Diskuze k článku

Vysokoškolští učitelé ve Velké Británii se musí účastnit seminářů, aby „pochopili výsady bělošství“

Příspěvků 28

16.3.2018 8:29

Blahoslavený

vladimir7 195.?.?.?

chudobní duchom, nevedia čo činia.

363083

16.3.2018 11:25

Další důkaz, že Británie je ztracena

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Další důkaz, že Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce, bohužel.
http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-f...

363087

16.3.2018 14:55

RE: Další důkaz, že Británie je ztracena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 363087

Když používáte původní pojmy v jejich lživě podsunutém a zmanipulovaném významu, je pro vás ztracený celý svět.

Protože tím jen akceptujete a potvrzujete lež. Možná vám připadá malá a nepodstatná. Ale tak to není, žádná lež není malá a nepodstatná, když lidi úmyslně uvádí v omyl.

Marxismus je něco úplně jiného. Bez jakéhokoliv hodnocení, ať dobrý či špatný nebo ani jedno z toho, ale je to něco úplně jiného. Jiný myšlenkový směr, úplně jiné názory, hodnoty, motivy a cíle. A takové zmatení není malá a nepodstatná lež, ale veliká.

Jedna lež vám vadí a jinou spolknete i s navijákem?

363092

16.3.2018 15:05

RE: Další důkaz, že Británie je ztracena

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 363087

"Británie je ztracena. .....zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce, bohužel."

Myslím, že ani revolúcia nepomôže. Nie je reálna. Z tohto dôvodu, (ktorý som napísal už pred 2 hodinami) :

Keď väčšina populácie sa podieľa (alebo iba mlčky sleduje) na terorizovaní všetkých, tak je to šialené, absurdné, ale asi sa s tým nedá nič robiť. Jednotlivec sa môže (musí) tomu brániť, ale zmeniť myslenie debilnej väčšiny sa asi nedá.

Britovia nemôžu nevidieť, čo sa deje. Ak napriek tomu väčšina ovčanov mlčí, alebo aj súhlasí, tak zmena nie je reálna.

Šialenstvo ovládlo polovicu Zemegule. A nejde iba o gender, ale o niekoľko oblastí , v ktorých vládne šialenstvo :
Podpora muslimskej migrácie, financie, podpora vojnových aktivít USA, úpadok vzdelanosti, podpora nepracujúcich, ....

363093

16.3.2018 12:31

A čo s tým ?

libertarian 31.?.?.?

Keď malá časť populácie terorizuje ostatných, je to klasický teror. Proti takému sa treba brániť.
Keď väčšina populácie sa podieľa (alebo iba mlčky sleduje) na terorizovaní všetkých, tak je to šialené, absurdné, ale asi sa s tým nedá nič robiť. Jednotlivec sa môže (musí) tomu brániť, ale zmeniť myslenie debilnej väčšiny sa asi nedá.

Moja dlhodobá teória je : "Väčšina ľudí sú debilní " . To nie je nadávka, to je diagnoza. Zrejme sú nejaké zákony ( psychologické , filozofické,) , že za určitých okolnosti ľudstvo, alebo jeho časť, zákonite začne smerovať k debilite a k totálnej premene. Inak sa dnešné smerovanie nedá vysvetliť.

A čo s tým ? Asi nič iné, iba si "chrániť vlastnú prdel ".

363088

18.3.2018 5:53

To nie je nadávka, to je diagnoza

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363088

S touto dignózou bych i souhlasil.
Ale našel jsem přesvědčivější důvod, proč se z lidí staly ovce, zdebilizované, jak my v Brně říkáme, vykýblovaná štrycla.
Ta poťapanost, vítačství, sluníčkářství, genderismus a připokakanost ze soudruhů Američanů se odráží v Písmu svatém, kde je zdůvodněno, proč těmto lidem Stvořitel nemůže nijak pomoci.

Text:,,Bůh tohoto světa (Satan) totiž zaslepil mysl nevěřícím, (trest za nevíru, protože Boha a jeho Božství lze pochopit z učiněných věcí, takže jsou neomluvitelní,,).
..aby ji neprozářilo světlo a oni aby tak nebyli zachráněni,, ...

Kdo se nechce léčit, ať zůstane hňupem, přejme jim to.
Kdo zapomněl na Boha, Bůh zapomene na něj.
Není to poprvé, co Stvořitel někoho nechal zbláznit, až z toho chodil nahý, živil se v divočině jako zvíře, protože nevzdal slávu tomu, kdo na ni má právo.
Nyní sice Bůh takto nejedná ale nechává Satanovi jistou volnou ruku, neb se musí prokázat jeho tvrzení proti Bohu, že všichni lidi budou proti Stvořiteli.
Naštěstí tomu tak nebude, mnozí budou za svou záchranu děkovat Bohu a Beránkovi. Kniha Zjevení Jana.

,,že za určitých okolnosti ľudstvo, alebo jeho časť, zákonite začne smerovať k debilite a k totálnej premene. ,,
Ano, je to zákonitost.
Když ženská zůstane s chlapem co ji pořád mlátí a nepoučí se, nakonec ji zabije.
Když chlap pije jak duha i když mu tvrdnou játra, nakonec ho to zabije.
Když člověk dostane dopis ve svém jazyku od Otce ale nereflektuje na varování, co se blíží a jak může vyváznout, nakonec ho ignorace a neznalost zákona také zahubí.
Jenom se mi to zdá nějak pomalé, konec systému se opožďuje, dle Habakuka.

363120

18.3.2018 9:33

RE: To nie je nadávka, to je diagnoza

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 363120

S nějakým pámbíčkařením tohle nemá nic společného, i když chápu, že každá sekta si to ráda vyloží po svém. Dříve to bylo židovské (též známé jako křesťanské) náboženství, co drželo lidi pod kontrolou, dnes jsou to konzum (další level toho náboženství, neboť ovce již byly frátery proškoleny a připraveny), obojí stejně odpudivé. Psychopatický židovský Bůh rozhodně není zárukou ničeho dobrého. Leda by se už polepšil.

363121

20.3.2018 1:41

RE: To nie je nadávka, to je diagnoza

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363121

Praví křesťané a sekta? To jste tedy bouchnul do prkenice. Ha ha. Milej pane, jestliže někdo pomocí inkvizice zabíjel nepohodlné lidi a mučil je v obrovském utrpení, tak to neznamená, že jsou takoví všichni co se modlí k Bohu a jsou jak vy říkáte, pánbíčkáři.
Máte v Bibli návod na rozpoznání Božího lidu. A také výzvu vyjít z Babylónu všech těch falešných ,,ku*ev,, - nevěstek, které pečou se světskými vládci a tak své ovečky ženou do všech nepokojů a válek a ty jejich tupé zdebilizované ovce jdou a zabíjejí své bratry a sestry a děti ve válkách.
Tak tu neplačte na cizím hrobě. Napsal jsem to jasně.

další level toho náboženství, neboť ovce již byly frátery proškoleny a připraveny


No to je právě ono. Šup do kostela, tam sníst Krista a potom venku střádat plány na pomluvy a smilstvo. A když přijde potopa, tak správnej katolík jak bylo v 97. v TV ve zprávách klidně řekne:,,Bůh není,, a ještě použije sprosté slovo.
To jsou ti pánbíčkáři.
Měli by si vzít za vzor Joba, ten byl nakonec po všech těch zkouškách prohlášen za spravedlivého.

Teď měli nedávno Satanisti z RKC poradu jak sjednotit ty odpadlické denominace do jednoho čochu Satanova, no prostě hnus. Nebojte, dojde i na vás, pokud si nevezmete označení na ruku nebo (na čelo, v případě chybějící ruky,) tak půjdete do popelnic na svačinku každý den.

Ježíš ten rozpozávací znak jeho věrných popsal takto.
,,Podle toho poznají že jste moji učedníci, budete-li mít mezi sebou lásku,,.

Našel jste ve světě lásku mezi křesťany ve světě lidí? Jestliže ne, pak jste zkažen stejně jako tito odpadlíci od Boha. Už jen proto že:

,,Běda tomu, kdo vydává sladké za hořké a hořké za sladké,,.


Já ano . Ale určitě ta láska není mezi severním a jižním Irskem, mezi Afričany tutsii a hutui, pravoslavím a ostatními a budhisti, taoisti, konfuciáni a další smečky bezkristovských směrů se taky v minulosti sekali a i dnes tu máme divočinu muslimskou, natrénovanou a zdebilizovanou Satanem, kterej radil ve tmě v jeskyni, že?
Nazdar.

363155

22.3.2018 10:36

RE: To nie je nadávka, to je diagnoza

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 363155

Musí se to hodně ohýbat, aby to celé dávalo alespoň nějaký smysl, že? Takže tzv. starozákonní bůh se polepšil, když se napsal ten nový zákon? Už to není ta odpudivá pomstychtivá krvelačná a zákeřná svině? Já jen, že to i podle té Bible vypadá, že je. A co se týká například katolíků, zjistil jsem, že to jsou to pokrytci největší z nějvětších. Čím více keců o bohu, tím tvrdší srdce. Naprostá většina tzv. věřících naprosto netuší, o co vlastně jde. Každá dobrá věc musí být použita ve službách zla. To je totiž docela účinné.

363191

16.3.2018 13:30

Která sekta skrytě vládla v 19. století v Anglii a současně pustošila další kontinenty?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

15. protokol siónských zrůd

11) Nasadili jsme jim do hlavy další výmysl, totiž představu, že každá osobnost se musí rozplynout v symbolické jednotě, v kolektivismu. Zatím nepřišli a také nikdy nepřijdou na to, že tato představa je v přímém rozporu se základním zákonem přírody, který od počátku stvoření zná jenom navzájem rozdílné bytosti, jimž propůjčuje individualitu. Nedokazuje už jen ta skutečnost, že přijali od nás takový nesmysl, nízký stupeň jejich duševních schopností v porovnání s námi? To je současně nejlepší zárukou našeho vítězství.
12) Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto gójských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu (sektě se zločineckou evoluční strategií) zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo…
13) … uspíšit smrt těch, kteří se staví do cesty našemu dílu… Rozsudky smrti vynášíme a provádíme v zednářských lóžích … Ani samotné oběti se nikdy o svém odsouzení nedozvědí, a jakmile je to nezbytné, umírají zdánlivě přirozenou smrtí. Protože je to lóžovým bratřím dobře známo, nikdy si netroufnou proti tomu vystoupit. Tímto opatřením jsme v zednářstvu vykořenili sebemenší nutkání k neposlušnosti nebo odporu.
Gojimům sice kážeme liberalismus, ale náš lid a naše náhončí udržujeme v bezpodmínečné poslušnosti.
14) Svým vlivem jsme omezili respekt k gojimským zákonům na minimum. Úctu k zákonům podkopaly především naše liberální výklady a spory o hlavních zásadách politiky a morálky. Soudy dnes rozhodují podle námi vštěpených názorů, a tedy podle našeho přání. Jako prostředníků k provádění našich záměrů používáme osob, které s námi nejsou v žádném viditelném spojení, dále pomocí tiskových zpráv a jinými prostředky. Samotní členové senátu a jiní vysocí státní úředníci slepě poslouchají naše rady.
15) Čistě zvířecí duch gojimů není schopen pozorování a analyzování pojmů. Ještě méně je uzpůsoben k předvídání výsledků, k nimž může vést uskutečňování stanovených zásad. Tento rozdíl mezi naší rozumovou schopností a pudovou, zvířecí povahou gojimů je jasným důkazem našeho vyvolení Bohem. Gojimové se nechávají vést pouhým zvířecím instinktem. Oni sice vidí, ale nejsou schopni předvídání, snad s výjimkou materiálních záležitostí. Je tedy jasné, že sama příroda nás určila za vládce na Zemi.

Likvidování málo poslušných souvěrců se xxdo-chazarské vrchnosti tak zalíbilo, že teď štvaní a holokaustování nasadili i na bělochy! Myslící gojimy musí banksteři zlikvidovat - vždyť je ohrožena tisíciletá cesta k despotismu "bohem" vyvolených nadlidí.

363091

16.3.2018 15:09

RE: Která sekta skrytě vládla v 19. století v Anglii a současně pustošila další kontinenty?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 363091

Snad by stálo za to podotknout, že právě neodolatelná touha po moci, postavení (např. ve smečce) a majetku (tj. hojnosti žrádla) je jedním z nejsilnějších zvířecích instinktů. Můj pes by taky jenom neustále něco žral... Nějaké vzdělání, poznání a hledání své vnitřní podstaty, to ho vůbec nezajímá.

363095

16.3.2018 15:50

Asi bude v Británii

Kouba 46.?.?.?

sháňka po krémech na boty hnědé, žluté a černé barvy. Určitě se vyplatí nakupovat akcie jejich výrobců.

363097

16.3.2018 16:39

rozhoduje IQ

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Idioti nepochopili alebo majú zakázané pochopiť, že podstatná pre úspech v štúdiu je inteligencia, nie farba kože. Že IQ do značnej miery koreluje s farbou kože, to je druhá vec.
Len tragédia je v tom, že práve inteligentní bieli sa nechajú os...ať len kvôli tomu, že sú bieli a dokonca sa na tom sami aktívne podieľajú. Vymyté sebadeštruktívne mozgy bez pudu sebazáchovy.

363099

16.3.2018 19:39

RE: rozhoduje IQ

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 363099

Politicky nekorektne o téme IQ:

1. Všeobecne o IQ a jeho meraní
https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politick...

2. IQ rôznych národov sveta. IQ Židov
https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politick...

3. IQ černochov
https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politick...

4. IQ Rómov
https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politick...

5. Ako globalisti ľuďom umelo znižujú inteligenciu.
https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politick...

363105

16.3.2018 17:35

Británie, kdysi velká,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je matkou USA a nyní už jen jejich pokornou služkou. Matka i ambiciózní dcera poněkud zaspaly na vavřínech a právem nyní sklidí to, co zasely. Kradly, lhaly, intrikovaly, podváděly a jejich nespočetné oběti je nyní mají na mušce. Kdy už tihle namyšlení a bezohlední psychopati aspirující na světovládu konečně pochopí, že prohráli ?

363100

16.3.2018 18:48

Zajímavé

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Černoši ve větší míře školu nedokončí. Ale Asiaté problémy nemají. Zvláštní, není-liž? Kdy jste naposledy viděli Asiaty stěžující si na kolonizaci Indie a Indonésie, na de facto ovládnutí Číny, na otročení asijských dělníků na železnicích v USA? A proč vlastně bylo otrokářství běžné jen v Africe, ale v Asii nic?

363102

17.3.2018 17:25

RE: Zajímavé

Inspektor Spektátor 62.?.?.?

Reakce na 363102

Je to komplikované. Dosud jsem třeba neregistroval rasové napětí třeba na Kubě či Brazílii. Ale třeba se o tom u nás jen nepíše. Pozoruji, a nevím zda správně (nebo ve mě masmédia vyvolávají falešné dojmy), že rasové napětí panuje v podstatě jen mezi bělochy na jedné straně a na druhé straně černochy, Romy (ač jsou podskupinou bílé indoevropské rasy), muslimy (ač Islám není rasa). Osobně mám dojem, že kdosi rozhodl, že přirozená touha bílých lidí zachovat se jako rasa (stejnou touhu mají i ostatní rasy i skupiny lidstva), je nelegitimní (a její projevy jsou označovány za rasizmus, xenofobii i fašizmus), ač bílý lidé zároveň touží po zachování ostatních lidských ras... Nebo mi zde něco uniká?

363114

18.3.2018 23:00

RE: Zajímavé

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 363114

Bílá rasa je určena k likvidaci. I a II světové války byly jednoznačně dvě největší genocidy bílé populace. Možná tak ještě pokřtění Ruska bylo větší genocidou.

V Evropě je naplánován nahnědlý chalifat se zmizením současných národů a států. Tato organizována invaze z Afriky má být poslední a definitivní likvidace bílé rasy.

363134

17.3.2018 18:21

Jo, priveligium pracovat!

Seroš 89.?.?.?

Bílý mají akorát tak privilegium pracovat a krmit ty barevné a ještě si nechat nadávat do rasistů. To je naše privolégium. Ať jdou do háje i s celou EU, kdo má tyhle nesmysle jíst? Pryč z EU a NATO a začat normálně žít!
Podívejte se jak dopadla JAR. V 80-tých létech to byla africká Amerika a kde jsou dnes? A budou nám tady vymývat mozky o bílých rasistech. Když si to zavedli Angličaní, tak ať si to vyžerou. Idioti. Uroveň myšlení a vzdělanosti na západě prudce klesá... Nevím, proč to tzv. demokrati na čele s TOP09 chtějí i u nás? To je ta jejich demokracie.

363116

18.3.2018 15:01

1 = 2

Co na tom zalezi 162.?.?.?

a = a
a^2 = a^2
a^2 - a^2 = a^2 - a^2
a(a - a) = (a -a)(a + a)
a = (a + a)
a = 2a
1 = 2
Amen.

363127

18.3.2018 21:38

RE: 1 = 2

Matematik 46.?.?.?

Reakce na 363127

Za pět z matematiky. Čtvrtý řádek jste vydělil nulou, byť maskovanou jako výraz (a - a). Jak ví už každý školáček, nulou dělit nelze. Pokud budete dělit nulou, dokazujete, že nezvládáte matematiku ani základní školy.

Tohle mi uděláte u zkoušky, a skončil jste.

363133

19.3.2018 9:23

RE: 1 = 2

janaz 78.?.?.?

Reakce na 363127

Vážený "počtár", (a-a)=0 a keď niečo násobíte 0, tak výsledok je 0!, takže ani vo sne vám nemôže vyjsť z tej zlátaniny , že a=(a+a)! Mám 55 rokov, dávno po škole, ale takúto by som nenapísala ani vo sne. To je ten výsledok inkluzívneho školstva? Spánombohom!

363138

19.3.2018 14:36

RE: 1 = 2

Matematik 46.?.?.?

Reakce na 363138

On nenásobil nulou, on jen rozložil a^2 - a^2.

Kromě toho matematicky je matoucí 0!, což se v matematice čte jako "nula faktoriál" a má hodnotu 1.

Skutečnou chybu udělal až tehdy, když se pokusil nulou dělit. V tu chvíli už to má celé špatně.

363147

19.3.2018 19:07

RE: 1 = 2

Radovan 88.?.?.?

Reakce na 363127

Máš to blbě.

1 = 1


10
---- = 10 : 10
10


10
-------- = 10 : (5 + 5)
(5 + 5)


10
-------- = 10 : 5(1 + 1)
5(1 + 1)


2
-------- = 2 (1 + 1)
(1 + 1)


2
--- = 2 . 2
2


1 = 4

Takhle to je správně.

V časové tísni stači mezi matematiky vhodit samotný příklad:
10 : 5(1 + 1)
a začnou si navzájem rvát vlasy a jiné tělesné výstupky.

Můžu přihodit podobné blbosti i na češtinu [mrknutí jedním okem]

363149

20.3.2018 17:57

RE: 1 = 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 363149

....................Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní, sebevědomá. Více šumu a slovního pozlátka, více nepochopitelného a vědecky mlhavého. Tvořte teorie, hypothézy, směry, školy, metódy reálné i nereálné. Čím extravagantnější, tím líp! Nevadí, že ty theorie nikdo nepotřebuje, že zítra přijdou v zapomenutí. Nechť gójové si lámou hlavu a nachází v nich, co v nich není, zítra dáme novou stravu jejich primitivním mozkům. Nezáleží na tom, co říkáte, záleží na tom, jak to říkáte. Sebejistota v projevu bude chápána jako přesvědčení, ambice jako vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete góje jako výtečnost./.../............
[velký smích]

363168

19.3.2018 19:44

RE: 1 = 2

woxow 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 363127

Pro a=0 plati vse az na ten zaver.

363151

20.3.2018 13:01

RE: 1 = 2

Co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 363151

Je videt ze jste vsichni velmi chytri, a nechali se nachytat do debaty bez namitky fundamentalniho argumentu:
Axiom neni treba matematicky dokazovat.

Dekuji vsem, ze me nechali propadnout z matematiky. Vic jak 35 let se zivim v US letectvi vypocty leteckych struktur a systemu na pevnost, stabilitu a trvanlivost.
Mozna, ze nekteri namitnou, proto to tak v US (a jinde) v letectvi dnes vypada .. Vcetne nedavno spadleho jednoducheho mostu na Floride. Mozna to je pravda. Ale vinou neni spas axiomu. Vinou jsou “video hry”, tj. nadmerna komputerizace bez znalosti inzenyrskych fundamentu.
Tento spas jsem prilozil na Zvedavci, i castokrat v profesi. Zatim ani jeden nebyl schopen pouzit selsky rozum a rici: Hele, proc se snazit dokazovat neco, co je dokazano na prvnim radku?
Pro informaci k uklidneni: Tento spas prinesl domu muj nebostik bratr od sveho profesora matematiky 1963 z 12 letky kterou navstevoval (za celou dobu studii nikdy nemel zadnou 2ku, natoz nic horsiho), v dobe kdy nebezpeci a katastrofa dnesnich “video her” (nesmyslna komputerizace je pouzivana takrka na vse. Napr. co vidim dnes casto kolem, jako Metoda Konecneho Elementu k vypoctu reakci a napeti ve vetknutem nosniku) nebylo predpovezeno ani Vernem, Einsteinem ci Teslou ..
Amen.

363163

22.3.2018 1:30

Statistiky ukazují,

r.m. 80.?.?.?

že oproti bělošským spolužákům černošští studenti a studenti z etnických menšin v mnohem větší míře školu nedokončí, a je mnohem menší pravděpodobnost, že jim bude udělen nejvyšší titul.
-
Protože jsou v průměru hloupější než běloši, jednoduchý. Dokonce se v severských zemích, kam masově barevní imigrují, IQ snížilo mezigeneračně o 6, 5% [chechtot]

363184

Příspěvků: 28

16.03. 08:29 vladimir7  Blahoslavený
16.03. 11:25 senil1  Další důkaz, že Británie je ztracena
16.03. 14:55  RE: Další důkaz, že Británie je ztracena
16.03. 15:05 libertarian  RE: Další důkaz, že Británie je ztracena
16.03. 12:31 libertarian  A čo s tým ?
18.03. 05:53 Jarda z Brna  To nie je nadávka, to je diagnoza
18.03. 09:33 Lovec idiotů  RE: To nie je nadávka, to je diagnoza
20.03. 01:41 Jarda z Brna  RE: To nie je nadávka, to je diagnoza
22.03. 10:36 Lovec idiotů  RE: To nie je nadávka, to je diagnoza
16.03. 13:30 Pátá Mojžíšova 7:24  Která sekta skrytě vládla v 19. století v Anglii a současně pustošila další kontinenty?
16.03. 15:09  RE: Která sekta skrytě vládla v 19. století v Anglii a současně pustošila další kontinenty?
16.03. 15:50 Kouba  Asi bude v Británii
16.03. 16:39 Malý a zvedavý  rozhoduje IQ
16.03. 19:39 pozorovateľ  RE: rozhoduje IQ
16.03. 17:35  Británie, kdysi velká,
16.03. 18:48 Kdesi_cosi  Zajímavé
17.03. 17:25 Inspektor Spektátor  RE: Zajímavé
18.03. 23:00 ignorek  RE: Zajímavé
17.03. 18:21 Seroš  Jo, priveligium pracovat!
18.03. 15:01 Co na tom zalezi  1 = 2
18.03. 21:38 Matematik  RE: 1 = 2
19.03. 09:23 janaz  RE: 1 = 2
19.03. 14:36 Matematik  RE: 1 = 2
19.03. 19:07 Radovan  RE: 1 = 2
20.03. 17:57  RE: 1 = 2
19.03. 19:44 woxow  RE: 1 = 2
20.03. 13:01 Co na tom zalezi  RE: 1 = 2
22.03. 01:30 r.m.  Statistiky ukazují,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 220