Diskuze k článku

Kalergiho plán

Příspěvků 27

18.5.2018 7:45

Další šílenost

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Ďelají to navzdory přáním občanů. Obyčejní Evropané už nechtějí migranty a toto kulturní obohacování a říkají to jasně. Bohužel elity je pořád neposlouchají. nakonec to asi skončí revolucí, pokud to bude takhle pokračovat.

http://www.epshark.cz/clanek/688/tema-cislo-jedna

364241

26.5.2018 9:43

RE: Další šílenost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 364241

Nikoli revolucí, ale skončí to válkou mezi domorodým obyvatelstvam a afro-asijskými vetřelci. A bude to drsné, protože společně s vojáky je na evropský kontinent pašováno velké množství zbraní (viz kotejner plný ručních automatických zbraní zachycený řeckými celníky cca 2 roky zpátky - kapka v moři).
Oni nemají co ztratit, takže budou zběsilí a vražední. My můžeme ztratit vše, co naši předkové budovali na NAŠEM kontinentě po staletí a k tomu naše životy.
Jinak nemám rád, když se tak jednoznačně obviňují židé. Oni budou pomáhat té panské rase, což jsou hyperbohatí globalisté, ovládat masy jako "manažeři", protože jsou chytří a vzdělaní, ale ta panská rasa je tvořena lidmi různého vyznání (Rockefelleři jsou protestanti), byť židů je tam většina, ale také asiaté. Však koneckonců sionismus je dílem WASP - white anglo-saxon protestants

364349

18.5.2018 8:23

Nic není nemožné

J_Pitralon 178.?.?.?

IBM a holokaust:
https://www.root.cz/serialy/derne-stitky-a-holocau...

364243

18.5.2018 10:15

Kalergi

vladimir7 195.?.?.?

Vysvetlite mi niekto prosím, ako je možné, že Ríšsky vodca toto videl, a popísal udalosti ktoré sa ešte len udejú od teraz o nejakých 50 - 100 rokov, v dvadsiatych a tridsiatych rokoch minulého storočia ?

364244

18.5.2018 14:24

RE: Kalergi, skvělý článek

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 364244

Pokud říšským „vůdcem“ myslíte šíleného zdrogovaného šaška s knírkem, tak ten byl loutkou banksterů (Schiff, Warburgove, Rothschildi, Rockefellerove, Morgani…-viz. Deschner; Moloch), organizátorů druhé světové války. Kromě toho „vůdce“ toho moc nepopsal, Mein Kampf byl xxdovským dílem (viz. Klimov, Boží národ).

Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi (něm. Richard Nicolaus Graf Coudenhove-Kalergi) (16. listopadu 1894, Tokio - 27. července 1972 Schruns, Rakousko) byl spoluzakladatel Panevropské unie. Coudenhove-Kalergi se narodil v Tokiu, vyrůstal v Rakousku, jeho domovem byla Francie a měl československé občanství (světoobčan, světoparchant).
Když mu byl jeden rok, přestěhovali se jeho rodiče do Poběžovic v Čechách. Byl vzděláván soukromými učiteli a svým otcem. Později přestoupil na Theresianum ve Vídni a poté studoval na vídeňské univerzitě (Alma Mater Rudolphina) filosofii a dějiny. Roku 1916 promoval na doktora filosofie.
V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“. Mezi prvními podporovateli byli politici Masaryk a Beneš. Xido zednářské hnutí Panevropan předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy (světoobčanskými bankstery). Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě.
Po druhé světové válce Kalergi spolupracoval s Winstonem Churchillem, nadále s xxdo zednářskou lóží B’nai B’rith a xido chazarskými bankstery.
Kalergi nebyl Xidem, jen křížencem xxdo-Chazara a xxdo-Japonky. Kalergi byl geneticky a výchovně postižen xxdismem.

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.

„Nejúčinnější způsob likvidace lidu je znepřístupnění pochopení jeho vlastní minulosti“ (Orwell)

Likvidace národů debilizací a hordami nájezdníků, migrantů s „právem“ na lepší život (xxdovský vynález). S nadáním nanejvýš krátkodobé strategie a ještě s vymytými mozky islámem (xxdovským otrokářským vynálezem). „Právem“ na sociální dávky (xxdovský vynález) z daní likvidovaných evropských domorodců.

Pozorujte, co dělají Babišovo poskoci, kupříkladu ten xido chazarský šmejd v roli ministra vnitra, a co prosazuje jeho možný nástupce Hamáček.
Míroválka na cizích územích, vměšování se do cizích záležitostí podle přání xido-banksterů (ale za naše peníze, za naše daně).
A "integrace" chudáků ekonomických nezaměstnatelných islamistických migrantů.

364250

18.5.2018 14:47

RE: Kalergi

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 364244

re: vladimir7

Vysvetlite mi niekto prosím, ako je možné, že Ríšsky vodca toto videl, a popísal udalosti ktoré sa ešte len udejú od teraz o nejakých 50 - 100 rokov, v dvadsiatych a tridsiatych rokoch minulého storočia ?


Je to hlavne z toho dôvodu, že tieto plány pochádzajú už z konca 19. storočia (Protokoly Sionských mudrcov a iná podobná agenda) a že začali byť realizované už okolo roku 1900. Arogancia ich realizátorov však bola tak silná, že sa svoj podiel často vôbec nesnažili skrývať. Teror bolševickej revolúcie v Rusku ako aj ekonomický chaos Weimarskej republiky z 1920tych rokov bol viditeľne v ich réžii a bolo to zrejmé väčšine ľudí tej doby, aj keď nebolo v ich silách tomu vzdorovať.

Už v 19. storočí existovalo množstvo kvalitnej literatúry silne kritickej k židom, ktorá dokladovala ich "vyvoleneckú" mentalitu a ich svetovládne snahy. Ďalšia podobná literatúra vychádzala v 1920tych rokoch, hlavne v Nemecku. Z nej okrem iného čerpal aj spomínaný rakúsky maliar.

Plány sionských mudrcov sa následne spomalili neplánovanými komplikáciami v podobe výsledku druhej svetovej vojny, nástupu tvrdohlavého Stalina, studenej vojny atď. Preto plán, o ktorom predpokladali sionskí mudrci v roku 1897, že sa im ho podarí zrealizovať za 20 rokov, nebol hotový ani koncom 20. storočia. Ale oni sa nevzdávajú a ďalej v týchto snahách pokračujú, znovu a znovu, iba s miernymi modifikáciami. Práve preto sú mnohé súčasné udalosti tak podobné udalostiam zo začiatku 20.storočia.

Široký prehľad k tejto téme je k dispozícii tu: Protokoly Sionských mudrcov v širokom historickom kontexte https://diskuter.wordpress.com/2017/12/07/protokol...

Pokiaľ by mal niekto záujem o hĺbkové štúdium odbornej literatúru, k dispozícii je niekoľko kvalitných online knižníc s "tabuizovanými" knihami:

- Spiknutí proti církvi a lidstvu http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/ Kresťansky ladená literatúra s tematikou boja proti sionizmu
- Národní vzdělávací institut http://www.vzdelavaci-institut.info/ Najrozsiahlejší zdroj najrôznejších tabuizovaných kníh
- NWOO knižnica http://www.nwoo.org/literatura-a-ke-stazeni/ Hlavne beletria k tematike boja proti NWO

Najdôležitejšie knihy sa nachádzajú vo všetkých troch knižniciach.

Prezentované sú hlavne preklady zahraničných kníh z 19. storočia a prvej polovice 20.storočia, ktoré však v mnohých ohľadoch sú stále plne aktuálne.

364251

18.5.2018 14:57

RE: Kalergi

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 364251

Tak na moje veľké prekvapenie a sklamanie sa zjavne niekto adminovi NWOO vyhrážal do tej miery, že väčšinu najzaujímavejších kníh z online knižnice radšej stiahol.

Tu je archívna kópia s výrazne širšou ponukou:
https://web.archive.org/web/20170207004708/http://...

364252

20.5.2018 14:05

RE: Kalergi____jeho Dcera Von Jezibaba

Robin 109.?.?.?

Reakce na 364244

Asi pred 10 rokama V Olomocu dostala Barbara Calergi prestizni cenu od Charty 77, bylo to v dobe, kdy se o Kalergi jeste nemluvilo. Dival jsem se na tu "profesorku, dochtorku, nezavislou novinarku" No musim konstatovat, ze stara stetka neumi napocitat ani do desiti _ [velký smích]
-Bylo to v Mestskym divadle patrici mestu Olomouc.
-Vyhlasoval to zukunt fond Charty 77
-Kolem baraku se poflakovalo hodne prestiznich Gauneru
- Hlasovani o udeleni ceny probehlo jednomysne

___Calergiovci jsou pouze Marionety !!

364274

18.5.2018 13:09

Svět kapitálu bez humanismu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den, i když svět, ve kterém musíme žít, se stává každým rokem více pro žití nevhodným místem. Ty informační "jablíčka" z komentovaného článku padly daleko od svého "stromu". Nejsou z Avramova stromu. Tak dlouho ti autoři sedeli s mocnými až se stali ne-mocnými. Nejlepší a přitom neškodný návod na genetické manipulace je vtipně objasněn příběhem a větou z jednoho báječného českého filmu, která zní: ...a což takhle dát si špenát... Po zmenšení velikosti "oveček" se zmenší náklady na EU-velkostáj, počet míst pro ustájení se znásobí a moc "bačů" v bruselské kolibě se také znásobí. Tak proč si nedát špenát...
Spestření koncepce EU- velkostáje povinným užívaním špenátu positivně ovlivní vývoj společenských vztahů k tomu, aby se umělé organizování přirozeného světa konečně ne-povedlo.

364249

18.5.2018 17:34

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (cast 1)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zde jeden ze sama sebou vyhlasenymi za bohy, rabin Rabinovich, pripomina dalsim b-hum plneni osnov Talmudu, Protokolu a Kalgeriho planu ...


RABIN RABINOVICH, 12. LEDNA 1952

Zpráva z Evropy provedla následující projev rabína Emmanuela Rabinoviče před zvláštním zasedáním rady evropských rabínů v Budapešti v Maďarsku dne 12. ledna 1952:

"Pozdravy, mé děti, byla jste svolani, abychom rekapitulovali hlavní kroky nového programu. Jak víte, doufali jsme, že uplyne dvacet let mezi válkami, abychom upevnili velké zisky, které jsme udělali z druhé světové války, čísla v některých důležitých oblastech vzbudí opozici vůči nám a nyní musíme pracovat všemi prostředky, které máme k dispozici, abychom zničili III. světovou válku během pěti let. Zatim jsme nezpusobili třetí světovou válku, ale zahájili korejskou válku 25. června, 1950 objednali severokorejskou armádu, aby zahájila překvapivý útok na Jižní Koreu. 26. června Bezpečnostní rada OSN odsoudila invazi za agresi a nařídila stažení invazních sil a 27. června 1950 nám nařídil náš židovský americký prezident Truman leteckých a námořních jednotek, aby přijaly nařízení OSN. Neplnily plné cíle a podnítily svržení jižního Vietnamu Ngo Dinh Diem, předsedy vlády Bao Dai, který v roce 1955 sesadil monarchu a založil se svou republikou se svým prezidentem. Diem použil silnou podporu USA, aby vytvořil autoritářský režim, který se brzy rozrostl do rozsáhlé války, přičemž židovský tlak zvyšuje angažovanost USA.

Cíl, na který jsme se soustředili za poslednich tri tisíce let, je konečně v dosahu, a protože jeho naplnění je tak zřejmé, musíme zvýšit naše úsilí a opatrnost desetkrát. Mohu vám bezpečně slíbit, že naše rasa přijme své místo na světě, kde každý Žid je král a každý pohlavár otrokem! (Potlesk ze shromáždění). Vzpomínáte si na úspěch naší propagandistické kampaně ve třicátých letech minulého století, která vyvolala protiamerické vášně v Německu a zároveň vyvolávala proti německé vášně v Americe, kampaň, která vyvrcholila druhou světovou válkou. Podobná propagandistická kampaň se nyní intenzivně vede po celém světě. Válečná horečka je v Rusku zpracovávána neustálým protiamerickým baráží, zatímco celostátní protikomunistická strach je rozsáhlá Amerika. Tato kampaň nucuje všechny menší národy zvolit si mezi partnerstvím Ruska nebo spojenectvím se Spojenými státy. Naším nejpalčivějším problémem v současnosti je zanícení militantního ducha Američanů. Ztroskotání zákona o univerzálním vojenském výcviku bylo velkým překážkou v našich plánech, ale jsme si jistí, že po Kongresu okamžitě po volbách v roce 1952 přijde vhodná opatření.

364253

18.5.2018 17:35

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Rusové, stejně jako asijští národy, jsou dobře pod kontrolou a nepředstavují žádné námitky vůči válce, ale musíme počkat na zajištění Američanů.Doufáme, že to bude souviset s problematikou antisemitismu, která pracovala tak dobře, že sjednotila Američany proti Německu. S velkou mírou počítáme s hlášeními o antisemitských pobouřeních v Rusku, abychom zesílili rozhořčení ve Spojených státech a vytvořili přední stranu solidarity proti sovětské moci.

Současně, abychom Američanům demonstrovali realitu antisemitizmu, postoupíme prostřednictvím nových zdrojů velké částky peněz k otevřeně antisemitským prvkům v Americe, abychom zvýšili jejich účinnost, a budeme probíhat antisemitské ohniska v několika jejich největších městech . To bude sloužit dvojímu účelu vystavení reakčních sektorů v Americe, které pak mohou být umlčeny, a svařování Spojených států do oddané anti-ruské jednotky. (Poznámka: - Protokol Sion č. 9, odstavec 2 uvádí, že antisemitismus je řízen nami, v době tohoto projevu sme již zahájili nas antisemitismus v Československu – Pzn.: Falesne poveseni Slanskeho a dalsich 10 zidu. Ti poveseni nebyli, ale dopraveni z Ceskoslovenska ven …). Během pěti let tento program dosáhne svého cíle - Třetí světová válka, která bude před ničením všech předchozích soutěží. Izraelci zůstanou samozřejmě neutrální, a když budou obě strany zničeny a vyčerpány, rozhodneme se a zaslání kontrolních komisí do všech zničených zemí.Tato válka skončí po celou dobu našeho boje proti gojimům.

Budeme otevřeně odhalovat naši identitu s rasami Asie a Afriky. Mohu s jistotou říci, že se nyní rodi poslední generace bílých dětí. Naše kontrolní komise budou v zájmu míru a utlumení mezilidského napětí.

Zakázat Bilym, aby se mnozili s Bílými. Bílé ženy se musí obcovat s členy tmavých ras, bíli muži s černými ženami. Tak Bílá Rasa zmizí, protože smíšení temnoty s Bílým znamená konec Bílého muže a náš nejnebezpečnější nepřítel se stane pouhou vzpomínkou. Budeme se pustit do doby desetitisíce let míru a spousty, Pax Judaica a naše rasa bude vládnout nepochybně po celém světě. Naše nadřazená inteligence nám umožní snadno udržet si mistrovství nad světem temných národů.

364254

19.5.2018 18:35

RE: Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 364254

>antisemitismus v Československu – Pzn.: Falesne poveseni Slanskeho a dalsich 10 xidu. Ti poveseni nebyli, ale dopraveni z Ceskoslovenska ven

Slánského xxdo komunisti nezahubili, ale vysídlili?

Byl by ještě jiný zdroj tohoto tvrzení?

364269

20.5.2018 5:43

RE: Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 364269

Mate-li zajem, zkuste si na Internetu vyhledat radu nesrovnalosti (pokud to uz neodstranili) ohledne "popravy" Salzmana a jeho obrezanych druhu. Ja jsem si to nekdy pred 15 lety posbiral, vcetne "oficialnich" zdroju, ale vzhledem rozsahlosti nemuzu zde uverejnit.
Zadni svedci neexistuji (kde je nejvetsi tma? V noci, v tunelu, v p%deli cernocha), vse bylo super tajne (zatimco treba na veseni KH Franka se prislo podivat desetitisice pomsty chtivych gojimu, fotky zlyncovaneho Mussoliniho, v Norimberku povesenych nazi oficiru kolovaly po celem svete), ale zato existuje nekolik "oficialnich" verzi, zakoncene tim, ze "Stb v noci tajne rozfoukala popel nekde za Prahou"....
Treba jedna:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Sl%C3%A1nsk%C3%BD
Tresty smrti byly vykonány oběšením dne 3. prosince 1952 v době od 03.06 do 05.37 hod. v pankrácké věznici na popravišti za nemocnicí. Těla popravených byla ještě téhož dne zpopelněna ve strašnickém krematoriu a popel rozptýlen v okolí Prahy.
Jina verze rika ze to spopelneni bylo vic jak za mesic (Stb asi ty mrtvoly drzela v mrazaku): http://www.totalmag.cz/spolecnost/43-udalosti/3716-rudolf-slansky-od-skvleho-zjevu-revolucionae-po-kdce-naroda.html
3. prosince 1952 bylo na Pankráci popraveno oběšením 11 ze 14ti obžalovaných v tzv. „Slánského procesu“. Rudolf Slánský v něm byl usvědčen jako hlava širokého protistátního spiknutí. Popravení byli zpopelněni v LEDNU 1953, a jejich popel byl vysypán někde na silnici severně od Prahy.
Dalsi verze rika ze byli poveseni na VEREJNOSTI:
publicly hanged at Pankrác Prison on 3 December 1952. His body was cremated and the ashes were scattered on an icy road outside of Prague.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Sl%C3%A1nsk%C3%BD
Kdyz verze se rozchazi, kredibilita je ztracena.
Nicmene, bez Salzmana by nebylo zbrani pro vase xxdy v Palestine (na povoleni od Stalina), nebylo by Izrahelle. Take, po zavrazdeni Volke Bernadotte, kdy Britove byli vrahum na stope, chazarsti zlocinci byli tajne dopraveni zvlastnim letadlem do urytu - v te dobe uz komunistickem Ceskoslovensku - a Salzmanem na nejvyssim postu sekretare UVKSC ..
V dobe kdy bolsevismus byl uz dobre zajet mezi gojimy, tak xxde se potrebovali distancovat od faktu, ze toto zlo sami zpachtovali. Aferou Slanskeho a dalsich 10 xxdu vyvolali mezi gojimy "antisemitickou" histerii, a dosahli ceho potrebovali: Ze xxde jsou anti-komunisticti, reakcni a pro-zapadni a sionisticke elementy .. Psychologie a manipulace gojimskych mysli (pres Freunda) je jednou z nejsilnejch xxdovskych zbrani az dodnes.

364271

18.5.2018 23:20

Torontske protokoly-bod 5.-migracia...

Alena 93.?.?.?

Torontske protokoly:plany na 50 rokov-su z r. 1967 cize plan do 2017...uplne to koresponduje s dnesnou realitou-plan sa zmenil na skutocnost...k migracii vid bod 5.) http://dolezite.sk/old/TORONTSKE_PROTOKOLY_31.html

364258

19.5.2018 15:08

6. Výrobu veľkých priemyselných komplexov fungujúcich v západnom svete, postupne premiestniť do tých štátov, ktoré ešte

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364258

6. Výrobu veľkých priemyselných komplexov fungujúcich v západnom svete, postupne premiestniť do tých štátov, ktoré ešte veria vo všemocnosti trhového hospodárstva a ich hlad po devízach, zatlačí do pozadia aj najelementárnejšie protiopatrenia: do krajín Východnej Európy, krajiny Stredozemného mora a Južná Amerika. Samozrejme, nadnárodné spoločnosti len do tej doby tam zostanú, kým im pracovnú silu môžu ponúknuť za otrockú cenu. Akonáhľe to bude potrebné a politické zmeny to umožnia, treba ísť ďalej na východ: Sovietsky zväz, Čína a ostatné Ázijské krajiny. Hostiteľské krajiny nahovoriť, aby brali úvery od medzinárodných peňažných inštitúcií (od IMF a Svetovej banky, ktoré je v našom vlastníctve). Keby sa zdráhali úverov, je treba zakolísať s ich ekonomikou, vyvolať krízu, nahnať ich do špirály zadlženosti, potom nepriamo nútiť ich aby pokrivkávali z jedného krízového rozpočtu do druhého krízového rozpočtu.
7. Vytvoríme globálne hospodárstvo (Économie Globale), nad ktorým nebudú môcť vykonávať žiadnu kontrolu ani národné štáty, ani odbory.[bliji]

364264

19.5.2018 15:25

Dušan Radovanovič - osamělá vlaštovka české žurnalistiky

r.m. 31.?.?.?

Dušan Radovanovič: Jsou Palestinci lidmi druhé kategorie?
https://plus.rozhlas.cz/dusan-radovanovic-jsou-pal...
„60 lidí včetně dětí zabito při demonstraci proti prezidentu Putinovi. Další tisíce byly zraněny.“ Přestože si o zemi Vladimira Vladimiroviče můžeme myslet ledacos, bezpochyby by nás taková zpráva šokovala a vyvolala vlny demonstrací a odporu.
Přesto taková zpráva zazněla. Týkala se Izraele – civilizovaného státu, který je považován za evropský.
-
Málem bych zapoměl ještě na Daniela Veselého na Blistech a Terezu Spencerovou. Nicméně! Najít v židizovaném ČRo rozumného autora je skutečně ojedinělé.
Jinak samý Svazák s šábesdeklem.

364266

20.5.2018 9:08

Pozrime poriadne

ppppp 81.?.?.?

Na stranku www.paneuropa.org
kde je europoslankyna Zaborska viceprezidentkou a spolok uvadza, ze navazuje na Kalergiho odkaz, prezidentom je Habsburg ml.
Je to jasny stret zaujmov. Aj Cesko tam ma svojich zastupcov, vid polozka members.
Celkovo je to vsetko pokus predatorov na kolonizaciu a okupaciu. Uplne jed o, ci medzi predatormi figuruju ozajstni Zidia, Chazari,Anglosasi, alebo ktokolvek, komu sa paci ich nadvlada, a chce sa dostat medzi nich do parazitickej smotanky.
https://www.youtube.com/watch?v=XC2UTTvXms0

364272

21.5.2018 2:10

RE: Pozrime poriadne. Tak som sa pozrel

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364272

strojový překlad z němčiny, je docela dobrý a nebudu to moc pravovat, když je to srozumitelné, že ehm, ehm
http://www.paneuropa.org/
Evropská unie Pan-Europa vyzývá k politické integraci Evropy v oblasti vnitřní a vnější bezpečnosti, technologie a výzkumu a komplexní evropskou ústavní smlouvu pro Evropskou unii. Je odhodlána k nezávislé evropské obraně v partnerství s NATO.
Pan-evropská parlamentní skupina v Evropském parlamentu pod vedením rakouského MEP Dr. Paul Rübiga má více než 120 poslanců z téměř všech členských států EU a pravidelně se schází během parlamentních zasedání ve Štrasburku.
-
začínají Kalergim, kde ho vynáší do nebes, ale kdyby nepotkal Otto Habsburka, neměl ani vindru na jakoukoliv činnost, 120 poslanců na špagátech mají, má u nich Soros krtka? Měl by mít, je to konkurence v oboru geopolitického fantazírování z veřejných peněz přeplácených rádoby (j)elit.

364280

21.5.2018 7:07

Smutné

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Smutné. Lidé už toho mají plné zuby. Lidé už mají plné zuby politické korektnosti a multikulturalismu. Multikulturalismus štěpí společnost přináší rozbroje, násilí a konflikt. A to přesně asi politici chtějí aby tím ospravedlnili vznik totalitního režimu.

http://www.epshark.cz/clanek/160/multikulturalismu...

364282

21.5.2018 14:25

Nic nového

lucifuge 37.?.?.?

Dnes občas připomínají TGM a jeho ideály, které je třeba uplatňovat. A které že to jsou? TGM byl vydržován Židy zrovna jako Kalergi. A co víc. Taťka Masaryk velice vyzdvihoval Kalergiho. Takže můžeme vidět, co byl zač. To nikdo nepřipomíná, naopak opravdu kvalitní a ušlechtilé osobnosti, jako byl Karel I. Habsburský, který byl připraven o trůn, což byla největší chyba. Samozřejmě Habsburkové byli a jsou dodnes tabu. Republika nevydržela nic, po pár letech byl konec. Dnes je konec původní lživé koncepce, ale dodnes se slaví 28. říjen. Co má společného s dnešní republikou. Den jejího zrodu žádný svátek není. Pořád nám vnucují čechoslovakismus. To nám přineslo jen davy cikánů ze Slovenska, kteří nás vemi zatěžují a budování Slovenska za českomoravské peníze, přitom ještě budou tvrdit opak. Bez nás by vůbec neexistovali. Od tkaniček do bot po univerzity, vše bylo od nás.

364286

21.5.2018 18:06

No ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 364286

Jestli se bilderberg klub panáčků světoobčanů nepřiučil na slovensku a teď to aplikují evropanům afrikou a arábií.
https://aeronet.cz/news/exkluzivne-cesky-preklad-p...

364287

22.5.2018 4:24

RE: Nic nového

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364286

Treba se drzet pravdy to byl jedna z nejvetsich prednosti TGM, taky odvaha nackove moc dobre vedeli, proc si museli pockat na jeho smrt. Chytrost a politicka proziravost, legiiim doporucil nemichat se do obcanske valky v Rusku a komunistum se nabidla behem svetove ekon. krize prace. Nevonelo jim to a TGM k tomu pouze v novinach poznamenal, jsem vam rikal, ze se jim nechce delat. Diplomacie a osobni kouzlo, nebylo lehke presvedcit velmoci, aby se smirili s padem Rakouska a my jsem po 300 letech ziskali znovu nezavislost. Ohromna pracovitost, to vi kazdy, kdo cetl Masarykovi spisy a neni to vubec lehke cteni, ponevadz to vyzaduje mit nactenou mensi knihovnu o historii, filosofii, psychologii... Ale vyplati se to, protoze se pak tak daji sdilet informace s nekym, kdo precetl zatracene mnohem vetsi knihovnu.

Mno Habsburkove zacali a prosrali 1. sv. valku, kdyz se clovek koukne do te historie, tak porazka ve valce se plati dyckinky draho. Nemluvim o tom, ze pitomi Cesi byli loajalni a Madari sama vzpoura a doslo k rakousko-uherskemu vyrovnani. A o Slovaky bych se nebal, existovali v uz za stareho Rima, ale spis daleko pred nim. Neni to zvlastni rimsti historikove pisou o porobenem Egypte, Recku, Kartagu, Galii, Britanii, Judei, Asii.... a hnedka za humnama na sever od Alp nic. Zajimave co? Uz to tak vypada, ze misto vitezstvi tam pravidelne dostali pres drzku, zmizelo par legii a chvili sekali latinu. Jak vidno cenzura byla i ve staroveku. Slovaci s nami byli v jednom state i v ramci Velke Moravy, a po jejim rozpadu Nitranske knizetstvi, ale ma to hacek jaksi jsme furt mluvili uplne stejnym jazykem. Tim padem jsem byli asi taky Slovaci. Kdyz Cesti bratri po tvrde rekatolizaci zdrhli na Slovensko, pardon do Hornich Uher, tak se aspon bez problemu domluvili. My jsme prezili Rakousko a oni Uhersko. Tedka uz jsou trochu rozdily v jazyce, ajfoun idioti se prej uz nedomluvi. [velký smích][velký smích]

364288

22.5.2018 18:55

RE: Nic nového

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 364288

Voni písmenkujou takový blbosti, že jistě musej mít košer propagandistickou knihovnu.

Z „konspirační“ knihovny (Deschner; Moloch) totiž vyplývá, že světovou válku spáchali košer banksteři.
Chtěj vědět který?
Především světoobčané kolem bankovního domu Kuhn, Loeb & Co. Warburgove a jejich košer kamarádi a armády košer kolaborantů v zájmových územích.

Xido bolševiskou revoluci v Rusku a „nacismus“/ fašismus, pak spáchala ta samá banda deprivantů.

364299

23.5.2018 8:22

RE: Nic nového

lucifuge 37.?.?.?

Reakce na 364299

No nevím, jestli s těmi blbostmi míníš mne. Pokud ano tak buď konkrétní. je jasné, že všechny války mají na svědomí židovské banky a jejich zájmy. Co by byl Hitler bez nich? Co by byla Amerika bez nich? Proto je Trump tak servilní vůči Izraeli a židovské lobby v Kongresu. To jsou ti vládci skuteční. A ne jinak to bylo s odstaněním Habsburků. Karel I. sám nic nezmohl. Paníčkové rozhodli, tak šel na Madeiru. A páníčkové rozhodli, že jejich oblíbenec, který vždy bojoval na ně, TGM, bude ustanoven presidentem a jistě mu nechali na vůli, jak to kokrétně udělat, jen musel udělat z 1. republiky židů ráj a to udělal. Ale to že založil 1. republiku na lži je pravda. Sliboval švýcarský systém a neudělal ho. Němci byli odsunuti zcela na vedlejší kolej. Morava byla v podstatě zlikvidována do bezvýznamnosti. Hranice byly namnoce udělány od oka Na Slovensku zvlášť. Maďarská území byla přičleněněna bez ohledu na důsledky. A tak bych mohl pokračovat. Kdo miluje taťku Masaryka, obdivlvovatele Kalergiho a jeho plánů, ať si ho obdivuje. Ó svatá prostoto! Vlastní likvidace náš cíl.

364305

23.5.2018 17:10

RE: Nic nového

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 364305

Konkrétně to byla odpověď na propagandistická moudra v příspěveku 364288, pisatele s IP 108…

>Treba se drzet pravdy to byl jedna z nejvetsich prednosti TGM, taky odvaha nackove moc dobre vedeli…Diplomacie a osobni kouzlo, nebylo lehke presvedcit velmoci…

Pravda, u xido-Chazara Masaryka??? Velmoci, co to je? Otrokářské zlořády ovládané xido bankstery? A lstivým bansksterům onen „pravdomluvný“ Masaryk sloužil.

>Mno Habsburkove zacali a prosrali 1. sv. valku, kdyz se clovek koukne do te historie, tak …

Příčilo se mně tvrzení, že Habsburkové začali světovou válku. To považuji za podobný žvást, debilizaci gojimů, jako že šílený bezdomovec spáchal druhou světovou.

364309

23.5.2018 18:28

RE: Nic nového

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364309

Snad to na podruhe bude srozumitelnejsi. Maturoval jsem z matiky povine a napoprve hned uspesne. Audiobook za me neexistovali. Je mi jasne, ze kdyz decka v 5-ti letech napul mluvi napul vydavaji doruzumivaci skreky v ramci tlupy, pak audioknihovna by mohla odstranit nejvaznejsi logopedicke chyby, a snad by do 20-ti mohli zvladnout dar lidske reci. S psychickym dopadem a citovou deprivaci to bude horsi. Ono pokud se citova stranka, empatie atd. v prvnich 5-ti letech zivota zanedba, tak pozdejsi psychoterapie byva narocna zdlouhava a neprilis uspesna.

Diky Bohu z maleho mnozstvi nam vyrostou psychopati. Vite jaky rozdil je mezi "svatym" a mocenskym psychopatem? Oba maji silnou vuli, charisma, inteligenci, leadership, odvahu...ale ten "svaty" ma schopnost vcitit se do utrpeni jinych bytosti a na zaklade vysokych moralnich kvalit konat naprosto odlisne na rozdil od psychopata. A generace bez lidske reci ale predevsim bez srdce - to nam kope do dveri nase ruzova budoucnost, Jestli ma hnede rajtky nebo rudy trencle se srpem a kladivem, to uz je takovy ideologicky detail. Tady mame velkeho umelce nastupujici generace, i jako ateistovi by se mi z toho zvedl kufr. Oliwer evidentne potrebuje publicitu, najaka protestni akce, ze par sedlaku vyklopi pred divadlem nekolik vlecek s hnojem, kdyby nahodou tech sracek v divadle pochybelo, aby se mel bulvar ceho chtit. Ponevadz o velkem rejzovi Oliwerovi jsem skoro nic nenasel na netu v anglictine, tak mu preju hlavni clanek aspon NYT na titulni strance, co by mlady umelec mohl chtit vice?
https://vary.idnes.cz/karlovarsky-kraj-skolstvi-pr...
https://www.novinky.cz/domaci/472661-aktiviste-cht...

O TGM evidentne nevite nic, jako kafemlejnek melete co je na netu o sionistech. Cetl jsem Forda, Protokoly, Balfourovu deklaraci, Zprava z Zelezne hory, Skrytou historii sionismu... A taky hromadu jinych veci z jineho uhlu pohledu. Jedinu zpusob jak si postavit ze zlomku vetsi obraz reality a videt fragmenty ve vzajemnych souvislostech. Matika rozumite. Davno jsem zapomel integrovat per partes, algebru, matice, ale jisty zpusob mysleni to cloveku zanecha. Sedlaci tomu rikaji zdravy rozum. Neni treba chtit po maturantech aby resili diferencialni rovnice, ale aby se naucili jistym zpusobem myslet, a to z internetu, ajfounu ani audoknizky nejde ziskat a z volby anglictiny misto matiky uz vubec ne.

Habsburky zminil kolega, tak jsem je pouzil, ze ruzne zajmove skupiny a geopolitika smerovala k valce je na delsi povidani. V roce 1918 meli lidi valky plne zuby, Rakouska armada byla na pokraji dezerce, zapad intervenoval dalsi 2 roky v Rusku, aby restarouval rezim a neuspel. TGM nas usetril teto valky na uzemi, ktereho se fronta nedotkla a v roce 1938 existovala CSR jako suverenni stat ekonomicky a i vojensky. Dneska po plysaku existuje CR ve stavu v jakem je. Kazdy at si odpovi sam kdo byl bezpaterni slouha a poskok a kdo statnik.

364311

24.5.2018 19:34

RE: Nic nového

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 364311

>Vite jaky rozdil je mezi "svatym" a mocenskym psychopatem?

"svatym" myslíte šiřitele „boží vůle“ ze zvyku, z nutnosti, nebo z blbosti?
Za mnohem prospěšnější si dovoluji považovat, pokud se lidé mohou oddat svým schopnostem, svému rozumu. „Boží“ zvrácenosti, zrůdnosti a zázraky nadělají v myslích lidí těžkou paseku. Šíření kraválu, lží a zahlcení vědomí hromadnými sdělovacími prostředky, náhrada kdysi povinné pánbíčkářské debilizace, je podle mě taktéž pro konzumenty silně škodlivá.

Některý mocenský psychopat, deprivant, se dovede vcítit do příjemce, příjemců. Jen pozorujte deprivanta Babiše, jak dokáže poutavě oblbovat, lhát. Třicet procent voličů, dospělých lidí, je schopno volit lstivého šmejda.

>O TGM evidentne nevite nic, jako kafemlejnek melete co je na netu o sionistech… videt fragmenty ve vzajemnych souvislostech.

„Ano politika je a bude čím dál více vědou…Myslím, že ve válce jsem ukázal, že mám trochu toho historického smyslu. Tož jsem hlásal stále a stále: že naše politika musí být světová…už Palacký nám ukazoval na světovou centralizaci…Program nenásilné organizace všesvětové byl vysloven po válce Společností národů, úsilím o Panevropu a sterými korporacemi i akcemi pro sblížení národů. Můžeme říci, že stojíme teprve na prahu organizace opravdu světové.“ (Čapek, Hovory s TGM – Politika)

Ano, politika je čím dál více vědou. Především vědeckou debilizací. A jako kafemlejnek opakuji; xido fašistických mocensky chorých šmejdů, kteří mají neukojitelnou potřebu po růstu moci a zdrojů. K tomu potřebují poslušné nechápající a vykořeněné otroky. A pak také personál pro řízení otroků; přisluhovače, loutky, poskoky, kolaboranty. A sdělovací prostředky pro neustálé šíření propagandy. A armády pro „mírové mise“ po celém světě. Kupříkladu z našich daní si platíme „ochranu našich hranic“ válčením v Afganistánu. Vskutku „světové“! Přeci se musíme zalíbit našim „partnerům“. Stejně tak se musíme zalíbit našim „partnerům“ každoročními výdaji na „obranu“ ve výši sto miliard korun. Menší výdaje na lidská jatka naše „partnery“ uráží.

Masaryk vyprávěl o poučení z historie, ale nebyl schopen pojmenovat zločinnou ideologii, která byla za světovou válkou. A která zlo páchala i po válce. A spáchala další světovou válku!

Lidé k chápání dějů potřebují vědět, kteří šmejdi páchají „světové“ šíření „boží vůle“, komunismu, fašismu, „demokracie“, „humanity“, a mohamedánů do Evropy. A jaká je evoluční strategie šmejdů. A jakým „velkým“ vědcem a myslitelem byl světoobčan Kalergi, známý páně Masaryka a několika banksterů.

364331

Příspěvků: 27

18.05. 07:45 senil1  Další šílenost
26.05. 09:43  RE: Další šílenost
18.05. 08:23 J_Pitralon  Nic není nemožné
18.05. 10:15 vladimir7  Kalergi
18.05. 14:24 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Kalergi, skvělý článek
18.05. 14:47 pozorovateľ  RE: Kalergi
18.05. 14:57 pozorovateľ  RE: Kalergi
20.05. 14:05 Robin  RE: Kalergi____jeho Dcera Von Jezibaba
18.05. 13:09 Svatoslav Butora  Svět kapitálu bez humanismu
18.05. 17:34 co na tom zalezi  Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (cast 1)
18.05. 17:35 co na tom zalezi  Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)
19.05. 18:35 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)
20.05. 05:43 co na tom zalezi  RE: Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)
18.05. 23:20 Alena  Torontske protokoly-bod 5.-migracia...
19.05. 15:08 r.m.  6. Výrobu veľkých priemyselných komplexov fungujúcich v západnom svete, postupne premiestniť do tých štátov, ktoré ešte
19.05. 15:25 r.m.  Dušan Radovanovič - osamělá vlaštovka české žurnalistiky
20.05. 09:08 ppppp  Pozrime poriadne
21.05. 02:10 r.m.  RE: Pozrime poriadne. Tak som sa pozrel
21.05. 07:07 senil1  Smutné
21.05. 14:25 lucifuge  Nic nového
21.05. 18:06  No ano
22.05. 04:24  RE: Nic nového
22.05. 18:55 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Nic nového
23.05. 08:22 lucifuge  RE: Nic nového
23.05. 17:10 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Nic nového
23.05. 18:28  RE: Nic nového
24.05. 19:34 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Nic nového

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 921