Diskuze k článku

Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky

Příspěvků 18

14.10.2017 6:51

Další informace ...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Řízená migrace, reforma EU
https://youtu.be/srzg4mXLBPM

- odkazy na další ofic. materiály v popisu videa

360489

14.10.2017 10:08

Vláda ČR projednala 11. 10. Problematiku vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí

maru 2a00:x:x:x:x:x

Na jednání vlády (ANO, ČCD, KDU-ČSL) byl dne 11. 10. 2017 projednán dokument

1070/17 Problematika vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí v České republice.
.

Viz https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2017-10-11

Na stejném zasedání projednávala vláda projednala dokument

1059/17 Informace o implementaci Nové agendy pro města a dalších schválených mezinárodních dokumentů OSN a EU v podmínkách ČR

Implementace Agendy 2030 pro města kromě jiného dále oslabuje státy.

Agenda 2030 dává městům a regionům možnost obcházet státní zákony.
Mohou se na příklad rozhodnout, že bez ohledu na zákony státu, budou přijímat ilegální migranty ve velkém a chránit je před deportací.

Tento proces nyní probíhá např. v USA, kde je na 300 jurisdikcí – měst, okresů a států, které přijaly tzv. "politiku útočiště" (sanctuary policies) a nabírají a chrání na svém území ilegální migranty - a to v rozporu s americkým zákonem.
Jen v Británii je takových měst 80.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sanctuary_city

360491

14.10.2017 10:56

Neotřelé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Je to černé a žere to hranolky. Co to je?

Polovina obyvatel usa.

360493

14.10.2017 12:24

„Humanitární“ talmud-šmejd Sörös a jeho páníčci

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>Komise zavádí "pilotní projekt systémů soukromého sponzorování", které umožní soukromým skupinám nebo organizacím občanské společnosti (čti neziskovkám) organizovat a financovat přesídlování

Sörös, poskok Rothschildů a globalistického xxdovstva, je prý přesvědčen, že problémem není migrace, ale hranice, jež jí brání. „Jeho dary“ proto směřují na podporu těch, kteří prosazují politiku otevřených hranic, podporují krimigraci. Vykořenění a debilizaci gojimů, otroků.

Talmud-šmejd Sörös je zamilován do přerozdělování zdrojů jiných lidí. Nemá rád národní státy gojimů, zato, jako košer parazit zbožňuje světoobčanské (xxdovské) spolky, které mají dohlížet na ochranu svobody korporátního fašismu, kdekoli. Moderní finanční trhy už fungují globálně, mnohé státy jsou nesplatitelně zadlužené u chazarských banksterů. Politika zaostává za představami parazitů.

Sörös spáchal spolek Nezávislý diplomat, která má pomáhat Kosovu, Somalilandu, rebelům ze Západní Sahary.

Sörös se souvěrci slintá po vytunění politiky k snadnému prosazování zájmů korporátního (xxdo) fašismu - rozvracením národních států a přesunu moci ke globalistickým košer organizacím, do jejichž vedení dosadí xxdo evoluční strategii oddané degeneráty.

360494

14.10.2017 15:52

A koho to zaujíma ?

libertarian 31.?.?.?

Skoro nikoho.
Tu si to prečíta pár desiatok ľudí, a .... a nič. Za pár dní budú voľby , v ČR aj v Rakusku, a ........ a nič. Boli voľby v Nemecku, Francii, a .....skoro nič. Ľudia sú totálni ignoranti, totálni debili.
Ak takéto úvahy a názory spomeniem v okolí, väčšina sa tvári, že ich obťažujem a zdržujem.
Ľudstvo fakt musí odsrať dôsledky, a potom ...... a potom katastrofa. Z tejto katastrofy niet úniku. Muslimatizácia nemá cestu naspäť. Tie miliony dovezených, a stámiliony následne rozmnožených, títo sa nestratia NIKDY.

NIKDY, NIKDY. NIKDY, NIKDY,NIKDY, NIKDY,NIKDY, NIKDY
Koniec bielej civilizácie.

360495

14.10.2017 18:23

RE: A koho to zaujíma ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 360495

Mně to zajímá, pane Libertariane. Opakovaně jsem se snažil navrhovat řešení tohoto problému. NENÁSILNÉ ŘEŠENÍ. Dokonce přímo zde, na tomto webzinu. Užíval jsem k tomu nicky Vojta49, VojtaIL a Censored.

Zkuste odhadnout, jak jsem dopadl. Editor všechny tyto mé nicky postupně zablokoval. Co z toho plyne? I zde jsou vítány především příspěvky typu
> NIKDY, NIKDY. NIKDY, NIKDY,NIKDY, NIKDY,NIKDY, NIKDY
Myšlenky, které se pokoušejí o racionální řešení, zde nemají místo. Je mi líto.

Vojta

360496

15.10.2017 7:49

RE: A koho to zaujíma ?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 360496

"Opakovaně jsem se snažil navrhovat řešení ...."

- nepoznám, nemôžem posúdiť.
Jedna vec je však istá :
Žiadny návrh na nejakom (a relatívne veľmi málo známom webe) nemá šancu niečo zmeniť . V demokracii ide vývoj tam, kde ide myslenie väčšiny ovčanov (ovčania - to nie je preklep !). Pokiaľ sa myslenie väčšiny ovčanov nezmení, pokiaľ budú ovčania ovcami, ľahostajní a ignoranti, dovtedy pôjde vývoj tam, kam ho nasmeruje zopár demagogických politikov. Momentálne smeruje do pekla , pretože ovčanom je to ľahostajné.
Podľa môjho nicku je zrejmé, aké sú moje názory. Tieto sú, žiaľ, ešte menej reálne, kvôli tej ľahostajnosti ovcí. Ovce vždy skončia na bitúnku, alebo v papuli vlkov -to je realita života.

360498

15.10.2017 10:36

RE: A koho to zaujíma ?

F&T 212.?.?.?

Reakce na 360495

Když se podíváte na Nostradama, tak ten předpovídal černý mor z Afriky. Nakonec to prý má dopadnout tak, že Evropu osvobodí král severu.

Pokud GP hraje podle těchto notiček, tak v případě velkého vnitřního konfliktu s agresivními muslimy nakonec zoufalé evropské země požádají v bezvýchodné situaci Rusko a to Evropu vyčistí. A tím se celá Evropa dostane pod vliv Ruska.

Původním cílem rozhodně nebylo vyhubit evropské obyvatelstvo, ale kompletně ho zlomit, vzájemně rozhádat a zdecimovat. A také výrazně snížit životní úroveň. Z lidí by mělo být něco na způsob nevolníků.

Zatím jsou události napadení jen sporadické a daří se to průběžně zametat pod koberec.

360500

15.10.2017 22:19

RE: A koho to zaujíma ?

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 360500

Ovcím je garantováno svobodné slovo, na život musí otročit, a gdyž o tom gdokoliv začne láteřit, né-li navrhovat, vyřídí ho jedním klikem prstu upocenej admin, třeba jako ten na NWOO. Všichni jsou podělaní nebo nadutí až je hamba. Chtěj jen harpagondechajcký prachy, nic jinýho je ve skutečnosti nezajímá. Takže to svobodné slovo skončí v koši u nich, což je proti ustanovenému kecu o svobodě slova.

360505

16.10.2017 8:37

RE: A koho to zaujíma ?

disident 83.?.?.?

Reakce na 360500

Rusko v žádném případě nebude řešit současné problémy Evropy,které si způsobila sama svou slepou poslušností vůči USA.Již rok po skončení 2.svět.války Evropa vyhlásila studenou válku proti zemi,která ji při mnohamilionových obětech na životech zachránila před německým nacizmem(Fulton 1946).V roce 2014 Evropa podpořila ukrajinský Majdan,který byl projektem USA(Nuland:Fuck the EU,stálo nás to 5 miliard dolarů).Ukrajinský nacistický režim,který vytvořily USA,slouží jako nástupiště války USA proti Rusku.Evropa si své problémy způsobila sama svou spoluúčastí na zločinném jednání USA (Libye,Irák,Sýrie) a Rusko nebude za ni tahat kaštany z ohně,aby se zase v rusofobním opojení postavila proti němu.Proto zůstává Rusko co ce týká migrační krize neutrální.

360509

15.10.2017 9:51

Demokracia

ppppp 85.?.?.?

je sociopaticky system. Uz aj ludia z vychodneho Slovenska chodia podliezat ceny prace a sluzieb tym na zapad. Takze nieco je zle. Preco nevieme hospodarit lokalne, ked mame trznu ekonomiku? No asi potom trzna nie je. To by vychodniarom museli zatvorit trh. Imigranti potom ani nehovorim, mnohi ani nechcu pracovat skor budu parazitovat.

360499

15.10.2017 11:16

Doufám že to je začátek konce EU

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 2a00:x:x:x:x:x

Je potřeba zavřít hranice samozřejmě. Ale to marxistická EU neudělá. Bohužel EU elity místo toho dovážejí migranty s cílem vyměnit původní obyvatelstvo. je dobré, ale že o tom všichni ví, takže bude větší rezistence proti EU. Doufám že to je začátek konce EU a EU se brzy rozpadne.

http://www.epshark.cz/clanek/104/v-evrope-probiha-...

360501

15.10.2017 15:23

beztrestnosť

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Vítači a podporovatelia prisťahovalcov sa násilnou výmenu obyvateľstva dopúšťajú trestných činov vlastizrady a genocídy, problém je v tom, že zatiaľ na nich nikto z nás nemá dosah a nemá ich ako potrestať za napáchané zločiny. A oni sa veľmi snažia, aby si beztrestnosť zachovali navždy.

360502

15.10.2017 22:05

Co dál?

Sasin 178.?.?.?

Gdo poslouchá tu komisi a proč? Gde se tam vzala alébž lépe řečeno, proč blboni tam nejblíže, nepochytají ty blázny, co jejich cílem je přece ty blboně zabít. Gde skončil jejich mozek a mozky u nás dosazených komisí, pod krycím názvem "politické strany", a proč je lidi poslouchají. Za 28 let by mělo být každému už jasné, že jde o totální okradení lidí pod jedno jakými vyjmenovanými růsty čehokoliv a zadlužení do poslední pídě země aby za všechno museli platit a půjčovat si na standard, který už zapomínají. Čili, opět se pijavicím daří vysávat na morek naše země a je úplně jedno jakou písničku místním hadům na píšťalku notují. Hadi prostě poslouchají na komise. A opět z toho jednoho hnízda lezou, a opět na stejné cíle míří. A opět lidi čumí a čekají na spasení. Lépe řečeno s pasení. Těžká řeč o životném, gdyž celá armáda šmejdů poslouchá nactiutrahčné požadavky komisí všech barev. Neuvěřitelné a fantastické říci už nestačí. To je přímo šílené. Gdo má ty prasáky označit za nežádoucí? Gdo je odveze do koncentráku na prasáky? Nikterý šmejd dosazený do pozic houpacích bláznů to ještě ani v myšlence nezkusil, přičemž na to mají dle jejich přesvědčení všechna práva. Nigdo to neudělá, čeká se až se lidi taky zblázní a pak, ... že se pozabíjejí navzájem, páč zrovna jim nepřivezou do koloniálu chemicky vyjakostněné otraviny, a že pak už bude od nich pokoj. Na to bude stačit asi tak pět dní. Co dál?

360504

16.10.2017 13:40

Evropská komise pro legalizaci migrace a konfiskování peněz

JENS 82.?.?.?

Je neuvěřitelné jak prodejní lidé dokáží toto schvalovat. Bylo by na místě sepisovat lidi a dodávat jim tyto migranty do vil a domů a začít hlavně u těch, co mají dcerky a dcery, vnučky, tak jak požadují. Pak jsem zvědav na komentáře od nich co budou najednou psát. Komentáře budou zajisté docela zajímavé a také se značným odporem k migrantům! To je samé u těch závistivců, jak propagují EET jak se narovná podnikatelské prostřeí. Ani náhodou! Nic se nenarovná a je to už znát kdy denně přibývá volných obchodů, barů, restaurací a tak si je můžete vzít. Za chvíli to bude tak, že bude všechno pod ANO a Babišem a zruší se EET. Proč by mělo být dále vedeno, když bude všechno Babišovo, i včetně místo Česká republika bude Babišland! Všichni jste zapomněli na jeho slova na začátku, kdy s ním měl velký problém Stanislav Gros a proto musel jít z cesty! Cchi získat celou ČR jen pro sebe!!!! To je ten dlvod a proto ničí podnikatele.
Je to takový Juraj Jánošík: bohatým bral a sobě přivastnil! Mám s tímto také zkušenosti s ním!!
Sděluji Vám, když s ním nic neudělá policie a státní zastupitelství a soudy, dokončím dílo sám a zničím jej dokonale. Mám na to, i když neudu prezidentem. Pak si naříkejte ale sděluji Vám, že šetřit nikoho nebudu!!

360514

16.10.2017 19:08

Migrace do Evropy je už dávno spuštěná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Evropští muži jsou příliš vytížení prací, vyděláváním peněz na hypotéky a půjčky, za něž si kupují zbytečné krámy a šmejdy, aby udělali dojem na své manželky a přítelkyně a materiálně jim dokázali, jak je milují. Na jejich fyzické uspokojení jim ale často nezbývají ani síly ani čas, a proto chazarští otrokáři dovážejí mladé, silné a náruživé připrchlence do Evropy z jimi vybombardovaných a vykradených zemí po celých statisících, aby si i evropské ženy přišli na své fyzické požitky. Nebo spíše jde o vytvoření generací nových,nemyslících otroků, jimž se snadněji vládne a poroučí podle Kalerghiho plánu ? Čas dá správnou odpověd. V každém případě nejde o náhodu, ale o něčí záměr. Pravděpodobně někoho hodně vypráskaného, jemuž je křiváctví, intrikánství, touha po bohatství a moci už velmi dlouho vlastní.

360516

19.10.2017 18:09

Migrace nejen do Evropy je už dávno spuštěná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360516

https://www.youtube.com/watch?v=IuQkrqQ89nw
Dá se uvažovat o tom že ten projekt byl promyšleně spuštěn již dávno a ti co kořistí již obsadili od veřejné správy, školství, soudnictví i korporáty řekněme viditelnou ale zcela neprokazatelně fungující ochlokracií které využívají jak jednotlivce šikan kolektivu a firemní jednání je tímto téměř základem tak poté je i žolíkem banksterů ruku v ruce s oněmi korporáty vlastněné 1% neoliberály ale bude jich o mnoho méně, té komuny komunistů pro sebe a využívají metly na organizace a státy a když řeknu že systémově je eu podneziskovka ziskovek výletníků či osadníků ze dvou kontinentů pod obřím orgánem neprůhledných choutek klubka hadů ziskovců tak můžete všichni tvrdit že to není možné přes to to tak funguje či spíš retarduje k všeobecným úpadkům včetně falší a přetvářek které sekají pominuté jako vzorové idoly. No a samozřejmě za tím jsou prostředky chudých které se hašteří o dávku podle momentálního rozložení kohoutů na hnojníku se sypáním vyhledávanýn extra nádvorníkem, mnozí s pukrlaty a lokajnictvím marně ale tak se to vyžaduje bontónem úžer. Na nižším stupni řízení jsou tam v podstatě řídící kromě vlád, hlavně mimovládek a pararelních struktur neziskovek normální pračky a ždímačky užívaných formou tohoto - https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

A rád končívám extempóre humorem byť břitkým a nikoli vždy na míru, tedy pro mnohé šokovým vau. [chechtot]
Kdyby se vám zdálo že se jedete poradit do Moskvy jak zakroutit buržoustům krkem tak jste gotwaldi.[překvapení]

360550

16.10.2017 21:47

Jen pro pořádek

Sasin 178.?.?.?

Lepší by byl asi názor, jenže mně se zdá, že názor by byl nedostatečný, páč lidi si sice pamatují málo, ale mají být rádi, že se najdou i tací, kteří si něco pamatují. Za čas bychom si nepamatovali ani z jaké republiky jsme vyrostli a komu vlastně sloužila a komu slouží dnes, bárs jedno jak to gdo pojmenuje.

https://www.youtube.com/watch?v=D_j80YLJygc

https://youtu.be/J9bIR1UYcMA?t=47m17s

A gdyž se řekne, že hajzlové musejí navalit naši neprodejnou půdu po předcích a navalit podíl na rozpočtu, o kterém budou rozhodovat jenom děti od naší mámy přímo svými přirozenými potřebami, vylezou hnedle voči z důlků šmejdům, podržtaškám a staletími prověření kolaboranti krkavčích hnízd. Tak asi takhle. Heh

360518

Příspěvků: 18

14.10. 06:51 ObcaneCR.cz  Další informace ...
14.10. 10:08 maru  Vláda ČR projednala 11. 10. Problematiku vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí
14.10. 10:56  Neotřelé
14.10. 12:24 Pátá Mojžíšova 7:24  „Humanitární“ talmud-šmejd Sörös a jeho páníčci
14.10. 15:52 libertarian  A koho to zaujíma ?
14.10. 18:23  RE: A koho to zaujíma ?
15.10. 07:49 libertarian  RE: A koho to zaujíma ?
15.10. 10:36 F&T  RE: A koho to zaujíma ?
15.10. 22:19 Sasin  RE: A koho to zaujíma ?
16.10. 08:37 disident  RE: A koho to zaujíma ?
15.10. 09:51 ppppp  Demokracia
15.10. 11:16 senil1  Doufám že to je začátek konce EU
15.10. 15:23 Malý a zvedavý  beztrestnosť
15.10. 22:05 Sasin  Co dál?
16.10. 13:40 JENS  Evropská komise pro legalizaci migrace a konfiskování peněz
16.10. 19:08  Migrace do Evropy je už dávno spuštěná
19.10. 18:09  Migrace nejen do Evropy je už dávno spuštěná
16.10. 21:47 Sasin  Jen pro pořádek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 273,81 Kč
1 unce stříbra
549,71 Kč
Bitcoin
858 900,70 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 534