Diskuze k článku

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Příspěvků 40

8.12.2017 1:26

Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Kniha o chemtrails. Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-...

Prvá tretina kapitoly ponúka nahliadnutie do amerického bakteriologického výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologických látok na nič netušiacej civilnej populácii. Druhá tretina kapitoly popisuje výskum Clifforda Carnicoma venujúceho sa záhadnému a desivému patogénu Morgellon. Posledná tretina kapitoly ponúka akýsi pokus o rady pri liečbe morgellonov, ale nie moc užitočné. Text je veľmi dlhý a pre mnohých bude zrejme značne šokujúci.

- - -
Britská vláda priznala, že desiatky rokov testovala na miliónoch Britov bakteriologické zbrane
http://www.nwoo.org/2016/12/20/britska-vlada-prizn...

"Milióny Britov boli súčasťou vývoja bakteriologických zbraní. Rozsiahle územia Británie boli vystavené baktériam sprejovaným v rámci utajovaných testov. Britské Ministerstvo obrany premenilo veľké časti krajiny na jedno obrovské laboratórium za účelom vykonať sériu tajných testov bakteriologických zbraní na verejnosti. Čerstvo zverejnená vládna správa poskytuje po prvý raz podrobnú oficiálnu históriu britských pokusov s biologickými zbraňami z rokov 1940 až 1979. Mnohé z týchto testov zahŕňali vypúšťanie potenciálne nebezpečných chemikálií a mikroorganizmov nad rozsiahlymi obývanými oblasťami bez informovania verejnosti."

- - -
Z knihy španielskeho spisovateľa Robina de Rouitera:
https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17...
- Rímsky klub a jeho plány na redukciu svetovej populácie
- Laboratórny pôvod choroby AIDS a jej úmyselné rozšírenie do sveta pomocou infikovaných vakcín
- Očkovanie ako nástroj šírenia chorôb a poškodzovania zdravia. Rakovina ako ďalšia úmyselne šírená epidémia.
- atď...

361350

8.12.2017 2:49

Se nemusi hned myslet na to nejhorsi..

favela 203.?.?.?

Reakce na 361350

Staci uplne , kdyz US armada jezdila do tramtarie na dovolenou z Vietnamu.
Vypuklo obrovske pasovani vsech moznych drog.
Zvysila se prostituce az pres maximum. Rozsiril se epidemie AIDS a dalsi nemoci..
S epidemii drog, Aids, pasovani zbrani, obchodovani a drogami , vypukly prestrelky a valky gangu, totalni korupce policie /i policie strilela policisty/, vlad , uradu...
Prestalo tyo postupne s ukoncenim valky , ale zacalo to zase uplne podobne s migraci islamistu z celyho sveta asi 300 tisic rocne + nescetne mnozstvi rodin...
Silena chamtivost pak vede mimo jine zlociny /vyse uvedene/ k pojistovacim podvodum , napr. bouraji v autech , kde umistili i kojence a svoje k tomu !!!
Aby dostali co nejvice na navstevy casina.
Pak maji mit slitovani s nami ...?.

361351

8.12.2017 4:11

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 361350

je nuthe si precist knihu Byvaleho sovetskeho plukovnika jmenem Kenet Alibekov BIOHAZARD byla k dostani pred deseti lety dnes uz ne tento clovek byl druhy ve veleni sovetskych Chemickych a bakteriologickychj jednotek Je to cteni kde vam jde po tele hruza z toho co ti lotri meli na nas pripravene

361352

8.12.2017 9:28

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 361352

Přečtěte si knihu Petera Ferdinanda Kocha: Pokusy na lidech - Smrtící experimenty německých lékařů. Tam je i napsáno, kde všechny ty zrůdy po pádu Německa skončily.

Kanatjan Alibekov mimochodem, jako správný zrádce a přizdisráč, v uvedené knize prohlásil, že USA svůj program biologických zbraní stoply. Bodejť by to nenapsal, když ho zaměstnali v USAMRIIDu, což byla a je jednoznačná obdoba sovětského Biopreparátu, kde pracoval, než zahnul kramle.

361353

8.12.2017 21:04

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 361353

Ken Alibekov krásně v Biohazardu popisuje jak ho zlanařili na jedný chemický západní konferenci. Stěžoval si nějakým emeričanům, jak sovětští vědci kradli potají v laboratořích banány zeleným opicím v klecích, protože ta africká testovací opice byla v podstatě dražší než ten sovětskej vědec, a pak se jich neprozřetelně ptal: Kolik tak berete ? Oni mu odpověděli: No, když je voják, tak sto tisíc papírů / 80 léta !!!/když je civilní sektor tak dva a víckrát tolik. On si postesknul, že on bere když má splněno, třicet doláčů měsíčně, a druhej den pak večer "ukápnul"..

Ta kniha je naprosto geniálně pojatá, bohužel již se sežene jen velmi těžko...

.[velký smích]

361365

8.12.2017 19:08

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361350

Treba sa snazit dosledne rozlisovat. Zatial pripustam :

umely povod ci rozsirenie AIDS,
manipulovany vyskum rakoviny, hlavne vo vztahu k neucinnym liecivam,
testy liekov na nicnetusiacich ludoch
testy patogenov cez vojenske alebo polnohospodarske prostriedky

Vylucujem z toho:
Chemtrails produkovany dopravnymi linkami. Dovody blizsie, odbornejsie rozoberat nebudem, niektore som uz popisal skor. Hlinik, baryum nepochadza z tohoto, to je hlupost, ktoru siria sorosovci na pomylenie supera. Ani hlinik vo forme oxidu nema ucinkytypicke pre kovovy hlinik. Produkcia bielej pary suvisi s rezimom modernych motorov. Za urcitych okolnosti dokonca brani ndmrnemu oteplovaniu. Nehovorim, ze je to vzdy dobre.

361361

8.12.2017 19:40

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361361

ach ty neveriaci Tomáš...

Skús sa konečne premôcť, nájsť si čas a prečítať aspoň toto

Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy. Oblasti využitia chemtrails na vojenské, geoinžinierske a klimatologické účely, podrobný rozpis zloženia a účelu jednotlivých látok
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-...

Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails. Mená zainteresovaných vojenských a civilných spoločností, kódové názvy programov, zoznam základní, dodávateľov, zastrašovanie a umlčiavanie pilotov...
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-...

Mne to pripadá, že debata s tebou je v štýle "zapchám si uši a nechcem počuť nič, čo by spochybnilo môj svetonázor"... Ak je pod linkovanými článkami otvorená diskusia, pridaj tam svoje proti-argumenty...

Ja mám jednu stratégiu, ako jednoducho rozlišujem reálne správy od dezinformácií.

Reálne správy v sebe obsahujú veľa faktografických údajov: mená, dátumy, lokality, správne použité odborné pojmy (fyzika, chémia, mikrobiológia, technika, it...), všetko nejakým spôsobom hľadateľné cez google. Pokiaľ väčšina z toho je správna, beriem správu ako vysoko pravdepodobnú.

Dezinformácie sú celé písané v hmlistej neurčitej podobe, s čo najmenej detailmi, s množstvom prázdnej informačnej vaty a obohatené o typické pojmy "myslíme si", "domnievame sa", "pravdepodobne", "zrejme", "podľa nemenovaného zdroja", "údajne" atď. Články sú často emotívne ladené, buď útočne alebo posmešne.

Na okraj témy: Osobne som zástanca témy existencie globálneho otepľovania aj pristátia američanov na Mesiaci. Napriek tomu som si našiel čas a vôľu prečítať si argumenty klimaskeptikov a apolloskeptikov. A keďže som dokázal väčšinu ich argumentov odborne vyvrátiť (bez argumentačných faulov), potvrdil som si, že mám pravdu ja. Môžeš rovnaký analytický postup použiť na vyššie linknuté články a prípadné námietky smerovať do diskusie pod článkami.

To je môj posledný komentár k téme chemtrails, keďže zabordelujeme diskusiu off-topic témou.

361362

8.12.2017 20:00

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361362

p.s. predsa ešte jeden dôležitý dodatok:

re: "...produkovany dopravnymi linkami"

Toto je najväčší omyl, ktorý môžeš v tejto téme mať. Drvivá väčšina chemtrailov nie je rozprašovaná civilnými lietadlami, ale vojenskými nákladnými lietadlami US Air Force (v USA) a lietadlami NATO (v EU). Používajú sa špeciálne upravené cisternové Boeingy, ktoré bývajú za normálnych okolností používané k dotankovávaniu stíhačiek počas letu. Popri vojenských lietadlách sa operácie zúčastňujú tiež dôkladne preverené súkromné firmy (tzv. kontraktori), ktoré používajú vlastné nákladné lietadlá, do ktorých sú naložené vopred pripravené sudy s príslušnou chemickou zmesou. Piloti lietadiel nemajú vôbec tušenia, čo presne v daný deň rozprašujú, nemajú na to oprávnenie, iba vykonávajú príkazy a sú viazaní prísnou mlčanlivosťou. Inak im hrozí súd za vlastizradu a ohrozenie národnej bezpečnosti krajiny a buď dlhoročný kriminál alebo zničujúca pokuta. V najextrémnejšom prípade teoreticky aj trest smrti. Chemtrails je vojenský program veľmi vysokého významu.

Zabudni na orgonet a jeho octovanie a hľadaj seriózne odborné články, obvykle v angličtine. Ako dobrý štart je googlovanie slova "Project Cloverleaf".

361363

10.12.2017 13:49

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361363

Nie ja som neveriaci tomas, ale ty si opakovaci papagaj, ktory tu uspesne menom sarlatanov siri bludy.
Vyznam sa v technike a technologii zrejme vyrazne lepsie, nez ty, ktory mi tu doporucujes studovat linky na zjavne nezmysly, v ktorych nachadzam vzdy to iste, do pekneho obalu a mudrych vyrazov zabalene hovno.
Neviem, co ta predurcuje vystupovat ako vacsia autorita, nez ja, ked nie si sam schopny k tomu co linkujes predlozit vlastny kriticky nazor.
Iba co tu vnucujes nezmysly postavene na vode, podopierane iba vzdy nejakym megainformacnym monstrom.
Prestan spamovat a napis aspon jedno seriozne zdovodnenie, ako by sa hlinik do paliva, alebo do dyz dostal.
Pri testoch paliva nezostava nezhoreny zvysok, a dyzy v dopravnych linkovych boeingoch, ktore pozorujeme vo velkej vacsine este asi nikdo kto prave nesniva dyzy nevidel.
Robis tu len z ludi idiotov za kazdu cenu....zial. Nie si ziadny odbornik schopny to posudit, iba opakujes vybrane nezmysly.

361381

10.12.2017 13:57

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361381

O tvojej schopnosti papagaja svedci aj to, ze si nevsimas, ze moj komentar sa tykal linkovych lietadiel, ktore ALE maju na ciarach prakticky kompletny podiel.
Vadi mi, ze si to zmiesal, ze to nerozlisujes, a tym vlastne poskodujes moju osobu, podsuvas mi nieco celkom ine, nez som povedal.
Si lenivy poriadne citat miesto toho oblbujes hromadou neoveritelnych hluposti.
Aj co sa tyka vojenskych lietadiel miesas muku s popolom, nikde netvrdim, ze nemozu rozprasovat jedy, naco by to ale takto hlupo robili, ked maju poruke polnohospodarske prostriedky.
A uz vobec akysi hlinik, ved ten je vsade v prachu, produkty " chemtrails" su to iste co prach. Ty nas tu vlastne strasis obycajnym prachom.
Ved ty si aj z chemie duty ako bambus...zial.

361382

10.12.2017 19:20

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361382

Nevzdělatelný egoisto akademických učebnic školského balastu retardů nazpaměť svého "palačinkového efektu pádu 3. monstrózních extrémně odolných budov navíc ze dvou letadel petroleje který by vyhořel do 6. sekund to sedí. Normálně se divím že se poznáte v zrcadle, fakt pane kritiku jediných svých pravd bez podkladů čehokoliv, jen slynty obecného mainstrýmu majitelů oblbovacích médií. Pan Stwora by vám měl dát stopku a bludy a uřážky si pište do mainstreamu ale pohybuji že o imbecilní výpotky by měli zájem z důvodu byť zdání serióznosti které tedy nemáte přes milión namachrovaných žvástů pro nepostižené mdlými postřehy.

361387

10.12.2017 23:30

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361387

vas projev je projevem technickeho analfabetismu. Ani na srot rozbity benzin-osobak, nebo rozbita vlakova cisterna plna benzinu nemusi vyhoret do 6 sekund, ba ani do 60. Pokud uznavate horeni bez vzdusneho kysliku, doporucuju nstudovat neco o flogistonu...[velký smích] Prece jenom nadrze nebyly rozpraseny na termobaricky zpusob, to by se tam ti lide z okna nedivali.
Placate zde papouskoviny z Hollywoodu take, davno jste ztratil zmysl pro realitu.
Extremne odolny ja akorat vas pomyleny a realite neodpovidajici nazor.
Argumenty typu jak co nemohlo, jsou opravdu tragikomicke.
Zoufala snaha doc. Nemce propagovat sebe a cizi soft mi prijdou spise jako pokus nabalit jeho asistentku. Sam priznal, co jak nemel delat. Hlavne ze mu ale tolik lidi veri. Na rozdil od vas jsem programoval i slozitejsi rovnice, tak vam radim pane, neplette se do veci, kterym prd rozumite. Nejsou vsichni stejne blbi podle vasich predstav. Existuji i jini odbornici, nez tihle populisti. Vy to ale tezko posoudite.
Zvykl jsem si na to uz, ze 1500 americkych dalmatincu neumi rozlisit tekouci hlinik od oceli. A ze se dovedou podepsat pod totalni ptakoviny nehlede na svuj titul. Zrejme tam take maji "placene plzenske univerzity".
Konec srandy, pane. delejte neco normalni a nepindejte odbornikum do kase. Na vsechno selsky rozum nestaci, stejne jste se nesel zeptat ani toho vesnickeko kovare, by vam to nandal misto mne.

361396

11.12.2017 1:14

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361396

Prašťte s igeliťákem hořlaviny a koukejte kde to bude hořet hodiny, týdny a měsíce.
Navíc by se z 98% nafukovák se rozprskl na vnějším plášti. A už bych se urazil vaší neskonalou nabřelostí kdybych se nesmál.[chechtot]

361399

18.1.2018 14:18

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361399

Polozil jste si nekdy otazku, proc auta ve velke vetsine nebouchaji jako v Hollywoodu? Kdy az opravdu bouchaji vlakove cisterny po havarii, nebo jine nadrze?
Proc treba puvodne kapalny plyn v nadrzi je mnohem nachylnejsi k vybuchu?
Preju hodne rozvahy.

Take mam zde pro mnohe darek o chemtrais, od pana Korenare:
https://www.youtube.com/watch?v=oiO3LsqKots
K ostatnim videim bych mel mozna nejake vyhrady, ale to o chemtrails povazuju za poctive, temer dokonale. Sotva bych to popsal lepe.

361986

11.12.2017 1:32

Jste důkaz zbytečnosti vzdělání a titulu který vám umožňuje machrovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361396

Tekoucí hliník z nanotermitu, což je naprostá kravina nebo letícího papundeklu? To přeci nemyslíte vážně? Nebo si tam venda flaška skladoval prázdné plechovky od piva, ne? [velký smích]

361400

11.12.2017 10:01

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 361396

Autogene, tak kdo udělal ty díry do oceli a čím... Máte to zdokumentované tady v oficiálním reportu FEMA o zničení World Trade Center 11. září 2001. https://www.fema.gov/media-library-data/20130726-1...

911 Molten Steel
https://www.youtube.com/watch?v=2bv95zzBh18

361405

17.12.2017 22:53

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

Timechild 84.?.?.?

Reakce na 361405

Toto video je este desivejsie vo vysvetleni pulverizacie dvojiciek, ze to snad moze byt aj pravda.


https://www.youtube.com/watch?v=qZomMV4BVVU

361488

18.1.2018 14:30

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361405

Zel, to vase pdf neprokazuje prakticky nic. Vy asi nevite, ze hlavne nad 500C z oceli reaguje kdeco, kyslik, sira, chlor ze vseho kolem. Take v tom pdf se o tom pise spise jako o difuzi podobne pri pajeni, nez o tavbe. Tavba je tavba, a je treba teplot alespon 1400C zhruba.
Tedy zadna molten steel, to je ciry hoax i s ohledem na barvu. Bezte konecne za tim kovarem. A zkouknete prosim trpelive video o chemtrails, co jsem dal dnes kousek vyse. Seriozni prace.
Zkuste si treba roztavit ocelovy dratek plynovym tryskovym zapalovacem. Ocel bude zlute intenzivne svitit - a nic, neskapne.

361987

18.1.2018 14:49

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 361987

Chtěl byste, aby tam přímo napsali, že to bylo říznuté termitem. Ta tekutina je roztavené železo z aluminotermické reakce.

361988

2.2.2018 11:06

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361988

Nasel jsem hezke, barevne nefiltrovane video na temu "molten steel" ve WTC.
V teto souvislosti je zajimave, ze vetsina prvotnich odkazu pres google jsou jakoby nahodou filtrovane oranzove, aby tekuta ocel vypadala take oranzove. Musela by byt velka nahoda, aby tohle nekdo nedelal schvalne jako skupinovou manipulaci.
Je zretelne videt, ze i tuha ocel dovede mit bilou barvu, netoz tekuta.
Takze nic oranzove, nebo zlute.
https://www.youtube.com/watch?v=2YT4sA0E1Bo
Tedy predmetna tekutina NENI roztavene zelezo z aluminotermicke reakce, ale jenom roztaveny hlinik s ohledem na mistni zastoupeni kovu.

362273

9.2.2018 7:16

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 362273

Manipulujete jen sám se sebou, "skupinová manipulace". Našel jste krásné video, ale přece nikde neříkám nic o barvě tekuté oceli, jen vám ukazuju ty zničené děravé ocelové nosníky z ofiko reportu FEMA. A to muselo mít nějakou příčinu...

https://www.fema.gov/media-library-data/20130726-1...
[zmaten]

362377

10.12.2017 22:34

To není v učebnicích funkční nevzdělanosti, takže?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361382

https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI

361392

8.2.2018 19:03

RE: To není v učebnicích funkční nevzdělanosti, takže?

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361392

To jsou absolutni bludy. Psychozy. Manipulace. Skoleni zaplaceni lhari. Nikdo z nich neni odbornik na vlneni, jsou to jen ideologove a vestci.

362365

10.12.2017 23:15

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361382

HAARP Patent. Autorom je Bernard J. Eastlund, pôvodne bol jeho výskum verejný, neskôr bol patent skúpený americkou armádou spolu s firmou, ktorá ho vlastnila
http://www.google.com/patents/US4686605

Patent na rozprašovanie kovových častíc z lietadiel za účelom boja s globálnym otepľovaním. Stratospheric Welsbach seeding for reduction of global warming. United States Patent 5003186
http://www.google.com/patents/US5003186

Prehľad patentov súvisiacich s rozprašovaním častíc do atmosféry
https://web.archive.org/web/20070103135423/http://...

USAF: Weather as a Force Multiplier ­ Owning the Weather 2025 – 1996 Planning Report. Štúdia amerického letectva ohľadom ovládania počasia pomocou radarov a rozprašovaných kovových častíc
https://web.archive.org/web/20060930204813/http://...

Návod americkej armády k systému RFMP/VTRPE (Radio Frequency Mission Planer / Variable Terrain Radio Parabolic Equation )
www.dtic.mil/get-tr-doc/pdf?AD=ADA248112 , laické info tu: http://www.nwoo.org/2016/12/13/styri-americke-voje...

Assessing the direct occupational and public health impacts of solar radiation management with stratospheric aerosols. Odborná štúdia varujúca pred zdravotnými dôsledkami používania chemtrailových programov v rámci boja s globálnym otepľovaním.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC47175...
preklad tu: http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-t...

Politické pozadie chemtrails. Vojenské programy, manipulácia s počasím, HAARP. Toxické látky v chemtrails a ich dopad na životné prostredie. Článok polymérového chemika a environmentalistu Michaela Castle. Je predsedom nadácie na odhaľovanie environmentálnych rizík a okrem iného autorom viacerých návrhov zákona, ktoré sa snažili v americkom kongrese dosiahnuť plošný zákaz stratosférických aerosolových programov
http://www.nwoo.org/2016/12/09/politicke-pozadie-c...

Oficiálne stránky štátu Texas súvisiace s udeľovaním licencií na modifikáciu počasia:
Texas Department of Licensing and Regulation – okrem iného udeľovanie licencií aj na modifikáciu počasia.
https://www.tdlr.texas.gov/weather/weathermod.htm
West Texas Weather Modification Association – operácie modifikácie počasia vykonané v roku 2016 s detailným popisom
http://wtwma.com/operations_page.htm

Prejav šéfa CIA z 29. júna 2016 o nutnosti programu SAI (Stratospheric Aerosol Injection) v rámci boja s globálnym otepľovaním
https://www.cia.gov/news-information/speeches-test...

Rôzne oficiálne názvoslovie ...Automaticky kráceno

361394

10.12.2017 23:20

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361394

Rôzne oficiálne názvoslovie používané pre chemtrailové programy:
https://diskuter.wordpress.com/2016/11/19/oficialn...
Solar radiation management (SRM)
Carbon dioxide removal (CDR)
Geoengineering
Stratospheric aerosol injection (SAI)
Cloud Seeding

Užitočné názvy projektov:
- Project Cloverleaf
- Project Indigo Skyfold
- RFMP/VTRPE (Radio Frequency Mission Planer / Variable Terrain Radio Parabolic Equation)

Spektroskopická identifikácia bária priamo v čiarach za vojenskými lietadlami:
- Methods have been developed over the last several months which appear to confirm the existence of extraordinary levels of barium within our atmosphere. https://web.archive.org/web/20060930204813/http://...
- The following is a list of conditions, observations and analyses which focus direct attention on barium and barium compounds within the investigation of the aerosol operations
https://web.archive.org/web/20060930204813/http://...
- The identification of barium in the atmosphere as a result of aircraft aerosol activities continues to be confirmed.
https://web.archive.org/web/20060930204813/http://...
- The unusual presence of the element barium in the atmosphere now appears to have been affirmed through the methods of spectroscopy.
https://web.archive.org/web/20060930204813/http://...

Existujú rôzne výpovede bývalých členov programu.

Existuje množstvo videí dokumentujúcich, že chemtrailové lietadlá dokážu v priebehu sekuny zapnúť alebo vypnúť trysky. Videl som to tiež viackrát na vlastné oči.

Existuje prípad z Kalifornie, kedy bola miestna vláda hnaná občianskou iniciatívou pred súd a kde vypovedali na túto tému pred súdom rôzni odborníci na meteorológiu, piloti a technici.

Dalo by sa ku každému nájsť výrazne viac linkov, ale aj tak by to nikto nečítal...

361395

10.12.2017 23:52

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361395

Vidim, ze sa snazis o argumenty. Ale ty asi nemas dost skusenosti, ze naklonovat podobnych prac sa daju za par tisic EURO desiatky. Videl si ty uz nejake vedecke plagiaty aj nazivo? Dokazes ich posudit? Mnohe su tak dobre, ze ked si si k oblasti nepricuchol, tak na nic neprides. Pisu ich zaplateni odbornici s pokrivenou moralkou, alebo zavislaci. Asi si doteraz nelustil ziadnu konspiracnu teoriu podrobne. Ja som ich lustil niekolko, a ich system je podobny.
Vela takychto prac ma cenu mensiu od ceny velkej vlecky hnoja.
Zacnem s jednoduchsim, a tym je Haarp, oblast som vystudoval, a posobil isty cas ako odbornik v oblasti, sedel som aj za radarom, vedel ho opravit, a nie iba vymenou krabiciek. To si ziada ozaj narocne poznatky. To, co prisudzuju haarpu nezodpoveda jeho antenam. Su to prevazne kecy zamerane na oblbovanie ludi. Vysvetlovat suvislosti by zabralo knihu, nie je tu na to priestor.
Co sa tyka toho baria - na akom mieste robili tu spektroskopiu? Nevybralo si lietadlo priestor, kde je bezne baria dostatok? Preleti motorom, a spektrometer ukaze? Cim je potvrdene, ze barium pochadzalo z nadrze?
Ano, existuju aj vyskumne boeingy s nadrzami. No ale kolko ich takych denne lieta, a o ktorych ciarach sa potom bavime? Preco by lietadlo s tryskami ich nevedelo behom sekundy zapnut?
Ak by chceli dostat do populacie jedy, tak najjednoduchsie to maju cez potraviny, spotrebne predmety, lieky, polnohospodarske prostriedky, hnojiva. Naco cez motor, je to kravina. Pripadne dyzy maju nanajvys specialy, so special servisom. Pritom to, co oznacujeme ako chemtrails a na co sa stazujeme je 99% denne od dopravnych lietadiel. Nejde teorie a konspiracie menit za pochodu. Bud nieco mam, alebo nie, priebezne vymyslat mozu aj reziseri serialov.
Bud vidim, ze ciary generuju dopravaky, alebo specialy. toto nejde miesat dokopy.
Nebudem tu zase riesit po jednom 1500 tupych americkych dalmatincov.
Co nechapes, ze pravda nie je vysada vacsiny? Klamat mozu predsa vsetci na podvode zucastneni.

361397

11.12.2017 0:24

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361397

ad "ze naklonovat podobnych prac sa daju za par tisic EURO desiatky"

Ak sa pozrieš podrobne, tak zistíš, že dávam linky na PATENTY, odkazy na oficiálne webstránky americkej Air Force, CIA, odborný lekársky portál NCBI, webové stránky Texaskej samosprávy atď... To nie sú nejaké "pseudoamatérske práce" na objednávku. Mnohé texty navyše pochádzajú ešte z 90. rokov, t.j. nie je to niečo zbúchané na kolene v posledných rokoch.

ad HAARP.

Tak fajn, skús prelúskať ten HAARP patent, predpokladám, že ak máš profesionálne vzdelanie v súvislosti radarmi, bude ti ten text zrozumiteľnejší než mne. Keď nič iné, stojí za prečítanie jeho posledný odsek so zhrnutím a výpočtom oblastí nasadenia.

ad bárium.

Diaľková spektroskopia sa robí klasicky, nasmerovaním objektívu na osvetlený objekt a analýzou zistených spektrálnych čiar. A z nich Carnicomovi jednoznačne vyplynulo, že v čiarach za lietadlami sa nachádzali obrovské množstvá bária, ktoré tam jednoducho nemali čo hľadať: bárium sa nenachádza ani v leteckom palive ani v leteckých motoroch. Ostatné prvky z chemtrailov sa spektroskopicky analyzujú horšie, ale báriové čiary sú veľmi zreteľné. Carnicom sa téme chemtrails venuje už od 90.rokov, pretože žil v púštnej oblasti Texasu, kde sa práškovanie začalo ako jedno z prvých v USA a bolo mu jasné, že púštne prostredie je príliš suché na to, aby umožňovalo dennodenne oblohu pokrytú križujúcimi sa "kondenzačnými čiarami".

ad "Preco by lietadlo s tryskami ich nevedelo behom sekundy zapnut? "

Tak možno sa k tomu vyjadrí profesionálny pilot, ale mne pripadá značne absurdná predstava, aby dopravné či nákladné lietadlo len tak bežne počas letu na 20 sekúnd vyplo motory a plachtilo voľnoletom. Poprípade aby zapínalo a vypínalo motory v desaťsekundových intervaloch.

ad "Ak by chceli dostat do populacie jedy, tak najjednoduchsie to maju cez potraviny, .... Naco cez motor"

Možno kvôli tomu, že primárny účel chemtrailov je iný, než otráviť populáciu na zemi. Jedná sa primárne o zbraň na vojenské účely (radary novej generácie) a vojenské využitie počasia (vytváranie búrok, vytváranie sucha). Chemtrailové čiary sú neželaný vedľajší efekt týchto hier, ktorý sa americkej armáde nedarí pred verejnosťou skryť. Zjednodušene povedané, ak lietadlá vysypú do atmosféry kovové elektricky vodivé mikročastice hliníka a bária, tak okolo nich automaticky začne kondenzovať vzdušná vlhkosť a vytvoria sa čiary. Aj keď by si organizátori projektu radšej želali, aby zostala čistá modrá obloha.

361398

11.12.2017 10:17

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361398

Este k tomu volnoletu - pripada ti to absurdne, ale tak to je, videl som to na vlastne oci, prerusovanu ciaru. Piloti mozu podobnym sposobom menit rezim prace motora. Na to sa predsa da spytat pilotov dopravnych lietadiel, to by neututlali.
Nemusi ist doslova o volnolet, ale skor o volnobeh, s minimom spotrebovaneho paliva.

361407

11.12.2017 10:08

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 361394

Ty ma neberies vazne, pretoze mi este len ponukas studovat rozne slabikare a linky. Ako mozes vediet, ze som to nestudoval, a ze pisem prave preto, ze o tom nieco viem, a nie iba, ze sa potrebujem vykecat a stracat cas po diskusiach?

Dalsi argument je, ze proti mne stavias institucie, a armady roznych tupcov. To prave ty si nestudoval tie mnohe americke patenty, ako su pisane, a kolko katastrofalnych bludov sa v nich nachadza. Uz davno predmet patentu nemusi fungovat, a nemusi byt spolocensky uzitocny, ako bolo kedysi. Dnes sa mnohe patenty robia ako predikcia, plagiat, jasnovidectvo, cize vytipuje sa oblast, co by mohlo ako fungovat, a pokryje sa balastom, aby niekto, kto v oblasti urobi naozjstny kus prace bol vydieratelny a mohli z neho cucat.

Co sa tyka Haarpu, o nom bolo popisane neuveritelne mnozstvo blbosti. Nie je v silach jednotlivca vyvracat po jednom vsetky nezmysly, aj ked som to uz robil dlhe hodiny. Nedovsdelani citatelia potom vacsinou zamoria diskusiu osobnymi utokmi, a namaha je vacsinou zbytocna, neucinna. Antenne pole haarpu je dobre citatelne z fotiek. Taka sustava moze vyzarovat iba v pasme, v ktorom zodpoveda teorii pola a fyzike. Ziadny lokalny smerovany ucinok na cloveka, ako sa mu pripisuje a ziadne teplo generovane ELF. To su totalne kraviny z beletrie. Moj nazor som viackrat popisal. Jedna z moznosti je manipulacia s ionosferou za ucelom zavedenia chyby v GPS, dalsia ucinne EM rusenie.

Naco proti mne stavias ucelove linky. Tie nie su argument. Aj v pripadoch wtc skoro kazdy len vybaloval linky, ktorych pramenom bol jediny tupy, alebo zapredany zdroj.

Co sa toho barya tyka. Ako vies, ze neslo o napriklad rozptylenie nebezpecneho odpadu. To predsa s chemtrails nic nema, je to trestny cin znecistenia zivotneho prostredia. Treba hladat vinnikov. Co ak sa len takto maskuju. Ak to bolo merane spravne, a niekto ich nacapal.

Aj dnes velke mnozstvo vedeckych projektov aj u nas su len vysavace grantov, obsah je kamuflovany. Na posudenie vacsinou neexistuju sudni znalci.
Ze mozu skusat cokolvek, a "nahanat mraky a pocasie" je nesporne. Ale to nie je chemtrails vo vyzname, v akom sa ludom podsuva. Iba pokus o psychologicku nadvladu monstra. Lokalne ovplyvnovanie pocasia je celkom iny segment.
Klasicke chemtrails zvysuju odrazivost, a naozaj zmensuju dopadajuce ziarenie, co tiez nemusi byt vzdy dobre, a nemyslim tym len slnecne elektrarne.
Zober ako fakt od odbornika, ze chemtrails v predkladanej podobe je blud. Ak by mala vzniknut o tom seriozna diskusia, tak je potrebne seriozne nakladat s konkretnymi faktami, argumentami, nie vestit a uspokojovat sa, ze nejaky megasubjekt nieco urobil dobre, pretoze inak to nevedel.
Viac ako polovica reci ide o hliniku, pritom NIKTO NIKDY neurcil, kolko z toho je obycajny prach. Z jedneho pokusu zbavit sa BARYA nejde usudzovat celoplosne praskovanie. Zbavovat sa mozu podobne aj inych jedov. To ale nie je predkladana agenda chemtrails.

361406

8.12.2017 9:35

Klasika...

JaJa 185.?.?.?

Tak teď již jen stačí stačí použít osvědčený & vyzkoušený scénář. Lavrov mávající lékovkou s neznámým obsahem na půdě OSN a hřímající o zbraních hromadného ničení s požadavkem okamžitého ukončení výroby a podrobení se kontrole nějaké mezinárodní organizace. Zároveň s tímto krokem zahájit bezletovou zónu nad Ukrajinou s předběžným bombardováním vytipovaných cílů...[chechtot]
No jo no, "Quod licet Iovi, non licet bovi" [bliji]

361354

8.12.2017 11:32

Nemusime chodit daleko

ppppp 85.?.?.?

Staci si vzpomenout na produkt Baxter, ktery s ptaci chripkou poslali do Ceske republiky.
Doted jsem nezaznamenal zadnou omluvu, primerenou reakci medii, nic. Do ztracena. Proc? At si to vyzerou.
Nedavno zemrelo 5mesicni mimino na Slovensku na 2. den po ockovani hexavakcinou, zde:
http://www.hlavnespravy.sk/v-meste-modry-kamen-len...

...vzdyt pri soucasne evidenci pres PC jim nic nebrani delat pokusy na lidech a do beznych vakcin zamontovat i pokusni. Statistika vyhodnoti.
Pokud pomineme logicky fakt, ze po aplikaci jiz vice nez 1 vakciny, netoz 6 nikdy nikdo nema sanci zjistit skutecnou pricinu, ktere je nejblize vyrobce vakciny.

361356

8.12.2017 12:11

RE: Nemusime chodit daleko

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 361356

re: "vzdyt pri soucasne evidenci pres PC jim nic nebrani delat pokusy na lidech a do beznych vakcin zamontovat i pokusni. Statistika vyhodnoti."

Presne o tomto sú súčasné plány na informatizáciu zdravotníctva a skladovanie zdravotných záznamov občanov v jednom centralizovanom registri.

Jedna vec je, že takto je možné ľahko preskúmať zdravotnú dokumentáciu nepohodlnej osoby, napríklad za účelom vydierania. Druhá vec je, že centralizovaný zdravotný register je ideálne miesto na robenie biologických experimentov, vrátane kontrolných vzoriek nezasiahnutých jedincov.

Kedysi to museli Američania robiť tak, že si na svoj experiment vybrali nejaké malé odľahlé izolované mestečko, kde bola nízka migrácia obyvateľov do okolia, rozprášili alebo naočkovali príslušné patogény, a potom to porovnávali s "kontrolnou vzorkou". Teraz môžu infikované vakcíny zamiešať náhodne medzi celú populáciu a aj tak dokážu pomocou IT dokumentácie spätne vysledovať a vyhodnotiť výsledky.

361357

8.12.2017 13:03

Jsou to pomluvy!

Petr1 89.?.?.?

Já našim americkým přátelům zcela důvěřuji, jsou naprosto transparentní, nezištní a ve všem nám chtějí pomáhat.

361358

8.12.2017 13:07

Na to netreba konšpiračné teórie

u 85.?.?.?

V súčasnej situácii na Ukrajine myslím netreba ani konšpiračné teórie o biologických pokusoch na zdôvodnenie uvedených epidémii, z veľkej časti zjavne spôsobených konzumáciou závadných potravín. Na to úplne stačí absencia účinnej hygienickej kontroly a nenažranosť dodávateľov, ktorí bez zábran dovezú a predajú nakazené a závadné potraviny z celého sveta za pár šupov, a potom ich na Ukrajine predajú a namastia si vrecká.
Nevylučuje to síce establishmentom vykonávané biologické pokusy na ľuďoch, ale tie by sa pravdepodobne konali vo väčšom utajení...
Ibažeby nie, a tie ku..y vyššie zmienenú situáciu zneužívajú ako "dymovú clonu" pre svoje pokusy[bliji]

361359

8.12.2017 23:34

Vyvstává potom otázka

Sot 107.?.?.?

Kdesi na zlínsku vyhořely a vybuchly sklady vojenského materiálu. Následně nato se objevil prasečí mor se kterým se dodnes potýkají myslivci a policejní ostřelovači.
Otázka potom zní: Byly ve skladech s vojenským materiálem i biologické zbraně? Jestliže ano, kdo je skladoval, kdo s nimi nakládal a kdo vystavil celou oblast tomuto onemocnění?
Jestliže ne, nevyužil "někdo" vhodné příležitosti a z ukrajinských biologických laboratoří nasadil do postiženého prostoru, který připomínal bojiště bakterie prasečího moru, aby si ověřil účinnost v bojových podmínkách?
Kdo je ten "někdo"? Nejsou to náhodou "naši přátelé" z USA, kteří se neštítí žádné prasárny?
A nebylo to, vzhledem k masivnímu nasazení vojsk a policejních jednotek, náhodou podporováno naší politickou sebrankou?

361366

9.12.2017 17:36

RE: Vyvstává potom otázka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 361366

Prasečí mor. A všiml si někdo, že zmizeli z Prahy všichni kosi? Ať se ptám koho ptám, tak si toho nikdo nevšiml. Jsem z toho značně smutná. Kosi byli odjakživa mou srdeční záležitostí, protože z jara nádherně už od čtyř ráno krásně zpívali. A najednou nejsou. Hroznové víno na zahrádce zůstalo letos naprosto netknuté- protože kosi nejsou. Napsala jsem o tom do třech institucí, včetně myslivců ( ptala jsem se, proč škůdci krahujci v roce 1992 začali být zákonem chráněni?), ale instituce včetně České ornitologické společnosti si z toho hlavu vůbec nedělají. Zmizí časem snad všichni ptáci, aby uvolnili místo v budoucnosti slídicím dronům?
Jarmila

361369

9.12.2017 9:58

V přeneseném smyslu už tu i jsou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

http://4.bp.blogspot.com/-L0bjiLofk04/Vd4PE-YyYNI/...
https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:00

361368

9.12.2017 20:25

Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

ale vím, že že Západ je řízen a z velké části i vlastněn chazarskými bankstery a vlastníky korporací, včetně vojensko průmyslového komplexu. Tito nažehlení pánové a dámy se nebudou štítit žádných špinavostí, protože jsou velmi nemocní. Nemocní patologickou touhou po bohatství a moci.Politici jsou jen jejich preferované a koupené, vydírané či zastrašené loutky. Potřebují dostat na kolena Rusko a poté i Čínu, aby mohli nainstalovat svoji globální světovládu, které říkají Nový světový řád. Eufemismus pro globální fašistickou diktaturu.Jejich slabinou je to, že se mají příliš rádi, jsou zvyklí na luxus a vlastní toho příliš moc. Spoléhají na to, že Rusko a poté i Čínu udolají přes koupené politiky, tajné služby, média svými podvody, intrikami, zastrašováním a vydíráním. Tentokrát jim to ale nevyjde. Pokud se opravdu něčeho moc bojí, je to jaderná apokalypsa, protože si svého života, moci a svého bohatství chtějí ještě užít. Brzy budou muset prchat před dosud naivními občany, které považují jen za otroky a posílali je do válek za výlučně své zájmy a zisky, které svými hypotékami z imaginárních peněz zotročili a přes velmi nafouknuté akciové, dluhopisové a komoditní trhy zcela ožebračili. Ta doba se rychle blíží.

361370

9.12.2017 22:33

:) o ludi ide az v druhom rade ...

prasak 188.?.?.?

Vsimol si niekto suvislosti? Ved sa to stalo aj na sLovensku ci Cesku atd. Vtacia chripka, slintacka, prasaci mor atd ... Jedine riesenie je zlikvidovat cely chov plus ostatne v okoli a priestor ako taky najlepsie chemicky neutralizovat, zrovnat so zemou, spalit atd. Ja za tym vidim jednoznacnu snahu zlikvidovat potravinovu sebestacnost. Likvidovat ludi, na ktorych umelo zivenych potrebach - ci uz egoistickych alebo zdravotnych mozu profitovat je bullshit. A kaslat na nejake obmedzene zdroje. To je len newspeak, ktory riesenia neponuka umyselne.

361371

14.12.2017 11:05

Tajemstvi krve je rozlusteno,muzem zacit zabijet.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

• Mnohym lidem lezi v hlave otazka, jak se zbavit lidi a tak "vedci"dobre placeni badaji a doslova si hraji s nebezpecnymi mikroby a to vsude , kde na to maji, takovy vyzkum neco stoji, tedy presne vyhubeni lidi.je draha zalezitost delat smrtelne virusy. V USA je asi vice jak 7000 vedcu s povolenim,tyto vyskumi delat i doma v"kuchyni". Stat Israel, uz roky pracuje na geneticke bombe, rozsirit virus a jen urcity lide, rozumejte pro Israel, Arabove , budou vymirat, zatimco zide budou po nich z sbirat vse, co se jim bude hodit. Universita si udelala vilet na Severni Pol, Spilberske ostrovy, kde jsou v ledu pohrbeni hornici, jez zemreli na "Spanelskou chripku", takze, dnesni moderni vyskum chce pouzit chripky ke zdokonaleni,jeste vetsi umrtnosti, jez lidstvo nepamatuje. V roce 1918 zemrelo na virus 50 milionu lidi, vice,nez ve valecnych ztratach, coz je pro tyto intelektuali velice lakava prilezitost, pouzit virus podruhe.
• World Science staff-Terrence Tumpay, a microbiologist at the Center for Disease Control and Prevention, examines reconstructed 1918 Pandemic Influenza Virus inside a special vial. Mozna , kdyby svet byl rizen blbci, tak, by, se lidstvo citilo bezpecnejsi.
• Takze, jestlize , dnes , nekdo nekde dela vyskum na bombe, jez by vyhubila Slovanstvo, dle " genetiskeho kodu", tak, to neni fantasie, Chazari nikdy nezapomenou porazku od Slovanu od Kievskeho knizete, tato valka jde az, do nasich casu aniz si to lide uvedomuji, ze by pomsta prekonavala staleti. Otazkou je, jak je to s tak zvanym,"hledanim leku proti rakovine"mozna ,ze to je opacne, ze hledaji cokoliv co by z rakoviny udelali bombu na odlidneni planety a ta by zustala cela jen pro par "vyvolenych". V roce 1918 dve sestry odmitli ockovani, Spanelskou chripku nedostaly, zatimco zdravotni persoval a ostatni, ockovany houfne umirali, poznani zkutecnosti proc obe sestry neonemocnely a jejich osud zapadl do archivu, pryc z oci verejnosti, dnes mnohe vlady mluvi o povinnem ockovani.
• Nove narozeny clovek dostane 49 davek 14 druhu sera do veku 6 roku, to bylo v roce 2012.
• Human Ebola, je patentem USA *US 2012/0251502AI -OCT 4,2012.Nepritel je bilem plasti a za nim politici se svymi experty.

361441

Příspěvků: 40

08.12. 01:26 pozorovateľ  Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 02:49 favela  Se nemusi hned myslet na to nejhorsi..
08.12. 04:11 lindsay  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 09:28 L.C.  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 21:04  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 19:08 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 19:40 pozorovateľ  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 20:00 pozorovateľ  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 13:49 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 13:57 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 19:20  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 23:30 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
11.12. 01:14  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
18.01. 14:18 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
11.12. 01:32  Jste důkaz zbytečnosti vzdělání a titulu který vám umožňuje machrovat
11.12. 10:01 J_Pitralon  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
17.12. 22:53 Timechild  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
18.01. 14:30 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
18.01. 14:49 J_Pitralon  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
02.02. 11:06 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
09.02. 07:16 J_Pitralon  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 22:34  To není v učebnicích funkční nevzdělanosti, takže?
08.02. 19:03 ppppp  RE: To není v učebnicích funkční nevzdělanosti, takže?
10.12. 23:15 pozorovateľ  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 23:20 pozorovateľ  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
10.12. 23:52 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
11.12. 00:24 pozorovateľ  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
11.12. 10:17 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
11.12. 10:08 ppppp  RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...
08.12. 09:35 JaJa  Klasika...
08.12. 11:32 ppppp  Nemusime chodit daleko
08.12. 12:11 pozorovateľ  RE: Nemusime chodit daleko
08.12. 13:03 Petr1  Jsou to pomluvy!
08.12. 13:07 u  Na to netreba konšpiračné teórie
08.12. 23:34 Sot  Vyvstává potom otázka
09.12. 17:36  RE: Vyvstává potom otázka
09.12. 09:58  V přeneseném smyslu už tu i jsou
09.12. 20:25  Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,
09.12. 22:33 prasak  :) o ludi ide az v druhom rade ...
14.12. 11:05  Tajemstvi krve je rozlusteno,muzem zacit zabijet.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 75 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 591