Diskuze k článku

Americká ambasáda pokřtěná krví

Příspěvků 19

22.5.2018 10:35

Pindostanu je jedno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

A spíš výměna obyvatel evropy je plán úžer dominance pindos.

https://www.youtube.com/watch?v=dxaGVT5pk9w

Z ruska sankcionovaným spolčenými to tedy není na beton.

https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

364289

22.5.2018 10:39

Komplexní dílo umanutých neocon teroristů

J_Pitralon 178.?.?.?

"11. září 2001 - dokument Igora Chauna"
https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng
[zmaten]

364290

22.5.2018 11:18

Jurský park

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Předmětná informace je dokladem o neexistenci koncepce civilizačního vývoje tzv. "západní" společnosti. Tato tzv. "západní" společnost založena jenom a jen na hromadění kapitálu a na hromadění "moci" v období po zavraždění presidenta Kenedyho nevytvořila absolutně nic, co by se dalo pojmenovat jako kladný gradient civilizace. Jediné prostředí, ve kterém se vraždící dinosauří monstra USA a spol. a jejich podřízené služky OSN/UN a EU a spol. cítí dobře a ve kterém chtějí a umí žít a "vládnout" je prostředí Jurského parku. A každý politický element, který chce anebo musí s těmito vraždícími politickými monstry spolupracovat a obchodovat, musí jim prokazovat náboženskou úctu obětováním lidských životů a proléváním potoků krve ve jménu démo(n)kracie. To platí i na politický element Izraelského státu, který si již potřetí v historii podřezává pod sebou větev na stromě života...
Západní společnost je "mrtvá". Nemá žádnou civilizační hodnotu. Nemá žádnou koncepci civilizačního rozvoje. Má jenom globální koncepci globální nenažranosti. To je podstata hodnot Slouhů Smrtihlava (SS). Není o co stát. Není žádný důvod ani jenom "diplomaticky" předstírat, že má význam usilovat o členství v EU a spol. a usilovat o přízeň monster USA a spol. a OSN/UN a spol. Přízeň těchto monster má stejnou cenu jako přízeň netvora Minotaura, který je popsán v řeckých bájích jako ozvěna vzpomínek na monstruózní světovládní Atlantídu z období před Potopou Světa... Nashledanou v lepších časech...to svého času řekl Werich.

364291

22.5.2018 12:28

RE: Jurský park

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 364291

Lepšie sa to ani nedá popísať, jednotka.

364295

22.5.2018 13:01

RE: Jurský park

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 364291

> ... je dokladem o neexistenci koncepce civilizačního vývoje tzv. "západní" společnosti.

A Vy pane Butoro znáte nějakou správnou " koncepci civilizačního vývoje" ? Buďte tak moc hodný a sdělte nám alespoň její stručnou osnovu.

Moc děkuji [smích]
Vojta

364296

22.5.2018 23:47

RE: Jurský park

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 364296

Vývoj člověka a společnosti závisí na vývoji individuálního a kolektivního poznání. Má význam pro živé rozumem nadané lidi. Platí, že nejenom ve fyzikálním světě ale i ve světě živých rozumem nadaných lidí funguje zákon akce a reakce. Z tohoto zákona je odvozen známý základní princip pro sociálně organizovanou společnost :
Nedělejte jiným lidem to, co nechcete aby oni nedělali vám.
Další známý základní princip pro dobře organizovanou sociálně fungující společnost je princip ochrany života. Totiž abyste mohl myslet a vyvíjet se musíte byt živý a živý v živém prostředí. Musíte být zdravý, mít přístup k potravinám, musíte mít oblečení a ubytování, musíte mít přístup k vodě a energiím, musíte mít k dispozici prostředky k dopravě a komunikaci a pochopitelně musí být přítomný dýchatelný vzduch.
Lidé - muži a ženy a jejich děti - musí spolunažívat v mírovém prostředí ve vzájemné úctě a lásce a přátelství. To je základ každé dobré společnosti. Takto založené civilizační lidské společenství se může kvalitně vyvíjet i v dalších oblastech, zejména v oblasti techniky. A opět je podstatný základní civilizační princip dobře se vyvíjecí sociálně organizované společnosti:
Nedělejte jiným společenstvím lidí to, co nechcete aby oni nedělali vám.

Je nemravní upírat mírové prostředí pro vývoj jiným lidem a společenstvím lidí.

Vlády tzv. západních států a společnosti výše uvedené základní principy vývoje již dávno opustily. Celé jejich vývojové "snažení" ovládá pouze globální princip moci a globální nenažranosti. Více k této tématice není co dodat, protože to by vedlo k nepřetržitému rozebírání zla a chaosu a degradace světa.

364302

23.5.2018 19:14

RE: Jurský park

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 364302

Hmm, tak to není nic pro pana Vojtu. Ten uznává jen právo silnějšího (vraždění, znásilňování, plenění, ničení) , modlu peněz (ber kde ber bez ohledu na morálku) a nezřízený konzum. Jeho otázka byla jen provokace.

364312

24.5.2018 12:21

druhá strana mince

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 364302

Popsal jste to hezky. Ale chybí imunitní systém - princip reciprocity. Společnost (jedinec) , která koná dobro vůči společnosti (jedinci) , která koná zlo, zákonitě zanikne a zmizí v utrpení a hoři.
Žádné nastavování druhé , třetí, čtvrté ... tváře . Dokud toto nepřijmete, dotud budete pouze potravou pro predátory.

364326

25.5.2018 14:33

RE: Jurský park

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 364302

Děkuji pane Butoro za Vaši obsáhlou odpověď. Naprosto souhlasím s Vámi uvedeným základním principem mravním, "nečiň druhým to, co nechceš ...".
Ovšem velmi na vahách jsem s Vaším

> Musíte být zdravý, mít přístup k potravinám, musíte mít oblečení a ubytování, musíte mít přístup k vodě a energiím, musíte mít k dispozici prostředky k dopravě a komunikaci a ...

Pokud na toto vše mám v lidské společnosti PRÁVO, nezbytně musí existovat někdo, kdo má POVINNOST mi toto vše zajišťovat. Vyjděme na chvíli z předpokladu, že jsem jedním z několika milionů obyvatel slumu na předměstí Karáčí. Se svou partnerkou a šesti dětmi žiji v plechové boudě 1+0 bez zdroje vody a elektřiny. V útrobách mám na místo potravy jen několik kilogramů parazitických červů. KDO JE ODPOVĚDNÝ za tento můj žalostný stav? Jak bude tento lotr (či lotři) potrestán za to, že mi neopatřuje to vše, co Vy pokládáte za mé samozřejmé lidské právo?

Přeji pěkný den
Vojta

364343

27.5.2018 9:14

RE: Jurský park

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 364343

Přeji hezký den. Situace v zemích, které přijaly systém bezohledné vlády tzv. "západních" hodnot umožňuje vznik těchto území a těchto lokalit s koncentrovanou bídou, tj. slumů/brlohů/ostrovů beznaděje. Je to příznačný symptom nemocné společnosti, ve které vládne svět kapitálu bez humanismu.

K vytváření těchto slumů v našem prostředí vytváří podmínky ti, co z pozic svých tzv. "funkcí" uvádějí do praxe barbarské zákony na podporu masové imigrace pod přímým vedením darebácké vlády USA a spol. a jejich služky OSN/UN, a spolupracující bílé otrokyně organizované ve zmanipulované struktuře tzv.EU.

Pod falešnými záminkami o pomoci tyto barbarské instituce organizují půdu pro vznik slumů/brlohů/ostrovu beznaděje tam, kde ještě nejsou. Pod barbarským vlivem těchto světovládních monster se i zdravější část světa infikuje otroctvím, kterého vnějším projevem jsou Vámi uvedené slumy. Americké monstrum ze svého Labyrintu v Pyramidě Moci organizuje svět do stavu, který odpovídá úrovni myšlení otrokářske demokracie starověkého Babylonu a starověkého Říma. Civilizační vývoj lidí v současnosti se jim daří ovlivňovat směrem k "hodnotám" starověkých otrokářských monster a směrem k šíření a rozšiřování slumů pomocí tzv. imigračních rádoby "zákonů" a falešných OSN/UN Agend. Ale to jim stejně nepomůže prodloužit existenci jejich nemocného systému západních hodnot. Kdyby mysleli, tak ty slumy by nebyly. Ale jelikož nemyslí, tak chtějí slumy zavést i u nás...

364360

22.5.2018 13:08

RE: Jurský park

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 364291

Je to primitivní vexlácká civilizace, pro kterou nemá žádnou hodnotu to, co se nedá zpeněžit. Tak to znehodnotí.

"Pink Floyd - Another Brick In The Wall"
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

364297

22.5.2018 11:41

Skvělý, stručný popis sitiace v Palestíně a pokrytectvá záp. "demokratů"

R.E. 46.?.?.?

...Jak říkali svého času tatíček Masaříček:" každý stát žije z ideí na kterých vznikl" a já dodávám:"..a protože Izrael vznikl na terorizmu, tak z něj i žije..." a to nejen v nešťastné Palestíně...
Už brzy budeme moci, my ignorantští blbci v Evropě, poznat na vlastní kůži, jak se cítí Palestinci, neboť si ten luxus dopřejeme laskavostí sionistů také, ale bude to vše jaksi naruby...
Ti, kteří nás budou připravovat o náš tisíciletý lébensraum, nebudou židé, nýbrž mohamedáni, připravení o svůj lébensraum právě židy na Středním východě a i jinde, např. v Afghánistánu a organizující ten potok běženců do Evropy plné ignorantů a zrádců...a vyháněni těmi mohamedány budou i zdejší židé a jejich sympatizanti, kteří se tak vehementně staví za Izrael a jeho politiku vůči Arabům...
Řekl bych, že je to dokonalé, ale nikoli díky naprosto mylně všeobecně proklamované genialitě židů, ale naopak díky idiocii, ignorantství a absenci morálky u nás Evropanů...a ktomu nám dopomáhej Bůh ve všech jeho podobách, co jich v myslích lidí je...[chechtot]

364292

22.5.2018 15:57

Kobylky a jadrový precedens

Lubosmat 212.?.?.?

Podľa vyjadrení politických predstaviteľov zemí, z ktorých migranti v EU pochádzajú, sa jedná o tú najúbohejšiu a najmenej vzdelanú spodinu spoločnosti, ktorá sa dozvedela o bájnej „Atlantíde“ a vyrazila do sveta "Šťastie hľadať".

Pre týchto ľudí je vražda len prostriedkom prežitia, ak chcete lepšie pochopiť v akom svete väčšina z nich vyrastala a čoho sú títo ľudia schopní, pozrite si brazílsky film Fernanda Meirellesa Mesto bohov:

https://www.csfd.cz/film/88625-mesto-bohu/prehled/.

Naši cigáni boli pre EU obrovským politickým problémom, až na hranici odmietnutia vyplácania Eurofondov, pritom sú len slabým odvarom toho čo EU namiešali Sorošovské vývarovne sociálneho inžinierstva.

Severokórejský problém sa nám snažia ukázať vo farbách denuklearizácie, ale kde je pravda ani srnky v lese netušia. Severokórejský vodca si vynútil rešpekt na medzinárodnej scéne a dokonca prísľub audiencie u samotného guru Ameriky a blízkeho vesmíru, prezidenta spojených štátov amerických.

Podobného scenára sa bojí „Israel“, ak by bol jadrový program v Iráne zavŕšený, skončila by politika „Israela“ na blízkom východe obrovským fiaskom, z toho by ho už bez atómového armagedonu nevysekal ani „Fašington“.

364298

22.5.2018 19:03

Rozhodnuti o lidu bez lidu

co na tom zalezi 173.?.?.?

Podobne jako Mnichovskou Smlouvou bylo britskymi zradci rozhodnuto o osudu ceskoslovenskeho lidu, tj. bez nich, stejne tak bylo rozhodnuto o domorodem lidu Palestiny. Ti na rozdil od potomku loupezivych Chazaru na uzemi ziji od nepameti, velmi pravdepodobne mnozi z nich jsouce potomky Judejcu ci Judeancu (zadnych "Z/zidu" - to je vymysl talmudistu a chazaru) od doby okupace Rimany, kteri odmitli se podrobit moralne zdegenerovanym Farizejum.
Jak je videt z textu deklarace, "uprimny" Balfour, jako spravny Anglican-podrazak, nasliboval ze obcanska prava Palestincu budou respektovana ...


Ministerstvo zahraničí
2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno Kabinetem.
„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodit občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“
Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Upřímně Váš
Arthur James Balfour.

364300

23.5.2018 0:42

Celou pravdu stejně neznáme

F&T 212.?.?.?

Nechápu vůbec ty palestince, proč se tam takto nechají střílet. Je to naprosto nelogické. Možná, že je to projevem jejich zoufalství a bezmoci a nebo je tam tlačí jejich vůdce(i) aby měli informace do světových médií.

Na druhé straně může být pravda, že házeli molotovovy koktejly na pohraničníky a to by si žádný pohraničník nenechal líbit. To už zase na těch fotografiích vidět není.

364303

23.5.2018 4:20

Je tady dobre

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364303

videt ta bezpodminecna , shrbena , snazivost a sluzebnost USA vuci Izraeli.

364304

23.5.2018 13:06

Moc tomu všemu nerozumím.

Kouba 46.?.?.?

Tento příspěvek mi připadá dost hloupý a hlavně jednostranný. Soužití mezi Araby a Židy je zatíženo mnohými velmi špatnými událostmi a je nutné slyšet obě strany a hlavně nezapomenout na vytvoření států na území Blízkého východu, nalinkované bývalými koloniálními mocnostmi. Balfour ani Milner, který samotnou deklaraci podle všeho zformuloval, snad Židy nebyli. Já vím, adresátem byl Rotschild, šéf britských sionistů. Odhlédněme od všeho toho a zkusme připustit, že cílem bylo vytvořit několik rozhádaných států, aby anglickým lordům (a posléze vládcům USA) zůstala možnost do dění v regionu kdykoliv zasáhnout. Izrael je pochopitelně umělým útvarem, ale ostatní státy také. Vše se stalo ve snaze zabránit silnému panarabskému státu, který by podobným vlivům bránil.
Také je nutné mít na paměti, že když už tam ti Židé jsou, musí se bránit. Východní Jeruzalém by stále zůstal arabský, kdyby před šestidenní válkou Egypt a další arabské státy včetně váhajícího Jordánska neharašily zbraněmi.
Uzavřu jen svým oblíbeným tvrzením, že dokud budou na válkách leckteří vydělávat, budou umírat lidé. Ti leckteří pocházejí ze všech možných houfů – židovských, arabských, britských, francouzských, ale také ruských oligarchů.

364308

24.5.2018 9:45

RE: Moc tomu všemu nerozumím.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 364308

Přesně tak, když se houfy přistěhovalců valily do Ameriky, museli se bránit před Indiány kdekoliv, kam přišli. Inu, hned poté, co zapálili jejich vesnici, znásilnili jejich ženy a zabili jejich děti. Bránit se člověk musí, to je svatá pravda.

Proto také federální vláda USA vyplácela půl dolaru za indiánský skalp, aby přistěhovalci za to bránění něco měli.

A když se chazarské bandy začaly valit do Palestiny, původní židové, kteří s okolními muslimy (stejné krve, jen jiného náboženství) žili v klidu, začali být značně nervózní, když viděli, jak se chazarské bandy brání, například v Dajr Jásín.

Jací Palestinci

364323

23.5.2018 23:38

Odvolat izraelské vyslance

Alan Mateska 94.?.?.?

případne zavést další sankce vůči teroristickému režimu Netanjahua.

364318

Příspěvků: 19

22.05. 10:35  Pindostanu je jedno
22.05. 10:39 J_Pitralon  Komplexní dílo umanutých neocon teroristů
22.05. 11:18 Svatoslav Butora  Jurský park
22.05. 12:28 vladimir7  RE: Jurský park
22.05. 13:01  RE: Jurský park
22.05. 23:47 Svatoslav Butora  RE: Jurský park
23.05. 19:14 Lovec idiotů  RE: Jurský park
24.05. 12:21 výjimečné porušení omerty  druhá strana mince
25.05. 14:33  RE: Jurský park
27.05. 09:14 Svatoslav Butora  RE: Jurský park
22.05. 13:08 J_Pitralon  RE: Jurský park
22.05. 11:41 R.E.  Skvělý, stručný popis sitiace v Palestíně a pokrytectvá záp. "demokratů"
22.05. 15:57 Lubosmat  Kobylky a jadrový precedens
22.05. 19:03 co na tom zalezi  Rozhodnuti o lidu bez lidu
23.05. 00:42 F&T  Celou pravdu stejně neznáme
23.05. 04:20 Favela  Je tady dobre
23.05. 13:06 Kouba  Moc tomu všemu nerozumím.
24.05. 09:45 Lovec idiotů  RE: Moc tomu všemu nerozumím.
23.05. 23:38 Alan Mateska  Odvolat izraelské vyslance

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 0

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 4

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,75 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
23,76 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 823,86 Kč
1 unce stříbra
523,16 Kč
Bitcoin
1 371 716,72 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 538