Diskuze k článku

Červenec v českých dějinách

Příspěvků 27

6.7.2018 4:51

nebol to ziadny Béla IV

nezalezi 78.?.?.?

Nebol to ziadny uhorsky kral Béla - madarsky Vojtech, ale bol to uhorsky kral Belo IV.
Povod mena Belo je slovansky a nie madarsky,Belo je pôvodným slovanským mužským krstným menom, ktoré vzniklo ako alternatíva krstného mena Albín (meno latinského pôvodu s významom "biely"[mrknutí jedním okem]. Jeho význam je teda "biely". Toto meno bývalo aj slovanskou verziou mien uhorských kráľov s menom Bela. Aj keď sa neskôr v Maďarsku z tohto mena vyvinulo meno Béla (slovenská verzia pre meno Vojtech) u nás sa zachovala aj pôvodná slovanská verzia.

365079

6.7.2018 11:49

RE: nebol to ziadny Béla IV

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 365079

...zajímavé a co tedy znamená, když se řekne: ..."stojí to za starou belu..".? [překvapení]

365082

6.7.2018 5:51

Posuzujeme-li /aby bylo jasno/ o tom,

Favela 103.?.?.?

co bylo pro lidi lepsi, byli to antikomunisti ,i kdyz chteli mimo valek , sprovodit komunismus ze sveta,treba znicenim sveta,a take propagandou normalniho zivota na zapadni strane...
Ale rozhodne Komunisti byli pro svet ZDRAVEJSI , kdyz chteli se udrzet bez pohromy svetove valky......Castro, kterej mel dobrou rozvedku, vedel o planech Usaku prepadnout Kubu. Dostal pomoc od Chrusceva a vysledek , zachrana Kuby a rakety z Italie a Turecka odstraneny. ..
.Predtim, Us velvyslanec vjel do NDR a dozadoval se bez identifikace jeho a dalsich v aute prujezdu. Hranicni straz logicky tohle nemohla dovolit....Velvyslanec se agresivne vratil se Ctyrmi Tanky a skupinou po zuby ozbrojenych zoldaku..A predklada se nam mirumilovnost toho individua.
/Tohle se nerika, az teprve nasledujici/.. Rusove pak nelenili a poslali rovnez tanky ctyri na obranu hranic...Kviceni antikomunstu je dodnes slyset.
Hollywoodem vycviceny a poslusne zurivy a take silne senilni , Antik.Reagan pak nechal instalovat Euromissiles a Pershing II., namirene primo na Moskvu. Netajil se planem znicit veleni SSSR. Preventivnim uderem. V Rusku pochopitelne nastala panika, kdyz navic porad kricel ze znici komunismus. Star Wars a propaganda udelaly sve. Rusove byli presvedceni ze musi zautocit jinak ze zahynou...Reseni rusu,zase , nastesti pro svet , byla Ruka Mrtveho Muze, tedy pomsta na ty co zautoci prvni...
Kdyz se valka ve Vetnamske dzungli zhroutila a Pentagon se nechtel vzdat strategie , ktere : kdyz se nekde zjevil nepritel, civilni osoby, vojacci,nemocnice, skolky, ihned byly povolany obrovske bombardery a ktere znicily vse zive , potom vojaci ukryti v tancich a obrnenych vozidlech pokracovali a vse se opakovalo.
Zjistilo se ,ze na pousti tohle funguje...Taky vojenska povinnost skoncila /obrovske protesty/ a protoze vojacci protestovali strilenim svych nadrizenych.
Bylo treba najit levnou nahradu ,coz se zdarilo , kdyz Usama si dokonce teroristy sam platil z pokladny S.Arabie a Emiratu atd..Pozdeji z USA. ..Zajimavy je zlaty poklad , ktery Usaci ukoristili Hitlerovcum , kteri zase ukoristili atd. Ale bylo spousta bohatstvi, kdyz se zhoubny rakovinovy nador premistil z Nemecka do USA...Vyzbrojeni fasistickeho nemecka v obrovskych castkach a neco zbylo i pro zapadni zeme..A cetli jsme o obrovskych pohadkovych pokladech ve FORT KNOXU .Kdyz, ale Nixon zrusil ZLATY STANDARD dolaru, bylo zrejme ze poklad dosel...Od te doby si /jako hazardni hrac/ pracne Usaci Vybojovali pouze obrovske dluhy...Nase babicky rikavali ,co je nepoctive nabite, stesti neprinasi...
Kdyby se chamtivost merila zlatem tak jsou milionari dnes trilionari.. Tak nejlepsi strategie v boji proti elitam je utok na jejich posedlou chamtivost. Havloidi se ihned prozradili systemem teroristickych Exekutoru..Mimo jine.
Dnes vyhlasil Opilec EU +LesbaMerkel teroristicke Exekuce na cele narody , ktere nechteji teroristicke afroaraby ani videt. Take je zde a hraje roli podstatne malickost, ze neni z ceho platit u vsech zadluzenych statu...
Kdo by se divil, mame svych vlastnich agresivnich ...Automaticky kráceno

365080

6.7.2018 6:04

A kdo by se divil,

Favela 103.?.?.?

mame svych vlastnich parasitu az nad hlavy...Vroucne se pri msich v katedrale Sv.Petra , modli papez za teroristicke afroaraby. I za toho,co chtel treba zavrazdit jeho predchudce. A tak je zde i nadeje, ze konec Vatikanu se blizi..Ze Buh z nas konecne sejme a ulevi z jejich zla, ze zlocinu chamtivosti/inkvizice/, a a zvrhlosti na detech, trvajici dlouha stoleti...Kdo by se netesil. kazdy krestanv pravde, by mel pomoci a prispet aspon modlitbickou ke konci Satana, opet predstirajiciho neco jineho a nesmyslne ,absurdne , zlocinneho.
SANHEDRIN /ted opet, take v USA/ , v horlive sluzbe korporatnich penezomencu a zahranicni rimske elity, Kristus protestujici ,a straslivym ukrizovanim slouzici k zastraseni, to vse je zase zpet. V roli Krista jsme to dnes my vsichni, i treba "ZLOCINEM SVEHO NAROZENI",
nekorektni barvy kuze, a vyssim vyvojem civilizace dnes, nepochybne obdareni...
Amen.

365081

6.7.2018 12:34

Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!

te 94.?.?.?

Pripomina to stav, kdy se tu nektere politicke strany naoko vzajemne pospinuji, ale pak jedou spolecnou agendu a korupci.
https://www.hlavnespravy.sk/burzovy-makler-dirk-mu...
https://www.hlavnespravy.sk/burzovy-makler-dirk-muller-nezhody-nemeckej-politike-kvoli-imigracii-su-oko-miliony-ludi-do-europy-mieria-dalej/1455336

365083

6.7.2018 12:59

RE: Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 365083

Přesně tak, je to oblbování, které jim spousta debilů žere. Viz ta "Marakéšská deklarace", která prý není "závazná" a proč se tedy vůbec projednává a nakonec zástupci států s pravomocemi podepisuje, nebo ostentativně odmítá a nepodepisuje, jak to udělal Maďar !!!
Stejně, jako ta megazlodějina zvaná "LITHIUM"... vše je absolutně nezávazné a to hlavně pro politiky, ale lidi se z toho jednou naprosto závazně poserou.
Tak, jak krmí ta ludra Merklová a Spol. ty svoje blbce, co se označujou za potomky teutonských řitířů, tak krmí i politiky naše a ti zas stejným způsobem krmí své debilní voliče, viz. Babiš a Metnar, přičemž jsou a budou všichni spokojení a šťastní, dokud jim negr nezabouchá na vrata a následně špinavou prackou nehrábne to talíře...[chechtot]

365086

7.7.2018 15:21

RE: Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 365086

Velice dobré pojednání, audio. http://svobodne-radio.cz/ - archiv - studio beta

2018-07-03 – Studio Beta – Martin Koller – Glosy k současnosti

365094

6.7.2018 12:43

tradiční české topivo na tři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a06.?.?.?

Škoda že se dnes už neupaluje. Věděl bych o pár hereticích co by si to zasloužili, s Mons.(monstrsatanistou) Halíkem v čele.
Nebo taková exekuce 27 českých pánů. Dnes by bylo potřeba jich popravit tak 2700 s Kradlouskem v čele, aby se to tu trochu vyčistilo.

365084

6.7.2018 12:52

karma národa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Je to zvláštní, ale podle ezoteriků náš národ nemá až tak špatnou karmu jak by se na první pohled zdálo, zvlášť ve srovnání se západoevropským nebo skandinávským chalifátem.
Čím to asi bude? Možná že jsme si svoji špatnou karmu odžili během těch posledních 100 let, které byly opravdu brutální. Hodně nám i pomohlo, že jsme neměli ani koloniálně-otrokářskou ani válečnou minulost.

Tak jen abysme si to svojí pasivitou, natvrdlostí a leností zase nepokazili. A nelezli do zadku ani západu, ani východu a už vůbec ne střednímu východu.

365085

7.7.2018 7:13

RE: karma národa

nejsem analfabet 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 365085

A ti "ezoterikové " s celou tou svou "karmou" jsou jako kdo?!

Bullshit.

365090

7.7.2018 18:24

RE: karma národa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 365090

To jsou ti, co se snaží do našeho povědomí zpátky navrátit prastaré učení o reinkarnaci, které z Nového zákona vymazala církev na koncilu už v 6. století.

Když si NZ dobře prostudujete, tak zjistíte, že narážky na tuto vymazanou pasáž se tam ještě dochovaly. A že křesťanské pojetí nebe je naprosto zcestné a v rozporu s tím co říkal Kristus, když mluvil o božím království jako stavu mysli a bytí, ne jako o nějakém posmrtném "domovu důchodců" pro lidské duše.

Což zcela boří představu o tom, že tu žijeme jen jednou a odměnu získáme tam někde nahoře až po smrti.
Každého jistě někdy v životě napadlo, kde že se teda vyrábí lidské duše a jestli náhodou za ty tisíce let v tom ráji (nebo pekle) , kde se ty duše hromadí, není dnes už poněkud přelidněno.

365098

7.7.2018 20:03

RE: karma národa

nejsem analfabet 37.?.?.?

Reakce na 365098

Nevím jak jiní, ale já o jejich "snahu" vůbec nestojím.

Co se týče biblistiky a textové kritiky neotestamentárních zdrojů, uvítám od Vás jednoznačný a konkrétní odkaz na různočtení s topografii v např. NA27, resp. 28.
(Bez toho se dál nepohneme, a vaše výroky budu muset považovat za čistě hypo-thetické, resp. tzv. "blábol".)


A´propos, ten "domov důchodců" jste si vystavěl sám a pak ho okázale zbořil.
Ó, jak úchvatné!

365103

8.7.2018 12:44

== RE: karma národa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365098

Pro zdejší sudenty či již profesionály v Bohosloví : Přečtěte si satirický román z roku 1707 od Alaina-Reného Le Sage,Kulhavý ďábel, kde Asmodej, kulhavý ďábel, odkrývá střechy domů a ukazuje donu Kleofášovi, jak opravdu lidé žijí.

Říká:

„Ať se podívám kam chci, všude vidím choré mozky.“...[velký smích]

365119

8.7.2018 14:25

RE: o božím království jako stavu mysli a bytí

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 365098

MYSLÍM ŽE bIBLE JASNĚ UČÍ O kRÁLOVSTVÍ, KTERÉ UKONČÍ VŠECHNY VLÁDY TOHOTO SVĚTA A BUDE NA VĚKY VLÁDNOUT obnovené zemi.
Pardon za Caps Lock.
Ježíš řekl svým učedníkům že připraví místo-když jim sděloval že musí odejít-(smrt na kůlu)...O Boží Království se máme modlit, jak nás učí Ježíš v modlitbě Otče náš.
Království v nebi je jen pro svaté s Ježíšem, vzatí lidé ze země.
Zbytek lidí bude žít navždy na zemi v obnoveném ráji.
Asiaté vesměs všichni nepotřebují Ježíše, protože jsou reinkarnováni tu do mouchy, tu do prasete...
Vyřešili tak dilema co je to duše. Katolická nauka učí že je duše nesmrtelná, ale počet duší v nebi je omezen na Ježíšovy spoluvládce, ze země vzatých, nikdo další nezná tu píseň, viz Zjevení Jana a 144000 v malém stádu.
Nemluvím o významu slova duše jak se píše v písmu:,, a osm duší bylo unášeno v Arše při dnech potopy,, - lidé jsou duše, ne že ji mají.
Při smrti se k Bohu vrací duch, který oživuje tělo, ne duše.
Čisté učení Bible vítězí nad zmateností a pověrami i nad starodávnými naukami Babylonskými. Kdyby byly duše v nebi po smrti, tak proč by Ježíš sliboval že všichni ti v pamětních hrobkách ožíjí? Že Bůh je Bohem živých, ne mrtvých?
Ale nejzásadnější záhada milujícího Boha, jak tento milující Bůh může lidi trápit bolestmi, nemocí a chudobou, násilím na zemi? Proč jsme nebyli stvořeni hned v nebi, jako andělé? No protože máme žít na zemi, která bude trvat na věky. To že je tu binec a zlo je práce božího odpůrce Satana-lháře a Ďábla pomlouvače.
Reinkarnace, animismus a další bludy nedávají lidem nic než opium do mozku a blud největší a všichni rozumní lidi vědí, odkud vítr fouká.

365121

8.7.2018 15:37

RE: o božím království jako stavu mysli a bytí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 365121

Reinkarnace je blud? Prorok Elias byl vzat jako stary muz a nezustalo po nem nic z jeho fyzickeho tela, A kdyz se Janovi ucednici ptaji Krista, ze jejich mistr se pta: ..." zda je ten na koho ceka, nebo ma cekat dal?... Mimo jine v odpovedi bylo, Jan Krtitel je Elias a neni nikoho vetsiho, kdo by se mohl narodit z zeny ale i ten nejmensi v nebi je vetsi nez on. Dokud duse neni ocistena nemuze se vratit k Duchu, ...kazdy musi zaplatit do posledniho halere.... Ti co se sami prikovaji svymi zadostmi k svetu, pribiji svou dusi k prachnivejicim nebo rozpadlym "kostem" a musi cekat na konec casu tomto zpusobem, ale to se podari maloko ktere bytosti takto trvale, vetsinou jsou v tomhle vezeni stovky, tisice let podle toho k cemu ty zadosti po fyzickem svete vedli. Kdy je konec casu vi pouze Buh. Pravdou je, ze bez pomoc Bozi Lasky nemuzeme byt nikdy dokonale ospravedlneni z poruseni Boziho zakona. Kdyby nekdo 24hodin denne 7 dni v tydnu konal zazraky pro dobro lidi, tak to nemuze odcinit, ze treba v aute prejel male dite. Nemuze vratit rodicum jejich dite, ale plne pusobeni Krista na tyto lidi tedy, dite, rodice i ridice toho nestastneho auta muze ocistit vsechny v teto nehode od negativni energie, at jde o bolest ze ztraty, nenavist, spatne svedomi, sebenenavist....Neznamena to, ze ridic ma prejit k fanatismu v konani dobra se doslova zabit vlastni rukou. Klic je nechat na sebe pusobit Krista a prvni krok pro vsechny v teto situaci znamena odpusteni. Pokud jsem plny tmy svetlo nemuze dovnitr, nejprprve musim kousek po kousku obnazit tmu v sobe, aby mohla byt transformovana ve svetlo. O tom je nasledovani Krista, to znamena zemrit staremu zpusobu zivota a prijmout Kristuv vzor jak by lidska bytost mela zit.

365125

9.7.2018 14:27

RE: o božím království jako stavu mysli a bytí

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 365125

Tak to je síla, míchat Ježíšovo učení s učením konfucia, taoismu, šintoismu, budhismu...
Proto taky Bůh nechal napsat do Bible co se mu hnusí a že provede opravdu velké vyhubení obyvatel. Začalo to přece tak nevinně, Kain vzal Abela klackem po hlavě a už se to tu mydlí. A aby byla nějaká naděje pro nevěřící v Krista, tak se vymyslí blbost jako stěhování duší, hnus, podobný čarodejnici z Endoru, která věštila díky démonům, hnus, který je přísně křesťanovi zapovězen a koukejme jak lidi hltají horoskopy a navštěvují různá média.
Vaše MISCHUNGSTVÍ Krista s reinkarnací je vrchol, to je vidět, jak lidi uvažují nekriticky a sežerou Ďáblovi kdeco.

365176

9.7.2018 15:08

RE: o božím království jako stavu mysli a bytí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 365176

Jeste jednou Elias jako stary muz vzat na nebesa, narodil se o nekolik stoleti pozdeji prirozenym zpusobem, zadny stary chlap "nespadl" z nebes jak na neho jeste nekteri cekaji a nikdo mensi nez Kristus primo rika Jan Krtitel je Elias. Nemluvi o zadnem novodobem Eliasi, o podobenstvi..., rika to na ulici na primo nekolika tisicum lidi. To o cem mluvi je popsano v Tore a evangeliich NZ, dohromady tomu krestane rikaji Bible. Na jedne strane jsou kosti a prach, ktere povstanou a na druhe strane ti co jsou vzati jako Enoch, Elias... A to mezi tim je mezi nebem a zemi. Kdo o tom vi krome Toho, kdo stvoril vsechno.

Chapu, ze to vami otraslo, mozna vam to pomuze pochopit, ze i vy mate respektovat viru jinych lidi, at je jakakoliv. To ze lidi neveri v Boha tak jak vy nejlepe vite, ze to maji delat neznamena, ze vsichni miri do pekel. Nesudte, aby jste sami nebyli souzeni. Soudit je cesta k farizejstvi. Prijdou mnozi a budou rikat, ze v mem Jmenu delali velke ciny a ja jim reknu jdete ode mne neznam vas a taky oba vime, ze prijdou ti, co neocekavaji od Krista nejmensi nadeji a on jim rekne znam vas. Krest vodou je od krestana jako podpis na listine Nove smlouvy. Baptisti treba razi tezi jednou prokrten provzdy spasen. Zeptam se co je dulezitejsi. Podpis smlouvy nebo novym zpusobem zivota plneni zavazku teto smlouvy? Myslim si, ze "znam te" lidem, kteri neco takoveho od Krista neocekavaji odpovida tuto otazku.

365177

9.7.2018 18:06

RE: o božím království jako stavu mysli a bytí

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 365177

Neútočím na jinověrce. Ale přece jen slova:,,Jestliže někdo nepřináší toto učení, ať je proklet,,!
Nebo:,,Vyjděte z něj, (Babylon) - různé falešné učení - jestliže se nechcete podílet na jeho ranách,,....
říkají, že se to nemá míchat.
,,Duše která hřeší, ta zemře,,. Duše se nepřenáší ani na jiného člověka ani na zvíře
nebo faunu a není nesmrtelná a duše je podle Bible živý člověk, zvíře je také duše, nikdo z nich není oddělen od ,,Duše, která je v jeho krvi,,..
Tak kde se vzalo to převtělování?
Mne zajímá Biblické učení, které má být čisté, ne nějaké ,,Dovedně vynalezené historky,, jak říká Pavel.
Pisatelé pod boží inspirací si dali práci ale jak je vidět, mnoho lidí si vysvětluje Bibli po svém, nebo ji zcela vypouští.
To muslimové ji mají také na háku a jsou nepřátelé Krista a koukejte jak se papeženci a celý Babylón, matka nevěstek se všemi svými denominacemi lísá svému katu.
Uctívejte co chcete ale nemohu zatajit důležitost čistého uctívání.
A požaduje to Nebeský Otec, tak ,,Kdo mu může chytit ruku a říct:,, Co děláš? ,,

365181

7.7.2018 8:44

4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 365085

Trojnásobně proklatý národ
Je sobota 7. července 2018, 8 h ráno..
Na náměstí jsou tři sortimentně prakticky rovnocenné prodejny.
Chleba, pečivo, nějaký ten sýr, noviny ...
Jedna česká má dnes zavřeno, trvalá cedule, že přijmou prodavačky, třeba i brigádníky.
Druhá česká má dnes zavřeno, trvalá cedule, že přijmou prodavačky, třeba i brigádníky.
Třetí, Vietnamci, mají otevřeno, žádné cedule.
1. prokletí: lidem se nechce dělat a přesto žádný hlad.
2. prokletí: lidi nakupují u Vietnamců a tím je podporují.
3. prokletí: lidi ani nechtějí mít normálně potomky, když tak umělé oplodnění.
A mohl, a snad ještě, po obrácení, může, to být národ vyvolený.
Jako Židi, ale zatím jim raději zavídí nebo je nenávidí.
Lidská díra je znát až v Africe a přitahuje každého migranta.

365091

7.7.2018 18:37

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 365091

Vysekl jste to trefně, ač nerad přidám:
Premiér se učí česky, i primátorku hlavního města si museli vypůjčit z "cudziny".

365099

8.7.2018 6:14

Velka geneticka Fault Line , pokr.

Favela 103.?.?.?

Reakce na 365099

Lide pak a diky jim , pisou a verejne oslavuji Mistra Jana, ale viditelne bloudi a netusi casto celou jeho a nasi pravdu. A jeji dulezitost ve svetovem deni. netusi ,ze se pohybuji na kluzkem ledu a nikdy se nepodivaji do neviditelnych hlubin nejistot pod tvrdym krunyrem vecneho chladu.Kdy ucel je Objevit a urcit presne kde je hranice...Naseho sveta a co nas oddeluje od lepsi a spravedlivejsi hlavne budoucnosti..Kdy a kde bude mozne odhodit vsechny ideologiie at se tvari I spasitelsky a nebude treba zadnych napravnych kritiku..
Protoze Pravda , ktera zije v nasich srdcich se /automaticky/ ujme vlady v celem svete....I kdyz zustava paradoxne problem te Line , co nas spravne nuti a pobizi do toho usili.. I pod vlajkou te dilci pravdy Mistra Jana.. Tak diky Mistre Jene.
Oh, a jak snadno by se nam zilo bez ni...
Neni nam dnes jiz treba te /ponekud agresivni/ Pravdy, ktera Vitezi. Pokrocili jsme z mista . A KDE TA PRAVDA VITEZILA V ZAJMU JINYCH...A kdyz je treba utopi nas I na lzici vody....A zase slysim ty odporne skreky na naseho pana Prezidenta, ktere jen dokazuji jeho spravnou cestu a orientaci..Po ktere nas vede.
A stydim se za jejich puvodce.... A proc, ze jsme /pomoci zazraku/a pres obrovske presily nepratel a jejich usili prezili ? Protoze jsme daleko dulezitejsi I pro vyvoj sveta , nez se odvazime pomyslet.
A zustali jsme kazdy z nas davni "zizkove", dodnes. A tak...... "Hrr na ne ,deti "!
Ale pozor na zaver , v casech jako jsou ty dnesni , kdy pohrdani tech na druhe strane Fault Line roste , hrozi opet nebezpeci vzniku nejake te vse lecive , falesne ideologie ,jinymi slovy zhoubne rakoviny zaniku...

365110

7.7.2018 18:42

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 365091

Opravdu vám připadá jako náhoda, že náš národ, Rusko (a obecně slovanský prostor) poslední cca 2 roky jdou prudce nahoru, zatímco západ je se svojí koloniální a válečnou minulostí totálně do srabu?

Obzvlášť Británie se svojí historií výroby a podpory veškerého zla na světě za posledních 300 let, počínaje kolonializmem, přes výrobu francouzské revoluce, vynález koncentráků, až po vznik 1. světové, bolševickou revoluci a výrobu Hitlerovského německa. Za což si teď odnášejí karmické následky jinam inteligentní a poměrně pohodoví Němci.
Pak taky třeba Španělsko, se svojí likvidací indiánských civilizací a prahnutí po zlatu, ze kterého ale nakonec skoro nic neměli - rovněž decimováno migrací.

Nejvíc je to patrné ve Švédsku. Každý kdo tam byl, vám řekne že je to národ přátelských lidí, kteří jsou přímí a naivní skoro jako malé děti. A přesto trpí pod NWO islamizací nejkrutěji ze všech. Jak jinak to vysvětlit, než tím, že si odžívají ty švédské tažení kterými před 400 lety zplundrovali půl evropy?

(tedy pokud doposud nevěříte na ten nesmysl, že všechno je jen náhoda a nechápete, že každý následek má svoji příčinu, byť časově značně posunutou)

365101

8.7.2018 8:31

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 365101

S karmikány se nedá diskutovat, jak říkám, je to 4. prokletí: v tom, že příčina má následek, tito bělokožní orientálci vidí karmu.
Ale řeknu Vám další, 5. prokletí: bělokožnou víru, že likvidace indiánských civilisací bylo něco špatného (mohly vyřezávat játra lidem za živa doposavád).
A mohl bych pokračovat, třeba tím, že Švédi přijímají jinokožce kvůli své minulosti a ne kvůli tomu, že jsou jako malé děti (jsou, byl jsem tam dva měsíce, ano, jsou to blbé malé děti).
Ale s karmisty nemá cenu žádné pokračování, jsou to orientálci sem intelektuálně importovaní jako fysicky Vietnamci.

365111

8.7.2018 17:09

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

zamp1 185.?.?.?

Reakce na 365111

Jestli si indiáni vyřezávali játra nevím, ale vím určitě, že vaše karma nemůže být v pořádku, když si myslíte, že vyvraždění sta milionů indiánů bylo vlastně dobrý skutek.
Angličané, Francouzi a Španělé jim tak civilizovaně zabránili vyřezávat si ta játra!
Trošku mi to připomíná jednoho našeho "velikána" s jeho teorií humanitárního bombardování.[překvapení]

365130

8.7.2018 12:00

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 365101

Napsal jste to pěkně a obdivuji vaši trpělivost, vysvětlovat . Materialismus je těžká, nakažlivá duševní porucha, ale je fakt, že nikdy není pozdě...

365118

8.7.2018 22:24

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 365118

Karmisti semelou všechno dohromady. Neumějí rozlišovat. Mezi mnohočetná zla, páchaná zejm. Brity, ale i těmi Španěly a třeba Němci, Vám zařadí i stopku, kterou zcela v pořádku Španělé dali zvrhlým indiánským civilisacím (vidíte, jak jsou karmisti přitahováni orientálním indiánským antiintelektualismem?). Dokonce Vás přirovnají k havlovu hovadu, které vlastně taky bylo orientálně antiintelektuální (vidíte ten antiintelktualismus v havlovském rozporném blábolu o humanitárním bombardování?). Protože karmisti používají svůj zmrzačený intelekt srovnatelně s vyměšováním, nemá cenu s nimi diskutovat. Snažit se o rozumné soudy a úsudky, zatímco oni intelektuálně vyměšují po vzoru orientálců.
Důležitá pozn.: Orientální svět se sem se.e mnoha způsoby: fysicky – Vietnamci, migranti, ale i intelektuálně – karmisti, a také multikulturalisti (což je antiintelektuální blábol), také orientální pseudokulturou, příkladmo řeholní sestry (tzv. katoličky) při mších bubnují na bubínky po vzorů negrů! A co jsou antiintelektuální Technoparty? Zdrogovaní orientálci, jen místo hašiše mají pervitin. Antiintelektuální extase. Karmisti, to je jen jedna, zde malá, skupina orientálních blbů. Druhá pozn.: Nelze zničit západní civilisaci, i když v jejím lůně došlo třebas k vybití miliónu Iráčanů. Civilisaci je třeba zachovat, pachatele onoho vybití postřílet. A ne po někom takovém pojmenovat pražské letiště. Předejte civilisaci karmistům a za čas Vás začnou pojídat upečené, jako v Kalouskově Tibetu. Bohu díky, "západní" zločinní čínští komunisti orientální mnohem zločinější Tibet kolonizovali. Že Kalouskovi někdo nedal do tlamy, ale že naopak sedí v parlamentu, je vada této civilisace, která ale pořád není tak zlá, jako by byl jím protěžovaný orientalismus.

365144

8.7.2018 5:47

Velka Geneticka /Fault Line/, barikada,

Favela 103.?.?.?

Reakce na 365085

chcete-li , hranice , kde muzeme pozorovat jak se svet stale ostreji deli na ty co protestuji I v zajmu celku /sveta/. Ve snaze zachranit co se da,civilizaci pracne vytvorenou s mnoha miliony obeti , od skudcu...
Potom, co Izrael okupoval Cannaan , prisli zase rimane a OKUPOVALI OKUPANTY.
/Jako napr. rusove NDR/....Zrejme je tezke pochopit , nekterym , ze tohle se zhusta /ani germanum /NEVYPLACI..
To vyvolalo vybuchy fanatismu Zealotu a potlaceni v r.66 a 123. Krute potlacene.
A tak je mozne ,ze padlo rozhodnuti, zmocnit se celeho sveta "po dobrem" skrze Krista a jeho ideologie "nenasili", ktera se jako kazda ideiologie zvrhla do vsech moznych krutosti, nasili a zverstev...
Nevadilo ,ze Kristus vubec nespolupracoval s okupanty , ale jeho kati ano.
A ti pres rim ovladli svet s pomoci Charlemagne /Karel veliky 800/.Podobne jako dnes.A nastalo vseobecne a krute potlacovani tech co nesouhlasili a I tech bez VINY.Preventivne jako I dnes.
Nas Mistr Jan Hus se zapsal do nasich srdci a naseho vedomi dodnes a nemuzeme proto zapomenout. Pozoruhodne je I jak kazdy z nas dostava Husa , jako dar jiz s krestnim listem, s jeho odkazem se rodime, zijeme a umirame...
A koname, mezitim nase kazdodenni skutky. Celkem automaticky.
A nas cesky svet se opet vyhrotil na dedice a nepratele a snadno to rozeznavame...Neni obtizne si pamatovat muj myslenkovy process, ktery skoncil asi takhle..."Jak jsi mohl, Mistre Jene'? Pote , kdyz jsi presne urcil,/analyzoval/, nejen motivace zlocinnych skutku vatikanskych gangsteru,nasilne orgie chtivosti , ,bohatstvi a moci ,ale povahu celeho systemu , tech kteri byli ochotni zradit okamzite I sami sebe, jak jsi mohl uverit ? Spravne jsi urcil tu pathologickou ideologii , ale svych slov a myslenek nedbal......
Proc jsi nevidel jak Kristus se stal nastrojemj jejich Propagandy /Sanhedrin/,az ,teprve kdyz s nasilim neuspeli, a ktereho ve sve nenavisti zavrazdili, protoze jim tehdy stal v ceste ?!!
Aby pak vyuzili a zneuzili jeho smrti k uloupeni a upevneni jejich vlady nad nasim , nikdy jejich svetem....

365109

Příspěvků: 27

06.07. 04:51 nezalezi  nebol to ziadny Béla IV
06.07. 11:49 R.E.  RE: nebol to ziadny Béla IV
06.07. 05:51 Favela  Posuzujeme-li /aby bylo jasno/ o tom,
06.07. 06:04 Favela  A kdo by se divil,
06.07. 12:34 te  Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!
06.07. 12:59 R.E.  RE: Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!
07.07. 15:21  RE: Nemecka dohoda o migraci je pry jen na oko!
06.07. 12:43  tradiční české topivo na tři
06.07. 12:52  karma národa
07.07. 07:13 nejsem analfabet  RE: karma národa
07.07. 18:24  RE: karma národa
07.07. 20:03 nejsem analfabet  RE: karma národa
08.07. 12:44  == RE: karma národa
08.07. 14:25 Jarda z Brna  RE: o božím království jako stavu mysli a bytí
08.07. 15:37  RE: o božím království jako stavu mysli a bytí
09.07. 14:27 Jarda z Brna  RE: o božím království jako stavu mysli a bytí
09.07. 15:08  RE: o božím království jako stavu mysli a bytí
09.07. 18:06 Jarda z Brna  RE: o božím království jako stavu mysli a bytí
07.07. 08:44  4. prokletí: kecy o karmě ...
07.07. 18:37  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 06:14 Favela  Velka geneticka Fault Line , pokr.
07.07. 18:42  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 08:31  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 17:09 zamp1  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 12:00  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 22:24  RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...
08.07. 05:47 Favela  Velka Geneticka /Fault Line/, barikada,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 3

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

Měnové kurzy

USD
21,36 Kč
Euro
24,21 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,52 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
18,72 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,36 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,90 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 340,14 Kč
1 unce stříbra
525,77 Kč
Bitcoin
924 598,51 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 822