Diskuze k článku

Rasové a genderové stereotypy v seriálech, filmech nebo pornu

Příspěvků 39

17.9.2017 0:26

Naprosty Souhlas

coinageboy 2600.?.?.?

Pohled z USA:

Mainstream media place protoze lide houfne opusteji televizi a tisk. Motto "Kill Your Television" - tedy Zab svoji televizi - tu uz vidam 2 desitky let.

Ted se to deje - kabelove televize mesicne ztraceji predplatitele a tak se mermomoci a marne snazi posilat slevy ba i nekolikamesicni sledovani za darmo.

Levicackej casopis "The Rolling Stones" mi chodi za darmo.

Mladi se o politiku zajimaji ale sve zpravy dostavaji od inteligentnejsich a vzdelanejsich aktivistu na Internetu a YouTube ktere si sami zvoli.

Doufam ze se ten trend chyti take v Zemich Koruny Ceske.

360061

17.9.2017 1:07

RE: Naprosty Souhlas

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 360061

No plne s Vami a s clankem souhlasim , myslite ze by bylo rozumne tyto filmy a nechutnosti prestart podporovan. Producenti techto nechutnych fimu a programu na TV a pod. nemohohou existovat bez nasich penez. Prestanme je financne podporovat Je to tak jednoduche.

360063

17.9.2017 0:41

Protokoly kolem nás...

swordfish 37.?.?.?

Naprosto zjevný příklad praktické realizace PROTOKOLů prostřednictvím masmediální a šou-byz praxe, tzv. kulturního marxismu.
...Jenže, chtějte dnes po (a nejen) mladých, aby si je přečetli a měli tak šanci prohlédnout, jaká hra se s námi hraje?! Zejména, když drtivá část populace ani zhola netuší o existenci tohoto DOKUMENTU?!

360062

17.9.2017 15:26

RE: Protokoly kolem nás...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360062

Protokoly sionských mudrců a jejich vzor Machiavelliho Vladař,
„morálka“ samovyvoleného „národa“

12) /Protokoly. Fleischhauer/ Politika nemá nic společného s morálkou.
Kdo chce vládnout, musí se uchylovat ke lsti a pokrytectví. Poctivost a upřímnost – tyto ctnosti občanského života – jsou v politice chybami, které svrhnou krále z trůnu spolehlivěji, než nejmocnější nepřítel.
Nechť tyto ctnosti zůstanou znakem gójských států, ale pro nás se
za žádných okolností nesmějí stát vůdčí myšlenkou.

(((Str. 10 – Machiavelli: Má snad politika něco společného s morálkou? Viděl jsi někdy stát, který by byl spravován podle zásad, jež jsou mravními principy
občanského života? Pak by přece byla každá válka zločinem, i kdyby byl její
důvod spravedlivý; – – – nic by nebylo zákonné, kromě toho, co bylo jako
zákon vyhlášeno! Platí i pro současnost, co jsem již řekl: Každá vláda je postavena na násilí, nebo – což je vlastně totéž – na negaci práva.)))

13) /Protokoly. Fleischhauer/ Naše právo spočívá v síle. Slovo „právo“ je jenom prázdný, neurčitelný pojem. Ve skutečnosti znamená pouze toto:

Dejte mi, co chci, abych dokázal, že jsem silnější než vy.

(((Str. 11 – Machiavelli: Ostatně nevidíš, že slovo „právo“ je zcela neurčitý pojem?)))


14) /Protokoly. Fleischhauer/ Kde právo začíná, a kde končí? Ve státě, kde je vláda špatně uspořádána, kde se zákony a panovník stali bezmocnými pro nespočetná práva, která stvořil liberalismus, nacházím nové právo, totiž právo silnějšího, které nám umožňuje vložit ruku na stávající zákony, na celý vládní pořádek, na změnu všech institucí, a nakonec i právo na uchopení moci nad těmi, kteří se ve jménu liberalismu sami zřekli v náš prospěch práv, jež měli k udržení své moci.

(((Str. 11 – Machiavelli: Ostatně nevidíš, že slovo „právo“ je zcela neurčitý pojem?
Kde právo začíná a kde končí?
Špatná organizace veřejných pravomocí, bezuzdnost demokracie, bezmocnost
zákonů vůči buřičům a všude panující nepořádek brzy takový stát zničí.
Str. 12 – Machiavelli)))

15) /Protokoly. Fleischhauer/ Zatímco se všechny vlády kymácí, naše moc je stále silnější, protože byla tak dlouhou dobu neviditelná, takže ji žádná síla již nemůže odstranit.
24) Gojimové jsou otupeni alkoholem. Jejich mládež je zhlouplá předčasným hýřením, do něhož je lákána našimi náhončími…
Rovněž takzvané dámy z lepší společnosti, které tak rády napodobují lehkomyslnost a přepych našich žen.

((((Poznámka: Akohol a pijáctví,dstavec 24, je původním dílem autora Protokolů. – Fl.)))

25) Naším heslem je: „Síla a pokrytectví“!

360086

24.9.2017 7:11

RE: Protokoly kolem nás...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 360086

Tak si přečtěte toto:
"My investujeme všechno, veškerou moc, veškeré zlato na oblbování lidí a vymývání mozků lidí. Lidský mozek a lidské vědomí se dá měnit. Když vytvoříme v něm zmatek, my nenápadně zaměníme pravé hodnoty za falešné a potom je přinutíme uvěřit těmto hodnotám. Jak? My najdeme své spojence, pomocníky se stejným myšlením přímo tam. A potom postupně, kapitola za kapitolou, se odehraje tragédie zničení jednoho z nejvíce nepokorných národů na světě, konečného a nenávratného zhasnutí jeho sebevědomí. Literatura, divadlo, filmy, všechno bude vychvalovat a oslavovat primitivní lidské vlastnosti. My budeme podporovat každého, kdo bude protlačovat do vědomí kult sexu, násilí, sadismu, zrady... Zkrátka veškerou nemorálnost. V řízení státu vytvoříme zmatek a nepochopení. My budeme nenápadně, ale aktivně podporovat svévůli úředníků, korupci a nezásadovost. Čestnost a vychovanost budou předmětem výsměchu a stanou se přežitkům minulosti a již nebudou zapotřebí. Buranství a lež, drzost a podvod, alkoholismus, narkomanii a zrádnost my budeme nasazovat do lidského podvědomí a málokdo si bude uvědomovat, co se doopravdy děje. My budeme ničit duchovní kořeny, zesměšňovat a likvidovat lidskou morálku. Takovým způsobem my destabilizujeme postupně každou generaci. My se budeme věnovat dětem a mládeži. Vždy si vsadíme na mladé. Rozložíme jejich morálku, zneuctíme a rozvrátíme je. Právě tak my to provedeme."

Tipněte si autora uvedeného citátu.

Je jím Allen Dulles, pozdější ředitel CIA (od 1953 do 1961), v roce 1947!

360164

17.9.2017 1:46

Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Vybírejte si, je to čím dál horší, navíc to krade čas.
Já vyrůstal na literatuře, přečetl jsem stovky knih už v raném dětství, ani televize tenkrát nebyla - hrdinové -objevitelé nových obzorů, kontinentů. Zdroj většinou- vesnická obecní knihovna. Asi to bylo i tím, že než někdo tu knihu vydal, setsakra přemítal jestli bude k užitku. I ta červená knihovna (pro mne tenkrát nedostupná) měla určitou úroveň pohádky pro dospívající.
Autore, i Editore zdá se, že jste ztraceni. Asi jako jedna moje kolegyně z práce, která když se neúspěšně pokoušela učit jezdit autem na louce, konstatovala, že i ten jediný strom ji nějak moc přitahoval...

360064

17.9.2017 10:15

RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

Murkoslav 82.?.?.?

Reakce na 360064

To sa ľahko príde na to že čo je dnes za brak, ak niekto vyrastal za inej doby. Ľahko prídete na to čo je hodnotné, pretože ste v detstve a mladosti mal príslušné vzory kvality - knihy. Autor či editor nie sú stratení. Oni tiež ľahko identifikujú indoktrináciu a zlé podprahové signály v dnešnom kvázi umení. Mierne ste nepochopil odkaz článku. Text skôr označuje za problém, že DNEŠNÉ DETI a MLÁDEŽ sú vychovávané v tomto pokrivenom svete. A oni sami si nepomôžu. To oni budú stratení. Samozrejme, len vtedy ak mi ich rodičia nevštepia správne hodnoty. Rodičia im musia selektovať čo majú a nemôžu ich deti sledovať. A väčšina rodičov to zrejme nerobí. Čo môže a aj bude mať fatálne následky pre budúce generácie. Ja sa to snažím robiť. Nie som žiadny psychológ, ale vidím kopec negatív vo veľa moderných kreslených príbehoch pre dnešné deti. To by bolo na celý článok.

360069

17.9.2017 10:48

RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

výjimečné porušení omerty 2a00.?.?.?

Reakce na 360069

Je to tak prosté, "swordfish" to napsal zcela jasně.
Jinými slovy: kaliyuga.
Vždyť už Genosse Lenin před dávnými časy v siobolševické galaxii vyjevil úžasnou efektivitu pohyblivých obrázků v programování šúdrů. A co se knih týče, vskutku vychází brak, a když se náhodou najde slušná řada, tak v kolonii vyjde maximálně první, výjimdečně druhý ale už nikdy poslední díl, kde autor obvykle zúčtuje s "ferengy". Hlavně si vyjímeční ( ti kteří umí číst a chápou význam slov) šúdrové nesmí přečíst "návod". Takže jedině dokoupit v originále.
Běžný gojim se narodí , 156x shlédne Terminátora, 145x Vetřelce a 178x Titanic a může chcípnout.
that's all Folks!

360072

17.9.2017 12:58

RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 360069

Deckám treba hlavne vysvetľovať, kto a preco im predkladá takéto vzory.
Ale na to treba aby sme sami poznali pravdivú históriu, hlavne druhu svetovú vojnu, pravdu o Hitlerovi, národnom socializme a potom im mozeme prečítať protokoly. Pekne pomaly po častiach a vysvetľovať a vysvetľovať.

360078

17.9.2017 13:20

RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 360069

A ako sa tie "vzory" z minulosti stavali k holokaustu, Hitlerovi a svetovým vojnám?
Ako žiak ZDŠ v 70-tych rokoch som v škole neustále počúval o mydle zo židov.
Toto sú tie kvalitné vzory??

360080

18.9.2017 17:45

RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360069

> Ja sa to snažím robiť.
To nemůžete zvládnout. To byste musel předem znát obsah jakékoli pohádky, či právě přicházejícího jiného pořadu.
Jediná možnost by byla, kdyby se skuteční umělci sdružili k záměru tvořit paralelní plnohodnotnou kulturu pro děti i dospělé na internetových médiích, včetně kolektivního dohledu, nikoli ale jako kritiku stávajícího hnojiště.
Žít svůj vlastní život znamená ho žít na plný úvazek, ne se zabývat většinu dne tím, jak zařídit, aby to hnojiště méně smrdělo. Pro autora či Editora by bylo možné na těchto kulturních kanálech vytvořit okno s názvem Z hnojiště, které by bylo dostupné po dobu jedné hodiny v noci (navrhuji od dvou do tří) včetně diskuse.
Včera bylo pozdě!

360095

17.9.2017 4:20

Posledni vecere Pane ...

favela 203.?.?.?

Zachvati-li te ,zahynes..Latentni nasili vzdy ciha pod povrchem, zdanlive civilizovanosti na povrchu , na svoji Prilezitost...
Utocnici touzi znicit Kulturu,Lidska Prava, Svobody obcanske zarucovane Chartou , nikoliv tech havlovych " Prav pro vsechny.... Verejne jeden kuchar Bourdain, prohlasil na CNN ,ze je ochoten pri prvni prilezitosti otravit soucasneho pres. USA.Tedy Ukladne Zavrazdit. Nekteri se podivovali , kdyz navadeni k zlocinu jiz neni trestne. Hovor v TV byl jiste predem nacvicen i s advokaty !!
Do Tr. prijizdi jista Griffits ,z USA ktera ma za ukol, kulturne bavit divaky na celem svete s jejim Show :"Jak useknout presidentu Trumpovi hlavu" a coz take hned nazorne predvadi,
Vstupne 90 dollaru. Jako sideshow k tisicum podobnym TV silenych orgii smrti predstavenimi , kde teroriste sekaji stovkam , muzu , zen a deti hlavy a jine bestiality a je to povolene...A propagovane../Fanatici se snadno sjednocuji/.
A silenstvi nejde zastavit normalnim rozumem...Zacalo to treba rozvody a tezkoodenci po patricnych provokacich oblehali /a terorizovali i divaky / nekoho , komu by postacila normalni lekarska pece...Zeny pak zjevne nutily deti /s pomoci soudu/ nenavidet tatinky. /Nemas co jis, muze za to tvuj tatinek / a poradali se tak tydny nenavisti k tatinkum s pomoci rozv.soudu a hlavne medii//.Tak to zacinalo a dnes prinasi ovoce... Take , zmenene referendum se stalo pouze nastroj pro Statistiky. Jedna lekarka nesouhlasila verejne a uz se na ni porada Hon na Carodejnice a pozdeji ji 'Auto da Fe" nemine.
/Salem v USA 17.stoleti/. Vyvoj situace je totiz jednoznacny.
Denne muzeme sledovat ty protestujici /revolucionare/, zdrogovane silenstvim fanatismu a vybicovane k do krvelacne a zbesile nepricetnosti....Bez rozdilu narodnosti...

360065

17.9.2017 5:01

Co te ceka a nemine..

favela 203.?.?.?

Mimo hlavnich vlad Merkel a EU ,strujcu/ spolu s USA/ svetoveho terorismu , nektere mensi vlady sedi dnes na plote /aby se udrzeli docasne u moci a koryt/a cekaji jak to skonci aby seskocili na spravnou stranu zahrady
a udrzeli prizen a hlasy...Za ucelem pokorne slouzit protispoluobcanum...
Feministky ovladli jiz armady a vyhazuji cestne dustojniky, protoze armada bude TREBA. Co nebylo mozne pred dvema tydny je dnes jiste.
A kdyz jsou u " bezmocne" "moci", neschopni , zdegenerovani a plne zkorumpovani ,lupicstvim, zeslable a absolutne prohnile jejich vlady , salonnich a plundrujicich plutokratu a jejich pomahaci, neschopni niceho jineho/ a automaticky zvoleni robotickymi pravidly a nejvyssimi soudy / , vyciti pak sanci na krveproliti, okamzite skupinky agresivnich " protestujicich reformatoru " a zacinaji s pomoci a pasivitou vlad neurvale a bez problemu besnit.
Protoze vznikne povestne Vakuum v centru moci ...
To je logika a nepsana zakonnitost dejin...
Jako to vycitila cirkev svata kdysi , Marat , Danton, Robespiere v 1789, Lenin, Trockij, Stalinv 1917, Dolf v 1932-33, Gottwald v 1948, Havel1989, 1968 vznik havloidu/ a v 2001-2018 ??
Cokoliv se dnes na pise , udalosti rychle predbihaji..Fanatici citi prilezitost , ktera se nemusi opakovat a bleskurychle se sjednocuji...Ucty a vyhlazovani si mezi sebou zacnou vyrizovat az pozdeji , dle te same logiky historii..
To je dnes asi jedinna jistota a je dluzno pripomenout , ze my to platime a garantujeme denne v miliardach, kdyz vytvarime hodnoty zneuzivane proti nam vladami a barbary vseho druhu . Nepozorovane jsme se zcivilizovali a tak oddelili od ostatnich a vse co je kolem jsme vybudovali svyma rukama a svym rozumeme i kdyz nedokonalym. To ale provokuje zradikalizovane do oslepnuti , casti populace k nepredvidanym iracionalnim zbesilostem.. prevratum a revolucim. A k zniceni vseho co se znicit muze i nemuze...A nesmi. Jinak prichazi katastrofa.
.A pohrbivani uz nekolikrat denne a dlouho pohrbivaneho neboztika se nekona a nedari. Odmita zemrit , stale kope kolem sebe, strasne a moc..
Kdysi jsme pri hospodskych debatach koncili otazkou... Posledni vecere Pane ......A ptali se sami sebe a kdo bude , Jidas ?

360066

20.9.2017 4:37

RE: Co te ceka a nemine..

favela 203.?.?.?

Reakce na 360066

Kdyz napriklad valka v Iraku , napadenemu bez duvodu , stala okolo 6-7 trilionu dolaru /1 trilion = milion milionu/, kdo myslite ,ze Dostal /a nikoliv vydelal/ ZISKY ,tedy vetsinu tech trilionu ...
Rumsfeld chodil ve Washingtonu a bedoval ,ze v Iraku neni toho moc ,co znicit !!! a mala armada a neschopna poradne valky . Zniceni vseho hlavne pro Zisky Korporaci , Pentagonu a milionu medajli pro tupce , kteri kolem behali s flintama, a take mucili vezne z dlouhe chvile...

360122

17.9.2017 5:29

Synonym "americke filmy"

Co na tom zalezi 162.?.?.?

Kdyz jeden rekne "americke filmy", tak pravdivy nazev je "chazarske filmy". Neb to jsou ztalmudizovani chazari puvodem z vychodni Evropy, a dnes jejich smiseni potomci, kteri pred cca 100 lety ziskali kontrolu na tvorbou filmu v USA, a s dobou produkuji humus nemajici obdoby. To vse za ucelem likvidace tradicni krestanske bile kultury, smiseni bile rasy krestanskeho puvodu v jak je psano v babylonskem Talmudu "zvirata v lidske podobe". A vskutku, temto representatum Satanovy Synagogy na zemi se v jejich genocidalnim planu dari.

360067

17.9.2017 10:29

statistika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Zaujimalo by ma, ci sa tieto tvrdenia daju nejako statisticky podlozit. nejake rebricky najoublubenejsich filmov, hercov, mien, ....

Ja ten pocit nemam, ze za poslednych 30 rokov sa nieco zmenilo.

Mne to skor pride ako subjektivna preferencia..... pred 30 rokmi mal autor radsej velkych belochov a teraz velkych cernochov.... tak si vybera take filmy.

360070

17.9.2017 10:29

Tohle jsem postřehl už dost dávno.

dunn 178.?.?.?

Už nejméně deset let nesnáším americké filmy a i Ameriku.Nacpali nám do Evropy tohle svinstvo, feminizmus, gender, neziskovky, multikulturalistické svinstvo a migraci z Afriky.Cílem je zničit konkurenční Evropu a pak se na zotročených Evropanech napakovat.Tak jak to dělají USA od svého vzniku!Je mi z nich a z jejich agresivní, špinavé politiky na blití.Mám dojem, že způsobí třetí světovou a neuvědomují si ve své namyšlenosti a nadřazenosti, že tentokrát se vypaří i oni.Howgh!

360071

17.9.2017 10:55

Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...

E.R. 107.?.?.?

...stačí se podívat na NOVA TV a je vše jasné:Majitem Ronald Lauder,president Světového židovského kongresu abtajlung,počinaje zakladatelem Železným je pečlivě vybíran a když vidíte zpravodajství v hlavním vysílacím čase,které už nejmň 15 let podsouvá multikulti v podobě vzorového páru Borhyové se šestičurákovou hubou,která je sólo a má dvě děti,každé s jiným chlapem a Rey Koranteng,tak je všem jasné komu a čemu ta "naše-vaše" TV NONA má sloužit a to ani nemá cenu mluvit o pořadové skladbě,jak dětské,tak pro ostatní...Ráno v 6 hod.se začne harmonicky miltikulturně mordovat,smilnit,krást,podvádět,fetovat atd. a to běží celý boží den až do druhého 6 hod.druhého dne a to se imrvére opakuje...i ten Cip a Dale v pohádkách pro ty nejmenší nedělají nic jiného,než,že se rvou a dělají si naschvály,jako zběsilí.....
Prostě rozklad,dekadence,perverze,zkrátka přesně dle "Protokolů sionských mudrců" a to samé se vloudilo už před časem to ČTV a okolí...

Nemůžu si pomoct,ale jak říkávala moje babička z Hané už před více,než půl stoletím:"Za každó sviňárnó najdeš žeda..." a já k tomu do dávám,že proto vznikl ten příznačný HollýÚd a jeho odbočky po celém světě a dáblův vynález v podobě TV,aby ten satanistický úpadek dotlačil až do té nejposlednější pastoušky a jurty kdekoli na světě...
Budeme se s tím vším hnusem muset vypořádat a budeme muset začít tady mezi sebou,jinak nepřežijeme ani dalších 20 let i bez jaderné 3.sv.války!!![naštvaný]

360073

17.9.2017 12:42

RE: Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360073

...je potřeba navést "nový pořádek",který má povstat z chaosu a proto se do Evropy natlačí ten všeobecný úpadek a katastrofální dekadence z židovského HollýÚdu a ostatních sio-institucí a aby konflikt vzkypěl co nejprudčeji,naženou se sem miliony hladových primitivů z džungle pomíchaní a náboženskými fanatiky,ochotnými za Alláha a Mohameda a za jeho zvrhlý způsob života položit život...dokonce i svůj...

360077

25.9.2017 18:52

RE: Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...

sedum 193.?.?.?

Reakce na 360073

Jo a tuhle se podrekli, ze kluka Reye tam dali na zkousku a kdyby se cesi moc cukali, tak byli pripraveni ho stahnout.

360188

17.9.2017 11:08

Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Chov otroků;
V knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

Rozmnožovací soustava;
Hloubka pochvy dospělé ženy je asi devět centimetrů, obvyklá délka pyje Evropanů je třináct až osmnáct centimetrů. Jsou snad pohlavní orgány Evropanů v nesouladu?

I kdyby měli připašovaní černoši pyje dvojnásobné délky, jakou by to mělo výhodu? Bolest místo rozkoše při pohlavním styku?

Černoši jsou jistě vhodní pro šíření zhoubné choroby AIDS.

360074

17.9.2017 13:35

RE: Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů

maršal Žukov 195.?.?.?

Reakce na 360074

ženám nejde o veľkosť kvoli pasovaniu do ich dierky. Tu je dobra skôr hrúbka ako dĺžka, zbytočne štatistiky...Ženy velky vták rajcuje podobne ako mužov velké kozy. A ano, mnohé ženy maju istým spôsobom rady bolest, dominanciu silného samca, čo sa s priemerným penisom nikdy nepodarí.

360082

17.9.2017 17:08

RE: Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360082

Ale dobré jsou statistiky, pokud jsou do nich vložené správné hodnoty.

Je-li průměrná délka penisu v Evropě kolem patnácti centimetrů, tak v severní Africe to vyjde nastejno. Při shodné délce se průměr zásadně neliší.

Znuděné nadržené přecitlivělé ženě se spoustou volného času, zblblé multikulti agendou, zbývá naděje na objev dobře živeného fešáka z Gabonu. Tam mají muži, podle mapy, pyj trochu delší, asi osmnáct centimetrů.

Co bychom si počali bez mánií talmudistických světobčanů a bez neustálého oblbování, že?

360088

17.9.2017 12:17

statistika velikosti penisů

PavelSam 2a00.?.?.?

Statistika velikosti penisů vám dává za pravdu, ovšem statistika ztopořených penisů bohužel úplně ne, ale ty rozdíly nejsou velké (udáváno v mapě v centimetrech) - https://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=422...

360076

17.9.2017 15:24

Kdo má vlastně pravdu ?

FERDA 109.?.?.?

Jak tak nabírám stále dalších let, tedy stárnu,
rád se vracím, k tomu, kdo mi pomohl a čím.

Prvotně mi každá rada připadala jako podcenění.
Následně mi byla užitečná, tedy většinou.
Problém je jen v tom, jak dlouho potrvá, než pochopíme vlastní chyby.

Mládež za to nemůže, jelikož zákonitě vidí, co se nabízí jako snadné.
Nikdo se jich neptá, "co uděláš, když to bude špatně ?"

A těch, co dovedou takovou otázku položit je stále méně.
Evoluce = stroj na podporu variací, nemá tyto otázky ráda.

Proto se smyslem "směru vývoje" zabývá jen ten, co poznal svoje omyly.
Jakož tedy pravím, že posledních 20 let k omylu směřuje hromadně.

Ferda z Moravy

360085

17.9.2017 16:54

Inteligence pod psa.

Tomix 37.?.?.?

Peníze,já jsem tvůj bůh.Vše je to tak jak bylo popsáno.Není k tomu co dodat je to "vyspělý západ" vyspělá západní kultura.Tichý do,Jevgenij Oněgin,Meghbet,Othelo.Hamlet atd pro ně nic neznamená,nebyly by peníze.Ubohá sprostotá lidská.Jejich myšlení je 100 let za opicemi.Peníze to je jejích rozum.Lidé chudí duchem k politování.

360087

18.9.2017 10:31

zachránce

pepan 217.?.?.?

Autor zapoměl dodat. Američania to nejlépe jejich president jsou zachránci světa.[chechtot]

360092

24.9.2017 6:42

RE: zachránce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 360092

A autor zapomněl zmínit: rádobygeniální malé děti, bez jejichž přemoudřelých rad by si dospělí ani nedokázali zavázat tkaničku u boty [velký smích]

360162

18.9.2017 22:53

Jungovská synchronicita?

Ludvík Jahn 37.?.?.?

Zrovna jsem se dodíval na tohle http://www.imdb.com/title/tt0069747/?ref_=nm_flmg_.... Je to z roku 1973

360098

18.9.2017 23:13

No je to v úpadku

J_Pitralon 178.?.?.?

Od dob přistání Amíků na Měsíci v té nakašírované popelnici toho tamní zábavní průmysl už moc nepředvedl. Poslední dobrý US film je Loose Change - American Coup z roku 2009. Tak ani není důvod tu západní produkci sledovat.

Eisbrecher - Was ist hier los?
https://www.youtube.com/watch?v=BGthmYzpGv0
[mrknutí jedním okem]

360099

19.9.2017 7:39

Debilita washingtonských termínů

disident 83.?.?.?

Je Marokánec,Egypťan nebo běloch z Jihoafrické republiky,kteří přesídlili do USA v rámci legálního přistěhovalectví též Afroameričanem?

360100

22.9.2017 13:03

RE: Debilita washingtonských termínů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 360100

politicky korektni mrdky v čt a tisku označují jako afro amiky i ty poloopice co se usadily ve franciostanu, švedskostánu, merkelistanu atd...ti sou tak vygumovani....až se tomu musí našinec smát....asi eště na ministerstvu pro njůspík nevymysleli slovo euroafrikan....nebo afroeuropan....????

360150

19.9.2017 23:41

Nejvíc fanoušků

JN 90.?.?.?

Tak mě přijde, že nejvíce diváků porna všeho druhu je mezi přispěvateli a čtenáři zvědavce. Nikde jinde jsem neviděl tolik analýz aktuálních trendů v pornoprůmyslu jako tady. To bude možná chtít vyrazit od těch PC do ulic, najít si skutečné ženy a věnovat se sem tam i reálnému sexu, kluci nešťastní[smích]

360119

20.9.2017 9:27

Nakonec to vypadá,

ppppp 78.?.?.?

že černoch kolikrát nemusí mít "vybavení" o velikosti bežné pro Evropana.
Takže nám zde podvrhují podvrhu.
Také bych primomenul, že velikost je jeden faktor, muže souviset i s
odolností proti ruzným infekcím. Žádá se možná nekdy velikost z vnejšku,
ale z vnitrku je tomu zrejme naopak, souvisí s dobrým uzavíráním zase v
klidu. Takže si príliš nestežujme, príroda to umí nekdy lépe, než agendy
ruzných predplacených tupoňu zamerených na poškozování jiných kultur
Samozrejme i LGBTI agendu a podsouvání s tím spojené symboliky považuji za podvod. Obetí je mnoho, horší, než ve válce. Zejména mezi naivními mladými, kterí to kolikrát pozdeji již nerozchodí.

360132

21.9.2017 12:36

Zajímavý je i raketový vzestup jména Samuel po majetkovém puči, zejména v Praze ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00.?.?.?

Že by úcta k strýčku Samovi ?

360147

22.9.2017 18:11

Americký brainwashing

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

v jejich filmech je tak ubohý, že jej nemá cenu ani komentovat. Novodobý chazarský kaganát za velkou louží už může obdivovat jen idiot nebo zločinec.

360152

25.9.2017 19:42

Doporucuji sledovat tez South Park

sedum 193.?.?.?

Tam je propaganda kazdym coulem taky.

Hlavni postava: Eric Cartman, nazory ma nejnormalnejsi, ale je a) tlustej b) ufnukanej c) rozmazlenej maminkou d) cas od casu ma homosexualni choutky e) nekdy je nespravedlivej

Kdyz je dil kde se mluvi o obrizce, tak tam chudacku klukovi namlouvaji, ze po tom bude vypadat jeho penis vetsi, coz s radosti prijima. - Zkuste z neceho neco odriznout, aby to pak bylo vetsi.

Deti chape tlusty cernosky kuchar.

Deti maji transexualniho ucitele s plesi a nausnicemi.

Nabozenstvi, ktere se zesmesnuje zdaleka nejvice je krestanstvi - strikani krve ci fekalii z vaginy a z anusu se objevuje relativne casto. Neni treba dodavat, ze nic takoveho se neobjevuje ani zidovskem ani muslimskem nabozenstvi.

Ve starych dilech se da obcas najit vestecka vec. Kuprikladu nechvalne slavne marketingove logo refugees welkome, ktere se najednou objevilo jak mavnutim proutku ve vsech proimigracnich neziskovkach, na trickach atd a ktere melo byt podle tehdy oficialni informace produktem neziskovky (o jedne osobe bez jakekoliv predchozi ci nasledne aktivity) se objevuje v dilu z 28 dubna 2004 v presne takove podobe, v jake jsme ho pak videli rozmazle vsude po mediich. Zvlastni ze tvurci ci producenti nezalovali neziskovku za autorska prava. (ledaze by to byl jeden spolek, co by musl zalovat sam sebe)

https://en.wikipedia.org/wiki/Goobacks

I kdyz autori nepochybne maji casto smysl pro humor, kdyz zrovna nedelaji propagandu, te propagandy uz je tolik, ze me to znechuti driv nez to zacne bejt legracni.

---

Dalsi propagandy plny serial je Big Bang Theory.

Ten nejnormalnejsi belossky hrdina Leonard se tam porad jen vsem ponizene omlouva, dovoluje a aktivne se snazi bejt, co nejkorektnejsi. Tu svoji blondynu nakonec upodlejza.

Zidovsky inzenyr sice nema doktorat, jako ostatni. Jeho svadeci metody jsou smesne, ale nijak se nesnazi vyvysovat, naopak, obcas poukazuje jak se jim ublizuje a obcas jsou na nej nespravedlivy. Proste takovej nas. Jeste bydli u maminky. Snazi se byt platnym clenem skupiny. - Dosahne velkeho uspechu, ze je vybran na cestu do vesmiru, kde se dal chova smesne a uboze, takze je legrace, nicmene tam leti. Proste skromny hoch, snazici se prispet skupine.

Jeho drobna manzelka, vedkyne je prsata katolicka, dcera policajta, co si to pred tim rozdavala s obrovskym cernochem. Tatik zetaka obcas vystrasi, ale celekm ho bere.

Blondyna spi s kazdym, kdo projde. Neni moc vzdelana, ale je prakticka a je hezka.

Potrhly vedec je exot, beloch - nejspis zcasti autista. Asexual a hraje ho homosexual.

Jeho pritelkyne, se kterou ma dlouhou dobu asexualni vztah je neforemna vedkyne s lesbickymi sklony smerovanymi k blondyne. Hraje ji zidovka.

Dalsi je tam za barevne tentokrat ind. Ten muze mit obcas rasisticke poznamky a u nej jsou pozadavky na rodinou cest tolerovany. S zidem maji nevyhraneny vztah s homosexualnimi podtony. (Spolu s neuspesnym prodavacem komixu dobrovolne delaji u zida a jeho manzelky pomocny domaci personal)

Matka potrhleho vedce, bigotni verici, obcas nejak po...Automaticky kráceno

360192

2.10.2017 15:31

Ač s částí souhlasím... co se porna týče

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Většina top černošských pornohereček má svou top produkci s bělochem. (Většinou holohlavý namakaný chlap).
Další věc, stranou porna, na webu je plno videii, kde si černoši stěžují jak se k nim chovají černošky opovržlivě a neuctivě a tytéž černošky zjihnou a přejdou jako koťata v momentě kdy mají bílého muže za přítele. Nijak tím neumenšuju fakt, že se globalisté snaží muže degradovat a z žen dělají nadčlověka, viz například poslední díl Hvězdných válek. Atd atd.

Ještě k top sledovanému seriálu The walking dead, zde je to právě hlavní hrdina - běloch -> silný muž s černošskou ženou. Logicky z podstaty věci rovněž silnou, když přežila apokalypsu.

360260

2.10.2017 17:05

RE: Ač s částí souhlasím... co se porna týče

Ok2 77.?.?.?

Reakce na 360260

Zvedavec povazuji za jednu z mala inteligentnich stranek v cr z opacneho brehu nez mainstream, bylo by smutne muset zrovna zde vysvetlovat, ze stavajici problem NENI rasovy, jak se jej globaliste snazi stavet, ale kulturni. Nedavno jsem se bavil s jednim zamestnancem Microsoftu, velmi vzdelany clovek, ale byl to cernoch. To takovehle lidi chcete ubezpecovat ze maji ultralevicaci pravdu. Ze jsme jen banda rasistu? Me je takovy clovek blizsi nez nejaka zdredovana bila smazka vitajici migranty. Neni to o rase, ale o kulture. Nevadi mi, kdyz s beloskou z me kulturni sfery chodi cernoch, asiat, atd... se stejne kulturni sfery, s totoznym ci lepsim vzdelanim. Vadi mi, pokud by ji mel stahovat na dno tupy, jednoduchy jedinec buhvi odkud at treba cernoch, asiat, beloch. Stejne tak si umim predstavit, chodit s vzdelanou cernoskou, stejne jako s beloskou. Ale neumim si predstavit ze bych chodil s fetkou trebas bilou nebo s ghetto cernoskou s iq tykve.

360261

Příspěvků: 39

17.09. 00:26 coinageboy  Naprosty Souhlas
17.09. 01:07 lindsay  RE: Naprosty Souhlas
17.09. 00:41 swordfish  Protokoly kolem nás...
17.09. 15:26 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Protokoly kolem nás...
24.09. 07:11  RE: Protokoly kolem nás...
17.09. 01:46  Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
17.09. 10:15 Murkoslav  RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
17.09. 10:48 výjimečné porušení omerty  RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
17.09. 12:58 maršal Žukov  RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
17.09. 13:20 maršal Žukov  RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
18.09. 17:45  RE: Nedívejte se na to, žijte svůj vlastní život
17.09. 04:20 favela  Posledni vecere Pane ...
17.09. 05:01 favela  Co te ceka a nemine..
20.09. 04:37 favela  RE: Co te ceka a nemine..
17.09. 05:29 Co na tom zalezi  Synonym "americke filmy"
17.09. 10:29  statistika
17.09. 10:29 dunn  Tohle jsem postřehl už dost dávno.
17.09. 10:55 E.R.  Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...
17.09. 12:42 E.R.  RE: Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...
25.09. 18:52 sedum  RE: Signifikantní pro ten úpadek je vždy majitel...
17.09. 11:08 Pátá Mojžíšova 7:24  Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů
17.09. 13:35 maršal Žukov  RE: Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů
17.09. 17:08 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Zrůdnosti mocensky chorých talmudistických deprivantů
17.09. 12:17 PavelSam  statistika velikosti penisů
17.09. 15:24 FERDA  Kdo má vlastně pravdu ?
17.09. 16:54 Tomix  Inteligence pod psa.
18.09. 10:31 pepan  zachránce
24.09. 06:42  RE: zachránce
18.09. 22:53 Ludvík Jahn  Jungovská synchronicita?
18.09. 23:13 J_Pitralon  No je to v úpadku
19.09. 07:39 disident  Debilita washingtonských termínů
22.09. 13:03  RE: Debilita washingtonských termínů
19.09. 23:41 JN  Nejvíc fanoušků
20.09. 09:27 ppppp  Nakonec to vypadá,
21.09. 12:36  Zajímavý je i raketový vzestup jména Samuel po majetkovém puči, zejména v Praze ...
22.09. 18:11  Americký brainwashing
25.09. 19:42 sedum  Doporucuji sledovat tez South Park
02.10. 15:31  Ač s částí souhlasím... co se porna týče
02.10. 17:05 Ok2  RE: Ač s částí souhlasím... co se porna týče

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 1

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 559