Diskuze k článku

Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí!

Příspěvků 27

5.1.2018 7:15

Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Král je nahý. 217.?.?.?

V EU byla cíleně vytvořena situace, kdy pod falešnou záminkou-rouškou ochrany lidských práv každý, komu se v muslimské severní Africe (černoši) nebo na středním východě (arabové) nechce pracovat nebo si vlastní zemi rozvrátil občanskou válkou, si dnes může přes titul tzv. běžence drze nárokovat a vymáhat doživotní placenou dovolenou (tedy bezpracnou doživotní rentu) v EU. Tato renta je mu přiznána dokonce i bez jakýchkoli identifikačních dokladů a doživotně placena formou sociálních dávek rozdávaných plnými hrstmi evropskými politiky (nebo spíše politruky) z vysokých daní vytvořených těžce pracujícími občany EU, kteří pracovat musí a stávají se tím fakticky nevolníky (bílými otroky) těchto imigrantů-rentiérů. Ti táhnou za sociálními dávkami neboli bezpracnou rentou do Evropy jako lososi nebo spíše kobylky, nemají zájem pracovat a jenom se množí, aby těchto dávek mohli pobírat co nejvíce. Ostatně proč by pracovali, když jim v tomto komunistickém ráji stačí jen „čerpat“ sociální dávky a různé dotace na „začleňování“. Část těchto „profesionálních čerpačů“ našich daní s doživotními rentami se bez práce pochopitelně nudí a tak tvořivě znásilňují ženy, terorizují naše města, vytvářejí si zde své islámské státy (no-go zóny) nebo zavádějí středověké právo Šaríja (které mimochodem žádná lidská práva neuznává), protože námi jinověrci, kteří je tu bezpracně živíme a ubytováváme, namísto díků navíc ještě opovrhují a považují nás za zdegenerované slabochy. Čili kapitalistické nevolnictví, vysoké daně (až 70%), pouliční teror a vraždění pro původní Evropany, a doslova komunistický ráj a blahobyt pro nepracující cizince včetně všech příživníků a teroristů, kteří ví, že u nás dostanou všechno zadarmo, protože si to prostě vykřičí a vynutí. A nejhorší je, že naši politici jim vždy ustoupí. Pracující bílý nevolník je šikanován úřady za každou maličkost a trestán za to, že pracuje, obrovskými daněmi, ale parazit a příživník je za povalečství odměněn dávkami, naše zákony a policie jsou na něj krátké a ještě ho litujeme, jaké to má chudák těžké. Toto sebevražedné přerozdělování (zneužití) daní umožnili a zavedli v Evropě převážně levicoví politici-neomarxisté z Bruselu, kteří z EU udělali osidlovací úřad pro cizince a příživníky. Nějak ale zapomněli na to, že když chce mít někdo práva, musí mít také odpovídající povinnosti. Nárok na dávky by měl mít jen ten, kdo pracuje, třeba ve veřejných službách pro město a ne celoživotní povaleč. To je vrcholný příklad sociální korupce, která zneužívá naše daně a ničí celou společnost, která tak v podstatě páchá kolektivní sebevraždu. Jak jinak lze nazvat společnost, která otevře své hranice barbarům a ještě jim za invazi na své území štědře platí? To jsou ale naše daně a my byc...Automaticky kráceno

361769

5.1.2018 10:04

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 361769

To, co píšete, je sice pravda, ale CO S TÍM, když 95% dotázaných odmítá imigraci, ale 40 % z nich pro to nechce ani zvednout prdel a jít alespoň k volbám a těch zbývajících 60% volí strany jako ANO, Piráty,ČSSD,KDU-ČSL,TOP-09,STAN podporující imigraci, což je zase okolo 60% a jen ten zbyteček, také je na vážkách vyjma Okamurovy SPD, která otevřeně a tvrdě odmítá tuhle všeobecně formálně odmítanou, ale naprosto schizofrenicky trpěnou euthanásii Evropy za pomocí nebezpečného parazita...Připadá mi to, že tu lidi už úplně zdebilněli a pořád, dokud jim negr nemlátí na dveře, nebo nepoprcá starou i s děckama dělají, že se jich to netýká...vždyť už i ten pouhý fakt na ně dělat a přitom mít poloviční důchod, než jsou ty jejich dávky , "volá po krvi" a o tom dalším ani nemluvě...
Je to naprosto šílený...[naštvaný]

361773

5.1.2018 15:14

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Reakce na 361773

Několikrát jsem to zmiňoval... nejkratší verze videa asi zde.
Skoro 3,5mil inteligentně zavolilo. Stav, co bude za 5, 10let asi moc zohledněn nebyl. Avramopoulos 18/12/2017 řekl jasně, že migranti se vracet nebudou.
Politico.eu
Juncker před 5.summitem mezi EU a AU to řekl taky jasně video
Legalizace, volný pohyb a plná práva těchto osob je otázka času. A pak? Při stávajícím počtu vzniknou silné, organizované a propojené islamistické buňky a bude bezpochyby cílem je vybudovat i na našem území (dávky nedávky, Muslimské obce zajistí patřičné peníze v chudších oblastech)... Dál to netřeba rozvádět. Další věcí je ekonomické hledisko - je otázka času, kdy Brusel začne tlačit na to, aby se zvýšili peníze pro Brusel, protože ani Německo nebude schopno sociální výdaje dlouhodobě vyplácet bez dopadů na rozpočty (slučování rodin bude katalyzátorem).
O dopadem sociospolečenské povahy netřeba na Zvědavci psát.

Fikce "hájení národních zájmů" v Bruselu při síle 2,8% (za ideální podmínky, že naši europos?anci budou skutečně hájit naše zájmy) je utopie a bohužel i mantra nejen pro školská zařízení... Stačí se podívat na sněmovnu a co dokáže prosadit opoziční strana, byť má daleko víc než 2,8%. Nic zásadního a nic PROTI záměru vládě. K pochopení celého je třeba si udělat jasno v tom KDO JE SOUČASNÁ ZÁPADNÍ CIVILIZACE ( VIDEO, blok o GRV 1.část a 2. část)
Dublin je jen další úlomek z celkové mozaiky a záměru...
Údajně jsme stále suverenní stát - opět informace pro ... a zároveň nás EK žaluje kvůli kvótám. A Zaorálek 10.12.2017 v ot.V.Moravce by klidně přijal desítky migrantů - asi proto, aby se na nás EK už nezlobila, že neposloucháme.
Odkaz cca 33.min a 41.min pořadu
Teď tu poslouchám debatu prezidentských kandidátů - téma: Zahraničí - a co slyším? Musíme být slyšet v EU... být hrdý, neohýbat hřbet.... nevím, jestli se tomu smát anebo to radši vypnout... ale to bych zase neměl materiály a důkazy pro videa..
Vše dobré v Novém roce všem lidem s dobrými a šlechetnými úmysly!

361779

8.1.2018 18:16

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Okolo jdu 94.?.?.?

Reakce na 361779

Mate dobre prispevky,ale davejte je i na Parl.Listy! (nic ve zlem ale je treba sirit clanky pred volbami o tom jak se tam mnozi (dnes rekl cisla Topolanek na P.Listech a vyrazilo mi to dech) a pritom nemaji zadnou potravinovou zakladnu ani prumysl psal ctenar v diskusi!
Presto se jich rodi i 10 jedne zene a ona je pry ubozacka ktera chrasti kostmi a mame prispet Unicef. Kdyby byly kost a kuze,tak by nemela sanci tolik tehotenstvi donosit a nezemrit,nemela by menstruaci.. a tohle nikdo nezduraznuje.
Jde o mnoho,je treba vyburcovat volice k urnam.Jestli budou sedet doma a za 14dni brecet pred telkou jak tu vozi letadla imigranty nebo nekde bouchne obchod tak budeme v haji na 4roky. Burcujte i rodice co nechodi k 2.kolu voleb.

Zvedavec by mohl take poslat ParlListum overene clanky,videa, aby se to sirilo.Na nich bude zda to pretisknou.Stejne to delaji i jini: Spencerova, Koller Martin, Vase vec... nebo dejte to tam do diskuse -nekolikrat tyto clanky a lide si je u Vas vyhledaji (ale pred volbami bych poslala na zkousku clanek primo s Vasim odkazem kde je zdroj infa, aby byl jako clanek v seznamu vydanych clanku v dany den - diskuse je totiz zavali a ne kazdy ji cte)

361837

8.1.2018 19:22

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 361837

>Zvedavec by mohl take poslat ParlListum overene clanky,videa, aby se to
>sirilo.Na nich bude zda to pretisknou.Stejne to delaji i jini: Spencerova,
>Koller Martin,

Parlamentní listy nemají Zvědavce rády. Potvrzeno.

361840

8.1.2018 20:21

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 361840

Protože jdete občas i za oponu a to se Jílkové a jejímu manžílkovi nelíbí?
Holt i oni zpívají dle chleba ze Švýcarska. Pořád ale lepší než média pod pazourou neoconů.

361842

9.1.2018 7:05

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Okolo ... 94.?.?.?

Reakce na 361840

Aha,tj.mi lito.(neni to urcene k tisku ale p.Stworovi)
Presto zkuste nekdy neco tam poslat- ted tam byla vase fotka z letadla se sousedy,nebo vyzvete sve ctenare+Vy,at siri Vase odkazy v diskusich na PList
Pokud to bude vybusna zprava nebo schvaleny zakon z EU, ..a neohrozi je to myslim ze ji otisknou,ale asi bez odkazu na Vas(nejsem naivni),vedi co se bude dit,jsou opatrni.Spencerku drive jen obcas tiskli ale pak videli ze o ni lide pisi v diskusi s odkazem,tak uz pravidelne.Zkuste jim poslat to o nemeckem podnikateli s dotaci na ubytovani v CR. Vyzvete v otevrenem dopise politiky k odpovedi. Ted nadali Doubravovi ze siri pry paniku-pry plne autobusy z nemecka jedou do CR.Pritom je jich plno v Praze,Brne. Jsou i vOstrave(mladi 15-18let) a v Trinci(2-3Ks).A kolik stoji mladistvy ve VB.
Nebo dejte to tam do diskuse nekolikrat. Vcera byl na Vas odkaz v diskusi PL,tak to videlo vic ctenaru navic(i ja po dlouhe dobe,chodim tu obcas.Ostatne diky Nemcove(za ODS) a jejimu seznamu se oVas lidi dozvedeli.
Problem je ze my to cteme,ale nic nemuzem delat(stavet plot na hranicich, schvalit zakony ktere by jim a jejich detem nepriznali ceske obcanstvi a volebni pravo a moznost jit do politiky jako je to v Kataru,SAE..),ani branit se a pak nas to ovlivnuje v jednani.
Zvlaste zeny museji mit deprese kdyz vidi co delaji.V nasi rodine se v 2015 zena dostala do soku,plakala a prosila rodinu o prestehovani, jak vzhledla mnoho videi s obetmi znasilneni a videla stovky metru dlouhe zastupy jit z Recka do Berlina.Dnes uz vi ze cekame na likvidaci.Je v ledovem klidu,ale nevidite u ni smich a radost(ona prozila sikanu a napadeni).Asi by ste meli ctenarum i poradit jak nemit depky,pocit vyhoreni, po tech informacich.Jak to zvladate vy co filtrujete zahr.tisk a ctete o nasili.Pokud vas ctou i lekari,ptejte se jich na rady.budou potreba.
Je jasne ze bude obcanska,mozna i 3.sv valka.Ale kam utect?A jak to udelat aby Vas dana zeme mimo eu prijala?
Zajimave: https://www.hlavnespravy.sk/chelsea-clintonova-zapriala-stastny-novy-rok-satanistom/1265396
https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-zeman-priniesol-z-ruska-obchody-za-vyse-19-miliard-kiska-priniesol-z-mexika-iba-ovracane-lietadlo/1267642
A v Blesku vcera bylo ze horel hotel Trumpa. Predtim u Clintonovych. je to nahoda???
Nevystavujte ho prosim.diky

361847

6.1.2018 15:09

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 361769

Všeobecné zmatení pochází z vyžadování uskutečňování dobra na základě nesprávně chápaných nesprávných pojmů, co zobrazují ve skutečnosti opačný výsledek, ale. Demográca nigdy nebyl režim, gde by vládl mýtický lid. Lid totiž při zvedání rukou o vlastních osudech, které mu připravili démoni, dřel na poli, v prádelně, vynášel nočníky, dostával výprask, byl prodáván jako dobytek a ták. Že by gdy šlo o lidový režim, gde se normální lidi měli dobře, je urputně překroucený nesmysl. Gdo stále věří měl by s tímto pomýlením začít něco dělat, páč esli si přeje demosgrácu, tak ji tady přece má rozvinutou v plné parádě. Malá vrstva všehoschopných se střídá u státní kasy a přerozděluje si úrodu celé země a ostatním říkají ať platí. To říkají vždy ti chytří a říkají tomu, že vládnou.

Mezi další bonbónky patří hra na užitečnost a zásluhovost, ukažte jednoho šmejda co je užitečný, a dnes už většina lidí vlastně nemá nic společného s "prací" má plnou hubu práce a koláčů, Každý blboň dnes ví, že prachy nadělá, gdyž normálním lidem bude dělat zlo, házet klacky pod nohy, okrádat je, účtovat je, buzerovat je a soudit je podle jakéhosi uvážení. To jsou základní kameny demosgrácie. A gdo pré neplatí, pude do škarpy. Cítíte tu rovnost mezi potomky, že. Chybí už jen zavést rodinné účetnictví a z něj dolovat daně. Hospody, prádelny a koloniály by mohli arbitrovat, že je normální rodiny okrádají o plánovaný vejvar, že to není žádnej pořádnej buznys. A gdyž těm demogratům dáte více času, vymyslí další neuvěřitelné hovadiny. A nejvíce dřístají blboni, co žijou z kanceláře u státu, skladů dějin, upomínek, vybírání výpalného, co s reálným životem nemají žádné kontakty, že lidi mají makat víc zadarmo a platit si eště větší pojistky, které jim zašantročí, vykradou nebo darují cizákům. Gdo mohl, zalezl do socialistického důchodu, který jim má vyplácet stát, co už neexistuje, a ani ty statky už neexistují, ale koho to zajímá. Na další už stejně nezbyde. Mají tady panovníka co bydlí na hradě, mají zas-tupitele, co dělají všechno, ale nic pro dobro lidí. Stojí to majlant a země je v dluhách až po uši., ale místo toho aby se zpovídali ti dotyční, mlátí plno prázdné slámy o tom, že otroci by měli mít víc zodpovědnosti a ták. Otroci mají být zodpovědni a zas-tupitelé mají být nezodpovědni, že to je demosgráca. Pak se diví co se to pré děje se světem, gde lidi ryjou držkama do městských dlažebních kostek, do škarp a stále jim to nic moc neříká. Stále si budou mlet, že chytráci mají být boháči a normální lidi mají být blboni co jim budou posluhovat, že to je normální a myslí si, že to je demogratické.

361801

5.1.2018 9:29

Doufejme že Babiš nezradí

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Doufejme že Babiš nezradí. V optimistickem případě bude kvóty nadále odmítat, v pesimistickém případě vymění kvóty za dotace pro Agrofert. Co si myslíte vy?

http://www.epshark.cz/clanek/292/ted-jde-o-to-nepu...

361770

5.1.2018 15:01

RE: Doufejme že Babiš nezradí

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 361770

doufání je nejhorší evoluční strategie ze všech možných strategií

361778

5.1.2018 15:31

RE: Doufejme že Babiš nezradí

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 361770

Babiš zradí. V tichosti se pečou krávoviny všeho druhu, všimněme si jak policajti přitvrzují,nejsou za hrubé zákroky trestáni, viz všechny ty debilní mlátičky, buzerantismus detektivů, vylízanci v civilu co vytlačí auto a jdou na člověka s kvérem, střílející kovbojové na všechny strany, nebo přikrčenci, schovaní za popelnice když někdo v báru vraždí civily atd...vše beztrestně - jsa školeni bratry z USSA, jak se oprcávají práva pracujících coby nadbytečných idiotů, jak se jedná s nemocnými v ordinacích a nemocnicích. Právo je už právem jen pro vyvolené vlastizrádce.
Jde do tuhého a dobře tomu tak, již několik desetiletí se cituje z písem, že žijeme v posledních dnech, kdy vzroste bezzákonnost. Protože rozsudek nebyl vykonán rychle, srdce lidských synů se naklonilo ke špatnosti. Nyní se rozdělují ovce-ne ty tupé a zdebilizované- a kozli. Jsou dva tábory, nastoupené před Bohem.

Falešní křestané a nevěřící - a Ježíšovi následovníci. Čím hůř, tím líp. Stále se tu omýlá, nejdete k volbám, proto ty nezdary. Ale volební lejstro je dávno navrženo, voliči volí jen to, co ty satanovy trubky uplácaly. Takže je to argument na nic. Doufejme v Boha, ne v pozemského člověka.

361780

6.1.2018 0:05

RE: Doufejme že Babiš nezradí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 121.?.?.?

Reakce na 361770

samozrejme ze zradi ten lump nezna nic jineho

361790

6.1.2018 0:49

RE: Doufejme že Babiš nezradí

favela 203.?.?.?

Reakce na 361770

Pro jistotu je treba se seznamit s tim co nas ceka.. Cestovatel Burton , ethnograf a anthropolog popsal v detailech zivot afroarabu ..Nemoci ,zvyky atd.

361791

5.1.2018 17:33

Jaké je rešení?

Král je nahý. 217.?.?.?

Falešné manipulativní odkazy na solidaritu a lidská práva bychom měli umět kategoricky odmítnout (jako například Austrálie, Japonsko a USA), protože se v podstatě jedná jen o vydírání a parazitismus. Za dnešní masovou imigrací nejsou jen války a sucho, jak nám tvrdí, ale především přemnožení obyvatel v afrických a arabských zemích (populační exploze a přelidnění) způsobená mimo jiné i tím, že katolická církev i islám zakazuje Afričanům používat kondomy a antikoncepci, kdežto Evropanům ne. Proč? Nebylo by lepší místo stěhování černochů do Evropy, když se jich mezitím v Africe každý den narodí několikrát tolik a stejně jsou závislí na potravinových dávkách z Evropy, nebo po imigraci k nám na sociálních dávkách v Evropě, raději regulovat jejich porodnost, když se jich rodí tolik, že je vlastní země neuživí?

Znamená solidarita a lidská práva to, že když se černoši v Africe svou vlastní hloupostí a nezodpovědností přemnožili, nepracují a neuživí se, musejí se o ně všechny pracující Evropané postarat a živit je až do smrti? A po jejich smrti jejich rodiny a děti? Proč? Pořídíme si do každé rodiny místo pejska z útulku několik nepracujících černochů z Afriky a budeme je živit místo vlastních dětí? Budeme jim tak dělat otroky, jako je dříve dělali oni bělochům v Americe? Proč? A kdo bude komu poroučet? Oni nám? Proč? Evropané, jako kolonizátoři z Afriky v 50 tých a 60 tých letech minulého století odešli na žádost samotných Afričanů, kteří si chtěli svoje země spravovat sami a tvrdili, že to dokážou lépe. A jaký je výsledek? Svoje země většinou rozkradli, zdevastovali a přemnožili se jako kobylky tak, že se v nich už nedá žít, a proto musejí emigrovat jinam. A když budou emigrovat k nám do Evropy s těmito svými zničujícími návyky (život bez práce, na dávkách, přemnožení se atd.), jak dopadnou naše země? Stejně jako ty jejich? A kam budeme emigrovat my? Na měsíc?
Imigrace (uprchlíci) se stala zbraní hromadného ničení. Stačí nasměrovat tzv. uprchlíky na nějakou zemi, a současně jí zakázat, aby si chránila své hranice – a srazíte tuto zemi na kolena. Mimochodem historicky každá země, která nedokáže ochránit své hranice, ztrácí právo na existenci. Tato „armáda uprchlíků“ vyjde mnohem levněji než armáda vojáků, protože živit "sociálními dávkami" je přece z důvodů solidarity a uznání jejich lidských práv musí jimi okupovaná země a ovládnutí takové země se tak dosáhne mnohem snadněji a levněji než válkou. A navíc armáda vojáků zase odtáhne loupit někam jinam nebo se vojáci vrátí domů, ale imigranti zůstanou navždy a už se jich nikdy nezbavíte? A právě tohle, tu teď EU dělá. Proč nás chce EU takto srazit na kolena a zničit? Je EU zločinecká
organizace financovaná z našich daní, která nás chce zničit? Odpovězte si sami a chovejte se podle toho u voleb a při posuzování...Automaticky kráceno

361781

5.1.2018 17:41

Islamsky EU chalifat

JARYN3 81.?.?.?

Staci intenzivne pokropit aluminiovym postrikem a apaticke ovce s uz pozmenenou DNA se nebudou branit vzniku chalifatu. Kontrolovane rizene pocasi a kontrolovana rizena spolecnost.

361782

5.1.2018 18:43

Genocidní xxdo-fašistický výbor si vybral název dle Orwellova newspeaku; výbor pro občanské svobody

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>Výbor EU parlamentu pro občanské svobody odsouhlasil již 19. října návrh nového zákona o přerozdělování uprchlíků v EU, který se má stát reformou tzv. Dublinského protokolu. Reformní text zákona nově určuje, že všechny členské země EU jsou povinny přijímat uprchlíky podle přerozdělovacího mechanismu, který určí ad-hoc pro každou zemi jednotlivě Evropská komise podle klíče HDP a populace.

Překládám z proradné xxdovštiny do jazyka gojimů:

Výbor EU parlamentu pro genocidu původních obyvatel Evropy odsouhlasil již 19. října návrh nového xxdo-fašistického nařízení o postupné náplavě genocidních hord. Zdebilizovaných otroků z Afriky a Středního východu. Nájezdníci mají vymyté mozky xxdo-islámem. Podstatou islámu je odevzdání se nepoznatelnému xxdovskému bohu Alláhu a svaté válce s nevěřícími. Příkazy od nepoznatelného boha (na Zemi „zastoupeného“ světoobčanskou mocenskou sektou) šíří imámové.

xxdo-korán, 4.74: Nechť tedy bojují na stezce Alláhově ti, kdož kupují za život pozemský život budoucí. A těm, kdož bojují na stezce Alláhově a budou zabiti či zvítězí, těm dáme odměnu nesmírnou.

361784

6.1.2018 3:33

vratil se zpet cely ten

favela 103.?.?.?

Reakce na 361784

nacisticky a fasisticky system ovladnuti cele Evropy nasilim a terorem. Diskriminaci a rasismem.
Cim vice pachaji zlocinu tim vice jsou zvani a ve stale vetsich poctech.
.Vlady a urady porusuji a pachaji zlocin v jejich zajmu. Take soudy a policie.
A jeste jsou za to stedre odmenovani , nebo odmenuji sami sebe.
A proto se vladci EU zbavili opravneni vladnout EU.
Zneuzily duvery populace..
Jakmile se nic spatneho nechysta teprve planuje jsou media plne spatnych zprav o zhorsujicim se ekonomickem stavu ,jak je nutne platit za zdravotni osetreni, pensisti ze bohatnou, lide berou podpory atd., ale po privitani milionu ilegalnich uprchliku , kteri dostavaji miliardy denne, jsme vsichni samozrejme bohaci a zeme EU kvetou a jak..
Cs. vlada ma povinnost vzit EU take k soudu za plan na invazi a okupaci CR, ilegalnimi osobami,ktere jsou bez identity a nikdo nevi odkud pribehli,
ktere v jinych castich Evropy pachaji strasne , ukladne zlociny a zverstva. Dukazu je hodne.
Dale nuti EU cs. vladu , pomoci vydirani /vyderacstvi je rovnez zlocin/, aby s nimi spolupracovala proti zakonum CR.
Na Zlocinech na ceskych obcanech .
S tim , ze vlada za pomahani dostane penize a vyhody.
Za ustaveni EU protektoratu , prisnych trestu a vezneni v novych koncentracich /Gulagy jsou zpet/ za jedine slovo nebo vetu , kterou soudy ustanovi za diskriminacni.../15 tisic trestano v jedne zemi../.
Ale velmi rozsirena discriminace a rasova , proti Evropskym obcanum ve svych narodech je plne prosazovana I justicnim nasilim a policii.
Tedy co udela emigrant je plne zakonne /uz predem/, a cokoliv urady najdou /a je toho moc a stale nove tresty za nove represivni zakony pribyvaji/ na obcanech okupovane Evropy je trestne.

361794

5.1.2018 19:04

Kdo, proč a jak ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

1.Kdo ?
Války, konflikty, krize slouží pouze globálním loutkovodičům v pozadí (rozuměj bankéřům, vlastníkům nadnárodních korporací,zbrojních továren, médií ), většinou, ale nejenom s chazarskými kořeny, starým aristokratickým rodům, černé šlechtě a Vatikánu. Jejich vlivní poskoci v politice, médiích, manažerských postech jsou jen jejich zaprodaní , zkorumpovaní a vydíratelní pitbullové. Ostatní, tedy otroci různého stupně, na to v éře tzv. neoliberálního kanibalismu těžce doplácejí svými zničenými a ubohými životy.
2. Proč ?
Pouze války, krize, konflikty umožňují hrstce zločinců s imperiálními ambicemi ovládat a především vysávat svět až na dřeň. Jejich globální diktát a moc, kterému tajemně říkají NWO, je jejich skutečným cílem. Prostředky pak FED, MMF, WB, OSN,CIA, mainstreamové chazarská média atd.
3. Jak ?
Osvědčenými metodami jsou pro ně vyvolání chaosu, válek, krizí, občanských, náboženských a etnických válek, státních převratů a především důsledná aplikace hesla rozděl a panuj ! Zatímco naivní otroci se hádají, perou a zabíjejí pro jejich zisky a moc, oni se globálně spojují, sílí a bohatnou. Zcela bezpracně.

361785

6.1.2018 8:59

Krvavý požár Evropy je zřejmě dlouho kabalou naplánován,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

a jen vyšší zásah "shůry" to zastaví. Holokaustovým náboženstvím bylo několik generací - hlavně Němců - úplně vykastrováno ve smyslu pudu sebezáchovy, nyní už jde o život.

361797

7.1.2018 12:50

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora svatoslav (tečka) butora (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Jaký význam má sedět za jedním stolem s ušlechtile a "lidumilně" se tvářícími lidojedy? Jaký význám má vyjednávat o míru s válečným strojem Novodobé Atlantídy? Jaký význam má vyžebrávat o výhodnější pozici národních otroků u nadnárodních otrokářů? Jaký význam by mělo, kdyby polský král Jan Sobieski a princ Eugen Savojský prosili o mír turecké/osmanské armády a aby tyto z Evropy odešly? Jaký význam má demokracie, když se změnila na démo(n)kracii termitů, kteří si udělali termitiště z OSN, z USA, z tzv.EU a z tzv.muslimského světa? Jaký význam má žití lidí na "ekologickém" smetišti s názvem Země pod zkázonosným "ekologickým" vlivem naprosto falešných koncepcí a falešných praktik OSN? Jaký význam má žití lidí pod patronátem OSN a USA a tzv.EU a tzv.muslimského světa, když jejich "vůdcové" se v tom smetišti a termitišti prohrabali až na dno jimi řízených ekonomik a teď usilují o zřízení globálního ekonomického termitiště ovládaného 666 hlavami Smrtihlava?

361809

8.1.2018 8:33

Kdo za tím stojí a proč?

Kral je nahý 217.?.?.?

Je známo, že EU sama jako správný parazit bažící po stále větší moci (Impérium) žádné hodnoty nevytváří, jenom přerozděluje části daní členských států a je financována z těchto daní. Pokud tedy platí to, co jsem uvedl výše, lze říci, že EU se stala zločineckou organizací zaměřenou na zotročení a likvidaci původních obyvatel Evropy, která je ale financovaná z našich daní. Ve svém důsledku si tak z našich daní platíme naši vlastní likvidaci. EU se už také stále více nepokrytě jako zločinecká organizace chová, násilným prosazováním imigračních kvót (islamizace), hromadným dovozem imigrantů, potlačováním svobody slova, otevřenou diskriminací svých kritiků a upevňováním svého totalitního monopolu na jedinou pravdu (Euronáboženství = Evropské Hodnoty). To je zcela jasným znakem každé nastupující totality a zločinného režimu.

Protože každá zločinecká organizace je ze své podstaty ne-reformovatelná, není jiné řešení než z EU vystoupit a to dříve, než dojde k jejímu rozpadu v krvavé občanské a náboženské válce, jaká se dnes odehrává na Středním východě (Sýrie, Súdán, Libanon, Irák, Lybie, Jemen atd.)

Zřejmě je cílem uvést Evropu do stejného chaosu a pak nad ní skrytě (půjčky, vojenská správa) za hubičku převzít kontrolu. V čím zájmu tohle je? Kdo na tom může mít zájem. Posuďte sami. Čemu se potom bude podobat rozvrácená Evropa plná negrů a muslimů na sociálních dávkách pod jednotnou správou EU? No přece USA.
Pro srovnání, v USA dnes žije na sociálních dávkách 40% populace, převážně černochů a hispánců, kteří mají nejvyšší porodnost), ti se ale chovají jen jako příživníci a množí se. Evropa dopadne hůř, a to je ten záměr, protože tady agresivní muslimové zavedou právo Šarija a rozpoutají pouliční válku.
Čili opět politika USA jak ničit a oslabit své ekonomické konkurenty a nestojí je to
ani halíř, protože jsme jim skočili na jejich lživou agendu o lidských právech.
Ta tvrdí, že celoživotní parazit má stejná práva a nároky jako poctivě pracující a daně platící člověk. Je to totální manipulace a lež. Lidé mají mít rovné příležitosti, tj. přístup ke vzdělání, zdravotní péči a na pracovním trhu. A NIC JINÉHO. Jinak se přestanou snažit a stanou se čistými příživníky, kteří parazitují na těch co pracují a odvádějí daně. A to postupně každou zemi zničí. Čili lež o lidských právech pro
imigrantské nájezdníky a jejich nárocích na neomezené sociální dávky bez jakékoli zásluhy a odpovědnosti, je opět ideologickou zbraní hromadného ničení a je třeba se jí rázně postavit. A vítačům je třeba říci jediné, chtějí-li někomu pomáhat, tak ať napřed pomohou našim lidem bez domova a hlavně se jich zeptejte, kolik jsou ochotni dávat ne pomoc ZE SVÉHO. Zjistíte že nic, umí jenom dojit naše daně a jsou jen jiným druhem vlastizrádných parazitů.

361825

8.1.2018 11:37

RE: Kdo za tím stojí a proč?

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 361825

Ano, je to nehorázné, ba přímo "volá to po krvi", máme se na co těšit...Zrovna včera v noci jsem viděl výpověď Dagestánce a Ázerbájdžánce, kozomrdů z ISIS, zadržených Kurdy na hranicích s Tureckem a moc si libovali, že funguje ta možnost i s tou jejich minulostí odejít do Evropy a dostat od těch nevěřících idiotů šanci zahodit minulost a bez jakýchkoli problémů začít využívat odměnu v podobě bezstarostného života na úkor káfirů za to řezání hlav v Sýrii a okolí bez jakéhokoli rizika, že budou někdy za to bráni k zodpovědnosti, jako kdyby se právě narodili...

Chování věrchušky EU je naprosto idiotské a protože oni idioty nejsou, jsou to zločinci nejtěžšího kalibru a jen blbost lidu obecného jim to umožňuje, toho lidu, který oni plánovitě zabíjí a to snad na všechny známé způsoby...
Budiž nám alespoň dnes malou útěchou, že natáhl brka jeden z nejagresivnějších globalistických byrokratů evr. a světového formátu, který řídil v OSN agendu imigrace neřád největšího kalibru Ir Peter Sutherland, bývalý šéf WTO a iniciátor debilizačního programu "Erasmus", ať se to hovado smaží v pekle...

https://www.novinky.cz/ekonomika/459769-zemrel-prvni-sef-wto-peter-sutherland-stal-i-za-programem-erasmus.html

361826

8.1.2018 22:04

RE: Kdo za tím stojí a proč?

Anderson 89.?.?.?

Reakce na 361826

...to nic neznamená, v obráceném gardu, " vstanou noví bojovníci ". Někde jsem zahlédl citát : oni netuší, že ani netuší...možná tady, už nevím, bohužel je to tak [bliji]

361843

8.1.2018 12:00

Pekný príspevok v diskusii

libertarian 31.?.?.?

V dnešných SME.sk je pekný diskusný príspevok, ktorý perfektne popisuje absurdnosť slniečkárskej migr. politiky :

===========================================
".Svédi na to majú aspoň gule prijať a pomôcť ľudom z celého sveta"

- Ake drogy beries?
Kolko tych ludi z celeho sveta musime prijat, aby sme im pomohli?
Kedy uz bude dost? 1 000 alebo 100 000 alebo 10 000 000?

To bude stale malo, v Bangladesi zije 163 000 000 ludi, v Nigerii 186 000 000, v Etiopii alebo Kongu takmer po 100 000 000.
Kolko ich musime prijat aby sme im pomohli? To este nik nepovedal. Ani Juncker, ani Mogheriniova, ani Schultz a ani slovenske mimovladky.
Pomozeme im ked prijmeme jeden milion? Nie. A ked prijmeme 10 milionov? Nie. Ani 100 000 000 ludi z krajin tretieho sveta im nepomoze vyriesit problemy, lebo pocet ludi v tretom svete rastie exponencialne, ale 100 000 000 ludi z inych casti sveta v Europe problemy zarucene sposobi!

Apropo, na kazdych 100 ludi narodenych na planete pripada 97 ludi narodenych v krajinach tretieho sveta, v Afrike sa zdvojnasobuje populacia kazdych 24 rokov.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/p...

Takze este raz. Svedi maju gule pomoct ludom z celeho sveta, tak mi prosim Ta povedz, KOLKO TU TYCH LUDI MUSI PRIST aby sme im pomohli vsetkym!?
============================================

Samotné noviny SME.sk sú katastrofou. Ale napodiv diskutéri sa zlepšujú.

361829

11.1.2018 8:18

Jak dlouho budeme vetřelcům za okupaci platit a proč vlastně?

Král je nahý 217.?.?.?

Proč ale vlastně v Evropě rozdávat nepracujícím negrům a muslimům tak štědré sociální dávky? Bude to tak do nekonečna? Samozřejmě, že nebude. Kdo by to financoval a z čeho? Ale samozřejmě to povede ke zvýšenému zadlužení jednotlivých zemí EU, a to je také nástroj ovládnutí země.

V určitém okamžiku, až se země dostatečně zadluží a barevní imigranti-vetřelci nalákaní sociálními dávkami se v EU dostatečně namnoží, najednou sociální dávky skončí (protože náhle z ničeho nic dojdou peníze). Co bude dál? Mladým mužům hned nabídnou možnost získat peníze na obživu službou v armádě. A aby uživili své rodiny, když pracovat neumějí, budou to muset vzít. No a to oni dokáží, pracovat neumějí, ale kalašnikov z nich přece umí ovládat každý (v Africe se verbují do armády už i malé děti). No a to je ta kvalifikace i práce, pro kterou je sem do EU z jejich zemí zveme a štědré sociální dávky jsou vlastně náborový příspěvek. V zájmu USA, pod velením kvalitních německých důstojníků jako lehce obětovatelný kanónenfutr vyrazit na Rusko a konečně už po několika neúspěšných pokusech (Napoleon, Císař Vilém, Hitler) dobýt jeho nekonečné surovinové bohatství (ropa, plyn, půda) pro pány oligarchy, kteří budou v klidu sedět doma a počítat zisky. Zisky budou jejich, náklady zaplatíme my našimi daněmi za vyzbrojení (všimněte si, jak se teď musí zvyšovat výdaje na zbrojení) a živení této nové armády. No a umírat budou jen Slovani, černoši a muslimové, kteří jsou beztak přemnožení, tak co, aspoň se jich trochu zbavíme. Není to úžasné, jak je to skvěle vymyšlené. Ovšem jak pro koho, že. Amerika se likvidací Evropy zbaví jednoho silného ekonomického konkurenta a to na náklady Evropanů samotných a krve negrů a muslimů, ovládne a vyloupí na zdroje bohaté Rusko, aniž by do toho vložila jediný cent. Klobouk dolů.

361880

11.1.2018 11:18

RE: Jak dlouho budeme vetřelcům za okupaci platit a proč vlastně?

R.E. 107.?.?.?

Reakce na 361880

Jo, jewrej, kterej to řídí má za ušima a jen tady ti pitomci si to nechtějí uvědomit, ani když to mají jasně přímo před očima...
Oni místní ovce nevěří vlastním očím, ale raději nějaké nervózní pětadvacetileté anorektičce z ČT...a Babišovi a jeho drzému lhaní a názorovým veletočům, aniž by vzali v potaz co činí on a jeho commandos a co činili celé 4 předešlé roky se Sralbotkou a Bělobrávkem...přemýšlejí, jako dobytek, žijí, jako dobytek a až nebudou moci táhnout, nebo budou zbyteční, tak skončí, jako dobytek a někteří i s těmi imigranty i dřív a to právě v tom "mlejnku na maso", co žid chystá na Východě...[naštvaný]

Jo, to by tak vypadalo, aby toho Rusa nakonec neudolal, vždyť už mu chybí jen tak maličko ke štěstí a to si nenechá utéct i kdyby kvůli tomu měl zničit celý ten posraný svět i sama sebe...Tak jo, chtěli jste válku, budete ji mít...Rus jede už 3 roky ve většině zbrojovek na 3 směny a náč.gen.štábu gen.Gerasimov už před měsícem hlásil Putinovi, že zásob všech "kalibrů" a "zirkonů" a granitů" a kdoví ještě jaké té pro válku potřebné "zábavné pyrotechniky" má armáda tolik, že je schopna to potrhlé NATO s Pavlem a Stoltebergem i tím sborem gynekoložek a bezpohlavních entit čůrajících v sedě na všech ministerstvech války v čele, odrazit i bez použití JZ...tak uvidíme, alespoň budou mít radost "Stropnického pampeliškáři", že to proběhne ekologicky a bez dalšího neplánovaného náhlého oteplení klimatu z jaderných výbuchů...[velký smích]

361883

11.1.2018 8:48

Odkaz na informaci o budování barevné Evropské armády.

Král je nahý. 217.?.?.?

https://aeronet.cz/news/video-nemecky-bundeswehr-n...

361882

Příspěvků: 27

05.01. 07:15 Král je nahý.  Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
05.01. 10:04 R.E.  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
05.01. 15:14 ObcaneCR.cz  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
08.01. 18:16 Okolo jdu  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
08.01. 19:22 Vladimír Stwora  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
08.01. 20:21 Sugar  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
09.01. 07:05 Okolo ...  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
06.01. 15:09 Sasin  RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).
05.01. 09:29 senil1  Doufejme že Babiš nezradí
05.01. 15:01 výjimečné porušení omerty  RE: Doufejme že Babiš nezradí
05.01. 15:31 Jarda z Brna  RE: Doufejme že Babiš nezradí
06.01. 00:05  RE: Doufejme že Babiš nezradí
06.01. 00:49 favela  RE: Doufejme že Babiš nezradí
05.01. 17:33 Král je nahý.  Jaké je rešení?
05.01. 17:41 JARYN3  Islamsky EU chalifat
05.01. 18:43 Pátá Mojžíšova 7:24  Genocidní xxdo-fašistický výbor si vybral název dle Orwellova newspeaku; výbor pro občanské svobody
06.01. 03:33 favela  vratil se zpet cely ten
05.01. 19:04  Kdo, proč a jak ?
06.01. 08:59  Krvavý požár Evropy je zřejmě dlouho kabalou naplánován,
07.01. 12:50 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
08.01. 08:33 Kral je nahý  Kdo za tím stojí a proč?
08.01. 11:37 R.E.  RE: Kdo za tím stojí a proč?
08.01. 22:04 Anderson  RE: Kdo za tím stojí a proč?
08.01. 12:00 libertarian  Pekný príspevok v diskusii
11.01. 08:18 Král je nahý  Jak dlouho budeme vetřelcům za okupaci platit a proč vlastně?
11.01. 11:18 R.E.  RE: Jak dlouho budeme vetřelcům za okupaci platit a proč vlastně?
11.01. 08:48 Král je nahý.  Odkaz na informaci o budování barevné Evropské armády.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 320