Diskuze k článku

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

Příspěvků 41

6.10.2017 1:40

NevÍm proč si myslíte že by to mohlo být něco jiného než klasické rozděl a panuj?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Trpí většina a loutkáři se smějí. https://www.youtube.com/watch?v=1BtEqIEJOAs

aeronet přešel na styl blicích listů cenzůry, můžete mít dojmy jak s eu když podneziskovka muslimu maže trouby a nevinné třeba švédy, mimochodem dostal jsem se ke statistice že si tam líp jak ukamenovali tedy exitus víc 6,5 tisíce žen a vím že reál je jinde.
https://www.youtube.com/watch?v=LI5joq2KFEM

Genocída probíhá a to bezesporu tady v kotlince víc jak půl století. Chcete vidět kdo za světovou obludu za tím je?

https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA time 2:38
Buďto vám odkazy aktivuje editor nebo primitivnější a línější zemřete blbí [překvapení]

360335

8.10.2017 5:04

Novej rekord je zaznamenan v

Favela 103.?.?.?

Reakce na 360335

zemi zvane Tramtarie. A Cinskej problem s tim spojenej..Prvni vojak bez pohlavi a sexu maji v radach armady proti Cine. Problem je ze cinani zvedavi mohou misto valky , kterou Tramtarie uz prislibila obchazet tohle, OKUKOVAT to. /Tohle je nepresny , zatim se nevi jak to nazvat/. Spolecny zachodky na fronte chapu.
Ale jak se tam /Homunkulus ? nebo nejakej vedeckej zmetek a jak se to narodilo , nebo co s tim delali za pokusy vyvinulo ? /, NEJSEM ZVEDAVEJ ALE , jak se pude treba vychcat je v mlze.
.A tohle jiste neskonci zvrhlejma pohadkama !!
Okamzite po palbe , zacalo se kricet o zakazu prodeje /nikoliv ovsem vyroby zbrani/ temi, co maji okolo spoustu agentu vyzbrojenych Nad Zuby. A KOLIK OBETI NEVINNYCH JESTE MUSI BYT ABY ZAKAZ uzakonili vladni teroristi. Obcan v Tr. a jinde nesmi mit v kapse ani nozejcek zvany Rybicka. Jinak je nebezpecnej terorista. Pozdeji... Drive kdyz, nekoho nekdo zastrelil, tak bylo vse uplne jasny. S vyskytem kamer dnes vsude , uplne vsude, musi se pouzivat mista , kde kamery jsou ALE NEJSOU NIC PLATNY !! Okolnosti pak jsou ve tme. Napr . zastrelit vice obeti , mohl se patsy priblizit ve vhodnem vozdle. Ale svindle se musi delat skryte v hotelu , nebo ve skladech s ucebnicema..
Patsy byl nahradnik I kdyz pomineme spoustu nejasnosti...Nikdo nezaznamenal ,ze si porizuje Islamista samouk obrovsky sklad zbrani a munice z obchodu , kde je registrace.
Celkem a uhel pohledu , je ideologicka snaha znicit staty , kde je vetsina bilych , ekonomicky, znicenim hospodarstvi/lithium treba/ terorem vlad , uradu afroarabu , nemocemi... jedinej fakt postaci ze Patsy byl bilej na dukaz ZE BILI FASISTI JSOU JESTE HORSI NEZ JINY !!! Dnes dulezite !!
V TV zakryli 2/3 obrazovky ,zaberu z Las Vegas. nehodici se nehodi, abychom neco nezjistili. Dalo se zjisti hodne , neco jsem psal kolem..
Zakaz letadel, ridicaku pro teroristy ,nakl. aut atd. a zasobovani zbranemi teroristu vsude na svete neni ale vhodne zakazovat zakony...
Napr. Miliardar Zuckerberg ma stary pocitac a kameru a mikrofon zalepeny.
Podobne jako Oligarchove v Rusku , take Pocitacovy miliardari zacali s tim , ze dostali vsechny potrebnosti a miliony ,internet daroval zdarma American, kdyz predstirali ,ze studuji ,tak dlouho az neco vylepsili. Jako Oligarchove. Parasiti. Za ucelem ukazat a dodat do podvedomi lidi vyvolenou vyssi rasu. Plizivy rasismus.
Zkuste vy neco zacit . V EU je dale fond 1 trillion na zachranu korporaci. Takova korporace dostane miliardu a jeste 999 miliard zbude. Zkuste vy , dluzit takove korporaci/bance deset korun. Vrhnou se na vas vlady, urady policie, soudy , advokati.., korporace...Jako drava zver. I kdyz to stoji miliony !!

360391

8.10.2017 5:56

Logika propagandy byla vsak

favela 103.?.?.?

Reakce na 360335

vselijak ubijena , kdyz pribehl Trump do EU. Porvaval ze EU musi dat daleko vice na zbrojeni. Coz je v lajne s logikou propagandy vsude , kdyz Rusko chce napadnout Svobodny svet kazdou vterinu a vlady , NATO hystericky o tom denne nas presvedcuji. Diktator Merkel vykrikla ze EU,
/nikoliv jenom Nemecko/ nic na zbrojeni neda !!
Logika sankci byla pohrbena. Nikdo tohle nekomentoval.
Vzhledem k tomu ze vsechny miliardy musi byt ,/ my to zvladneme a vas budou strilet a vrazdit / pro afroaraby a jejich vydaje, stehovani, ubytovani , dovoz, atd. A na okupace EU s tim spojene ...
Kratky reflex do dejin 2000 let starych nam ukazuji ,ze Germani jsou povereni /Osudem ?/vzdycky a za vsech okolnosti , znicit Evropu a svet.
A snazi na maximum. I dnes a stav dneska je primym dusledkem jejich nekonecneho a vsudypritomneho , tisicileteho barbarstvi. Volby to zase potvrdily a navic byla dosazena Goldman Sach , jako nastupce za Merkel, protoze zadnymu chlapovi se neda dnes duverovat...G.Sachs a CIA ovsem nemaji a nikdy nemeli nic spolecneho..Feminismus je pak vhodny pokracovatel nacismu.
EU nesmi zbrojit a co bude jecet NATO ..Vznikne neduvera v propagandy ideologie a dle ceho se budou ridit ??Chaos a zmatek uz je dostihl . Kdo s cim zachazi... Zvitezi nekonecna trockisticka revoluce vyvolencu ? Nebo spachaji , coz se zda realne, propagandistickou a jinou sebevrazdu ?
Zavodi se zde s casem , kdy se rozklad USA soutezi s vyvolanim jiste valky.
V Syrii jde o vse, 30%, vseho co je velmi dulezite se dovazi do Usa a komunikace hrozi byt v rukach nepratel .
Nikoliv teroristu. A jen 10% je v USA delniku.
Saudi Arabia nam spolehlive a na pozadani poridila miliony zakonu na bezpecnost , 9/11, a pomaha opet znicit svet v roli Nejvyssich Komisaru Lidskych prav pri OSN. Prava pak vidime v kazdodennim sekani hlav , ukamenovani a dalsich bestialit v S.Arabii , nikoliv zlocincum , ale provinilcum Saria zakonu nejhorsiho druhu fanatismu. Papez je dnes nejmin 200% islamista. Ale vsechno na tom Str. Vychode je nahnuty na fanatism.
Agent provocateur by jiste l I J.Krist , kdyz napadl vexlaky v Chramu. Jasna Provokace. Proc nenapadl ty , co system zavedli a denne korupcne , organizovali a podporovali ..Tedy Sanhedrin a urady.a Jezis jaksi o tom nerekl nic a nevedel?? A Pilat pak nenasel zadnej duvod k trestu. Ani nemohl.
A za 3 dny byl Jezis zase v suchu , pomoci na nebevzeti..
A silena propaganda Vatikanu kvetla po tisice let...
Vezmeme si treba Zaprudera , kterej si poridil drahou kameru, filmovy material, zaplatil kazde vyvolani filmu, promitacku atd...Aby pak mohl nekolik minut , rychle projizdejiciho auta s presidentem a z vetsi dalky si doma ,promitnout..?
A postavil se rovnou tam, kde by zadny kameraman /amater, nestal..
Tedy daleko od auta s presidentem, ktere tam jiz nabiralo rychlost. Nikoliv tedy k zatacce , kde by mohl snimat detail presidenta jine podrobnosti o ktere se lide ve vetsine zajimaji. , pri pomale jizde , coz by udelal kazdy. V dusledku pak prodal film mediim ,a potom vydelal obrovske miliony na vrazde , ktere zap...Automaticky kráceno

360392

14.10.2017 10:28

RE: NevÍm proč si myslíte že by to mohlo být něco jiného než klasické rozděl a panuj?

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 360335

vsichni tito zlocinci by meli skoncit jako Nikolai Caucesku Nemaji se naprosto ceho obavat je to otresne ale je to tak

360492

6.10.2017 2:00

Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Teď tam je svět v pořádku, ale vytočilo mne to. Nicméně je to novum na netu a jsou zákeřnější s mimikry než mne napadlo s přesměrováním a asi válka se šmejdy nabude nových nečekaných ohavností.

360337

6.10.2017 21:00

RE: Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 360337

Tak to čumím!

Není to teď v pořádku, je to stále přesměrováno + jsou změněné některé CSS styly (druhy písma atd), metoda ověření a ten zoufalý článek o másle taky nepsal nikdo z AEnetu - sice se snažili napodobit styl tamních autorů, ale naštěstí ne moc dobře, a navíc ty "informace" uvnitř toho pseudočlánku a to co v je něm podstrkováno mezi řádky je tak akorát k zblití a s Aeronetem to nejspíš nemá vůbec nic společného.

360359

6.10.2017 6:49

Soros, rok narození 1930

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

>je nechvalně známý především tím, že ač sám Žid, tak za 2. světové války spolupracoval s nacisty a zabavoval majetek jiným Židům, které Němci posílali na smrt.

Tzn. od jeho 9 do 15 let? No, nevím. Kdyby bylo napsáno, že to dělala jeho rodina, rodiče, tak by to bylo víc důvěryhodný. Takhle to trochu poškozuje jinak zajímavé informace ve zbytku článku.

360339

6.10.2017 16:46

RE: Soros, rok narození 1930

simonx 89.?.?.?

Reakce na 360339

Lze dohledat rozhovor, který Soros poskytnul. Tam, pokud si dobře pamatuji uvádí, že prchal před nacisty se svým starším bratrancem a aby mohl prchnout, ukradl identitu jakéhosi maďara Sorose (jinak je vlastním jménem Goergy Schwarz; co se stalo se skutečným Sorosem, neuvedl) a majetkově si před útěkem pomáhal, ač velmi mlád, tím, že si tu a tam sáhnul na majetek jiných židů, kteří šli do transportu. Když se ho tam novinář ptal, zda takový postup byl v pořádku, Soros odvětil cynicky: byl jsem mladý a bezprizorní, zkrátka oběť zlé doby.

360350

7.10.2017 7:49

RE: Soros, rok narození 1930

kolokol 213.?.?.?

Reakce na 360350

Díky za doplňující informaci, která věc objasňuje a rozptyluje pochybnosti o důvěryhodnosti článku. Pokud jde o ono vyjádření Sorose, zdá se, že bylo prostě upřímné nikoli cynické. To ovšem nevylučuje možnost, že se z něj nakonec opravdový cynik stal.

360366

7.10.2017 19:22

RE: Soros, rok narození 1930

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 360350

sice to bylo poněkud jinak, ale jádro historky je pravdivé

360382

6.10.2017 8:28

Za 1.republiky byla V ČSR Židovská strana...

E.R. 107.?.?.?

..dnes jimi jsou skoro všechny ostatní,ale ANO je ta nejžidovatější....Tento vylepšený způsob zapojení se do politického života jim zabezpečuje, že ať dopadnou volby jakkoli, oni tam mají tolik zástupců, že vždycky s nějakou stranou koalici vytvoří a ta "jejich věc" bude postupovat kupředu i když ve všem ostatním se neshodnou...
Zářným příkladem je poslední koalice (nebo spíš kloakice) ČSSD-KDU-ČSL-BABIŠ a jejich rozpor mezi tím,co slíbili před volbami a tím, co opravdu spáchali s církevní zlodějinou...[bliji]

360340

6.10.2017 21:01

Po dekádách již tradice/lithium. Nadčasový odkaz o kuolárech sněmovny.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360340

https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

360360

6.10.2017 8:38

Sorošova činnost za války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Nijak neobhajuji Soroše za jeho činy, ale důvěryhodnost článku snižuje informace o jeho činnosti za II. světové války proti židům. V době jejího zahájení mu bylo devět let.

360341

6.10.2017 16:49

RE: Sorošova činnost za války

simonx 89.?.?.?

Reakce na 360341

viz výše - lze dohledat rozhovor, který Soros poskytnul. Tam, pokud si dobře pamatuji uvádí, že prchal před nacisty se svým starším bratrancem a aby mohl prchnout, ukradl identitu jakéhosi maďara Sorose (jinak je vlastním jménem Goergy Schwarz; co se stalo se skutečným Sorosem, neuvedl) a majetkově si před útěkem pomáhal, ač velmi mlád, tím, že si tu a tam sáhnul na majetek jiných židů, kteří šli do transportu. Když se ho tam novinář ptal, zda takový postup byl v pořádku, Soros odvětil cynicky: byl jsem mladý a bezprizorní, zkrátka oběť zlé doby. Kdo hledá, najde...

360351

6.10.2017 17:35

RE: Sorošova činnost za války

ivanko 62.?.?.?

Reakce na 360341

Transporty pokiaľ viem neprebiehali v 1939.

360353

6.10.2017 9:12

To jsme vědeli

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Ale jeho voličům to nevadí. Je fascinující co Babišovi projde. Může si krást kolik chce a lidé ho stejně budou milovat. Může být agentem Burešem a lidem to nevadí. Může být napojen na Sorose a nikomu to nevadí. Škoda, že kleptoman a agent bude příští premiér. Babiš je smutná vizitka tohoto národa. Bohužel jeho oponenti ale nejsou o moc lepší. Z těchto voleb nevyjde nic dobrého. Navíc Babiš nás pak zradí a výměnou za dotace přijme kvóty na uprchlíky. S tím jsem si naprosto jist. Obvzlášť když je napojen na Sorose.

http://www.epshark.cz/clanek/134/babis-a-bures

360342

7.10.2017 8:10

RE: To jsme vědeli

kolokol 213.?.?.?

Reakce na 360342

Naučte se vkládat odkazy. Pomocí tlačítka tříčlánkový řetízek.
Jinak k Babišovi. Je to na pohled milý pán, klidně a příjemně hovoří a vystupuje. A navíc je miliardář a nedělá kvůli tomu ze sebe hogo fogo. A všichni jsou proti němu - tím myslím politiky. A my ostatní tedy musíme stát za ním. Proto nejspíš nakonec zvednu zadek, půjdu k volbám a hodím hlas Okamurovi. Dám mu za sebe příležitost historicky se znemožnit. Ti ostatní už to udělali.

360367

6.10.2017 11:41

české aerolinie - ukradeny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Dnes jsme "prodali" české aerolinie korejcům. Po lithiu další krádež, už nám tu nebude patřit vůbec nic.
Pod českými zloději jako byl Tvrdík a spol, aerolinie neprosperovaly a byly ve ztrátě, aby mohly být zprivatizovány.
Najednou začnou být pod korejci ziskové, ale čeští piloti budou dřít přesčasy za poloviční plat, tak jak se to děje v korejské montovně v Nošovicích. Žádné zaměstnanecké práva, žádné odbory.

Vše v souladu přesouvání centra moci Globálního Prediktora do Číny a Koreje a likvidace USA a Evropy. Pak bude následovat sjednocení obou korejí, kde budou severokorejští muklové makat v jihokorejských továrnách za hrat rýže, což učiní zbytek světa absolutně nekonkurenceschopným a položí to definitivně ekonomiky EU a USA.

360346

6.10.2017 17:33

RE: české aerolinie - ukradeny

nobody 84.?.?.?

Reakce na 360346

Jak jste na to přišel, že jsme to prodali Korejcům? Když již, tak možná Číňanům, ale ne Korejcům. Zde je INFO z Novinek.cz:

Travel Service patří do skupiny Unimex Group miliardáře Jiřího Šimáně. Podíl ve společnosti má čínská CEFC. Travel Service od svého vzniku v roce 1997 výrazně expandoval a působí vedle Česka i na Slovensku, v Maďarsku a Polsku, kde vlastní dceřiné společnosti. Po ukončení provozu Holidays Czech Airlines už nyní Travel Service dominuje v charterové přepravě.

„Společnost Travel Service dlouhodobě usilovala o vstup do Českých aerolinií a svůj zájem vyjádřila již v roce 2009 účastí v privatizačním procesu. Cílem získání majoritního podílu v ČSA je vybudovat silného leteckého dopravce provozujícího flotilu 70 až 80 letadel,“ uvedl předseda představenstva Travel Service Šimáně.

360352

7.10.2017 8:58

RE: české aerolinie - ukradeny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 163.?.?.?

Reakce na 360352

Pravda, české aerolinie prodala nečasova vláda ODS v roce 2012-13 stejně jak to lithium.

360370

7.10.2017 11:16

RE: české aerolinie - ukradeny

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360370

...a kdo,Vy chytrej,tedy před tejdnem podepsal to pojebaný "Memorandum o porozumění",které je závazné??!! To byl taky Nečas,nebo někdo z nynější vlády!!??

360373

6.10.2017 18:42

Kdo spolupracuje se Sorosem,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

měl by být souzen jako vlastzrádce. Tento starý, všemi mastmi mazaný poskok Rothschildů, vlastním jménem Schwartz, vystupuje navenek jako filantrop, ale je to jen chazar, jehož předkové byli vykopáni Rusy a Peršany (dnes Iránci) z říše mezi Černým a Kaspickým mořem pro jejich zločiny a krutost již před mnoha staletími. Proto k smrti nenávidí Rusy a Slovany. Chazarští vládci Západu si musí rvát zbylé vlasy na hlavě, když si uvědomí, že za věčně opilého Jelcina měli zubožené Rusko naservírované na stříbrném podnosu a pak přišel nějaký Putin a z Ruska je opět velmoc, nebezpečný protivník a hlavní překážka k nastolení jejich globální diktatury známé jako NWO. Soros se nyní velmi silně angažuje v masovém importu islámistů a uprchlíků před bídou i zákony do dosud poklidné a blahobytné Evropy, které jím financované neziskovky vozí do Evropy jako cestovní kanceláře po statisících. Kdo má alespoň trochu funkční mozek, musí mu být přinejmenším divné, proč se v masovém importu uprchlíků do Evropy angažují ti politici, kteří předtím schvalovali převážně americké bombardování, vykrádání a zotročování právě těch zemí, z nichž do Evropy proudí nejvíce uprchlíků. Je jasné, že uprchlíci chtějí přežít a mnozí i pomstít se těm, které viní za svůj mizerný života a zničenou vlast. Pokud ale něco opravdu děsí chazarské vlastníky a skutečné vládce Západu, pak jsou to Slované a jejich jednota. Ta je však soustavně a bohužel i úspěšně podkopávána tajnými službami (CIA a Mossad mezi nimi hrají prim), chazarskými médii a zkorumpovanými a vydíratelnými politiky bez svědomí a morálky. Hraje se o čas a vabank o všechno.

360354

6.10.2017 19:31

Posedlosti Sorosem moc nerozumím

Ludvík Jahn 37.?.?.?

V čem je horší než třeba bratři Kochové (donátoři Tea Party) nebo ta finanční skupina co podporuje Robejškovi Realisty? Jinak mám dojem že Andrej Babiš to hraje na různé strany (viz třeba hlasovaní jeho poslanců o zákonu tykajících se NP) a pod jednou střechou se tady sejdou sluníčkáři a vítači s paranoidními islamofoby.
To je dialektika [smích]

360355

6.10.2017 20:03

Zločinci

Pepan 195.?.?.?

To, že obaja zločinci - Soros aj Babiš - sú židia, je samozrejme náhoda

360356

7.10.2017 16:12

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360356

Babis nie je zid, aspon vyzorom nie. Ale tu ide o ine. Nikomu nevidno do hlavy. Niektori spoluprascuju so Sorosom alias Svarcom, aby ziskali nejake vyhody, Soros vsak nie je zaciatocnik, a netaha za kratsi koniec. Otazka, ci by otvoreny stret nebol horsi. Lenze pomaly varena zaba sa nakoniec uvari, a kto chape zmluvy s certom, tak obvykle dopadnu tak, ze podas ruku a stiahne ta celeho.
S certom v principe nejde spolupracovat. Cert iba okupuje, oblbuje. S certom sa da nanajvys rozpravat, ale urcite nie spolupracovat.
Babis, Jourova, Krnacova motanim sa so Sorosom vela dovery neziskaju. Podobne, ako ked sa politici motaju s mafianmi. Privela prace ide uz na takychto.

360380

7.10.2017 16:17

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Reakce na 360380

Babiš JE žid.
A inak čo si tým celým chcel povedat?

360381

8.10.2017 14:14

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360381

Nauc sa najprv dobre citat, mas to napisane presne v prvej vete, potom rozumiet po slovensky, a nevyskakuj. Kvoli tiez takym ako ty sa tu mame, ako mame. Chybaju ti zaklady, ktore len maskujes zbytocnou aroganciou.
Nie je moja povinnost ta obsluhovat. Slusnost je pytat sa/hovorit k veci a nevytahovat inemu prispevky len preto, ze si lenivy, alebo posmeskar.

360399

8.10.2017 19:31

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Reakce na 360399

Hlboko sa ospravedlňujem pane, ale ak som nepochopil myšlienku vášho textu nemusí to byt len mojou nedopinavostou, mozno niektoré vaše very nie su uplne jednoznačne formulovane.
Preto vas este raz prosim o jednoduchšie vysvetlenie aspon hlavnej myšlienky toho vášho textu. Dakujem

360405

9.10.2017 23:27

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360405

Zial, ani s tvojim hlbokym ospravedlnenim to nie je v poriadku, zjavne si nie sme partnermi na diskusiu. Pouzivas slova, ktorym este sam dobre nerozumies.

360439

10.10.2017 15:33

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Reakce na 360439

Počuj žide, použil by som slová, ktorým rozumejú všetci, ale admin by ich nepustil

360451

10.10.2017 19:12

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360451

Ale ja nie som Zid, ale Slovan/Slovak po predkoch, ty truba jerichova. Povazujem ta za hanbu Slovakov. Taki, co maju nieco za sebou sa nechovaju ako ty.
Keby som nejakou nahodou aj bol, stale rozhoduje, koho podporujem, a nie z koho etnika pochadzam. Uz nevies, co by si okrem spiny vytiahol, ked si nepochodil. Alebo ze by toto boli ti Slovaci?
[velký smích]

360455

10.10.2017 20:40

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Reakce na 360455

Podla toho ako píšeš a jednáš si čistý jevrej po materi

360458

11.10.2017 11:08

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360458

Podla toho, co pises si nakazeny ducharstvom a jasnovidectvom, ktore nema oporu v realite. Vestenie z kavy a kristalovej gule. Myslienkovy gambler, a tym asi aj diletant v matematike. Inak by si sotva projektoval do mna svoj obraz.
Nevies uznat svoj zjavny omyl a bud suvislosti nechapes, alebo tlacis hovno cez plot [smích] Tvoj vyrok logicky z mojho textu nevyplyva, pricinna suvislost ti asi nic nehovori.
Lepsie by bolo, keby si prestal vestit a nalepkovat druhych svojimi smradlavymi nalepkami [smích] Na poriadneho Slovaka sa toto naozaj nehodi.
Vcera taky ako ty iba z druheho brehu zmazal celu jednu diskusiu, lebo mu stupil niekto na otlak, a aby nevyslo najavo.

360466

6.10.2017 20:09

George Soros admits Nazi collaboration with no regrets....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=X9tKvasRO54

360357

11.10.2017 8:48

RE: George Soros admits Nazi collaboration with no regrets....

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 360357

Ano, to je ten rozhovor o jeho práci za války. Bylo mu 14. Věk sedí, protože transporty z Maďarska do obsazení Wermachtem neprobíhaly.[naštvaný]

360463

6.10.2017 21:42

Je to trochu mimo mísu, ale

pan.johanes 85.?.?.?

v dnešní době, kdy se zvyšují platy doktorům, sestrám, učitelům, policajtům, hasičům, různým zaměstnancům a také i důchodcům poslancové mlčí a to vždy byli první co kvičeli, že z dané almužny nemohou vyžít. Proč naši vepříci nechtějí přidat do korýtek. Zmíní se o tom někdy někdo? [zmaten][zmaten]

360361

6.10.2017 22:26

RE: Je to trochu mimo mísu, ale

marta 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360361

Poslanci si zvyšují platy tiše, jako násobek průměrné mzdy v nepodnikatelské sféře. Proto to zvyšování mezd hasičům, učitelům atd. Proto také Sobotka protstoval proti směrnici EU, která stanovuje výpočet mzdy politiků podle průměrné mzdy všech zaměstnanců bez dělení na podnikatelskou a nepodnikaatelskou sféru.

360364

6.10.2017 21:54

SOROS je nastrčená figurka!

dunn 178.?.?.?

Je to proto, aby lidi nadávali na něj a ne na Ameriku!Myslíte, že jeden žid může řídit politiku světa?Naivita nám nechybí.USA je na dně a musí zničit konkurenci.Nenávidí Slovany a východ, ale bojí se nás.My totiž máme ještě místo hamburgra v hlavě selský rozum a to je přivádí k šílenství!Věřte, nebýt Ruska a jeho pana Putina a super zbraní, tak už jsme dávno zničeni.Tak to zkouší přes islám a občanské války!To bude masakr.Amerika je zhluk zločinců a jednou se snad povede tuhle žumpu vyvézt tam, kam patří!!

360362

7.10.2017 10:16

Stanovisko ANO 2011

lucifuge 46.?.?.?

Z aktuálního rozhovoru J. Faltýnka na webu ČT24:

Naše hnutí zásadně odmítá kvóty. My preferujeme azylanty z kulturně blízkých zemí, jako je třeba Ukrajina. Je tady i zkušenost z minulosti, kdy když byla válka v Jugoslávii, tak sem přišla spousta lidí, kteří se tady zabydleli, podnikají, splynuli s naším prostředím. Ale pokud se týká muslimských zemí, tak tam my jsme proti.

Takže leccos může být jen předvolební taktika, jak očernit protivníka.

360372

7.10.2017 15:09

Obyčejná mafie.

sys 86.?.?.?

Jen v obrovském měřítku.http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-nemusi-predkladat-dukazy-pritomnosti-ruske-armady-v-donbasu/

360379

8.10.2017 8:46

Radši do toho moc nevrtejte!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Minimálně z taktických důvodů je nevhodné oslabovat před volbami, byť i pravdivými argumenty, hnutí ANO. Mohlo by se totiž stát, že by to dovolilo těm zbylým střepům (TOP,ODS,KDU,ČSSD) slepit vládu bez ANO. To by sice mohlo vést brzy k revoluci, ovšem i ty nekrvavé revoluce končí obvykle opakem požadovaného, nanejvýš ovce přešoupnou do jiného kotce...
A ten SOROS přece poskytuje jen peníze, a když zvážíte, tak nebýt těch peněz, vývoj by se zadrhával na jejich nedostatku. Dodal přece jen katalyzátor, takhle už dnes zažijeme to, co by možná zažili až naši vnuci, a tak proměnil celou planetu v zemi kde zítra znamená již předevčírem. Základní ingredience by tu ale byly stejně, jen méně aktivní...Někteří mu připisují neprávem nadlidské schopnosti.
Možná kdybyste si ho tolik neošklivili a vlídně mu napsali o podporu vašeho projektu, třeba by...

360395

Příspěvků: 41

06.10. 01:40  NevÍm proč si myslíte že by to mohlo být něco jiného než klasické rozděl a panuj?
08.10. 05:04 Favela  Novej rekord je zaznamenan v
08.10. 05:56 favela  Logika propagandy byla vsak
14.10. 10:28 lindsay  RE: NevÍm proč si myslíte že by to mohlo být něco jiného než klasické rozděl a panuj?
06.10. 02:00  Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit
06.10. 21:00  RE: Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit
06.10. 06:49  Soros, rok narození 1930
06.10. 16:46 simonx  RE: Soros, rok narození 1930
07.10. 07:49 kolokol  RE: Soros, rok narození 1930
07.10. 19:22 r.m.  RE: Soros, rok narození 1930
06.10. 08:28 E.R.  Za 1.republiky byla V ČSR Židovská strana...
06.10. 21:01  Po dekádách již tradice/lithium. Nadčasový odkaz o kuolárech sněmovny.
06.10. 08:38  Sorošova činnost za války
06.10. 16:49 simonx  RE: Sorošova činnost za války
06.10. 17:35 ivanko  RE: Sorošova činnost za války
06.10. 09:12 senil1  To jsme vědeli
07.10. 08:10 kolokol  RE: To jsme vědeli
06.10. 11:41  české aerolinie - ukradeny
06.10. 17:33 nobody  RE: české aerolinie - ukradeny
07.10. 08:58  RE: české aerolinie - ukradeny
07.10. 11:16 E.R.  RE: české aerolinie - ukradeny
06.10. 18:42  Kdo spolupracuje se Sorosem,
06.10. 19:31 Ludvík Jahn  Posedlosti Sorosem moc nerozumím
06.10. 20:03 Pepan  Zločinci
07.10. 16:12 ppppp  RE: Zločinci
07.10. 16:17 Pepan  RE: Zločinci
08.10. 14:14 ppppp  RE: Zločinci
08.10. 19:31 Pepan  RE: Zločinci
09.10. 23:27 ppppp  RE: Zločinci
10.10. 15:33 Pepan  RE: Zločinci
10.10. 19:12 ppppp  RE: Zločinci
10.10. 20:40 Pepan  RE: Zločinci
11.10. 11:08 ppppp  RE: Zločinci
06.10. 20:09  George Soros admits Nazi collaboration with no regrets....
11.10. 08:48 r.m.  RE: George Soros admits Nazi collaboration with no regrets....
06.10. 21:42 pan.johanes  Je to trochu mimo mísu, ale
06.10. 22:26 marta  RE: Je to trochu mimo mísu, ale
06.10. 21:54 dunn  SOROS je nastrčená figurka!
07.10. 10:16 lucifuge  Stanovisko ANO 2011
07.10. 15:09 sys  Obyčejná mafie.
08.10. 08:46  Radši do toho moc nevrtejte!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 807