Diskuze k článku

Jak bude posuzováno Trumpovo prezidentství?

Příspěvků 13

7.4.2018 8:16

Prezident Trump

Navrátil 213.?.?.?

Jak bude hodnoceno Trumpovo prezidentství,rozporuplně.
Jeden den něco řekne,na druhý den je to jinak.Poslední vyjádření,stáhnu armádu ze Sýrie co nejdřív,na druhý den asi dostal školení od jestřábů,prohlásil,že to nebude tak brzy v Sýrii ještě zůstaneme delší dobu.Jak se potom mohou řídit politici v jiných státech,když není na USA prezidenta spolehnutí.

363490

7.4.2018 9:31

hrobař USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

To je legrace, jak američani ani přinejmenším netuší která bije, ohledně Trumpa. Že je to hrobař USA. (za což mu my ostatní jen můžeme poděkovat)

Vždyť co jiného znamená ten trumpův americký izolacionizmus, kdy se stáhnou z celého světa a z okupovaných zemí?

Americký blahobyt je založený na masivním drancování celé zeměkoule. Jakmile je od těchto vnějších zdrojů odstřihnete, tak se rázem propadnou o 200 let zpátky.
Kde budou po odříznutí od zrdojů ropy, když mají ty jejich osmiválce kterými dojíždí denně do práce 150 kilometrů? V háji. Amerika bez ropy bude země duchů (obdoba opuštěných měst duchů na divokém západě).

363491

8.4.2018 18:19

RE: hrobař USA

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 363491

>... ohledně Trumpa. Že je to hrobař USA. (za což mu my ostatní jen můžeme poděkovat)

No, pozor. On možná tu Ameriku fakt tím ochranářským přístupem zachrání (k mé nelibosti). Amerika už dnes nic nevyrábí, jen zbraně. Pokud by se mu podařilo vrátit výrobu do země, bude to znamenat nárůst bohatství a následně odklad rozkladu. A jakmile si magoři z deep state uvědomí, že je to i v jejich zájmu, začne ho podporovat. Trump nakonec může být nejúspěšnější prezident posledního století, takový druhý Putin.

363508

9.4.2018 8:31

RE: hrobař USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2c0f:x:x:x:x:x

Reakce na 363508

A ty Číňany chcete jakým způsobem donutit, aby továrny přestěhovali zpátky do USA?
Naprostou nekonkurenceschopnost američanů, s 8x vyššími mzdovými náklady než má číňan chcete řešit jak?

Vzhledem k tomu, že zároveň vlastní podstatnou část astronomického dluhu USA, tak to vidím jinak, kdo tahá za kratší konec provazu.
Tak obrovský dluh se dá smazat jen válkou. Bez 2. světové by se USA zhroutily už před 100 lety. Tedy, ony se zhroutily, ale kolonizováním Evropy a celého světa, se z toho dluhu na úkor zbytku planety, elegantně vyvlékly a ještě na tom vydělali.

USA jsou dávno odepsané a centrum světové moci nahradila Čína. Jediné co Trump ještě musí udělat, je odstranit ty psychopaty co drží prst na jaderném tlačítku. Pak se USA vytratí do nicoty.

Jediné co mi není jasné, jak to chce udělat bez šílené občanské války, protože jakmile USA stáhnou své parazitické chapadla z okolního světa, tak se tam začnou ozbrojení američané mezi sebou rvát o poslední ohlodané kosti. Ono to probíhá částečně už teď. To šílené zadlužení federální vlády, místních samospráv i občanů dosáhlo takové míry, že už jej není dál možné maskovat (jak to dělali od roku 2008).

363511

7.4.2018 10:17

jen malá poznámka k významu slovíčka city

PavelSam 90.?.?.?

S hlubokou úctou k překladateli, to slovíčko "city" jako "město" tady nezní úplně významově správně. City v Londýně je centrum finančnictví, city jako titul bylo udělováno městu králem.

Odstavec: Where this city stands is not in doubt. It is salivating to see Trump’s presidency broken, his agenda trashed, and him impeached. This city looks to Robert Mueller as the Moses of its deliverance from the tyrant whom an uncomprehending electorate imposed upon it.

znamená cca: O co toto "centrum" (*ne město, spíš "politická klika" ) usiluje není pochyb. Touží po rozbití Trumpova prezidentsví, zničení jeho plánů a jeho odvolání z funkce. Toto centrum vidí R. Muellera jako Mojžíše svého vysvobození od tyrana, kterého jim nechápající voliči vnutili.

- Jinak Pat Buchanan to vidí jako vždy velmi dobře, s malou výjimkou - Trump toho nasliboval hodně, ovšem je tu jedna důležitá okolnost, že on jedná spíš jako obchodník než politik, má v politice malou praxi, což v boji s lidmi v pozadí (deep state) v USA je problém. On povahově touží po úspěchu, a pod tím ohromným tlakem opozice globalistů uhýbá od svých plánů, od svých slibů omezit ty války.

A to je špatně, člověk sám (jako jedinec) s těmi vlky nemá šanci. Může tak dopadnout jako "tlučhuba", co před volbami plácal, aniž by chápal tu mocnou realitu, která bude stát proti němu. Tady je vidět, že primárky jsou důležité - ti lidé, co ho schválili, by nyní měli stát při něm a podpořit ho, to tady trochu chybí.

363492

7.4.2018 14:03

Trumpov velky uspech, zvitazil v boji proti mainstreamovým médiam usa

abc 188.?.?.?

https://www.hlavnespravy.sk/trumpov-velky-uspech-z...

363497

7.4.2018 15:05

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Vím, že v prostředí sil, které si myslí, že vládnou a řídí systém USA je vládnout a řídit tuto velkou zem velice obtížné, protože kapitál se odtrhnul "z řetězu" a domnívá se, že řídit a vládnout lze jenom za pomoci síly a síly peněz/ financí/ akcií. Zatímto účelem se tyto síly (neříděné a neříditelné) spojily do svazku se světovládní nadnárodní hydrou, kterou si USA umístily na svém území (!!!) a ve které se schvalují a podněcují všechny nadnárodní válečná tažení "ve jménu míru a bezpečnosti světa".
Tato rakovinotvorná entita známá jako OSN/UN spolupracuje nejenom s tzv. americkým "deep state" (kupř. též i se světovládnými mohamedánskými elitami) na získání světovlády prostřednictvím Labyrintu Pyramidy Moci, která má v plánu podřídit si svět tj. i USA (!!!) i Evropu (!!!).
V cestě k realizaci tohoto odpornému plánu na zřízení světové totalitní vlády stojí samostatné a svobodymyslné Rusko. Proto jsme svědky nenávistného syčení britské Medúzy a hlasitého povyku ostatních "věřících" z deep state bez důkazů o vině, ale jsme svědky i jiných provokací na vyvolání války, ve které by se dle úsudku zvlčilé entity řídící OSN/UN odklidily jako překážka k monstruózní světové totalitní vládě ty vlády (Ruska a jiné), které by mohly přijít na pomoc USA až na ně tato šílená OSN "ve jménu míru a bezpečí" pomocí "cizích rukou" zaútočí (!!!), resp.až si je podmaní domácí "věřící" z deep state.
Symptómy této politiky je vidět i na území USA, na území Evropy a též Blízkého Východu. Je potřeba zastavit tento proces rakovinotvorné degradace světa lidí a Země včas. Je potřebné odstranit Labyrint v Pyramídě Moci i s jeho systémovým totalitním vládcem - obrazně řečeno s totalitní příšerou Minotaurem - tj. s celou základnou zločinné OSN/UN.
Odstranění tohoto nemocného monstra OSN/UN umožní národům ozdravění i politického i hospodářského života, protože základem pro rozvoj života živých se stane odblokovaná spolupráce a ne řízený diktát největšího světového otrokáře, který se maskuje za OSN/UN. Můžeme být jedno lidstvo i bez diktátu. Buďme zdraví.

363500

8.4.2018 10:33

RE: Novodobá Atlantída

abc 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 363500

Buďme zdraví, začína v mysli a zdroja z ktorého čerpáme informácie. Je zaujímavé. že Kniha kníh obsahuje 2000 rokov staré proroctvo ako skončí OSN,ôsma veľmoc, ktorá pochádza zo siedmich, predchádzajúcich ako aj siedma USA, ktorá dala podnet k jej vzniku. Nakoniec si to odnesú aj veriaci v náboženské bludy, pretože základnou premisou je obnovená vláda Boha a jeho kráľovstva.Kto vie čítať s porozumením to pochopí, že iná cesta k oslobodeniu ľudstva nevedie.


Zjevení 17:1 Jeden ze sedmi andělů, kteří vylili sedm číší hněvu, vyzval: "Pojď, ukáži ti soud nad tou nevěstkou, která vládne nad mnohými vodami, 2 se kterou se spouštěli vládcové země a obyvatelé se opíjeli vínem její nemravnosti." 3 Anděl mě přenesl v duchu na poušť a tam jsem uviděl tu ženu. 4 Seděla na šarlatově zbarvené šelmě se sedmi hlavami, desíti rohy a mající mnoho jmen, jimiž se rouhala proti Bohu. Žena sama byla oděna jako královna do purpuru a šarlatu, nazdobena šperky ze zlata, drahokamů a perel. Pozvedala bujně zlatou číši plnou neřesti. 5 Na čele měla napsáno jinotajné jméno"Velké město Babylón - matka modloslužebnic a všech ohavností země". 6 S úžasem a hrůzou jsem poznal, že je opilá krví věřících a mučedníků pro Ježíše. 7 Anděl mi řekl: "Proč se hrozíš? Odhalím ti tajemství té ženy i toho zvířete, sedmihlavého a desetirohého, které ji nese. 8 Ta šelma už řádila, byla přemožena, ale ještě jednou smí vyjít ven z propasti, aby ukázala svou sílu, dříve než zahyne navždy. Obyvatelé země, jejichž jména nejsou zapsána v Knize života, užasnou, až uvidí tu šelmu, která byla, není a zase nakrátko bude. 9 Moudrý, snaž se pochopit: Sedm hlav je sedm pahorků, na nichž ta žena trůní. 10 Znamenají však také sedm králů. Pět z nich již padlo, šestý právě kraluje, sedmý král má teprve přijít, avšak jeho vláda potrvá jen krátce. 11 Šelma sama je osmý panovník, který již vládl a jde s jistotou do záhuby. 12 Deset rohů je deset králů, kteří se ještě neujali vlády. Ti převezmou moc na krátký čas spolu se šelmou. 13 Vytvoří navzájem i s ní mocné spojenectví 14 a vytáhnou do boje proti Beránkovi. Beránek však nad nimi zvítězí, protože on je Pán pánů a Král králů. Jeho povolaní, vyvolení a věrní jsou mu po boku." 15 Dále mi anděl řekl: "Vody, na kterých trůní ta nevěstka, to jsou davy lidí, rasy, národy a kmeny. 16 Šelma a těch deset králů se však nakonec obrátí i proti samé nevěstce. Strhají s ní šaty, budou jíst její maso a spálí ji. Stanou se tak nástrojem Božího hněvu. 17 To jim Bůh vnukl, aby se spřáhli a s nevěstkou spojili, dokud se neuskuteční Boží záměry. 18 A ta žena, to je velkoměsto, v němž se soustřeďuje světovláda."

363504

18.4.2018 14:41

RE: Novodobá Atlantída

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363504

Aby vás nesetřel ,, Vyjímečné porušení omerty,,
také jsem se zabýval tím co říká Bible k současné situaci, ale OMERTA se z toho mohl položit a prej tady je to Strážná věž.
Zajímavé že ty jeho plky nikdo nenazývá odporná politika.
Tady se diskutuje o tom co je to na světě za události a myslím že nejen politický vhled ale i znalost Biblických proroctví by měl znát každý občan země.
Všichni pomalu mají nějaký diplom ale historii země neznají a Stvořitel je nezajímá a jsou ve tmě.
Vyjímečné porušení Omerty by potřeboval zvláštní lekci,
,,Dříve, než nastane ten bázlivý den Jehovy,, .

jeho plk:
16.4.2018 13:12
navrhuji přejmenovat tento web

výjimečné porušení omerty 2a00[naštvaný][naštvaný][naštvaný][naštvaný][naštvaný]

na Strážní věž [mrknutí jedním okem]

363768

7.4.2018 16:19

USA už nemohou ekonomicky dlouho vydržet.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

USA mají obrovský dluh a platí obrovské sumy na jeho obsluhu. Dále platí astronomické výdaje za údržbu a provoz vojenských základen po celém světě. USA nezískají zpět prosperitu, protože mají drahou pracovní sílu a nikomu se tam nevyplatí cokoli vyrábět. Pan Trump za to být viněn nemůže, je mi ho někdy až líto. Ten kdo USA a jejich dobré jméno naprosto zdecimoval, byl ten šílenec, který tam úřadoval před Obamou. Ten zničený Irák mu nikdy neodpustím!

363501

8.4.2018 6:44

RE: USA už nemohou ekonomicky dlouho vydržet.

vladimir7 77.?.?.?

Reakce na 363501

Pane Bush to zlo len dokonal, základ celého zla zasadil treťotriedny herec Reagan.
Ten otvoril Pandorinu schránku s vývozom pracovných miest, a tým pádom likvidáciu strednej triedy a masovú výrobu bezdomovcov.

363503

8.4.2018 17:57

On Vás ten humor nepřejde, jo! Z PL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 363503

Česko táhne industriál bruselu. ČSSD se veze, eš, 8. 4. 2018 17:52:27
https://www.youtube.com/watch?v=h71GAI2TeS0

363507

7.4.2018 17:36

Trump je miliardář

Miloslav123 178.?.?.?

Trump je především miliardář, který patří k tzv. „lidem velkých peněz“, tj. ke globální finanční elitě Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
Stávající mocensko-politické uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politického uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
Faktem je, že materiálně-technická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být velmi nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa.
To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html

363502

Příspěvků: 13

07.04. 08:16 Navrátil  Prezident Trump
07.04. 09:31  hrobař USA
08.04. 18:19 Vladimír Stwora  RE: hrobař USA
09.04. 08:31  RE: hrobař USA
07.04. 10:17 PavelSam  jen malá poznámka k významu slovíčka city
07.04. 14:03 abc  Trumpov velky uspech, zvitazil v boji proti mainstreamovým médiam usa
07.04. 15:05 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
08.04. 10:33 abc  RE: Novodobá Atlantída
18.04. 14:41 Jarda z Brna  RE: Novodobá Atlantída
07.04. 16:19  USA už nemohou ekonomicky dlouho vydržet.
08.04. 06:44 vladimir7  RE: USA už nemohou ekonomicky dlouho vydržet.
08.04. 17:57  On Vás ten humor nepřejde, jo! Z PL
07.04. 17:36 Miloslav123  Trump je miliardář

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 266