Diskuze k článku

Kime, nevzdávej se svých zbraní!

Příspěvků 28

30.4.2018 2:08

pravdiva historie

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Stalo se tak pravdepodobne v roce 1950-53. byl v CSR na oficialni navsteve Severokorejsky president Kim il Ir sung Byli jsme skolni deti a byli jsme pouzivani propagandou rozhlasem a filmem TV jeste nebyla.Pan president jel na hrad z Ruzynskeho letiste v otevrenem aute . Mavali jsme Korejskymi a CSL vlajkami a byli jsme vsichni spokojeni nemuseli jsme sedet ve tridach. Ten vecer byl korejsky president na CTK a hovoril s prekladatelem . Muj otec poslouchal velmi pozorne a ja byl nucen poslouchat s nim Par slov mi utkvelo v mysli do dneska. Pan president deda dnesniho Kima rekl ze jeho ukolem je vytvorit ze Severni Koreje velmi silnou vojensky silnou zemi aby uz nebyli nikdy v bodoucnu Korejci povazovani za otroky Asie.Rovnez podotknul ze jedina zeme ktera s nimi zachazela slusne byli Rusove Korejci maji pomnerne maly kus hranic s Ruskem. Nevim proc mi to zustalo v hlave ale je to tak Je faktem ze jeho vnuk dokoncil to co Kim Il Sung zapocal

363888

30.4.2018 6:22

Pomerne ma prekvapuje

Marek 195.?.?.?

že pán Stwora v jednej vete podporil socializmus ako systém. To už som dlho nezažil. Nech komentujú udalosti z akejkoľvek strany, do socializmu sa navážajú všetci. Na Slovensku máme akúsi novú stranu, ktorá drvivo kritizuje Západ, ale o socializme sa vyjadrili ako o 40-ročnom komunistickom pekle. Z toho vidno, o čo tej strane ide.
Osobne si myslím, že Kim to iba hrá. Chce sa zblížiť s Juhom, ale ponechať si zbrane. Pristúpil na tú cirkusantskú Trumpovu hru, hoc mu ide o krk. Musel už niečo urobiť.

363889

30.4.2018 7:37

Neni to tak jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Protoze korejský Kim je zase loutkou Činy. Takže i v tomto případu budou rozhodovat jiní hoši ze zákulisí, než ti politici o kterých se akorát pro veřejnost píše a kterym je za penize dovoleno hrát předem připravené divadlo pouze v zájmu skutečných mocných vládců tohoto světa.

363890

30.4.2018 9:40

Naprostý souhlas hlavně s posledníma dvěma odstavci

Josef Bareš 178.?.?.?

Kim by určitě nikdy nezaútočil, protože by to znamenalo konec. Pokud se vzdá jaderného programu (bomby) tak jeho zemi zničí a vydrancují ti kteří již OSN nepotřebují a kteří jako první a naštěstí zatím jako poslední zbaběle své atomové bomby hodili na města v Japonsku. NEZAPOMÍNEJME hodili jednou mohou hodit i podruhé!

363891

30.4.2018 11:09

Článek

martin bares 2001:x:x:x:x:x

který je dobré si přečíst, uschovat a odkazovat na něj.

A s ním na historii Koreje, válku, sankce, dr. Rhee alias Li Syn mana a severokorejskou realitu. Bez příkras, ale taky a hlavně bez plivání.

I náš stát kromě Řeků, Vietnamců, Kypřanů, prací v Iráku, Syrii, Libii v minulosti pomáhal i Korejcům.

Máme být na co hrdí.

Na rozdíl od USA, které zničily ve světě všechno a pak jako osvoboditelé přišly a jejich elity tyjí z toho neustále. Tak se dívejme na jejich golfová hřiště, hokejové paláce atd., a na zplanýrovaný SSSR po válce, kde snad ani tráva nerostla.
A pak srovnávejme, suďme, plivejme a posmívejme se, případně ohrnujme nos.

363893

30.4.2018 12:11

Kim ma dost dobrou polohu

ppppp 85.?.?.?

A muze se nechat zastresit jadernym Ruskem a Cinou.
Neni vyloucena podobna dohoda. Ale plisen pujcek MMF je opravdovy zabijak kultury.
Meli bychom se zrict pujcek. Kdovi, jestli by to slo.
Pak bychom mohli kupredu, ubylo by parasitizmu.

363895

30.4.2018 13:29

Nesouhlasím s článkem

jokr 78.?.?.?

Pana Stwory si velice vážím a prakticky vždy měl na věci stejný názor jako já. Tentokrát s obsahem článku nesouhlasím. Intuitivně cítím, že je to jinak. Svůj názor nechci nikomu vnucovat, je to jen hypotéza. Podle mne byla Severní Korea laboratoří, ve které se zkoumala psychika lidí žijících po generace ve tvrdé totalitě, aby se výsledky využily v NVO. A tento pokus prostě skončil. Nabízí se otázka proč by KLDR vyvíjela jaderné zbraně, pokud by byli Kimové jen loutkami světových loutkovodičů? Odpověděl bych, že se už v historii odehrálo hodně divadel k ovlivnění veřejného mínění. Ví někdo jistě, kdo v KLDR vládne? Je to opravdu usměvavý tlouštík Kim? Ví někdo, kdo má skutečně severokorejský jaderný program pod kontrolou? Jak by mohla KLDR jednat svobodně a nezávisle, když neporovnatelně jaderně silnějšímu Rusku se to zcela povedlo až nástupem Putina. SSSR založili světoví loutkovodiči prostřednictvím Německa. Takže na počátku byl SSSR plně v rukou Západu. Situace se změnila až, když Sověti získali pomocí tajných služeb návod na výrobu atomové zbraně. Myslím si, že i pak měl Západ v SSSR dost svých lidí. Nakonec byl SSSR rozpuštěn, neboť Západu už nestačily pouze levné suroviny, levná ocel apod. Vývoj technologií si vyžádal změnu v přístupu. Západ potřeboval udělat z Ruska kolonii jako je Východní Evropa. Rozkrást přírodní bohatsví, zotročit zavedením výrob využívajících levnou pracovní sílu a vytvořit odbytiště pro západní zboží (často nekvalitní). To se však v Rusku přes "nadějný" vývoj za dob Jelcina, nepodařilo.

363897

30.4.2018 19:18

RE: Nesouhlasím s článkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2c0f:x:x:x:x:x

Reakce na 363897

Situace v SSSR se změnila dramaticky, když Stalin získal dostatečnou moc. Atomová bomba by jim byla k ničemu, když by to tam měli pevně v rukou proameričtí chazaři - trockisté.

Po zavraždění Stalina žil SSSR ještě desítky let z jeho odkazu a z toho, co on tam vytvořil, zejména z té masy vzdělaných kádrů (právě Stalin udělal ze země negramotných mužiků velmoc s nebývalým množstvím geniálních mozků).

Nebýt trockistických kolaborantů jako Brežněv, kteří USA prodali raketové technologie, tak by se USA nikdy nestaly velmocí. Jeden nebohý Von Braun (přemístěný z post-nacistického německa v rámci Operace paperclip) by jim na tak špičkový raketový program jaký měli Rusové, rozhodně nestačil.

Likvidace národa vždy začíná likvidací školství. Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči na dnešní , non stop po displeji šmatlající mladé generaci "ajfounových idiotů".

363905

30.4.2018 21:44

RE: Nesouhlasím s článkem

jokr 78.?.?.?

Reakce na 363905

Ano, určitě. Už fakt, že byl SSSR v roce 1941 napaden Hitlerem, svědčí o tom, že vývoj v SSSR nebyl v souladu s představami Západu. Nicméně právě vítězství nad Hitlerem a atomová bomba velice posílily pozici Stalina. Byl tak "drzý", že zahájil tažení proti těm, o kterých se nesmí mluvit. Důsledkem toho byl u nás proces se Slánským a dalšími.

363907

1.5.2018 14:59

RE: Nesouhlasím s článkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 363907

To jsou jen vnější atributy. To co málokdo vidí, je ta mravenčí práce kterou Stalin udělal za cca 30 svého působení.

Většina lidí si to představuje jako hurvínek válku: chlápek se dostane k moci a pak vše změní jak mávnutím kouzelného proutku. Což je nesmysl. Protože pak dopadnete jako Paroubek, Nečas nebo Sobotka. Rychle nabyl, rychle pozbyl.

Naopak to je o mravenčí práci, kdy kolem sebe desítky let budujete síť spolehlivých a schopných lidí kteří vás podrží a podpoří, když se vás budou chtít pokusit odstranit.

Zeman vděčí za svému vítězství jen tomu, že roky objížděl kdejakou zapadlou vesnici se svým autobusem a naslouchal lidem. To pak lidé ocenili ve volbách a američanům nebyly nic platné všechny pražské média i s ČT které na něj dštily síru a oheň.

363916

30.4.2018 22:20

RE: Nesouhlasím s článkem

jokr 78.?.?.?

Reakce na 363905

Ano, hlavní změnou byl nástup Stalina k moci. Mám jen připomínku k tomu, kdy se staly USA velmocí. Podle mne to byl vznik FEDu v roce 1913. Myslím si, že není náhoda, když za několik měsíců vypukla světová válka, pak VŘSR, následně hospodářská krize a pak zase 2. sv. válka. V době, kdy dolary tiskl stát, by si bankéři na tak velké akce netroufli.

363908

2.5.2018 23:13

RE: Nesouhlasím s článkem

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 363897

Poslechněte si Pjakina.


Vysvětluje to důrazně už po 100x krát:

obě Koreji, ještě ráz: OBĚ !!!! Severní a Jižní, jsou dílem a labolatoří Globálního Prediktora !!!!

Názor přizdisráče Trumpa si napište na hajizlpapír. Nakonec a vždy bude všechno přesně opačně.

363946

7.5.2018 12:30

RE: Nesouhlasím s článkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 363946

Na názory toho ruského rozumbrady není nikdo zvědavej, ten už naplacal kravin.

364003

30.4.2018 16:34

Korporace tam toho už moc nezničí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

V článku se píše, že nadnárodní korporace začnou v KLDR ničit a dusit vše co fungovalo a že dojde ke zničení vzdělanosti. Toto tvrzení by bylo opodstatněné v souvislosti se státy jako Libye nebo Ukrajina. V KLDR ale pořádně funguje snad jedině ta armáda. Ta zmiňovaná vzdělanost severokorejské populace mě rovněž připadá zveličená. Proč by jinak musel maršál Kim Jong-un studovat ve Švýcarsku a ne doma, v KLDR?

363901

1.5.2018 15:03

RE: Korporace tam toho už moc nezničí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 363901

Naopak. Takhle dopadne většina tzv. civilizovaných zemí. STačí když jim tam shodíte pár bombiček, nebo zavirujete klíčovou infrastrukturu a lidi se tam v nastálé panice ušlapou a povraždí navzájem. To kvůli zranitelné centralizované infrastruktuře.

Naopak militaristické státy vydrží fungovat bez problémů i po masivním napadení klidně rok, než dojdou potraviny z poslední sklizně.

363917

5.5.2018 11:04

RE: Korporace tam toho už moc nezničí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Reakce na 363901

A proc pan exprezident Klaus studoval v Angliji a ne doma

363978

30.4.2018 18:14

překvapujete mne

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 109.?.?.?

S ohledem na to, že je naprosté minimum lidí, co v té zemi byli, tak je skoro nedosažitelná rozpoznatelnost, co se tam děje a proč.

Pokaždé, když najdu haldu protimluvců, pochybuji, že dobře vidím, co napsali.

Titul protimluvec není nesmysl, je to v knihách od Stanislawa Lema časté.

Takže nejen Orwell napsal mnoho o nesmyslech,kterým lidi věřili

dalším podnětným spisem je "452 stupňů Fahrenheita", to je zase o tom, že si lidé museli knihy pamatovat, když se režim rozhodl, že je bude ničit.

A film "Ekvilibrium" ? dokonce bylo zakázáno mít i jen pocity

Já to vidím tak, že je dobře, číst i podobné články, jelikož doplňují souvislosti.
Jsme zasypávání reklamou a kravinami celé desítky let

Ferda z Moravy

363903

30.4.2018 19:06

severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2c0f:x:x:x:x:x

Vlastně se čeká, až Trump spustí naplno ten svůj program "america first" kdy se USA uzavřou do sebe a stáhnou se ze světové scény.
Korea se nachází ve sféře vlivu Číny která je připravená totalitní Severní koreu sloučit s kapitalistickou jižní a vznikne tak největší high-tech továrna na světě, kde budou špičkové výrobnky dělat severokorejští dělníci (otroci) za zlomek mzdy těch čínských.

To bylo globalisty plánované 50 let, mít Severní koreu jako orwellovskou farmu ve které vyšlechtí nového člověka 3. tisíciletí. Naprosto loayálního, vycepovaného, zotročeného a ochotného se za hrst rýže denně upracovat k smrti. Proti tomu jsou montovny v číně úplná havaj.

Za tím účelem byla posledních 30 let přesouvána do Jižní koreje veškerá high-tech výroba. Dnes se vše vyrábí v Číně a Jižní koreji. Zbytek světa je z tohoto pohledu bezvýznamný a bude ještě bezvýznamnější.
Když se globální vládcové v Pekingu naštvou, tak prostě do evropy nepošlou kontejnerové lodě a my tu budeme chodit v roztrhaných jutový pytlích a bydlet v zemljankách.

To je budoucnost naplánovaná pro celý svět a otestovaná v severokorejské "laboratoři". Redukce lidstva o 90% a ten přeživší zbytek bude vychován k absolutní poslušnosti a otroctví.

363904

30.4.2018 22:36

RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 363904

To nebude tak jednoduché s tou Ojropou, jak říkáte, ona napřed musí posloužit k vyšlechtění správného hybridního bojovníka s nápisem na opasku "Alláhu akbar" namísto toho tradičního a nepříliš účinného "Gott mit uns" k finálnímu šturmu proti Rusku, aby Krvavá Madla a její soukmenovci konečně dostali, co jim podle Talmudu patří a teprve potom se zbytek hybridů bude moci zavrtat mezi žížaly...

K čemu jinak by k těm 23 milionům ojropských mladých nezaměstnaných, přirozeným způsobem zaintegrovaným do ojropageyských národů, sem tlačili další miliony neintegrovatelných pologramotů...

Dnes jsem mj. vedl filipiku s jedním borcem-profíkem naší protektorátní branné moci a s hrůzou zjistil, že o své skvělé budoucnosti dle doktríny "Steell rose" neví vůbec nic a ani o Strupnického návrhu nového branného zákona, který brzy opět přijde na přetřes v prd-lamentu, neboť doba si to žádá a není čas k otálení...
To spěšné přestavování dosud v dobrém tech. stavu mostů, přikládá nikoli jako výsledek inspekce naší dopravní infrastruktury velením NATO v souvislosti vahou stěžejního prostředku us.útočné vozby, s MBT Abrams, ale jako snahu, aby to nedrncalo a místním kolchozníkům se dobře jezdilo s traktory a kombajny o žních..

363909

1.5.2018 15:25

RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 170.?.?.?

Reakce na 363909

Gayrorpa je plná leda tak vyšlechtěných buzerantů a padavek, co se psychicky hroutí už při odběru pár kapek krve píchnutím do prstu. A holčičky jsou od dětství vychovávány jako profesionální šlapky (barbie, bravíčko, cosmopolitan, do 25let desítky sexálních partnerů).
Viděl jste letošní módu náctiletých dívek na ulicích? V nose kovový kruh jak od krávy a punčochy jak z bordelu. Myslím, že se tomu říká "crack whore", E55 hadr.

Evropa je určená už jen k likvidaci. Nanejvýš nás tak postaví s plastovou imitací samopalu do rojnice před americké Abramsy a bude se spoléhat na to, že Rusové do svých slovanských bratří nebudou moc ochotní střílet.

Skutečná armáda k útoku na Rusko byla šlechtěna posledních 17 let v Iráku, Lybii a především pak v Sýrii. Její podstatnou část rozprášili Rusové. Ale koukněte se jaký její nepatrné zbytky dělají bordel v Něměcku a Francii (a to je tam ještě drží na uzdě).

ps: stačí se kouknout na to co dnes leze z lampasáckých fakult, to je fakt výkvět naší lidově-demokratické žoldácké bandy. O co větší tupost, o to větší sebevědomí. Ti blbečci vůbec netuší, že jsou určení jako ten nejpodřadnější spotřební materiál pro vojska prvního sledu při útoku na Rusko, s životností pár minut.

A že místo vánočního stromečku budou zdobit smrky v tajze svými vnitřnostmi.

pps: o Stropnitzově novém branném zákonu nic nevím, je to něco hodně brutálního?

363918

1.5.2018 20:43

RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 363918

Tady v tom odkazu je takový nějaký koncentrát k té problematice us./NATO voj. doktríny a na ní navazující Strupnického návrh branného zákona:

https://aeronet.cz/news/tag/novela-branneho-zakona/

Nakolik brutální je politika ANO ve vztahu k armádě budiž důkazem jmenování té potetované bezpohlavní entity zvané Šlechtová za min. války a ta moudra, co ona ze sebe vystřeluje rychleji, než šestihlavňový kulomet systému Gatling...

Jinak, ta zkažená děvčátka jsou určena i s tím svým vychováním i vnějším dizajnem jen a pouze k funkci samohybného a do jisté míry autonomního inkubátoru pro pěstování těch alláhakbáristických hybridů, kteří mají vší silou udeřit v zastoupení sio-evropských elit na Rusa...
Našincům a jejich potomkům ze slovanských národů se dostane té cti, že vzhledem k určité podobnosti a jisté míře vzájemného porozumění mateřských řečí budou útočit na Rusa v první linii, neb negři, latínos a burani ze středozápadu nejsou schopni se naučit rusky ani pár frází (alespoň to je oficiální zdůvodnění důležitosti přítomnosti Slovanů na špici útoku)...

363920

2.5.2018 10:10

RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 363920

To je fakt. Té blonďaté potetované pí.. Šlichtové by soudný člověk nesvěřil ani dozor nad partou hajzlbáb s kýbly a košťaty. Protože to by za chvíli byly na WC exkrementy i na stropě, nebo by rovnou plavaly po schodech do nižších pater.
(něco podobného můžeme v brzké době očekávat v resortu obrany)
Babiš je mazaný, ale proč svěřuje důležité resorty takovémuto výkvětu jedličkova ústavu (Šlachtová, Stropnický, Ťok), to fakt nepochopím. Tohle mu brzy zlomí vaz až naivkům kteří ho volili dojde, co je ta jeho ANO sebranka posbíraní snad někde na ulici, zač.

S těmi inkubátory si opravdu nejsem jist. Ty rozmazlené, sebestředné, neschopné 20-30leté "holčičky" se nejsou schopné postarat ani o sebe, natož o dítě a o domácnost.
Řekl bych, že k tomu účelu si použitelné ženy dovezou ze své vlasti.
Evropské emancipované a feminizované ženy budou nejspíš sloužit jen jako spotřební materiál pro odreagování hrdinných vojáků ISIS, přesně jako v sýrii.
Však jte určitě viděl, jak vypadaly syrské ženy po pár letech v péči islámského státu. Polovina zubů prač, zlomené a zestárlé o 20 let.
To je budoucnost těch egocentrických pipin, brouzdajících po módních buticích v nákupních galeriích a hypermarketech a snících o sňatku s miliardářem.

363935

1.5.2018 4:00

Bud je to hollywoodska legrace

Favela 203.?.?.?

za ucelem navesit na Trumpa zase medajle Miru a nebo,
k jednani pozdeji vubec nedojde. Usaci jednaji zasadne z pozice sily a je dulezite vedet , ze si nakladou predbezne podminky.
Ty podminky pak vedou ke zmenam uvnitr statu..jedna z nich co me napada je vpusteni ruznych organizaci , ktere pak, pripravuji a manipuluji "Majdany" a jine zvrhlosti...
Spolu s jecenim o lidskych pravech apod...
Je to zase propaganda pro hloupe debily.
Budou zkouset vse, Vse, je tady Operativni slovo, aby Conga dostali pod Kuratelu a pozdeji zavrhhli... Vcetne korupce atd....Pac neni zkusenej z ty isolace...
Jinak na tu korejskou bidu ale Cong vykonal temer zazraky ve zbrojeni...
Dalsi duezitost je ta smlouva s Cinou z 1961.

363911

2.5.2018 5:11

RE: Bud je to hollywoodska legrace

favela 203.?.?.?

Reakce na 363911

J.Korea, Cong a USA.
Opetne rozdrceni Kwantung Armady v srpnu 1945 za tyden !! /stoji za to neco napsat zajimaveho/ a coz vzalo Usakum dlouhe tri roky a rychle prchani nejdrive !!, a osvobozovani take casti Koreje , nedalo Usakum cas a museli hodit nuklearni Bomby.
Protoze rusove se jiz rozjizdeli z Kuril na Tokio..
Cose vi a co se nevi , jestli si to Cong uvedomuje..
Ktery vyjednavaci strane se neda nejen verit ale je vubec lepsi s nuima nic nevyjednavat a nemit nic spolecnyho...
Na miste je Udesna opatrnost.
1/Kdyz uz dojde k jednani bez predbeznych podminek a jako ROVNY s ROVNYM ,
/to chci videt/, pozor na Trumpa kterej lze umyslne i neumyslne..
2/ Vzhledem, ze se tu resi najednou nedavno uzavrena smlouva mezi USA a Iranem, ktera prej je uplne spatna , Higledy Pigledy, je tady duvod bejt nadstoprocentnti Paranoik.
3/Predtim jiz bylo nekolik smluv odmrstenych , vypovezenych jednostranne Usaky napr. ABM s Ruskem , velmi dulezita a s velkymi nasledky eventualne pro lidstvo.
4/ To by melo rychle skoncit. To je velmi nezdrava praxe s nedohlednymi skodami jiz v minulosti.
pokr.

363926

2.5.2018 5:34

RE: Bud je to hollywoodska legrace

Favela 203.?.?.?

Reakce na 363911

Tedy dnes by mela mit kazda smlouva trvani aspon 50 let. Bez moznosti ,
Obrovske pokuty /treba 1 trilion /,za poruseni i casti smlouvy.
A s vysokymi tresty dozivoti pro vladu , ktera se tak dopusti mezinarodniho valecneho zlocinu 1. stupne. Tedy ucinit vse aby smlouva nebyla kus hadru,
do kteryho si kazdej kopne vokolo..
Neutralni, mezinarodni soud ,peclive vybranych osobnosti , by takove veci a zivotne dulezite mel resit.
Dale kdyz smlouva zastara , vzhledem k vyvoji , nebo nevyhovuje. Zase musi byt povazovana za nedotknutelnou a jedine ten samy soud , neutralni a VEREJNY by mel moznost neco z ni napravit , casti znovu dojednat a nebo i celou zrusit.
Protoze jiste zivly se snazi do smluv zamontovat nejake podvody , ktere vyjdou napovrch az pozdeji a ktere jim slouzi na jeceni o zruseni smluv..
Putin nedavno pprohlasil : Duverovali jsme jim prilis.
Ale nerekl nic , jak to chce napravit , jake jsou moznosti tomu zabranit a uz zase vyjednava s macronem , vyjednava
NOVE NEDUVERIVOSTI ? Nebo co ? Herky jerky.
Moznosti je tedy hodne , pravniku-parasitu jeste vic. Tak proc nic nedelaji...
Udelat neco solidne jiste neni tezke a slozite. Dokonce i bez poradcu , postaci treba chvilka zamysleni a dve plne lahve piva a potom zase prazdne....
Neni vubec jasne proc Cong zacal kricet ,ze se odzbroji uz napred..
Kdyz potrebuje odstranit nejake zakladny ze sveho okoli , trvat na uctyhodne vzdalenosti valecnych lodi, letectva od Korejskych brehu a pod...
Jinak je ma hned po uzavreni smlouvy zase na krku...To je jedina jistota..
A to vi dnes kazdej..
Dalsi musi zabranit pokusum o prevrat , vcetne podvratnych a cetnych v kazde zemi" DIPLOMATU"..Parazitu. Tedy trvat na tom ,ze kdyz se" diplomat "zabyva nepratelskou cinnosti , tim se zbavuje diplomaticke imunity....
To by propspelo asi vsude.....

363927

2.5.2018 5:45

RE: Bud je to hollywoodska legrace

Favela 203.?.?.?

Reakce na 363911

Mezitim se pokracuje v silnem kriceni jak je uzavreni nove smlouvy uz ted nadejne a realizovatelne , coz neni nic jineho nez priprava hodit na Conga ,zklamani a vinu a spravedlivy hnev volajici po hroznem potrestani padoucha ohrozujicicho svetovy mir Conga o ktere Usa vzdy velmi "cestne , uprimne a naivne usiluje s temi rafinovanymi zloduchy ,
kdyz se nedohodnou , coz je velmi realne...
Ve hre jsou jeste Cina a Rusko, takze vyjednavani bude nad sily a moznosti Prducha /nepracujicicho duchodce / Trumpa a Usaku v tom zapletenych...

363928

2.5.2018 18:26

Kdo věří Amíkům,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

dopadne úplně stejně jako indiáni.

363941

3.5.2018 4:16

RE: Kdo věří Amíkům,

favela 203.?.?.?

Reakce na 363941

Jo. Pet slov , uplne za vsecky komentare...
Jsou a byly vzdy velke pochybnosti o schopnostech US armady bojovat.
A kdyz ti indiani dostali jen trochu moznost se branit /a svoje rodiny a deti , proti vyhlazeni a v Syrii se to opakuje.../!!!
Custer ,,/ last stand/,
jak to s Usakama dopadlo ???
Jako sedlaci u Chlumce na strane sedlaku....

363949

Příspěvků: 28

30.04. 02:08 lindsay  pravdiva historie
30.04. 06:22 Marek  Pomerne ma prekvapuje
30.04. 07:37  Neni to tak jednoduché
30.04. 09:40 Josef Bareš  Naprostý souhlas hlavně s posledníma dvěma odstavci
30.04. 11:09 martin bares  Článek
30.04. 12:11 ppppp  Kim ma dost dobrou polohu
30.04. 13:29 jokr  Nesouhlasím s článkem
30.04. 19:18  RE: Nesouhlasím s článkem
30.04. 21:44 jokr  RE: Nesouhlasím s článkem
01.05. 14:59  RE: Nesouhlasím s článkem
30.04. 22:20 jokr  RE: Nesouhlasím s článkem
02.05. 23:13 ignorek  RE: Nesouhlasím s článkem
07.05. 12:30  RE: Nesouhlasím s článkem
30.04. 16:34  Korporace tam toho už moc nezničí.
01.05. 15:03  RE: Korporace tam toho už moc nezničí.
05.05. 11:04  RE: Korporace tam toho už moc nezničí.
30.04. 18:14 FERDA  překvapujete mne
30.04. 19:06  severní a jižní korea se spojí v obří montovnu
30.04. 22:36 R.E.  RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu
01.05. 15:25  RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu
01.05. 20:43 R.E.  RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu
02.05. 10:10  RE: severní a jižní korea se spojí v obří montovnu
01.05. 04:00 Favela  Bud je to hollywoodska legrace
02.05. 05:11 favela  RE: Bud je to hollywoodska legrace
02.05. 05:34 Favela  RE: Bud je to hollywoodska legrace
02.05. 05:45 Favela  RE: Bud je to hollywoodska legrace
02.05. 18:26  Kdo věří Amíkům,
03.05. 04:16 favela  RE: Kdo věří Amíkům,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 060