Diskuze k článku

Centrum.cz věrolomně nedoručuje emaily obsahující zmínku o tzv. desinformačních webech

Příspěvků 16

13.2.2018 18:52

Hmm..

AlA777 89.?.?.?

Nechci říkat, kdo proboha používá mail od centrumu, či seznamu, pač by se zřejmě přihlásila hromada lidí. :]
Ale řešení tu je jistě hromada, napadá mě třeba dát link do qr kódu, jsou online služby, nebo i pluginy do prohlížeče.

362512

13.2.2018 22:01

RE: Hmm..zas jeden přemoudřelej

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 362512

freemaily mají volně pouštět maliy mezi lidmi a už vůbec je nemají číst, porušují směrnici EU o síťové neutralitě

362524

13.2.2018 19:12

Aeronet vůbec nepovolí nesouhlasnou diskusi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Opravdu semusím smát, jak si prolhané alternativy stěžují na zásahy, když oni s tím samy začaly,. Prakticky na všech webec alternativy, převážně pak na Aeronetu vůbec není možno vkládat neosuhlasné komentáře do diskuse i když jsou psané slušnou formou. Okamžitě dojde k přesunu na kontrolní seznam případně rovnou i blokace IP.

A to jsem si jen dovolil napsat, že není pravda, že všuchni v ČR pracujeme za minimální mzdu, že za minimálku pracují jen 2% zamšstnanců. A mám doposud bloklou IP adresu na Aeronet.

Nejsem proti alternativnímu pohledu, ale to co pžedvádí servery jako třeba Pravý prostor, Aeronet nebo bo Skrytá Pravda, zvláště ten poslední jmenovaný, to je tedy zcela přes čáru a takové weby už dávno měly být zablokované komplet.

Poznámka editora: Výjimečně pouštím, i když vkládáno přes proxy. Příště neprojde.

362514

13.2.2018 22:17

RE: Aeronet vůbec nepovolí nesouhlasnou diskusi

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 362514

No mám podobnou zkušenost s Orgonetem. Když jsem postnul nelibou poznámku na Satanskou ezoteriku, tak už nejsou mé příspěvky nikdy uveřejňovány. Ať si trhnou nohou soudruzi.

362527

13.2.2018 19:25

potvrzuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2605:x:x:x:x:x

Mě přišlo hned divné, že mi před volbami chodily jen sprosté maily pravdoláskařů, pomlouvajících Zemana. Ale ani jeden mail "pomlouvající" Drahoše. A už vůbec ne ten "pomlouvačný" mail od těch údajných důchodců, které investigativně vyšetřovali novinářští prostituti z (proti)České televize.

362515

13.2.2018 19:41

Velice závažné je to cenzurování a

R.E. 107.?.?.?

aby toho nebylo málo, tak je tu další "skvělá zpráva" a odhalení ohledně Putinova vměšování se do záležitosti státu a jeho politického systému. Vřele doporučuji k vyposlechnutí:

http://www.svobodny-vysilac.cz/2018-02-12-zdrcujic...[naštvaný][naštvaný][naštvaný][naštvaný][naštvaný][bliji]

362516

13.2.2018 22:08

Havlogestapo buzeruje neunifikovaná média prakticky neustále

J_Pitralon 178.?.?.?

THE WAYSEER MANIFESTO
https://www.youtube.com/watch?v=OPR3GlpQQJA [smích]

362526

13.2.2018 22:31

Freemaily Economie filtrují zprávy s odkazem na dezinformační weby. Může za to antispam

r.m. 80.?.?.?

Podle Štěpána Burdy, ředitele divize Produkt a vývoj v Economii, dotyčné e-maily filtruje externí antivirové řešení, které má Economia na svých službách nasazeno. „Používáme pro naše freemailové portály antivirové řešení Virusfree.
Službu Virusfree v Česku provozuje firma Excello.
Podle Tomáše Charváta z firmy Excello antivirová a antispamová služba Virusfree skutečně e-maily s výskytem domén Aeronetu nebo Parlamentních listů filtruje.
-
Konkrétně je v tom taky namočený tenhle jejich nagelovaný pšítel s něčím vytahanou tlamkou a poněkud vrostlýma ouškama)):
Vložený obrázek
Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme).
https://www.lupa.cz/clanky/peter-jancarik-konspira...
Majitel pravdy a jeho práce tady: https://www.slideshare.net/peterjancarik
Dostávají zakázky také od Evropské komise.
Šlo jednoznačně o pokus ovlivnict naše prezidentské volby. Maily nechodily od 15 prosince 2017, voby byly v ternímu 12. 1. 2018 – 27. 1. 2018 [bliji]
Seznam vadných webů podle Jančárika: https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

362530

13.2.2018 22:59

30 let a je to tady zas

Disappointed 78.?.?.?

Bohuzel mohu jenom potrvdit, reset hesla na volny.cz ke me nedorazil...
Takze po 30ti lete ouverture tady mame totalitu ve vylepsene verzi:
- intoxikuji nase deti, (v lepsim pripade,v tom horsim je rovnou kradou)
- ohrozuji nasi bezpecnost (od migrantu po vojenske paktovani s agresorem)
- verejna propagace LGBT, hon na jeji odpurce, prosazovani zvracenych
genderovych trendu a moralky
- a last but not least - opet dennodenni medialni lzi, propaganda a cenzura..
Nezapoměl jsem na něco?
Opravdu hezky jsme se za těch 30 let posunuli, vsechna cest.

362533

14.2.2018 12:57

Nehoráznost od Bakaly

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Nehoráznost od Bakaly. Bakaloviny jsou ta největší stoka na českém internetu a komentátoři jako Fendrych - škoda slov. Co je ale horší, Evropská unie chystá cenzuru, máme se na co těšit. Užívejme si svobody, dokud ji máme.

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-...

362538

14.2.2018 13:33

Každá mince má dvě strany.

L.C. 194.?.?.?

Například já bych se, nebýt konspirátorů sk, evropských hovnot a podobných obskurních organizací, vůbec nedověděl, kolik zajímavých stránek existuje.

Na Protonmailu jsem již dlouho, ale používám jej jen na skutečně důležité věci.

362539

14.2.2018 16:13

RE: Každá mince má dvě strany.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 362539

Včera jsem si zařídil ten proton. To je vám psina. Z jazyků si můžete vybrat Německej ale při pomyšlení na fašisty z Bruselu, Lidl a u kradenou Škodovku se mi chce blejt, Angličtina je taky strašná hatmatilka tak ať si ji strčej, a potom mne tam zaujala Polština, tak sem to tam odkliknul a aspoň nějak jsem v obraze při nastavování. Neí tam možnost zvukového upozornění došlé pošty tak jako v seznamu pošťákovi.
Polština je nejlepší pro mne jako pro slovana.
Díky této náklonnosti mi nejde vymazat vzpomínka na jednu básničku, co mne naučila kamarádka, původem je její máma Polka.
Napíšu to česky hatmatilkou, jak se to vyslovuje.
Šédi Michau na kanapje
i tak sobě v dupě drapje.
Co zadrapje to zajada,
bo to smačna čekolada.

362546

15.2.2018 12:39

Je cesta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Například poslat prinscreen.

362574

18.2.2018 13:57

BIStapo

palopalo 66.?.?.?

Asi pred dvema roky jsem stravil nedobrovolne par tydnu s klukem, ktery o sobe tvrdil, ze suka a fetuje s dcerou nejakeho reditele BIS. A vedel toho o nich skutecne dost.

Podobne jako NSA v Americe nasi Holoni v BISu kaustuji veskery internetovy provoz a pocitace automaticky nahravaji do databazi komunikace, ve kterych se vyskytuji definovana klicova slova.

Kdyz pak stojite pred soudem, treba kvuli alimentum, tak si vas prolustruji a "spocitaji" vam to.

Treba tak, ze vam naridi platit absurdni vyzivne, takove, ze po secteni nutnych vydaju jste 5000 v minusu... A kdyz na to nemate, znici vas pomoci exekuci a nakonec zavrou.

Nebo statni zas-tupec, ktery vas (oficialne) zna jen ze slohove prace blba na policii, spachane po hodinovem (!) jaksi mimobeznem rozhovoru pod extremnim stresem (!), ktery vas prinuti podepsat, ze "jste VELMI inteligentni, a proto VELMI nebezpecny pro spolecnost" a je potreba vas zavrit do psychiatricke lecebny a "chemicky lecit". A kdyz to budete odmitat, tak "to tam do vas napichaji".

Coz je defacto vase psychicka likvidace, protoze lidi (pro ne jen pokusny dobytek) kteri takovou "chemickou lecbu" podstoupili, udrzi pozornost maximalne 5 az 10 minut, pak "uz jim to hlava nebere".

Ty "leky" vam nasadi bez vysetreni, a navic i bez vysetreni kontraindikaci, na zaklade tvrzeni "poslal vas sem soud, tak vam musim neco napsat"!

Nebo jako trest za to, ze jste je po dvou mesicich uhaneni a vytacek donutil ke zkopirovani vasi "zdravotni dokumentace"! Ve ktere jaksi chybi i "znalecky posudek", na zaklade ktereho "omezuji vasi osobni svobodu".

A pan "primar", jinak manzel dotycne "soudni znalkyne", ktery se na sve "pacienty" prijde podivat cca jednou za mesic (!) vam za kazdou zkopirovanou stranku nauctuje 4koruny (!), i kdyz vi ze dostavate jen minimalni socialni davku asi 2000 na mesic!

Ale sam na vas od vasi Zdravotni pojistovny inkasuje 60000 (!) mesicne. A nepropusti vas treba jen kvuli tomu, ze jste se jednou vratil o 5 minut pozde z vychazky.

Na jednu stranu (oficielne) tvrdi, ze jste "vazne dusevne nemocny", a nadruhe strane pozaduje aby "dusevne nemocny" clovek (dobytek) dodrzoval prisnou vojenskou disciplinu!!!

Znam lidi, ktere tam zadrzuji a "leci-neleci" (pouze sledovanim televize) i 5 let! Lidi, kteri na rozdil od "lekaru", kteri je vezni a ponizuji, neco dokazali a pro spolecnost neco udelali.

Okradaji pritom zdravotni pojistovny o miliony, ktere pak chybi na leceni skutecne nemocnych!

"Ceske "psychiatricke lecebny" nejsou zdravotnicka zarizeni, ale podnikatelske mafie a likvidacni ustavy slouzici justici!

362654

18.2.2018 16:31

RE: BIStapo

palopalo 66.?.?.?

Reakce na 362654

"Ceska" vlada by misto likvidace prasecaku mela radeji zlikvidovat ty "lidske prasecaky" v Bohnicich, Kosmonosech, ... Ktere slouzi hlavne k "prevychove" a (ekonomicke, socialni, profesni, zdravotni, ...) likvidaci nepohodlnych Goju!

Behem nedobrovolneho "leceni" vetsina "pacientu" prijde o bydleni a majetek a spadne do retezenych exekuci!

Na coz jim pak psychiatri "chemici" predepisi antidepresiva!

Mezi "pacienty" byl i fetak, syn ambulantniho psychiatra, ktery tvrdil, ze za predepisovani hodne drahych psychofarmak, dostavaji mesicne az 50000 provizi od farma firem, plus pozvani na ruzne ""skolici seminare" do Karabiku, Egypta, ...

A za se jedna casto o testovani novych leku na lidech, ktere by si "na zapade" nemohli dovolit!

Jiny "pacient" pracoval v exekutorske kancelari, a rozpovidal se o tom, jakym podvodem probihaji exekutorske drazby. Kamaradi exekutora se predem dohodnou, a pak nemovitost ci vec "vydrazi" za desetinu ceny. Objevi-li se na drazbe nekdo novy, vyzenou naopak cenu do absurdni vyse.

Viz treba dokument CT o Prazskem exekutorovi panu JUDr Vedralovi, tvrdi v nem to same.

Na dalsiho "pacienta" cekalo po propusteni 20 exekuci. Zoufale mi poslal rozsudek, kteremu nerozumel (!) abych mu to nejak srozumitelne vysvetlil. Zamitli mu bankrot s tim, ze "nebyly jeste vycerpany vsechny moznosti exekuce", jako treba pripadne dedictvi ... !

Mlademu cloveku, po roce v Bohnicich!
V podstate zniceny zivot.

"Kdyz Gojovi vytahnes zebrik z jamy, tak jsi ho vlastne nezabil"!
Napada vas neco vystiznejsiho?

Dneska ma kazda druha az treti rodina nekoho se 3 a vice exekucemi. A exeturori cekaji.na to, az mu zemrou rodice... !!!

Jsme ve vlastni zemi zebraci a otroci, kteri nesmi vlastnit zadny cenejsi majetek!

O tom, ze "Bohnice" nejsou "zdravotnicke zarizen" svedci i prezdivky, ktere dali "pacienti" "lekarum", "psychologum", "terapeutum" a dozorcum, ...

Kterych tam "pracuje" vice nez je "pacientu"!

Mengele (primar!),
Leblbka/Leblbova (psychiatr-podnikatel, soudni znalec, manzelka primare, dodavatelka "pacientu"[mrknutí jedním okem],
Cubka (lekarka, predepisujici nebezpecna psychofarmaka jako "neco na spani"[mrknutí jedním okem],
Blbecek (psycholog, dokazuje diagnozu/alibi "lekaru" pomoci 30 let (!!!) starych psychotestu, kritizovanych i ve Wikipedii!),
Hurvinek (lekar),
Smoulinka (zacinajici lekarka, udajne Hurvinkova "pichacka"[mrknutí jedním okem]
Kokoti mlade (dozorce, pry vyhozeny z armady),
Mastodont/Buzerant (dozorce, student mediciny!, sikaner),
Prdelka (osetrovatel osahavajici ve sprchach),
Jidaska/Kometka ("psycholozka" puvodem z Israele, nosila rozpustene vlasy az na zadek, u 16nactky bych to chapal...),
...

362657

Příspěvků: 16

13.02. 18:52 AlA777  Hmm..
13.02. 22:01 r.m.  RE: Hmm..zas jeden přemoudřelej
13.02. 19:12  Aeronet vůbec nepovolí nesouhlasnou diskusi
13.02. 22:17 Jarda z Brna  RE: Aeronet vůbec nepovolí nesouhlasnou diskusi
13.02. 19:25  potvrzuji
13.02. 19:41 R.E.  Velice závažné je to cenzurování a
13.02. 20:30 maru  Atlas.cz také
13.02. 22:08 J_Pitralon  Havlogestapo buzeruje neunifikovaná média prakticky neustále
13.02. 22:31 r.m.  Freemaily Economie filtrují zprávy s odkazem na dezinformační weby. Může za to antispam
13.02. 22:59 Disappointed  30 let a je to tady zas
14.02. 12:57 senil1  Nehoráznost od Bakaly
14.02. 13:33 L.C.  Každá mince má dvě strany.
14.02. 16:13 Jarda z Brna  RE: Každá mince má dvě strany.
15.02. 12:39  Je cesta.
18.02. 13:57 palopalo  BIStapo
18.02. 16:31 palopalo  RE: BIStapo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 885