Diskuze k článku

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Příspěvků 27

15.4.2018 20:12

Bareš

Bareš 178.?.?.?

Souhlas, ale přece jenom jsem čekal že RF útok oplatí. Vím že se stále chválí Putinova rozvážnost a tím vypuknutí války. Jenom si kladu otázku na co čekat a kam až ustupovat? Začínám mít obavu že se RF konfliktu bojí - bohužel [pláč]

363674

19.4.2018 14:27

RE: Bareš

herbert 151.?.?.?

Reakce na 363674

Cas hra pre Rusko, Syriu a ostatnych oponentov zapadu. Cim dlhsie vydrzia odolavat, tym viac budu oni silnejsi a USA slabsie.

363780

15.4.2018 20:48

Tři části

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

1. část. pan Lhoták. To, co napsal, je dokonalé. Zůstávám v uctivosti. Není to dlouhé, fakt.
2. část, ruští komentátoři. Slabota. Mrzí mě to. Co je hlavní, to neřekli. Pokusím se říct to já. Mezinárodní řád je v troskách. Dohody už neexistují. Kdykoliv se to může opakovat – a ono se to bude opakovat, a to v horším provedení. Až dosud jsem mlel neustále svou mantru: Válka nebude. Teď se bojím, že bude. Bez řádu totiž nelze jinak. A ta prasata, jak je zhodnotil pan Lhoták, si to neuvědomují. Ne, že by válku zrovna všichni chtěli. Ale bez řádu je nevyhnutelná. Jinak řečeno: Nejde o technické provedení této agrese. Jde o to, že vůbec byla provedena.
3. část, poznámka editora. Netřeba ze situace třeba u nás vidět jen negativa. Stále je mnohem mnohem víc věcí positivních. Obdivuhodné je zejm. to, že tu, navzdory zmíněným prasatům, řád je: Lidé chodí do práce, podniky fungují (negativum: často v rukách cizáků), pane Stworo, funguje doprava! Dokonce bych řekl, že řád v tom našem protektorátě podléhajícím prasatům, je o hodně vyšší, než v těch USA – 50 miliónů na stravenkách, lidé bydlí v autech, nejsou tam jen ti z horních pár procent, ale mrkněte na celou populaci, nerozepisuji se o tom. A že u nás volili prostituta, jehož jediným cílem je peněžní zisk, nemohli to vědět. Mnoho lidí je u nás pořád dobrých, mnoho je i tupých, ba zlých. Ale je tu pořád ještě ŘÁD. Hlavu vzhůru, editore!

363675

15.4.2018 22:47

RE: Tři části

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 363675

Pane pisateli,

neřekl bych, že je u nás řád.

Společnost je v naprostém rozvalu. Lidé se bojí mluvit, i myslet na věci okolo nás. Každý hlavu v písku a úroveň komunikace hluboko pod nulou. Nedej bože mít svůj názor, naslouchat druhému a i ho respektovat, případně pochválit a následovat.

To že funguje doprava, zdravotnictví, školství nějak jakž takž, továrny, má původ v našem stoletém závětří, přežití dvou válek bez nárazů, průmyslové koncentraci už od c.k. mocnářství, a čtyřiceti let socialismu, kdy jsme byli v těžkém strojírenství, které nás i často omezovalo, silní. A tak poté bylo a je co rozebírat, ničit, prznit pod nejrůznějšími pseudoideály.

Jsme v průseru. Bez vizí a bez inteligence a odvahy. Jsme paralizováni a paralizovaní.

363677

16.4.2018 9:02

RE: Tři části

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 363677

V podstatě všechno, co jste napsal, je pravda. Ukážu příklad – školství. Školy pořád učí, žáci do školy chodí. Tím myslím řád. Je možný i neřád – představte si, že sem prasata vezmou plno černochů a řád se rozvrátí. Cikánů není zas tolik, aby tento řád rozvrátili. Ale tento řád je přesto narušen. Stačilo, aby školy byly uvrženy pod to jedno pr.se, Valachovou. A začali nutit i maličké děti chodit do školy, mateřské. Začali jim pouštět oplzlosti s buzeranty, s černochy. Začali s inklusí. Takže tak to myslím. Je moc dobře, že tu je řád. Ale není dobře, že vinou prasat, o kterých velice výstižně referuje pan Lhoták, je narušen. A tu máme: Dinstbiera, Marksovou, Stropnického, Pelikána, Bradáčovou a desítky ba stovky jiných, teď pod vedením Bureše. Oni ten řád seč mohou, podle své idiocie a korytářství nabourávají, a na co nesáhnout, tím jej naopak udržují.

363694

16.4.2018 13:27

RE: Tři části

gippius 213.?.?.?

Reakce na 363677

Souhlasím. Věci u nás fungují navzdory sílícímu rozvratu už jen setrvačností, protože fungují už mnoho desítek let. Stát ještě funguje, i když už o tolik přišel, i když je většinou jen naditým prasátkem pro nejrůznější druhy gaunerů. Lidé jsou ale především rozptýlení konzumem, povrchností, apatičtí a ti, co mají o co přijít se bojí. Báli se za komunistů, dnes se mnozí bojí desetkrát tolik. Vidí totiž příklady vyložené připosranosti, všecky ty Štěchy, Zvorálky, Stropnické. Může být národ, kterému šéfují tihle vyčůraní pokrytečtí zbabělci statečný? Třeba v sobě trochu odvahy najde, ale zatím je to v nedohlednu. Jediná světlá vyjímka mezi politiky je Zeman, popř. Konečná. Jinak je to houf nenažraných, zbabělých parazitů.

363699

20.4.2018 22:23

RE: Tři části

Honza999 86.?.?.?

Reakce na 363675

Že u nás lidé volili "prostituta" nevypovídá nic špatného ani o "prostitutovi" ani o jeho voličích.

Vypovídá to něco hodně špatného o těch, kterým Babišovi voliči vyjádřili svůj odpor k nim.

363796

15.4.2018 22:30

Roger Waters přerušil koncert ve Španělsku a divákům řekl: Bílé helmy jsou fake a bombardování je zločin.

r.m. 80.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=tvVaG10AEI0

363676

15.4.2018 23:50

Jen idiot může napsat

Ahura Mazda 109.?.?.?

škoda že Rusáci neodpověděli, ještě že neodpověděli, páč už bychom dost pravděpodobně neměli čím psát, páč by nebylo už nic. Eskalace této války bude v minutách, pokud bude.

363680

16.4.2018 1:00

RE: Jen idiot může napsat

Zdeněk1 107.?.?.?

Reakce na 363680

A kam až bude Rusko ustupovat ? Vždyť ho mlátí zprava, zleva ! Ustupovat před zlem zlo jenom posiluje, s Ruskem budou teď jen pohrdat, Trump svá slova splnil, Putin ne !! Tu válku jen trochu odsunul a teď zlo přitvrdí, protože může, Putin jen žvaní, teď s nim budou jednat po anglicku - sklapni a vypadni ! Moc rád bych se
mýlil, ale mám osobní zkušenost, že grázl nedá pokoj dokud nedostane po hubě ! Jenže to dostaneme nakonec všichni ..

363681

16.4.2018 2:48

RE: Jen idiot může napsat

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363681

Co když je Putin ten, kdo zaplaví a projde? Narážím na proroctví o králi severu, který uslyší zprávy od východu a bude se vzrušovat a začne ničit. Co když to bude RF?, kdo začne tu přizdisrá*skou USA masírovat?
Ono to zlo od němců Angličanů a Ušáků už vrcholí a vždy byli ojebávaní slované a východní národy. Jednou se jim to musí vrátit. Nechejme se překvapit.

363685

16.4.2018 5:16

RE: Jen idiot může napsat

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Reakce na 363681

Putin je džudista, nie boxer. A je tiež šachista, nie kartový podvodník. Pozná zákulisie a preto vie to, čo my, gaučoví generáli, nevieme. Zatiaľ som pokojný a nevidím dôvod nas hystériu a paniku.

363686

16.4.2018 6:57

RE: Jen idiot může napsat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 363681

Špatně se na to dívate. Nyní se odděluje zrno od plev. A to na individuální úrovni.

Kdo neví, kde je pravda, nebo pro svůj zisk jedná proti dobru, okamžitě je na druhé straně.

363687

16.4.2018 14:03

RE: Jen idiot může napsat

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 363681

Jak vidno z výsledků, tak WW III. nebyla v plánu, jen si Trump potřeboval uvolnit ruce od pár lidí okolo sebe, což podle poměru vyslaných a sestřelených 105:73 teď nebude zase takový problém.

Rusové jasně řekli pokud budou ohroženi jejich lidé v Syrii, tak sestřelí střely a i místa odkud byly vyslány.

Sýřané to zvládli sami i když tipuju, že Rusové byli v plné pohotovosti a připraveni.

Takže celé to teď vypadá jako fraška a dost velká blamáž pro Amíky, UK i Francii.

Před celým světem se odkopali a napadli jinou zemi bez mandátu OSN.

________________________________________________________

Ladislav Větvička

Vlastně ani nechapu, jak to može někomu přijit nelegalni. My, ostravšti synci, moc dobře vime už z druhe světove, že preventyvni valka je nejlepši, bo ten, kdo da temu druhemu po pysku prvni, obvykle vyhrava.

utok-ameryky-na-druhu-stranu-sveta-je-opravneny

Ameryčani se doslechli, že Syřani zabili Syřany.

A protože su Ameryčani bytostnymi demokraty, tak rozhodli, že dřive, než se vyšetři, keři Syřani zabili jine Syřany, tak preventyvně zabiju jakesik uplně jine Syřany, keři sice asi nezabili žadne jine Syřany, ale mohli by třeba zabit zase uplně jine Syřany.

Nevim, jak to Ameryčani zrobi, bo bude třeba, aby mohli odlišit pravě ty Syřany, keři podle informaci tych Syřanu, keři udali Ameryčanum, že někteři Syřani zabili jine Syřany. Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.

A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost.

Myluju Ameryku.

Ladislav Větvička, hlasatel te prave ameryky z Poruby

363700

16.4.2018 6:58

Na diaľnici D1

omar 147.?.?.?

pred Bratislavou stojí dlhánska kolóna áut. Akísi ľudia idú od auta k autu a čosi rozprávajú. Jeden podíde k ďalšiemu vodičovi v kolóne, ten stiahne okno:
"Čo sa stalo?"
"Teroristi zaútočili na parlament, zobrali poslancov ako rukojemníkov a vyhrážajú sa, že keď nezaplatíme výkupné, tak parlament aj s nimi zapália. Robíme zbierku."
"A po koľko ľudia dávajú ?"
"No, každý tak 10-20 litrov benzínu..."

363688

16.4.2018 8:20

Úpadek západu.

gippius 213.?.?.?

Západ upadá již nejméně od konce 19 století, viz třeba Spengler. Co jsou západní hodnoty, to bylo již dobře a hlavně zcela názorně předvedeno kolonizací světa, vyvražděním původních obyvatel Ameriky, světovými válkami, válkami za "svobodu", inscenováním převratů v nepohodlných zemích, drancováním přírody, ožebračováním lidí. Západ je zlo, západní hodnoty jsou zcela pokřivené, západní kultura je kultura smrti a nemá zhola nic společného se svobodou, křesťanstvím a všemi těmi fanglemi, kterými vždy západ ostentativně mával. Úpadek západu se ale stále zrychluje, je čímdál patrnější. Západ si pro své cíle nyní musí doslova synteticky vymýšlet záminky, "důkazy". Z tváře západu také /pokolikáté už?/ mizí škraboška tzv. svobody, demokracie, práva, spravedlnosti. Západu přituhuje, jeho vlastní vinou, protože nikdo, ani ten seberychlejší, nebo sebeobratnější nakonec neunikne před následky svých činů. Nenechme se stáhnout pod vodu, co se zavře nad tím molochem, který se začíná potápět. My nejsme západ, my jsme na západ vždy jen dopláceli, kvůli němu trpěli, na něj dopláceli. Jděme si svou cestou!

363689

16.4.2018 8:30

Modré pondělí po mizerném víkendu

ZaS 89.?.?.?

V posledních dnech otevírám počítač s obavami co se na mě zase vyvalí za hrůzy, ale dnešek mě potěšil, proto mi to nedá abych nepoděkoval panu Lhotákovi za tradičně dobrý článek r.m. za odkaz na Waterse, který mě vrátil do doby, kdy umělci představovali opozici vůči zrůdnosti systému a ne zkorumpovanou klaku a na závěr i Omarovi za vtip, protože humor je komodita jejíž deficit mě trápí stejně jako pana Stworu.

363690

16.4.2018 8:36

Západu už nikdo nevěří.

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Západu už v tomhle nikdo nevěří a to je dobře. Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem. Naopak teroristé, saudové, vojensko-prlmyslový komplex USA a Izrael ano, takže můžeme přepodkládat kdo je za tím útokem.

http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-...

363691

16.4.2018 8:59

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den a potěšení z jara. Jaro ještě funguje. Sluníčko a deštíček ještě funguje. Ještě svítá nad Atlantídou... ale to není naše Atlantída. To není naše to NATO a spol. To není náš svět. Není potřebné analyzovat co a jak s tou jejich rakovinou zločineckých duší. Je potřebné tu rakovinu od sebe odstranit. Žádné jednání s tím zločineckým společenstvím nemá smysl, jakkoliv by měli jejich činitelé hezky uvázané kravaty. Celá koncepce EU je koncepce velkostáje pro ovce, není to společenství pro svobodné občany. Celá koncepce OSN je koncepce Labyrintu Pyramidy Moci, ve které si nadvládu zajistilo politicko-mocenské monstrum, které podobně jako kdysi bájný Minotaurus vyžaduje soustavný přísun lidských obětí. Všechno zlé a zparchantělé a nelidské a prolhané vychází na svět z tohoto doupěte jako chapadla moci chobotnice v podobě zparchantělých požadavků na zavirovaní zdravých právních systémů samostatných národů přes degenerovaný "právní akt" pojmenovaný jako Dublin IV. Kto to nevidí, nemá co pohledávat ve funkci zástupce LIDÍ. Kto nevidí, že monstrum "Minotaurus" prostřednictvím paní Merkelové zajistilo prodej Evropy za plyn z Perského Zálivu výměnou za devastaci všech úrovní právního systému národů Evropy infikovaným mohamedánským světonázorem, ten nemá co pohledávat ve funkci zástupce LIDÍ. Ten, kto nevidí, že Rusko v Sýrii hájí to, co se dá pojmenovat civilizovaným světem, ten nemá co pohledávat ve funkci zástupce LIDÍ.
Dejme si kafíčko a prosím, nenechejme se zavrtat do lejna Minotaura tím, že budeme pořád analyzovat jak v tom lejně "žít". Hledejme cesty, jak v tom jejich Atlantickém lejně nebýt. Zachovejme si alespoň duševní zdraví. Buďme zdraví.

363693

16.4.2018 9:44

V médiích

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Nějak jsem nepostřehl, zda si v médiích někdo vzpomněl, že na Saddáma se také šlo kvůli chemickým zbraním. Za 15 let se je ale nepodařilo najít.

363695

16.4.2018 12:37

RE: V médiích

P9 178.?.?.?

Reakce na 363695

Tak vzpomenul si Jan Schneider v celkově dobrém článku, ale v našich sragorometech asi určitě ne vzpomíná se jenom na to co se hodí do krámu....

Ministr zahraničí má velmi dobré důvody okamžitě odstoupit, protože vyjádření jeho rezortu je schizofrenní a on sám se přiznává, že koná nikoliv na základě faktů, ale podle toho, co se mu zdá, čemu pevně věří a co je „vysoce pravděpodobné“.

K reflexi jeho konání by mu možná pomohla ilustrace, protože v dnešní době mnozí lépe porozumí obrázkům než písmenkům. Vztah koalice všeho schopných k mezinárodnímu právu lze přirovnat k hypotetickému případu, kdy by byl Stropnický osočen, že je násilný deviant. Ti, co by jej osočili, by sice volali po náležitém vyšetření, ale pro případ, aby nebyli považováni za spolupachatele dalších případných Stropnického zločinů, by nečekali na soud a vykastrovali by ho ... až po nějaké době by se zjistilo, že vlastně Stropnický takto znám byl, ale z nějakých filmových rolí .... sorry, jako, Martine.

celej článek...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/...

363697

16.4.2018 14:37

Vtipy

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>velkou koncentraci negativní energie. Zlo se zhmotňuje v našich životech… plné kamer a zákazů, buzerací úřadů, žijeme stresovaní, stále naštvaní, ve strachu a bez morálního kompasu…Ale za to si mohou tentokrát lidi sami tím, že ho (košer šmejda) volili

Jsme ovládáni lidskými zrůdami, dědičně postiženými, se zažitou ideologií lsti, lupičství, pohrdání, genocidní strategie, a současně v těchto zrůdnostech i vychovaných. Sektářské bestie se pasovaly na Bohy. Jejich náboženstvím je růst moci a zdrojů. S jejich parazitismem souvisí oblbování a zastrašování. Lest a klam. Likvidace, vaporizace překážek. Banksterští poskoci uzavírají smlouvy k dalšímu zotročování, aby je sami kdykoli, podle libosti, zneužili. Ke svému lupičství zneužívají celé státy, otroky (jakoby svobodné občany), armády těchto států –placené z daní otroků (jakoby svobodných občanů), policii, tajné služby (složené obvykle z podobných lidských zrůd jako jsou banksterští páníčci, deprivantů dědičně postižených ghetty).

Tak, jak mají svatí svého boha zažitou podlost a zrůdnost, lest a klam, tak naproti tomu potomci nevolníků, otroků, mají zažitý strach z lidských zrůd, z drábů, z katů. Většina gojimů má strach, který jim až zabraňuje vnímat kazisvětství. Strach jim nedovoluje ani si vyslechnout nebo přečíst o „humanitární“ ideologii a „humanitárních“ skutcích svatošmejdů.

Nápad s vtipy mně připadá zajímavý!

Myslím vtipy na téma samovyvolených bohů a jejich „humanitárních“ činů.
Tisíce let týrání gojimů, tisíc válek, desítky miliónů zavražděných, příšerné lupičství a debilizace, bezohledné drancování přírody, to by mohlo vydat na slušnou rubriku černého humoru o svatošmejdech.

I lidem denně oblbovaným zaručenými „pravdami“ by taková rubrika mohla pomoci, hravou formou, pochopit mocenské kejkle.

Bylo by možné přidat do hlavní lišty: Vtipy ?

363701

16.4.2018 14:46

RE: Vtipy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 363701

>Nápad s vtipy mně připadá zajímavý!
>
>Myslím vtipy na téma samovyvolených bohů a jejich „humanitárních“
>činů.
>I lidem denně oblbovaným zaručenými „pravdami“ by taková rubrika mohla
>pomoci, hravou formou, pochopit mocenské kejkle.
>
>Bylo by možné přidat do hlavní lišty: Vtipy ?

Ale ta tam přeci dávno je: http://www.zvedavec.org/vtipy.htm. Akorát je čím dál těžší najít nové vtipy. Nejsou.

363702

16.4.2018 16:31

RE: Vtipy

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 363702

Dobrá, ale byla by možná úprava, ať už by zůstal název ANEKDOTY, nebo by byl VTIPY, ale aby byla volba z hlavní lišty, vedle HLAVNÍ, a podrozdělení třeba na; děti, islám, lest, MOC, Moloch, multikulti,…, xxdovské,…, když už máte uložené různé vtipy?
Současně, bylo by možné propojení s články, nebo s diskuzí? Podle tématu?

Základním úkolem by bylo takové uspořádání, aby i jen trochu zvědavý člověk mohl stravitelně až zábavně, po troškách, vstřebat činnost banksterů a jejich poskoků. Aby měl důvod se zamyslet, co se skrývá za „humanitárním“ bombardováním, nebo proč nás „spasitelé“ chtějí, proti naší vůli, multikulturně „obohacovat“.

363708

16.4.2018 16:28

Cvičenie PVO

u 85.?.?.?

Zdá sa, že Sýria a Rusko si z toho spravili ostré cvičenie PVO. A vcelku úspešné, neudávajú žiadne straty na životoch ani podstatné poškodenia významných objektov.[chechtot]

363707

16.4.2018 18:23

ČT se asi dobře sekla :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odv...

363713

17.4.2018 13:16

Absurdní divadlo

Antiseptik 107.?.?.?

Z celé akce se dá nakonec udělat jenom jeden závěr. Pokud Pentagon nekecá a skutečně udeřili 105ti raketami a 3 cíle, tak se nic moc nestalo. V tom případě budou potřebovat desetkrát víc lodí a stokrát víc raket aby alespoň zničili Damašek. Pokud nekecá RF a Sýrie tak je to pro ně prohrané. V podstatě dali možnost zbytku světa aby se rozhodl kde stojí a doufám že to bude alespoň časem všem jasné, že USA jako vždy má silný řeči ale není schopná zcela ničeho.
Pokud zbytku světa nedojde tento fakt pak bohužel přijde k zničení zcela zaslouženě. Zklamali mě přistrašené zemičky v RB OSN když nehlasovali pro odsouzení zcela zjevné agrese bez resoluce a tato připosranost nás může všechny stát život.

363741

Příspěvků: 27

15.04. 20:12 Bareš  Bareš
19.04. 14:27 herbert  RE: Bareš
15.04. 20:48  Tři části
15.04. 22:47 martin bares  RE: Tři části
16.04. 09:02  RE: Tři části
16.04. 13:27 gippius  RE: Tři části
20.04. 22:23 Honza999  RE: Tři části
15.04. 22:30 r.m.  Roger Waters přerušil koncert ve Španělsku a divákům řekl: Bílé helmy jsou fake a bombardování je zločin.
15.04. 23:50 Ahura Mazda  Jen idiot může napsat
16.04. 01:00 Zdeněk1  RE: Jen idiot může napsat
16.04. 02:48 Jarda z Brna  RE: Jen idiot může napsat
16.04. 05:16 Malý a zvedavý  RE: Jen idiot může napsat
16.04. 06:57  RE: Jen idiot může napsat
16.04. 14:03 Ahura Mazda  RE: Jen idiot může napsat
16.04. 06:58 omar  Na diaľnici D1
16.04. 08:20 gippius  Úpadek západu.
16.04. 08:30 ZaS  Modré pondělí po mizerném víkendu
16.04. 08:36 senil1  Západu už nikdo nevěří.
16.04. 08:59 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
16.04. 09:44 WAZARI  V médiích
16.04. 12:37 P9  RE: V médiích
16.04. 14:37 Pátá Mojžíšova 7:24  Vtipy
16.04. 14:46 Vladimír Stwora  RE: Vtipy
16.04. 16:31 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Vtipy
16.04. 16:28 u  Cvičenie PVO
16.04. 18:23  ČT se asi dobře sekla :)
17.04. 13:16 Antiseptik  Absurdní divadlo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 2

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,86 Kč
Švýcarský frank
23,65 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 243,37 Kč
1 unce stříbra
552,24 Kč
Bitcoin
857 078,04 Kč

Poslední aktualizace: 29.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 184