Diskuze k článku

Co ti říká vlast?

Příspěvků 24

2.10.2017 1:37

Tak snad jen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

že doba si žádá oběti v korporátovně. (pravidla moštárny upírů/nadsázka, ale kdo ví)
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
Brzy u nás? https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/v-katalansku-z...

360253

2.10.2017 6:44

Vlasť je tam,kde mi je dobre.

Prednohor 78.?.?.?

Hovorí jedno slovenské porekadlo z obdobia najväčšej vysťahovaleckej vlny za prvej republiky.
V dnešných dňoch si pripomíname aj neslávne sté výročie bitky na Piave, kde položili životy desaťtisíce Čechov a Slovákov na obidvoch stranách fronty, preto by som volil opatrnejší a citlivejší prístup s použitím slová legionári. Légie prebehlíckych a zajatých vojakov CK monarchie (dnes Nato) asi nebudú totožné s tými, ktoré bojovali v Španielsku, alebo v druhej svetovej vojne. Nehovoriac už o tých legionároch, ktorí boli trockistami prepustení zo zajateckých lágrov a doprevádzali cez Sibír ruské zlato do Paríža a Prahy.Tým udalostiam bude takisto 100 rokov.....

360254

2.10.2017 8:57

Je pravda, ze skola

ppppp 195.?.?.?

infikuje mladez ideologiemi zcela mimo realitu, smerujici ke kulturni impotenci. Dobre napsany clanek. Do popredi se cpe falesne soukromi, individualizmus, zabava za kazdou cenu, pozitkarstvi nebo hedodismus. Pak formy satanismu pres hlavne pisnicky. Pak kulturu a stat rozvracejici mimovladky a sup pod nadvladu obchodnich retezcu. Varenou zabu jiste nikdo nechtel.

360257

2.10.2017 17:39

RE: Je pravda, ze skola

disident 83.?.?.?

Reakce na 360257

Nutno ještě dodat,že mládež je permanentně infikována v rámci základních pilířů hegemonie USA nad porobenými národy (angličtina,Hollywood,pop music).Populaci jsou indoktrinovány běžné anglické výrazy v každodenní praxi(na př.O.K.,sorry,cool,bye-bye,super atd.),tak aby zapomněla na české ekvivalenty.Nynější pop music hýří vulgárními výrazy,zvláště t.zv.rap,ke kterému interpret nemusí mít umělecké předpoklady(protestní songy z doby vietnamské války jsou již zapomenuty a nové nevznikají na širší úrovni).Upadající hollywoodská produkce ukazuje jen násilí,zvrácenosti a dominanci USA nad celým světem.

360262

4.10.2017 20:59

RE: Je pravda, ze skola

ppppp 85.?.?.?

Reakce na 360262

souhlasim...

360312

2.10.2017 11:22

Finančné otroctvo a národné povedomie

lubosmat 212.?.?.?

,alebo prečo sú v Rakúsku priemerné platy niekoľkonásobne vyššie ako v ČR alebo SR?
Druhá časť vety bola otázka, ktorú mala zodpovedať deťom na strednej škole moja manželka, toho času stredoškolská učiteľka.
Dotkla sa pri vysvetľovaní schopnosti rakúska udržiavať si akýsi národný kapitál a určitej spoločenskej dohody v systéme, ktorý je pre ľudí nákladnejší, než u nás.
Môžem potvrdiť, že pri poslednej návšteve v rakúsku dosiahla priemerná útrata pri večernej návšteve reštaurácie cca. 25-30.- € na osobu, u nás by z toho vyšli dve osoby, tam však tieto zariadenia praskajú vo švíkoch a u nás, aj napriek polovičným cenám max. do 50% obsadenosti.
Rakúsko, bolo akceptované medzinárodným spoločenstvom ako neutrálna krajina s vlastným obranným a ekonomickým systémom (dtto. dokonca dlhšiu dobu sa týka Švajčiarska).

Čo sa stalo nám?

Od konca II. Svetovej vojny do roku 1999 akési zadržiavanie, aby sme moc netrčali v tom socialistickom bloku, no a po „kapitalistickej revolúcii 2.0“ sme sa dočkali nového povojnového usporiadania, o ktorom sme ani netušili, že sa na nás chystá.

Porevolučné vlády bez rozdielu rozpredávali štátny majetok do rúk kadekomu bez chrbtovej kosti, uisťovali nás o dobrých kapitalistoch z „Marsu“ a čo ja viem čo ešte nám naklamali, aby sme v očakávaní na úspech prežili 28 rokov a nič, diletantstvo a hlúposť trestné nie sú, zlý úmysel dokázať tiež nemôžeme, a kapitalizmus je tu ako vyšitý, však pár ľudí sa predsa má dobre, a tak sa stále máme o čo usilovať.

To, že nás pomaličky vtiahli do finančného otroctva, keď investície sú tu len na to, aby sa maximalizoval niečí zisk v krajine, kde je „lacná pracovná sila“, lacné vstupy do výroby jednotky produkcie a slabá právna ochrana zamestnancov, o tom sa nehovorí.

Príklad: Cudzie banky si celoročné zisky z „východu“ delia doma v svojich centrálach na sviatočné odmeny svojich zamestnancov.

Položili ste si otázku koľko zisku z predaja jedného automobilu hociktorej značky vyrobeného na Slovensku nám zostane?
Je to podobné ako pri výrobe alkoholu – výrobné náklady sú na jednotku produkcie nízke, ale predaj sa realizuje niekde inde, niekým iným, s úplne iným ziskom a úplne iným rozdelením peňazí.

Peniaze pre nás z toho bohvieaké nie sú, ale zato máme mozole a kopec odpadu z výroby, môžeme sa v ňom prácou zocelenými rukami prehrabávať.

360259

3.10.2017 7:34

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360259

Ano, císař je nahý a vidí to již každý jedinec se zdravým mozkem. Jen blázen si může myslet, že Němec je 4x pracovitější než Čech či Slovák a proto má tak vysoký plat. Tak kde je zakopán pes?

Západní státy nás vysávají jak klíšťata pomocí: bank, přenesené dph, fiat money, zkapitalizovanému průmyslu, dotací, atd.... Následně aby neztratili tvář, nám sem hodí pár eurofondů jak prašivému psovi kost.

Ovšem reálný poměr 1 Euro z fondů pro nás VS 5 Euro vložených do ekonomik západních států nikde samozřejmě neprezentují. Raději vše prostřednictvím ulhaných presstitutes svedou na naši zaostalost ač je již 28 let po revoluci.

No kdo si o sobě myslí, že je zaostalý díky socialismu před 89. – jeho věc. Ale takto uvažuje spousta lidí díky tomu, že jim to je léta médii vnucováno...

360264

3.10.2017 9:28

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 360259

Toto nariekanie nad tým, akí zlí sú na nás "tí z vonku" je našim národným športom.
Žiaľ, nikdy nikde ani slovka o tom, PREČO je to tak, aký je v tom podiel NAŠEJ viny. A hlavne - ako sa správať, aby sa to zmenilo v náš prospech.
Pretože - nik neurobí zmenu za nás. Jedine my, spoločne, alebo každý z nás SÁM ZA SEBA musí urobiť niečo, aby sa to zlepšilo.

360266

3.10.2017 10:23

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

lubosmat 212.?.?.?

Reakce na 360266

Milióny dolárov vložených do disidentov a politickej elity priamo z amerického rozpočtu, sociálne inžinierstvo podľa Soros, Kissinger, Albright, Nuland .... To sú dôvody prečo sme to nemohli ustáť. ň

Konštatovanie nie je plač, len ma mrzí, že to nechápete – keď si totiž nakoniec povieme že rodina je to najcennejšie, čo nám v tomto prehnitom a „prolhaném“ svete zostalo, tak Vám začnú strpčovať život asociálnymi odchýlkami, a v prípade, že začnete vnímať niečo ako národ, vnucujú Vám svetoobčianstvo a globalizačné idei.

Celý tento „business“ stojí nemalé finančné prostriedky, ale vypláca sa, keď produkuje indivíduá, ktoré si myslia že všetko je OK a obviňujú sami seba, že sa narodili v hlúpom národe a že jednoducho aj oni sami sú hlúpučký a musia sa od manipulátorov ešte veľa a veľa učiť, aby sa nakoniec stali nimi a v konečnom dôsledku škodili svojmu národu ako stredovekí Janičiari.

360267

3.10.2017 14:28

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360267

Hřebík na hlavičku!

Formováním informačního prostředí již za socialismu bylo národu vnucováno, že tam za hranicemi je i trávník zelenější. Tehdejší masivní finanční podpora západnímu Německu z USA udělala své.

A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem. To shnilé ve státě kapitalistickém bylo lidem u nás taktně zamlčeno a do popředí národa byl vystrčen lehce manipulovatelný alkoholik...

360273

3.10.2017 15:51

"A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem."

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360273

A zdejší intoši nemají už ani ty kasína a furt budou mudrovat o morálce a zlém kapitalismu (nad exekučním příkazem) . Prostě někdo formuje a někdo se nechá formovat - na každé šméčko potřebujete minimálně dvě strany a vskutku málokdy jedná napálený s pistolí u hlavy. Téměř vždy je lapen do vlastních bludů, chamtivosti a závisti. A když mu nastavíte zrcadlo, ještě vás a celý vesmír obviní ze své vlastní
hlouposti.
Ten nápad dát jim volební hlas jest vlastně vynálezem volné energie z hlouposti. A pak že to nejde.
[pláč]
2a00:1028[cool]384[cool]11e:cd36:fa7e:a959:fab9.?.?.? v.r.

360277

4.10.2017 8:25

RE:

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360277

Ono je to těžké s volbami, když zásadně elity praktikují předvýběr kádrů. Prostě nepustí tam vědomě nikoho, kdo by mohl reálně ohrozit jejich pozice. Občas se jim to ale nepovede, jako v Rusku s Putinem, ale jen díky jeho excelentnímu chápání řídících procesů.

Jedinou možností, jak změnit současný stav k lepšímu, je zvyšování gramotnosti VŠECH občanů, aby vyžadovali gramotné kroky po politicích. Jinak politici bez podpory národa proti elitám nikdy nepůjdou, nejsou sebevrazi.

Tedy "učit se, učit se, učit se"...
Jak říkal jeden bolševik, který se během života od své elity odvrátil.

360286

5.10.2017 10:33

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360286

>Tedy "učit se, učit se, učit se"...
To učení ale nutno rozvést. Chytrých i moudrých určitě bude dost, jen nespolupracují na řešení ve prospěch celku. Je to i o zdejších diskusích i hlavním zaměření Zvědavce. Nehledá se řešení, ale viník marasmu, ale hlavně ne viník v nás. Proto jsme tam, kde jsme. To, že odhalíme parazita, ještě tam kdesi v dálce (za oponou) nic neřeší, on se nezastydí a nepolepší, je mimo náš dosah. Tady žádné informační pole nepomůže, je to slepá ulička, i kdyby se tou ideou nakazilo 99% celosvětové populace, tak případná exploze nic nevyřeší, vše spadne do opětovného stavu konkurence, závisti a nespolupráce. To co má každý na dosah a může ovládat, je vlastní mysl a záměr, a použít je hlavně ke spojení vývojem odseparovaných atomizovaných jednotlivců, obnovit spolupatřičnost (lásku) do dílčích uskupení kteří si "nezištně" pomáhají, a tím akcelerují celé paralelní společenství.
Budeme-li pokračovat v nastoupeném, budeme mít problém i s domluvou. Vybydlují se potřebná slova a pěstuje se pachuť ironická, třeba ta "pravda a láska". "Banksteři" také nejsou přesně označeni, je v tom příliš emoce zastiňující podstatu. Nic gangsterského na nich nenajdeme při poctivém zkoumání. Oni jen nabízí "službu", nikoho nenutí ji přijmout.
Je potřeba využívat moderních technologií ve svůj prospěch, zavést paralelní kulturu, ale plnohodnotnou, přestat usilovat o polidštění ukradených mainstreamových médií, vytvořit paralelní plnohodnotné kulturně - zpravodajské kanály s výrazným potlačením kritiky stávajícího systému (den má jen 24 hodin, ty které věnujete žumpě, nevěnujete kráse kolem sebe). Žít svůj život, své štěstí, svou radost s lidmi „podobného“ názoru, a nevěnovat se ani na poloviční úvazek, natož plný, kritice toho hnoje. Sdělovat si po síti cenné pozitivní informace o těch kteří umí mít dost, zejména v obchodech či službách, „dělat reklamu těm co nekradou“, těm, kteří již nastoupili tu správnou cestu. Těm, co už dnes dávají do "společného" víc než musí, a investují tak do budoucnosti.
Včera bylo pozdě!

360320

5.10.2017 13:30

Beznadej...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360320

System by mel lepe testovat, koho vzdelavat a koho ne. Treba na takove policejni akademii ved v udoli dutych hlav v Praglu se prej z beznadeje uchlastavaji prednasejici po nekolika letech když porád vidi před sebou ten ksindl, ktery maji ucit..

[velký smích]

360326

5.10.2017 17:24

RE:

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360320

Existuje citát Saltykova-Ščedrina:

„Mužik se vůbec nebojí politiky prostě proto, že jí nerozumí. Ať už si ho dobíráš, jak chceš, stejně si bude myslet, že to není „politika“, ale jen boží dopuštění, stejně jako mor, hlad, povodeň, jen s tím rozdílem, že tentokrát je ztělesněním tohoto dopuštění státní úředník.
A je nezbytné, aby chápal, co je politika? Názory na to se mohou různit; ale já za sebe říkám přímo: Buďte opatrní, pánové! Protože, jakmile mužik pochopí, co je to politika: je konec!“

Tedy Ščedrin byl přesvědčen o tom, pochopí-li společnost, co je to „politika“, nebude již možné dále zneužívat její nevědomost v oblasti sociologie, což povede nevyhnutelně i ke kvalitativní změně politiky.

Ščedrin žil v 19. století, tak se jasně ukazuje, že od té doby se lidstvo posunulo dále. Dnes již nevěříme, že za všechno může bůh. Vše svádíme na politiky, ale jsou oni opravdovými tvůrci systému, ve kterém žijeme? Pravděpodobně ne, když uvážíme sociální setrvačnost systému.

Nevědomost v oblasti sociologie generuje společnost, která je snadno manipulovatelná pro cíle těch, kteří jsou informováni lépe. Tedy tím, že dáváte do oběhu informace, které jsou záměrně nedostupné prostřednictvím vzdělávacího systému a médií, zvyšujete gramotnost společnosti.

Jiná evoluční cesta pravděpodobně není. Pravdu máte v tom, že po získání kritického množství jedinců ve společnosti cca 10%, již nestačí jen sedět se založenýma rukama...

Více viz. např. základy sociologie:
http://leva-net.webnode.cz/products/zaklady-sociol...

360332

8.10.2017 6:20

Blahoslaveni chudí duchem...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360332

Míval jsem kdysi šéfa, který do toho viděl mnohem více, tedy ani ne tak do politiky, ale do vzdělání. Když jsme kdysi na počátku vědecko-technické revoluce přemýšleli nad "šíleným" nárůstem informací - říkal, že existují dva extrémy (a já se s tím dodnes ztotožňuji):
a) jednotlivec zná vše o ničem
b) jednotlivec zná nic o všem
Od těch dob uplynulo cca 50 let, a "pokrok" ve všech oblastech tyto extrémy učinil mnohem nedostupnější pro jednotlivce a tak se i domluva mezi jednotlivci (i když zanedbáme vliv ega) stává mnohem vzácnější. Každý má svého boha či globálního prediktora, na kterého věří, a ruský mužik na tom není o moc lépe. Báťušku cara vystřídal po revolučních kotrmelcích báťuška gosudar. Jen ten jasný problém s timurovci a kvakinovci se nám snaží pjakinovci zamlžit jakousi všeobjímající teorií, která dokud to vychází podle zkušeností z minula, tak slavně cituje z historie, ale když to nejde, tak tam vloží jako trumf GP. Možná, kdyby zkratku šlo vyložit jako "globální parazit", tak by to dávalo mnohem více smyslu. Ale blbě by potom znělo že GP je nucen spolupracovat s gosudarem. Tolik na okraj.
Problém jsem tím ale naznačil. Základem pro domluvu nemohou být různě zpracované údaje ani teorie pro narůstající složitost "matrixu", ale poctivý přístup bez chytračení v normálních nepoškozených pojmech klasických. Totéž je nezbytné pro každodenní interakci s okolím. Jinak to bude jen další vrstva zamotávání problémů do mlhy. Nic není potřeba vymýšlet nově, stačilo by, kdyby zdejší badatelé četli ty staré knihy, ne pro pikantní citování archaických bludů, ale jako návod k žití. Není ani divu že tam nakonec najdou, že Hospodin vyhubí národy jako klaté, když se k sobě lidé chovají konkurenčně, soutěživě, pěstují závist a spolupracují jen na různých lumpárnách. Koneckonců si nic jiného nezaslouží, a že do těch konců spadnou i bez Boha jako přímý důsledek svého chování.
Království nebeské je i vaše, není nezbytné být chudý duchem, ale cosi to potřebuje ...

360393

3.10.2017 10:43

editore, co s tím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Nedaří se mi odeslat příepěvek, po pokusu o odeslání se zobrazí:

Forbidden

You don't have permission to access /pridat_nazor.php on this server.

360268

3.10.2017 10:50

RE: editore, co s tím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 360268

Zkuste teď. Něco jsem tam změnil. A napište mi na email, pokud je problém, ne tady.

360269

4.10.2017 14:51

RE: editore, co s tím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360269

Také mě to tak často zlobívá, ale ne vždy - někdy to jde a někdy ne, je to poměr tak tak 60:40 (70:30) Nejhorší na tom je, že pokud si člověk neuvědomí před odesláním, že má pro jistotu uložit právě napsaný text do schránky a odešle ho rovnou tak o něj přijde, protože vrátit se (tlačítkem zpět) nelze.

360299

4.10.2017 16:15

RE: editore, co s tím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 360299

Až se to stane příště, napište mi na email. Zavedl jsem nová bezpečnostní pravidla a bude chvíli trvat, než vychytám false positive.

360305

3.10.2017 10:57

Vlast je mrtvá.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Vlast je mrtvá. Vlastenci totiž nejsou. Ti co se jimi chtějí vidět, jsou jen rozhádaní tlučhubové. Obrazem toho je slavná tlučhubárna – parlament. Oni tam jen (par)lamentují nad stavem, do kterého vlast (zemi) přivedli. Hlavně ne žádná upřimná spolupráce, ale jen vyhrocené středověké divadlo na opozici a koalici.
Ale co to blábolím , oni perfektně spolupracují když si hodlají zvednout „náhrady“, ba i oposmlouvu vytvoří, jen aby mohli odklánět z rozpočtu pro různé lobingem označené priority. Nejvyšší stupeň spolupráce nastává v okamžiku, kdy nezanedbatelná síla tlačí na alespoň trochu pořádku a blíží se volby, a hrozí, že by se někteří po volbách museli jít živit poctivou prací. Ta představa je hrozná, oni mnozí ani netuší jak poctivá práce vypadá.
K té předvolební agitaci, volby toho moc nevyřeší, to sdružování podle nepodstatných příznaků i rozdělování se na stovku stran a hnutí napovídá mnohé. Co nám bude platný v parlamentu vlastenec, který věří, že potřebné peníze lze kdykoli vypůjčit (třeba přes dluhopisy) na nesmírně potřebné budování infrastruktur, apod., který nezná reálný svět, plete si potřebné se zbytečným podle zrovna běžící reklamy, či lobingu.

Snad volič rozpozná koho je nutné se zbavit a dá šanci novým dosud nezkorumpovaným. Třeba někdo přijde i na to, že spolupráce, ne divadlo je to pravé, že vlastně všichni zvolení by se měli proporcionálně podílet na vládě i kontrole, že jedině spoluprací lze obnovit naději v lepší zítřek.
Včera bylo pozdě!

PS: Editore, děkuji za opravu.

360270

3.10.2017 19:39

RE: Vlast je mrtvá.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360270

Co podvodem začalo, podvodem i pomalu končí. Je to přesně podle knihy "Iideály humanitní" od profesora Masaříka. Člověk by ani neřekl, jak rychle uplyne druhá třicetiletá válka. Pokud člověk dobře nepozná minulost, opakuje svoje omyly i v budoucnosti. Tento fakt je ale samozřejmě vynikající byznys, i když u toho padne hodně lidí. Prachy však skoro nikomu nesmrdí...[velký smích]

360280

8.10.2017 0:10

Hrdinové, protože vraždili jiné otroky?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>(1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.
>(2) Příprava je trestná.

Problém paní Procházkové spočívá v neschopnosti cizí moc pojmenovat, možná i rozeznat.
Činím to za ní;

talmud-šmejdi chazarští banksteři, kteří spolupracují se souvěrci v zájmových územích (synagogy jsou v Africe, v Čechách, v Německu, v Japonsku, ve Švýcarsku, ve Švédsku, v uSSa...).
Konfidenty korporátního fašismu můžeme nazývávat kavárenskými povaleči, pražskou kavárnou, pátou kolonou, zlotřilci z páté čtvrti nebo sobotními hosty synagog. Také talmud šmejdy. (Šmejdi okrádající důchodce jsou ze stejné lupičské bandy. A exekutoři často také.)

K oné křesťanské víře, odvozené od genocidní strategie mojžíšské, dodávám – je to otrokářská zrůdnost. Rozum, na který se snaží apelovat paní Procházková, ten potlačuje;

Modlitba sv. Ignáce:
Vezmi si, Pane,
veškerou moji svobodu,
mou paměť,
můj rozum
a celou mou vůli…

…takže Paní Procházková oblbuje zrůdností proti lidskosti, proti základnímu instinktu. A plká o hrdinství. Ale není schopna označit nepřítele. S kým chce pak hrdinsky bojovat? S jinými zblblými otroky? To už tady mnohokrát bylo!
Za třicetileté války byla vyvražděna polovina Evropy. A pak další a další války. Otroci umírali, talmudistická vrchnost se šklebila. A rostla její moc a zdroje!

K volbám;
politici s přátelským vztahem ke korporátními fašisty ovládané EU a NATO, to jsou zločinci, kteří by měli být souzeni za rozvracení republiky. Ale to by soudy nesměly být zapleveleny Chazary. Někteří zločinní politici jsou dokonce přímí poskoci Söröse (ten je zase poskokem Rothschildů).
Jak má prostý člověk vědět, že koblihář nezbohatl zázrakem, ale je správcem majetku korporátních fašistů, chazarských banksterů, když i spisovatelka Procházková oblbuje, místo aby se zabývala jádrem problému?

360388

8.10.2017 9:52

RE: Hrdinové, protože vraždili jiné otroky?

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360388

Tomu neadresnému nadávání a jalovému "plácání do vody" se všeobecně říká "politická korektnost" a pokud by se poukázalo na podstatu toho systému a označeni konkrétní viníci a aktéři, okamžitě se spustí povyk o antisemitismu a rasismu...

Zákony jsou šmejdskou mafií tak utvořeny a veřejné mínění pěstováno v té správné předpojatosti a autocenzuře, kdy ochabující vliv náboženství nahrazují MSM, účelově vytvářena pakultura HollýÚdem a jeho filiálkami a šmejdy řízenými a mikimausdolary sycenými nevládkami plnými zkažených mladých idiotů...,

všichni to velmi dobře víme, stále o tom nemluvíme dost otevřeně, proto je to vše stále tak bezzubé i když chvilkami to přecejen vypadá, že pružina té předpojatosti poněkud ochabuje a veřejnosti souvislosti tohoto veskrze zhovadilého světa začínají docházet...

Typickým příkladem tohoto pokrytectví a "gójimského leštění šmejdských klik" je Zeman, který od zloděje a "hodného žida s velkým "Ž"" Rolanda Laudera presidenta Světového židovského kongresu, celý připosraný převezme usmolený diplom, přitom ta jeho multikulti-hollýÚdská žumpa tu denně chrlí tuny uchylností a debility a pumpuje odtud miliardy nejmíň 15 let a místním tupohlavům obecným to nevadí i když díky vychcánkovi Železnému to každého občana stálo skoro 11.000,- Kč navíc a jako bonus ho za Znojmo zvolili jednou jako sernátora a podruhé za posrance do Evropského parlamentu...

Pokud se bude provádět "kádrová práce" a dál volit zločince, jako jsou na špici ve většině stran takovým způsobem jako doposud a nenastane radikální odklon od tohoto deformovaného vnímání světa k realitě, nic se nezmění a šmejdi to budou pořád pevně držet směr k jejich vysněnému NWO.Odhodit tu korektnost a pokrytectví není jednoduché, neboť okamžitě udeří "pružina předpojatosti", jsoucí v neustálé pohotovosti, ale jiné cesty není...
V tomto směru se evidentně nedostává potřebné osvěty a pokud, tak jsou její zprostředkovatelé okamžitě tvrdě napadáni všemi dostupnými způsoby s jindy nebývalou agresivitou, což potvrzuje, že je potřebná a účinná.
Zajímavý a pro většinu lidí zásadní a velmi poučný článek se na tohle oficiálně korektností zapovídané téma občas objeví na aeronetu a další, vysvětlující právě tuto dnešek značně ovlivňující problematiku i u nás, je ohlášen na nejbližší dny...

360396

Příspěvků: 24

02.10. 01:37  Tak snad jen
02.10. 06:44 Prednohor  Vlasť je tam,kde mi je dobre.
02.10. 08:57 ppppp  Je pravda, ze skola
02.10. 17:39 disident  RE: Je pravda, ze skola
04.10. 20:59 ppppp  RE: Je pravda, ze skola
02.10. 11:22 lubosmat  Finančné otroctvo a národné povedomie
03.10. 07:34 Sugar  RE: Finančné otroctvo a národné povedomie
03.10. 09:28 libertarian  RE: Finančné otroctvo a národné povedomie
03.10. 10:23 lubosmat  RE: Finančné otroctvo a národné povedomie
03.10. 14:28 Sugar  RE: Finančné otroctvo a národné povedomie
03.10. 15:51 vyjímečné porušení omerty  "A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem."
04.10. 08:25 Sugar  RE:
05.10. 10:33  RE:
05.10. 13:30  Beznadej...
05.10. 17:24 Sugar  RE:
08.10. 06:20  Blahoslaveni chudí duchem...
03.10. 10:43  editore, co s tím
03.10. 10:50 Vladimír Stwora  RE: editore, co s tím
04.10. 14:51 kolemjdoucí2  RE: editore, co s tím
04.10. 16:15 Vladimír Stwora  RE: editore, co s tím
03.10. 10:57  Vlast je mrtvá.
03.10. 19:39  RE: Vlast je mrtvá.
08.10. 00:10 Pátá Mojžíšova 7:24  Hrdinové, protože vraždili jiné otroky?
08.10. 09:52 E.R.  RE: Hrdinové, protože vraždili jiné otroky?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,55 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
19,35 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 498,43 Kč
1 unce stříbra
577,66 Kč
Bitcoin
1 179 230,96 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 326