Diskuze k článku

Evropský parlament: CO₂ zatáhnou občané místo byznysu a na krk jim hodíme i klimatické migranty

Příspěvků 18

5.2.2018 8:54

Naši europoslanci hlasovali za

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

A naši skvěli europoslanci samozřejmě hlasovali za přijetí rezoluce o těchto migrantech. Dokonce i některými oslavovaný Jan Keller. pamatujme si to.

http://www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nas...

362302

5.2.2018 12:19

RE: Naši europoslanci hlasovali za

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 362302

...só to korve...[naštvaný]....machabejský...

362305

5.2.2018 13:13

Česká republika mlčela.

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 362302

Vždy si při takové příležitosti vzpomenu na definici recepce :
... recepce je když ... pracující lid konzumuje plody své práce prostřednictvím svých zástupců...

Dokud voliči budou adorovat tento jewrejský vynález zvaný "zastupitelská demokracie" , dotud se budou stále a stále divit a divit .

362308

5.2.2018 18:47

Zamotavaji nas jen do pavuciny

ppppp 85.?.?.?

Degradace a michani mouky s popelem jsou oblibene strategie dobyvatelu.
Predne je treba rict, ze hodne zbytecneho CO2 produkuje zcela zbytecna doprava slouzici ve velke vetsine pripadu nadnarodnim korporacim. Bez ni by bylo lepe.
Osobni i nakladni.
Pak zde mame princip agenta s teplou vodou. Tenhle agent se nemusi bat o ni mluvit, protoze pravdu tezko zpochybnit, i kdyz agenta budou objektivne nenavidet.
Pravda je proto spise taka, ze se otepluje a prebytek CO2 celkove skodi s ohledem na populaci a erozi, i kdyz uvedenou pravdivou informaci siri predevsim lhari, aby mohli lepe ukotvit sireni dalsich lzi, nebo na tom vydelat.
Je treba dusledne rozlisovat nejenom obsah informace, ale i osobu, ktera ji siri.
Jinak se stezi vyhneme nespravne pausalizaci az fasizaci.
Co se tyce klimaticke migrace - nikdo jim prece nenarizuje kacet stromy, nebo nezakazuje jejich vysazeni. Je treba vzit do uvahy, ze takova Nigerie cita 200 milionu obyvatel, a pri jejich zpusobu hospodareni a namnozeni zde mame poust behem par let.

362314

5.2.2018 20:57

Keller??

RomanTička 178.?.?.?

I ty Brute??

Bohužel se zase potvrzuje, že za lidi více mluví jejich činy, než jejich kecy, a že prachy nesmrdí.

Otázka ovšem je, jak bychom se chovali "my čestní lidé s páteří", kdybychom za tučnou úplatu až "za vodu" měli nějakou takovouto sviňárnu provést nebo provádět. Zvedat ruku za statisíce měsíčně fakt není špatně placená dřina.... [chechtot] [velký smích]

362316

5.2.2018 21:42

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora svatoslav (tečka) butora (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Pyramidu Moci - na vrcholu s Okem Hóra - řídí potvora splozena v pravěku dějin lidstva. Tento Minotaurus neslyší na žádné rozumné argumenty. Slyší jen souhlas, který souzní s jeho svalovou hmotou, tj. s jeho sílou. Hlas rozumu je pro toto globální monstrum jako mlha, která zastírá jeho výhled do budoucnosti jím řízených otrokářů....
Kdyby to byla organizace pro lidi - ta pyramída Moci, ta OSN, ta EU - tak by ohledně problematiky CO2 museli ti těžko pracující úředníci podřízeni Minotaurovi vědět, že likvidace pralesů kupř. v Indonésii a Malajsii a jejich náhrada za palmové plantáže s palmou olejnou kvůli "ekologické" produkci palmového oleje je zločinem proti Zemi a lidstvu. Před veřejností skrývají skutečnost, že 1hektar (1ha) v průběhu 1-ného roku eliminuje a spotřebuje cca 400tun CO2, kdežto 1ha plantáže s palmou olejnou eliminuje/spotřebuje cca 40tun CO2 (!!!). Tato ekologická destrukce Země se provádí pod demagogickou vlajkou falešné OSN za potlesku falešné EU a za podpory oklamaných představitelů těch islámských zemí, na území kterých se tato zběsilá aktivita sluhů Minotaura realizuje...a ještě si na to Minotaurus nechal vypracovat Agendu 2030 a nechává si k svému zločinnému veledílu zkázy tleskat od našich servilních poslanců.

362317

5.2.2018 23:26

RE: Novodobá Atlantída

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 362317

tady vidite jaci kriminalnici Vam vladnou je to temer neuveritelne ze maji to nehoraznou drzost nicit zivoty Cechu. MARXISTI zlocinecka organizace stala lidstvo vice nez 500 set millionu lidskych zivotu. j

362319

6.2.2018 1:01

RE: Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 362319

Cílem mého diskusního příspěvku je/bylo poukázat na nekompetentnost těch, kteří rozhodují o stavu planety Země a lidí z výšin svých pyramíd Moci (hlavně OSN a pak EU) a kteří svou neznalostí bezohledně náš svět destruují. Lidé, kteří se účastní hlasování jako poslanci za strany x-y-z by měli být znalí problematiky, měli by být kompetentní. Kto je znalý a kompetentní se nemusí bát hlasovat NE na rozdíl od těch, kteří podléhají Minotaurovi v Pyramídě Moci kvůli své neznalosti problematiky. Agenda 2030 je velice povrchní a velice servilní dokumentace, která umožňuje drancování Země - hlavně ničení lesů a likvidaci zemědělské půdy - pod líbivými "ekologickými" hesly o jejich ochraně... Jen se ten dokument musí analyzovat a ta servilnost k Minotaurovi v Pyramídě Moci se ukáže; ochrana přírody je pro autory Agendy 2030 jenom jako obal na krabičce s léky, které neléčí.

362320

6.2.2018 12:34

RE: Novodobá Atlantída

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 362320

Proboha, pane Butoro, snad byste nechtěl , když byste hrál šachy ( a neuměl ani dámu ) , aby vaše figury byly samy kompetentní, šmarjá , dyť by vás nenechaly hrát ani 3 tahy.
Nekompetence je základní kvalifikační kádrový předpoklad tohohle puppet show.
App. kdo četl Řecké báje a pověsti , jistě zjišťuje, že bohové na Olympu se právě nudí.

362326

6.2.2018 14:14

RE: Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 362326

Hlavní vývojovou tendencí lidí je touha být svobodný a být užitečný a být alespoň trochu šťastný. Ve světě svobodomyslných užitečných šťastných lidí není určující jejich postavení v Pyramidě Moci nebo jestli chcete, na šachovnici. Proto svobodné lidi poznáte podle způsoby jejich řeči a argumentace. Lidé svobodného ducha vždy chtějí být kompetentní a nezaleží jim tolik na tom, jestli jsou chudí nebo bohatí. V Pyramidě Moci EU a OSN se vyskytuje největší koncentrace nekompetentních lidí, protože jak správně píšete je jejich nekompetentnost hlavní předností pro jejich postavení a jejich platové zařazení.
Všechny Pyramidy Moci se v dějinách zhroutily zejména kvůli přílišné koncentraci nekompetentních dobře placených šachových figurek. Nehanebné drancování Země je ovlivňováno siločárami vycházejícími zejména z Pyramídy Moci OSN a EU. Uvedl jsem reálný příklad plenění pro celou planetu nesmírně užitečných pralesů v jihovýchodní Asii a jejich náhradu plantážemi palmy olejné k produkci kokosového oleje. Nemocní elementi chtějí rozšířit pěstění této palmy i do Evropy i do Jižní Ameriky (důvod: "ekologie"[mrknutí jedním okem] Tento bláznivý "ekologický" projekt vzniknul za podpory EU, která tímto způsobem obhajovala své nesmyslné kvóty stejně, jako teď obhajuje nesmyslné kvóty pro imigranty...EU je Pyramídou moci nekompetentních. Ti ostatní, kteří se tam dočasně objevují jako poslanci by ve věci CO2 měli vědět, jaké škody EU kvůli "ekologii" na ekologii Země napáchala. Předvídám brzké zhroucení systému EU - Pyramídy Moci. Evropa patří národům, které umí kompetentně spolupracovat a ne beztvaré mase lidí bez národní identity pod nadvládou nekompetentní sešlosti sluhů Minotaura, kteří jásají blahem jak se jim daří při drancování Země za pomoci "zelené ideologie".
My v Evropě nejsme jako lidé v USA. Víme, že OSN dělá vše proto, aby ty světovládné touhy USA za podpory oklamaných islámských zemí prosadila. Vše je tak průhledné a to otrokářství z mísy OSN viditelne kyne jak zkažené těsto...na "upečení" chleba pro otroky. Bude lidstvo šťastné když bude ovládáno sešlostí nekompetentních sluhů Minotaura??? Promiňte, že jsem si vypůjčil pojmy z Řeckých bájí. Oni - ti Řekové - si tu dnešní situaci prožili již "včera".

362328

6.2.2018 17:02

RE: Novodobá Atlantída

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 362328

> Hlavní vývojovou tendencí lidí je touha být svobodný a být užitečný a být alespoň trochu šťastný.

Mám nezpochybnitelný důkaz, pane Butoro, že tomu tak není. Hlavní vývojovou tendencí lidí, zvířat, rostlin, ..., tedy všeho živého, je úplně něco jiného. Tou tendencí je naplňování SMYSLU ŽIVOTA.

V historii naší planety existovalo obrovské množství druhů organismů, kterým se plnění základního přírodního zákona všeho živého - smyslu života, nedařilo. Tyto organismy se už dnes na naší planetě bohužel nevyskytují. Vyhynuly.

My lidé jsme zatím nevyhynuli. To je důkaz toho, že zatím svou hlavní vývojovou tendenci, tedy SMYSL ŽIVOTA, úspěšně naplňujeme.

Pěkný den
Vojta

362332

6.2.2018 23:41

RE: Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 362332

Přeji hezký a tvořivý večerní čas. Otázka smyslu života je příliš obsáhlá. Velice zajímavě se k tomuto tématu vyjádřuje/vyjádřoval Jan Werich.... ale jinak platí, že jiný je pohled na smysl života na Zemi a jiný na Marsu; a také platí, že jiný je pohled na smysl života těch lidí, kteří pracují "v potu tváře" a jiný těch lidí, kteří se snaží zalíbit se Minotaurovi v Labyrintu Pyramídy Moci.

362336

7.2.2018 17:12

RE: Novodobá Atlantída

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 362336

> Otázka smyslu života je příliš obsáhlá.

Není. Bohužel podobně, jako Vy, smýšlí drtivá většina lidí, pane Butoro. Nechápu proč? SMYSL ŽIVOTA je přírodní zákon. Přírodní zákony jsou vesměs jednoduché a srozumitelné. Viz například zákon kauzality, Paretiho pravidlo či Keplerovy zákony.

Veškerý život v celém vesmíru musí respektovat zákon, který mu přikazuje MNOŽIT SE RYCHLEJI, NEŽ HYNE. Tak jednoduchý je smysl života. A bezpochyby platí v celém známém kosmu. A naprosto nezáleží na tom, z jakého úhlu na něj pohlížíte. Nebo soudíte, že může někde existovat život, který by si mohl dovolit tento zákon ignorovat a přitom dlouhodobě přežívat? [smích]

Vojta

362343

7.2.2018 21:24

RE: Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 362343

Na Vaši otázku Vám zajistě důkladně a přesně odpoví studium na některé filozofické fakultě. Já ne. Věcná diskuse k problematice CO2 Vám na Vaše otázky také neodpoví. To je diskuse pro lidi, kteří hledají řešení jak kvalitně žít a ne proč žít. To musíte hledat jinou platformu.

362347

9.2.2018 18:03

SMYSL ŽIVOTA - MNOŽIT SE RYCHLEJI, NEŽ HYNE

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 362343

- zajímavý závěr, takový život jaksi zcela upozaďuje jedince ( individualitu, i když z ní vychází ) a na sebe musí takový život nazírat jako na jev hromadný přírodní
- a život individua by podle takové optiky byl konstruován podle "musím se rozmnožit, abych mohl zemřít" , což je v rozporu se zájmem individua ( předpokládám , že zájmem individua je existovat co možná nejdéle )
- je možné, že takový život, je spíše účelovým konstruktem tvůrce (motiv neznámý) , než životem typu "trvám, tedy jsem" , který by logicky připadal v úvahu jako plně autonomní

362391

6.2.2018 16:56

Úprimne -nedočítal som to

libertarian 31.?.?.?

Bolo mi z toho doslova zle. Ani nie z toho, čo tí gauneri plánujú. Ale z toho, ako toto ignoruje veľká väčšina ovčanov celej europy. Tieto veci nie sú celkom nové - v jednotlivostiach sa realizuju už dlhší čas.

Mám pre seba iba jednu dobrú správu - som už dosť starý, takže ma to postihne iba okrajovo. A pritom ešte uvidím, ako to odserú tí mladí, tí ignoranti.

362331

6.2.2018 23:30

RE: Úprimne -nedočítal som to

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Reakce na 362331

Nevadí, dočtete to později. Nebuďte bez naděje, svět je pěkné místo k bytí, jenom nesmíme přijít o svůj domov, o svou domovinu. Ve svém domově a ve své domovině jste občan a jsme občani, kteří mají šanci se vyvíjet. Koncepce EU není domovem, je to stáj pro ovce...celá ta koncepce EU je jenom vnucená nepřirozená úchylka. Zkuste si představit unii ovcí a vlků...

362335

8.2.2018 22:10

EU, to je jeden veliký Kolchoz

sxsrq 89.?.?.?

EU funguje jako Kolchoz. Kdo do něj vstoupí, už z něj jen tak nevystoupí. Oberou vás o všechno a víc už nebudete rozhodovat o ničem. Tak nevím, zdali je lepší být v kolchozu, nebo dřít jako svobodný nezávislí zemědělec. V kolchozu se dá dobře poflakovat, ale neproperuje. Malorolník musí makat, aby se uživil, na poflakování nemá čas, ale musí prosperovat, jinak by nepřežil.

362368

Příspěvků: 18

05.02. 08:54 senil1  Naši europoslanci hlasovali za
05.02. 12:19 R.E.  RE: Naši europoslanci hlasovali za
05.02. 13:13 výjimečné porušení omerty  Česká republika mlčela.
05.02. 18:47 ppppp  Zamotavaji nas jen do pavuciny
05.02. 20:57 RomanTička  Keller??
05.02. 21:42 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
05.02. 23:26 lindsay  RE: Novodobá Atlantída
06.02. 01:01 Svatoslav Butora  RE: Novodobá Atlantída
06.02. 12:34 výjimečné porušení omerty  RE: Novodobá Atlantída
06.02. 14:14 Svatoslav Butora  RE: Novodobá Atlantída
06.02. 17:02  RE: Novodobá Atlantída
06.02. 23:41 Svatoslav Butora  RE: Novodobá Atlantída
07.02. 17:12  RE: Novodobá Atlantída
07.02. 21:24 Svatoslav Butora  RE: Novodobá Atlantída
09.02. 18:03 výjimečné porušení omerty  SMYSL ŽIVOTA - MNOŽIT SE RYCHLEJI, NEŽ HYNE
06.02. 16:56 libertarian  Úprimne -nedočítal som to
06.02. 23:30 Svatoslav Butora  RE: Úprimne -nedočítal som to
08.02. 22:10 sxsrq  EU, to je jeden veliký Kolchoz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 0

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 1

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
19,49 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,55 Kč
1 unce stříbra
532,05 Kč
Bitcoin
1 408 631,46 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 168