Diskuze k článku

Válka proti mužnosti

Příspěvků 44

5.3.2018 7:10

muzskost?

Jozo 82.?.?.?

Tak jednak me dost urazi amerikanismus v clanku /MeToo / Mohlo by byt uveden nazev alespon v zavorce cesky v obdobe /ja take/ nevim co to je za zvyk prolinat clanky amerikanismy a ponizovat cesky jazyk coz je obdoba clanku ponizovani muzu o kterem pise.

Ale k clanku

jednak nekdo a neco a nejsem odbornik prekrucuje nasi spolecnost na likvidaci rodin a uprednostnuje samotne jedince. Zvyhodnuje pak homosexualy a dekraduje lasku na prakticky sex bez citu. S toho plyne ze mnoho muzu se slabym duchem podleha mode vous islam a bryle po babe. Coz vypada nejen komicky ale jasne davaji na jevo svoji slabou davku ducha. Ale i prekrouti vztah na sebelibido.
Zeny slabeho ducha podlehaji jednak feministickym naladam spolecnosti a dekraduji sve zenstvi pod uroven cvicene opice. Tyto slabe osobnosti duchem se nechavaji vlacet jakousi vidinou ze jsou nejlepsi v tom co preferuji protoze je to v mode. A tim cloumaji hodnotou danou nam prirodou.

Silni lide nepotrebuji zadnou moudrost spolecnosti ale dobre vedi co jim bylo dano a jakym smerem jit. Jsou to nepohodlni lide nebot je neovlivnuje zadna moda ani trend a dodrzuji zakony prirody. Jsou na to hrdi a a pisni se tim ze zena je zena a muz muzem. A ze vztah prirozeny nam lidem je rodina a potomstvo.

A tak chodim akoukam kolik mladych lidi se nechava obelhavat politikou elit a jeste si hrde nosi ty sve propichane tela, omalovanky na tele a oblekaji se tak ze by slusny clovek v tom nevysel ani do chleva. Ale jsou trendem spolecnosti a jsou na to preci naramne hrdi. Jen jim unika ze jsou jen poslusne ovce tech co jim ukazuji cestu kudy muzou a kudy nesmeji jit.

362873

5.3.2018 14:46

RE: muzskost?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 362873

Mě více než amerikanismy uráží Vaše gramatické chyby. Vždyť Váš psaný projev odpovídá projevu žáka zvláštní školy.

362886

5.3.2018 7:28

O lásce k životu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Všechno velké a "viditelné" závisí na tom, co je malé a "neviditelné". Interakce mezi spolupracujícími nebo nespolupracujícími protipóly ve fyzikálním světě zprostředko- vávají kromě iného elektrické částice kupř. elektróny. Tyto mají anebo kladný anebo záporný náboj. Interakce mezi spolupracujícími nebo nespolupracujícími myslícími živými identitami zprostředkovávají malé "neviditelné" informace, které mají na myslící živé okolí vliv podobný jako elektrické částice, tj. jejich účinek je kladný nebo záporný. S úsměvem chci poznamenat, že nositelem těch kladných životu přátelských informací by mohly být přátelské neviditelné "částice" se jménem "láskatróny". V protikladu k tomu, nositele záporných životu nebezpečných a nepřátelských informací jako je nená- vist a zloba k životním funkcím jiných lidí, ale též nenávist k sobě samému by jsme mohli bez úsměvu pojmenovat jako "nenatróny". Je to základní vlastnost kapitalismu a tzv."Západu", kterého myšlenkové hodnoty jsou v základu jeho koncepce nepřátelské životu. Převrácené chápaní pojmu "svoboda" přenášejí "nenatróny" kapitalismu jako informaci o svobodě ovládat své okolí. Láskatróny" tj. přátelské laskavé informace jsou kapitalismu cizí. Proto se životní funkce lidí a Země dostávají do stavu blížícímu se nebytí...

362874

5.3.2018 8:00

Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Možná by se mělo konečně nějak doložit, že lidé připravující a realizující tyto nové dobové tance jsou marxisté, nebo by se v opačném případě měl používat nějaký méně bláznivý termín. Feminismus v jistých dobách nebyl nesmyslný, ženy například i díky němu získaly volební právo. Myslím si ale, že i tak by se mělo ženám v jistých ohledech pomoci i dnes, třeba situace matek-samoživitelek je dnes s jistou mírou přehánění na úrovni feudalismu. Takže jestli je dnes feminismus hypertrofovaný, pak je to zhusta na nesprávných místech a pro podivné věci. Jinak si určitě nemyslím, že by byl feminismus tou nejzrůdnější ideologií. Nacisté, nebo Polpotovci byli přece jen asi o trošininku horší.

362875

5.3.2018 14:51

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 362875

>Feminismus v jistých dobách nebyl nesmyslný, ženy například i díky němu získaly volební právo.

No, a to byl právě omyl. Díky tomu se pak v politice objevují zjevy jako Dominik Feri nebo odredovaný Bartoš. Podle mě ženské volit nemají. Ony totiž volí podle toho, jak politik vypadá, ne podle toho, co říká.

362887

5.3.2018 15:26

RE: Zase ten kulturní marxismus.

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 362887

Bohužel ač jsem se tomu léta bránil, dospěl jsem ke stejnému názoru.[oči v sloup]

362888

5.3.2018 15:51

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 362887

> Podle mě ženské volit nemají.

Podle ortodoxního islámu mají také zůstat celoživotně negramotné, být nesvéprávným majetkem svého muže, zvyknout si na bití za domnělé přestupky, nesmějí samy ...

Dle mého mínění disponují ženy polovinou úhrnného intelektu lidstva. Když tuto polovinu záměrně zadusíme, dočkáme se konců, které přináší svým věřícím islám. Totální zaostávání ve všech oblastech lidského života. To si opravdu přejete?

Přeji pěkný den
Vojta

362889

5.3.2018 18:18

RE: Zase ten kulturní marxismus.

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 362889

Ty kašpare, tady byla řeč jen o volebním právu a o ničem jiném !!!

362898

6.3.2018 6:53

RE: Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 362898

Vpravdě kultivovaná odpověď. Z maštale...

362913

6.3.2018 8:04

RE: Zase ten kulturní marxismus.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 362889

Nikdo nehovori o Islamu, Hovorime a piseme o nejznicujici filosofii ktera se zrodila Z Marxova a Engelsova Marxismu. Prectete si DAS KAPITAL je to tam cerne na bilem Zniceni Krestanstvi a zniceni Heterosexuality. Mame dva filosoficke utvary marxismus a krestanstvi Vezmete si do jedne ruky desatero Bozich prikazani a do do druhe ruky si dejjte deset marxistickych prikazani a ctete a paklize jste trochu rozumny clovek vysledek musi byt velmi jednoduchy pochopit

362918

5.3.2018 17:12

RE: Zase ten kulturní marxismus.

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 362887

re: "Feminismus v jistých dobách nebyl nesmyslný, ženy například i díky němu získaly volební právo. "

Protokoly Sionských mudrcov, 10. protokol

4) Až provedeme státní převrat, řekneme lidu: „Až dosud šlo všechno špatně,
všichni trpěli. My ale odstraníme příčiny vašeho utrpení, kterými jsou národnosti,
hranice a různé státní měny. Jistě, můžete nás odsoudit, ale bude váš odsudek spra-
vedlivý, když ho vynesete dříve, než nám dáte možnost, abychom ukázali své dobré
úmysly?“ Potom nás uvítají s jásotem a ponesou nás triumfálně na ramenou.
Všeobecné hlasovací právo, na něž jsme navykli i nejnižší vrstvy společnosti a
kterého jsme použili jako nástroje k dosažení moci, nám ještě jednou - samozřejmě
naposled - prokáže službu a rozhodne, že jednomyslným přáním lidstva je poznat
nás dříve, než nás bude soudit.
5) Za tím účelem musíme přivést k volebním urnám všechny lidi bez rozdílu
stavu a majetku, abychom pro sebe získali absolutní většinu, kterou bychom nikdy
nedostali od vzdělaných vrstev.
...
12) Z liberalismu povstaly konstituční státy, které nahradily dosavadní samovlá-
du, Nežidům prospěšnou a přirozenou. Konstituce, jak víte, jsou semeništěm ne-
jednotnosti, diskusí, svárů a jalových stranických rozbrojů; slovem ideální školou
pro oslabování států. Volební boje, tiskové polemiky a kampaně přivedly vlády
k nečinnosti a nemohoucnosti, a tím je změnily na nepotřebné a zbytečné. Tak ko-
nečně přišla doba republik a my jsme mohli nahradit skutečného vládce karikaturou
v podobě prezidenta, vybraného z našich kreatur a otroků, tedy z davu. To byla ná-
lož, kterou jsme položili pod Nežidy, lépe řečeno pod nežidovské národy.

zdroj: http://www.skolnidiar.cz/files/files/Protokoly-sio...

Len ešte poznamenám, že hnutie sufražetiek bojujúce za všeobecné volebné právo (suffrage) bolo financované z Rockefellerových fondov a okrem volebného práva sufražetky hystericky bojovali aj za "právo" žien pracovať.

362893

6.3.2018 6:56

RE: Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 362893

Tohle není argumentace. Člověk by měl myslet především vlastní hlavou, ne se ohánět citáty. Navíc citáty z problematických zdrojů. "Přivést k urnám lidi všech stavů" - jaký je v tom sakra problém? Kdo by měl podle vás volit? Jen milionáři? Vysokoškoláci? Úspěšní podnikatelé?

362914

5.3.2018 20:38

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 362887

Chlapi nezlobte se, ale já se těch ženských musím zastat. Třeba jsem měl neobvyklé štěstí, ale v mém životě těch "slepic" bylo jen málo - snad dvě, třídní učitelka ze základky a jedna kolegyně z práce, která si zřejmě kvůli mé životní filozofii usmyslela, že jsem "slabší kus" a moc by chtěla můj post. Škodí mi, kde může, ale naštěstí jí to zatím moc nevychází.

A pak už ani jedna, včetně manželky, mých dcer, matky, tchyně, babiček a dalších ženských z naší rodiny a okolí. S mnoha z nich se život nemazlil a vysokoškolaček je z nich jen menšina. Život vidí takový, jaký je, často bolavý a těžký. Žádná není feministka, nevolí (nebo, za svého života, nevolily) politiky podle vizáže ale spíš podle životních zkušeností, které ku podivu jsou na vzdělání dost nezávislé. A naopak silně závislé na charakteru člověka. Každá z nich si určitě zaslouží volební právo a s žádným mně známým chlapem si v tom nezadá.

Naopak, ve svém vlastním "stavu vzdělanců" znám spoustu kolegů-mužů, kteří podepsali "Výzvu vědců". Vůbec ne kvůli špatnému charakteru, ale z naivity a naprosté neznalosti toho, jak vypadá běžný lidský život většiny. Bezdomovce (což jsou mnohdy bývalí vězni a narkomani) obcházejí obloukem, jelikož jim narušují jejich obraz světa, vytvářejí nejistotu a vzbuzují strach. Reálnou zkušenost s nimi nemají, a tak i migranti jim v představách připadají jen jako vzdělaní zahraniční kolegové, které znají z konferencí. To je jejich svět a to, že někde existuje i nějaký jiný, kde jsou války, bída, hlad, nemoci, prostituce, drogy, kriminál, to je ani nenapadne. Pokud (přece jen a náhodou) napadne, spěchají to zapomenout.

Takže pokud bych byl v pokušení někomu upřít právo volit, tak raději všem těm, kteří o životě jen teoretizují a bojí se jím ušpinit. Bez rozdílu pohlaví. A těm, kteří si myslí, že když se má někdo špatně, tak je to proto, že si to zaslouží. Sice je to mnohdy pravda, ale ne celá - jen ta její zjevná půlka. Tu druhou, skrytou si bohužel musí každý najít a odžít sám, ale ne všem se v životě dostane tohoto velkého štěstí. To myslím úplně bez ironie.

362902

6.3.2018 7:14

RE: Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 362902

Přesně. Říkat, to je ženská, ta nic nechápe, to je pro mne jeden z vrcholů stupidity. Pro mne jsou jedni z největších hlasů zdravého rozumu v naší politice ženy - napadá mne Ilona Švihlíková, Lenka Procházková, či Kateřina Konečná. Co se týče jejich autenticity a argumentů, těžko si vybavuji srovnatelné domácí mužské protejšky. A naopak, ta výzva vědců, nebo persony jakými jsou Halík, či Grygar - co se týče jejich politických a společenských postojů jsou vyloženě namyšlení, navedení diletanti. Genderová politika je zrůdnost, ale proboha nevylívejme s vaničkou i dítě. Kopat příkopy, to bychom vlastně spolupracovali s globalisty. Rozum do hrsti!

362916

5.3.2018 21:29

RE: Zase ten kulturní marxismus.

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 362887

Musím reagovat. Blbost je žádoucí ženskou vlastností. Málokterého muže dlouhodobě baví žena zvládající fundovaně oponovat v rámci kteréhokoli oboru, ve kterémžto by se muž rád cítil odborníkem na slovo vzatým, tedy aspoň doma.
Blbky navíc skutečně jsou schopné vlézt pod kohokoli, kdo se opentlí příslušnými insigniemi významnosti, bez ohledu na to, co je to za blba. Vedle blbky se i průměrný muž cítí býti pánem situace. Blbky prostě mají evoluční výhodu.
Jak jste si to zařídili/vyšlechtili, takové to máte. Koneckonců, nebývá to právě a zrovna zde na tomto webu v diskuzích tak častým tématem, co že je vlastně to ono důležité na ženě?
(Mozek to není, mám takový mlhavý pocit, že důležité je, aby polykala.)
Nic ve zlém.

362905

6.3.2018 7:27

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Saša 50.?.?.?

Reakce na 362905

Babo, mě vždy rozesmějete a potěšíte holou pravdou! Výborná a stručná analýza. Muži i ženy jsou ovládáni hormóny, které ovlivňují i myšlení pokud nějaké je. Ty instinkty jsou silnější než logické myšlení. Neznám muže, který by si přál chytřejší ženu než je sám [smích]
S Marxismem to nebude mít nic společného [smích]

362917

6.3.2018 12:39

RE: Zase ten kulturní marxismus.

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 362917

Ovšem, ovládání skrze hormony je skoro tak účinné jako skrze bankovky. Nicméně nejde o "blbkovství" , ale o loajalitu. Vzhledem k tomu, že 99% žen i mužů je přeprogramováno ke zžidovatění , je polemika na téma "mužnost" resp. "ženskost" zcela neproduktivní. Jako byste se mezi kuřaty bavili o filozofii jestřába.
Nejdříve je třeba velká bída na rozmazlenou populaci , aby nastal reset skutečných hodnot.

362920

6.3.2018 6:52

RE: Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 362887

Znám spoustu ženských, které volí dobře a znám i spoustu chlapů, kteří volí naprosto příšerně. A volit by se mělo podle toho, kým kandidát je, koho zastupuje a jaký měl doposud poměr k práci. A tohle je schopná pochopit i ženská. Zůstává pravdou, že ženská se k tomuto poznání propracovává obtížněji, přece jen má, či měla i dost jiných starostí. Ale zbavovat ji kvůli tomu volebního práva?

362912

6.3.2018 18:13

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 362887

Pane Stwora zkuste si sehnat nějakou normální ženskou, ať máte zdravý sexuální život a vše se zlepší i Vaše názory. Vždyť z Vás je ta frustrace cítit na 100 honů.

362926

7.3.2018 9:50

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 362887

Nevím, jak tomu rozumět. Jestli údajně ženy volí podle vzhledu politika, jak se tam tedy dostal ten obtloustlý rozhňahňaný bačkoroidní předčasně páprdovatý tupý studenteri a "obraná makrela" s rybíma očima, vyžilý chcípáček pirátoš? To se dnes ženám líbí? To se tedy divím, v tom jim muselo být nějak pomoženo. Co to ty letadla sypou? Mimochodem, můj muž tvrdí, že báby v Německu volí Merkelovou, protože peče před volbama koláčky. Tak to jsem u těch zmiňovaných pánů přehlídla, ale bylo by to k jejich volebnímu úspěchu asi i lepší vysvětlení, než nějaký dobře ukrytý sexappeal.. Tak já za sebe, kdybych volila podle vzhledu, tak to hodím takovému Ondráčkovi. To je u mě aspoň chlap. Nakonec, toho bych možná volila i podle toho, co říká...

362937

8.3.2018 12:29

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 362937

To je aspoň chlap, co se nebojí trisknout ženskou pendrekem[smích] Vy budete asi masochistka.

362957

8.3.2018 18:07

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 362957

>To je aspoň chlap, co se nebojí trisknout ženskou pendrekem

Nějaký důkaz, nebo se jedná jen o přiblblé blábolení?

362960

8.3.2018 23:00

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 362960

To přiznal sám Ondráček v jednom rozhovoru.

362961

11.3.2018 22:48

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 362887

No, ale volit podle toho, co politik říká, to také není to pravý ořechový.

362997

5.3.2018 16:34

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Brambor 193.?.?.?

Reakce na 362875

Nemyslím si, že máte pravdu, feminismus a s ním spjatá politická korektnost mají na svět zničující dopad, ať už se jedná o presumpci viny co se týče kauzy #meeToo, nebo tresty odnětí svobody za "hate speech". Jsme na počátku implementace tohoto systému a i když nám to připadá absurdní, už můžeme pozorovat první oběti.
Feminismus je nadřazenost skrývající se za rovnost. Povídali nám, že si můžeme vybrat jaké chceme vzdělání a na základě toho pak také povolání, proč teda EU tlačí na "kvóty", kde musí být stejný poměr mužů a žen? Podrývají tím hierarchii kompetence a z dlouhodobého hlediska tím poškozují integritu celé společnosti. Výsledek bude vždy takový, že budou vládnout nekompetentní ženy a kompetentní muži jim ze strachu z perzekuce(sexismus, rasismus, doplňte si svůj vlastní ismus, který je zrovna in) nebudou opnovat.

P.S. volední právo bylo dříve založeno na majetku, majeťní volili ať už to byli muží, nebo ženy, nemajetní nevolil, znova bez rozdílu.

362891

5.3.2018 17:21

RE: Zase ten kulturní marxismus.

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 362875

pre gippiusa

re: "Zase ten kulturní marxismus. Možná by se mělo konečně nějak doložit, že lidé připravující a realizující tyto nové dobové tance jsou marxisté, nebo by se v opačném případě měl používat nějaký méně bláznivý termín."

Treba mať vôľu si to naštudovať:

Frankfurtská škola. Feminizmus a LGBT-hnutie v širšom kontexte
https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/frankfur...

Stará vs. Nová Levice
http://www.white-media.info/stara_vs_nova_levice.h...
Prehľadne vypísané rozdiely medzi klasickým ekonomickým marxizmom a kultúrnym “novým” marxizmom. Vysvetlené sú rozdiely medzi voličmi/sympatizantmi, formou vládnej diktatúry, ideologickým nepriateľom, revolučnou formou cesty k moci, prístupu k rodine, kultúre a umeniu, atď.

Základný prehľad o neomarxizme: Neomarxizmus. História a ideologické nástroje Frankfurtskej školy.
https://diskuter.wordpress.com/2017/10/28/neomarxi...

re: "Jinak si určitě nemyslím, že by byl feminismus tou nejzrůdnější ideologií."

Radikálny feminizmus je zodpovedný za totálny rozvrat vzťahov medzi mužmi a ženami, masívnu propagáciu antikoncepcie, potratov a s tým súvisiaci populačný pokles. Plošná kriminalizácia mužov vedie k strate záujmu mužov o obranu krajiny a domácich žien. Výsledky vidíme okolo seba, keď napríklad žene napadnutej migrantmi nikto z okolitých mužov nie je ochotný prísť na pomoc.

Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine
https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikaln...
"Štúdia sa venuje pozadiu vzostupu feministického a genderového hnutia a popisuje procesy, pomocou ktorých sa feministkám darí zavádzať metódy policajného štátu a získavať silný vplyv v krajine."

Feminizmus ako tretie zlo
http://www.cez-okno.net/clanok/feminizmus-ako-tret...
Článok vysvetľuje ako feministky prešli od boja za práva žien, cez plošný boj proti mužom až k otvorenej propagácii lesbického správania ako jedinej formy oslobodenia žien z útlaku mužov. Zaujímavý článok!

362894

6.3.2018 7:00

RE: Zase ten kulturní marxismus.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 362894

Termín nová levice je pro mne mnohem správnější a objektivnější. Není to ale žádná skutečná levice a "nový marxismus" nemůže být žádný marxismus. Tito aktivisté, politici a mocenští manažéři, marxisté být prostě nemůžou, protože zastupují globální kapitál. Kulturní marxismus je prostě absurdní protimluv.

362915

5.3.2018 17:24

RE: Zase ten kulturní marxismus.

enry 46.?.?.?

Reakce na 362875

Nejvetsi zlo je Relativismus. Diky relativismu si muzete vzit jakykoliv -ismus a dodat ".....v jistych dobach nebyl spatny" a v podstate budete mit pravdu. Pro me jsou vadne vsechny -ismy dohromady. Pruchozi navod na zivot ma Cirkev ktera se po staleti nemeni (tedy ta puvodni zalozena Jezisem, dnes nazyvana Rimsko-katolicka). Pro Zidy je niceni ukolem, proto se snazi Cirkev znicit skrze ruzne -ismy. Ukazte mi jedinou stastne vdanou zenu, ktera touzi po feminismu. Ve skutecnosti takova neni. Mmchdem - volebni pravo zenam vnutili muzi, ony o nej nestaly.

362895

7.3.2018 20:07

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Bety 213.?.?.?

Reakce na 362875

Toto byl rozumný příspěvek a ne ty frustrované výkřiky - ženské by neměly volit a pod. Copak stačí, aby Hollywood vyprodukoval nějakou hurá akci a všichni hned řeší, zda je možné ještě vůbec ženě sáhnout na kolínko? (Osobně si myslím, že v tom prostředí na tom rozhodně nezůstalo a ti postižení se nebrání ze strachu, aby na ně nepraskly horší prohřešky). Chce to neskákat na každou ptákovinu která z těchhle zblblých liberálů vypadne a používat místo toho zdravý rozum.
Ženu rozhodně neurazí, když bude muž vystupovat jako její ochránce, ovšem oprávněně se naštve, když se někdo k ní chová jako hulvát a ospravedlňuje to tím,
že ta slepice bez mozku si nic jiného nezaslouží a vlastně nic jiného ani nechce.
A nechat si vymýt mozek slogany, že že bílé muže vytlačí ti barevní je už jen krůček
od rezignace, copak to nechápete?
Je to všechno o rozdělení společnosti na znesvářené frakce - a že jich už vyprodukovali hromadu. A všechno dohromady jen ze všech sil diskredituje levici,
protože sjednocená levice je jejich noční můra.

362952

5.3.2018 8:33

A co trochu jinak

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Při svých malých znalostech práva se domnívám, že každý občan, ví-li o realizovaném trestném činu - a to znásilnění je, je povinen to neprodleně ohlásit příslušným orgánům. Nemělo by být toto letité utajování trestné?

362876

5.3.2018 11:25

RE: A co trochu jinak

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 362876

Otázka je, jestli se to "každý" týká i oběti samotné - což je mimochodem věc, kterou často zneužívají v diskusích hardcore trollové, když z Toru píší (jakože o sobě, ve skutečnosti tím však míří úplně jinam) například "jsem závistivej čecháček" nebo jiné rozvratné hnusy (často k vidění např. na Autofóru, ale i jinde).

362882

5.3.2018 10:00

BEZ ŘÁDU DOSTANEME NEŘÁD

Miroslava 46.?.?.?

Vážený pane Stworo!

Před nedávnem jsem napsala text, v němž jsem se snažila vysvětlit, že BEZ ŘÁDU, který je pevně dán a je neměnný, DOSTANEME NEŘÁD, a ten vleze absolutně všude, do všech oblastí. Válka proti mužnosti a vzájemné problémy mezi muži a ženami je jen jedním z projevů tohoto neřádu. Psala jsem Vám o síle ducha národa, o síle ducha muže, který se začne vytrácet, nebude-li ctěn řád. To je zákon a nelze s tím dělat nic, nevrátíme-li se k řádu!

362879

5.3.2018 10:56

Maskulinita, jang energie, psychologie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Aha, takže to že se ženy chovají "jako muži" (energeticky, psychologicky) a tuto energii a chování některé z nich chtějí zneužívat proti mužům samotným a k boji (který navíc nikdo nemůže vyhrát), to je jakože v pořádku? To má být nějaký nový druh Amazonek v moderním pojetí, nebo jak je to myšleno?

Co takhle navrátit se k přirozenosti na obou stranách? Žena je žena, muž je muž, mají určené role od přírody a spolu tvoří harmonický celek, protože tak to navrhl "nejvyšší architekt" a jinak to nejde - co na tom kdo nechápe?

362880

5.3.2018 17:02

Zženštievanie mužov

pozorovateľ 217.?.?.?

Na prvý pohľad je tento komentár mimo tému, ale po prečítaní pochopíte, prečo sem patrí... Nebudem to skracovať a upravovať, iba skopírujem.

- - -
Očkovacia vakcína, vyvolávajúca neplodnosť:

Anti-hCG vaccines are in clinical trials (1992). Vývoj vakcín spôsobujúcich autoimunitu proti tehotenskému plodu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1514026

A tu nasadenie v praxi. Obrovský škandál na pôde WHO a UNICEF: Protitetanové vakcíny boli v Keni využívané na sterilizáciu žien! (2014)
https://www.hlavnespravy.sk/biskupi-kene-sa-obavaj...

- - -
Anti-fertility vaccines.(1989)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2665354

"Vaccines are under development for the control of fertility in males and females. This review discusses developments in anti-fertility vaccines ... A single injection procedure for the sterilization or castration of male animals ... is expected to be on the market in the near future. Vaccines inducing antibodies against the human chorionic gonadotropin have gone through phase I trials with satisfactory results. ... Research to identify sperm antigens for incorporation into second generation vaccines is in progress."

Voľne zhrnuto: záverečné fázy vývoja vakcín, ktoré spôsobia produkciu protilátok proti spermiám (spôsobia neplodnosť mužov) a produkciu protilátok proti hCG (human chorionic gonadotropin), ktoré spôsobia autoimunitu proti plodu a spontánne potraty spojené s neplodnosťou u žien.

Aká to náhoda, že po celom svete nevysvetliteľne klesá plodnosť mužov aj žien...

- - -

Vaccines for control of fertility and hormone dependent cancers (1992).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1618603

Z abstraktu: "Where antibody GnRH antibodies were induced, the LH, FSH and testosterone levels declined. "

Preložene: vakcína produkujúca protilátky proti základným pohlavným hormónom zodpovedným za uvoľňovanie vajíčok u žien a tvorbu spermií u mužov.

LH = Lutropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Lutropin

FSH = Folitropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Folitropin

Testosteron https://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Všetky tri hormóny sú dôležité pre tvorbu spermií. Tu môže ležať odpoveď na otázku, prečo majú muži každým rokom menej a menej spermií a prečo sa stále viac správajú a vyzerajú zženštilo.

Tí h*jzli majú dokonca tú drzosť, nazvať túto vakcínu ako prevencia rakoviny prostaty, tým že potlačia u mužov tvorbu pohlavných hormónov.

- - -

A birth control vaccine is on the horizon for family planning. (1993)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7683889

Toto ak správne interpretujem naznačuje, že sa dané protihormonálne antigény dajú naviazať na tetanusové a dipheriové toxíny, čím by sa dali pribaliť do protitetanusových vakcín.

Podobne aj táto štúdia:

Vaccines for control of...Automaticky kráceno

362892

5.3.2018 18:17

Tak se jim v evropanů, tažných volů povedlo udělat eunuchy a statistika měří výsledek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Psáno přes proxy. Zrušeno.

362897

5.3.2018 19:04

Cílem je; štvát lidi proti sobě

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>#MeToo je jen přirozený důsledek feminismu… hnutí #MeToo je dnes schopné diktovat vlastní zákony. Znamená to, že může izolovat (umlčet, potrestat) kteréhokoli muže jen na základě obvinění… Jeho cílem je …

Jeho cílem je …
Jako v jiných xxdozrůdnostech, štvát lidi proti sobě.
Náhle vzplanuté protesty #MeToo nespadly s nebe od nepoznatelného xxdovského boha. Sdělovací prostředky i filmová studia totiž převážně vlastní ta samá sekta.

Jejich „pravdolásku“ sepsal Orwell v předpovědi 1984;
„Moc spočívá v tom, že se lidské vědomí roztrhá na kusy a zase složí do nových tvarů, podle toho, jak si usmyslíme…Svět strachu, zrady, útrap, svět, v němž týrá jeden druhého…
Pokrok v našem světě bude pokrok směrem k větší bolesti…V našem světě nebudou žádné city kromě strachu, zloby…sebepokoření. Už teď potíráme návyky, myšlení, které přežívají z doby před Revolucí. Přeťali jsme spojení mezi dítětem a rodiči…Už dnes se nikdo neodváží důvěřovat manželce, dítěti anebo příteli.

Takže #MeToo je jen přirozený důsledek mocensky chorých mozků, deprivantů, xxdofašistické zvrácenosti.

Od zvrácenosti k přirozenosti. Přiměřenou pochvalou potěším.

362900

5.3.2018 19:17

Jde o něco jiného

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Mocným tohoto světa jde o to vyvolat mezi otroky konflikty a války jakýmkoliv způsobem. V tomto případě válku mezi pohlavími, jindy jde zaseo válku mezi etniky (Jugoslávie), mezi věřícími (mohamedáni vs křesťané, sunnité vs šíité), státy (Ukrajina a Pobaltí vs Rusko), chudí proti bohatým, Západ vs Východ atd. Jen šíření chaosu a důsledná aplikace hesla "rozděl a panuj" stále umožnuje zlomku procenta lidstva, většinou chazarských a zednářských superzločinců a jejich zkorumpovaným, vydíraným a zastrašeným poskokům v politice, médiích, manažerských postech beztrestně manipulovat s naivními otroky, vykrádat svět, obohacovat se na jejich práci a páchat obrovské genocidy na bezbranných a naivních. Navíc války pro ně vždy dosud byly největší byznys a přinášely jim fantastické zisky. Kdysi jsem věřil, že svět vedený ženami, které rodí nový život, bude spravedlivější a méně konfliktní než ten řízený muži. Bohužel, to už dnes neplatí. I mnohé ženy zatoužily po moci, bohatství, pohodlí a luxusu a odmítají vidět odvrácenou stranu svého blahobytu a relativního štěstí. Nejčernější scénář pro výše uvedené zločince je svět bez válek, konfliktů a v harmonii jak mezi lidmi, tak i s přírodou, jejíž jsou lidé nedílnou součástí.

362901

5.3.2018 21:08

Strážce mužnosti, dny eu jsou sečteny. Nedělejte si iluze že s násilím jde bojovat něčím jiným.

korektnost jo 107.?.?.?

Zrušeno. Psáno přes proxy.

362903

5.3.2018 21:18

Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

1. Každá ta žena je dcerou, sestrou či přítelkyní nebo manželkou nějakého muže. Např. kdyby nějaký muž obtěžoval něčí ženu, sestru či dceru, měla by ona mít podporu, aby mu dala hned facku, a pokud by to z nějakého důvodu nezvládla (třeba by se bála), měli by si to s dotyčným jít vyřídit oni jí blízcí muži... Nu a pokud to nejde vyřídit fackami, jako v dávných časech, kvůli právníkům a soudům..., tak by to měli být hlavně muži, kdo čapnou svou dceru, sestru, ženu či partnerku a dotáhnou jí na policii, a podniknou společně kroky k získání důkazů (např. policejní odposlech) a zahájí společně kroky na potrestání onoho hovada.
2. Harašení je jinak velice nemravné. Znáte ono zlaté pravidlo "nečiň druhému, co nechceš, aby druzí činili tobě samému - čiň druhému, co chceš, aby druzí činili i tobě"? Tak kdo z nás mužů chceme, aby nějaké hovado obtěžovalo naše dcery, sestry, manželky či milenky (s tou milenkou v případě ženáčů je to ale už přes čáru)?
3. Je tedy smutné, že místo toho, abychom hájili své ženy, dcery, sestry před hovady, kterým sperma vytlačilo mozek z hlavy, musí to dělat ženy samy, a ještě jsou za to od nás zesměšňovány! Obávám se, že to je ale výsledek demaskulinizace společnosti, kdy muži trochu zženštili a tak se bojí za své ženy i porvat! Z vyprávění své babičky vím, že u nich ve vsi se jednou stalo, že jí jednou jedinkrát obtěžoval starosta na návštěvě, když byla sama doma... a když se to od ní po práci dozvěděl dědeček, tak se hned hnal za starostou, že mu rozbije hubu - starostovi pak ale nic neudělal, neb ten si vědom toho, co provedl, hned jej uvítal na Moravě lahví slivovice, omluvami se sliby, že se to víckrát nebude opakovat, a ať se to nedozví stará, děti i jiní... Prostě morálka lidí byla jinde. Tudíž mi vrtá hlavou, kam jsme se to dostali, že nyní potřebujeme "mee-too", které problematiku staví do dalších problematických rovin?

362904

7.3.2018 1:42

RE: Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 362904

o neco starsi velmi dobry a vysoko postaveny Brtisky herec, nemoho si vzpomenout na jeho jmeno byl na Australske televizi a objasnil na zadostech herecek o preci na filmeh DRR directors rights respected bylo to velmi jednoduchale bylo to tak a mozna ze to je I tak dnes

362931

7.3.2018 11:56

RE: Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše

Inspektor Spektátor 62.?.?.?

Reakce na 362931

Úplně nechápu příspěvek, ale doplním svůj - ti prasáci, co se jim tlačí sperma na mozek, přeci mají taky matky, dcery, manželky/přítelkyně či milenky, sestry, atd. Už jen proto by třeba mě ani ve snu nenapadlo někde sexuálně obtěžovat nějakou ženu, abych to u těch z mého okolí neměl pokažené... Je to o morálce! Na druhou stranu mě děsí, že to, co by se mělo řešit jaksi interně uvnitř rodin a komunit lidí, se musí řešit veřejně přes mee-too..., ta kampaň je extrémní řešení problému, který by se možná dal řešit neveřejně... Když chlap sáhl nějaké ženě před 20 lety na koleno, byl to asi úlet, a měl dostat hned facku, případně se to měla dozvědět jeho žena atd. Ale aby to zničilo jeho kariéru, to mi nepřipadne jako přiměřený trest k tomu úletu, ale třeba je ten problém dnes už tak rozsáhlý, že se to hold nedá řešit jinak...

362941

6.3.2018 2:53

Afrodiziakum

didusin 78.?.?.?

Moc je pro ženy velmi silným afrodiziakem, tak, jako v celé přírodě. A režiséři, vedoucí všech úrovni, mají pro ně neobvyklou přítažlivost, kterou zcela přirozeně využívají a také zneužívají. Když nedosáhly svého nebo dosáhly svého jen částečně či dočasně, mohou se cítit zahanbené, proto si rády skupinově vzpomenou na své ponížení. Neměli by se poníženými cítit také muži, jejichž mužnost v očích žen suplovala funkce?
Takových matoucích bublin připraví samozvaní organizátoříi světa v rámci vytváření tolik žádoucího chaosu ještě mnoho, připravme se ...

362910

27.4.2018 11:29

MeeToo

KarolinaH 212.?.?.?

Tak když už se tady pouštíme do hnutí MeeToo, tak by bylo dobrý si uvědomit proti čemu hnutí bojuje, tedy, že ne proti muži samotnému, ale proti sexualnimu obtežování obecně. Což si nemyslím, že by bylo něco špatného a to, že za tím hledáte ,, plánovanou nadvládu žen" atd je dost vtipne a akorát to dokazuje stálý patriarchát dokonce i v ČR. Proč by mezi pohlavími nemohla vládnout rovnoprávnost viz. článek http://www.ustavprava.cz/blog/2018/04/valky-mezi-p...

363872

24.8.2018 23:15

Tolko sovinistickej ubohosti

Matey 2a02:x:x:x:x:x

Ak muznost ktoru tu hajite znamena nasilie a ciny proti voli zien, je len dobre, ze skonci na smetisku a priznanie sa k nej bude spolocenskou diskvalifikaciou.
Presne tak, ako ked pravoverni krestanski muzi posielali zeny do ohna a pozerali na to vzrusene na namestiach
Som muz a podporojujem MeToo.

366070

Příspěvků: 44

05.03. 07:10 Jozo  muzskost?
05.03. 14:46  RE: muzskost?
05.03. 07:28 Svatoslav Butora  O lásce k životu
05.03. 08:00 gippius  Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 14:51 Vladimír Stwora  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 15:26 R.E.  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 15:51  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 18:18 R.E.  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 06:53 gippius  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 08:04 lindsay  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 17:12 pozorovateľ  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 06:56 gippius  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 20:38  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 07:14 gippius  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 21:29 baba_Blažková  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 07:27 Saša  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 12:39 výjimečné porušení omerty  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 06:52 gippius  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 18:13  RE: Zase ten kulturní marxismus.
07.03. 09:50  RE: Zase ten kulturní marxismus.
08.03. 12:29  RE: Zase ten kulturní marxismus.
08.03. 18:07 Lovec idiotů  RE: Zase ten kulturní marxismus.
08.03. 23:00  RE: Zase ten kulturní marxismus.
11.03. 22:48  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 16:34 Brambor  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 17:21 pozorovateľ  RE: Zase ten kulturní marxismus.
06.03. 07:00 gippius  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 17:24 enry  RE: Zase ten kulturní marxismus.
07.03. 20:07 Bety  RE: Zase ten kulturní marxismus.
05.03. 08:33 WAZARI  A co trochu jinak
05.03. 11:25 kolemjdoucí2  RE: A co trochu jinak
05.03. 10:00 Miroslava  BEZ ŘÁDU DOSTANEME NEŘÁD
05.03. 10:56 kolemjdoucí2  Maskulinita, jang energie, psychologie
05.03. 17:02 pozorovateľ  Zženštievanie mužov
05.03. 18:17  Tak se jim v evropanů, tažných volů povedlo udělat eunuchy a statistika měří výsledek
05.03. 19:04 Pátá Mojžíšova 7:24  Cílem je; štvát lidi proti sobě
05.03. 19:17  Jde o něco jiného
05.03. 21:08 korektnost jo  Strážce mužnosti, dny eu jsou sečteny. Nedělejte si iluze že s násilím jde bojovat něčím jiným.
05.03. 21:18 Inspektor Spektátor  Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše
07.03. 01:42 lindsay  RE: Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše
07.03. 11:56 Inspektor Spektátor  RE: Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše
06.03. 02:53 didusin  Afrodiziakum
27.04. 11:29 KarolinaH  MeeToo
24.08. 23:15 Matey  Tolko sovinistickej ubohosti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Seznamka Badoo - výběr pohlaví28.10.21 21:00 Neurčeno 1

Kalousek volá po povinném očkování28.10.21 18:40 Česká republika 2

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 2

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Měnové kurzy

USD
22,03 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 685,36 Kč
1 unce stříbra
530,73 Kč
Bitcoin
1 348 029,21 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 219