Diskuze k článku

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Příspěvků 29

17.4.2018 3:44

Přesné hodnocení

ZaS 89.?.?.?

Velmi přesně vyjádřeno. Jediné co zbývá je položit si zásadní otázku zda jsou američané ochotní to dohnat až do jaderného konce. Roberts o tom nepochybuje, ale hodně lidí si říká že "jen šílenec by mohl něco takového chtít", protože následky pro lidstvo by byly katastrofální.
Aniž bych chtěl zpochybňovat míru šílenství loutkovodičů, nedá se v jejich myšlení najít nějaká zvrácená logika? Myslím, že vycházíme z některých dlouhodobě zažitých faktů, které ale z jejich pohledu už nemusí platit.
Tou první je koncept MAD, který odrazoval obě strany od eskalace jakéhokoliv konfliktu na jadernou úroveň, právě argumentem, že po tomto stádiu by zbyli jen poražení. To ale za předpokladu, že všechny rakety doletí. V posledních letech ale stratégové US přišli s myšlenkou, že tento koncept naruší, pokud se dostanou dostatečně blízko ruským odpalovacím komplexům a jejich rakety zničí preventivním útokem buď na zemi nebo krátce po startu. Podle jejich výpočtů by tak k cíli mohly doletět řádově pouze jednotky až desítky ruských hlavic.
Pokud připustíme předchozí úvahu, jak by vypadaly důsledky takové války? Zničené Rusko bezpochyby. Jednotky nebo maximálně desítky výbuchů na území agresora (USA, západ Evropy). Byl by to konec lidstva? Patrně ne. Určitě by bez problémů přežili Morloci ve svých bunkrech od Denveru přes Greenbrier až po Brdy. My na povrchu bychom na tom byli podstatně hůř, ale i tak se dá očekávat, že na jižní polokouli by mohly zůstat relativně nezasažené oblasti.
Co ale dál? Jak dlouho bude země zamořená? Tisíce let? Tohle je otázka na odborníky, ale zkusme si odpovědět na základě toho co víme. Od začátku atomové éry proběhlo na zemi přes 2000 testovacích výbuchů. Určitě hraje roli, že šlo o testovací výbuchy navíc v podmínkách neodpovídajících válce (podmořské, podzemní), ale i tak - nemůže to v lídrech západního světa vyvolat dojem, že se zase nic tak strašného nestane? Za pár let vylezou ze svých bunkrů a definitivně nastolí čtvrtou říši. Jen při poněkud zvýšeném radioaktivním pozadí.
Vím, že to zní šíleně, ale bohužel si myslím, že takhle uvažují. Takovýchto zpráv http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10234-velka-bri... totiž na netu najdete víc než dost.

363727

17.4.2018 4:24

RE: Přesné hodnocení

zarathustra 107.?.?.?

Reakce na 363727

pane Stwora minule jste me rekl ze pisu proxi. chtel jsem se zeprat proc je proxi zakazane. Stejne nevim co to proxi je jak to mam ze sveho pocitace vygumovat.
K tomuto komentu jsem chtel namitnout ,netreba rachejtle strilet staci je odpalit a tech zhruba 10 000 atomovek uz svet zlikviduje bezpecne. A vlastne je v rusku stejne perimetr a ten to ohlida.

363728

17.4.2018 8:39

RE: Přesné hodnocení

Jan Hanuš 94.?.?.?

Reakce na 363727

Jedna věc mi na tom nesedí. Západ chce hlavně vyrabovat nerostné bohatství Ruska. Jak by pak rabovali, když by to bylo zamořené?

363733

19.4.2018 14:18

RE: Přesné hodnocení

Antiseptik 107.?.?.?

Reakce na 363733

Amerika stále doufá že se jí podaří blufem donutit Rusko ke kapitulaci. Knoflík nezmáčknou, jako správný bully budou jen neustále provokovat a vytahovat se svým neexistujícím vítězstvím. Nic jiného jim nezbývá.

363779

17.4.2018 12:08

RE: Přesné hodnocení

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 363727

ZaS 89, klobúk dole, veľmi dobré zhodnotenie.

363739

17.4.2018 13:33

RE: Přesné hodnocení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 363727

uvědomte si, že jde o náboženské fanatiky přesvědčené o své vyvolenosti a o tom, že je bůh spasí.

s takovými vypatlanci nelze diskutovat, a jediným způsobem, jak zabránit, aby svět zatáhli do svého vytouženého armageddonu, je fyzicky je zlikvidovat až do třetího kolena a do posledního bez ohledu na věk, aby z jejich klanů nezůstal naživu žádný z dědičných psychopatů.

dub

363742

20.4.2018 18:54

RE: Přesné hodnocení

dunn 178.?.?.?

Reakce na 363727

Nemáte tak docela pravdu.
Pokud by začala III.Světová, nukleární, tak ruské rakety nestačí nikdo zastavit.Možná pár, ale i tak by USA zmizely ze světa.V mořích jsou ponorky o kterých nikdo netuší, kde.Další, Perimetr-ruská pomsta, když budou všichni mrtví!Za to jsem rád, protože si nikdo nezaslouží zvítězit.Stručně, pokud by přežili v bunkrech, budou litovat, že žijí.Venku nebude živáčka, když tak mutanti.Nepoužitelný svět.A Rusům se nedivím, oni to nechtějí.Chtějí to svině, které jsou chamtivé a bezcitné!Dal bych za to nevím co, abych je pak viděl chcípat v bezradnosti a pozdní lítostí, co způsobily!!

363792

17.4.2018 9:34

Svět kapitálu bez humanismu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Svět kapitálu vedený psychopaty si žádné uznání nezaslouží. Kdyby byly tzv. státy Západy vedeny slušnými lidmi jako je kupř. autor článku, tak by nebyl na pořadu dne strach o přežití Země a lidí. Svět kapitálu orientovaný na světovládu si žádné uznání a úctu a ohledy nezaslouží. Ohledy si zaslouží lid těchto zemí ale též i vojáci těchto zemí, kteří "musí" sloužit jejich darebáckým vládám. Vojáci armád tzv. Západu jsou také lidé, nejsou to nemyslící roboty.
Rusko a jeho vláda si uznání a úctu lidí a Země lidí zaslouží. Na uznání darebáckých psychopatických vlád tzv. Západu nezáleží. Obscese vůdců USA a OSN a EU touhou po světovládě dosáhla hranici šílenství, která není léčitelná. A lidé ve světě to ví. Na těchto lidech záleží. Jejich uznání a vděk a úctu Rusko má.

363735

17.4.2018 10:24

Svetu vzali moznost se branit

Jan999 93.?.?.?

Jsme vydani na pospas politikum, kteri jsou lokajove USA a schvaluji vsechny jejich zlocinne agrese. Pracuji proti nasim zajmum a je nutne se jich zbavit opustenim protektoratu USA tim, ze vystoupime z EU a NATO, ktere ovladaji.
Je nejvyssi cas!
Ocistna role svobodnych medii neexistuje, az na 4 zeme jsou vsechna media pod cenzurou USA a jejich mainstreamu. Media vsude vlastni jenom nekolik zidovskych agentur, podporujicich Neocony.
Lide se tedy nedozvi, ze to nebyl Novicek, ale BZ vyvinuty v GB ci v USA a pouzivany v NATO.
Nedozvi se, ze Asad zadne utoky na sve obyvatele nepacha a ze to jsou naopak zpravodajske sluzby USA, GB, Francie, Izraele a Saudske Arabie, kteri pomoci jimi financovanych Bilych prileb tyto false flag operace organizuji.
A tak lidstvo tlaci do svetoveho konfliktu, ve kterem vetsina z nas zahyne. Idioti, co tento Holokaust vyzaduji si mysli, ze preziji ve svych bunkrech. Mozna ze o par dni. Vsechno bude zamoreno a zivot vyhasne. Jsme ve sparech silencu, touzicich ovladat cely svet!!!!

363737

17.4.2018 10:40

Dvakrát nič zabilo vola

Lubosmat 212.?.?.?

Áno myšlienky na to, že 2000 cvičných výbuchov zem nerozvrátilo naruby, sú prezentované často, nikto z týchto mudrlantov však neriešil problém, čo keď sa to stane:

1) v relatívne krátkom časovom úseku (niekoľkých hodín - a nie rokov),
2) na huste osídlených teritóriách a nie niekde na púšti, v podzemí a v odľahlých častiach svetových oceánov,
3) autonómne systémy prežitia s väšším počtom personálu ako 10 ešte nikomu nevydržali viac než 3 mesiace ...

363738

17.4.2018 12:27

No, naproti tomu západní pošáhové jsou zjevně na vrcholu blaha

J_Pitralon 178.?.?.?

Nezpůsobilí západní borci byli vždycky světoví přeborníci ve lhaní a teď jsou jako ryba ve vodě. Nezřízeně lhát, to je jejich.

Apollo 11 Press conference
https://www.youtube.com/watch?v=ifx0Yx8vlrY

363740

17.4.2018 13:35

Souhlas až na závěr

Antiseptik 107.?.?.?

Rusko nemohlo zasáhnout z cela prostého důvodu že by sice vyhrálo, ale přišilo by si v očích světa titul agresora, který se mu západní svět tak dlouho snaží přišít. Rusko musí nakonec skončit nejen vítězně, ale též v roli dobra, osvoboditele a rozumu. Vítěství za tuto cenu by ho na věky odsoudilo k roli porobitele a tím není ani nikdy nebylo. Jediné trvalé vítěství dobra nad zlem musí být také dosaženo s jasným vědomím toho všech, aby všichni cítili konečně jasně kde je pravda a ne aby se cítili porobeni mocí pod jařmem impéria což by nebyla pravda, ale nejde o pravdu samotnou ale také o uvědomění si pravdy. Bohužel je prozatím na světě příliš mnoho slepých a koupených kterým to nedochází. Dobře dělá Putin, čas hraje pro něj.

363743

17.4.2018 15:08

Ten článek je dost manipulační - Rusko zasáhnout nemohlo

F&T 212.?.?.?

Rusko zasáhnout nemohlo a to z několika důvodů. Zkuste si domyslet, co by to ve světě způsobilo. Na západě a v USA boužel většina lidí věří místní propagandě a z Ruska by se stal zlý stát, který je třeba zlikvidovat. To je přesně to, na co celou dobu čekají.
Rusko nemá ve své vládě patrioty, ale povětšinou proamerickou elitu a ta by svoji zemi zradila.

Na druhé straně Putin z toho incidentu vytěží paximum pro podrytí důvěryhodnosti západních útočících stran: https://cz.sputniknews.com/politika/20180417717159... Možná toho útoku budou západní země litovat daleko více až se na ně bude ukazovat prstem jako na zločince.

A tady výslovně prohlásili, kdy se sami zapojí do boje https://cz.sputniknews.com/politika/20180313694539...

A Rusům nejde ani tak o Sýrii, ale o to, aby se v ní nestalo semeniště islámského státu a to exportovalo teroristy do Ruska. Právě za tanto cíl tam bojují.

363746

17.4.2018 15:17

Zdržanlivosť OS RF môže byť aj prezieravosť.

Stanislav 90.?.?.?

Komentáre " Útok na Sýriu je urážkou Putina ... poníženie RF ... jednoznačne militaristická odplata je jedine správne riešenie...". Samá voda.
Ak mám rozpracovaný vojenský systém na úplne iných princípoch fyziky aké sú v súčasnosti využívané armádami mocností čo ma utvrdzuje vo strategickej prevahe zbraňového systému a potrebujem to v tajnosti a tichosti dotiahnuť do zdarného konca potom sa budem správať presne tak ako V.V.P.
Ak by Hitler začal vojnu o rok dva neskôr bol by ju vyhral za 6 mesiacov a nie prehral za päť rokov. Toľko mu chýbalo do výroby a masového nasadenia atómovej bomby, prúdových lietadiel a zdokonalenie V-2.
Môže byť, že V.V.P. vojnu neplánuje začať a zatiaľ ani nevyhlásil nič také čo by musel korigovať alebo zúfalo konať tak, aby aspoň naoko potvrdzoval svoje veľkohubé vyhlásenia nepremyslenými skutkami. Ale mám na pamäti jeho slová: Ak si si istý, že sa bitke na ulici nevyhneš, udri prvý"! (Ten úder nemôže byť ale taký, že iba rozdráždi protivníka, to musí byť úder likvidačný)!

363748

17.4.2018 15:28

Na čí straně?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Když to člověk čte, tak si říká "Safra, na čí straně vlastně ten Roberts je?"… Copak si neuvědomuje, že pokud by Rusko udělalo to, co po něm chce, tak by ten pamflet už ani nenapsal?

Rusko dělá to nejlepší co může, a dělá to nejlépe jak umí, protože jeho cílem (a cílem všech normálních lidí se svědomím) je mír a svět zachovat - a měli by to dělat všichni, protože cokoliv jiného by byla absolutní konečná pro každého.

Války už nejsou potřeba, jsme civilizačně a vývojově za tímto obdobím, stojí o ně jedině nevyzrálé a nedovyvinuté psychopatické mozky těch, co chtějí "vládnout" - všechno pro sebe nebo všechno zničit (včetně sebe).

Je načase změnit myšlení a žebříček hodnot tak, jak si přeje Stvořitel, abychom mohli postoupit výše.

363749

17.4.2018 16:14

Pro jednotlivé stromy mnozí nevidí les

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Osvobození Sýrie od IS pokrytecky instalovaného západními a izraelskými tajnými službami za přispění Saudů a financovaného "elitami" Západu je jedním, sice velmi důležitým, ale pouze jedním stromem. Tím lesem je Rusko, Čína a další, rychle se rozvíjející země světa, které už mají plné zuby lstivosti, intrikánství, lží, vydírání,útlaku, loupeží a válek, které záměrně proti nim v minulosti vyvolaly a stále vyvolávají nažehlené, psychopatické a loupeživé "elity" Západu s cílem je rozdrobit a do mrtě vykrást a podrobit. Samožřejmě vždy pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, které však "elity" Západu a jejich servilní poskoci pošlapali všude tam, kde se zločincům rýsovaly obrovské zisky při jejich pošlapání. Ruskou pasivitu 14. dubna t.r. jistě mnozí chápou jako slabost jeho politického vedení, ale vidím v ní spíše rozvážnost. Pokud by totiž Rusové razantně odpověděli na toto další neomluvitelné porušení mezinárodního práva ze strany skutečných vládců Západu ( a Rusové to umí, na to můžou vzít "elity" a jejich poskoci v politice, médiích a tajných službách klidně cyankáli ), pak už bychom byli mrtví nebo těm mrtvým záviděli. Neoconi a jestřábi v chazarském kaganátu za velkou louží pravděpodobně zkusí další provokaci a nátlak na Rusko a Čínu, protože chcípající kobyla nejvíce kope a namyšleným chazarským a zednářským loupežníkům a intrikánům stále ještě nedochází, že éra dominance a hegemonie zločineckých "elit" Západu a jejich loutek brzy skončí na smetišti dějin, stejně jako jejich hlavní zbraně, tedy petrodolar a euro, kryté už jen zastrašováním a podvody. Pokud by se však přece jen šílení "světovládci" a jejich poskoci dostali až k červeným tlačítkům a rozhodli se je použít, budou mezi úplně prvními oběťmi odvetného úderu. Na to se můžou spolehnout.

363750

17.4.2018 18:50

Trochu optimismu

Jan Hanuš 94.?.?.?

I když já sám trpím depresemi, tak si v těchto věcech kupodivu zachovávám optimismus. V jedné české pohádce král jednoho království říká:"My bychom tu válku i vyhlásili, jen kdybychom věděli, že vyhrajeme."
Pořád věřím, že ten knoflík nikdo nezmáčkne. Všechny války proti Rusku byly kvůli surovinám, jaký tam byl politický systém nikoho nezajímalo. Jelcina na západě milovali, protože nastartoval velké rozkrádání Ruska. Putina nenávidí, protože právě tohle zatrhnul a ještě je tak trochu přečůral. Ty suroviny ale chtít budou pořád. Vždyť to už i řekli, že je nespravedlivé, aby to Rusko mělo samo pro sebe. Nevzpomínám si jen, kdo konkrétně to řekl, ale byla to nějaká ženská, jestli se tenhle pojem ještě může používat, jinak nahradit pojmem "osoba".

363751

17.4.2018 21:18

Pane Hanuš, mě povídejte o stresech.

Vok Jan 78.?.?.?

Reakce na 363751

Nedovedete si představit, jak ve mě hrklo když jsem po zhlédnutí záběrů vložených Českou televizí viděl, jak to tam bouchá, jeden zásah za druhým. Bylo mi až špatně z toho, že zprávy o sestřelení tolika USA raket jsou jen kec.Pak jsem narazil v diskuzi na poznámku, že jde o bombardování Luhanska z roku 2015. No a to byla v momentě taková úleva ( tímto ale nechci nijak zlehčovat utrpení občanů na které útočí ukrajinský fašistický režim) jako když měla má žena po zdařilém porodu. Jo pokud jde o tu osobu byla to balkánská řeznice paní Madeleine Albrightová.

363755

17.4.2018 21:59

RE: Trochu optimismu

kyli 83.?.?.?

Reakce na 363751

Ta osoba byla Balkánská řeznice....

363756

17.4.2018 20:49

Croix 94.?.?.?

Vzhledem k tomu, že to nejvýstižnější k událostem, které právě proběhly v Sýrii, a k tomu, jakou to má prozatímní pointu, bylo napsáno podle mě v níže odkazovaném článku, omezím se právě jen na ten odkaz, který opravdu doporučuji: http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2803-dlouhy-...

363753

17.4.2018 20:57

Dobře, že Rusko vyhrává.

r.m. 80.?.?.?

Představte si, že by Assad prohrál a na jeho místo by přišel náboženský režim ala Sauúdská Arábie. Přes takovou Sýrii by se postavily ropovody a plynovody. Místo na Rusku by Evropa byla energeticky závislá na těch obřezaných magorech s utěrkama a jarmulkama na hlavách.
Nic horšího by se Evropě a nám nemohlo stát.
-
Aspoň můžu s klidem předat dětem a vnoučatům zprávu. Že velkou krizi 1929 vyvolali hrabiví američtí a evropští židi a tím spustili II. světovou válku, že vyvolali ještě větší krizi v roce 2008 a právě se pokouší vyvolat III. světovou válku.
A že je stejně ke konci života ti samí obyčejně vokradou o peníze a ještě na to budou hrdý a budou si tom vyprávět vtipy v pejzárně [velký smích]

363754

17.4.2018 22:00

Nenuťte Rusko jít do ostrého střetu.

Vašek 89.?.?.?

Nikdy nevíte, jak to může skončit. A hlavně: Vy si fakt přejete velkou válku? Chcete radit Putinovi, co měl nebo má dělat? To je směšné...[oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

363757

18.4.2018 0:13

dost divnych ma priatelov

bludshit 2a02:x:x:x:x:x

ktorych navstevuje rano a ti sleduju v tv mainstream .... a podobny je aj clanok, t.j. dost mimo. to, ze Rusko nezasiahlo vojensky im umoznuje zasiahnut sirokym vyberom roznych reakcii. nestaci psychopatovi raz vysvetlit, bude skusat dovtedy, dokial nebude zniceny, zneskodneny, alebo izolovany. a Rusko riiesi podla mna dost na vsetkych troch frontoch ... ziadna zmena udiana nasilne nic dlhodobejsie neriesi ... nazorny priklad usa ... takze neviem kto je craig roberts ...

363758

18.4.2018 1:12

Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění !

Zdeněk1 107.?.?.?

To přísloví je velmi staré, věky ověřené a stále platné. Nechápu, že to Putin neví ..
sám kdysi říkal, že když je střet nevyhnutelný, udeř jako první ! A jak vidno, střet je naprosto nevyhnutelný ..

363759

18.4.2018 9:05

Byl to útok na Trumpa.

hulič 217.?.?.?

O válku tu nejde. Jen se podívejte, jak se Amíci bojí Kim čong Una. Jde tu o plyn a kdo ho povede přes Sýrii do Evropy. No a když Trump správně ohlásil odchod Amíků ze Sýrie tzv. deep state vyvolal provokaci s chemickým útokem, kterou hodil na Asada, aby tomuto odchodu zabránili. Byl to v podstatě útok na Trumpa z řad jeho nebo britských tajných služeb, a on musel reagovat, aby nebyl označen za slabocha
tak jak reagoval - teatrálním útokem, který nic nezničil.

363762

18.4.2018 9:45

"Putin mal zasiahnuť voči USA ........"

libertarian 31.?.?.?

Hodne veľa tých "správnych" ľudí dnes hovorí : "Putin mal zasiahnuť voči USA ........"

A ja sa pýtam : Čo ste vy všetci urobili pre to, aby nemuselo Rusko zachraňovať svet ?

Čo ste vy všetci urobili pre to, aby tie agresorské vlády celej EU , ........ nemali moc vo svojich štátoch ???
Všetky tie agresorské štáty, aj tie štáty, ktoré podporili agresiu, majú DEMOKRACIU, teda v nich ľudia, ovčania dávajú vládam moc do rúk. Ovčania sú tí rozhodujúci, bez ktorých by zločineckí politici nemohli konať zlo.

Ovčania celej europy, a blízkeho okolia si volia zločincov, dajú im reálnu moc do rúk, a potom títo hlupáci ovčania čakajú, že ich bude zachraňovať Rusko a Putin pred ich demokraticky zvolenými politikmi.
Nemilí ovčania - zvolili ste si grázlov, a teraz žnete dôsledky svojej hlúposti.

Rusko je obrovský štát. Má obrovské územie, má veľa surovín a energií. Rusko - chránené svojimi raketami - môže fungovať aj uprostred pekla, vytvoreného amerikou a zločincami EU. Rusko to zvládne. Ale vy, ovčania, to odse riete.

363764

18.4.2018 21:14

RE: Pane, Váš příspěvek je hodnotný.

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 363764

Nedá se nic než s Vašimi tezemi souhlasit. Tzv. "demokracie" je neživá. Schválně uvádím toto slovo namísto slova "mrtvá", protože ještě něco z představ o vládě lidí v prospěch lidí funguje. Je ale důvodem k smutku, když navzdory všem viditelným darebáctvím a lžím a podrazům ze strany USA a spol. se politické establishmenty většiny národů cpou pod konstrukci tzv. EU, koncepce které není nic víc než koncepce velkostáje pro ovce.

363770

19.4.2018 8:35

Nejde o plynový útok, ale o dodávky zemního plynu do Evropy.

kim čong un 217.?.?.?

Jak už víme, žádný plynový útok se ve skutečnosti nekonal, byli jen prachem přidušení lidé po konvenčním leteckém útoku a provokatér + filmaři z Bílých přileb (což je jen propagandistická složka Islámského státu financovaná stejně jako IS tajnými službami USA a Velké Británie.)

Přesto ale za tím vším ve skutečnosti plyn je. Ale ne sarin nebo chlór, ale obyčejný zemní plyn. Celá dlouhá válka v Sýrii je ve skutečnosti válkou o plyn, v tom smyslu, kdo povede přes Sýrii svůj plynovod a bude dodávat zemní plyn do Evropy místo Ruska.

Jeden blok tvoří Saudská Arábie, Katar, Izraelci a pravděpodobně i Británie (proto otevřeně financují IS), protože chtějí vést svůj plyn z jihu na sever přes Sýrii. Ti válku prohráli a zoufale potřebovali nějakou provokaci, aby USA nestáhla své vojáky, jak avizoval Trump.

Druhý blok tvoří Rusko, Irán, které chtějí vést plynovod z východu na západ do Turecka a Evropy. Válka v Sýrii vypukla okamžitě, když se Bašár Asad připojil k tomuto bloku.

No a všem do toho háže vidle Amerika (ne Trump), ale tajné služby USA, kteří chtějí, aby v Sýrii byla udržována válka trvale tak, aby tam nebyl žádný plynovod,
a aby Rusko bylo odstřiženo od dodávek svého plynu přes Ukrajinu do Evropy (proto byl Majdan a střílelo se do lidí a bude se udržovat konflikt na Ukrajině), aby mohli místo toho americké koncerny dovážet do Evropy svůj zkapalněný břidlicový plyn, pro který nemají odbyt. Tento plyn ale bude díky těžebním nákladům 3 x dražší než je ten z Ruska.

Všechno ostatní jako jsou kecy o lidských právech, demokracii, solidaritě s uprchlíky atd. jsou jen ubohé lži, které mají zakrýt, že se jen sprostě vraždí pro peníze. Takže ten plyn, kterým topíme začíná být pěkně "krvavý" a do budoucna
asi podstatně zdraží. To bohužel nijak neovlivníme. Proto jako řešení (které můžeme ovlivnit) je přecházet na obnovitelné zdroje energie (soláry, tepelná čerpadla, rekuperace odpadního tepla atd), abychom snížili svou závislost
na lidsky a cenově "krvavém" plynu od kohokoliv (USA, Rusko, Irán) a ještě k tomu ušetříme. Co vy na to?

363774

22.4.2018 7:57

Kdo jednou použil atomovky na civilní obyvatele, je zločinec navždy!

dunn 178.?.?.?

A neváhal by je použít opět.Nebýt USA, nikdy by nebyly takové hrozby pro svět a bylo by o 90% méně konfliktů a válek.USA=ZLOČINEC!

363805

Příspěvků: 29

17.04. 03:44 ZaS  Přesné hodnocení
17.04. 04:24 zarathustra  RE: Přesné hodnocení
17.04. 08:39 Jan Hanuš  RE: Přesné hodnocení
19.04. 14:18 Antiseptik  RE: Přesné hodnocení
17.04. 12:08 vladimir7  RE: Přesné hodnocení
17.04. 13:33  RE: Přesné hodnocení
20.04. 18:54 dunn  RE: Přesné hodnocení
17.04. 09:34 Svatoslav Butora  Svět kapitálu bez humanismu
17.04. 10:24 Jan999  Svetu vzali moznost se branit
17.04. 10:40 Lubosmat  Dvakrát nič zabilo vola
17.04. 12:27 J_Pitralon  No, naproti tomu západní pošáhové jsou zjevně na vrcholu blaha
17.04. 13:35 Antiseptik  Souhlas až na závěr
17.04. 15:08 F&T  Ten článek je dost manipulační - Rusko zasáhnout nemohlo
17.04. 15:17 Stanislav  Zdržanlivosť OS RF môže byť aj prezieravosť.
17.04. 15:28 kolemjdoucí2  Na čí straně?
17.04. 16:14  Pro jednotlivé stromy mnozí nevidí les
17.04. 18:50 Jan Hanuš  Trochu optimismu
17.04. 21:18 Vok Jan  Pane Hanuš, mě povídejte o stresech.
17.04. 21:59 kyli  RE: Trochu optimismu
17.04. 20:49 Croix  
17.04. 20:57 r.m.  Dobře, že Rusko vyhrává.
17.04. 22:00 Vašek  Nenuťte Rusko jít do ostrého střetu.
18.04. 00:13 bludshit  dost divnych ma priatelov
18.04. 01:12 Zdeněk1  Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění !
18.04. 09:05 hulič  Byl to útok na Trumpa.
18.04. 09:45 libertarian  "Putin mal zasiahnuť voči USA ........"
18.04. 21:14 Svatoslav Butora  RE: Pane, Váš příspěvek je hodnotný.
19.04. 08:35 kim čong un  Nejde o plynový útok, ale o dodávky zemního plynu do Evropy.
22.04. 07:57 dunn  Kdo jednou použil atomovky na civilní obyvatele, je zločinec navždy!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 273,81 Kč
1 unce stříbra
549,71 Kč
Bitcoin
858 900,70 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 949