Diskuze k článku

Kdo je nepřítelem produktivní části společnosti

Příspěvků 25

6.6.2018 5:45

Zbytecny slova bez vyznamu.

favela 103.?.?.?

Drina s vyzvedavanim jednotlivych nesouvislych udalosti...Nema konce.
Muzeme zhruba odhadem predpokladat co udela silence, /neco silenyho/, ale kdyz se veci dostanou za urcitou mez silenstvi , uz sme jako slepej na rozcesti, ani domyslet to nejhorsi nepomuze. Silenstvi, to uz za normalnim silenstvim , vas vzdy prelsti. Drzi vsechny Trumpfy a moznosti z toho uniknout nejsou...Posudte sami...
Co nadelali Usaci sami sobe a svetu je trochu videt, ale to nejhorsi se zda uz je ve dverich , kterym chybi Panty. To nejhorsi z nejhorsich...Co se budovalo na nas zhruba od 1860 a probihalo pod povrchem se po nahlem vymrsteni , chysta na nas zritit....Obrovske utoky teroru v Rusku vedene hlavne ze zahranici skupinami vedenymi Leninem, Azefem /Combat/, Plechanovem, a dalsimi a take Stalin pomahal velkymi loupezemi..Vetsinou meli Ruska jmena..Desitky utoku na cary a jejich zavrazdeni od 1860 ,, dale ministru a statnich vysokych uredniku, prakticky slo o obcanskou valku vedenou ze zahranici /Nemecko, Svycarsko,Anglie,Francie/.
Lenin, Trockij a spol, potom /byli vyslani/aby ukradli revoluci , kterou si
provedl rusky lid.
V jistych kruzich se krade a krade.A nic jineho. Krade.
Po valce s Nemeckem , na ktere Nemecko dostalo obrovske pujcky...Take Lenin dostal obrovskou pujcku , spise dar !!!...A vsude v Rusku rozdaval svym spolupracovnikum vysoke funkce. Take na NEP se dostalo hojne !
Rusy pak s Trockym masakroval jeste vic.. Britove odmitli pribuzneho /kralovske rodiny/cara. A Leninuv bratr byl take sileny terorista na Alexandra III.
Slo tak o vyloupeni obrovskeho bohatstvi Ruska , ani prvni ani posledni..
.Korist stala za to.
A tak to car schytal , taky za bratra...I s celou rodinou..
Lide v Rusku byli pobozni, cara jim dosadil Buh, nemeli radi vrazdeni a masakry, bylo to proti jejich vire , a tak neni divu,ze se obcas srotili s hnevem , posilneni alkoholem dodanym krcmari a zasobovany obchodniky s alkoholem vyvolenymi k velkym ziskum a pop casto mel dohodu s majitelem krcmy aby ten neotevrel drive nez skonci bohosluzba...
Lide tak protestovali po svem , kdykoliv bylo hodne nasili a proti tem, co nasili a zlocinne vrazdy pachali..At to byl kdokoliv.
Po pogromu v Kisineve , okamzite prispechala komise az z USA/od T.Roosewelta/, prisne vysetrit. Jinych nasili a zlociny komisi nezajimalo..
Usa bohatlo po ovladnuti Jihu, take tezkou praci emigrovanych otroku. Jako v Rusku sirilo se vrazdeni presidentu , kdyz obrovske masy zidu z Ruska zaplavily USA...Pak ustal, ale Terorismus pokracoval v Evrope, protoze byla treba pripravit valku....Po valce pak teror skoncil zhruba v 1923. Pouze terror protikomunisticky byl povolen. Proti rivalum Hitlera se odehravaly tzv. Femove vrazdy v CSR. ..
.Po rustu antisemitismu v Nemecku , nebyl zadny nesouhlas , odpor , odboj /mimo komunistu /zaznamenan...Byli mnozi zamozni na zakoupeni zbrani...Valecne vlady v Nemecku I jinde byly vzdy stedre podporovany. Bankami a kapitalisty, kteri vetsinou meli , nemecka jmena v Nemecku, ruska v Rusku anglicka v USA a v Brit. , francouzska ve Fr.,ale v Cesku to nebylo ni...Automaticky kráceno

364554

6.6.2018 9:53

RE: Zbytecny slova bez vyznamu.

Boris 78.?.?.?

Reakce na 364554

daj link ,ak sa dá dať .Dakujem

364561

13.6.2018 19:34

RE: Zbytecny slova bez vyznamu.

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 364561

Do začátku pro samostudium: http://tnit.fr/book/bozi_narod.xhtml.


Černoši do evropy nepřišli. Byli sem dopraveni loděma, letadly, přivedení pomocí GPS a pomocníků - vítačů, za souhlasu a účasti místních "elit". Kdo zakázal použít zbráň pohraničníkům, kdo dovolil překračovat hranice bez dokladů?
Proč nikdo nesedí za porušení služebních předpisů?

Toto je ukázková operace speciálního určení, doslova podvratná, a nezačala dnes ani včera. Byla plánováná hodně dlouho a začala z působení lékařů bez hranic, potravinovou pomocí africe, medikamenty, ošacením, finančními sbírkami atd.

Současně se vznikem sorosových neziskovek, výchovou kádrů a jejich dosazením do státního zřízení a "veřejně-právních" SMI. Výsledkem je že celé toto odporné divadlo financuje nakonec výdělečně činný občan přes odvody do rozpočtu.

Tenhle hnůj co se hrne do evropy byl nabuzen (co se píše na stránkách pro černochy o evropě a bílých ženských), organizován, vybaven peňezi a smartphony.

Předtím se otestoval celý tento vítačský průmysl na cygánech a dalších nepřizpůsobivých. Už vám dochází?

Nezbývá než odkázat zase na Klimova : Kníže tohoto světa http://tnit.fr/book/ - má rád každou nechunost, zvrácenost, dělá vše potají a pozpátku.

364675

13.6.2018 20:11

RE: Zbytecny slova bez vyznamu.

Selkoj 89.?.?.?

Reakce na 364561

Bohužel, to je stejný myšlénkový guláš, jako původní článek ! Ani jeden z vás, chlapci nemá představu co je to pravý socialismus, či pravý kapitalismus ! Zdá se, že jej oba naplňujete tím, co vás zrovna napadne. Ani v jednom z materiálu není jediná kloudná myšlénka ! Vypadá to tak, že se jen rádi posloucháte v hlubokém přesvědčení o své genialitě .

364678

6.6.2018 6:23

V Cesku to nebylo vetsinou treba. Pokr.

favela 103.?.?.?

Na ziskani vseho evropskeho, americkeho, cinskeho , britskeho bohatstvi...
Ten Soros musi byt asi arab puvodem.Jinak si nedovedu vysvetlit ty averse.
Ziskal ty miliardy v EU z lidu...Nevdek asi vladne svetem...
Pres zhorsujici se viditelne antis. ,nikdo se z Rise nestehoval , tak jako predtim z Ruska a masove. Vladnouci tridy v USA a Brit. uz meli dost a do Palestiny /svrab a nestovice/, nikdo nepospichal. I kdyz tam Rotschild /a jini/ koupili obrovske pozemky. Mel jsem sve obavy ,ze na tom prodelaji kalhoty I se spodkama, ale pak se mi ulevilo... Asi, urcite vedel daleko vice , nez ja, az hodne dopredu.
S nacistama se vzdy obchodovalo dobre, zisky a dluhy rostly ....A krize , bez priciny se velmi darily , uvalit na cely svet !! To mely na starosti ty banky.
Ihned po svet. valce vypukla na USA velka laska k nacistum. Zisky jeste vetsi se odehravaly , a aby to vedlo k rozbrojum s neprately fasistu SSSR. A zisky se tak zase zvysily astronomicky ...Ostatni obeti nacismu se daly uplatit a premluvit....
Uzasnej , neuveritelnej vybuch terorismu v Palestine hned se odehral po valce.
I kdyz tam nebyly zadny koncentraky a pece a nic dalsiho... Zadnej proti nacistum , predtim, asi se setrili...A hodne.....Britska vlada a vysoke kruhy ,OSN, couvly odtud rychle. Daleko rychleji nez treba z Indie , ale nebyly skodny. Obchody se darily se zbranemi predevsim, povysovalo se za to do slechtickeho stavu houfne a kralovska rodina , nikdy nebyla daleko od koryt , snad aby bylo na ty svatby...
Prihrajes jim million a v tu ranu ses slechtic a LORD.
Co se vsak chystalo, zaludne , byly ty plany na zpalestinovani EU a ty se dari. Havel se lisal, taky kradl, a co neslo rozdaval svym pratelum. Ti dodnes slzi nad tresory se zlatem od neho a zuri na Zemana, kterej jim nic nechce dat.
V Nemecku breci dojetim , kdykoliv pocitaji ty tuny zlata co jim Havel dal GRATIS, A VZPOMINAJI HORCE , ZE TED UZ JE NAROD VYPLUNDROVAN.
/Ale je na vyzivu a na stedrosti pro navstevniky nejdrazsi/..
.Ale ne ten jejich, jako obvykle ...Ale taky prichazi na radu.
Proto se rychle spojila EU se zbytkem novych "osvobozenych" narodu , bylo dulezite ziskat nove zcela podrobene kolonie a otroky...
I kdyz otroku je dnes vice nez je a bude treba. To je jasny. Ale neni to a brzy nebude problem...
Aby se zidovsko-arabsti obchodnici s otroky a se zlatem mohli konecne vratit do Prahy a vydelavat jako od 9.stoleti , coz prinasi velke bohatstvi a zlato...
A jake bude mit Praha nove jmeno , budou zmeny, se se zatim nevi..

364555

6.6.2018 8:01

Z aeronetu / s úsměvem jde vše líp

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

honza
Ti lidi jsou fakt debilové. Nechtějí tady muslimy, tak u nich kupujou kebaby a ještě se tím otráví. Kdyby někdo z nich umřel, tak bych ho nominoval na Darwinovu cenu.

140 OdpovězČvn 5, 2018 23:38

Proč páchat sebevraždy tak složitě ještě pomocí cizích že se nestydí. Místo soutěže česko hledá superstár mají udělat soutěž “horší usociopat by nebyl? A vítězi nahradit vládu a ostatními parlament a to by bylo aby výměna obyvatel evropy afrosemity cestovkou bilderberg klubu s tiskem € pro privilegianty které zaplatí prací vymírající domorodci nefungovala qalitněji. [smích]

364557

6.6.2018 8:12

Jak vexláci přicházejí o iluze

J_Pitralon 178.?.?.?

"Epizoda 5. Kdo financoval druhou světovou válku?"
http://www.zvedavec.org/komentare2015/07/6513-epiz...

"Petrodolar - cesta ke 3. světové válce"
https://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

364558

6.6.2018 9:08

Durazne protestuju

ppppp 81.?.?.?

Proti mazani prispevku i ze seznamu vlastnich prispevku po nedavno zrusene diskusi (clanek o Zidech)
To jste pane editor kompletne uplatnil kolektivni vinu. Nemuzu za to, ze nejaky idiot napise neco, co v dusledku zpusobi zahozeni i me prace a obetovaneho casu
Pokud nejste schopny nevhodne prispevky vyradit, nebo presmerovat odpovednost za jejich obsah na autora, tak se ptam - jsme tady nekdo dospely, pravne odpovedny za sve jednani ??
To je podle vas v poradku, kdyz nekdo obetuje cas, a vy mu ho laskave zahodite?

Co se tyce tohoto clanku vyse - ano, nejvetsim nepritelem jsou ti mezi nami, kteri neprimo visi na produktech produktivnich a poskozuji jejich praci. Kdysi se rikalo bez prace nejsou kolace. Dneska mnozi veri na perpetum, a stalo se to modou, nikoliv parasitizmem.

364559

6.6.2018 21:25

RE: Durazne protestuju

Julo 46.?.?.?

Reakce na 364559

Tomu se říká POLITICKÁ KOREKTNOST neboli SAMOCENZURA!
Úředníkům, polodebilům (ale tým vychcanějším), stačí udělat bububub a samocenzura už funguje vlastním životem a neustále se samozdokonaluje.

364572

9.6.2018 12:35

RE: Durazne protestuju

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 364559

„Goldstein (xid- provokatér) a jeho kacířství budou žít navždycky. Každý den,
v každé chvíli budou poráženi, diskreditováni, vysmíváni, popliváváni - a přece
vždycky přežijí. Drama, které jsem s tebou přehrával sedm let, se bude hrát znovu, generaci po generaci, ve stále propracovanější podobě. Vždycky budeme mít kacíře,
který nám bude vydán na milost, bude křičet bolestí, zlomený a opovrženíhodný
- a nakonec kajícný …plazící se nám dobrovolně u nohou. Takový svět připravujeme, Winstone… pořád dokola: nekonečné dráždění nervů …
vybudovat civilizaci na strachu, nenávisti a krutosti." (Orwell, 1984)


>...nejvetsim nepritelem jsou ti mezi nami...Nemuzu za to, ze nejaky idiot napise neco, co v dusledku zpusobi zahozeni i me prace a obetovaneho casu. Pokud nejste schopny nevhodne prispevky vyradit, nebo presmerovat odpovednost za jejich obsah na autora

Kdo je idiot, člověk s názorem na zlo? Největším nepřítelem jsou zadavatelé zla, domnívám se. Pokud máte potřebu uchovat své názory, pořiďte si vlastní stánky. Odkazy na „korektní“ stránky nejsou blokovány. Zvědavce si ale ve veřejné knihovně nebo ve škole nezobrazíte.

Přesměrovat odpovědnost na diskutéra je myšlenka nemocná, podle mě. Provozovatel stránek by byl účastníkem případné šikany ze strany korporátního fašismu, pardon „demokratických“ orgánů činných v trestním řízení.

Děkuji za onen „nekorektní“ článek o médiích ovládaných…těmi „bohem“ vyvolenými, o kterých se leckde nesmí psát nebo mluvit.

Děkuji i za tento článek. Michal Brand udělal dobrou práci. Jen se domnívám, že nepřáteli života na Zemi jsou především zrůdy na vrcholu pyramidy moci. Dědičně postižení šmejdi, kolaboranti se zlem, vykonávají jejich nařízení.

364612

13.6.2018 20:18

RE: Durazne protestuju

Selkoj 89.?.?.?

Reakce na 364559

Tentokrát se musím cenzora zastat ! To, cos napsal byly jen nehorázné krávoviny !

364679

6.6.2018 11:26

Milouš nebo Kalous

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Začínám mít takový dojem, že MIlouš Jakeš byl i přes všechny jeho papalášké nedostatky schopnější politik něž ta lůza, co se dere k moci přes Babiše dnes.
Ještě i ten proklínaný Nečas měl aspoň smysl pro realitu a matnou představu, že když se bude chovat jako termit ve skladu dřeva, tak na to on a jeho soudruzi můžou taky dojet.

Připadá vám to přehnané?
Tak to jste zřejmě neviděli ani jeden rozhovor se současnou ministryní obrany.
Kdybyste tam dosadili prvního váguse co najdete na ulici, tak by to bylo pořád lepší než tahle babišova lůza. (ikdyž mladí generace co se chápe kormidla v ČSSD jim zdatně sekunduje, a nejen v ČSSD, taky Piráti, ffiylovy svazáci v ODS, atd.)

364563

6.6.2018 12:54

RE: Milouš nebo Kalous

omar 147.?.?.?

Reakce na 364563

[cool] Absolútny súhlas.

364564

6.6.2018 18:43

RE: Milouš nebo Kalous

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 364563

... Parkanová, Peak, Jacques, Marxová, Němcová, Jourová, Valachová, Šlechtová ..., co ženská ve vrcholné politice, to jedna větší mrdka než druhá. Slušněji se to říct nedá. Jen by mě zajímalo, kdo je tam protlačuje. A jak vidět, na straně nezáleží. Donedávna jsem ještě měl dobré mínění o Wagnerové, ale i to vzalo za své poté, co se zastávala toho divadelního hnusu v Brně.

364570

9.6.2018 20:53

RE: Milouš nebo Kalous

baba Blažková 89.?.?.?

Reakce na 364570

To vám řeknu hned, jak to funguje. Žádný chlap - politik nebude nikdy držet holport s ženskou, která je stejně chytrá, ne-li chytřejší nežli on sám. Do politiky se leze především proto, aby vám okolí šimralo ego a ujišťovalo vás o vaší veledůležitosti. Tyhlety pocity vám chytrá ženská snadno pokazí. A proto ty Jourové, Mayové atd. Když chce být žena úspěšná v politice, musí držet a/nebo šimrat ega. Nic víc se po ní v rámci stranické organizace nepožaduje.

364617

10.6.2018 0:28

RE: Milouš nebo Kalous

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 364617

Pokud jde o znalosti tak ideální by byla sophie na baterky.
A s kodexem opravdu u druhého nejstaršího řemesla bych tedy váhal po nejstarším. Vezměte to s humorem. [smích] Jde o to že se politika musí politikům vyplatit a o to se rvali generace otců od středověku za zlepšení podmínek k životu svým potomkům, ne že by je ženy nepodporovali. Ale pozor dnes ale klidně se nám to s korporativismem oligarchů může sklouznout do lenních pánů a nevolníků, tedy s dráby a torturami.

Matně vzpomínám že jsem kdysi četl o nějaké sektě kde žili lidé v době kamenné a děti neměli tušení že to může být jinak a guru měl hifi stereo supersound. V 75-80. roce minulého milénia. něco je hodně blbě dnes ve společnosti darebákům líbilo dělat z lidí zvěř.[překvapení]
Ps. Zdá se dost obludné že dnes a zvlášť tedy s komisemi které vybírají děti které dostanou oběd ve škole a které ne, v Brně prý na 500, že něco je hodně blbě.

364620

10.6.2018 3:46

RE: Milouš nebo Kalous

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 364617

Nesmolte mě Blážkobá.
Bez podpory masmedií není žádný politik, prostě není. Ať už báb nebo chláp. Taky jde mediálně popravit - prcal nezletilé a .... kde byl politik? marné omluvy potom, že tak to není.

Proto první místo kam ta chátra jde - americká ambasada. Když dostanou gleit - mohou kandidovat, a dostanou podporu od massmedií, čili mohou i zvítězit.

Ale to je úplně putna, kdo tam zvítězí, pač i ve třetích lavicích sedí ta samá chamraď - hřebce, nebo kobyly - ze stejné stáje.
Pokud je černý, teplý, lgbt, retardovaný o..... o to líp !!!!!!!

364623

13.6.2018 20:23

RE: Milouš nebo Kalous

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 364570

převážně samé chazarské židovky jsou ty jmenované

364681

6.6.2018 13:02

KDO JE NEPŘÍTELEM PRODUKTIVNÍ ČÁSTI SPOLEČNOSTI ?

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Produktivní společnost sama !
Stačí méně produkovat a více myslet , co tou produkcí vlastně konám, ale myšlení není pro góje, pro ně je produkování.
Autor uvádí některé hezké příklady , nicméně ani jednu příčinu.
Ani já nebudu uvádět příčiny, aby nebyla diskuze skartovaná.
Jen snad závěrem kontrolní otázka :
" Je pro člověka přínosné být obohacen syfilisem ? "

P.S. nevěděl jsem, že PS ČR je vlastně družstvo s družstevní jídelnou.
Ale co , jak říkal Lenin v Ječný : učit se, učit se, učit se.

https://www.novinky.cz/domaci/474095-losos-za-240-...

364565

8.6.2018 7:09

RE: KDO JE NEPŘÍTELEM PRODUKTIVNÍ ČÁSTI SPOLEČNOSTI ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 364565

Závodní jídelna s lososem a kaviárem?
To je podstata kapitalizmu, což je socializmus pro horních 10 000. A pro spodních 10 milionů feudalizmus.

Mám obavy že kdyby v poslanecké kantýně zrušili prodej chlastu tak by účast při hlasování byla v průměru tak 20%.

364590

6.6.2018 14:10

Dovolím si nesouhlasit

RomanTička 37.?.?.?

Každej blb ví, že ryba smrdí od hlavy. Takže pokud by superjelita na vrcholku mocenské pyramidy byli "naši přátelé", budou naši přátelé i aparátčíci sloužící jim, ne nám. A někdo, kdo by s chutí, nejlépe okamžitě kdyby to šlo, vyhladil 6 miliard lidí včetně možná i mně, mým přítelem není a nebude.

364566

6.6.2018 18:50

Především ti, kteří z ní bezpracně profitují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

V současnosti jsou to preferované menšiny, politické reprezentace, anální řiťolezci a především namyšlení a všehoschopní oligarchové kdekoliv na zeměkouli. Kdo neví, jak vznikají oligarchie,"dlouhé" peníze a moc, ať si alespoň přečte Balzaca. Lidstvo rozděluje především rostoucí majetková nerovnost, až teprve potom náboženství, etnický původ či domovina. Zatímco bohatí alespoň navenek drží basu, protože jich je zoufale málo, miliardy chudých se rvou o pouhé drobečky z jejich bohatě prostřeného stolu. Chaos, války, krize a aplikace hesla rozděl a panuj byly vždy osvědčené fígle mizivého procenta boháčů a samozvaných parazitických "elit" k ovládání miliard naivních a nevědomých hostitelů a otroků. A na této smutné pravdě je založeno uspořádání lidské společnosti už velmi dlouho, a to i dnes, tedy v 21. století. Velice smutná vizitka lidstva, populace prý nejrozvinutější formy života.

364571

7.6.2018 4:06

Je to predevsim ta nenavist,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364571

a proto se zakony proti nenavisti mnozi v celem svete...
Kdyz nekdo zere maso ,tak nekterej vegetarian muze takoveho nenavidet.
Nebo dostavate malou mzdu, nebo pracujete a renta je tak vysoka,ze se octnete na ulici i rodinou a pak by jste jeste chtel nenavidet ...
Na to takove zakony nejsou a nikdy nebudou. Tak na co? Priklad.
Jdou dva romaduri do banky tam je ocekava nekolik desitek tisic, akorat je prace si je vyzvednout. Pak jdou do hospody, pijou pohadaji se a treba zabijou jeden druheho..To je ten spravny zlocin nenavisti. Dostavaji penize jen tak od tech co tezce pracuji i pro ne a pak ty nasledky. Pracujici tak zpusobuji nenavist pozustalych vseho romadurstva...A zaslouzi si pak prisnou aplikaci takoveho zakona...
Ilegalni uprchlik pribehne do EU a napadne nekoho kdo jde kolem. To si zada o potrestani. Ten dotycny je na vine ,treba ze nezna islam, ze neni arab, nebo ze jen existuje /to se deje dnes a denne,/ a tak presne tim !!!, vyvolava, podnecuje a provokuje nenavist a kdyz prezije pujde do vezeni za to...
Nevinna obet, ktera k cinu prinucena , pak jiste dostane stedre odskodne...
Od pracujicicho lidu a to cele se muze opakovat...

364575

10.6.2018 14:48

pivo o dvě koruny levněji a tím okradl stát o 42 haléřů na DPH

r.m. 31.?.?.?

To pivo se mělo označit za "korunový" dluhopis a v tom případě se dodatečný zisk 0,42 hal zaokrouhluje dolů na celou nulu.
Naše novošlechta tu možnost dostala, Hospodský plebs něco takového nesmí, nesmí dostat šanci stát se "šlechtou", aby nekonkuroval zavedeným privatizačním zlodějům.
Privatizátoři s kontrolovaným dělnicko-rolnickými původem začali napodoovat nevědomky šlechtu z 19. století jak jim jejich venkovské na poli sedřené babičky vyprávěly.

364630

14.6.2018 9:36

RE: pivo o dvě koruny levněji a tím okradl stát o 42 haléřů na DPH

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 364630

Když pečlivě studujete ty různé privatizátory a zbohatlíky tak zjistíte 2 věci.
Že ty největší vybrali odborníci z CIA k rozkradení naší země.
A pak, že ty statisíce drobných zlodějů a privatizátorů pochází z prvorepublikových lepších rodin, jen si zfalšovali svůj původ, a nebo hned v 48. vstoupili do KSČ a dělali tam aktivně ty nejzapálenější "stalinisty" a stoupali ve stranické hierarchii.
Za to se jim Havel po 89. odměnil navrácením jejich majetků nakradených a vydřených z lidí v 1. republice, ne-li ještě za rakouska uherska.

364688

Příspěvků: 25

06.06. 05:45 favela  Zbytecny slova bez vyznamu.
06.06. 09:53 Boris  RE: Zbytecny slova bez vyznamu.
13.06. 19:34 ignorek  RE: Zbytecny slova bez vyznamu.
13.06. 20:11 Selkoj  RE: Zbytecny slova bez vyznamu.
06.06. 06:23 favela  V Cesku to nebylo vetsinou treba. Pokr.
06.06. 08:01  Z aeronetu / s úsměvem jde vše líp
06.06. 08:12 J_Pitralon  Jak vexláci přicházejí o iluze
06.06. 09:08 ppppp  Durazne protestuju
06.06. 21:25 Julo  RE: Durazne protestuju
09.06. 12:35 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Durazne protestuju
13.06. 20:18 Selkoj  RE: Durazne protestuju
06.06. 11:26  Milouš nebo Kalous
06.06. 12:54 omar  RE: Milouš nebo Kalous
06.06. 18:43 kolokol  RE: Milouš nebo Kalous
09.06. 20:53 baba Blažková  RE: Milouš nebo Kalous
10.06. 00:28  RE: Milouš nebo Kalous
10.06. 03:46 ignorek  RE: Milouš nebo Kalous
13.06. 20:23  RE: Milouš nebo Kalous
06.06. 13:02 výjimečné porušení omerty  KDO JE NEPŘÍTELEM PRODUKTIVNÍ ČÁSTI SPOLEČNOSTI ?
08.06. 07:09  RE: KDO JE NEPŘÍTELEM PRODUKTIVNÍ ČÁSTI SPOLEČNOSTI ?
06.06. 14:10 RomanTička  Dovolím si nesouhlasit
06.06. 18:50  Především ti, kteří z ní bezpracně profitují
07.06. 04:06 Favela  Je to predevsim ta nenavist,
10.06. 14:48 r.m.  pivo o dvě koruny levněji a tím okradl stát o 42 haléřů na DPH
14.06. 09:36  RE: pivo o dvě koruny levněji a tím okradl stát o 42 haléřů na DPH

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,85 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,62 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 893,70 Kč
1 unce stříbra
545,97 Kč
Bitcoin
843 496,67 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 740