Diskuze k článku

Američané říkají, že toto je nejnižší bod amerických dějin

Příspěvků 17

11.11.2017 9:11

Last bong

none 2a02:x:x:x:x:x

Ne, to neni. Naopak.
Od oslavy jiste "revoluce", jeji prubehu, ktery navazoval na popreni dejin i vlastni existence ze slov toho, ve ktereho byla vlozena duvera, ktery se chvastal pravdou a obratil pricinu-nasledek, se pristi udalosti budou vyvijet jinak. Bohuzel.
Nakonec meli dobre vybranou figurku, ktera v dulezity okamih bude lhat. misto vysvetlovat dejinne souvislosti.. Asi uz nevydrzel. So, we're ending all forever?

360990

11.11.2017 16:46

MIzernej Clanek

coinageboy 70.?.?.?

"V jedne nove ankete Americane rikaji..." se strasne podoba Jedna pani povidala.
Nemelo by tam spise byt uvedeno ktera organizace tuto anketu objednala a kdo ji provedl???

Podle zarucenych anket mela Presidentske volby zarucene vyhrat Hillary Clinton.

Mainstream media nemuze prijit Trumpovi na jmeno.

360995

11.11.2017 19:57

RE: MIzernej Clanek

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 360995

Článok vytvára dojem, že vačšina američanov sa obáva, že socializmus končí, a že sa budú musieť spoliehať hlavne na seba.
Takže z pravicového pohľadu dobrý trend. Z ľavicového pohľadu prichádza katastrofa.

361002

12.11.2017 8:29

RE: MIzernej Clanek

Boris 78.?.?.?

Reakce na 360995

nevieš čítať ? máš to tam napísané dokonca aj link je tam. Tak čo tu táraš

361006

13.11.2017 1:53

RE: MIzernej Clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 361006

Mily pane,
"Americka Psychologicka Organizace" neni zadna znama organizace ktera provadi pruzkum verejneho mineni. Zabehly zpusob je oznamit HODNOVERNOU organizaci a udaje o vzorku - tedy pocet dotazanych a techniku ktera byla pouzita.
Dnes si kdejakej kreten vycuca statistiku z prstu.

361016

16.11.2017 8:52

RE: MIzernej Clanek

Slíďák 78.?.?.?

Reakce na 361006

Vie čítať! LINK bohužel není totéž co ZDROJ. Link někam může vést (a většinou i vede) opět jen na čísi názor (interpretaci dat) s nejistou validitou a ne na původní data (jen ta jsou zdrojem). — Bohužel jde o široce rozšířený jev na většině webů (o diskusich ani nemluvě) a jeho frekvenci vidím jako přímo úměrnou míře manipulativnosti příslušného sdělení.

361058

14.11.2017 9:36

1/3

none 78.?.?.?

Reakce na 360995

Nu, nehochu, no pogovorim. Spíše budem sekundovat, pouze pro obecenstvo DO-vysvětlím. Stručně si řekl "A", dovol i to zanedbávané "B".

Kolik, jak mnoho informací máte všichni o DTJ a IT. Ne, nemám na mysli "aj-tí"... Pokud si jenom na minutu připustíš, že v tvém poli představivosti stojí 2ks dobytka, ajajajáááj.
Ne. Svět, i ty omýlané, kontroverzní (pouze na oko), média, vám představuji jednoho člověka, kterému byl dán obraz někoho, kterímu je "lautr vše u řiti". Dle nškolika vyjádření, pro pouhou část svých voličů i snad ano, opak je pravdou...

NIKDY, ani na minutu, si nemyslete o Trumpovi, že si nemůže dovolit slova, která vypouští...
Ty vole, vida ho, půlka mamrdů je venku........... a nekončí. To bych za něj osobně řekl sám. Obdobná "práce" probíhá v Rusku, jen tak, mimo slova a kontext. Svět se rád opáji slovy, aniž by hleděl na činy...

Z5 k DJT. Ne za prachy, ne kvůli idei, ne-e.
Opět, kdyby byl v rozhodné fázi vlastního života (a on by nesšetně krát ponížen, byl na dně, zde velkýýý pozor - nebýt otce, chcípne finančně, ne POSTOJEM, m.j.), vždy navenek vystupuje v roli pevného muže, občas cvoka (jak kdo chce a jak si situace vyžaduje.... doprdele fakt je v tonto podoben Zemanovi, heh) a KECÁ CO ON CHCE. V Americe ostatně může, proč ne, ale to je spíše smutné téma. On sám je někdo jiný... A radikálně.

Pro cvoky, kteří velebují pravici (jak v RF, tak v, prozatím, USA). Vy nikdy nebudete na své "hrdiny" plivat, ani nepoznáte jejich plnynulý přechod... Mají jich několik, jenom se zamyslet. Vnitřního i vnějšího nepřítele vám naservíruji každý den jiného. Ani to nepoznáte, jenom občas změníte pole, při holení se ráno vícekrát prolískáte u zrcadla, přebarvíte vlajky pomyslného "odporu" a jedem dál.
Odpor a nepřítele VY k životu potřebujete, ale ONI Vás pouze na čas, na moment, nebo v nejtěžších fázích jak kanónfutr. Tak VÁS přesně vidí.
A to je ta skutečná levice, který ve světe jaksi není, hraje si někdy někdo na ní, někdy jim z nasranosti hodíš témata, kterých se chytnou (cokoli, co mění např. sociální práva za lidská .- A K TOMUD DODÁŠ HMMM, TŘEBA HOMOSEXuÁLNÍ).
Ti nasranější přidají mezigenerační nenávist (v USA - Viacom, u nás stačí mediální židé Mádl a Issová, jinde zase něco, cokoli domáci). Hranici, ten přesah představuje až ISIL (ten dovoz all-exclusive je z 90% testosteron v té nejhorší podobě, ženy a děti tvoří 10), kdy až táto vize (teprve u ní vám zapíná představivost), vám nahání strach. Když člověk, kterému zůstane v Práglu špatně, upadne do hypoglykemie (řekneme, že nechce ŽRÁT ty "pražské, americké sračky"[mrknutí jedním okem] a statisíce lidí ho obcházejí, dokonce mají pindy o obtěžování obcházení, již mrtvého... Nooo, sila, rovna židočechům. Nebojte se, oni mají právě na toto území, samozřejmě bez vás, jiný kalibr...

361037

14.11.2017 9:42

2/3

none 78.?.?.?

Reakce na 360995

Jen pravdu můžete ochránit, no toto HP nelze, to je trochu jiný level a jiné chápání světa.

Pro ty malinko hloubavejší je tu jeden dotaz k doplnění znalostí.

- pokud si ve své omezenosti myslíte, že člověk nemůže říct v jeden den názor, který, k večeři, už sám o sobě protiřečí tomu, co tá sama osoba řekla u snídaně - NE, když vše vysvětlí. DTJ se o podobné scenáře minimálně pokouší. A už už se mu to málem daří. V americe NP, u nás? EEE, malinko přidat...

- je to rozený herec, s jedným velkým ALE. Všichni jeho voliči (zejména z řad lidí, kteří s hovnem a cárem oapíru přišli k bohatství... jednou, v jeden moment, vám veme vše a ještě díky vlastní tuposti tomu budete tleskat...), máte v něm svého bratra v boji.
No, na oko, on žádný boj, mimo média nevede. Nikdy nevedl.... NĚKOLIKRÁT vytrénovaný člověk, který MUSÍ sám a bez pomoci (ze strany otce pouze JEDNA VĚC, o kterou nežádál, srdnatě to dával naevo, již tenkrat vědel, že je vše sehráno...), obhájit své pády, plus jako mediální panák (OPĚT, vlastní otec ho od té role NEJEDNOU varoval), nakonec vždy obstál.Je mu u prdele, zda mu nějaký panák počechrá příčesek. Ať si myslí panáček své.
Cirkus si ještě myslí, že ho to baví. Nikdy ho to nebavilo, no on si sám řekl jednou klaun, tak navždy... jen "krapet" jinak. Bude dělat ze sebe cvoka, min, do té doby, než všechny vyháže od skutečných, nebo i pomyslných(...), mikrofonů, pozic, státního aparatu.
A vám všem jsou určeny kecy a podobné články... Uf,hodně málo potřebuje někdy človek k životu.

- ačkoli se zdá, že IT(opět viz. výše a tam prosím v tom spojení zůstaňte), je nějak v opozici se svým otcem - ani prd. Jednoduše v ničem a nikdy jinak.
Vše je dáno pouze tím, že sami místo činů hodnotíte kecy. Jo, no, ano, možná by část (tá část, která má psaní na povel), začala myslet (v rozsahu, který jen z podstaty je těmto figurkám dán..). Jak asi tito přizdi-pisálci hodnotí J. Osetii, Syrii, Krym... Hmmm, už se roztáčí kola, která se měla točit od ZÁKLADKY? Na víc nemáte...

Ten, kdo žádá pouze fakta, ponechá tyto cvoky, áááá samozřejmě ČT, mimo zájem, Jnak, také plní pouze historickou povinnost -- zapsáním do análu, ten vidí.
Tak k IT. Nooo, na rozenou češku se vymyká. Ona sama nechce a vyhýbá se superlativům (ve smyslu, že by každá jiná na "jejím místě" skočila na vše, slupla a vycucla i slupku od babánu - nejen...), prostě pevná pozice, která si sama připravuje cestu ke zbytku USA. S tím zbytekem se netrapte, to jsem napsal před 7 lety s dodatkém, že je obrovská škoda, připravit se o jediného, kdo by mohl pomoci - RF. Události jdou dále, odklonem od vlastní historie vůdce RF (ne nemám sil napsat Ruska), si to nemyslím.

361038

14.11.2017 9:47

3/3

none 78.?.?.?

Reakce na 360995

Nebude rozumné opomíjet IT, je krapet jiná než řeznice Balkánu, rozhodně není Hillary, v Rusku proklínana (áá bezdůvodně), cpaná do pozice ekstrasensa (hm, jen nerad, o skutečných se mlčí a NECHÁPU s čím mají Ruské "kolegyně" problém).
Ona vnitřně dá svoji nitro na plac, právě na RF spoléhá a senzitivní bezesporu je (tam to holky odhadly...). Budete ač tak, nebo jinak o ní slyšet více, než si sama možná přála. Za sebe, hodně štěstí, taktu a umu a energie, Ivanko.

Když někdo píše cokoli o Rusku, Americe v kontextu, v kterém jak už sám nadpis uvažuje, je...... a nyní zůstanu poprvé, slušný. Ten, kdo hodnotí slova a nevidí činy je sám o sobě karikatura, ten (a opět se s důrazem vracím nechtěne k RF), kdo nedohledá příčinu - následek, není hoden svého postu ochránce (2012, 2015..2017), Duchovno? Kdo ví, raději mlčí, stejně jako odmítla Ruská pravoslavná cirkev žezlo, které se ji poprvé bylo nabízeno Vatikánem. Po právu a s velkým umem, dala historické oprávnění Arménii.
Turecko se z to víte co, ale... na nikoho se nezapomíná. S Ergodanem, neb bez něj. Ten odběh je náčrt nejbližších události. Pro Evropu se nic nemění, dokud vládne Frau Merkel, ač si to kdo chce jak přebere.


Jen tak, když opět budete někoho hodnotit, zkuste lustrovat IT, nemyslím, že se toho bojí, a nahlédněte trochu dál do budoucna.
Naposledy, sám opět za sebe - kuuurva, ani ve snu by mě nenapadlo, že Rusko bude někdy potřebovat Ameriku, nu da i tak sluchilos...
Mám rád lidi v každém koutě, doslova. To jen, kdyby chtěl někdo opět "kádrovat".

361039

11.11.2017 19:11

bude výrazně hůř

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 164.?.?.?

Vloženo přes TOR. Zrušeno.

361000

11.11.2017 21:25

Omyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Bude ještě podstatně hůř. Až padne jen strachem, násilím a podvody krytý americký petrodolar doslova na drž.u, a to doba se rychle blíží, budou muset žít Amíci pouze za své. Jsem zvědavý, zda jim potom konečně dojde, kdo jejich pád z nebeských výšin do bažin způsobil a proč. Obávám se, že zase nic nepochopí a budou ze svého krachu vinit pod vlivem médií, tajných služeb a vydíraných či ustrašených politických loutek Rusko a Putina. Možná i Čínu, jen ne své nenažrané otrokáře a majitele, většinou chazarského původu.

361003

12.11.2017 10:58

RE: Omyl

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 361003

Nemusíte se obávat, můžete si být jistý. Proč ? Protože "kvality" populace jsou neměnné již tisíce let a mnohé byly vtipně sepsány v manuálu na fritování hlupáků , kterým to samozřejmě vůbec nic neříká. Hlupák zůstane zhlupákem, neb se tak narodil a ani lokomotiva v jeho oku s jeho hloupostí nehne. Výjimky potvrzují pravidlo. Pouze vyvolení mají schopnost nacházet v manuálu poučení. [oči v sloup]

»Proč vidíš třísku v oku svého bratra, a trám v oku svém nevidíš..?« (Evangelium podle sv. Matouše 7:3-4).

361009

11.11.2017 23:28

Statisticky vyznamna vzorka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

3400 respondentov z viac ako 300 milionov obyvatelov..imperialisti by se zaradovali kdy by videli jak mohou vypadat statistiky lidove demokraticke armady [smích]

361004

17.11.2017 15:23

RE: Statisticky vyznamna vzorka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361004

To je úplně stejné, jako když se televize prsí že její program sledovalo X set tisíc diváků. A přitom se prokecli, že píplmetry má pouhých ani ne dva tisíce rodin [velký smích]

361073

12.11.2017 15:06

Inteligence

jirik1 nci (zavináč) gmx (tečka) com 149.?.?.?

Průměrný pokles inteligenčního kvocientu, nárůst autismu a poruchy chování - znepokojující trendy v oblasti lidské inteligence a duševního zdraví byly pozorovány asi dvě desetiletí. Po vyloučení genetických faktorů vědci zkoumají chemické molekuly, kterým jsou moderní lidé trvale vystaveni. Zvláště tzv. Endokrinní disruptory hrají důležitou roli: Vědecký výzkum ukázal, že působí na lidský mozek ničivým toxickým účinkem a jsou zvláště nebezpečné pro nenarozené děti během těhotenství. Takzvané polychlorované bifenyly (PCB), které jsou obsaženy v prostředcích zpomalujících hoření a pesticidech, jsou podobné hormonům štítné žlázy a organismus je těmito látkami zmaten. To zhoršuje vývoj hormonů štítné žlázy a štítna žláza, tak narušuje vývoj mozku. Co ale tato zjištění znamenají pro budoucnost? Budou lidé mít stále nižší hodnoty IQ při konstantní expozici znečišťovani životního prostředí? A která řešení veřejného zdraví existují pro tento problém? Dokumentární film vychází z rozhovorů s vědci po celém světě a na základě dobře podložených výsledků výzkumu přináší do veřejného oka znepokojující jev.
https://www.arte.tv/de/videos/069096-000-A/umwelthormone-verlieren-wir-den-verstand/

361013

13.11.2017 16:41

RE: Inteligence

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 361013

Dále ftaláty, hormonální antikoncepce, antiperspiranty (obsahují umělohmotné mikročástice - kuličky na zalepení pórů) a jiná chemie, která se dostává do kontaktu s lidským tělem a životním prostředím. Dále hnojiva, pesticidy a herbicidy, GMO (geneticky modifikované organismy)... dále nesmyslné zneužívání životního prostředí - u nás např. známé lány řepky na biopaliva, přičemž na pěstování potravinových plodin naši zemědělci pobírají dotace za nepěstování a potraviny přitom dovážíme... odkud to vše pochází a přichází? Kdo to masivně používá a prosazuje za účelem vyšších zisků a bez ohledu na životní prostředí? Odpověď je jednoduchá - dnešní (čti "asociální a amorální"[mrknutí jedním okem] korporace a jejich psychopatičtí nedostatečně vzdělaní a neznalí "vůdci", toužící výhradně po absolutní kontrole a ovládání "svých" zaměstnanců a absolutní minimalizaci nákladů (a maximalizaci zisků) bez toho, aby alespoň trochu rozuměli procesům, které se snaží řídit a jejich souvislostem.

361025

14.11.2017 3:58

RE: Inteligence

coinageboy 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 361013

IQ v bile rase v USA neklesa - jsou tu stale velmi inteligentni a kreativni lide. Problem je statistika - kdyz si do mesta nastehujete vesnice tupejch Mexicanu a negru z Nigerie, prumerny IQ pujde dolu.

361035

Příspěvků: 17

11.11. 09:11 none  Last bong
11.11. 16:46 coinageboy  MIzernej Clanek
11.11. 19:57 libertarian  RE: MIzernej Clanek
12.11. 08:29 Boris  RE: MIzernej Clanek
13.11. 01:53  RE: MIzernej Clanek
16.11. 08:52 Slíďák  RE: MIzernej Clanek
14.11. 09:36 none  1/3
14.11. 09:42 none  2/3
14.11. 09:47 none  3/3
11.11. 19:11  bude výrazně hůř
11.11. 21:25  Omyl
12.11. 10:58 vyjímečné porušení omerty  RE: Omyl
11.11. 23:28  Statisticky vyznamna vzorka
17.11. 15:23  RE: Statisticky vyznamna vzorka
12.11. 15:06 jirik1  Inteligence
13.11. 16:41 kolemjdoucí2  RE: Inteligence
14.11. 03:58 coinageboy  RE: Inteligence

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 9

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 041 782,15 Kč

Poslední aktualizace: 15.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 307