Diskuze k článku

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

Příspěvků 19

7.3.2018 9:04

To je hezké

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Rusko má jakési nové zbraňové systémy a pořád jim kdosi sundává letadla pomocí starých zbraňových systémů. Mám pocit, že to začalo vyvražděním polského vedení u Smolenska, kdy letadlo pomocí starých zbraňových systémů nabouralo do země. Tyto staré zbraňové systémy se naposledy osvědčily včera, kdy ruské letadlo s generálem taky nabouralo do země. Jedni mají jakési nové zbraňové systému, které jim jsou na en-ono, druzí efektivně používají staré zbraňové systémy. Dnes už každý musí uznat, že jak u Smolenskam tak přes všechny další katastrofy až do včerejška, jde o elektroniku. U Smolenska to ovšem Poláci, zaprodanci Američanů přiznat nemohou, u dalšího množství ruských katastrof, přes Alexandrovce až po včerejšek to Rusi taky přiznat nemohou. Tak blábolí o jakýchsi nových zbraňových systémech. To je jedna věc. Druhou věcí je, že asi není na světě stát, kde by nebylo tolik zrádců (od nejvyšších míst až po ruské studentíky slintající po Západě) jako v Rusku. Co do procenta takových zrádců se ovšem Česká republika Rusku velmi blíží. Proti takovému počtu zrádců jsou ovšem jakési nové zbraňové systémy Rusku na ho.no.

362935

7.3.2018 14:59

RE: To je hezké

Inspektor Spektátor 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 362935

Kdo je ale ten, kdo dokáže sundavat civilní i vojenská letadla Rusům, Američanům či Polákům? S těmi zrádci to je bohužel tak, jak píšete. Ale jaké mají tito lidé motivy? Prý zrádce našich vlastenců, co odpravili Heidricha, vtrhl na GESTAPO se slovy "Zastavte už to vraždění!". Co se týče nových ruských zbraní, každopádně jde o pořádnou facku USA jestřábům! A soudím, že to ti pitomci s mozky prolezlými zelenou plísní potřebovali jako prase drbání. Považte, že raketa stojící zlomek ceny letadlové lodě i se všemi letadly na palubě, má schopnost onu loď poslat ke dnu a ona loď na to nemá vůbec žádnou obranu! Já kdysi USA měl moc rád, a věřím, že v té zemi žije spousta skvělých a dobrých lidí. Ale nějak se nedovedu přenést přes to, jak v posledních cca 28 letech svým totálně zbytečným utrácením za armádu podě.ali, co mohli, a za ty ohromné náklady nedosáhli ve světě v podstatě vůbec ničeho (to čeho dosáhli, toho dosáhli jen podfukem, jako např. rozšíření NATO!)! Jen je celý svět má méně a méně rád! Co vše za ty peníze mohlo být na světě dobrého vykonáno! Namátkou: vyřešena negramotnost a populační exploze (od rozpadu Východního bloku nás lidí je o 2,5 miliardy více!), vymýcena do značné míry bída v zemích třetího světa, mohly být efektivně řešeny ekologické problémy mohutnými kampaněmi... atd. Možná je jen dobře, že ti neetičtí lidé nyní uvidí, že utráceli ony peníze marně na hovadiny, a že by jiným přístupem ve světě dosáhli více - jestli to ti lidé jsou ovšem vůbec schopni vidět! Další věc je, že mám silné obavy, aby se podobným světovým šílencem nestaly elity Číny...

362944

7.3.2018 17:27

RE: To je hezké

Bety 213.?.?.?

Reakce na 362935

To je hezké, když někdo sečte hrušky a jablka, namíchá do toho ještě pár shnilých rajčat a pak to jako správný "expert" pěkně Rusům nandá, což??
Nebo se snad někdo se zdravým rozumem domníval, že po Putinově projevu přestanou letecká neštěstí ať už zaviněná poruchou, chybou pilota, sabotáží nebo bezbřehou arogancí jako bylo to u Smolenska? To jistě ne, ovšem to nebrání takovým expertům aby nám to vysvětlili raz dva. Za vším hledej elektroniku a věz,
že Američané na to mají!!! A protože Rusové nechtějí poslouchat, dobře jim tak a dolů z civilními letadly!!
Takový blábol aby pohledal . A aby nevypadal jako pomatený USAfil, tak to okoření tím, kolik je tu i tamhle zrádců. No nějací se najdou, to jistě. Ale nejhorší je, že takoví pitomci chtějí aby se nikdo nebránil a nechal té katastrofické americké hegemonii volný průběh.
No smůla. Rusové nespali, pracovali jak diví a teď už je nikdo kleknout na kolena nepřinutí. A takové bláboly už vůbec ne.

362947

7.3.2018 20:35

RE: To je hezké

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 362935

Nebolo náhodou to lietadlo, ktoré spadlo pri Smolensku, na modernizácii v USA? V takom prípade by nebol pre Amíkov problém "stiahnuť" ho z oblohy, napríklad nabúraním sa do výškomerov.

362954

8.3.2018 14:05

RE: To je hezké

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 362954

Asi před rokem jsem se díval jen do wikipedie – ruské smolenskové letadlo mělo jakousi část naváděcí elektroniky americkou. Nevím, zda to tam ještě je, nemám na to čas. Ale myslím, že to je u ruských letadel i dnes dost časté, že ty subtilní elektronické záležitosti jsou USA. Jinak tady kdosi do toho namotal i havárie amerických letadel, nechápu, chtěl to schválně zamotat? Je zajímavé, že každý prdá o hackerech, ale o tomto se mlčí. Když jen blbý Írán sundá dron, když Rusové v Sýrii sundali, myslím, tři drony USA, tak bych to viděl jako velmi velmi pravděpodobné.

362958

8.3.2018 1:46

RE: To je hezké

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 362935

Třesky plesky.....[velký smích]

Přečtěte si na to téma článek od Martina Kollera na včerejších Parlamentních listech, ať se krapet poučíte od někoho, kdo o tom něco ví...

362955

7.3.2018 13:52

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den všem, kteří chtějí žít. Není lepší možnost pro život v míru než poslouchat rozum a dobré slovo ve spojení s rozumem použitou a používanou sílou. To poselství a vyjádření z Ruska je poslední možnost jak obnovit svět a navrátit naději budoucnosti, aby BYLA. Když to na Minotaura nezabere a nebude poslouchat hlas rozumu a dobrého slova, bude se muset BUDOUCNOST postarat, aby hrdinný TheZeus poučil Minotaura jak (ne)žít mezi lidmi, kteří chtějí svobodně BÝT v míru mezi sebou a v míru se Zemí a v míru se Stvořitelem Vesmíru a Země a lidí.
To poselství podle mne není vyjádření k současné destrukci myšlení a vztahů ve světě, který je v sevření chapadel prohnilého establishmentu USA a jejich morbidní služky OSN(UN). To je varování.
Ten kto příjde do Labyrintu Pyramídy Moci "mečem" odstranit Minotaura a zbourat to celé monstrum zločinné moci a peněz kolem něj ovšem nebude Rusko. Budou to jeho vlastní chapadla moci, jeho "slouhové" co ho zardousí a jeho doupě odstraní. Nikto kvůli tomu nevyroní slzu; snad jenom obchodníci se smrtí.

362943

7.3.2018 20:14

RE: Novodobá Atlantída

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 362943

Nic ve zlém, ale běžte už s těmi řeckými alegoriemi někam. Je to obtížně čitelné i pro ty, co ony pověsti znají, natož pro někoho, kdo vůbec netuší "o čem to vlastně točíte". Dnes se moc nejede na příměry, je lepší věci nazývat pravými jmény.

362953

7.3.2018 19:02

USA hegemonie a diktát brzy skončí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

dolar i euro budou velmi brzy jen špatné palivo do kotlů, intriky, podvody a zločiny Západ ovládajících chazarských a zednářských zločinců budou brzy obíhat celým světem a svět čekají velké, ale opravdu velké změny. Ještě se nějakou chvíli bude harašit atomovkama, strašit krizí a vyhrožovat nepohodlným nedodržováním lidských práv a porušováním svobody, ale kostky jsou již vrženy. Chamtivý Západ a jeho "elity" i poskoky čekají, a to zcela zaslouženě, hodně krušné časy. Reálnou hodnotu budou mít jen nemovitosti, půda a drahé kovy. Čisté svědomí bude rozhodně velký bonus. Ti, kdo se z nejrůznějších důvodů zaprodali globálním zločincům a současně šíleným "světovládcům" se zřejmými patologickými znaky ze Západu, budou této velmi zištné a touhou po penězích motivované volby hodně litovat. Byla to však jejich volba.

362949

8.3.2018 8:00

Mohol by mi niekto povedať

Marek 195.?.?.?

aký pohon majú mať tie hypersonické rakety? Totiž v našom "inteligentnom" spravodajstve miešali hrušky s jablkami, bez mihnutia oka povedali, že tie rakety sú na jadrový pohon. To je čo??? Jediný jadrový pohon, čo poznám, je iónový, použitý bol na nejakej medziplanetárnej sonde, jeho ťah je iba zlomkom ťahu chemických palivových zmesí. A my vieme, že tieto zmesi majú už od 60-tych rokov svoj limit dosiahnutý, teda nedá sa letieť rýchlejšie, než je výstupná rýchlosť plynov, mínus odpor spôsobený záťažou, teda telesom rakety. Výstupná rýchlosť síce je na úrovni 7km/s, ale pre rôzne straty je ťažké sa jej so samotnou raketou priblížiť.
Ak ide o lietadlové lode: Ešte ako decko som sa podivil, prečo niekto stavia také ľahko zamerateľné ciele, ešte k tomu extrémne drahé? Lietadlová loď dokáže síce terorizovať chudobné štáty, ale proti vyspelému protivníkovi je vhodná iba ako cvičný cieľ. (viď. zničenie britskej lode počas vojny s Argentínou)
Vyjadrím sa aj ku Smolensku, keď už som pri tom. Hneď, ako sa to stalo, okamžite som odhalil príčinu a napísal som o tom hneď správu tuším že na stránku dolezite.sk: Boli ožralí!!! Generalita pod vplyvom poľskej vodky rozkázala pilotom, že musia pristáť, a basta! Poznám predsa Poliakov, dosť dlho som s nimi pracoval. Niet väčších ožranov! (Aj mŕtvemu z ucha.)

362956

9.3.2018 0:55

RE: Mohol by mi niekto povedať

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 362956

Tak já si tedy zkusím zaspekulovat. Jaderný motor bych si představoval podobný náporovému, kde ovšem zdrojem tepla by byla štěpná reakce. Prudce ohřátý vzduch vytváří tah, podobně jako horké zplodiny hořícího chemického paliva.

Ohřátý vzduch musí mít teplotu několik tisíc stupňů a musí ho motorem projít hodně za jednotku času - proto náporový princip motoru, který začne fungovat až při velké rychlosti rakety. Proudící vzduch je zároveň chladícím médiem pro jaderný reaktor. Nesmí to být moc složité zařízení, aby se vešlo do relativně malé rakety. Takže žádné dva chladící okruhy jako v jaderné elektrárně. Musí vydržet teploty několik tisíc stupňů a neshořet vlivem atmosferického kyslíku. A pokud možno neuvolňovat jaderné palivo do ovzduší. Napadá mne, že nedávno zjištěná zvýšená radioaktivita ovzduší neznámého původu mohla pocházet ze zkoušek takového zařízení.

Představoval bych si keramickou ohřívací komoru, z materiálu podobného tepelným štítům kosmických lodí, kde jaderné palivo je rozptýleno přímo v keramice. Taková komora se zahřeje sama na pracovní teplotu, když se z ní
odstraní moderátor (u klasického reaktoru to bývají grafitové tyče). Moderátor by mohl být zároveň chemickým palivem, které raketě udělí startovací rychlost. Vyhoří a jaderná reakce se sama spustí.

Ale je to vážně jen moje fantazie a okamžitý nápad, všechno může být úplně jinak a jistě je to tajné [smích].

362963

9.3.2018 6:57

RE: Mohol by mi niekto povedať

Marek 195.?.?.?

Reakce na 362963

Viete, mňa potom napadlo, ako to asi je. "Jadrový pohon" patril zrejme zmienke o ponorkovom drone, ale redaktori v tom majú guláš, ich vzdelanie je jednostranné, preto pokojne udelia "jadrový pohon" raketám.
Ale nevadí, keď už sme pri tom: Váš nápad je zaujímavý. Náporový reaktívny motor, to poznám, on sa nikdy neujal pre nespoľahlivosť. Lenže pozor - funguje iba v atmosfére, ale my sa bavíme o medzikontinentálnych raketách, a tie lietajú v kozmickom priestore. Mohli by síce so sebou mať pracovný plyn, a áno, jadrovým reaktorom by sa mohol ohriať na tisíce stupňov. Lenže čo by to bol za reaktor? To vážne neviem. Rádioaktívny izotop na také výkony rozhodne nestačí.
No a potom hlavný argument: Ak by taký pohonný raketový systém existoval, prečo nebol už dávno použitý v kozme, napr. pre cestu na Mars? Veď problém cesty na Mars sa odvíja na prvom mieste z neexistencie nosiča.
Jadrový reaktor pre niečo také by musel produkovať v malom objeme obrovský výkon, a pritom by sa to nesmelo vymknúť kontrole. Fungoval by až po dosiahnutí kozmického priestoru, takže ku kontaminácii atmosféry by nedošlo.
Možno niečo také je. Ktovie. Ale zároveň to znamená prielom v dobíjaní kozmu.

362964

9.3.2018 14:58

RE: Mohol by mi niekto povedať

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 362964

Nezabývám se jadernou energetikou, takže v té oblasti nemám nějaké hluboké znalosti. Ale jaderným palivem by mohl být obohacený uran, plutonium,... určitě existují i další méně známé a zatím méně používané štěpné materiály, například thorium. Co konkrétně by bylo prakticky vhodné do takového reaktoru, nemám nejmenší tušení. Ale výkonově by to zcela jistě stačilo. Považuji existenci takového motoru za realitu, ne výmysl popleteného redaktora. Pokud by to byl výmysl nebo omyl, dávno bychom už slyšeli výsměch z druhé strany.

Pokud jde o cestu na Mars, nutnost vézt si s sebou pracovní látku, která se ohřátím změní v plyn, může znamenat jisté teoretické omezení. ale hlavní důvod je určitě ten, že civilní kosmický výzkum není dnes prioritou těch, co by na jeho financování měli prostředky. Zbraně jsou jistě mnohem lepší "kšeft", resp. "tunel".

362973

9.3.2018 9:30

RE: Mohol by mi niekto povedať

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 362963

Nebuďte tak skromný!
Ten herberk na "atomový motor" tak opravdu pracuje, je to klasický náporový proudový motor bez kompresoru a "palivem/hnacím médiem" je obyčejný vzduch do kterého se nevstřikuje ve spal.komoře palivo, nýbrž se tím atomovým reaktůrkem ohřeje na vysokou teplotu a přitom zvýší svůj objem natolik, že vyletí z trysky, jako to u tryskáčů běžně vidíváme a postrčí celý aparát známým způsobem kupředu.
A právě, protože nemá kompresor, musí mu být porřebný tlak vzduchu při startu zabezpečen letadlem, které celý aparát vypustí a odstartuje "za jízdy", za značně vysokérychlosti okolo 3 machů a k tomu jsou speciálně upravená létadla Mig 31,.
Odstarovat se to tudíž ze stabilní rampy ze země nedá, jedině teoreticky snad s nějakým později odpadnuvším start. stupněm, jako např.některé PL rakety, nebo křídlaté střely,např.ty známé "Kalibry"...

Jinak ten princip svého času, někdy v 50. letech zkouišeli už soudruzi Američané u letadla, ale celý ten krám byl tak těžký a dělal kolerm sebe takové zamoření, že od tuto myšlenku již v zárodku zapudili.
Rozhodně je to zajímavé, že to Rusům funguje a dokládá to jejich schopnosti vyvinout nejen vskutku prťavý výkonný reaktor, ale i materiály snášející "provozní" zřejmě značně vysoké teploty a to bude nejspíš předmětem utajení na rordíl od vlastního principu funce toho herberku.
A ta nedávná zvýšená radioaktivita nad Evropou přikvačivší odkudsi z Východu je tím nejspíš vyjasněna...buď"měli netesnej motor, nebo jim nefungovala lambdasonda a katalyzátor ve vejfuku"...
[velký smích]

362966

10.3.2018 7:14

RE: Mohol by mi niekto povedať

Marek 195.?.?.?

Reakce na 362966

Stále nad tým rozmýšľam. Keďže by išlo o teploty rádu tisícov stupňov, malo by mať zariadenie čosi ako silné magnetické pole, v ktorom by sa ionizovaný plyn držal mimo stien komory. Čiže pracovné médium by vôbec nemusel byť plyn, ale ionizovaný ťažký materiál, hoci i ťažký kov, čo by iba zvyšovalo výkon motora, ale ióny toho materiálu by museli byť usmernené tým magnetickým poľom.
Ďalej: Ak sú rakety tohto druhu vypúšťané nutne iba pri rýchlostiach 3mach, potom je ale takýto nosič nápadný a náchylný na zostrelenie. Hoci i nad územím Ruska. Bezpochyby vzdušný priestor Ruska neustále monitorujú am. stíhačky. Nevidím to zas tak jednoduché, ako sa to zdá. A určite, že tento systém je možné vypúšťať i zo stabilných zariadení na zemi, veď rýchlosť 3mach udá rakete predsa normálny raketový nosič, čo je na tom čudné? Ako hovorím, jadrový reaktor sa aktivuje až po dosiahnutí povedzme výšky 100km, a potom už môže letieť i 20mach a rozbalí to až nad cieľom.

362979

10.3.2018 17:11

RE: Mohol by mi niekto povedať

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 362979

Přečtěte si příslušnou pasáž z tohoto článku:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove...

nebo se rovnou obraťte na toho Rusa, co ten šílenej bojler vymysle, sestavil a naučil lítat...

362984

11.3.2018 6:32

RE: Mohol by mi niekto povedať

Marek 195.?.?.?

Reakce na 362984

Ďakujem za avízo, bolo to podnetné.

362986

9.3.2018 9:34

RE: Mohol by mi niekto povedať

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 362963

Nolerm sebe takové ebuďte tak skromný!
Ten herberk na "atomový motor" tak opravdu pracuje, je to klasický náporový proudový motor bez kompresoru a "palivem/hnacím médiem" je obyčejný vzduch do kterého se nevstřikuje ve spal.komoře palivo, nýbrž se tím atomovým reaktůrkem ohřeje na vysokou teplotu a přitom zvýší svůj objem natolik, že vyletí z trysky, jako to u tryskáčů běžně vidíváme a postrčí celý aparát známým způsobem kupředu.
A právě, protože nemá kompresor, musí mu být porřebný tlak vzduchu při startu zabezpečen letadlem, které celý aparát vypustí a odstartuje "za jízdy", za značně vysokérychlosti okolo 3 machů a k tomu jsou speciálně upravená létadla Mig 31,.
Odstarovat se to tudíž ze stabilní rampy ze země nedá, jedině teoreticky snad s nějakým později odpadnuvším start. stupněm, jako např.některé PL rakety, nebo křídlaté střely,např.ty známé "Kalibry"...

Jinak ten princip svého času, někdy v 50. letech zkouišeli už soudruzi Američané u letadla, ale celý ten krám byl tak těžký a dělal k zamoření, že od tuto myšlenku již v zárodku zapudili.
Rozhodně je to zajímavé, že to Rusům funguje a dokládá to jejich schopnosti vyvinout nejen vskutku prťavý výkonný reaktor, ale i materiály snášející "provozní" zřejmě značně vysoké teploty a to bude nejspíš předmětem utajení na rordíl od vlastního principu funce toho herberku.
A ta nedávná zvýšená radioaktivita nad Evropou přikvačivší odkudsi z Východu je tím nejspíš vyjasněna...buď"měli netesnej motor, nebo jim nefungovala lambdasonda a katalyzátor ve vejfuku"...
[velký smích]

362967

9.3.2018 11:30

RE: Mohol by mi niekto povedať

OZ 91.?.?.?

Reakce na 362963

Cha, tajné,
asi trochu rozvinutý původní výzkum, který zjevně není nějak supertajný, stačí tak trochu znát jeden blízký slovanský jazyk a najdete spoustu informací...

Například tento dokument a vývoji jaderného pohonu z dob SSSR

https://www.youtube.com/watch?v=35jLkIaA5WQ

362970

Příspěvků: 19

07.03. 09:04  To je hezké
07.03. 14:59 Inspektor Spektátor  RE: To je hezké
07.03. 17:27 Bety  RE: To je hezké
07.03. 20:35 Malý a zvedavý  RE: To je hezké
08.03. 14:05  RE: To je hezké
08.03. 01:46 R.E.  RE: To je hezké
07.03. 13:52 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
07.03. 20:14 kolemjdoucí2  RE: Novodobá Atlantída
07.03. 19:02  USA hegemonie a diktát brzy skončí,
08.03. 08:00 Marek  Mohol by mi niekto povedať
09.03. 00:55  RE: Mohol by mi niekto povedať
09.03. 06:57 Marek  RE: Mohol by mi niekto povedať
09.03. 14:58  RE: Mohol by mi niekto povedať
09.03. 09:30 R.E.  RE: Mohol by mi niekto povedať
10.03. 07:14 Marek  RE: Mohol by mi niekto povedať
10.03. 17:11 R.E.  RE: Mohol by mi niekto povedať
11.03. 06:32 Marek  RE: Mohol by mi niekto povedať
09.03. 09:34 R.E.  RE: Mohol by mi niekto povedať
09.03. 11:30 OZ  RE: Mohol by mi niekto povedať

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 094