Diskuze k článku

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

Příspěvků 19

26.9.2017 5:08

Zprůmyslnění institucionálních rasizmů.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

A budou je sekat jak baťa cvičky demokraticky, lidi formou. Kdo se nevejde do pásma debility bude kacíř rouhač a pozor kriminálník ale trh si vždy dovedl s neprivilegovanými poradit totální exploatací kdy otroctví užitým bylo řekněme ustájením před vyhozením v zimě před industriál vůbec. Kanibalové či nadlidé?[cool]

360196

26.9.2017 10:56

Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 2a00.?.?.?

Ta EU sem prostě chce ty migranty narvat za každou cenu. Po tom co byla italská cesta skoro uzavťena za pomoci Lybie, tak EU udělá náborová centra přímo V Africe. Ptám se do kdy tohle budou Evropané tolerovat? Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-m...

360198

26.9.2017 20:24

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360198

Revoluci by ti šašci právěže chtěli - dav je velmi dobře ovladatelný protože nemyslí, na tohle připravení jsou takže z toho plyne že toto není řešením (viz Ukrajina, tam jsme to viděli v přímém přenosu).

Co s tím? Vypadá to že Rusové v tomto asi opravdu mají pravdu, vědění je moc, budeme se všichni zřejmě opravdu muset té Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeoobecné teorii řízení asi nakonec trochu věnovat.

360200

3.10.2017 11:47

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Smoker 88.?.?.?

Reakce na 360200

KSB? Ved prave koncepcia skryto pretlaca islam. "Koranicky" - ako najmenej sfalsovane svate knihy. Dobra komedia.
Pricom koranicky nikde na svete neexistuje. Ked sa odrazim od mantry KSB - Prax je kriteriom pravdy - a kedze pravdou je, ze existujuci islam sa v 51 % svojich "svatych knih" zaobera sirenim medzi nevercami, a realitou je, ze najviac znasilneni a trestnych cinov v EU maju na svedomi prave migranti - tak KSB skryto pretlaca agendu NWO. A tym padom je KSB [bliji] len odnozou NWO - scientologia v novom sate.
Ale kedze ty si politruk . pisem to tu vlastne pre ostatnych. Pozor na KSB.

360272

3.10.2017 14:31

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360272

Četl jste to vůbec, nebo patříte k trolům, kteří jen chodí plakat do diskuzí?

360274

3.10.2017 14:48

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Smoker 88.?.?.?

Reakce na 360274

To vykanie je pre politrukov chrakteristicke - hrat sa na slusnaka vykanim" a potom snaha o zosmiesnenie[smích]
Mas aj nieco konkretne z mojho prispevku co je v rozpore s realitou ci tu len tak rozhadzujes hovna po diskusiach?

360276

4.10.2017 8:38

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 360276

1. Existuje někde Křesťanství dle myšlenek Ježíše?
2. Existuje někde Judaismus dle myšlenek Mojžíše?
3. Existuje někde Islám dle myšlenek Mohameda?
4. Existuje někde Buddhismus dle myšlenek Siddhárthy?
atd...

Nikde na světě neexistuje stát, kde by se cnostné myšlenky těchto proroků staly normou pro život společnosti. Jednoduše to je pro oko pyramidy nepřípustné, protože by se takový stát stal okamžitě vzorem pro ostatní a narušilo by to současné davo-elitární pojetí společnosti.

Proč myslíte, že VP analyzuje a snaží se formovat bezkonfliktní nenapjaté procesy s islámským světem, přičemž většina z jejich představitelů jsou křesťané?

360287

26.9.2017 22:23

Pěkně shrnuto, ale...

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Podle mých zkušeností nemají normální lidi vůbec čas ani sílu si takovéto texty přečíst, natož o nich přemýšlet. Dokud necítí problémy přímo na své vlastní kůži, mají práci, bankomaty fungují a jezdí na dovolenou, supermarkety jsou plné a v TV dávají spoustu zábavných filmů, tak... nic.

Problém západu si uvědomují ti, které to už zasáhlo, například ten středovýchod USA, který se snažil volit lidi, slibující omezení válek (zbrojních výdajů), ale ty výdaje např. v USA se navýšily o 80mld (z cca 600mld na skoro 700mld usd).

Aneb kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali.

Takže co s tím? Jeden US prezident (vědom si záporné síly finančních elit) prohlásil, že jedinou šancí je poskytnout lidem kvalitní vzdělání. Ovšem přibližně o 150 let později jiný US vzdělanec řekl, že i když mají Spojené státy asi 30mil vysokoškoláků, tak oni nepřemýšlejí o výrocích svých elit. Část z nich se snaží jim sloužit, protože obdivují jejich bohatství (a moc), jiná část žije jak se dá. Jen malá část z nich se věnuje (soustavně) analýze např. posledních sta let, rozhodování vůdců o válkách, zásazích byznysmanů, a odhalují, kdo na tom vše vydělává.

Tito lidé ale nemají přístup do médií, nebo jen okrajový. Takže zbývá se asi modlit - protože lidé mají dvě složky: pudovou (rozmnožovací, agresivní a sdružovací strategii přežití) a pak racionálně-kulturní "nadstavbu". A opakovaně vítězí ta pudová, tedy problémy se řeší, až když dorazí, a to agresivním útokem skupin, kdo přežije, ten vyhrál.

Racionalita a snaha o změnu tohoto modelu - při faktu, že ta parta mocných plně kontroluje média - je zatím v nedohlednu. Takže si dejte nějaký pěkný film, poklábosíme na netu, a bruste si doma nože, protože až to přijde, tak to bude kdo s koho. Racionalitě "západu" osobně už nevěřím.

360201

26.9.2017 22:53

RE: Pěkně shrnuto, ale...

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360201

A jen dodám, že pro jiný výsledek by muselo existovat hnutí lidí, kteří by organizovaně usilovali o změnu myšlení a priorit společnosti. To předpokládá organizování, podpůrný aparát, finance, řešení sporů, odolávání tlaku těch mocných (včetně dehonestačních a nelegálních akcí, obvinění ze sloužení cizím zájmům, atd.).

Jukněte na Edwarda Griffina v USA, vydal knihu, snažil se o změnu, nebo se podívejte na Sanderse (chtěl reformovat Fed) - jsou označováni za socialisty, podivíny, narušitele blahobytu a podobné nesmysly.

Kolik lidí je ochotno riskovat, posílat peníze, pomáhat, když i ti kritici často nemají jasno, nebo dokonce skutečně nemají ani zcela čistý štít? A že by změna mohla přijít z vysokých škol? No, tak to je už úplný nesmysl, tam se pravda o 20. století říkat nesmí.

Takže si můžeme výše přečíst, jak chtějí globalisté "vylepšit" společnost národních států - musíme si přece pomáhat: solidarita, lidská práva, atd., znáte to. Akorát holt někteří na tom tvrdě vydělávají, a hlavně posilují svoji moc.

Jak to skončí si netroufám odhadnout, snad jen, že to nakonec asi někdo přežije. Lidský život je relativně krátký, a když se náhodou nepobijeme mezi sebou sami, tak to třeba časem zvládnou inteligentní a samoúčící se automaty, nabité ostrými náboji.

Kontrola myšlení je zatím v plenkách, ale je to jistě také lákavá představa pro mnohé, lidé ovládaní "přímo" - s pomocí technologie kontroly myšlení, bez těch krvavých šmouh na zdech měst. Ale zatím na to musí stačit mediální "psychologické manipulace" a vymývání mozků (i ve školách), ve spojení s jistou úrovní konzumu. Řád je všechno, proto přece chodíme do škol - nikoliv se učit myslet, ale učit se "začlenit se", získat odměnu, a užít si měsíc luxusní dovolené. Pokrok, od středověku a nevolnictví, ale blíží se upgrade.

360202

26.9.2017 23:54

RE: Pěkně shrnuto, ale...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 360202

Lidi neblázněte. To je defétismus. To je přesně to, co oni chtějí. Vzpomeňte si na PSM, tam věnují nutnosti vyvolat u nás pocit marnosti pozornost.

V žádném případě se nesmíme vzdát a rezignovat. Žádný strom neroste do nebe, ani ten jejich. Existují zákony Vesmíru, s tím oni nic nezmůžou.

Osobně mám velmi dobrý pocit ze zemí bývalého Varšavského paktu. Komouši nás naučili nedůvěřovat oficiální propagandě a naučili nás pudu sebezáchovy. Také nám dali morální kompas. Výsledkem je, že obyvatelstvo zemí Visegrádské čtyřky je skvěle jednotné a vzdoruje. Nemyslím tím ty politické sráče a vlastizrádce v čele, myslím tím obyčejné lidi. Tady existuje nepřátelská atmosféra vůči okupantům a oni to cítí. Navíc naštěstí jsme proti Západu chudší a i to oni vědí. Výsledkem je, že pro ně zatím nejsme atraktivní. Takže se nesnažme dorovnat platy na západní úroveň, mít méně je naše účinná obrana.

360203

27.9.2017 0:10

RE: Pěkně shrnuto, ale...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360203

Má to logiku, ovšem je tu ale. A to že € je jejich a mají ho v podstatě pro privilegované neomezené množství. Že to jde mimo pravidla slušného chování? Nečekám od počátku bruselského babylónu
nicVložený obrázeknež repete
původní apokalypsy a podle vývoje a všech dosavadních indicií to tam spěje a i ten záměr prvoplánově za potěmkinovými kulisami s dotačními podlokajníky patrně je.[překvapení]

360204

27.9.2017 5:08

RE: Pěkně shrnuto, ale...

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360203

Nikoliv, to je realita mého okolí, docela širokého. Podle mých zkušeností opravdu nemají normální lidi vůbec čas ani sílu si takovéto texty přečíst, natož o nich přemýšlet.

To neznamená, že nemá smysl bojovat s těmito trendy, znamená to pouze, že od Noama Chomského před lety (Média, výroba souhlasu) až dodnes jsou jisté reálné mantinely, jak lidi volí, a kam až jsou ochotni zajít v protestech. Vystoupení z EU je pro ně nepředstavitelné, US podvody ve válkách od r.2000 nevnímají (protože Sověti 1968...), tažení NATO podpořili i Piráti při diskusi v ČT.

Realita.

360206

27.9.2017 22:20

RE: Pěkně shrnuto, ale...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360206

Ale mají, času je dost i při tom, co jmenujete. Je to informační válka, mít znalosti je výhodné, tito jmenovaní co to nechtějí řešit to pochopí nejpozději ve chvíli, kdy se jich ta informační válka dotkne - což není okamžik civilizačního "bodu zlomu", ta se jich dotýká každý den. Osvěta je tedy důležitá. Ignorant nechť zůstane ignorantem, ale každý musí dostat šanci si vybrat tak, aby tu možnost výběru se všemi jejími reáliemi plně chápal. Navíc často pomáhá příklad - jsou lidé co se zajímají, a jsou i v okolí takovýchto "plně vytížených" - dřív nebo později se to prostě protne a další člověk pochopí.

Takže hlavu vzhůru - štěstí je rozhodnutí, láska je rozhodnutí, život (žít) je rozhodnutí, svoboda také... Být pevně rozhodlý stát za všech okolností na straně Boha a jeho životních hodnot, na straně Lásky a Života samotného - to je ta největší ze všech možností, to největší štěstí ze všech.

360207

28.9.2017 4:13

RE: Pěkně shrnuto, ale...

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 360207

Všechno je na dluh, euro i dolar se tisknou jak zběsilé, vedou se destabilizační války, ale u nás je hojnost, u lidí nezájem, však Rusko se rozpíná a zbrojit se musí... (a Krymčané, prchající před násilným nacionalismem, jsou "agenti, kteří rozvracejí státy", přece viz rok 68, říká Pepíček v TV ...).

Hojnost na dluh, tohle západ prostě semele, trend růstu dluhu USA, jihu EU a spol. je rychle a stále rostoucí. Ekonomů máme, že by se s nima dalo topit, ale o tomhle všichni mlčí, zbrojařům přece rostou zisky, jak státy lejí zfalšované peníze do zbrojení.

Všude kolem nás ale "klídek a pohoda", fakt nevím, co by se muselo stát, aby u nás někdo vzdělaný řekl, že tohle není cesta.

360208

28.9.2017 12:04

Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Svatošmejdi talmudističtí s chazarskými fašistickými bankstery na vrcholu mocenské pyramidy usilují o naplnění mojžíšské strategie – vyhubení pronárodů jako klatých. Sdělovací prostředky, ozbrojené složky, úřady a parlamenty jsou jejich stoupenci přeplněné.

Nyní je na programu zrůdnosti solidarita s otroky, zdebilizovanými otroky okradenými svatošmejdy, v Africe a v muslimské Asii. Povinné strpění multikulturního obohacení islámskou debilizací, jejímž základem je svatá válka s nevěřícími. ( Islám je lstivá zrůdnost, svatošmejdký výmysl.) Pro větší přesvědčivost doplnili fašisti lstivý žvást o nutnosti pomoci stárnoucí populaci v Evropě. Jiné znění této genocidní oblbovačky - omlazení stárnoucí Evropy.

Povinností gojimů je oddat se debilizaci talmud-šmejdů. Solidarita! Pomáhat až do svého vyhubení.

Ó, jak humanitární!

Zcela navazující na křesťanskou debilizaci, dílo farizejů talmudistických:

Modlitba svatého Ignáce-
Vezmi si, Pane, veškerou moji svobodu, mou paměť, můj rozum a celou mou vůli. Cokoli mám...

Celý svět, i s gojimy, patří xxdům, talmudistickým, si kdysi samovyvolenci sepsali a po tisíce let se tím řídili. Proto jsou rozlezlí po celé Zemi! Původní samovyvolené šmejdy zašlapali inteligentnější zrůdy, talmudističtí Chazaři.

Pohrdání, lest a loupení, nikoli solidarita, je v jejich programu. Mojžíští mocenští psychopati

gojimům pomáhají - ale do záhuby.

Synagogy byly upatlány na všech územích, kde bylo možno významně zotročovat gojimy a loupit.

Jak to s námi mocenské zrůdy „sametově“ hrají nyní?

Moderní lupič a debilizátor Sörös má přístup k nejdůležitějším státním i soukromým kanálům, má těsné vztahy s N. M. Rothschild and Sons. Sörös je poskok Rothschildů a xxdovských zájmů. Výš v hierarchii než Lenin, Hitler, Merkel, Macron nebo Juncker.
Ve vedení Sörösova fondu Quantum byl i Richard Katz (v Haškově Švejkovi byl jiný Katz, pokřtěný xxd, kazatelem debilizace gojimů), který patřil mezi šéfy Rothschild S. p. A. v Milanu a byl také členem dozorčí rady londýnské banky N. M. Rothschild.
Členem vedení Quantum Fund byl Nils O. Taube, partner londýnské investiční skupiny St. James Place Capital, spolek propojený s Jacobem Rothschildem a Sörösem.
James Goldsmith, další xxdovký záškodník a spolupracovník lorda Rothschilda, byl společníkem Söröse v lupičských zlatonosných akcích i v útoku na anglickou libru, na úkor britských daňových poplatníků v roce 1992.
Tichým společníkem v Sörösově Quntum Fund byl Saul Eisenberg, svatošmejdský obchodník se zbraněmi, jež též přisluhoval v záškodnictví moSSadu proti gojimům.
Dalším podobným byl SSvatovyvolenec Paul Reichman, důvěrník britských a uSSa tajných služeb, specialista na loupení nemovitostí a společník Sörösovy Quantum Reality.
Sörösův spolupracovník Sachs, výkvět z Harwar...Automaticky kráceno

360218

28.9.2017 12:07

Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Sörösův spolupracovník Sachs, výkvět z Harwardovy univerzity, škodil nejen v Bolívii, ale „humanitárně pomáhal“ i v Rusku od roku 1991. Sörösova a Sachsova terapie přinesla hyperinflaci a chaos. A chaos je pro xxdovské zrůdy žádoucí, o to šlo. Růst moci a zdrojů!
Přiživil se nejeden další chucpe zmetek, poskok banksterů.
Marc Rich vykupoval díky silně zdecimovanému rublu veškerý získatelný hliník za absurdně nízké ceny.
Marc Rich byl též spojovaný s obchodem s Iráckou ropou v době SANKCÍ uSSa na Irák. Čím hůře pro gojimy, tím větší výzva pro šmejdy.
Marc Rich je pravděpodobně spojkou na zdejšího lupiče a záškodníka „všeci kradnů“ Babiše – agenta STB Bureše, poskoka korporátních fašistických chazarských banksterů.

360220

28.9.2017 13:36

RE: Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360220

Na tohle téma je tu jeden velice aktuální článek,který se velmi týká i nás zde v tom uprděném ďolíku,jenž se nově Českem zove...:


https://aeronet.cz/news/video-svice-proti-temnote-milos-zeman-na-galaveceru-ronalda-laudera-a-jeho-svetoveho-zidovskeho-kongresu-odhalil-bizarni-rozdeleni-zidovske-moci-nad-svetem-a-potvrdil-ze-ceskoslovensko-a-izrael/

360223

3.10.2017 18:24

RE: Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 360220

Marc Richa alias Marek Reich skutečně nechal vyrůst toho nosatého prolhaného Východňára. Už je po smrti myslím.
V USA měl jít sedět, ale co se nestalo - premiér Izrahelle zaletěl za Clintonem a ten mu poslední den své sranda vlády udělil milost.
Prodali nás židům komplet.
Další prodeje zajistili Klausovi privatizační zloději. Podniky dovedli ke krachu a dluhy byly převedeny do Konsolidační banky, později agentury. Tam je za babku skoupil Goldman Sachs.
Ano, komplet jsme v prdeli.

360278

3.10.2017 18:27

Sliby německé CDU z roku 1991

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Ano, ano, taky jsem zíral jako teď vy. [chechtot]

360279

Příspěvků: 19

26.09. 05:08  Zprůmyslnění institucionálních rasizmů.
26.09. 10:56 senil1  Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
26.09. 20:24 kolemjdoucí2  RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
03.10. 11:47 Smoker  RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
03.10. 14:31 Sugar  RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
03.10. 14:48 Smoker  RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
04.10. 08:38 Sugar  RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem
26.09. 22:23 PavelSam  Pěkně shrnuto, ale...
26.09. 22:53 PavelSam  RE: Pěkně shrnuto, ale...
26.09. 23:54 Vladimír Stwora  RE: Pěkně shrnuto, ale...
27.09. 00:10  RE: Pěkně shrnuto, ale...
27.09. 05:08 PavelSam  RE: Pěkně shrnuto, ale...
27.09. 22:20 kolemjdoucí2  RE: Pěkně shrnuto, ale...
28.09. 04:13 PavelSam  RE: Pěkně shrnuto, ale...
28.09. 12:04 Pátá Mojžíšova 7:24  Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?
28.09. 12:07 Pátá Mojžíšova 7:24  Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?
28.09. 13:36 E.R.  RE: Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?
03.10. 18:24 r.m.  RE: Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?
03.10. 18:27 r.m.  Sliby německé CDU z roku 1991

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 873