Diskuze k článku

Bude Putinova politika ústupků úspěšná?

Příspěvků 14

1.6.2018 3:59

Chci verit ,ze

Favela 203.?.?.?

rusove nejsou tak tupy aby nevedeli. Ze nejsou tak naivni....
Kdyz prece jde o ne a predevsim o ne jejich existenci.../Nebo prave proto ??/.
Mozna ze hrajou o cas , aby zabranili nejhorsimu a zniceni sveta jak napr. Syrii.
Aby zabranili smrtnonosnym monstrum a o to jde, Vyhladit celej svet..Vcetne sebe..

364451

1.6.2018 5:30

Ani Putinovi nelze verit

co na tom zalezi 162.?.?.?

Ne proto, ze by byl kdysi v Komsomolu, ze byl clenem UV KSSS, ci ze byl sefem KGB.
Ale proto, komu se v dnesni dobe NWO (ci v predvecer NWO) podridil, nechava manipulovat, a komu oddane slouzi .. Kdo to jako ma byt?
Zde je dukaz (nize prilozena linka): Satanova Synagoga - se svym UV Satana, oddeleni Chabad ..
A v tom zlatem rouchu, po pravici Putina, je Babylonan (v Babylonu byla sepsana Magna Charta judaismu - Babylonian Talmud), nas oblibeny hlavni mizrahi (tj. arabi nasledujici ustne predavanou agendu Farizeju, pozdeji sepsanou v Talmud) rabin --- Ovadia Yosef.

Ten sam nez pred cca 5 lety konecne odesel za svym otcem Satanem, prohlasil kongregaci svych obdivovatelu:
"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele (kdyz se v Babylonu cca v 499 n.l. sepisovaly Kristem odsouzene ustne predavane tradice farizeju v tzv. Babylonsky Talmud, tak si tam rabini jednoduse rabini napsali ze jsou "Israel"[mrknutí jedním okem] světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst, Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto...

http://www.rce.eu.com/1786.html

364455

1.6.2018 8:12

Kdo vyhrává:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Podle mého názoru Washington nevyhrává v Sýrii,ani na globální úrovni. Čas pracuje ve prospěch politické strategie V V Putina. Jak kdysi řekl generál: Můžete prohrát mnoho válek - až na tu poslední. Poslední vítězná válka této strategie však bude faktografická. Strategie anglosaských lží,manipulace a matení se začíná rozpadat. Tento proces bude pokračovat.To stojí za jakoukoli námahu. V sázce je existence této civilizace.

364456

1.6.2018 9:05

Připadá mi to jako debata u piva v hospodě,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

kde ale sedí jen pan Roberts. Domnívám se, že – tedy s pomocí Páně – Amerika ani Izrael nezaútočí na Írán, že zapřažení Mutků, Rogozinů (nyní šéf Roskosmosu), ano i Medveděva se podobá zapřažení ďábla do pluhu sv. Prokopa, že cílem pana presidenta Putina je odklon Evropy od Ameriky (což je velice složitý problém, kdy nějaké Macronovo slintání ve Svatém Petrohradě nemá skoro žádný význam a kdy vazalství Evropy k Americe je velice obtížně zrušitelné), že neokoni (jimiž je Roberts uhranutý) ztrácejí sílu a že vnitřní situace USA je katastrofální (bezdomovectví, stravenky a neschopnost jakékoliv konkurence kromě zbraní) tak, že je třeba trpělivě čekat na další zhoršení, což pan president Putin přesně dělá. Jinak ale nevím, jak si chce poradit s nástupnictvím a s demografií (jejímž úhlavním nepřítelem je neoliberalismus), jak jsem tu již psal.

364457

1.6.2018 12:23

Válka je wool

J_Pitralon 178.?.?.?

Děti nebudou mít žádný přístup na Fejsbůky, Jůtuby, nebudou fotit žádná selfíčka a místo toho naběhnou na frontu pod velením zelených mozků.

"9/11 conspiracy" https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U
"Apocalypse Now- Ride of the Valkyries" https://www.youtube.com/watch?v=TqtehtSB0LI

364463

1.6.2018 13:48

obávám se, že PCR

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

je ohledně obliby neoliberální politiky v rusku vedle nejen jak ta jedle, ale ocitl se ve zcela jiném vesmíru.

není sprostější ruské nadávky než "liberal".

nehledě na to, že kdyby putin podlehl liberálům, asi by nevznikla strategická osa moskva-peking, která kope do kostiček globálního feudál-fašismu co to jde...

dub

364464

1.6.2018 17:06

Ústupky, alebo úhyby?

Malý a zvedavý 185.?.?.?

V starovekom Grécku boli veľmi obľúbené súboje v pankratione - "všeboji", možno to bolo niečo ako neuveriteľne drsná forma MMA - zmiešaných bojových umení. Jeden pankratista vyhral súboj bez toho, aby súpera čo i len jeden az udrel alebo kopol. Jednoducho mal také bystré a pohotové reakcie, že vždy dokázal uhnúť a jeho útočiaci súper nebol schopný zasiahnuť ho a nakoniec to vzdal.
Putin je džudista a myslím, že tak trochu aj karatista, o úhyboch vie svoje.

364465

1.6.2018 18:21

To spolehlivě ukáže teprve čas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

A ten hraje proti psychopatickým západním "elitám" a válkychtivým neoconům, protože jejich chazary ovládané zámořské impérium stále více připomíná golema na hliněných nohou. Nelze jim věřit ani jméno, natož sliby, ale ani je podceňovat, protože chcípající kobyla nejvíce kope a je schopná úplně všeho. Lži, intriky, finanční zotročení,úžery, vydírání a podvody, barevné revoluce a majdany, sankce, války, kulky a bomby pro naivní a nevinné otroky jsou hlavní, osvědčené a stále účinné nástroje "elit" tzv. vyspělých, ale přitom nesplatitelně a astronomicky zadlužených států, které dosud žijí na účet zbytku světa."Elity" a jejich poskoci hrají nyní vabank, převážně falešnými kartami a nejde jim jenom o světovládu, ale tentokrát poprvé i o život.Rusko a Putin to rozhodně nemá a nebude mít lehké, ale tentokát za ním bude stát ekonomicky a finančně silná Čína. Ta totiž velmi dobře chápe, že pokud padne Rusko, je na řadě ona. Evropské kolonie sice zatím nemají koule se Americe otevřeně vzepřít, ale stále více a citelněji její vlády a především občané pociťují a zejména budou pociťovat jasný diktát nafoukaných a bezohledných zámořských "elit" z FED a jejich poskoků v politice, médiích, WB, MFF, WTO, OSN,v internetu atd. Celní a obchodní válka mezi Amerikou a zbytkem světa, která právě probíhá, se bude stupňovat. Stále ještě věřím, že nemusí nutně přerůst v jaderný armagedon, ale globální finanční a ekonomické krizi se svět zřejmě nevyhne. Co bude potom si netroufám předvídat. Restart, NWO či úplně jiný systém ?

364466

1.6.2018 21:19

RE: To spolehlivě ukáže teprve čas

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 364466

,,Stále ještě věřím, že nemusí nutně přerůst v jaderný armagedon,,

O jaderném holokaustu se v Bibli nepíše, ale je tam ve Zjevení zmínka o:,,Něčem, co vypadalo jako hořící hora, (viz NASA maže v Google Earth oranžový útvar, řítící se k zemi) - a po dopadu má být spálena třetina rostlinstva a stromů, ryb v řekách a mořích a třetina vod se změní na jedovatou hořkou močku a po pití lidé umírají.
Pořád tady někdo straší jádrem ale prdlačky vybouchne, to je ošetřeno anděly a sám Bůh nikdy nedovolí zničení svého klenotu. Viz Izajáš.
Ale poukázal bych na ty krále jihu a severu a jak ,,uslyší znepokojivé zprávy z východu a nasází palácové stany a zaplaví celou zemi vojskem...,,
Tehdy dojde zřejmě jakž takž k výroku o celosvětovém míru a bezpečí. Ale to bude poslední splnění textů z Bible co se týče časů konce a pak to propukne.
Likvidace všech co měli podíl na lidských zparchantělých vládách, na válkách a smilstvu, zabíjení, kradení, zotročení a ničení země.
Jo, je to jak sladký med pro mé oči... když to čtu ale pro ty zmetky to bude odplata.

364469

1.6.2018 21:46

Svět kapitálu bez humanismu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Není třeba komentovat slova a virtuální hrátky na pomyslné ša- chovnici možností sebezničení civilizace. To co vidím/e ve skutečnosti "nevidím/e", jenom si myslím/e, že vidím/e.
Aby bylo možné vést diskusi v limitech civilizačního bytí je potřebné změnit počet zahraničních vojenských základen "mírumilovných" vojenských sil USA na úroveň počtu zahraničních vojenských základen "agresivního" Ruska. Potom by mohla nastat reálná situace, že civilizační vývoj bude pokračovat a Rusko a USA se začnou opět vnímat a začnou komunikovat. Pan P.C.Roberts jistě rozumí tomu, že nepoměr v počtu zahraničních vojenských základen neumožňuje vznik rozumné komunikace ani vznik rozumné diskuse o budoucnosti světa.

364470

2.6.2018 7:37

Putinova politika

Jaroslav Tichý 88.?.?.?

1/ Putin za dobu svého působení ve vrcholné funkci nepochybně mnohé změnil, aby přispěl ke zvýšení suverenity Ruska. Ta ale ještě není zdaleka úplná (viz třeba závislost ruské centrální banky na MM, ale těch příkladů je daleko více. Krom toho nemůže vyměnit najednou ani celý státní aparát prolezlý ještě z předchozích dob tzv. podpindosníky; Rusko již není z hlediska obyvatel zdaleka tak velké a silné, jako bývalo. Dozbrojuje se armáda atd. Rusko tedy potřebuje ještě ke zlepšení toho všeho čas. Krom toho nechce válčit, Putin ví, jakou zkázu by to přineslo světu i Rusku. 2/ USA jsou na tom obráceně, postupem času očividně ztrácejí. Na mezinárodní prestiži, na ekonomické síle, na svém postavení ve světě, což se týká i postavení politického a jejich vlivu. Mezi americkými neocony je dost těch, kteří budou raději válčit než strádat z titulu ztráty ekonomických výhod a exkluzivního amerického postavení, které USA měly v posledních několika dekádách. 3/ Je tedy otázkou, kdy Putin couvá a kdy jen dělá potřebný úhybný manévr. 4/P.C. Roberts je nepochybně dobrým znalcem amerických poměrů i tamních neoconů. Byť to nepochybně myslí dobře, občas radí to, co prosazují v Rusku podpindosníci či lidé, kteří nechápou všechny souvislosti a nahrávají k válce a tedy k řešení, kterým byl náchylný kdysi Sovětský svaz. 5/ Pozici Ruska na mezinárodní scéně velmi dobře vystihuje jejich 2-hlavý orel ve znaku. Chtějí dělat politiku všech azimutů a spolupracovat jak s Východem, tak i se Západem. To jen my to někdy nechápeme a obviňujeme přitom z toho právě Putina. Základní vizí je přitom spojení ruských surovin a západních technologií. Tedy to, z čeho mají USA značné obavy. 6/cílem Ruska tedy není napadnout zbytek Evropy, jak se nám snaží někteří nalhat. abychom snáze pomáhali hájit americké zájmy v Evropě proti těm našim vlastním.

364472

2.6.2018 11:51

Buďme rádi za Putinovy ústupky.

RomanTička 89.?.?.?

Představte si co by následovalo, kdyby ze Sýrie přilétla protilodní střela a potopila nějakou z amerických lodiček, co na Sýrii posílaly tomahawky. Ty americké zrůdy na něco takového přímo čekají a jsou ochotné to spustit. Putin by měl dostat Nobelovku za mír.

364473

2.6.2018 12:16

P.C.Roberts - provokatér

jopo00 62.?.?.?

Čím viac článkov čítam od P.C.Roberts-a, mení sa môj pohľad na jeho názory od absolútneho súhlasu k tomu, že ho začínam považovať za provokatéra. Prakticky v každom článku vyzýva na tvrdú reakciu Ruska na kroky USA. Súbežne vyšiel výborný článok, ktorý porovnáva Putina so Stalinom. Myslím, že autor to vystihol úplne skvele. Tu je link: http://www.novarepublika.cz/2018/05/stalinistickym-kurzem.html.

364474

2.6.2018 18:56

RE: P.C.Roberts - provokatér

Jan Hanuš 94.?.?.?

Reakce na 364474

Mám stejný pocit.

364476

Příspěvků: 14

01.06. 03:59 Favela  Chci verit ,ze
01.06. 05:30 co na tom zalezi  Ani Putinovi nelze verit
01.06. 08:12  Kdo vyhrává:
01.06. 09:05  Připadá mi to jako debata u piva v hospodě,
01.06. 12:23 J_Pitralon  Válka je wool
01.06. 13:48  obávám se, že PCR
01.06. 17:06 Malý a zvedavý  Ústupky, alebo úhyby?
01.06. 18:21  To spolehlivě ukáže teprve čas
01.06. 21:19 Jarda z Brna  RE: To spolehlivě ukáže teprve čas
01.06. 21:46 Svatoslav Butora  Svět kapitálu bez humanismu
02.06. 07:37 Jaroslav Tichý  Putinova politika
02.06. 11:51 RomanTička  Buďme rádi za Putinovy ústupky.
02.06. 12:16 jopo00  P.C.Roberts - provokatér
02.06. 18:56 Jan Hanuš  RE: P.C.Roberts - provokatér

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 677