsecko uplne jinde a naruby jinak. A cloveka z toho az zamrazi, hrobovym chladem. Vsechni, ktery kapitalismus hubi vsemozne a v milionech a chysta se opet, /generalni zkousky byly I. a II.sv.valky, my rozhodneme valky a vy do nich pudete/, kterejch presto neubejva a navic jsou na ty bide ???, ZAVISLACI, #$%^&^!!JO? .Tedy kazde hrdej a pysnej Frajer ,vysvobozenej z otroctvi penez,majetku a tak I strachu ,ze to ztrati. A nemuze tak bejt Kapitalni Zomb. Ale porad vod vejplaty k dluhu a znova.Vod dluhu k vejplate.Taky vecne ziznivej po zivote jako ten Gogh. Uz proto,ze ten bohac ma ze zivota velmi malo..Jak vime a Lenin to rek, moc lezela na ulici ale, lid jako my sel radeji Vypit znacne Carovy zasoby chlastu ve sklepich palacu a jen mimochodem nejdriv rozpustil vladu v I.patre. To znam z mladi, my jsme taky nekolikrat "vypili" hospody a taky 2x vyzrali. A tak prislo,co vlastne sledoval svymi protest J.Hus? Jeden nikdy nevi. Kdyz jen cirkev nabadala k chudobe a k zavislactvi na ni. Aby jsme snad nedelali konkurenci bohacum? Chtel J.H. aby se v dusledku vsichni chudi dali na cestu hrichu spojeneho s tezkym kapitalem? A nezustali v bide ? Zavislymi svoji existenci I na pocasi ? Vsechno mozny je dnes taky mozny. Aby se stalo.I Pravda, aby svindlovala ? Oedipus zavrazdil svyho otce /syn ma za povinost nenavidet otce; Freud/. s matkou se ozeni, Ale, kdyz syn otce miluje i tak ma ten complex. Potlacenej ale ma ten komplex furt. Takze zase jedna z tech teorii , ktera ma VZDYCKY PRAVDU. /Hlavne , kdyz tu pravdu nema!!/..Ja sam jsem byl taky Oedipus a jednou v hospode rikam:"Ja snad budu muset vzit fotra retezem po kusne. Nez ho zavreli skodil, ve vezeni skodil,a ted skodi dal "! .Zadrz kriceli bystre kamaradi. Retezova reakce ! Nezvatlejte nesmysly,Vy relativni Einstaini, JA ! Voni: Tvoje deti by te pak museli vzit retezem a potom zase jejich deti tvoje deti atd.. Maglajz...A , .Kdo vi, co tenhle pocitac. Kazdej poradnej seberespektujici se stroj, by tohle odmit napsat. Dyt to zlehcuje I vedu z ktery se zrodil...I pravdu.
A co se tyka pohostinstvi I ditko nevinne muze splest. hra na , vsecko lita ,co peri Protoze litaji pulitry , zidle I hostinsti a bez peri. Stoly ztraceji nohy a lidi rozum.Ale revoluce se putykam vyhybaji jako cert krize...Zaplat ,ale kdo vlastne ? Zombie ?

366162

27.8.2018 8:57

Ale k čemu by se lidé méli probrat ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Je to snad jinde jiné ? A bylo to kdy někde jinde jiné ?
Všude se najdou vždy velmi vlivné skupiny lidí. kterých hlavní tužbou je moc získat, upevnit, rozšířit, zneužít...a nikolivěk ji pouze využít coby účinný prostředek k tomu, aby se naplňovaly tisícileté tužby lidstva po tom žít spokojeně, v míru, aby ve vzájemné toleranci a úctě lidé pracovali na odstraňování extrémů stávajících a bránili vzniku nových...a to cestou humánní - nejen efektivní, pokud možno. V západním (ale nejenom tam !) světě místo toho panuje takřka bezbřehý (a tedy i extrémní !! ) komunismus...pardon !!! - konzumismus.
Člověk se stává strojem, automatem na plnění úkolů, které před něj a před jeho majitele staví uméle při životě udržovaná soutěž o fiat měnu zatíženou úrokem - vše je podřízeno tomu jak v této soutěži (někdy však charakteru otrokářského řádu pokleslé úrovně - vždyť například ve starověkých Athenách po dlouhou dobu otroci nemusili rukovat do války !!!) urvat co nejvíce, co nejvíce mít možností k otmu, jak co nejvíce zkonzumovat. S čímž je samozřejmé spojena i snaha své konkurenty potlačit, zničit, odrovnat, porazit (což je pohansko- barbarský, nikolivěk křesťanský koncept) ....metody se pak volí různě, zejména podle toho, co je ještě v dané společnosti tolerováno - toto zdá se být jediným kriteriem, což de facto diskvalifikuje celý doposavadní(ý ?) kulturní vývoj lidstva , nejen aktualní vzdělávací systémy.
Výsledkem procesu polidšťování opice je...šimpanz !!!
Nejde tedy jen o americkou utopii, podobné příklady najdeme snad všude...a nacházet stále budeme - pokud se cosi nezmění. Například ty procedury, které umožňují , aby se takovíto vůdcové - šimpanzi, stávali vůdci. Nebo pokud už se jimi stanou, tak aby došlo k jejich mocenské izolaci, což však v demokracii opět je o nalezení a zavedení příslušných procedur (a institucí a jejich organizací).
V monetarizovaném a komodifikovaném lidství, které bytosti proměňuje ve stroje a věci, je to však nesnadné...... v prostředí soutěže o fiat měnu zatíženou úrokem pak nemožné.
Jde víceméně o ÚDĚL. Chtěný - o to perverznější....ale i stálejší.

366133

27.8.2018 19:55

Volání z Ameriky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

není o milost, ale je naopak stále více výhružné. Chcípající kobyla vždy nejvíce kope.To je stará pravda, Golem na hliněných nohou (rozuměj západní finanční a korporátní "elity"[mrknutí jedním okem] by chtěl být za každou cenu pánem tohoto světa, ale vody kolem něj rychle stoupají. Učte se čínsky, indické dialekty a rusky, angličtina je jazyk minulosti plné válek,násilí, křiváren, podrazů a nehorázných lží "elitami" vyvolaných a podporovaných prostřednictvím servilních a koupených poskoků v politice, médiích, kultuře atd.

366156

28.8.2018 0:42

To samé píše na Nezvēdavci Kulíšek.

Milan Peleška 207.?.?.?

Meli byste Stworo spojit síly!

366161

28.8.2018 9:24

Nic nového.

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Donald Trump se pouze seznamuje s faktem, že ač prezidentem (údajně) nejmocnějšího státu, je pouhou figurkou na šachovnici v rukou skutečné moci. Která jej může odstranit - politicky i fyzicky - když nebude poslušný. Pokud je D.Trump autentický, a není to všechno jen další divadlo pro masy, je to pro něj tanec na ostří nože. Prezident J.F.K. to nakonec nezvládl...
A kdože je ta skutečná moc? Jak napsal již před 25 lety několikanásobný politický vězeň, pronásledovaný židobolševickým i následným židozednářským režimem v ČSR, pan Miroslav Dolejší, nejsou to vlády, parlamenty či poslanci, nýbrž:
- korporátní banky produkující různou fiat měnu, kontrolované světovými sionisty
- tajné služby, ve skutečnosti podléhající právě oněm SS
- zločinecké organizace, napojené na výše uvedené, a vydržované ke špinavé "práci"
Toť skutečný triumvirát moci...

366169

Příspěvků: 8

27.08. 02:09 svatoslav butora  Volání o pomoc pro svět
27.08. 04:48 co na tom zalezi  Nic noveho pod sluncem
27.08. 05:51 Favela  Mezi nebem a zemi se dejou veci a vzdycky.
28.08. 05:50 Favela  RE: Mezi nebem a zemi se dejou veci a vzdycky. POKr.
27.08. 08:57 Joseph Chlor  Ale k čemu by se lidé méli probrat ?
27.08. 19:55  Volání z Ameriky
28.08. 00:42 Milan Peleška  To samé píše na Nezvēdavci Kulíšek.
28.08. 09:24 ROMAN1  Nic nového.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,44 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,04 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 427,12 Kč
1 unce stříbra
533,66 Kč
Bitcoin
1 393 557,56 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 435