Diskuze k článku

Už zase hoří Reichstag

Příspěvků 21

30.3.2018 0:53

Západní pošáhové opět obtěžují

J_Pitralon 178.?.?.?

Inu, Spojené státy chazarské a jejich poskoci jsou kvalitní banda lhářů a podvodníků.. Už zase hrají hru na blbečky.

KINOSVĚT - Kde je pravda. 11 září - Co se stalo v Pentagonu? https://youtu.be/maB4j8q1Im4?t=613

363351

30.3.2018 7:59

Válka bude

Jacob 78.?.?.?

Na řečnickou otázku .....Vy se snad nebojíte války?......odpovím podle svých zkušeností: lidé se nebojí války nebo nemají ponětí co to je válka.........O politických věcech mohu hovořit jen s malým počtem svým známých, kteří alespoň trochu jsou schopni číst zprávy minimálně z českých zdrojů......samozřejmě bylo i téma Novičok.....během diskuze jsem se zmínil, že se obávám, že bude válka ....odpovědi mne opravdu děsili , které bych shrnul takto...... Já to neřeším, protože jak to přijde, tak to bude raz dva a Já ani Ty s tím nic neuděláme, tudíž mi to je jedno.....další moje otázka: Ty v---e máš ženu, děti, vnoučata, rodiče, jseš zdravý a žiješ spokejeným životem. Ty nechceš žít? .......odpověď: když to přijde tak to bude rychlé...Já: Ty v...e vždyť dostaneš kvér a půjdeš nebo tvůj syn...odpověď: to už bude atomová válka, to už se nestihnu ani obléct....Tolik sobectví jsem opravdu nečekal nebo sebevědomí? Když člověk nečelí tváří tvář utrpení a smrti ztráci pud sebezáchovy? Pro mladou generaci je už válka je epizoda v TV nebo PC hra, kterou prožívají v teple svých domovů. Za mohu říct, že se Já o své blízké bojím a nechci, aby prožili válečné nebo poválečné útrapy.

363354

30.3.2018 15:03

RE: Válka bude

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 363354

Holt se děcka usmaží nebo naběhnou na frontu jen kvůli zdegenerovaným západním mamonářům, kterým tu tátové nechali volnou ruku. A taková prkotina jim nestála ani za mávnutí prackou, natož za zamyšlení. .

363364

31.3.2018 8:54

RE: Válka bude

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 363354

Americane, Britove a dalsi lepe receno ti kteri vladnou svetem vzdycky resily zlou financni kalamitu Valkou VZDY Bohuzel tentokrat budou mit Nagasaki a Hirosimu na pude USA Jsem presvedcen za Vladimir Putin na ne ceka doufam ze si uvedomuji jakou blbost delaji bylo by rozumne of nich se zeptat Dzingischana, Napoleona A predevsim Hitlera jak dopadli skonci presne tak

363379

31.3.2018 15:09

RE: Válka bude

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 363354

Souhlasím, lidé v mém okolí to mají podobně.

Ale lidé na zapádě to vidí trochu jinak, jejich situace se totiž pomalu ale stále už 40 let zhoršuje (viz vítězství Trumpa v USA dík "modrým límečkům" ), bohužel u nás se už 30let pomalu zlepšuje. Lidé u nás mají i jazykovou bariéru a nečtou západní tisk, kde lze nalézt mnohem kvalitnější články, než v tisku českém.

Těžko vysvětlíte těmto lidem, že prožívají své "léto r.1914", válka může přijít v létě po zrušení dohody s Íránem, na což tlačí Trump a Netanjahu, Trump navíc obměnil svůj kabinet "proválečnými" lidmi (viz Pat Buchanan blog), čímž se definitivně odklonil od svých předvolebních slibů, což souvisí s jeho snahou "za každou cenu vyhrát" a ukázat své ego. Zklamal tím své voliče, kteří mu uvěřili, že omezí další války.

Jak typické v USA.

Nadávají vám? Začněte válku (viz Bush jr.) a budou vás oslavovat. Tentokrát by se ale válčilo i přímo v USA, snad si to uvědomují.

http://buchanan.org/blog/is-trump-assembling-a-war...

363386

30.3.2018 11:04

Vite nekdo kam jdou dnes zisky z iracke ropy?

Qwe 37.?.?.?

Za Saddama to slo na rozvoj statu: skolstvi, zdravotnictvi, infrastriktura...

363356

31.3.2018 16:25

RE: Vite nekdo kam jdou dnes zisky z iracke ropy?

krsnhrc 77.?.?.?

Reakce na 363356

Musejí ted 100let tou ropou platit.Velkému USSA,za osvobození a zničení infrastruktury,vlastně za totální zničení státu Irák,ten už existuje jen na mapách.
Takhle kradou ropu,nerostný suroviny,nadějný mozky po skoro celém světě.
Kdo se nepodřídí,je nemilosrdně humanitárně osvobozen a poslán do doby kamenné.[bliji]

363389

30.3.2018 12:05

Válka bude.

Lapsus 89.?.?.?

Víc vám neřeknu.
(brave soldat Schweik).

363358

30.3.2018 12:16

RE: Válka bude.

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 363358

Generace fejsbůkových bojovníků proti Rusku za "pravdu a lásku" už asi obouvá a leští kanady. Ale jestli jim aerokosmické síly Federace zaruší wifiny, tak nevím, jak si budou posílat domů selfíčka.

Eisbrecher - This is Deutsch
https://www.youtube.com/watch?v=W-YgBNQeDNc
[zmaten]

363359

30.3.2018 16:23

Rusky hacker

Andrej Kokot 66.?.?.?

Dalsim nebezpecnym signalem je vydani toho ruskeho hackera do USA.

Americani ho nejspis trochu potrapi, pomuci, nauci co ma rikat ... Pak ho odsoudi na 120 let.

A pak navrhnou Rusku vymenu za Snowdena.

A co udela Rusko?

Hrabis a cela jeho "vlada v demisi" je banda neuveritelnych zmrdu.

363365

30.3.2018 19:22

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora svatoslav (tečka) butora (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Způsobů jak vykopat válečnou sekyru je více. Syčení britské Medůzy a řev jejího příbuzného Minotaura z Pyramídy Moci v USA je znamením, že TheZeus je nadohled. Nemá smysl se bát a rozvášňovat vášně tím jejich "zpěvem". Diplomatické hrátky "umění" těchto systémových monster nezkrášlí... Jejich poslední pohled na svět bude pohled do zrcadla, ve kterém na chvíli spatří TheZea...
Staré příběhy ze starého Řecka jsou velice aktuální. Na novodobé Atlanťany svět živých rád zapomene. Živá Budoucnost o ohrožení života živých Ví.

363370

31.3.2018 0:59

...a jestlipak víte,

R.E. 46.?.?.?

...proč se urychleně přestavují mosty okolo dálnice, přestože jsou v dobrém technickém stavu a přitom se sere na ty špatné a to přestože s nimi padají lidi do Vltavy a nejsou na jejich opravy peníze?!

http://www.spiegel.de/politik/ausland/eu-kommissio...

https://www.onetz.de/deutschland-und-die-welt-r/po...

363375

31.3.2018 11:54

Šaškárna

disident 83.?.?.?

Nebýt toho,že psychopati ve Washingtonu a Londýně si zahrávají s jaderným armagedonem,případ "novičok"(název převzat z amerického akčního filmu,jinak má každá bojová otravná látka své označení) by mohl sloužit jako scénář k nejnovější bondovce.Scénář by mohl napsat britský ministr zahraničí,jelikož se vyznačuje tou nejbujnější fantazií.Příběh by začal jako obvykle v kanceláři MI5,sekretářku by si mohla zahrát britská ministerská předsedkyně.Konec by se odehrával v podzemí Kremlu,kde světový zloduch Putin míchá nový jed "putičok",který působí jen na příslušníky NATO a je při tom přistižen Bondem a vše skončí vítězstvím Bonda nad zloduchem.V pochmurné době by nemělo chybět trochu satiry.

363383

31.3.2018 12:46

RE: Šaškárna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 363383

Jenže katastrofou je že tito panďuláci si představují že se to bude mlet tady a taky se upřímně někdy nezakrytě řechtají tomu co osnují z poza louže jako filantropové svých sázek na krize v bussinesu a je to pro ně hra o prachy na úkor zvěrstev na lidech po světě.
https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chem... + výňatek

Situace je pomalu horší než v dobách studené války a připomíná karibskou krizi. Problém je v tom, že v současnosti Rusko nemá kam ustoupit, takže válka je na spadnutí. Poté se uvidí, kdo má jaké zbraně. Na základě historických zkušeností je vysoce pravděpodobné, že současné propagandistické tažení EU a NATO proti ruským chemickým, biologickým či genetickým zbraním je povykem zloděje, který volá chyťte zloděje, a připravuje se k zahájení velké loupeže, zvané válka na účet Rusů i Evropanů.
https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8
Nakonec nato mají obludné zřízence / podlokajníky plnící pravou funkci eu a tím jsou domácí úkoly lobistům výběrových či vyvolených v pindostanu.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

363384

1.4.2018 15:37

Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Patologičtí zločinci, lháři, podvodníci a loupežníci, velmi často chazarského původu, ovládající ze zákulisí nesplatitelně zadlužený a na účet zbytku světa žijící Západ i velkou část zbylého světa, nyní chtějí vše. Zlo mají již v genech, a proto domluva s nimi je nemožná. Rozumí pouze síle. Nebudou mít nic, ale to si stále ještě nepřipouštějí. Jde pouze o to, zda s sebou do hrobu vezmou celý, dosud hodně naivní svět nebo pouze pohřbí hegemonii Západu a především dominanci a diktaturu hlavního predátora současného světa,majícího hlavní stan v USA. To závisí na mnoha faktorech, ale rozhodující je hlas miliard otroků. Problém je v tom, že ty miliardy naivních, neinformovaných, nevzdělaných a často pouze o holou existenci bojujících otroků nevidí skutečnou hydru a příčinu mnoha zel současného světa, nechají se snadno "elitami" Západu a jejich mediálními ku.vičkami manipulovat a obelhávat, hnát do válek, náboženských a etnických konfliktů a naivně umírat za bohatství a moc výlučně zločinců, kteří z bezpečí a luxusu svých rezidencí ovládají velkou část světa a nyní chtějí ten zbytek. Nemusíme ani chodit do rozvojových zemí, abychom pochopili, proč jsou ty miliardy otroků dosud tak slabé.Stačí se podívat na zdejší otroky. Většinu času věnují vydělávání peněz, aby mohli zaplatit hypotéky, půjčky, dluhy či našetřit na moderní vymoženosti s kurvítky, které často ani nepotřebují, ale viděli je u souseda. Společné předky s opicemi nezapřeme, geny se nedají vyčůrat. Ve volném čase pak obíhají nákupní centra ve snaze ušetřit , popř. vydělat. Marné je jim říkat, že nejvíce ušetří tím, když letáky hypermarketů nečtou a kupují pouze to, co skutečně potřebují. Mladá generace pak k nebezpečí jaderného konfliktu přistupuje jako k počítačové hře, protože žádnou válku nezažila na vlastní kůži ani z vyprávění. Pokud by však měli současní chlapci s křehkými prstíky obléci mundúry, nafasovat kvéry s ostrými a jít umírat za další zisky a moc Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, starých šlechtických a panovnických rodů atd., rychle by pochopili rozdíl mezi virtuálním světem a drsnou realitou. To už ale bude na vystřízlivění ze snů, lží, intrik a podvodů zločineckých "elit" a jejich poskoků pozdě. Velmi pozdě.

363407

2.4.2018 12:11

RE: Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 363407

Naprostý souhlas. To, že těmto dobytkům teče do bot, lze pozorovat především na zuřivém a intenzivním kvičení Šafrů, Štětinů, Jandů a dalších tisíců dobytků, kteří jsou za to dokonce placeni z našich daní. Tisíce placených "diskutérů" otravují vzduch na všech serverech, ale už jim to stejně nikdo nežere, jen lidé výjimečně tupí.

363424

2.4.2018 4:16

Neni nadeje na zachranu sveta,lide jsou stale opice-Neandrtalci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Propaganda je zbran, ale Geobles by byl dnes ubohy ucednik. Na Putinovi a celem Rusku nenajdete nic, co by dokazovalo jejich nevinnu, tak, jak zorganisovali valku v Iraku, jejiz jedinou vinou je, vlastnit olej, co nutne potrebuje stat Israel, kolik dolaru plati Israel dnesnimu Iraku, necham na vasi predstave. V roce 2003 vysel clanek rozhovoru mezi byvalym generalem letectva -NATA, co nechal bombardovat JUgoslavii, spanelskymi piloty, v rozhovoru s Tim Russert, kde Clark-jinak Nemenovsky prozradil, ze 11 Septembra "utok" podle prani vlady mel najit usvedcujici materialy, ze vse zpusobyl Saddam Hussein, problem byl, ze pres vsechnu snahu Clark (mimochodem kandidat na presidenstvi v Bilem Dome) nenasem usvedcujici dukazy. Clark-Nemenovsky v Jugoslavii radil briskym oddilum s velenim "Krvavy Jack", aby napadl v Pristine ruska vojska, coz Jack komentoval, ze si nevezme na svedomi zahajeni treti svetove valky.Takze , dnes se svet rozdeluje na Vychod a na Zapad a mnohe staty pocitaji s tucnou koristi, pokud bude Rusko zniceno i kdyby bylo zcela jakkoliv nevinne, Putin je dnes pro propagandu Hitlerem.
Zide vzdy zduraznovali, ze Evropa a evropsti obyvatele jsou vinni ,ze nezadrzela Hitlera v samem pocatku a tak se vkrada otazka proc, zide, po zkusenosti holocaustu nezadrzi dnesniho agresora v postupu na Vychod?
Takova myslenka je dnes utopii, nebot ve Washingtonu , vzdy "neocon" podporoval a schvaloval vsechny valky, co jich jen svet od konce druhe svetove valky mel. Dnes se, uz na Zapade otevrene mluvi o valce s Ruskem a Cinou, co by pristi obet, jez, laka i jine staty, se pridat, tam, kde se bude delit korist i kdyz to bude nuklearni holocaust, jez znici celou planetu. Zde nezapomente , ze silu uranu-atomu, vzesel z rukou zidovskych vedcu, pocinaje od Einstejna az po Oppenheimen, Klaus Fushs, neuronovou bombu vynalezl Sam Cohen, vodikovou bombu vynalezl Sacharov, ti dnes sklidi, co sami pred roky zaseli, ale proc ma s tim zahynout 99,65% svetoveho kosmopolitanu - .obcanstva

363415

2.4.2018 10:05

Politologický slovník anglického jazyka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Celý civilizovaný svet – všetky kolónie USA.
Celosvetové civilizačné hodnoty – podmienky vazalstva pod patronátom USA.
Demokracia – moc anglosasov nad národmi.
U nás je demokracia – u nás moc patrí anglosasom.
U vás niet demokracie – máte niečo, čo anglosasi považujú za svoje.
U vás je totalitarizmus – máte niečo, čo anglosasi považujú za svoje a nechcete im to dať.
Porušujete ľudské práva – porušujete právo anglosasov vziať si u vás to, čo chcú.
Bojujeme za ľudské práva – bojujeme za právo anglosasov zabíjať tých, ktorí im nechcú voľačo odovzdať.
U nás je sloboda slova – u nás možno hovoriť len to čo schváli State Department USA.
U vás nemáte slobodu slova – vy si dovoľujete hovoriť to, čo nepovolil State Department USA.
Rusko je hrozbou pre civilizovaný svet – Rusko z nejakého dôvodu nechce byť kolóniou USA.
Celý civilizovaný svet je proti Rusku – všetky kolónie USA sú proti Rusku.
Naše činy nie sú nasmerované proti Rusku – hlavne proti Rusku sú nasmerované naše činy.
Pokračujeme v boji za ľudské práva v Rusku – podporujeme ničenie Rusov všetkými možnými spôsobmi.
Sme znepokojení stavom ľudských práv v Rusku – bojíme sa, že ničenie Rusov ide nedostatočnými tempami.
Ruská propaganda klame – anglosasi klamú a nečervenajú sa.
Svet už začína s ruským prezidentom Vladimirom Putinom strácať trpezlivosť – kolónie USA už nechcú čakať, kým budú môcť rabovať ruské prírodné zdroje.

363417

2.4.2018 22:45

Fakt, jo?

Jarda z Brna 185.?.?.?

Napište svému poslanci,senátorovi, napište vládě, napište ministrům, napište svým europoslancům, napište ministryni obrany, napište ministrovi zahraničí, napište panu Babišovi, předsedovi vlády v demisi, napište svému prezidentovi.

Nikomu nepište, je to ztráta času.
Ta svoloč Satanova se vám směje, protože jdete volit parchanty, kteří mají svou umístěnku na cáru papíru a tím je to daný. Když zvolíte tamty, tak bude krást, ničit a podpindosníkovat ona banda. Když ale zvolíte tamty, tak bude dělat to samé ta druhá strana. Takže se podívejte do parlamentu na ty ksichty a jejich nosy a na morálku a na fotku jednoho z nich, ten to vše dokumentuje.
https://uloz.to/!Yll0vsj3tfDx/screenshot-8-jpg

363438

3.4.2018 11:44

Zakony jsou jen pro chude,kdo ma klacek,tak vladne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Svetem bezi zprava,ze,Israel bude vysetrovan……atd.
Proste media delaji z lidi blbce,nikdy zadne vysetrovani Israelu ve zkutecnosti nebylo a nebude ani v budoucnosti.
V originale z roku 2003 se rika: IDF ,rozumej, Isrelske “obranna”armada nebude souzena hlavnim predstavitelem v Hague Louis Moreno Ocampo,takze,jakapak zmena roku 2018, zejmena ,kdyz predstavitele Palestiny,okupovane Isrelem,nikdy nebudou uznani jako predstavitele statu.
HYPERLINK "http://www.haaretz/com/hasen/objects/pages/jhtml?itemNo-320524"
http://www.haaretz/com/hasen/objects/pages/jhtml?itemNo-320524
Zde je treba podotknout,ze do rad “IDF” prijizdeji zide z celeho sveta, vykonat vojenskou sluzbu, to znamena,”zastrilet si na Palestince a ject domu, s dvojim obcanstvim, dvojim bydlistem a nikdo je nezaluje za zlociny spachane jimi ve sluzbach israelske armady, nikdo se nepta, z rad vsech krestanskych statu, kolik zastrelil Palestincu, co jim, tak zvani, zide, vzali domov a dnes jsou z nich terroristi, jediny president Turecka to spravne rekl,ze Israel je okupant a jeho predstavitele jsou terroristi.Jeho rec na TV byla jen v nekolika vterinach ukoncena.
Nakonec byvaly zahranicni ministr Henry Kissinger nam neco prozradil v ramci jeho penzijniho zivota :”It is a War between the Jews and the non-jews. Tady , tedy dojde k pozvolne okupaci vedeni Spojenych Statu Americkych, jak mnozi dnes ,uz priznavaji, boj je veden zevnitr a I zvenku.
HIAS,org, uverejnil dokument1,000 RABBIS SUPPORT WECOMING REFUGEES, A ABY TO DALO UPLNY OBRAZ:”US,JEWS,MUSLIMS join Forces to help nonwhite Invaders in Europe-January 18,2018.
Dodam z tisku:A prominent rabbi has supported the killings of Palestinian civilians by Isreali occupation troops in the Gaza Strip,saying killing non-Jewish civilians is compatible with religious laws.
http;//www.rense.com/general53/lessr.htm

http://www.haaretz/com/hasen/objects/pages/jhtml?itemNo-320524

363443

3.4.2018 15:29

Nenávist a závit.

vydrafon 2a00:x:x:x:x:x

Zatím je to jen válka vedená na diplomatické rovině s využitím všech moderních prostředků k ovlivňování myšlení lidí, oboustranně.Ten kdo má pocit,že ztrácí vliv a moc dělá všechno proto,aby tomu zabránil, Používá k tomu nepravdivé informace a polopravdy, Vše směřuje k tomu,aby se vytvářela nenávist mezi lidmi západu a východu s cílem o jeho rozhodnutí mezi EU a Ruskou federací .Je naprosto jasné,kdo je hlavním hráčem. Hlavním smyslem je oslabit Rusko a vytvořit tam takový režim,který by západu umožnil využít jeho přírodního bohatství.

363446

Příspěvků: 21

30.03. 00:53 J_Pitralon  Západní pošáhové opět obtěžují
30.03. 07:59 Jacob  Válka bude
30.03. 15:03 J_Pitralon  RE: Válka bude
31.03. 08:54 lindsay  RE: Válka bude
31.03. 15:09 PavelSam  RE: Válka bude
30.03. 11:04 Qwe  Vite nekdo kam jdou dnes zisky z iracke ropy?
31.03. 16:25 krsnhrc  RE: Vite nekdo kam jdou dnes zisky z iracke ropy?
30.03. 12:05 Lapsus  Válka bude.
30.03. 12:16 J_Pitralon  RE: Válka bude.
30.03. 16:23 Andrej Kokot  Rusky hacker
30.03. 19:22 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
31.03. 00:59 R.E.  ...a jestlipak víte,
31.03. 11:54 disident  Šaškárna
31.03. 12:46  RE: Šaškárna
01.04. 15:37  Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu
02.04. 12:11 Lovec idiotů  RE: Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu
02.04. 04:16  Neni nadeje na zachranu sveta,lide jsou stale opice-Neandrtalci
02.04. 10:05  Politologický slovník anglického jazyka
02.04. 22:45 Jarda z Brna  Fakt, jo?
03.04. 11:44  Zakony jsou jen pro chude,kdo ma klacek,tak vladne
03.04. 15:29 vydrafon  Nenávist a závit.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 497