Diskuze k článku

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

Příspěvků 24

21.6.2018 6:43

Čo to tára?

omar 147.?.?.?

"A je to tak – jsme trestáni. Za svoji lenost podílet se na správě věcí veřejných, za svoji lenost držet politický život ve svých rukou, za svoji lenost, se kterou jsme my, evropští občané přepustili politiku do rukou deprivantů a sociopatů."

Ja som nič nikomu prepustiť nechcel. Mohol som a môžem ovplyvniť praobyčajné hovno. (Spomeňte si napr. na kupónovú privatizáciu)

Pán úplne zošalel. Neokolonializmus a neoimperializmus po roku 1989 postihol východnú Európu. Pod nové jarmo prešlo prakticky bez výstrelu 500 miliónov ľudí. V mojej zemi nám už nepatrí nič. Čoskoro budeme platiť aj za vzduch, ktorý "doma" dýchame. Sme "automobilkou" sveta (prečo asi). No a naše zdroje sú vyčerpané, sme v riti. Už nám nemajú ani čo ukradnúť. Po 30 rokoch to už na kŕmenie zmrdov na Západe nestačí. (V roku 1968 bol šiling 50 halierov a z A chodili do BA nakupovať ľudia v teplákoch). Sú príliš nároční, máli sa im. Takže ich treba rozvrátiť. Jadroví inžinieri, špičkoví kardiochirurgovia...

Okrem toho vrelo odporúčam pohľad na mapu Afriky v roku 1914.[bliji]

Po slovensky- bozajte ma v riť. Tie opice sem neprídu (ak by prišli, tak veľmi rýchlo utečú). Raz už, po takmer 200 rokoch okupácie, nakladačku roku 1683 dostali. Ak sa im málilo, nech sa zastavia. Tak ako v Gabčíkove: "Put the hands on stôl..."

364830

24.6.2018 11:32

důchcody se naštěstí ukradnout nepodařilo

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364830

Penzijní reformy prosazovaly finanční skupiny ve snaze odvrátit krizi sehnáním dalších peněz, splatných až po 30 letech. Stejný tlak jako na Česko a Slovensko prožila řada zemí.
Krize nakonec stejně přišla, naštěstí včas, aby se "soukromé" penzijní fondy záporným výnosem znevěrohodnily.

364887

25.6.2018 12:04

RE: důchcody se naštěstí ukradnout nepodařilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 364887

Nejásejte předčasně. V současné době inflace řádí tak zuřivě, že tímhle tempem do pár let bude průměrný důchod stačit buď na ubytování, nebo na jídlo a topení, nebo na léky a zdravotní péči, ale rozhodně ne na to všechno dohromady.

Pořád se blábolí o tom jak máme úžasný ekonomický růst, takže hrstka firem zvedla platy vysokoškoláků aspoň na úroveň německého metaře. Zbytek obyvatel to pak odnesl zdražením všeho kromě základních potravin. Elektřina na dvojnásobek, meníčka v restauracích z 80 korun na 110-130, většina služeb na dvojnásobek, řemeslníka pod 500 neseženete, kvalitního tak od 800.

A to nejlepší nakonec, nájmy ve městech kde lze sehnat práci se zvedly astronomicky a nákup vlastní nemovitosti je pro 90% čechů nedosažitelný a odehrává se výhradně mezi zahraničními spekulanty a mafiány co potřebují v nemovitostech proprat špinavé peníze. Hypotéky jsou taky nedosažitelné, na byt v Praze pro rodinu se 2 dětmi už dnes potřebujete mít v kapse milion, abyste dostali tu hypotéku na 80%.

364902

21.6.2018 8:43

Je zcela evidentní,

R.E. 46.?.?.?

...že ten věčně nesmyslně adorovaný systém parlamentní demokracie selhal a to vinou degenerace voličů/vůličů od nikoli slova vůle. ale "vůl"!!!
A proto, jak už před časem předeslal Moše Zeman, ..."bude se volit za pomoci AK..." ale rozhodně to nebude běžný "vůlič", kdo ty "volby" začne (v některých vůlebních okrscích EU už začaly), ale naši noví spoluobčané, dodaní světovým chazariátem...
Podle všeho, co vidíme okolo, je to většinou lidem jedno, takže dostanou jen to, co si zaslouží a oč tak vehementně usilují...Nemají se mezi tím nalepováním další vrstvičky na svojí hovniválí kuličku prokládanou sekáním trávy a smraděním opáleným masem ze zvířecích mrtvol čas zamyslet se nad tím, co se děje a melou furt dokola"..že to nějak dopadne...".
Jo a jak to dopadne, to můžou vidět on-line v Sýrii a okolí, však on už se někdo najde, kdo jim ty hovniválí kuličky rozšlape...budou se jednoho dne muset zbalit a s rancem vypadnout a skopčáci už se začínají chystat a tak je velice pikantní, když jim zrovna mutra Merkel něco povídá o tom, jak byl ten odsun suděťáků z našeho pohraničí nemorální a odsouzeníhodný....[chechtot]

V EU je momentálně okolo 23 mil ( cca 5%) nezaměstnaných dobře integrovatelných vůličů, neb mají v zde kořeny, jakési vzděláni, znají řeč, mají zde i sociální zázemí, kulturní a náboženské vazby a stejně paběrkují za nezájmu stranou. Jak asi vyřeší ta banda zkorumpovaných ipoživačných mpotentů a bezdětných jakových starých krav postižených Kreuzfeld-Jakobsovou nemocí přibytí milionů barbarů z rovníkové Afriky, kteří jsou zvyklí řešit své ekonomické neúspěchy vyvražděním sousední vesnice jen kvůli pár kusům vyhublého dobytka ??!!
Ale to zde nikoho nesere a neptá se na to svých vlád nikdo.
takže to dopadne, jako v té reklamě na "nedělání nehod"..."nemyslíš, zaplatíš!"

364832

25.6.2018 17:59

RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364832

Vložený obrázek
Liz Ann Sondersová z investiční společnosti Schwab poukazuje na projekce Mezinárodního měnového fondu, který očekává, že Spojené státy budou jedinou zemí, kde v následujících pěti letech zadlužení nadále poroste, viz obrázek výše.
-
Vložený obrázek
Podle tohoto grafu u nefinanční části firemního sektoru dosahuje dluh korporací téměř stejné úrovně jako před finanční krizí.
Mimo jiné to znamená, že se opět potopí domácnosti. Zadlužení amerických domácností je momentálně zpět na rozumných úrovních a dluhová služba se dokonce nachází mimořádně nízko. To ovšem skončí až privátní židoFED zvedne sazby.
Otroci týdeních výplat půjdou opět do stanů na předměstí.

364911

25.6.2018 21:51

RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364911

...jo, tak je to správný a tak to má bejt!...nemyslící lůza musí zase strčit rypáky do toho hovna, jinak si neuvědomí, že je to opravdu hovno i když vidí, že soused do něj šlápl a podle toho, že šlápl do hovna, se i tváří...lidstvo je naprosto nepoučitelné a proto se v tom hovně plácá a bude plácat až do svého úplného konce a to samé platí i o imigraci...
Jak říká strejček Pjakin: "tlupa je blbá a pamatuje si jen 14 dní..." a jak řekl kardinál Piccolomini alias Pius (pyj) III: ..."co čekat od tvora, jenž na svět přichází mezi močí a výkaly ?!...." [oči v sloup]

364917

1.7.2018 15:38

RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364911

Tyhle zajimave obrazky jsem prehlidl a jsem rad, ze totalnimu laikovi je nekdo z fochu muze naservirovat pod nos. No nevim jestli si nikdo muze zopakovat hromadne oholeni obycejnych lidicek pred 10 lety, kdy supermanazery nechali sanovat skody na velkych bankach, pojistovnach....lid. A to z nenazranosti a neuveritelne arogance i kratkozrake blbosti. Prijde mi, ze ohledne skutecne ceny, ktera se plati si tito kvartalovy manazeri nedokazi odhadnout obraz jaky to ma dopad v horizontu treba 10 let.

Lidi z Trumpovy administrativy houfne opousteji lod, 75% senior vysokych postu je pryc, jestli jsou vyhozeni nebo odejdou sami neni z tohoto uhlu pohledu podstatne. Tedka je pravdepodobne na odchodu general Kelly ( Navy Seal, tvrdy chlap), ten mel dle meho nazoru davat na Trumpa majzla. Jakmile i okolo polickeho genia zacnou mizet chytry lidi, pak... Co si budem Trump neni zadny statnik.

Americka verejnost je jako sud se strelnym prachem, jsem tady dvacet let a deji se tady veci, ktere jsem nikdy nevidel. Ono kdyz clovek jezdi pres downtown velkeho mesta mestskou hromadnou, tak si vsimne lecos kravataky pocinaje a nami obycejnym plebsem konce. Z limuziny nebo soukromeho ci vladniho tryskace to videt neni, ale uz se nektere proflakle ksichty nizsi urovne maji problem najist v hospode. Smetanka samozrejme o necem takovem z vlastni zkusenosti nevi, ta zije ve vlastnim uzavrenem svete.

365016

21.6.2018 9:06

EU je plná marxistů a globalistů.

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

EU se nezmění a vždy bude páchat zlo. Je plná marxistů a globalistů.

364833

21.6.2018 10:14

No s neomarxismem to nemá nic společného

J_Pitralon 178.?.?.?

Lidé si již delší dobu volí do čela společnosti oligarchy a různé vexláky asi v domnění, že jim to zajistí zbožím narvané krámy a pohádkové výdělky. Nechápou, že je místo toho samozřejmě vyprodají, vyvexlují a doničí jejich zemi...

364835

21.6.2018 10:22

Je důležité nepředat rozhodování o azylu ani EU ani OSN UNHCR a nepřistoupit na kvóty

maru 209.?.?.?

V dokumentu Rady Evropy
"Extratoriální zpracování žádostí o azyl a vytvoření bezpečného útočiště pro uprchlíky v zahraničí", dokument Rady Evropy, prozatímní verze ze 4. 6. 2018:

http://website-pace.net/documents/10643/4253277/20...

je porovnání s dosud platným mezinárodním a národním právem:


Bod 36. dokumentu Rady Evropy tvrdí, že evropské direktivy se nemohou používat mimo území Evropy a Ženevská konvence neupřesňuje specifická pravidla pro udělení azylu.

Bod 47. EU nemá kompetence pro poskytnutí azylových víz nebo jiných víz na území členských států.

To znamená, že pokud Babiš dobrovolně nepředá kompetence pro poskytnutí azylových víz ani EU ani OSN UNHCR, můžeme si podmínky azylu dál určovat sami. Zcela v souladu s právem.

Platná Ženevská konvence neobsahuje slučování rodin a počítá s tím, že se váleční uprchlíci po skončení války vrátí domů.

Jinak hotspoty v Africe či v Albánii znamenají skutečně ukrytí celého podrazu, aby jej lidé Evropy neměli přímo na očích.

Vždyť po celou dobu se budují v Africe cesty pro migranty s welfare pro migranty podél těchto cest (za naše peníze pro rozvoj afrických zemí).
V Nigeru stojí tranzitní středisko cca od roku 2015. Celé to diriguje OSN + IOM +EU a na ně napojené neziskovky.
Návraty migrantů jsou pouze dobrovolné.

Hotspoty mimo EU znamenají větší netransparentnost, nekontrolovatelnost, nárůst korupce a také nárůst migrace, protože migranti již nebudou nic riskovat - všichni to půjdou zkoušet do Evropy.

Pro Evropany to znamená trvalé mnohem větší náklady a předání těch nejdůležitějších životních kompetecí pro národ zločincům, kteří již teď vykřikují, že je migrace lidským právem.

A velmi těžko se pak takových hotspotů zbaví.

Dá se počítat s tím, že do do evropských hotspotů se nahrnou/nebo budou nahrnuti lidé z utečeneckých táborů všude v Turecku a v Africe a také lidé z afrických blázinců a vězení.
Ty všechny budeme živit, šatit, ubytovávat, poskytovat jim v táboře zdravotní péči a další welfare, platit jim právníky a také neziskovky, které je budou dovážet a doprovázet, vybavovat doklady a starat se o ně.

Třetí země podněcují migraci do Evropy, mají z ní významný profit. Hodnota remitencí (peněz, které migranti posílají domů) přesahuje trojnásobek světové humanitární pomoci) a ještě se mohou vhodně zbavit zločinců a blaznů a také infiltrovat Evropu.

Světová elita se naopak zbaví sociální Evropy, napakuje se na migračním byznysu a na migračním bankovnictví a dostane recipročně výhodné kšefty v Africe.

Evropským společným azylovým systémem s kvótami se de facto pouze pro EU realizuje chystaný Globální kompakt pro migraci a Globální kompakt pro uprchlíky, který má být schválen na podzim letošního roku a m

364836

21.6.2018 10:23

pokračování

maru 209.?.?.?

Evropským společným azylovým systémem s kvótami se de facto pouze pro EU realizuje chystaný Globální kompakt pro migraci a Globální kompakt pro uprchlíky, který má být schválen na podzim letošního roku a má přepsat dosud platnou Ženevskou konvenci.

TZV. humanitární azyl, který obsahuje, umožňuje dát azyl i jen osamělým matkám s dětmi, nemocným, lidem pronásledovaným kvůli pohlaví, lide vnitřně přesídlěným (tj. nepř. odstěhovaným diktátorem kvůli přehradě), lidem prchajícím před globálním oteplováním, lidem bez státní příslušnosti, kterých je v Africe požehnaně, profláknutým nezletilým bez doprovodu, starým lidem atd. atd.

Třetí země a elity se prostě rozhodly vydělávat na ničení rozvinutých národů a na věčném pohybu masy lidí.

-----------
Jedinou cestou k normálnímu stavu je zastavovat lodi neziskovek a vracet je nekompromisně zpět.

Ponechat si ohledně migrace všechny kompetence, nic nepředávat nadnárodním celkům.

Přijmout zákon, který bude kriminalizovat organizování migrace.

Přijmout zákon, který zdaní neziskovky, zabývající se migrací.

Přijmout zákon pro transparentnost neziskovek, kde neziskovky financované ze zahraničí, budou označeny za zahraniční agenty a jejich financování bude zdaněno.

V OSN Agendě 2030 je bod, který tvdí, že migrace je zdrojem rozvoje. Z toho vyplývá, že všechny státy, které Agendu přijaly, budou dozorovány, aby její body naplnily - a tedy roztáčely migraci na svém území.
Takže bychom museli odstoupit od plnění Agendy.

Museli bychom odstoupit od smlouvy s OSN, podle které bereme od OSN určitý počet lidí, kterým dá OSN azyl.

Do ústavy, bychom si podle maďarského vzoru měli dát, že migrace není pro Českou republiku zdrojem rozvoje.

Tím vším bychom alespoň mohli začít.

364837

21.6.2018 12:29

Něco z evoluce

RomanTička 37.?.?.?

Mám pocit, že žadný druh nebo rasa v minulosti nevyhynul kvůli vlasní blbosti a to třeba dinosauři proti nám nebyli zrovna myslitelé. Změnily se podmínky, bouchla sopka, spadnul asteroid nebo se prostě rychle vyvinul někdo lepší. Bílá rasa bude první, kdo vyhyne vlastní blbostí přesto, že má nejvyšši inteligenci a nejlepší zbraně...

364839

21.6.2018 13:11

Svět kapitálu bez humanismu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Myslím, že diskuse vedena s úmyslem, aby si někdo z rozhodných veřejných činitelů všiml, co hýbe světem a lidmi a hlavně domácím obyvatelstvem, bude zanedlouho u konce. Když si servilní struktury tzv.politického zastoupení neuvědomují stav věcí, tak potom nemají na svých místech co dělat.
Bez zabíjení dokázali svrhnout brutální anglickou nadvládu v Indii pod vedením Ghándího. Bez zabíjení dokázal kdysi v Anglii vyprázdnit sparchantělý parlament Cromwell. Z tzv. "demokracie" se v dnešním čase stala posvátní kráva, která nedává mléko, ale všude kálí své posvátné produkty...
Tzv."demokracie" v tom mocenském dívadle, které ve světě předvádí si zaslouží neplatící diváky...a brutální démo(n)kratické zločinné režimy pod vedením zlé sparchantělé americko-mohamedánské OSN /UN/ ignorující právo lidí na svobodný vývoj se potom zachvějí, jako kdysi Anglie v Indii. Třeba si uvědomit, že zločinná idea řízené migrace se zrodila v sparchantělé OSN/UN/, v centru pro totalitní NWO.

364841

22.6.2018 13:21

doporučuji

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Doporučuji přečíst, stáhnout a dát sem článek o "širším středomoří", který dnes uveřejnil Komunistický svaz mládeže.

Je od italského publicisty.

Zanechte pro chvíli ideologickou předpojatost. Článek dává smysl, uvádí fakta a ukazuje pohled na italskou vládu jinak, než je tady v posledních dnech zvykem psát. Totiž úvahy o tvrdším postoji vůči imigrantům.

Navíc to v tuto chvíli relativního klidu a opájení se Trumpem vrhá větší světlo na současné dění: "Rusové se zatím do války vlákat nenechali, tak máme přestávku, posilujeme, než vymyslíme něco dalšího." Tak podle mého myslí izraelští a američtí jestřábi. Trump / ne Trump. Bláboly o neomarxismu jsou živá voda pro neoliberály a netvrdím, že jsou úplně nesmyslné, ale podívejte se na to i ze stránky, jak uvádí italský komentátor.

Děkuji.

364847

22.6.2018 15:39

RE: doporučuji

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 364847

No, to je hezké, že na to upozorňujete, ale nedal jste žádný odkaz, dokonce ani přesné jméno článku, jen o čem pojednává, ani autora. Jak si myslíte, že to máme najít?

364850

22.6.2018 18:22

RE: doporučuji

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 364850

Tři kliknutí do Google [smích]
http://www.ksm.cz/ze-zahranici/kruh-smrti-v-sirsim...

364852

23.6.2018 14:24

RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364850

za svýho prezidentování. Blábolil o tom ve slavném článku o Topolánkovi. Šerkézy pak ještě blábolil na nějakém shromáždění, že rasy se míchat budou a basta.
Mám takovou odvážnou teorii, že aby mohla Středozemní, museli rozbít oponující státy na jižní straně moře a promíchat obyvatelstvo do hnědomasy na severní straně.
Taky se divím, že nikdo nevyhledal další slova jednoho imáma, který už v době bombardovámí Lybie novináři říkal, že islám dobije Evropu. Novinář se ho ptal jak se tam vůbec dostanou a on odpověděl, že pěšky.
Jak je vůbec možné, že o chystání uprchlických vln věděli skoro všichni, včetně vrátných na západních ambasádách v přímořských státech nebo zasvěcených islámských duchovních, jen evropské vlády i rozvědky nic netušily?
To je nesmysl. Dělají to plánovitě a dlouho se na to chystali. Chtějí nás zaměstnat vzájemným bojem o pracovní místa s těmi lacinými poloblby.

364862

23.6.2018 20:31

RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 364862

Však to byl plán Globalistů pro Evropu. Rozbít staré státy a státní celky a z nich zformovat nové útvary tak aby se zcela vymazaly národní identity a z evropanů se stala Kalgeriho beztvará hnědá masa bez tradic, bez minulosti, bez identity, bez vlastního jazyka.

Vždyť ČR přejmenovali na Czechia a tajně nás připojují k Německému chalifátu všemi možnými způsoby. Naši vojenskou brigádu podřídili vedení wehrma...bundeswehru, německá policie může zasahovat na našem území jak u nich doma (jen to zatím nevyužívají) a naši energetickou soustavu rovněž řídí z Říše, takže jejim větrníkům a solárům děláme svými vodními elektrárnami vyrovnávání výkyvů když moc nebo málo fouká nebo svítí slunce. Takže pod hrázemi našich přehrad ryby pár hodin lekají na suchu aby je to o něco později spláchlo až někam do rakous.

364873

23.6.2018 22:03

RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364873

Dnes vyšla zpráva, že po překvalifikování státní hranice na "Landgerze" a zkurvení názvu Čech a "Česko" atd., byl odstraněn z dresů našich hokejistů státní znak...:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hokejova-revolu...

"Was morgen kommt ??!!" [naštvaný]

364877

23.6.2018 7:14

Jediné řešení...

Lovosičan 212.?.?.?

...vidím v uplácení různých libyjských milic, jejichž příslušníci se pak na moři budou věnovat...krmení ryb. [smích]

364855

23.6.2018 8:22

Německo mužiků na antikoncepci anděly tureckých voličů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

jidišující v knessetu není pro lidi obecně bez koránu a kabaly.
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/stanov...
https://www.youtube.com/watch?v=dxaGVT5pk9w

364856

23.6.2018 11:04

lodě, které loví připrdlíky u Lybie provozují nejvíc německé a franzouzské neziskovky

r.m. 31.?.?.?

Ani jedna z těch vlád o nich ani nepípne. Mohli by omezit jejich činnost a udusit problém hned v zárodku. Stačí číst titulky článků, např.: Itálie zadržela dvě lodě německých nevládních organizací. Chce ověřit, pod jakou vlajkou plují – https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/italie-odmita...
“Salvini dnes rovněž uvedl, že z fotografií z moře je jasné, že loď pluje pod nizozemskou vlajkou. To ale popřelo nizozemské zastoupení při EU. “Loď Lifeline i Seefuchs jsou vlastněné německými nevládními organizacemi a v registru lodí plujících pod naší vlajkou nejsou,” uvedlo zastoupení na twitteru.”
Typický xidovský fake, kdy nic není to, čím se jeví být. Lifeline má na sobě dokonce napsaný domovský přístav Amsterdam.
Začínám pochybovat, i že je to loď. U mistrů lži a kamufláže to může být cokoliv ))
Vložený obrázek

364858

23.6.2018 14:59

po Akváriu roste výroba nových evropanů západněji

r.m. 31.?.?.?

Celkem 418 migrantů bylo během sobotního dopoledne zachráněno při třech operacích podél španělského pobřeží.Na Twitteru o tom informovala španělská organizace Salvamento maritimo.
Na palubu 15 člunů bylo v Gibraltarském průlivu přijato 262 osob, které pak vystoupily v andaluských přístavech Tarifa a Barbate.
Dalších 27 lidí bylo zachráněno ve Středozemním moři mezi jižním pobřežím Španělska a Marokem a 129 v Atlantickém oceánu u ostrova Gran Canaria.
))) teď se sesypou na Španělsko, pokud Kataláncům rupne v bedně skutečně se osamostatní [zmaten]

364863

28.6.2018 19:52

Kolektivní vina

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Myslím že použití „kolektivní viny” v článku není na místě, většina lidí neměla příliš na výběr a nebylo jim dáno mnoho příležitostí, jak dělat ve svých životech nějaké výraznější změny k lepšímu. Neříkám tím že nejde dělat změny, nebo že to nemají lidé ve svých rukou, říkám že místo toho, aby se změny děly přirozeným způsobem a tempem, vše je postaveno, zařízeno a nastaveno tak, aby lidé k tomuto neměli dostatek času a energie - zkrátka aby to pro ně bylo co nejnáročnější a nejpomalejší. Obecně za to lidi soudit je zkrátka mimo, je třeba pomáhat si navzájem jak se dá.

364983

Příspěvků: 24

21.06. 06:43 omar  Čo to tára?
24.06. 11:32 r.m.  důchcody se naštěstí ukradnout nepodařilo
25.06. 12:04  RE: důchcody se naštěstí ukradnout nepodařilo
21.06. 08:43 R.E.  Je zcela evidentní,
25.06. 17:59 r.m.  RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi
25.06. 21:51 R.E.  RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi
01.07. 15:38  RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi
21.06. 09:06 senil1  EU je plná marxistů a globalistů.
21.06. 10:14 J_Pitralon  No s neomarxismem to nemá nic společného
21.06. 10:22 maru  Je důležité nepředat rozhodování o azylu ani EU ani OSN UNHCR a nepřistoupit na kvóty
21.06. 10:23 maru  pokračování
21.06. 12:29 RomanTička  Něco z evoluce
21.06. 13:11 Svatoslav Butora  Svět kapitálu bez humanismu
22.06. 13:21 martin bares  doporučuji
22.06. 15:39 Vladimír Stwora  RE: doporučuji
22.06. 18:22 Antimon  RE: doporučuji
23.06. 14:24 r.m.  RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy
23.06. 20:31  RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy
23.06. 22:03 R.E.  RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy
23.06. 07:14 Lovosičan  Jediné řešení...
23.06. 08:22  Německo mužiků na antikoncepci anděly tureckých voličů
23.06. 11:04 r.m.  lodě, které loví připrdlíky u Lybie provozují nejvíc německé a franzouzské neziskovky
23.06. 14:59 r.m.  po Akváriu roste výroba nových evropanů západněji
28.06. 19:52 kolemjdoucí2  Kolektivní vina

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Seznamka Badoo - výběr pohlaví28.10.21 21:00 Neurčeno 1

Kalousek volá po povinném očkování28.10.21 18:40 Česká republika 2

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 2

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Měnové kurzy

USD
22,03 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 685,36 Kč
1 unce stříbra
530,73 Kč
Bitcoin
1 348 029,21 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 356