Diskuze k článku

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

Příspěvků 33

5.9.2017 0:32

Zdejší mutace Anette Cahane..

E.R. 107.?.?.?

..JUDra Kalibová hledá udavače na veřejných hromadných "půlhodinkách nenávisti".
Za minulého režimu jsme museli ledasco překousnout a nad ledasčím si zakroutili hlavou,ale co se děje dnes,to je už čiré šílenství a obávam se,že to nejlepší teprve přijde,až do ulic vyrazí sorosovský AntiFa-hitlerjugend vysvětlovat to těm málo chápavým ručně....
Myslel jsem si,že v Čechách to není možné to,co bylo a už zas je v Německu,ale mýlil jsem se...Jak říkají Taliáni:"Tutto mondo paese..."

359845

6.9.2017 9:26

RE: Zdejší mutace Anette Cahane..

disident 83.?.?.?

Reakce na 359845

Buďme připraveni na to,že do ulic vyjdou mlátiči v žoldu AntiFa všude tam,kde bude ohlášena protimigrantská,protiislámská nebo proticikánská demonstrace.Scénář je předem známý(vyzkoušeno v Kyjevě,Charlottesville-USA).Předem připravená policie v rámci udržení "pořádku"bude zatýkat účastníky výšeuvedených demonstrací.Může se také stát,že do řad mlátičů budou naverbováni mladí,silní černoši z Itálie,kteří jsou k nám nepozorovaně pašováni za slepoty policie,která je vydává za "turisty".

359872

13.9.2017 10:14

RE: Zdejší mutace Anette Cahane..

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 359872

Je to ještě horší: Policie svými lidmi přímo v davu toto celé řídí a režíruje, to už přeci také víme a články s důkazy zde byly.

Dokud to bude o volbě mezi dvěma zly, bude zvoleno vždy jen zlo - ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , změna nepřijde. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...), takže je na každém jednom člověku aby si to urovnal - dokud je ještě čas - a začal hledat život ("neboť On je Pravda, Cesta i Život" ).

359991

5.9.2017 7:34

To je síla tohle to

Zbynek 109.?.?.?

Už delší dobu jsem měl takový pocit že něco takového se v neziskovkách děje. Oni si to zatím neuvědomují ale sami tím přispívají k radikalizaci většinové společnosti.

359847

5.9.2017 9:27

RE: To je síla tohle to

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 359847

O to přeci těm, co to platí, jde, aby si to podobní přiblblí sluhové neuvědomovali a napětí rostlo... skončí to, pokud se normální lidé neprobudí včas a nezačnou svobodu každý jeden unisono všichni opravdu aktivně bránit, nejspíš buď tuhou totalitou, nebo občanskou válkou - obojí nejvíce vyhovuje právě sponzorům a vrchním organizátorům toho pekla.

359852

7.9.2017 6:24

Lenin se ukazal naivni jako maly skolak

favela 203.?.?.?

Reakce na 359852

kdyz odhadoval vyvoj elit a lidstva ..
Predne hlavni soud uvazuje o zruseni referenda v Tr. na rozkaz of vsehosodomu a Vibratory se prehrivaji ...
Saria soud v EU /pobocka Brusel/ vydal rozhodnuti proti nemuz neni odvolani ... /I nejtezsi zlocinec ma to pravo , ale nektere zeme v EU nemaji ani to pravo a jsou proto Diskriminovany !!!, dale rozhodnuti je proti CHARTE NARODU OSN a protoze vlady nic takoveho nemeli v predvolebnim programu, nesmi to nahle uskutecnovat... Musi pockat do novych voleb a s programem Homosexualizace, islamizace vseho a vyhrat nove volby...
Je cast deti , ktere jejich maminky priopravuji jiz of malicka na hereckou drahu, nebo ze musi byt modelky a nebo Kralovny krasy , zkratka genialni, briliantni , Krasavice inteligentni...Denne se prohlizeji , kdyz najdou nepatricny chlup , bezi s nimi do salonu krasy, nebo k plastickym chirurgum atd...Denne si namazou ksichty a pak zase smazou a napatlavaji necim jinym atd. Starost je pouze a jen o sebe a nic jineho...Ovsem tohle prijde na penize , ktere ani bohate casto rodiny nemaji a tak devenky musi hledat "Sugar Daddy". Tedy Vosle, votres se a Poradne". Jeden z nich , ktery se motal v hlavni funci ,okolo voleb kraloven krasy v miniaturnich plaveckach byl take dnesni president /a vosel/....
Vidime na M. jak je isolovana ode vsech tim,ze se uzkostlive kontroluje v kazde situaci a to je vse nac ji sily staci a co byla naucena of detstvi. Cokoliv chce doda Rump ve stotisicich mesicne.. NA UDRZBU !!! Kdyz zemedelec plati na udrzby traktoru , je to proto,ze traktor je UZITECNY....V tom je podobna treba Chovani a pohyb Automatu jako Schwarzennegger nebo Stallone , kdyz mluvi je to umely hlas pocitacu..Co se tyce lidi v USA zvolili si toho prvniho za Guvernera!!!
Trump po vycerpavajicicm volebnim boji , starosti o byznys atd. nutne potrebuje odpocinek /jinak hrozi viditelne jeho smyslu zbaveny reakce ,udesny reakce , nebo aspon dovolenou a odpocinek. Ale M. jemu neposkytne /ani neni schopna/ citove zazemi...Chova se jako kalkulacka,/jako mnoho zen/ jen reakce na penize dodane...
President Bush predtim se zase choval jako nekdo kdo prijde do hospody a kdyz je na nem rada zaplatit pivo odejde na zachod a setrva tam tak dlouho jak je treba aby neplatil...Nebo kdo vyprovokuje rvacku a odplizii se zadnimi dvermi pryc...A Cukrblikove v TV do ruzova se teteli a mavaji rucickami aby presvedcili...publikum a mavaji cim dal , ponevadaz se stale oddeluji of normalnich lidskych reakci a skutecnosti...

359891

5.9.2017 7:51

Výborne...

vladimir7 77.?.?.?

Krásne som sa zabavil pri čítaní tohoto článku. Díky autorovi.
Idiocia slniečkárskych neziskovo-ziskových dementov je nemerateľná.

359848

5.9.2017 9:31

RE: Výborne...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 359848

Nepodceňovat! Není to legrace, i když to tak možná trochu vypadá, ovšem jsou skutečně nebezpeční a je třeba konat a vytvořit jim protisílu a protinázor, dokud je čas - hraje se totiž o svobodu všech!

359853

5.9.2017 10:11

RE: Výborne...

jan26 195.?.?.?

Reakce na 359853

Presne tak. Z obavami sledujem ako agenti režimu, piata kolóna mimovládiek a celá prorežimná mašinéria pritvrdzuje v agresivite voči kritikom a oponentom režimu. Z roka na rok klesá tolerancia voči slobode prejavu a rozvíjajú sa nástroje zastrašovania. Ešte pred pár rokmi mala prorežimná propaganda plnú hubu a stránky rečí o demokracii a slobode, no dnes tieto slová prakticky zmizli. Naopak, v propagandistických médiách podporujúcich režim, sa naplno rozvinula obluda politickej korektnosti. Cenzúra a systém udávania sa rozbieha na plné obrátky. Na to si systém pripravuje staronové kádre. Pokiaľ sa tejto mašinérii účinne nepostavíme, je otázkou niekoľkých rokov, kedy nás začnú vyhadzovať z práce, zatvárať do väzníc a psychiatrií za vyslovený názor. Už to začína. Ľudia začínajú byť inštinktívne opatrní vo vyjadrovaní aj v krčme. Najväčší pozor si treba dávať na vyjadrenia na soc. sieťach. Tam už funguje celý mechanizmus naplno. Za posledné roky pribudol rad prípadov, kedy boli za svoje výroky (často úplne pravdivé a dokonca nevinne formulované) vyhodení z práce (najmä komerčné televízie, dokonca štátna RTVS), alebo preverovaný políciou. Ako sa režim vnútorne rozkladá, klesá dôvera v hlavné médiá dramatickým tempom. Ich agenti sú preto čoraz agresívnejší voči alternatívnym médiám. Tak sa zároveň usvedčujú a ukazujú pravú tvár. Je len na nás, či sa to klifotické zlo naplno uchopí vlády nad našimi životmi.

359855

5.9.2017 18:43

RE: Výborne...

Petr333 86.?.?.?

Reakce na 359853

...no jo, ale co s nimi? S nimi se nedá vést diskuze. Oni odmítají veškerou argumentaci a odmítají diskutovat. Oni se vás ani nesnaží přesvědčit o své pravdě. Argumentovat, smysluplně oponovat, diskutovat...to vše je jim naprosto cizí. Jak je pak máme chápat? Jak pak máme pochopit jejich snahy? Vždyť to nejde, ani kdybych chtěl...

359863

6.9.2017 1:50

RE: Výborne...

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 359863

Oni vycházejí z pokřiveného učení "o dobru pro všechny", stali se podobně "užitečnými idioty", jako následovníci francouzské komuny - komunistické myšlenky "o lepším světě" - navazující na kosmopolitní vizi světa (řízenou ovšem finanční elitou pro jiné zájmy).

Tyhle na první pohled "dobré myšlenky" se naučily využívat finanční a korporátní elity pro své zájmy, aby v moderní společnosti (která je od francouzské revoluce oproštěna od náboženských dogmat - řízena "lidským rozumem", povýšeným na "nejmocnější sílu" na planetě - tedy v jejich očích ti nejmocnější aneb "nejrozumnější" jsou na úrovni bohů, bez pokory...), aby v moder. společnosti docíli své nadvlády, absolutní moci.

Kosmopolitní vize (původní francouzská a následně trockistická revoluce, jejíž další kolo prožíváme právě dnes) ruší hranice států, má vizi o "jednom světě", jediném světovém řádu - řízeném korporacemi, kterým slouží právě tito lidé, kteří díky lžím mocných uvěří, že konají dobro. Většinou se to zvrhne v cenzuru názorů a vše směřuje k totalitě dobra (1984), tam jsme nyní, na okraji této změny.

Jedinou obranou je kvalitní výuka na školách, což oni vědí. Právě proto jsou tu dvě "fronty" útoku - jednak na ty, co učí, což je dnes doktrina "bezbřehého" multikulturalismu - vede k potlačení "nevhodných" názorů. To je útok na akademiky, kteří mají své kariéry a chtějí uspět, což vytváří tlak, aby byli loajální.

Tlak vytváří média a veřejné instituce, které přestávají hájit zájmy občanů - to je druhý typ útoku, který vedou proti lidem a jejich právům. Obrana spočívá v kritice těchto institucí, což je zpětně ovládáno změnou zákonů (trestný čin hanobení - i ekonomických a sociálních - tříd je typickou ukázkou, že "trockismus" neskončil).
Škola má lidi naučit kritickému myšlení a historii, ale v jejich pojetí spíš vytváří pomocnou sílu pro obsluhu podniků, administrativy, kultury, bez kritického myšlení (spory minulosti jsou učeny velmi povrchně).

A pak je tu převýchova těch, kteří jsou vyučováni, to jsou ty "školení" pro děti mimo osnovy. Oni se cpou k těm dětem, aniž by tušili, že reálná politika a reálné řízení země nemůže být založené pouze "na skvělých ideálech", ale především na reálných znalostech.

To se ta elita snaží před lidmi utajit, že je hluboce okrádají a že existují způsoby, jak se jim bránit. Dnešní svět je ale přeci informací plný - a je také plný sobectví. Závislost na konzumu je jako závislost na sladkém - rozkládá dobré úmysly mnoha lidí, vzdělání často berou jako způsob, jak se dostat k penězům, urvat si část blahobytu pro sebe. To rozkládá západ, máme tu zaslepené idealisty a bezskrupulózní pragmatiky, nad tím zlodějské a mocné elity s jejich médii. Celkem smrtící koktejl.

359867

6.9.2017 9:24

RE: Výborne...

kolokol 93.?.?.?

Reakce na 359867

V 1:50 bych raději sledoval zápas Kvitové. Doufám, že Viljemse porazila. Ale k příspěvku nemůžu dodat nic jiného než - bravo! I když to pro Evropu nevyznívá vůbec optimisticky.

359871

7.9.2017 6:43

lenin atd...

favela 203.?.?.?

Reakce na 359848

a kdyz pribehlo nekolik prchavcu/parasite a byli dani na ostrov kam jezdi a plati za to lide na rekreaci , dostali ted od vlady Tramtarie /drive Australie/ 100 milionu dolaru za" utrpeni" , ktere jim bylo ucineno. Mezitim stacili znicit cokoliv . Pocitace, nabytek, budovy, lekarske ordinace a vlekli male dite mistnich nekam...
Je jasny, ze ani oni nemuzou verit Blbosti vlad a jejich volicu , ale to neni spravny vyraz.../Spise neco jako nadsena ,nakazliva a masova sebevrazednost/ .
Tim /a je dalsich mnoho prikladu/ vlady provadi destrukce narodu,svoji vlastni /I svych potomku a to je jiste velmi zvlastni/ a nakonec
I tech parasitu a celeho sveta...
Tedy Lenin kdyz uvazoval o tom, ze kapitalisti " Prodaji ten provaz na svoje obeseni", nemohl tusit , ze nejen dodaji a zdarma , tuny tech provazu /a kvalitni/ a jeste dodaji k zaplaceni obrovske miliardy za tyto "sluzby"...
A nikdo z vetsin , nebo mensin , zda se netusi a lide uz nemaji ani na to,
aby ubranili sve deti....
A hlavni soud rozhodl ,ze tyhle deti of 11 let $^&^&%$$...maji pravo na zmenu sexu a rodice do toho nesmi mluvit...A mozna I vibratory budou zdarma...
Masky spadly a najednou muzeme videt , ze lidi jednajici a chovajici se jako lide je pomalu opravdu malo , spise jen jednotlivci ...Skoro nikdo....

359892

5.9.2017 8:19

Cenzura běží v Evropě na plné obrátky

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migrantui močí a kálí na ulici. V Británii vás za nenávistný přízpěvek na twitteru zatknou.

http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

359850

5.9.2017 15:50

RE: Cenzura běží v Evropě na plné obrátky

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Reakce na 359850

Ono úplně stačí nový katalog IKEA , mezi nábytkem na cca 330 stranách najdete převahu obrázků Afričanů , Asiatů , neidentifikovaných opálených, potom pomálu bílých s černými vlasy a celkem 4 blonďaté (švédské) děti . Bezpochyby globální firma s globálním záběrem a globálním katalogem. Katalog pohazují zdarma po domech.
Skutečně dojatý jsem byl ze strany 84, cituji: " Kuřecí kuličky 89,-/10ks , pochutnejte si na dobrém a zdravém jídle s nízkou uhlíkovou stopu. "

Kam se na to hrabe tupý Lidl se svým zupáctvím, IKEA tohle programuje polehoučku přes 15 let a Krampolův tschechische SurioMarioMartinezJuarezFerdinando "nikam nestěhuje se".

359860

5.9.2017 8:25

Režimy sa menia, hadi zostávajú.

jan26 195.?.?.?

Je to presne tá istá kasta "ľudí". Slizkých, amorálnych, bezcharakterných prisluhovačov, rodených politrukov, farských báb, udavačov a hate speech nahlasovateľov. Boli aktívni v 17 storočí, kedy odhaľovali a udávali kacírov a bosorky (Šumperk), boli aktívny za Rakúsko-Uhorska ako udavači panslávov a obrodných vlastencov, boli aktívni za 1. ČSR, Protektorátu, Slovenského štátu, v 50.rokoch, normalizácie i dnes, v skapínajúcej kleptokracii, ktorá sa ešte včera vydávala za demokraciu. Dnes sú aktívni na školeniach pochybných mimovládok, riadených západnými oligarchami. Potrebujú totiž zostať v obraze, udržať krok s dobou, ovládať novodobý pojmový aparát udavača, špicla a "uvedomelého" prisluhovača režimu. Za to očakávajú pomoc pri kariérnom postupe, lepší plat, nejaké tie výhody, možnosť ublížiť svojmu susedovi, či dobrý šuk v skupine "spriaznených" skautov (to už dnes asi menej, v kurze je totiž homosexualita a frigidnosť). Nemajú tvár, iba gumenú masku, nemajú názor a presvedčenie, iba sebecké záujmy. Sú vždy oporou režimu. Až kým režim nepadne, vtedy radi pomáhajú pri lynčovaní jeho predstaviteľov.

359851

5.9.2017 9:58

Bude mi osmdesát.

Altman 93.?.?.?

Kdybych takhle nějak v osmdesátých létech upadl do bezvědomí a probral se na konci století, tak bych si myslel že jsem v blázinci. Nebo přímo v samotném pekle.
Jak stohoven ? Zrušit internet by moc nepomohlo. Televize je povinná, teda aspoň placení, protože tam kde je zavedena elektrika, tam je i tele.
Odejít do lesů ? Nelze. Někomu patří a potřebné ticho už neexistuje. Hluk z letadel je už nepřetržitý, k tomu řev motorů zběsilých motorkářů. Houkání sanitek připomíná že konec se už blíží. Naštěstí.

359854

5.9.2017 12:26

Děkuji panu Pavlu Cimbálovi za velkou odvahu

F&T 212.?.?.?

Děkuji panu Pavlu Cimbálovi za velkou odvahu. Takoví lidé jako vy jsou potřeba.

V technice, kterou vy učíte platí pravidla, že jen tak nelze podvádět a pokud se něco naprogramuje chybně, tak se to vymstí.


V politice samozřejmě platí to samé, ale tam to není tak vidět. Když nám politici tvrdí opak, ve výsledku jen spláčeme nad vlastní rozvrácenou zemí.


Připadá mi to, když jsem byl na jedné uvítací přednášce Scientologické církve. Zeptal jsem se přednášejícího na jednu jedinou nevinnou otázku a byl jsem násilím vyveden z posluchárny. Ta totázka obsahovala větu: "Je to zajímavé jaký máte vliv na okolní společnost." Nic špatného ani nenávistného v ní nebylo. A přesto ....

Takže oni učí hate free, ale především oni sami nenávidí lidi, kteří uvažují vlastní hlavou!

359858

5.9.2017 15:24

jak je to možné?

D,hofman hofdan (zavináč) seznam (tečka) cz 188.?.?.?

Jak je možné,že se peníze daňových poplatníků vydávají na spolky demagogů?Kdo za to nese zodpovědnost(i finanční)?Vše pod pokličkou a pár rádobyfilosofů oblbuje lidi!Nedivím se,že mezi posluchači kývají kantoři.Byli zvyklí kývat.Kdysi jeden ideologický tajemník KSČ říkal,že kantoři jsou cyklisté,skloní se nad "berany" a šlapou.Konečně se zvedají.Proč nejdou takoví náboráři mezi lidi,místo platu lehkoživků by také mohli nějakou "chytit",což by bylo jedině v pořádku,neboť podíl facky na polidštění opice má obrovský vliv!Autore,d í k y!!!

359859

5.9.2017 18:08

RE: jak je to možné?

te 89.?.?.?

Reakce na 359859

Bohužel nejen na spolky demagogů. Dnes v českém rozhlase rozebírali mazání křížků v Lidlu. Citovali Lidl, že je to jen snaha o nestrannost ohledně náboženství. Ale ani slovo o tom, že křesťanské kříže z fotografií Řecka byly smazány (a prý to tak dělá Lidl už roky), ale islámské symboly v letácích z června 2017 nejen že nebyly smazány, ale tyto prvky tam byly přidány. Tedy žádná náboženská nestrannost; křesťanství mazat, islám doplňovat.

Jinak článek je příkladem, že i jedinec může výrazně ovlivnit společnost (protože tento článek si na netu přečtou desetitisíce lidí). Akorát je to potřeba dělat podobně klidně "bez emocí" a útoků na druhou stranu, jinak to druhá strana může hned použít jako záminku pro protiútok. Když jen věcně argumentujete, není to napadnutelné. (Samozřejmě někde nelze věcně argumentovat, ale tam by člověk ani lézt neměl.)

Pryč z EU do V4 až V5. Tam budeme mít větší suverenitu a rozhodovat o neziskovkách. Pokud spadnem do tvrdého jádra EU, je konec s anší suverenitou a možností rozhodovat si důležité otázky jako třeba podmínky imigrace.

359862

5.9.2017 18:00

Těžko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

To, co na jedné straně pomáhá patologickým "světovládcům" budovat jejich vlhký sen ( diktaturu zvanou NWO se vším všudy - likvidace kdysi suverenních států, jejich armád, bank, rodin, hotovostních plateb, nesplatitelných dluhů, ničím nekrytých peněz atd. ), na druhé straně umožňuje dosud pasivním a naivním ovcím získávat i zcela jiné informace než ty, která hlásají všechna globalistická média, včetně těch tzv. českých. Necenzurovaný Internet se tak paradoxně může stát definitivním hrobníkem globalisty budovaného NWO. Proto čekám stále důraznější cenzuru a blokování některých webových stránek. Je to však marné. Novodobý chazarský kaganát hlas miliard otroků neumlčí a pro ně nepříznivá fakta nemůže ignorovat a bagatelizovat donekonečna. Je v situaci římské říše před úpadkem.

359861

5.9.2017 19:12

Lidé mají různé názory - pravdoláskařům to vadí?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Lidé mají různé názory a jsem potěšen, když si mohu přečíst neuropatologa Koukolíka, sociologa Bakaláře, Klimova, Orwella nebo technika pana Cimbála.

Co nám nepřátelé těchto lidí, samovyvolenci, vnucují?

Poradna Justýna Vám pomůže hájit vaše práva.

Byli jste napadeni z důvodu své víry či příslušnosti k muslimské komunitě?
Ve společnosti nyní existuje mnoho předsudků proti islámu, které vycházejí z neznalosti a pokřiveného mediálního obrazu tohoto náboženství. Islám je například mylně vnímán jako synonymum pro násilí, agresi a terorismus…blablabla
Podpořeno grantem z Islandu, Lichnštejnska a Norska v rámci EHP fondů
poradnajustyna.cz, eeagrant.cz, fondnno.cz

Ve společnosti nyní existuje mnoho předsudků proti…Lidé si dovolují mít nesouhlasný názor s jediným správným rabínským pro dané zájmové území? Taková nestoudnost?

Jak vypadá nauka mocenského nástroje světoobčanů, onoho islámu, jehož obraz je mediálně pokřiven?

Korán

17:16
A když si přejeme zahubit město nějaké, poručíme boháčům jeho (světoobčanům), aby v něm nepravosti páchali a pak uskuteční se slovo Naše nad ním vyřčené a zahubíme je zničením dokonalým.

8:65

Proroku, povzbuzuj věřící k boji! Bude-li mezi vámi dvacet vytrvalých mužů, porazí dvě stě, bude-li jich mezi vámi sto, porazí tisíc nevěřících, neboť to jsou lidé nechápaví.4:34
Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.

9:73
Proroku, bojuj usilovně proti nevěřícím a pokrytcům a buď přísný na ně! Útočištěm jejich bude peklo, a jak hnusný je to cíl konečný!

359864

6.9.2017 8:45

hanebné články a hanebné diskuse

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Nedávno jsem jako účastník diskuse na Novinkách také zareagoval, že podám na diskutujícího trestní oznámení, protože tvrdil, že Bohuslav Sobotka dostal od Bakaly byt jako úplatek.

Takové hanebnosti se na internetu skutečně objevují a je jen dobře, že existuje autorita, která je ochotna a schopna podávat na tyto hanebné lidi trestní oznámení.

359869

6.9.2017 9:16

Skončíme jako na západě?

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migrantui močí a kálí na ulici. V británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet.

http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

359870

6.9.2017 9:39

Děkuji, držte se...

Sugar 84.?.?.?

To už snad ani není k smíchu, ale k pláči, kam může sahat lidská omezenost. Jejich propagace myšlenek je tak trapně totalitní, že se sami pomalu odepisují a ani si to neuvědomují.

Nepochopili, že páníček v našem prostoru min. V4 od jejich myšlenek ustupuje a mile rád celou jejich bandu v budoucnu předhodí rozzuřenému davu, pokud bude taková nálada ve společnosti.

Na nás je, abychom vysvělovali našim dětem a okolí, jak se věci přibližně mají a nenechali z nich dělat nástroje pro cizí cíle.

Sókrata za to, že učil studenty se ptát pomocí navozujících otázek a čekat relevantní odpovědi, otrávili jedem. Takže jste dopadl vcelku dobře. [smích]

359873

6.9.2017 13:31

Toto nie je o Hate Free

libertarian 31.?.?.?

Toto nie je o Hate Free ,toto je o väčšine spoločnosti. Ak väčšina spoločnosti je ľahostajná a ignorantská voči tomuto, tak je to dobrá ukážka pomätenosti a degenerácii väčšiny spoločnosti.
Toto nie je tvrdá diktatúra, ktorej sa ľudia majú právo báť. Toto je mäkká diktatura, ktorú treba vyničiť aj s koreňmi. Ak nie, zničí ona postupne celú spoločnosť.

359878

6.9.2017 14:41

Režim přitvrzuje - konec pravdy a lásky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Možná vám to skrz kvílení a hořekování pravdoláskařů na Havlově pohřbu uniklo. Ale tehdy se udály velké změny v demokratuře.
Jak napsal kdosi výše, dnes už skoro neuslyšíte líbivá slovíčka o pravdě lásce. Z taktiky sladkých lží se přechází na taktiku zastrašování a otevřeného teroru.

Velkolepý pohřeb Havla měl být velkou tečkou za érou sametu a začátek éry biče a řetězů. Havel byl ke konci velice zatrpklý. Moc dobře věděl že by ho mohli na elitní klinice v USA dát zase dohromady. Jenže jim byl užitečnější jako mrtvola na lafetě. Symbolicky jako mrtvola staré doby demokracie a humanizmu (byť falešné). Takhle se zednáři odvděčují svým oddaným sluhům.

Dokonce ani Davajlamu jsem v médiích dlouho neviděl ani neslyšel. Předtím s ním otravovali nejmíň 2x do měsíce. Místo toho nám ukazují jen teror a hrůzy. Abychom byli paralyzovaní strachem a nebránili se.

Touhle dobou už měl v Evropě vládnout Islámský stát verze 2.0 jenomže se jim to zadrhlo. Díky Putinovi a dalším odvážným lidem.
Genocida evropanů je ale stále v plánu. Vyhráno nemáme.

Jestli se Trumpovi podaří brzo odstranit státní elitu USA, která chce vyvolat 3.světovou jadernou válku, tak GP znovu rozjede genocidu Evropy protože bude mít volné ruce. Nemáme moc času.
Rusové jsou už za vodou, ale my ne, s těmi našimi kolaboranty a vlastizrádci u kormidla.

359879

6.9.2017 16:11

Bez argumentace

Romulus 108.?.?.?

Děkuji autorovi za článek. Bohužel je až moc pravdivý. Tito lidé totiž už ani nepoužívají argumenty pro podporu svých názorů. Prostě to tak je, protože my jsme to řekli a pokud s tím máš problém jsi označen za nacistu, rasistu, xenofoba, islamofoba, rusofila či něco podobného. Rozvoj lidí s tzv. humanistickým zaměřením se naprosto vymkl kontrole a zřejmě i oni samotní tuší, že tato multikulturní demagogie je jediným možným uplatněním v životě. To, že se z nich stává pomalu, ale jistě přesně to před čím oni varují si málo kdo z nich uvědomuje. Z celé radikální i umírněné levice se stali užiteční idioti, kteří se svými totalitními názory dohání i jimi tolik nenáviděného Hitlera, radikalizují tím veřejnost a připravují živnou půdu pro občanskou válku v Evropě.

359882

6.9.2017 16:39

RE: Bez argumentace

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 359882

>Tito lidé totiž už ani nepoužívají argumenty pro podporu svých názorů.

Nepoužívají, protože je nemají. Nelze argumentovat pravdou z pozice lží. Oni to moc dobře vědí, proto to nálepkování a urážky v osobní rovině a žaloby a zastrašování. Je to klasická berlička tam, kde nelze vyvracet logikou a fakty. Psal o tom Koukolík a další.

359883

6.9.2017 20:53

Proč JUNÁK... vysvětlení

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

To, že se to konalo na Junáku, není žádná náhoda. Pokusím se načrtnout spojnici.
Agenda 21 - GRV (globální rozvojové vzdělávání) - školy/Junák - neziskový sektor. Budu psát jen v heslech,aby to nebylo dlouhý.
GRV = je proces převýchovy společnosti, nikoliv vzdělávání, zaměřené především na zdopovědnost a vjeho rámci dochází k přeformátování hodnot zejména u dětí. Kdo máte děti školou povinné, měli byste si dát sakra pozor.
Klíčová neziskovka: Člověk v tísni a aktuálně projekt Jeden svět na škole
www.jsns.cz
GRV postihuje celou společnost, včetně volnočasových aktivit dětí a mládeže, tj, např. Junák. Tuto organizaci si vzala na starost neziskovka NaZemi, z 80% zahraniční zdroje formou grantů.
Ta připravila Metodiku na téma Lidé v pohybu
http://lidevpohybu.eu/wp-content/uploads/2016/04/L...
doporučuji obsah cca mezi 49 až 70stranou

Jistě jste si všimli, jak se na nás všude valí slova o zodpovědnosti. Např. Lidovci jsou tím doslova posedlý, stejně tak STAN. Není to náhoda, GRV má být implementována na celou společnost, pomocníky jsou všichni pod vlivem státu:
Od politiků počínaje, akademické obce, veřejnoprávních médií až po neziskovky konče. Zapomněl jsem na státní správu. Totální výplach mozků.
Pokud to nebude zastaveno, následky budou destruktivní. Stačí se podívat na Západ, kde mají mozky vymytý lidskými právy.
Kdo všechno je do toho zapojen je uvedeno v ofic. materiálu MZV
http://www.mzv.cz/file/612334/Narodni_strategie_gl...
Jsou tam popsány kroky, cíle, postupy, seznam zúčastněných. Stačí číst.

Tohle je absolutní minimum. Za několik dní (týden asi) k tomu bude zveřejněn obsáhlý dokument o procesech v českém školství a konkrétní rozbor a rozkytí toho, co se děje. adresy:
Islamizace školství
http://volby2017.obcanecr.cz/islamizace-skolstvi
JUNÁK
http://volby2017.obcanecr.cz/junak
Dokumenty jsou plně ozdrojované.
Video na závěr, kde o tom krátce mluvím právě ohledně projektu JSNS a šíření propagandy na ovlivnění a utváření postojů právě u dětí. Opravdu pozor na Člověka v tísni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://youtu.be/Xx9Tx4tvN9U

359888

7.9.2017 6:46

RE: Proč JUNÁK... vysvětlení

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 359888

jo, tohle učit na školách je opravdu výživný - https://www.jsns.cz/lekce/15270-soucasna-ruska-pro...

cituju:

Současná ruská propaganda - 6 lekcí: Krym, zprávy Russia Today, ruská propaganda v Česku, Rusko-ukrajinská informační válka, rok 1968 v ČR a Rusko (ne Sovětský svaz??), Masterplan Ruska v Pobaltí.

"Cílem propagandy nemusí být vždy přesvědčit o „své pravdě“, ale i dehonestovat, pošpinit či alespoň nahlodat pozice opačného názorového spektra. To je patrné i na současné ruské propagandě, jež výrazně zesílila v souvislosti s konfliktem na Ukrajině. Zaměřuje se především na zpochybňování pozic svých oponentů. Nejde jí o to, aby prosadila svou verzi, ale spíše o to, navodit dojem, že všechny verze jsou možné a že pravda neexistuje. Cílí na diskreditaci západních masových médií, politických elit i západních hodnot obecně. Jaké jsou nástroje moderní ruské propagandy? Jak ji odhalit? A je pro ni zajímavé i Česko? Odpovědi nejen na tyto otázky hledejte v následujících lekcích."

- každou tu lekci bych dokázal rozebrat, ale je to takové valení "klínů dětem a mladým do hlavy", že to je dobré spíš jako zvlášt odporný příklad anti-propagandy, tedy lhaní "v zájmu domnělého dobra".

Provádět tohle na základních školách, kde ze zákona "politická propaganda je zakázána" - to považuji za průlom do českého školství, pod rouškou bohulibých aktivit Člověka v tísni, pomáhání druhým, starání se o přírodu, atd. Festival Jeden svět na školách se stal platformou, porušující zákony v ČR, to celé navíc s dohledem ministerstva zahraničí (vlády, podporující toto porušení zákona - o důsledné apolitičnosti školství). http://www.mzv.cz/file/612334/Narodni_strategie_gl...

359893

8.9.2017 12:35

Mozky dětí lze snadno napustit svatošmejdskými lžemi vydávanými za pravdu

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 359888

Orwell, 1984:
Už teď potíráme návyky, myšlení, které přežívají z doby před Revolucí. Přeťali jsme spojení mezi dítětem a rodiči…Už dnes se nikdo neodváží důvěřovat manželce, dítěti anebo příteli.
V budoucnosti … Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím. Pohlavní pud bude vykořeněn. Plození bude každoroční formalita jako obnovení přídělových poukázek. Zrušíme orgasmus. Naši neurologové už na tom pracují. Nebude věrnost kromě věrnosti Straně (xxdo-islámu). Nebude láska kromě lásky k Velkému bratru (xxdo-Alláhu).

Co je oficiálně předkládáno z vysokých kruhů médiím a lidem jako právo a pravda, ještě nemusí být skutečnost, ale jen souhrn informací podaný takovým způsobem, aby cíleně vykonal v myslích lidí určitý dojem a vsugeroval jim konkrétní informaci jako správnou a nejlépe tak, aby ji přijali jako svůj vlastní názor.
(Martin Herzán, Totalitní světovláda.
Dodávám;
totalitní fašistická světovláda talmudistických chazarských banksterů)

359913

7.9.2017 20:22

pobuřování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Jestli náhodou půjdete na podobnou akci, zeptejte se, jestli místo trollingu, výhrůžek atd. nebylo lepší problém s nepohodlnými názory řešit legislativní cestou. Za socíku byl na to trestný čin pobuřování, kdo měl blbý kecy, dostal 3 až 36 měsíců natvrdo.

359899

Příspěvků: 33

05.09. 00:32 E.R.  Zdejší mutace Anette Cahane..
06.09. 09:26 disident  RE: Zdejší mutace Anette Cahane..
13.09. 10:14 kolemjdoucí2  RE: Zdejší mutace Anette Cahane..
05.09. 07:34 Zbynek  To je síla tohle to
05.09. 09:27  RE: To je síla tohle to
07.09. 06:24 favela  Lenin se ukazal naivni jako maly skolak
05.09. 07:51 vladimir7  Výborne...
05.09. 09:31  RE: Výborne...
05.09. 10:11 jan26  RE: Výborne...
05.09. 18:43 Petr333  RE: Výborne...
06.09. 01:50 PavelSam  RE: Výborne...
06.09. 09:24 kolokol  RE: Výborne...
07.09. 06:43 favela  lenin atd...
05.09. 08:19 senil1  Cenzura běží v Evropě na plné obrátky
05.09. 15:50 výjimečné porušení omerty  RE: Cenzura běží v Evropě na plné obrátky
05.09. 08:25 jan26  Režimy sa menia, hadi zostávajú.
05.09. 09:58 Altman  Bude mi osmdesát.
05.09. 12:26 F&T  Děkuji panu Pavlu Cimbálovi za velkou odvahu
05.09. 15:24 D,hofman  jak je to možné?
05.09. 18:08 te  RE: jak je to možné?
05.09. 18:00  Těžko
05.09. 19:12 Pátá Mojžíšova 7:24  Lidé mají různé názory - pravdoláskařům to vadí?
06.09. 08:45  hanebné články a hanebné diskuse
06.09. 09:16 senil1  Skončíme jako na západě?
06.09. 09:39 Sugar  Děkuji, držte se...
06.09. 13:31 libertarian  Toto nie je o Hate Free
06.09. 14:41  Režim přitvrzuje - konec pravdy a lásky
06.09. 16:11 Romulus  Bez argumentace
06.09. 16:39 Vladimír Stwora  RE: Bez argumentace
06.09. 20:53 ObcaneCR.cz  Proč JUNÁK... vysvětlení
07.09. 06:46 PavelSam  RE: Proč JUNÁK... vysvětlení
08.09. 12:35 Pátá Mojžíšova 7:24  Mozky dětí lze snadno napustit svatošmejdskými lžemi vydávanými za pravdu
07.09. 20:22  pobuřování

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 239