Diskuze k článku

Následky summitu v Helsinkách: Americká „demokracie“ v akci

Příspěvků 11

23.7.2018 8:49

Mají rozum

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Myslím si že Izrael má rozum, nechce dopadnout jako Jižní Afrika tam zrušili apartheid, umožnili masovou migraci a jak to dopadlo.

365462

23.7.2018 9:23

Trump je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.

libertarian 31.?.?.?

Ani nemusím vymýšľať, stačí skopírovať môj príspevok spred pár dní :

Putin to má s Trumpom ťažké. Snaží sa ho akceptovať ako amerického prezidenta, avšak - nemôže ho akceptovať ako reprezentanta a mluvčieho USA. Trump nehovorí v mene USA, hovorí iba ZA SEBA.
Trump to má však ešte ťažšie. Pozná svoju situáciu. Vie, že má niekoľko scenárov vládnutia :

- impeachment
- Dallas podľa Kennedyho
- 4 roky so stiahnutým chvostom

Tretia alternatíva je proti jeho naturelu. Prvé dve sú proti jeho elementárnym záujmom.
Trumpovi idú po krku jeho "vlastní" - a vôbec to neskrývajú. On to vidí a vie, a musí sa tváriť, že to nevidí. Jeho najbližším spojencom je v skutočnosti Putin. Šialená realita! Vlastne toho Trumpa ľutujem.
-----
Trump je síce formálne ešte prezidentom, ale fakticky je tým malým čiernym krúžkom na bielom terči. Všetci sa snažia trafiť, a pri tej presile nemôžu netrafiť. Čoskoro.
A Putin to vie. Vie, že akákoľvek dohoda s Trumpom je bezcenná, Trump je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.
Lenže - kto potom poľutuje nás ???

A to o "případe údajného vměšování Ruska do americké politiky" je ešte o to srandovnejšie, že po roku vyšetrovania nebola sformulovaná ani KONKRÉTNA FORMA toho ovplyvňovania. Keď už tí hnusní hackeri nabúrali ten "demokratický server" , tak ČO POTOM KONKRÉTNE VLASTNE UROBILI ???
Poslali voličom miliony mailov ???

Nielen že nie je dôkaz, nie je ani KONKRÉTNE obvinenie.
A nikomu to ani nechýba, nevadí.....

365463

23.7.2018 12:08

Libertarian je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 365463

Putin to vie, ale vie tiež, že akákoľvek nádej je treba.
Trump je tam za nás všetkých, ktorí nechcú závody v zbrojení, ktorí chcú aby Amerika bola naozaj veľká, ale nie na úkor celého sveta, a nie je tam len za SEBA.
Je tam aj za Putina, ale i za celú Ameriku. Aj dokonca za mnohých z tých, čo sa stavajú proti nemu. Stačilo by sa opýtať, naozaj chceš nukleárnu vojnu s Ruskom? Ešte bude chvíľu trvať, kým to kvalifikovanej väčšine dojde, že už to nepôjde po starom. Diplomacia má oporu v "počítaní tomahawkov", a BRICS je ekonomicky neporazitelný. Chce to len čas.
Možno v druhom funkčnom období...

365465

24.7.2018 11:42

RE: Trump je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 365463

Nesúhlasím úplne. Dallas podľa Kennedyho sa konať nebude, USA 2018 nie sú USA v 1963. Vtedy boli USA pred Vietnamom, pred hnutím Detí kvetov a pod., takže väčšina američanov žila ešte v blaženej nevedomosti o tom, že ich vlády sú klamárske všivavé spolky bezohľadných psychopatov, ktorí majú američanov na háku a za svojím idú aj cez mŕtvoly vlastných občanov. Ak by došlo k atentátu na Trumpa, významná časť američanov, ktorí ho volili, pretože USA sú v hnoji a rozvrate, by neverila žiadnej oficiálnej mantre ako v 63., nálady sú tam také, že občianska vojna visí na vlásku a zbraní medzi ľudmi je hafo. Takže atentátom by neoconi docielili akurát tak to, že namiesto vojny proti Rusku by viedli vojnu na vlastnom území.

365482

23.7.2018 13:16

Summit Putin-Trump

Jindřich Dědek 95.?.?.?

Ať si kdo chce co chce říká summit Putin-Trump byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: "Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět". V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
PS: Hledám spolupracovníka, který mi pomůže s psaním a překladem článků.

365466

23.7.2018 19:51

Naivita??

coinageboy 66.?.?.?

USA se aktivne vmesovly do voleb v Cesku.
Vaclav Havel a jeho kumpani byli trvale a dobre placeni by CIA.
Nebo mi chce nekdo nakukat ze Havlovo "umeni" by ho uzivilo??
Jedinou premieru co mel neumetel Havel na New Yorske Broadway lide vypiskali.

365470

23.7.2018 22:35

RE: Naivita??

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 365470

Tak, nějak...Jednou, hned po volbách, ve kterých to OH prosralo a ožralej Dienstbier si balil kufry na MZV jsem se motal po Zelným rynku v Brně a stavil jsem se v antikvariátě...Měli tam "ekšn"... mj. v podobě elpíček a knížek a nabídli mi Krylovu "Bratříčku, otvírej vrátka" za korunu a když si vezmu z palety ještě tiskařskou černí vonící hejvovinu zadarmo, tak že mi dají ty Kryly dva...[velký smích]

...jó, to byly doby, už tenkrát to smrdělo naprosto nesnesitelně a někdo to necejtí dodnes, zatím co jiní už nadobro ztratili čich...

365473

24.7.2018 16:31

RE: Naivita??

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 365470

Presne tak. Neuhral by to ani v podchodu, jako ja. Byl to bridil, papousek. jako osobnost pozadu. Schovaval se za hloupych, kterych objevil velky dav.
Tluchuba a prospechar.

365485

23.7.2018 22:10

Kdo ve skutecnosti kontroluje USA?

co na tom zalezi 173.?.?.?

James Traficant byl 17 let congresman pro svuj obvod ve state Ohio. Syn italskych emigrantu. Jedinny vyznamny politik, ktery se postavil na obranu Johna Demanjuka, ukrajinskeho povalecneho emigranta, pomocneho delnika v US automobilovem prumyslu ktery se ani nenaucil dostatecne anglicky, ze ktereho zidovska chazaroidni loby (na zaklade falesne prukazky zasobene dalsimi chazaroidy ze Sovetskeho Svazu) dvakrat udelala "Ivana Hrozneho" - sadistickeho dozorce. Nejdrive v Oswietimi, a kdyz po 8 letem tryzneni (tesne pred popravou) v izraelskem vezeni byl propusten, pote v Treblice. Jednoduse, Demanjuk byl nezbytny pro talmudisticky scenar vydirani, plakani, obvinovani, ospravedlnovani existence teroristicke entity v Palestine -- moderni fake stat Izrahell. Kdyz Demanjuk teda nebyl v Oswietimi, tak byl Treblince- holokaust prumysl si to vyzadoval, proto v nejakem koncentraku jako "Ivan Hrozny" musel byt. Pote Traficant byl 7 let veznen v USA, pry za "danove uniky". A nakonec, kdyz byl uz na svobode a jako kulak si oral traktorem na svem policku, tak pry sam od sebe spadnul pod traktor (samozrejme, jak chazaroidni media prohlasila, nikdo mu v tom padu pod traktor nenapomohl) a zemrel ..
Zde jako jeden z velmi mala Traficant svedci, kdo kontroluje USA, kdo kontroluje volby.
https://www.youtube.com/watch?v=qC9OGs6PrPU&feature=youtu.be

A pro ty co se zajimaji, rozumi anglicky, necht se presvedci kdo je AIPAC
http://www.theamericanconservative.com/articles/aipac-should-register-as-a-foreign-agent/

https://www.veteranstoday.com/2014/01/11/burying-sharon/
V rijnu 2001, po 9-11, izraelske radio propustilo do eteru rozhovor mezi valecnym zlocincem Arielem Sharonem (puvodni jmeno Shinerman, ztalmudizovany chazaroid s koreny z Ruska), a dalsim kriminalnikem Shimonem Perezem (puvodni jmeno Szymon Persky, talmudem posedly chazaroid z Polska):
AMERICA, AND THE AMERICANS KNOW IT.”
“Vzdycky kdyz neco udelame, Ty mi furt rikas ze Americani udelaji to, ci udelaji ono. Chci Ti rict neco naprosto jasne: Nestrachuj se pred nejakym americkym tlakem na Izrael. My, zide, kontrolujeme Ameriku, a Americani to vedi”.

A jak inspector Columbo (Peter Falk, civilizovany chazaroid s koreny z Ruska) by rekl: "A to vysvetluje vse".

365471

24.7.2018 8:43

Oba představitelé států jsou jen herci-loutky, zastupující "přání a touhy " svých chlebodárců

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

kteří je zaplatili. Nemylme se, žádná svobodná vůle, jenom "scénář" k ruce. Jsou to"oni - objednatelé" pořád. Dobová podobnost čistě náhodná. Hra, kterou davy lidí, kteří jim věnují svou pozornost/sílu vědomí,"žerou". Žádní svodní herci s vlastní vůlí. K dispozici víc nástrojů ke " sklonění hlavy".

365479

2.8.2018 1:28

CHICAGO - to je děs....

onkelwolf 178.?.?.?

Promiňte, trochu mimo mísu, přesto k věci .. Negři a teplouši mají prééé.. FUCK OF AMERIKA!!! Sráči bez historie a tradic, největší zlo na světě..

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12012847801-me...

365543

Příspěvků: 11

23.07. 08:49 senil1  Mají rozum
23.07. 09:23 libertarian  Trump je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.
23.07. 12:08  Libertarian je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.
24.07. 11:42  RE: Trump je bezmocná figúrka, hodná poľutovania.
23.07. 13:16 Jindřich Dědek  Summit Putin-Trump
23.07. 19:51 coinageboy  Naivita??
23.07. 22:35 R.E.  RE: Naivita??
24.07. 16:31 ppppp  RE: Naivita??
23.07. 22:10 co na tom zalezi  Kdo ve skutecnosti kontroluje USA?
24.07. 08:43 jezinka  Oba představitelé států jsou jen herci-loutky, zastupující "přání a touhy " svých chlebodárců
02.08. 01:28 onkelwolf  CHICAGO - to je děs....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 376