Diskuze k článku

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

Příspěvků 47

25.10.2017 0:27

Zapomněl jste na knížete

Ludvík Jahn 37.?.?.?

Co to zabalil a převzal to Kalousek jde to s TOP 09 od deseti k pěti a kníže se možná stal i prezidentem kdyby jeho protikandidát nevyužil téma Benešových dekretů. I když je pravda že je zde oproti těm co vyjmenováte jeden rozdíl Schwarzenberg byl maskot (a Reagan nejspíš taky) skutečný šéf partaje byl už tenkrát Kalousek. Bartoš a Okamura na rozdíl od knížete mají ve svých stranách zřejmě (vnitřní poměry neznám) poměrně silné slovo.

360656

26.10.2017 23:09

RE: Zapomněl jste na knížete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 360656

Kníže by se stal prezidentem, kdyby nebyl tak nekonečně hloupý. Všichni věděli jaký je názor veřejnosti na Benešovy dekrety. Mohl chvíli lhát a těch pár rozhodujících procent, mu na to mohlo skočit.

Nelhal. Je hloupý - byl tolik zabraný do toho, jak léta bojoval proti dekretům, že zapomněl, že to bylo mimo světla reflektorů a teď jsou světla na něj naplno a pravdu říct nemohl. - Řekl ji.

Je hloupý, protože si myslel, že protože tomu jeho okolí pochlebovačů nepřikládá důležitost, tak tomu nepřikládá důležitost většina lidí a prostě si to řekl, protože si mele, co chce. Prachů má dost, myslí za ně jiní, co mu majetek udržují a tak v podstatě ničemu nerozumí. Nevedl voliče, nevedl nic. Byl to maskot. Pokud byste ho chtěli přizpůsobit nové situaci, tak jste si mohli vyměnit tenhle maskot za jiný.

360734

25.10.2017 1:43

gratuluji, že jste na to přišel :)

simonx 89.?.?.?

ale to opravdu není žádná novinka. Lidé se sociálně seskupují podle sympatií, protože jsou podvědomě přesvědčeni, že pokud naváží mimoverbální kontakt podmíněný vzájemnou sympatií, vytěží z tohoto kontaktu (rozuměj: sociální skupiny) více. Je to přeci logické. Pokud budete mít nějaký problém, řešíte ho nejprve s osobami blízkými a až teprve když vyčerpáte okruh osob blízkých, zabrouzdáte se do nejistých vod zbytku společnosti.

Podobně v politice. Zastupitelská demokracie nám byla podsunuta proto, aby vyvolala ve společnosti iluzi, že zastupitelé zastupují zájmy společnosti. Což udržuje systém při životě. Jednak vede k degeneraci zájmu společnosti o rozhodování z přirozených lidských důvodů. A jednak zastupitelé jsou geniální nepropustná zeď mezi centrem skutečné moci a společností.

Aby výše uvedené iluze fungovala, musí zastupitel navázat mimoverbání kontakt. Zkrátka, musí být schopen ve vás vyvolat iluzi, že ho můžete zařadit do okruhu blízkých, uvěřit mu. A aby toto bylo možné, musí použít veškeré dostupné prostředky, kterými byl lidský druh obdařen pro budování sociálních vazeb. Vítězí tedy ti, kteří jich jsou schopni použít více a lépe. Charisma lze tak vyložit jako schopnost prvoplánově zaujmout. Zkrátka nemůžete z něj nebo z ní spustit oči. Všimněte si, že vůbec není podstatná ona verbální část komunikace. S tou se mozek popírá až o jednotky i desítky sekund později.

Tyto principy fungují u seznamování všeho druhu, v teamové práci, i zde v politice mezi lidmi, kteří se fyzicky třeba nikdy nepotkají. Jak ostatně přesně vystihnul Plesl v noční novinářské debatě na CT24 v den po volbách: kdybych si sednul u kafe se Sobotkou, neměl bych si s ním vůbec co říci. Ale i když s většinou toho, co Okamura hlásá, nesouhlasím, vydržel bych s ním sedět klidně dvě hodiny, protože vím, že by to bylo pořád zajímavé.

Problém je ale úplně jinde. Zastupitelská demokracie je protimluv. Podvod. Lidé od nepaměti vědí, že svěřená moc jednotlivci korumpuje a obrací se proti nim. Přesto znovu a znovu tuto moc svěřují jednotlivcům.

Je zajímavé, že společnosti, kde míra mentálního nebo jednodušeji inteligenčního dumpingu dosahuje velmi nízkých hodnot, spějí k přímé demokracii, protože zastupitelská demokracie se tam již zcela vyčerpává (typicky: Singapur, Thaj-wan). Teoretici hovoří o pomyslném levelu "3" (tedy jeden nadprůměrně nadaný jedinec "živí" 3 méně obdařené), který jasně koreluje s výsledky dlouhodobých inteligenčních a vzdělanostních studií ve školství (PISA). A naopak - zastupitelská demokracie selhává u systémů, kde je level vyšší než zhruba 7. V těchto systémech je již tak veliká odloučenost, anonymita mezi těmito svěma částmi společnosti, že ani jedna nemá zájem o udržení dlouhodobé rovnováhy. Spíše uvažují - po mě potopa.

360660

25.10.2017 1:43

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

simonx 89.?.?.?

Reakce na 360660

V těchto systémech se proto nedaří zastupitelskou demokracii prosadit, ani udržet. ČR má po 27 letech budování kapitalismu level asi 6, dokonce jsem zaznamenal i 6,5. Proto nadaní mizí za hranice. Nemíní být solidární svým intelektem.

360661

25.10.2017 8:23

RE: gratuluji, že jste na to přišel :) - že ON na to přišel :)

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360661

Výborný příspěvek. Přitom si stačí prostě přečíst Farmu zvířat. A k tomu přidat PSM.
Jenže , kolik čtenářů skutečně rozumí obsahu a dokážou pro sebe vyvodit závěry ? Nejspíše jen ti mimo dvě sigma napravo, a to nestačí. Farma zvířat II.

360665

25.10.2017 14:10

RE: gratuluji, že jste na to přišel :) - že ON na to přišel :)

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 360665

To sedí. Dementi volí podle cizího ksichtu. V osobním životě to ale nedělají, nepřežili by den. Tuhle diagnózu zvířata neznají. Nigdy by je to nenapadlo.

360681

25.10.2017 10:02

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 360660

Občas se stane, že příspěvek za článkem je kvalitnější, než samotný článek. Není to moc často, ale stává se. Uvažuji, že bych z toho udělal vlastní článek, je to příliš dobré na to, aby to zůstalo potopeno tady. Pokud chcete ještě něco doplnit nebo být publikován pod skutečným jménem (a myslím, že byste měl, není se za co stydět), ozvěte se mi na email.

360670

25.10.2017 20:24

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Barbora Koukalová barbora (tečka) koukalova (zavináč) mafra (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 360670

Jsem autorka článku a líbí se mi, jak jste to pojal a že vás to donutilo k zamyšlení. Samozřejmě text neobsáhne všechen vzorek ženské populace, jedny říkají, že je Bartoš asexuální, druhé zase že je to sexy sympaťák, článek je spíš psán jako komentář z mého osobitého pohledu a NEVOLIČKY Bartoše, respektive Pirátů, to je možná taky důležité. Bylo by ale zajímavé sledovat, jak by se volba voliček proměnila, pokud by strany vedly jenom ženy. Já osobně ženské lídryně stran jaksi vypouštím, nevyvolávají můj zájem. Angela Merkelová je mi přímo protivná, na druhé straně Theresu May obdivuji, ale jako ženu, ne pro její politické postoje, ty jsou mi vzdálené a nejsou pro mě ani relevantní. Osobně si myslím, že podprahové rozhodování voliček by mělo být nějak odborněji zpracováno. Nebo možná už je? Já se k ničemu takovému nedostala.

360694

25.10.2017 21:09

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Barbora Koukalová 89.?.?.?

Reakce na 360694

A ještě dodatek k tomu Ferimu - já jsem ho nezmínila, protože není pro mě důležitý, ale za sebe naprosto souhlasím s tím, že charisma je u něj nula. Nemá ty "koule", no [smích] Vlastně mě dost se*e.

360697

26.10.2017 1:13

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 360697

Barboro, oficiálně veřejně vás zvu na kafe. Co by na to?

360699

7.11.2017 21:56

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Barbora Koukalová 89.?.?.?

Reakce na 360699

Pardon za pozdní reakci, jasně!

360942

26.10.2017 23:16

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

John 37.?.?.?

Reakce na 360697

Doufám, že se nepletu, ale Feri je požehnání, pro všechny mimo topku, protože ji dorazí. Je to pitomoučkej svazák, kterej se ztrapní tak nějak samospádem, jen co zmizí opojení mládeže z toho, že někdo jejich věku (tedy jako oni) se dostal do parlamentu a uvědomí si, že je to vlastně jen další blbec, jako ti co znaj z jejich třídy a nemají rádi.

360735

16.11.2017 7:53

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Slíďák esalix (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 360697

Trochu opožděně, ale nedá mi to. Paní Koukalová, všimla jste si, kolik sympatizantů Feriho současně vyčítá Okamurovi jeho „šikmé oči“? Mohlo by to být zajímavé téma k hlubší analýze.

361055

27.10.2017 4:57

Editore!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360670

Občas se stane, že našim zvráceným představám fandí někdo mnohem "vědečtěji" než my sami. Jsme tím tak dojati, že nás opouští i mateřský jazyk. Jako editor se nemáte vymlouvat na chybu. Hlavně byste si ten vlastní výpotek měl alespoň třikrát po sobě přečíst, než to pustíte čtenářům, opouštějí totiž Zvědavce ti, co myslí vlastní hlavou a nedělají Vám jen fanoušky. Že se Vám volební výsledek nelíbí, na to máte právo. Jako myslitel jste nejspíš před volbami udělal málo nebo spíše nic, co bylo potřeba aby volič hlasoval v souladu s Vašimi představami. Ale to neznamená, že byste nutně musel uspět, i kdyby jste měl pravdu. Vesmír je mnohodimenzionální, neboli cesty Páně jsou nevyzpytatelné, a volič není takový jednorozměrný kašpar, kterého jste právě v článku vykreslil, abyste si dokázal, že problémům, které stojí před námi všemi, rozumíte právě jen Vy, a voliči, kteří hlasovali jinak jsou vedle, svedeni jakýmsi charismatem.
PS:
Pro méně zdatné češtináře:
>že bych z toho udělal vlastní článek,
znamená, že to bude ve výsledku Stworův článek s využitím diskusního příspěvku, ne jak bylo myšleno, že to bude otištěno jako samostatný článek.

360739

25.10.2017 11:24

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360660

Lidi volí ne na základě rozumové úvahy, ale na základě pocitu.
Lidově řečeno: lidi volí podle ksichtu.
To je zjevné už od 90. let. Havel i Klaus zvoleni na základě ksichtu.
To není žádná novinka. Ani to, že psychopat je schopný velmi přesvědčivě simulovat libovolnou emoci.

Ale kdo dokáže popsat čím KONKRÉTNĚ nudný koktavý Babiš s odstávajícíma ušima, charizmem mokrého hadru,mlčící nebo plácající totální nesmysly zpitvořenou českoslovenštinou dokázal zaujmout davy, to je teprv machr.
Obávam se, že ten kdo to dokáže konkrétně a přesně popsat, sedí v mediální agentuře a bere za svoje poradenství milióny (dolarů).

A nebo je pravda, že jsme podprahově ovlivňováni neznámými technickými prostředky.

360673

25.10.2017 18:17

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Josko 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 360673

Zeptejte se spíše žen, jak hodnotí Babiše. Já jsem to udělal a spadla mi brada.
Mimochodem, mám podezření, že udělení volebního práva ženám nebyl ze strany mocných ústupek, ale promyšlený tah. Pamatujete na voličky Klausovy kravaty?

360690

25.10.2017 19:04

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360690

Příspěvek zrušen, vložen přes proxy.

360691

26.10.2017 10:56

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 360690

O tom nic moc nevím. V mém okolí se vyskytovaly spíš voličky havlových psích očí (nebo čím ty ženy vlastně zaujal). Dokonce mi jedna řekla že klaus mluví jak teplouš. Takže vážně nevím.

Mám podezření že ženy volí buďto mateřským instinktem nebo naopak kopulačním instinktem. Kdo se nevejde do jedné z těchto kategorií, ten si u nich neškrtne. A vlastně ani nevrzne, však to znáte.

360713

26.10.2017 23:31

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

John 37.?.?.?

Reakce na 360673

Já vám to klidně řeknu.

Babiše volili lidi na práci a on jim 4 roky předváděl, že pracuje.

V tom je jeho charisma. Jde totiž o to, že to co předváděli ostatní, se ukázalo jako hezké žvanění děvkaře, za kterým nic není vidět a on předvedl aspoň v těch financích, že něco udělá. - Možná se tím jen šikovněji chlubil, ale to je jedno.

U koho chcete, aby byl nudný? U svého bankéře, u svého účetního, u svého zubaře, u doktora, co vám má operovat dítě.

Divadýlko a vzrušení chcete v divadle, u televize, u filmu, na koncertě, při svádění. -

Okamura předvádí vlastenectví, ale o život nám nejde v rozmezí příštího měsíce, ale výplatu musíme nosit domů už teď. Proto Babiš. - Okamura mít taky nějakou ekonomickou vizi, tak boduje víc. Babiš je chytřejší než kníže, tak neřekl, nikdy nic pořádného o svých názorech na kde co. Tak nikoho moc nenasral a nikdo ho nemůže chytat za slovíčko.


Dredaře volila povrchní mládež co prchla od topky a zelených. Pokud budou volby i za 4 roky, tak budou dost možná už znechucení i jím. Asi jako byla generace jejich rodičů znechucena všema těma oblíbenejma hercema a zpěvákama v politice.

360736

25.10.2017 12:29

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360660

Prima demokracie je nejspis jeste vetsi podvod, nez ta zastupitelska. Predstavuje jeste vyssi uroven prumerovani hlasu, nez ta zastupitelska. Tudy cesta nevede.
Reseni je v pozdvizni skolstvi a durazu na profesni kariere. Jinymi slovy nemuze se dostat do vedouci pozice nekdo, kdo skace z vetvy na vetev podle vetru, a jenom slizuje smetanu, tam, kde je.
Prumerovanim se take zakryva fakt, kdo na spolecnosti vydelava, a ze bychom nemeli zit na dluh. Je jen logicke, ze kdyz spise slouzime systemu jako otroci, tak na nej nemuzeme mit vliv. Museli by jsme mu prestat slouzit a nabehnout na alternativni mechanismy. To je ale hodne tezka, slozita pozice, skoronikomu se do ni nechce, i kdyby do v dusledku mohlo byt vyhodnejsi. Je to jako stavet dum za deste.
Babis podle mne uspel proto, ze se nechova extremisticky a neni uplne hloupy. Pak se nechova prilis jako exhibicionista a navenek nerozhazuje, umi udrzet firmu. Proto se spoleha, ze v techto casech udrzi i republiku. Prijeti Eura jinak neni nic moc, zvysi to ceny bez umernych garanci.

360676

25.10.2017 16:31

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

hc 90.?.?.?

Reakce na 360660

To je teorie jak od Vojty49... Podle téhle logiky jediný člověk na světě, ten nejchytřejší, "živí" všechny ostatní.

360685

25.10.2017 4:35

Salto nepomohlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Snad příště.
Byl jsem volit, žádné charisma mne neoslovilo, volil jsem tzv. menší zlo. A to bych mohl volit i ty vaše idoly, jenže mně u nich většinou chybí přirozenost. Vesměs špatní herci, kteří se snaží vecpat do role. Těm bych nehodil ani desetník do klobouku, natož se převlíkl z pracovního, jel autem k volební místnosti (celkem 6 km), a lístek s jejich jménem vkládal za plentou do orazítkované obálky...
I jen hrát dobře (vybranou) roli vyžaduje duši s plamenem (jiskrou), to nejde naučit. No a pak jsou velmi potřeba předchozí výsledky, pro mne "nepopsaný list" nemůže proklouznout hned na prvním místě kandidátní listiny. Plkálistů jsou totiž tuny, u nichž si člověk nemůže být jist, jestli tu svěřenou moc budou vůbec schopni samostatně (bez nápovědy) uchopit a přiměřeně použít.
Z některých Vámi uváděných charismatiků se mi dělá spíše šouflo.
Není to přírodou, lze se i vypracovat od počůrávájícího se ošklivého káčátka až do státnické pozice, ale tvrdou a poctivou prací, především na sobě. (Fitko ani kavárna či hulírna nejsou hlavní pracoviště.)
Neokouzlitelný volič.

360662

25.10.2017 7:52

Zločin a trest - zabudnite na Raskoľnikova

Lubosmat 212.?.?.?

Románová postava Dostojevkého sa vnútorne zožiera svojim zločinom, ale ľudia z mäsa a kostí majú obranné mechanizmy, ktoré ich pred vnútornými „pochybami , výčitkami, svedomím, či ako sa tomu hovorí“ chránia.

Judáš je v ponímaní mravnosti tohto sveta extrém, však nezabil, len zradil, a zradil predsa pre peniaze – SVÄTÝ GRÁL kresťanského sveta, judaizmu, sionizmu, kapitalizmu .... to sa dneska nerobí.

Nevina je filtrovaná Makiavelistickým prístupom, ak ma pri mojom „konaní“ neodhalia, neobvinia a nedokážu mi nejaké porušenie „zákona“ som ako ľalia.
Ideál je, keď som tak „mocný a bohatý“ že som prakticky mimo jurisdikcie systému z ktorého ťažím a profitujem , ale to už sme v rovine nadnárodnej politiky.

Najväčšie bohatstvo a moc súčasného sveta vychádza predovšetkým z podvodu a vojny, kde v konečnom dôsledku je neschopnosťou systému reagovať v reálnom čase na zločin, premlčaním potvrdená ich legalizácia.

Trest je len ilúzia v ktorú chceme veriť, a preto dúfame, že „Božie mlyny melú pomaly ale isto“, lenže opäť pripomínam, že sme ľudia z mäsa a kostí a naša „astrálna“ duša po ukončení pozemskej púte bolesť a utrpenie cítiť nebude, jedine ak budeme opäť veriť v uvrhnutie „duše“ do šialenej dimenzie absolútnej samoty, taký je odkaz v knihe smrti.

360664

8.11.2017 4:15

RE: Zločin a trest - zabudnite na Raskoľnikova

favela 203.?.?.?

Reakce na 360664

Ale spise Raskolnikov si vytvari Logickou Konstrukci , kterou stavi, ale na zaklade zla a zlocinu. Ve smyslu "kdyz ja tu babu odstranim , oloupim, penize pouziji na sva studia a tim /na rozdil od ni/ prispeji velkou merou k velkemu dobru spolecnosti".. Neco na ten zpusob...
Machiaveli uz primo dokazuje pomoci chytrych rad , jak se dopracovat vselijakymi klickami, intrikami do popredi cela spolecnosti a k hmotnym ziskum , ale to cele i kdyz dnes popularni neslibuje nic dobreho...Ze by s tim , dotycny prestal , kdyz dosahne sveho je nepravdepodobne..Po zkusenostec s nekonecnou chamtivosti , ktera naopak jeste pathologicky vzrusta az do vselijakych katastrof..
Dnes jsme , myslim jiz ve vyvoji zase tam , kde moc ma stale vice prostredku k totalnimu ovladnuti spolecnosti bez omezeni a pomoci hrozeb a nasili.. a na ostatnim nezalezi...A pak se zase prijde na to po velkych tragediich , ze zalezi..
.A to cele zacne znovu.
Zlo je velmi schopne, umi manipulovat , organizovat velice uspesne a s trpelivosti budovat obrovsky , zdanlive vsemocny system , ale najednou se to vse zlomi do trapnych chyb a spatnych nasledku..
Dobro ale paradoxne casto se zlem spolupracuje. Napr. Nekdo prijde a pomuze rodinne , ktera se octla v tezkych problemech. Tim vsichni zjisti , ze dobro je mozne rozsirit a vybudova pro celou spolecnost.....
A prijdou takovi Leninove a Hitlerove ...A reknou , jo vsichni se budeme mit uplne dobre , akorat musime odstranit tamhle ty..
.A je to zase zpatky u Dostojevskeho...A dalsich.
Napr . sex dnes vypada jako program a idelogie nejake nacisticke strany a slysime to denne s vyhruznymi a agresivnimi hrozbami a cekame , ze se brzy zacne zatykat a veznit v koncentracnich taborech ..
.Kdyz obcan zustane normalni, neprizpusobi se , navzdory vsi propagande...
Jinak Lidska prava mensin , nejsou nic jineho nez zase dalsi Antisemitismus ...
Soude dle totoznych zenichu Ivanky Trump a dcerky Hillary , da se usuzovat kterym smerem vitr tam fouka a nejen vitr ale prospech a kam se bude stafeta moci nad nami predavat...A kteri se jiz narodili s miliardami ..
.Na bankovnich uctech..Ktere jsou podminkou uspechu...A za ktere si koupi sluhy a vse potrebne ceho se jim viditelne Nedostava.
Napriklad hledat spinu na Hillary, pred volbami nebylo zrovna nejlepsi..
.Toho uz meli dostatek ...Ale ukazali , co jsou...

360944

25.10.2017 11:19

Jsem rád, že

martin bares 46.?.?.?

pan Stwora na tento zajímavý článek zareagoval.

Není to věc ale neznámá.

Do institucí na viditelná místa jsou dosazování úspěšní idioti. Např. Slavný fotbalista Platini do FIFA - a pak nějak unikne, že FIFA, konkrétně pan Blatter, jede ve skandálu úplatků miliard (!!!) eur. Televizní práva a kdo zrovna je na hříšti, to není za pár korun. Zameteno v podstatě pod koberec.
Kateřina Neumanová místo pruhovaného teplákového dresu, spolu s panem Hasilem (poslanec za ODS kdysi, v době konání mistrovství v klasických disciplínách ve Vesci u Liberce fungoval jako "pověřenec" Topolánka a tehdejší ODS vlády pro danou věc, nikdy nebyl vyslechnut a dotazován), dres povinně dres nenosí a nebudí se na budíček pro kriminálníky, ale působí a škodí dále, už jen tím, že se volně pohybují.

Je totiž jedno, zdali jde o člověka v čele instituce, strany, rozeného vůdce (pan Bartoš), či mediální hvězdu, která se proslaví v biathlonu či snowboardingu a je kamsi posunuta, aby konala.

Jejich působení je stejné škodlivé, protože: Jejich schopnosti a jejich charakter, jsou dvě rozdílné věci.

Proto panu Stworovi za článek děkuji a článek od paní jsem si vytiskl a dávám dál a upozorňuji na něj. A jsem rád, že místo ekonomických řečí dostala slovo psychologie. O tu jde mnohdy především.

360672

25.10.2017 12:18

ženy milují bezohledné sebevědomé gaunery

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Toho si v mládí na diskotéce všiml kdejaký adolescent a hrozně se tomu divil.
Jak to, že všechny holky letí na takového povrchního pozéra, drzého, primitivního a na ty jeho naprosto stupidní kecy ?
A jak to, že tady sedí chytrý kluk, který zajímavě a inteligentně hovoří a poslouchá ho jen jedna ošklivka?

Ono totiž vůbec nezáleží na tom CO říkáte, ale JAK toříkáte. S dostatečným sebevědomím a drzostí vám lidi sežerou i naprosté nesmysly.

A není pravda, že se to nedá naučit. Vždyť o psychopatech je známo, že dokážou lidi zaujmout svým neuvěřitelným charizma, které je ale zcela falešné a lživé.

Jako příklad můžu uvést třeba i Ivana Bartoše. Kde bylo před 5 lety jeho charizma a jeho volební výsledek? Pamatuju si že jsem ho viděl v TV v karlovarské předvolební debatě. Takový tuctový dredař kterého denně potkáte na ulici jak somruje po kolemjdoucích cigáro. A pak jsem ho poslouchal, hele vždyť ten člověk rozumně a zajímavě mluví. Ale nic víc.

A v čem je ten rozdíl dnes? Vždyť je to pořád ten stejný Bartoš? Navíc starší, vypelichanější, umaštěnější, na pohled odpudivější. A navíc arogantní a ulhaný. Přesto se dostal do parlamentu.
Podle mě mu někdo zaplatil hodně drahou mediální agenturu (soros?) a vycvičil ho jak má vystupovat. Žádné logické argumenty a fakta. Jen primitivní hesla typu "Pusťte nás na ně!" a sebevědomé až drzé vystupování.
Neviděl jste Český sen, kde agentura naučila vystupovat studenty filmařiny jako profesionální byznysmeny a všichni jim to žrali?

Ženy prostě milují drzé bezohledné gaunery a ne diskutující logické intelektuály.

360674

26.10.2017 22:50

RE: ženy milují bezohledné sebevědomé gaunery

John 37.?.?.?

Reakce na 360674

Ženský nemilují ani tak sebevědomé gaunery, ale alfasamce.

To gauneři taky často bejvaj ale jsou i kladní alfasamci.

Ženy logicky diskutující intelektuály nemohou jaksi sledovat v jejich logice. Vlastně ani chlapi často ne. - Jak chcete logicky posoudit logickou argumentaci někoho, když nemáte znalosti logiky a nemáte šajnu o čem je řeč.

Budete posuzovat podle zjednodušených sloganů, podle toho, jak se kdo tváří sebevědomě, podle tomu, komu věří vaše okolí, podle toho, co mu odpovědí jiní na jeho slogany.

Knížepán v lavici poklimbával a před ním se mu posmíval budoucí president a ještě se otáčel, co jako knížepán, ten dál spal a všichni se smáli. - Knížepán si pak vypomohl všeshazujícím sloganem, že když se říkají blbosti, tak spí. - Tím řekl canc, na kterej nikdo jiný neměl vtipnou odpověď - no a pak po létech prohrál prezidentské volby, protože na Zemana něco takového neplatilo, Zeman vše sledoval pozorně, tam kde měl knížepan jeden univerzální canc Zeman měl plno nastřádaných odpovědí více k věci, jasných a vtipných a knížepán u voleb pohořel i se svou 25 letou mediální poradkyní vyškolenou v USA, protože ona mohla mohla poradit jen kecy z příručky, protože neměla to hlubší pochopení, co přichází jen lety.

Rath a Kalousek byli skvělí řečníci. Oba dělali ty samé řečnické věci a když mluvil Rath tak i když jsem s ním souhlasil logicky, tak jsem obdivoval, jak to podal řečnicky. - Proto ho taky odstranili. Báli se ho.

360733

25.10.2017 12:22

Jidovské hejble nastrčených přerozdělovačů zabukáčů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Psáno přes proxy. Zrušeno.

360675

25.10.2017 13:26

Česká společnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

V devadesárých letech minulého století jistý indžinýr Zeman z prognostického ústavu UVKSČ na veřejných sdělovacích prostředcích tvrdil po "sametovém převratu KGB v čechách", že třetina českého národa jsou debilové / diagnoza /, a každý sedmý je alkoholik nebo jinak psychicky postižen, a varoval před poskytnutí moci ve státě takovému v podstatě duševně nemocnému ksindlu . To se ještě psychiatrie tehdy jmenovaly psychiatrie, v nich hospitalizovaní pacienti psychopati nebo prostě blázni. Od dob "převratu" uteklo už víc než čtvrt století, jistý indžinýr Zeman z prognostického ústavu KSČ se stal prezidentem, a psychiatrie se dnes již dávno nejmenují pr sychiatrie, ale Ústavy duševního zdraví národa. Odborníci z těchto ústavů dnes veřejně připouštějí, že v české společnosti se pohybuje volně 70 - 80 procent hospitalizovatelných psychopatů, protože v Ústavech duševního zdraví národa na ně není potřebné místo ani perzonál. Ani psychopata dnes již nemůžeme jen tak nazvat psychopatem, protože zejména, když je to na něm v některé jeho vysoké politické nebo veřejné či jiné vedoucí či řídící funkci na první pohled vidět, protože by se mohl právem cítit diskriminován.

Demokracie se v čechách dostala do slepé uličky, protože menšina ještě zbylých normálních lidí by měla vlastně podle demokratických proincipů respektovat většinu psychopatů. Být psychopatem je dnes tedy normální, a zbylí kdysi označovaní normální, se zřejmě začnou brzy hospitalizovat v ústavech duševního zdraví národa, protože jako menšina se tam na snadněji vejdou. Daleko horší než psychopati veřejně známí, a viditelní každý den jsou ale dnes mzi námi již pomalu vymírající dvě generace privatizačních zlodějů, které uvádějí k moci ve státě své potomky, a určují je jako dědice svých nakradených majetků . Je absurdní, že tito potomci budou mít samozřejmě své zděděné nakradené peníze již naprosto legálně.

Vedení společnosti pomocí například zločinci nastrčených poslušných a zkorumpovaných loutek, které si v podstatě nesvéprávná většina "demokraticky" buď zvolí, a nebo tan jsou dosazeny zvrchu tiše bez jakékoli volby nějakým nenápadným zákonem, jsou již dávno popsány v literatuře. Je zajímavé, jak se zločinci většinou ještě z dob takzvaného "socializmu" ohánějí třeba mandátem, který dostali ve volbách "od lidu". .........pokračování...

360677

26.10.2017 10:33

Hoschl - český (pejzatý) doktor Mengele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Reakce na 360677

Psáno přes TOR. Příspěvek zrušen.

360710

25.10.2017 13:29

Česká společnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

...pokračování...

Chápu třeba jistého více než sedumdesátiletého dochtora který se ve sdělovacích médiích objevuje ještě občas na atypicky fialových snímcích, že když "zprivatizoval", /protože on nekradl !!/, uchýlil se na venkov, kde dožívá v relativním blahobytu, a čekaje na infarkt, se reprezentuje svou o dvě generace mladší manželkou ve vaně , a svým vesnickým snobstvím a gurmánstvím, které dokonce popisuje ve svých románech. Je však zajímavé sledovat karieru "lidem přímo zvoleného" našeho bývalého nejvyššího prognostika UVKSČ. Pokud by měl být teoreticky každý volič svéprávný a nezávislý, což dnes veřejně vyvracejí i odborníci z ústavů duševního zdraví národa, dalo by se říci, že byl vlastně zvolen do své funkce psychopaty, a když ano, bylo to skutečně legální ?

[velký smích]

360678

25.10.2017 13:45

Bartoš - opak mužnosti

Fruník 185.?.?.?

Udělal jsem miniprůzkum mezi ženami a ani jedna neoznačila Bartoše za něco přitažlivého. Převládala charakteristika jako antichlap, fetka a popření maskulinity. S ženami to tak zas zoufalé nebude.

360679

26.10.2017 18:35

RE: Bartoš - opak mužnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 360679

A Tebe označili za 100% chlapa, ne

360724

26.10.2017 22:22

RE: Bartoš - opak mužnosti

John 37.?.?.?

Reakce na 360724

To, co ženy říkají a co skutečně udělají jsou dvě různé věci.

Když někdy zaslechnu holku, jak říká, že by nikdy nemohla XY, tak to taky může znamenat, že se na to mentálně připravuje, ještě se toho bojí, ale už to skoro je.

360732

25.10.2017 14:51

v literatuře jest již vše - citace:

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Rodinné vzorce Evropanů a Afričanů

V tropickém africkém klimatu záleželo přežití spíše na sběračství
než na lovu. Hojná vegetace a velké množství drobné zvěře poskytovaly mnohem větší zdroje potravy, než jaké byly v severském
podnebí. Africká matka mohla nakrmit sama sebe a své dítě i s malou
pomocí otce. Když přišly pěkné podzimní dny, obyvatelům tropů nic
nebránilo v tom, aby leželi na lůžku z listí a uspokojovali s partnery své sexuální potřeby, ale na studeném severu by takové požitky ovlivnily přežití v následujících zimních měsících.
Na severu přežili ti, kteří lépe ovládali své sexuální a jiné potřeby okamžitého uspokojení. Když přišly krásné teplé dny, museli využít drahocenný čas a dobré počasí k přípravě na extrémně náročné zimní dny, které přišly později. Když nastaly osudové měsíce se špatným počasím, museli si jídlo dělit, aby zahnali hlad.
V prehistorické Evropě záleželo hospodaření na několika základních
zvířatech. Nejdůležitější byli pravděpodobně mamuti a různé druhy
jelenů a sobů. Dnes vyhynulý mamut byl největší zvíře, které kdy
chodilo po Zemi zároveň s člověkem. Velké, chlupy porostlé zvíře
přizpůsobené nízkým teplotám Evropy a severní Asie, které bylo
zhruba dvakrát větší než velký slon africký, s obrovskými kly, dokázalo snadno zvednout váhu odpovídající malému automobilu. Ulovení takového zvířete vyžadovalo technologicky efektivní zbraně, stejně jako účinnou skupinovou spolupráci a plánování. Většina prehistorického hospodářství spočívala na produktech získaných z mamuta.
Maso a tuk, silné kůže na oblečení, boty a obydlí, kosti a šlachy na nástroje a zbraně, olej do lamp, orgány používané na provazy a nádoby – mamut poskytoval tohle všechno a ještě mnohem víc. Samozřejmě, že lovci byli výhradně muži. Totéž platilo pro jeleny a ostatní zvěř.

Jelikož potrava pocházela spíše z lovu než ze sběru, ženy a děti byly na mužích velmi závislé. Muži byli zároveň závislí na ženském připravení a zpracování úlovku, stejně jako shromažďování zásob pro kmen, což byla práce, která se dala vykonávat zároveň s péčí o dítě.
Kdyby měl muž náhodný sexuální kontakt s několika ženami a pak
je opustil i s dítětem, jejich šance na přežití by se výrazně zmenšila.
Dr. Edward Miller z University of New Orleans se tímto konceptem
zabýval ve svém převratném spisu "Otcovské zaopatření versus
mateřský dohled v lidských populacích" . Když zůstala v těchto
dobách rodina bez otce, ostatní se s nimi o lov podělili, ale dostali pravděpodobně najíst až jako poslední. Kdyby měl muž více partnerek a spoustu dětí, bylo by pro něj obtížné postarat se o ně, dokonce i kdyby se o to snažil. V Africe, protože se ženy o sebe a děti postaraly, nebyly pevné vazby s muži a jejich podpora pro přežití tak důležité.
Ve sku...Automaticky kráceno

360682

25.10.2017 14:52

jelikož to považuji za důležité - pokračování :

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Ve skutečnosti mužské vazby, empatie a čas strávený se ženou a dětmi snižuje mužskou příležitost spojit se s více ženami. Byl to environmentální a sociální systém odměňující mužskou sexuální agresivitu a nevěru. Evoluční úspěch pro africké muže znamenal okamžité uspokojení svých vlastních sexuálních pot%eb s tolika ženami, s kolika to bylo možné. Tak byly podporovány mužské geny, směřující k sexuální dominanci, agresi a geny prospěšné v zápasu, který přicházel v důsledku intenzivního boje mužů o ženy.
Biologové nazývají strategii mít jen málo potomků a zároveň velké
rodičovské investice „K“ strategie, a strategii mít mnohem více dětí, což pochopitelně doprovází mnohem menší rodičovská investice
do jednoho dítěte, „r“ strategie. Tropické klima Afriky podporovalo
mužskou r strategii a zvýhodňovalo muže, kteří se jí řídili. Protože ženy zajišťovaly obživu, efektivní reprodukční strategií muže bylo stát se otcem tolika dětí, kolika jen bylo možné, protože tak měli nejvíc šancí, že jejich geny přežijí.
Kdyby byli muži ve tvrdém a na zdroje omezeném prostředí studeného
klimatu otci mnoha dětí s mnoha ženami, pravděpodobně by se o ně
nebyli schopni postarat. Bylo by dost dobře možné, že by o ně přišli o všechny. Muži žijící v páru s méně dětmi mohli samozřejmě rodině poskytovat více péče, což zvyšovalo šanci na přežití o mnoho procent.
Evropské prostředí tedy podporovalo K reprodukční strategii.

(konec citátu , D. Duke Moje probuzení , str. 123, 124)

co se faktoru "r" týče v souvislosti s volbami, tak samicím se zachtělo po "r" strategii , protože je jim to programováno 50 televizními stanicemi, 20 rádii, stovkou časopisů a novin, hádejte 2x kým, dějiny jsou výhradně rasovou otázkou, kdo vyhraje - bere celou planetu

a každý s IQ nad 70 vidí , co to tedy znamená ten import a africkými mentálními vzory, app. usa do toho spadly před 300 lety a už se z toho nikdy nevzpamatují,
ale komu není rady - tomu není pomoci
[pláč]

360683

25.10.2017 19:16

RE: jelikož to považuji za důležité - pokračování :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 360683

USA před 300 lety do ničeho nespadly. Až do 60. let byl vztah/sex s černochem pro 99% bílých žen a dívek něco jako vztah/sex u nás s cigánem. A dodnes to v americe není tak horké s mezirasovým křížením. Oni tam totiž vidí co jsou černoši zač už od dětství.

Jinak jsou na tom evropské blbky, z etnicky homogenní bílé společnosti. Ty viděly černocha jen v televizi a tak si to můžou romantizovat. Pochopí to, až s několika černými kukačkami budou marně hledat spolehlivého náhradního tatínka (=blbce). Ale to už bude pozdě.

Co mě ale mnohem víc zaráří, je na západě běžné randění bílých chlapů s černoškami. To už jsou zápaďačky opravdu tak nesnesitelné, že utíkají k bubačkám jejichž matky ještě v sobě měly respekt k muži? Jak si to jinak vysvětlit?

360693

26.10.2017 10:38

RE: jelikož to považuji za důležité - pokračování :

vesničan 147.?.?.?

Reakce na 360683

V té rozmnožovací strategii dávných Evropanů hrálo velkou roli chladné klima s nedostatkem potravy v zimním období, což výrazně tlumilo rozmnožovací apetit. Navíc na severu Evropy je v zimě polární noc a nedostatek světla v zimním období vede k dočasnému vymizení pohlavního cyklu žen, takže např. u Eskymáků je narození dítěte bráno jako vyjimečná událost.

360711

25.10.2017 15:57

ne toliko charisma

Tatíček 37.?.?.?

Babišovi se v první řadě s mečiarovskou genialitou podařilo najít toho pravého nepřítele. Konečně zatočit s těmi hajzly zlodějskymi hospodskými. Na to slyší moc lidí. Za to mu u jeho voličů projde už cokoliv.

360684

25.10.2017 20:30

RE: ne toliko charisma

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 360684

Ano, protože hospody šulí daně, čemuž Andrej již zamezil a zvýšil daňové výnosy. Andrejko z Čapího hnízda by též rád platil daně, ale bohužel protože Agrofert vydal tři miliardy hnusných Kalouskových jednokorunových dluhopisů, tak to nelze. Ostatně ty daně z příjmu může platit někdo jiný, třeba dělníci ze svých almužen, které beztak propijí.

360695

25.10.2017 20:48

Charisma?

hs 82.?.?.?

No promiňte, Babiš, že má charisma?? Vždyť je to obyčejný buran! I když to může některým lidem imponovat, podle hesla: Vrána k vráně sedá, protože pozoruju, poslední roky, že nám v ČR rostou burani jak houby po dešti.

360696

26.10.2017 9:52

RE: Charisma?

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360696

Jenže pro burany mají největší charisma penízky.

Samotné slovo charisma je úžasným příkladem nulté tedy etymologicko-sémantické úrovně řízení. ( Charisma (řec. χάρισμα obdarování, projev přízně, ,,dar boží milosti" ) je nyní popisováno jako : zvláštní dar nebo rys osobní přitažlivosti a kouzla. Původně náboženský pojem se používá i ve společenských vědách, v managementu a podobně. ) Přesně podle PSM , zmocnit se slova, doprasit jeho význam a natlouct ho otrokům do makovic skrze blesky pro ženy. Pak má charisma každý vyvolený exkrement a bude otroky(němi) i jistě zvolen.

Tak zas někdy v listopadu s novou vládou pravdy a lásky : pravdu mají peníze a láska k nim je nejvřelejší [chechtot]

360709

27.10.2017 21:51

RE: Charisma?

hs 82.?.?.?

Reakce na 360709

To není pravda. To zpravidla říkají lidé, kteří sami takoví jsou. Pro mě jsou peníze důležité jen když mám hlad, je mi zima a prší na mě. Všchno ostatní je nadstandart, který bez problémů oželím. Nikdy bych se nedala koupit a nikdy jsem se nedala koupit. A počet nul je zcela lhostejný. Věty typu: "suma, která se nedá odmítnout" jsou hloupé. Žádná suma není tak velká, abych udělala něco, co nechci.

360771

26.10.2017 4:25

Spravne.

Dux 80.?.?.?

Je to tak. Bohuzel. Zajimalo by me, kolik procent by dostali Pirati, kdyby si nekdo toho Bartose nekde v podchodu odlovil a ustrihnul mu ty jeho ekosfery a biotopy, co nosi na hlave... Bylo by to krute pro vsechna ta zviratka, co tam ziji, a zcela urcite pro volicky tohoto individua...

360701

27.10.2017 23:44

Zapoměli jste i na Sebastiana Kurze

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Ten je sice úplná negace Bartoše a přesto ho všichni(všechny) v Rakousku milují a volili ho oběma rukama.
Každý z nich je sice jinak sympatický ale oba dva jsou (relativně na politiky) mladí a neotřelí. Na jedné straně uhlazený miláček a sen všech budoucích tchýní a na druhé straně roztrhanej zhulenej ajťák. Mají něco do sebe, říká se tomu charisma.
Oba dva zaujali své voliče a pobavili je. A ti jim za to dali svůj hlas.
Já osobně bych jim ho nedal ale chápu pohnutky těch, co je volí.
Kurz má však 1000x lepší pozici než Bartoš, protože v Rakousku měli, po dlouhých letech, už po krk té velké koalice,chtějí změnu a je reálná šance že jí dosáhnou.
Bartoš si ty hlasy, asi hlavně mladých, odborně schopných a třeba i politicky najivních,zasloužil, aby ti nahoře konečně pochopili, že takhle, jak to pytlíkovali dosud, to dál už nepůjde. Motto: nechceme starý struktury!!!
Hodně lidí cítí, že tenhleten náš dosavadní svět jde do hajzlu a nevidí nikoho, kdo by měl šanci to zvrátit a proto dávájí hlas aspoň těm ještě neprofláknutým.

P.S. Když ale vidím, jak Číňani sfoukli ten poslední sjezd a jak "makají", tak na mě jde hrůza a strach.

360777

29.10.2017 2:31

Babiš a charisma?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Asi mi s věkem začíná leccos unikat. Já bych řekla, že má charisma chcíplé žáby. Babiše mimochodem volili hlavně důchodci.

360792

29.10.2017 21:22

RE: Babiš a charisma?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360792

Psáno přes proxy. Příspěvek zrušen.

360797

Příspěvků: 47

25.10. 00:27 Ludvík Jahn  Zapomněl jste na knížete
26.10. 23:09  RE: Zapomněl jste na knížete
25.10. 01:43 simonx  gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 01:43 simonx  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 08:23 vyjímečné porušení omerty  RE: gratuluji, že jste na to přišel :) - že ON na to přišel :)
25.10. 14:10 Sasin  RE: gratuluji, že jste na to přišel :) - že ON na to přišel :)
25.10. 10:02 Vladimír Stwora  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 20:24 Barbora Koukalová  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 21:09 Barbora Koukalová  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
26.10. 01:13 Vladimír Stwora  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
07.11. 21:56 Barbora Koukalová  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
26.10. 23:16 John  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
16.11. 07:53 Slíďák  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
27.10. 04:57  Editore!
25.10. 11:24  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 18:17 Josko  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 19:04  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
26.10. 10:56  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
26.10. 23:31 John  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 12:29 ppppp  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 16:31 hc  RE: gratuluji, že jste na to přišel :)
25.10. 04:35  Salto nepomohlo
25.10. 07:52 Lubosmat  Zločin a trest - zabudnite na Raskoľnikova
08.11. 04:15 favela  RE: Zločin a trest - zabudnite na Raskoľnikova
25.10. 11:19 martin bares  Jsem rád, že
25.10. 12:18  ženy milují bezohledné sebevědomé gaunery
26.10. 22:50 John  RE: ženy milují bezohledné sebevědomé gaunery
25.10. 12:22  Jidovské hejble nastrčených přerozdělovačů zabukáčů
25.10. 13:26  Česká společnost.
26.10. 10:33  Hoschl - český (pejzatý) doktor Mengele
25.10. 13:29  Česká společnost.
25.10. 13:45 Fruník  Bartoš - opak mužnosti
26.10. 18:35  RE: Bartoš - opak mužnosti
26.10. 22:22 John  RE: Bartoš - opak mužnosti
25.10. 14:51 vyjímečné porušení omerty  v literatuře jest již vše - citace:
25.10. 14:52 vyjímečné porušení omerty  jelikož to považuji za důležité - pokračování :
25.10. 19:16  RE: jelikož to považuji za důležité - pokračování :
26.10. 10:38 vesničan  RE: jelikož to považuji za důležité - pokračování :
25.10. 15:57 Tatíček  ne toliko charisma
25.10. 20:30 J_Pitralon  RE: ne toliko charisma
25.10. 20:48 hs  Charisma?
26.10. 09:52 vyjímečné porušení omerty  RE: Charisma?
27.10. 21:51 hs  RE: Charisma?
26.10. 04:25 Dux  Spravne.
27.10. 23:44 Honi soit qui mal y pense  Zapoměli jste i na Sebastiana Kurze
29.10. 02:31  Babiš a charisma?
29.10. 21:22  RE: Babiš a charisma?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,25 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 432,00 Kč
1 unce stříbra
567,97 Kč
Bitcoin
1 039 551,46 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 786