Diskuze k článku

Bude u nás...?

Příspěvků 17

15.3.2018 7:02

Pekné

vladimir7 195.?.?.?

zhrnutie súčasnosti, na jednotku.

363059

15.3.2018 12:00

Koncepce EU

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Svět ovládaný apoštoly globalizace nemá koncepci. Tzv. OSN/(UN) nemá žádnou koncepci resp.ztratila koncepci kvůli které byla založena. Tzv. EU nemá žádnou koncepci resp. koncepci kterou měla v čase docela nedávném (kdy do společnosti uhlí a železa byly podvodem přivedeny národy ne-západní Europy) ztratila. Koncepce apoštolů globalizace je rakovinou lidské civilizace. Je to nádor v hlavách vůdců tzv. Západu. Kto nechce civilizačně "umřít" toho metastázy rakoviny nositelů politiky globalizace nutí "umřít" v přímém přenosu pod dohledem tv-kamer.

Celá rádoby "koncepce" ospravedlňující existenci tzv. OSN/(UN) a tzv. EU je založena na postupném budování globální otrokářské "stáje pro lidské ovce". Uvnitř této stáje již žádné jiné koncepce nejsou. Uvnitř této stáje není potřeba přemýšlet a vyvíjet se. Těm národům a lidským ovečkám uvnitř této stáje stačí pouze konzumovat a nechat se "podojit a ostříhat". Hlavní je nemyslet a nebečet ...Nic jiného než koncepci otrokářů starověké Babylonie a starověkého Říma tyto novověké rádoby "demokratické" vládní struktury tzv. Západu nevymyslely.
Ještě je čas, aby se tyto struktury tzv.OSN/(UN) a tzv.EU samy rozpustily; ještě je čas na vyléčení se lidstva ze smrtelné rakoviny světovládní megalomanie. Zatím by to bylo možné provést bez válečného běsnění, za použití zdravého rozumu...

363063

15.3.2018 13:32

stastie

fan B 195.?.?.?

...zatial mame stastie a ludia nie su este uplne "vymleti"... co bude za par rokov... to neviem... Nastala zaujimava situacia, ze aj ti, ktori rozhodne nie su fanusikmi sucasnej slovenskej vlady... chapu suvislosti a vedia "vo co go"... Jedno ponaucenie plynuce pre SR a rovnako pre CR... Bez zakona na regulaciu mimovladok bude nasa buducnost pase... a hocijaky "filantrop" si tu bude kedykolvek povznasat svoje chore EGO ... ja viem budu beeekat o slobode, slusnosti, demokracii a "vyspelej Europe"... ale jednoducho je to nutne pre nase prezitie ...[smích]

363068

15.3.2018 14:37

Tenhle článek

Kouba 46.?.?.?

mi dodal naději, že to se světem zase není až tak moc špatné, když se najdou lidé se schopností pojmenovat, co kdekdo tuší. Některá fakta se mnou ovšem otřásla a říkal jsem si: „Proboha, jsou to přece mladí lidé po maturitě!“

363069

15.3.2018 17:33

RE: Tenhle článek

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 363069

se najdou lidé se schopností pojmenovat, co kdekdo tuší. Lenže iba máličko ľudí je schopných toto pomenovanie aj pochopiť. Mám zopár kamarádov, vzdelaných, vyšší vek, ale evidentne nechápu súvislosti. Vidia iba to, čo je absolutne na povrchu.

Ak dostatok ľudí nepochopí, čo sa pripravuje, a nič proti tomu neurobia, zaslúžia si dôsledky, ktoré prídu. A tie určite prídu.

363072

15.3.2018 16:04

Poklekneš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Lev je králem zvířat proto,že když přijdou hyjeny dost blízko, zabije alfa samce a zničí celý rod,třebas zaplatí životem vlastním. Nepřítel,zná historii způsobu boje lidu Lva,nepodcenujme jej,ale zbystřeme v těchto dnech bratři a sestry.Bůh nás neobdařil schopnostmi lva nadarmo,za to co máme dnes vděčíme svým předkům a pro své vnuky bychom měli ještě přispět a zapracovat na našem odkaze generacím budoucím..

363070

15.3.2018 19:21

RE: Poklekneš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 363070

U hyen vládnou alfa samice, když už chceš používat priklady z přírody, tak by bylo dobré o tom něco vědět.

363074

15.3.2018 18:25

Odstřelte premiéra - je název knihy, kterou napsal pražský xxd o odstranění Grosse

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Podobnost čistě náhodná? A co případ odstraněného Nečase, a dalších méně nebo více vzdorujících loutek?

> Třetí den byly organizovány na Slovensku i v zahraničí tryzny a nosily se vyrobené placky na kabátě. Tím byl zahájen boj za svobodu slova „demokratických“ novinářů

Tím se xxdo-fašfašisti přiznali nejen k dvojnásobné vraždě, ale i k zločinnému spolčení překračující všechny hranice, jehož cílem je odstranit demokraticky zvolenou vládu Slovenska, a prosazovat xxdo-fašistický plán - vyhubení současného evropského bílého člověka. A po genocidě Evropanů připravit hordy zdebilizovaných vrahů na Rusko.

Které zrůdy genocidu organizují? Banksteři; Rockefelleři, Rothschildi a další xxdo-chazarský výkvět „lidství“. Páníčci třeba zrůdy Söröse, Kisky. A také armády poskoků, až do nejnižších stupňů hierarchie světoobčanského organizovaného zločinu, z nichž někteří jsou tak důkladně lidsko-právně vzdělaní, že netuší, vo co go.

Až vám některý zdebilizovanec bude vyprávět o potřebě pomáhat černošským a mohamedánským migrantům na našem území, nazvěte ho zločincem, kolaborantem se zlem.

363073

16.3.2018 13:15

RE: Odstřelte premiéra - je název knihy, kterou napsal pražský xxd o odstranění Grosse

Co na tom zalezo 162.?.?.?

Reakce na 363073

Dokud lzemi a propagandou zpite gojimske davy (vcetne verejnych gojimskych prostitutu a zradcu, “hlavne ze z toho neco pro mne kapne”) budou nadale pokracovat jako lekar, ktery se snazi vylecit bakterialni infekci tim, ze skarede povrchove bolaky potira masti, to namisto administrace mocneho a razantniho antibiotika, tak bolaky se na tele budou dal rozrustat, a bakterie (Satanova Synagoga) v predvecer “final solution”, tj. pro vecnost zniceni hostitelskeho organismu, se rehta na plny koule .. Amen.

363090

15.3.2018 20:03

Chápu, že nějaký Ondráček

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

byl donucen, zřejmě z důvodu uklidnění, na svou funkci rezignoval, ovšem nechápu počínání vlády na Slovensku. Abych se přiznal, moc detailně zde politickou situaci nesleduji. Byl bych vděčen, pokud by mi některý ze slovenských přátel mohl objasnit následující otázku :
proč Kaliňák, ale především však Fico podlehli řvaní pár desítek tisíc lidí na ulici ? Vždyť za jeho mandátem a rolí předsedy vlády stojí snad milion hlasů voličů. Proč jednoduše nesdělil, že nebude reflektovat na řvaní zanedbatelné menšiny, vláda bude pokračovat dále a pokud se jeho vláda národu nelíbí, nechť to v následujících volbách změní. Ono to takto vypadá, jakoby z něčeho měl strach, jakoby cítil nějakou vinu či byl předmětem například vydírání. Proč tak lehce hodil flintu do žita ? Díky za nějaké smysluplné vysvětlení.
Zapomněl jsem se přihlásit, dnes se tedy podepíšu jako -
Putinova děvka

363075

16.3.2018 11:10

RE: Chápu, že nějaký Ondráček

fan B 195.?.?.?

Reakce na 363075

... slovensky premier mal dve moznosti... pokial chcel udrzat vladu a zabranit katastrofe v podobe rozlozenia V4, lebo o toto tu naozaj slo a v podstate ide aj v CR... /instanbulsky dohovor, Dublin 4, dovoz migrantov.../:
1/ obetovat seba a ministra vnutra, ale zaroven si uvolnit ruky ... keby to neurobil, tak by mu odisiel koalicny partner MOST, ktory je scasti infiltrovany filantropovymi potkanmi...
2/ "prijat" neformalnu podporu pronarodnej strany LSNS, ktora je vsak vykreslovana ako fasisticka a teda by ho media uplne zozrali...

Tymto co urobil vyrazil dych absolutne vsetkym... a ukazal sa ako vyspely sachista... a jednym tahom presiel z totalnej defenzivy do ofenzivy... Hovori sa, ze ak chce clovek ziskat viac nesmie sa bat, ze pride o to, co uz ma... Boj ale nekonci nasadeni agenti budu pokracovat dalej... maju pod kontrolou takmer vsetky media /a to verejnopravne je tiez ako rodna sestra CT.../ ONI uz neskresluju len pocty demonstrujucich, ale vrcholom bolo, ked som si dnes precital, ze "desattisice ludi dnes BUDU demonstrovat" ... cize ONI uz predpovedaju aj buducnost...[smích] Mobilizuju, rozvracaju, majdanizuju, ovplyvnuju podprahove vnimanie ... nastal najvyssi cas na FARA, ale nie len to ... nebezpecnou kombinaciou pre stat su NGO+tzv. nezavisle media ... cize v podstate aj "medialna FARA"...

363085

15.3.2018 20:29

Nakupte trvanlivé otraviny,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

dojděte si ke studánce pro vodu, utraťte za základní životní potřeby jen strachem z důsledků krachu kryté peníze, nyní už spíše jen papírky a číslice, okopávejte půdu, všímejte si přírody (jste její nedílnou součástí ), začněte číst klasiky a vypněte televizi. A hlavně nevěřte prolhaným chazarským médiím a začněte trochu přemýšlet, komu všechny ty hrůzy současného světa fantasticky prospívají a kdo na ně naopak
těžce doplácí svými životy, zničenými osudy, vlastním potem a krví ! Budete překvapeni, zachráněni a konečně tím uděláte něco opravdu pozitivního pro sebe a své blízké a milované.

363077

16.3.2018 9:53

Priznam se, ze obavam z prevratu ne zcela rozumim

Qwe 37.?.?.?

Demonstrace (pokojna, nezakazana, s asistenci policie) proti necemu (vlade, prezidentovi) je v demokracii legalni vyjadreni sveho nazoru. Jsou-li pri ni nepokoje, je tu policie, aby situaci zvladla. Nestaci-li na to, povola se armada. Dalsi krok je stanne pravo a zakaz demonstraci. Jsou-li i pres to, pak nasleduje strelba do vzduchu a dalsi krok je strelba do demonstrantu. Nevidim v tom problem. To bylo i za 1 republiky a take Masaryk neodstoupil. I Jaruzelski v Polsku zvladl nepokoje. Padla snad vlada USA po Occupy WS? Je to jen na pevnosti vladnich cinitelu. Jina vec by byla, pokud by byly bezpecnostni slozky v rozkladu.

363084

17.3.2018 2:36

Totalitou proti svobodě

Romulus 89.?.?.?

Tohoto jsme dnes přesně svědky.Na Slovensku padá vláda kvůli vraždě novináře a u nás začínají dny neklidu. Začalo to Ondráčkem, který bohužel pro "demokratický blok" odstoupil a tak si našli rovnou další viníky v čele se Zemanem, Babišem a Okamurou. Podle mě je nastartován plán, jak rozvrátit V4 a k tomu se musí vytvořit dojem fanatismu našich politiků a voličů, kteří je volili neboli "ten kdo pochybuje o multikultarismu a svobodě" je zasr*ný rasista a nemá žádné práva. Oni nám prostě tu jejich demokracii do hlavy natlučou. To co se teď děje nemá hlavu ani patu. Trapné vystoupení českých umělců na českém lvu, školy podporující studenty ve stávkách (hlavně že jsou školy apolitické) a k tomu dokola se opakující záběry pár tisícovek demonstrantů v různých městech. Takto má asi vypadat český majdan. I když souvislosti nechápu, zřejmě proto, že si neuvědomuji rozpínavost Ruska, tak jsem vlastně člověk, který ještě nedorostl do toho abych znal plat toho koho platím (rádoby nadlidi typu pana Moravce nebo Wollnera) nebo mohl rozhodovat kam moje země směřuje (setrvání v EU či NATO). Kdo je tedy ten fašista a člověk totalitního myšlení?

363108

17.3.2018 11:15

RE: Totalitou proti svobodě

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 363108

Mám radost z Vaší odvahy, ze sdělovaných názorů na chobotnici s chapadly ve školství, sdělovacích prostředcích, v parlamentu.

Xxdo-chazarští banksteři způsobili obě světové války. Zbraně ani válečné štvaní nespadly od neviditelného nepoznatelného xxdovského boha s nebe.

Fašistický pakt NATO je od počátku svázán s Rockefellery (Nelson Rockefeller a další) a jejich válečným štvaním a zbrojením.

„Sametová“ změna socialismu v Evropě (včetně „humanitárního“ bombardování Jugoslávie) na svobodu banksterského lupičství nese stopy poskoka globalistických banksterů, xxda Söröse, loutky Rothschildů a jejich „lidsko-právních“ organizací.
Sörös, zrůda s ideologií korporátnímu fašismu otevřené společnosti, se svými xxdo-chazarskými banksterskými páníčky je za současným usilováním o hromadné pašování černošských a mohamedánských žoldáků do Evropy.
Ničivé lupičské a genocidní zrůdy se představují jako spasitelé. Spasitelé od zla, které sami způsobují.

U kormidla je několik desítek majitelů globalistických monopolistických fašistických korporací. Cílem je růst moci a zdrojů těchto zrůd až k absolutnímu despotismu. Xxdo-chazarští banksteři nesnášejí jiný názor, neposlušnost, odpor, konkurenci.

363112

17.3.2018 19:39

Z katechizmu zdravomyslícího:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Slované jsou hloupí a hrubí. Svoji hloupost nazývají čestností, pořádkem, vyššími principy. Nedostatek přizpůsobnosti a schopnosti měnit chování v závislosti od situace, nedostatek ohebnosti umu nazývají gójové "být samým sebou". Jsou tak hloupí, že neumí ani dobře lhát. Nazývají to čestností, ačkoliv lež a nečestné chování jsou jim vrozeny. Jejich primitivnost se za starých časů zvala barbarstvím,
v středověku rytířstvím, později džentlmenstvím. Pro hloupost se zabíjeli na souboji, dnes končí život sebevraždou. Nebudeme jim v tom bránit.

Mají omezené schopnosti, proto všemu staví hranice. My říkáme: Možnosti člověka jsou neomezené, jedná-li podle okolností. Myšlení gójů uvízlo u hranice, kterou si dali a nejsou schopni překročit. V tom je jejich neštěstí, v tom je naše superiorita. Mluvte a jednejte tak, jak nepřipouští jejich morálka. Dělejte to, co se jim zdá nemožným. Oni toho nejsou schopni.

Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní, sebevědomá. Více šumu a slovního pozlátka, více nepochopitelného a vědecky mlhavého. Tvořte teorie, hypothézy, směry, školy, metódy reálné i nereálné. Čím extravagantnější, tím líp! Nevadí, že ty theorie nikdo nepotřebuje, že zítra přijdou v zapomenutí. Nechť gójové si lámou hlavu a nachází v nich, co v nich není, zítra dáme novou stravu jejich primitivním mozkům. Nezáleží na tom, co říkáte, záleží na tom, jak to říkáte. Sebejistota v projevu bude chápána jako přesvědčení, ambice jako vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete góje jako výtečnost./.../

Držte ve svých rukách prostředky propagandy a informací: tisk, radio, televizi, kino. Pronikejte ještě více do aparátu strany a státu. Kolem každé otázky formulujte veřejné mínění s přihlédnutím na naše národní zájmy.

Držte pod neustálou kontrolou každý krok vlivných gójů tak, aby neměli mezi sebou přímé kontakty, nýbrž vždy přes nás.

Pokud se nedaří blokovat postup mladých a nadaných gójů, vtáhněte je do svých firem, vytvořte kolem nich židovský kruh a izolujte je od starých kontaktů a známostí. Díky ženám-židovkám a milenkám-židovkám zlato gójů přejde k nám a posílí naši nadvládu. Teprve až si vezmou židovskou manželku, dejte jim na zelenou. Nebojte se, děti budou naše. Žádná židovka neustoupí od své boží vyvolenosti a podle toho děti vychová.

Berte si za ženy krásné a zdravé rusky, nechť zlepšují naši rasu.

Všichni slovanští gójové jsou stádové kusy, ovčané. Nepouštějte to ze zřetele. Stádo s vaší pomocí bude potlačovat každou individuálnost. Pokud ji přinesl primitiv s ambicemi, povyšte ho. Nechť si nějaký čas pobude na výsluní, později ho před stádem odhalíte. V očích stáda budete hrdinou.

363117

18.3.2018 11:37

Jako z učebnice marx-leninizmu

disident 83.?.?.?

Již veliký Lenin hlásal,že imperialistický řetěz nutno přetnout tam,kde je nejslabší.Řídíce se tímto heslem,washingtonské a bruselské think-tanky došly k přesvědčení,že k rozbití visegrádské skupiny bude nejvhodnější začít Slovenskem(Poláci a Maďaři jsou nacionalisté a Češi nemají pro Majdany pochopení,kterého by bylo třeba).Můžeme jen obdivovat politickou obratnost Fica,kterému se podařilo vyřadit ze hry Kisku a tak zbyly v ulicích jen řvoucí davy.Tím také skončil proces přenesení Majdanu do Česka a těch pár studentíků nahnaných havloidy z vedení škol žádný Majdan nevytvoří.(Definice Majdanu v evropských měřítcích:násilné protiústavní svržení vlády nebo prezidenta,kteří byli zvoleni ve svobodných demokratických volbách uznaných Bruselem i Washingtonem tlupou,která je zblblá propagandou a je vedena zkorumpovanými fanatiky).Zatím nesmíme jásat,jelikož ani Brusel ani Washington se nedají odradit dílčím neúspěchem(vidíme dobře jak už jedno desetiletí vytrvale poškozují Rusko,které je nechce poslouchat) a budou dále vymýšlet další a další provokace.

363125

Příspěvků: 17

15.03. 07:02 vladimir7  Pekné
15.03. 12:00 Svatoslav Butora  Koncepce EU
15.03. 13:32 fan B  stastie
15.03. 14:37 Kouba  Tenhle článek
15.03. 17:33 libertarian  RE: Tenhle článek
15.03. 16:04  Poklekneš
15.03. 19:21  RE: Poklekneš
15.03. 18:25 Pátá Mojžíšova 7:24  Odstřelte premiéra - je název knihy, kterou napsal pražský xxd o odstranění Grosse
16.03. 13:15 Co na tom zalezo  RE: Odstřelte premiéra - je název knihy, kterou napsal pražský xxd o odstranění Grosse
15.03. 20:03  Chápu, že nějaký Ondráček
16.03. 11:10 fan B  RE: Chápu, že nějaký Ondráček
15.03. 20:29  Nakupte trvanlivé otraviny,
16.03. 09:53 Qwe  Priznam se, ze obavam z prevratu ne zcela rozumim
17.03. 02:36 Romulus  Totalitou proti svobodě
17.03. 11:15 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Totalitou proti svobodě
17.03. 19:39  Z katechizmu zdravomyslícího:
18.03. 11:37 disident  Jako z učebnice marx-leninizmu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 214