Diskuze k článku

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

Příspěvků 25

28.9.2017 7:35

Migrace

lucifuge 46.?.?.?

Jestliže to někdo považoval za sci-fi, tak dnes je to řečeno přímo po lopatě. EU si odhlasovala počty migrantů. Takže jasně řekla, že je to řízená migrace. Stejně tak pan Macron, praktikant od Rotschildů, mluví bez obalu. Pokud jsou naši politici šílení zaprodanci, tak se máme na co těšit. Blbců, kteří je budou volit, se pár najde a na platnost voleb stačí nepatrná účast.

360209

28.9.2017 8:02

RE: Migrace

omar 147.?.?.?

Reakce na 360209

Je to zmrd (pervovo ranga).[oči v sloup]

360210

29.9.2017 16:20

RE: Migrace

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360209

Něco aktuálního na doplnění obrázku Evropy podle představ té napudrované rothschildovské kominické koule gerontofila Macrona...:

https://aeronet.cz/news/emmanuel-macron-odhalil-plan-nove-evropy-pouhe-dva-dny-po-skonceni-voleb-v-nemecku-jeho-vize-la-grande-europe-je-zkratkou-ke-vzniku-evropskeho-svazu-spolecne-meny-ministerstva-financi/


Pozn.:Číst pouze na lačno,nebo s blicím pytlíkem po ruce !! [bliji]

360238

28.9.2017 8:06

Podivné morální hodnoty vítačů

J_Pitralon 178.?.?.?

Jen ať si to Frantíci nastěhují všechno k sobě domů, pokud si dobrovolně zvolili Rothschildova sluhu a vítače...

360211

28.9.2017 12:05

RE: Podivné morální hodnoty vítačů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360211

To je jenom nástup exploatace domorodců se zaprodanými podlokajníky sorošova imperia. Který je patrně figurka zase tahů úžerů. Takové zlo s katalyzátorem.

Ovšem hledal bych za tím fanatiky či fatalisty a uctívače georgiských kamenů s půl miliardou otroků či jak jsem zahlédl možná inovovali na 135. miliónů. Tito režiséři netočí v halivůdů ale točí lidmi podle svých představ a není vyloučeno že retardům nemá kdo naplácat zadek a zamilovali do idiotského elysea úpadků s nóblesou jim snad už i geneticky vlastní.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&...

360219

29.9.2017 9:28

RE: Podivné morální hodnoty vítačů

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360211

Oni si ho nezvolili dobrovolně, vždyť jsme viděli jak ty volby vypadaly - dost podobně jako skotské "referendum".

Nelze klást lidem za vinu něco o čem nemají povědomí, to jsou metody psychopatů - ale právě toto všechno názorně ukazuje, že (a proč) je důležité to povědomí mít a zajímat se o dění kolem sebe, a proč je důležité mít znalosti o tom, jakými způsoby je lidmi manipulováno a kým.

360232

28.9.2017 8:21

Kolonizace Afriky a Evropy

Jacob 78.?.?.?

Prakticky jde o kolonizaci Afriky a Evropy v novém pojetí. Vytvoření Evropské šlechty, která pak bude vládnout dvěma kontinentnům. Imigrací si slibují, že vychovají tzv. Nové Afričany, kteří pak za jídášký groš pomohou vytvořit Africkou Unii kde pod pláštíkem demokracie a svobody budou vládnout. Přítom chcípné pár desítek miliónů bílých, snědých a černých. Zatím není jasné kdo je vůdcem tohoto vozu, který jede tímto směrem (Anglie z toho vyskočila), který shrábne vše. V4 se jim nějak nedaří zamořit migrací - bude nějaký zlomový krok. Dovolím si tvrdit, že začnou u Slovenska. Před II.WW a napadení Polska Německem a Slovenským štátem se Pilsudski dotazoval Adolfa, zda-li by vzpouzel stavu, aby Polsko mělo společnou hranici s Maďarskem. Slovenský štát čelil v březnu 1939 invazi Maďarů a ve vídeňské arbitráži bylo obsazení jihu Slovenského štátu dokonáno atd. Slovensko je slabý článek V4 - Orbán se už vyjádřil, že otázka severních hranic je stále otevřená. Přitom se Slovensko rozkládá jako stát, kde se zrušením Mečiarových amnestií rozvrací právní řád státu a to už je jen krok k jeho zničení nebo transformaci, kterou zajistí řiťolezecká elita, která si bude chtít udržet své ega, postavení a majetky. Potom bude na řadě ČR, která se rozpadne na regiony, které připadnou Rakousku, Německu (a tím se zajistí imigrace z těchto území) a k tomuto spojení najdete dost sluníčkářů, kteří budou se vztyčenou rukou mávat tomuto uspořádání. Podkopávání právní stability i v ČR je vidět a je dáno tím, že je nepřehledná legislativa se spoustou kliček a ve skutečnosti nevládne právo a spravedlnost, ale různé neziskovky a křiklouni, kteří ovládají zákonodárné a exekutivní orgány této země - to už je jen krok k tomu, aby někdo začal hlásat, že Češi si neumějí vládnout sami a potřebují někoho kdo je k tomu přivede. Návštěvy lidovců sudeťáků taktéž dává důvody k tomu, aby byl vytvořen dojem, že zde právo neplatí (co na tom, že existuej nějaká dohoda mezi Německém a ČR), přece kdejaká nula v podobě Hemana nebo Bělobrádka to může nerespektovat a pokládat kameny zla do budoucna. Na Slovensku přichází zlo z vnějšku u nás zevnitř (vše zde bylo). Kauza strýčka Bradyho ukázala hrůzostrašnou moc křiklounů a slabost práva, kauza Rath na hrůznost propojení politické a policejní moci (není to o vině Ratha). Člověku se chce říct Bůh s námi, ale při pohledu k Vatikánu to jaksi nejdu.

360212

28.9.2017 12:09

RE: Kolonizace Afriky a Evropy

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 360212

Jak lze ničit právní stát. Jedna kauza od východních sousedů, které řešil soud v Luxemburgu.
https://www.youtube.com/watch?v=Re-XVVu0p5Y

360221

28.9.2017 8:57

Svět se řítí do pr.ele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Fakt, že otroci nazývaní eufemisticky svobodnými občany demokratických států, jsou pro zločinecké "elity" jen zdrojem obrovských zisků ve výrobě a obchodu, naivními hlupáky, které je třeba stále mediálně masírovat a podporovat v kupování nepotřebných šmejdů na hypotéky a v případě záměrně vyvolané války jen dobrý kanonenfutr, je známý už dlouho. Fakt, že velkou část světa ovládají, vlastní a vedou věčně nenažraní psychopati hrajícími si na bohy (velmi často s chazarskými kořeny) a jejich poskoci v politických funkcích, a to převážně k chaosu, konfliktům, krizím a válkám, rovněž. Vždy z nich totiž dokázali obrovsky profitovat bezpečně ukrytí ve svých rezidencích. Fakt, že politici Západu i rozvojových zemí jsou předem vybírání na veřejnosti uzavřených konferencích Bilderberg Group také, stejně jako to, že preferováni a všemožně podporováni jsou v divadélkách zvaných volby ti, kteří se už dříve osvědčili jako loajální poskoci Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů ad. Macron to jen potvrzuje. Jediné, co se ještě neví, jak dlouhá ta cesta lidstva do pr.ele ještě bude a zda neskončí tím, že psychopati se světovládnými ambicemi v zoufalství, že se jim jejich úchylný projekt nedaří, nezmáčknou prostřednictvím svých podkoků v armádách obávaná červená tlačítka ovládající rakety s jadernými či jinými smrtonosnými hlavicemi.

360213

28.9.2017 14:31

RE: Svět již je v prdeli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360213

Mírně bych oponoval Vašemu tvrzení, že" demokratičtí občané jsou otroci". Je to daleko horší. Otroctví již totiž dávno skončilo, a dle například továrníka Engelse sponzorujícího pana Marxe, který napsal Kapitál, poslední otroci měli před několika stoletími možnost, odejít z plantáží, a psotavit se místo toho do továrny k pásu. Mnozí z těch svéprávnějších se oběsilo se slovy "Dobře již bylo". Z otroků, za které měl otrokář odpovědnost, protože tvořili jeho majetek, se stala tímto procesem znenadání takzvaná námezdná pracovní síla, nazývaná dnes
"lidský zdroj", v podstatě bezcenná zdegenerovaná masa nevolníků, shánějcí žrádlo a bydlení, použitelná například k výrobě, která se v případě vyčerpání nebo znehodnocení vyhodí, a nahradí jinou. Pozoruji li dnes námezdnou pracovní sílu, neboli "lidské zdroje", vidím, jak jednak usiluje všemi svými dostupnými prostředky, stát se v továrně či korporaci otrokem, a pakliže se jí to náhodou podaří, je na svůj v podsatě otrocký stav, který je však ve skutečnosti podstatně níž než za otroctví, ještě náležitě hrdá.

Podíváme li se dnes pozorněji třebaa na ústavu po roce 1989, jedna z prvních ale zásadních změn hned po zřízení a následném okamžitém utajení takzvaných Z-fondů, což byl snad první rozkaz tehdejšího ministra vnitra Sachra, byl změněn dovětek, že "vše ve státě je majetkem lidu", na "vše i lid, je majetek státu". Z toho třeba teoreticky vyplývá, že v případě insolvence může zadlužený stát platit svým věřitelům například svými otroky /"demokratickými občany"/ , či dokonce orgány svých otroků /"demokratických občanů"/ , vhodnými na transplantace, jejich soukromým majetkem, a podobně.

[velký smích]

360224

29.9.2017 23:06

RE: Svět již je v prdeli.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360224

Opět metoda psychopatů v akci? Nebyli k tomu náhodou ti lidé vedeni, vychováváni a připravováni už v době, když ještě absolutně neměli a ani nemohli mít tušení o běhu věcí a jejich pozadí (tj. jako děti)? Jaký jsme tu měli režim, když jsme ještě byli děti, a co nám říkal o práci a o společnosti? Ti lidé přeci měli sloužit sobě navzájem, ne být otroky kapitalismu... Navíc chcete tvrdit, že VŠICHNI lidé jsou jen tupí "ještě horší než otroci" hrdí na to, že makají někde ve fabrice? Nebo je to jen vaše zvrácené přání?

Svět je v prdeli s lidmi jako VY - ti v těch fabrikách totiž ještě mají šanci pochopit, kdežto vy, pane, jste je již odsoudil a pohrdáte jimi - navíc za něco, co kdysi jako děti ani nemohli ovlivnit, to mohou až nyní jako dospělí. Ne-lidé jako Vy, plní odsuzování, pohrdání atd, k tomuto uvědomění v dnešní době už naštěstí slouží jako katalyzátor.

Pro upřesnění: Stále častěji se objevují takovéto příspěvky, které jsou jakoby konstatováním pravdy a souhlasem s názorem lidí. Potíž s nimi je, že pomocí psychologických metod (které nejsou člověku bez psychologické průpravy hned zřejmé) pomocí tohoto "souhlasu" takoví autoři oněch příspěvků nenápadně podsouvají a fixují do podvědomí "jakoby obecné" závěry, které ale v důsledku lidem uškodí. Ten samý problém s takovými přispěvky jsem zrovna také (a nejen) dnes zaregistroval i na Aeronetu, kde ani administrátor nepochopil o co jde a kritický příspěvek k tomu "jakosouhlasnému" odstranil... a samozřejmě nejen tam.

Toto je také důvod, proč obyčejní lidé tahají za kratší konec provazu - skutečné psychologické znalosti o lidech i sobě sama lidem absolutně chybí, a chybí i kvalitní zdroje kde je čerpat (uvedu jako příklad špatného např. známou knihu "Policejní psychologie" - což je, až na "pár drobků", v podstatě mnoho stránek prázdného výplňového textu, kde si autor knihy dává celou dobu velmi dobrý pozor, aby omylem nesdělil něco skutečně podstatného, a má to samozřejmě i svůj důvod). Kvalitní základy psychologie (aspoň) by tak doporučil jako studijní materiál všem, kdo chtějí bránit lidské hodnoty - jak je chcete účinně bránit, když ani nevíte nic o sobě samých a své podstatě fungování? V tomto jsou "ti špatní" o dost kroků před lidmi, psychologie vždy přitahovala i psychopaty - ti v ní vidí nástroj, jak lépe škodit.

360243

30.9.2017 17:39

RE: Svět již je v prdeli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360243

Skutečně nevím, cevím co studovat na policejní psychologii, která má pouze tři základní principy:

- Občan jako občan, drban jako drban.

- Co je tvoje to je moje, a co je moje na to mi nesahej.

- Máš li bajonet, použij ho jako první.

[velký smích]

360247

28.9.2017 10:15

Kolik miliard ročně

bezvapes 37.?.?.?

platí Francii její bývalé kolonie?

360215

28.9.2017 11:13

Pane ...

889kr 195.?.?.?

Po staleti ste je rabovali!!! Turismus vám,kolonialnim mocnostem prinasi 10%HDP!!!A co takhle zacvakat byvalim koloniim???A není co resit!

360216

28.9.2017 11:30

Afrika 1914

omar 147.?.?.?

Vrelo odporúčam túto mapu:

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kolonien-Afrikas.svg

http://www.seatarnhem.nl/karte-afrika-1914.html


Kto tu koho vykorisťoval?
Kto seje vietor, žne búrku. Starý ujo s nimi... Nech sa teraz aj po.ebú!

360217

28.9.2017 14:32

RE: Afrika 1914

Spektátor Čumilovič Puk 62.?.?.?

Reakce na 360217

Zkuste se zamyslet nad tímto:
A) Myslíte si, že v 18-ctém či 19-ctém století se chtělo běžnému obyvateli země Západu ze své rodné obce kamsi do Afriky? Já myslím, že ne.
B) Kolonialisté tedy byli toto: především kriminálníci (kteří do kolonii byli posláni svým panovníkem), dobrodruzi (lidé poblouznění romantickou literaturou, v té době hojně vydávanou, a panovníky podporovanou), ziskuchtivci a zoufalci...
C) Zdá se tedy, že Západoevropský kolonialismus iniciovaly tehdejší elity!
D) Nemyslíte tedy, že současný směr z Afriky do EU je iniciován pomocí obdobných prostředků, s podobnými týpky nynějšími elitami?

360225

28.9.2017 14:54

RE: Afrika 1914

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360225

Sledujeme li, jak se prakticky vyvíjely americké elity, zjistíme, že pradědek byl zločinec či pirát, dědek otrokář či obchodník z kořalkou, otec již všeobecně zavedený kapitalista, a synáček soudce, a podobně. Je nebezpečné zkoušet to sledovat třeba podobně v Tzechbabwe, protože přecházíme od konfidentů rakouskouherské tajné policie přes konfidenty tajné policie první republiky, konfidenty gestapa, přes konficenty StB až po konfidenty BIS a podobně. Který nynější český třeba soudce tu dnes není "bývalý" komunista nebo potomek komunisty ?

[velký smích]

360226

28.9.2017 13:04

Co jste čekali?

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Nic jiného se od Macrona ani čekat nedalo. Je to urohujer, globalista a nenávidí původní evropskou kulturu. Dokonce řekl, že francouzská kultura neexistuje. Macron představuje naprostou katastrofu. Bude pokračovat v islamizaci Francie a ničení původné francouzské kultury. Francie je už asi ztracena. taky bude pokračovat v posilování role EU. Čisté zlo!

http://www.epshark.cz/clanek/96/emmanuel-macron-uzitecny-idiot-islamismu

360222

28.9.2017 17:53

Macron, poskok Söröse a jeho páníčků banksterů Rothschildů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

> Afriku … musíme na ni hledět jako na privilegovaného ekonomického partnera. Pokud Evropa nevyužije této příležitosti, udělají to jiní a Evropa pak ponese důsledky. …nové vztahy s Afrikou jako třetí pilíř ozdravného programu pro Evropskou unii

Žvásty jak xxdovskéhoho díla s názvem Mein Kampf. Co jiného také chtít od poskoka korporátního fašismu?

Afrika je bohatá, proto nemocná Evropa má léčit její nadané a schopné obyvatele?

Nechť každý zůstane ve své rodné zemi.
Jen světoobčanský talmudistický parchant má chorou potřebu pořád někam vandrovat. A někde loupit a zotročovat.

360227

28.9.2017 19:06

Buzerant a debilni hajzl je to.

Jochen 24.?.?.?

To, ze si Evropa vezme Afriku jako partnera je prece v business zcela normalni. Den co den cekam az treba Nestle najde nejakyho bezdomovce a udela z nej rovnocennyho partnera 50/50.Proboha a tohle nam vede Evropu a nejen tu.V Kanade ,stejnej Lumen! Jochen

360229

28.9.2017 22:43

Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Kdo se zajímá aspoň trochu, tak vlastně tohle ví.
Udělal jsem 3videa, a zejména ve 2 a 3 díle o tomto hovořím.
https://youtu.be/3fQZQKlzPJk
https://youtu.be/PQxOuxED5jA

Pak doporučuji tento odkaz:
http://www.consilium.europa.eu/cs/policies/unga/ - pročíst proč to popředí Afriky,
str. 16 z materiálu na témž webu, který hovoří o tzv. "pilotních zemích"
Priority EU v rámci OSN a sedmdesátého druhého zasedání Valného shromáždění OSN (září 2017 – září 2018)
-pravděpodobně Čad a Niger, obyvatelstvo: 53% a 80% muslimové, prům. věk něco málo přes 40let také o něčem svědčí.... pokračování dále

360230

28.9.2017 22:47

RE: 2-Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Reakce na 360230

Tyto volby jsou fatální, podíváme-li se na to, koho chtějí občané volit... napadá mne několik číslic... 1938... 1948.... 1968.... 2018... (Global Compact)

že je vše již promyšlené si můžete popřemýšlet u tohoto textu OSN (CZ)
http://www.osn.cz/summit-osn-pro-uprchliky-a-migra...

Závěr
Takže to víme, jen si to potvrzujeme víc a víc. Fajn, ale tím nic nezměníme a i když budeme mít 100lepší informace, ve volbách budeme mít stále jenom jeden svůj hlas. Takže sosání informací je neefektivní využití času s ohledem na situaci a volby za 4týdny.
Proto vznikla iniciativa, viz. odkazy na videa v úvodu. Jako občan mohu udělat to, že jsem sestavil fakta a dal je do videí. Číst totiž nikdo moc nechce. Jsou podložená zdroji z ofic. materiálů a snažím se přimět lidi, aby se alespon zapojili v jejich šíření, zejména na FB skupinách, kde já nepůsobím. Až bude 21.10 budu si moci říct, že jsem něco alespoň udělal - cíleně smyslplně. Další videa se dokončují.

Po volbách by bylo zajímavý, kdyby diskutující vždy také uvedl, co konkrétně udělal pro šíření informací k mainstramovým občanům - takových, které je ovšem občan mainstreamu schopen 1) pochopit a zároveň 2) uvěřit. Zkušenost totiž ukazuje, že existují obrovské informační rozdíly. A to, co je napsáno zde, bude mainstreamový člověk považovat za konspiraci. Takže ta video jsou koncipovaná právě pro chápání občanů pod vlivem mainstremu - TOTO JE ZÁSADNÍ.
Jsou to především nástroje. Takže kdo chcete přiložit ruku, hlavu a hlavně snahu fakticky cíleně konat, máte nástroj v ruce. Je to na každém. Ale vina - bude bohužel kolektivní. Takže póza "já vím, koho mám volit" je absolutním nepochopením procesu voleb a vážnosti situace. Nelze jinak - je třeba občas také napsat text bez alibismu a občanské korektnosti.
Shrnul jsem to ve Výzvě: 30 dnů pro Budoucnost
https://youtu.be/ScNqmw0etic

Samozřejmě - nic není ideální, ale lepší něco než NIC. Díky všem, kteří pochopili, zapojí se, podpoří. ObcaneCR.cz (obč.iniciativa - není strana/hnutí pro volby, lidi si to pořád pletou!!!) Přeji pěkný den

360231

1.10.2017 5:38

Čulík obětoval své čtenáře neoliberálům, dělá to pravidelně viz link

r.m. 80.?.?.?

Two Madeleine Albright PhD Scholarships in Czech Studies starting 2016-17
https://blisty.cz/art/81864.html
[bliji]

360248

1.10.2017 10:01

Sniper

Hovno123 46.?.?.?

Najde se nějaký člověk, který zastřelí Macrona?

360249

2.10.2017 7:50

RE: Sniper

omar 147.?.?.?

Reakce na 360249

Škoda guľky...

360256

Příspěvků: 25

28.09. 07:35 lucifuge  Migrace
28.09. 08:02 omar  RE: Migrace
29.09. 16:20 E.R.  RE: Migrace
28.09. 08:06 J_Pitralon  Podivné morální hodnoty vítačů
28.09. 12:05  RE: Podivné morální hodnoty vítačů
29.09. 09:28 kolemjdoucí2  RE: Podivné morální hodnoty vítačů
28.09. 08:21 Jacob  Kolonizace Afriky a Evropy
28.09. 12:09 Jacob  RE: Kolonizace Afriky a Evropy
28.09. 08:57  Svět se řítí do pr.ele
28.09. 14:31  RE: Svět již je v prdeli.
29.09. 23:06 kolemjdoucí2  RE: Svět již je v prdeli.
30.09. 17:39  RE: Svět již je v prdeli.
28.09. 10:15 bezvapes  Kolik miliard ročně
28.09. 11:13 889kr  Pane ...
28.09. 11:30 omar  Afrika 1914
28.09. 14:32 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Afrika 1914
28.09. 14:54  RE: Afrika 1914
28.09. 13:04 senil1  Co jste čekali?
28.09. 17:53 Pátá Mojžíšova 7:24  Macron, poskok Söröse a jeho páníčků banksterů Rothschildů
28.09. 19:06 Jochen  Buzerant a debilni hajzl je to.
28.09. 22:43 ObcaneCR.cz  Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?
28.09. 22:47 ObcaneCR.cz  RE: 2-Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?
01.10. 05:38 r.m.  Čulík obětoval své čtenáře neoliberálům, dělá to pravidelně viz link
01.10. 10:01 Hovno123  Sniper
02.10. 07:50 omar  RE: Sniper

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,12 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,27 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 539,87 Kč
1 unce stříbra
569,60 Kč
Bitcoin
1 053 675,06 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 546