Diskuze k článku

Epizoda 13: Proč dal Londýn Hitlerovi Vídeň a Prahu, část 1.

Příspěvků 20

24.8.2017 9:50

A stále je

Janaza 78.?.?.?

v Čechách aj na Slovensku plno vykradnutých mozgov a zradcov, ktorí svoje "zbožné" pohľady upierajú na tieto výkvety demokratických hodnôt a tradícií a chcú nás znova dostať do pozícií otrokov Nemecka, Francúzska či USA.

359690

24.8.2017 10:37

Som zmeteny

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Tak kdo chtěl zaútočit na SSSR, Hitler alebo Británie? Člověk sa v tom straca. A samozřejmě by sa hodilo napisat dovod, preco chceli zaútočit na SSSR.

359691

24.8.2017 10:58

RE: Som zmeteny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 359691

Zvláštne, že si v r. 2017 zmetený. VB stáročiami bojuje svoje geopolitické vojny zásadne cudzími rukami.

359692

24.8.2017 12:31

RE: Som zmeteny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359691

Jedna vodíková puma na Londýn, jedna na Bern a jedna na Vatikán, nejlépe současně, a války by okamžitě zmizely jako mávnutím čarovného proutku...[velký smích]

359696

24.8.2017 15:17

RE: Som zmeteny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359696

Poslední nadějí lidstva je několik pět kilometrů velkých zvolna chladnoucích kráterů se skelným povrchem roztavených hornin. Jako kdysi v Hirošimě a Nagasaaki.

359701

24.8.2017 12:36

RE: Som zmeteny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 359691

Britanie,pred nekolika mesici nechala znicit vsechny dokumenty,jez ukazovaly Britanii ve spatnem svetle.Nerozebirejme historii,kdo zacal valku,vezmeme podstatu veci,ktera se udala.Vitez,zaluje na spatne Nemecko , na spatneho Adolfa Hitlera.Zde si vezmete vitezneho hrdinu,ktery sam rekl,ze jim neslo o zniceni nacistu a nebo Hitlera, ale o zniceni nemeckeho naroda. Spisovatel zniceni celeho naroda.proto vysla kniha "Nemecko musi byt zniceno od zidovsky spisovatel, Kaufmana,kde,pise,ze vsichni muzi maji byt vykastrovany,obratte to,ze cely Israel by mel byt vykastrovany.V roce 1933 24 dubna zidovsky kongres,ne stat,ale skupina zidu,vyhlasili valku Nemecku,Napad prisel z Ameriky, dnes by to komentovali,jako pleteni se do vnitrnich zalezitosti statu,Povazte ,ze nejakaskupina dnes by vyhlasila valku USA.
Hitler mel plan na predelani celeho Berlina na moderni evropske mesto,takovy lide nemuzou chtit valku a zaroven budovat mesto.Anglie mela miliony nezamestnanych a Nemecko prosperovalo.Vsimnete si dnes, ktery stat prosperuje a ktery stat chce valku,kdyz ma miliony nezamestnanych.Historie se opakuje,ted,media pripravuji pudu pro valku a dobry je delan spatnym a spatnym se velebi,jako dobry.Amerika napadla Irak,udajne,ze ma zbrane hromadneho niceni a co ma Amerika ve svyh skladech?
Na celem svet je na 15 000 nuklearnich hlavic a silenci jsou umoci.

359697

24.8.2017 12:40

RE: Som zmeteny

dub 89.?.?.?

Reakce na 359691

přečtěte si předešlé díly, máte to tam napsané, včetně jména hitlerova amerického řídícího agenta.

359698

24.8.2017 13:57

RE: Som zmeteny

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359691

pre tartusa:

re: "Tak kdo chtěl zaútočit na SSSR, Hitler alebo Británie? Člověk sa v tom straca. A samozřejmě by sa hodilo napisat dovod, preco chceli zaútočit na SSSR."

Takže na úvod. Začiatkom 20.storočia bolo Britské impérium najmocnejšou ríšou sveta (ovládali v tej dobe 1/4 povrchu planéty a 1/4 svetovej populácie). A žili myšlienkou, že by cheli raz ovládnuť celý svet. Taká staršia verzia "nového svetového poriadku" a myšlienky "svetovej vlády" so sídlom v Londýne.

Lenže už koncom 19. storočia sa minuli ľahko získateľné územia v rozvojových krajinách a zostávajúce územia boli bránené silnými európskymi monarchiami.

Takže čo urobiť? Ideálne poštvať tieto európske monarchie proti sebe a z ich trosiek po dlhej zničujúcej vojne zozbierať plody víťazstva pre Britániu.

O tom bola prvá svetová vojna, v ktorej malo vykrvácať Nemecko v boji proti Rusku.

Potom mal v oboch krajinách nastať prevrat, vládu mali prevziať komunistické revolučné zbory (financované Britániou a Amerikou) a odovzdať dobyté krajiny pod kontrolu Britov.

A to sa nepodarilo podľa plánu. V Rusku totiž bolševici odmietli poslúchať a keď sa dostali k moci, tak ukázali svojim chlebodarcom z Británie dlhý prostredník a odmietali sa s nimi ďalej baviť.

Takže bolo treba priviesť ZSSR znovu k "rozumu" a aby to nepôsobilo príliš okato, tak Británia namiesto vlastnej útočnej vojny vyzbrojila k tomuto účelu Nemecko. Znovu s naivnou vierou, že Hitler ich bude poslúchať a dobyté územie ZSSR im potom prenechá.

Vieme, ako sa história vyvinula. Hitler si príliš uvedomil svoju silu a namiesto poslúchania Britov začal raziť vlastnú vojenskú politiku, ktorá s Britmi už nepočítala. Takže sa Briti museli (či sa im to páčilo alebo nie) pustiť do vojny s Nemeckom a aj keď v nej napokon zvíťazili, bolo to Pyrrhovo víťazstvo.

Hoci formálne v dobe skončenia WW2 bolo Britské impérium stále papierovo najväčšou ríšou sveta, iba 3 roky od jej skončenia sa Britské impérium vyčerpané náročnou vojnou začalo spontánne rozpadať. Na miesto bývalej najmocnejšej ríše sveta nastúpili USA. A z Britov sa v priebehu pár desaťročí stala bezvývznamná ostrovná krajina v Európe, vystupujúca ako vazal USA.

359699

25.8.2017 13:00

RE: Som zmeteny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 359691

Cely clanek , je to, co vidime a cteme kazdy den,soupis polopravd a historickych lzi,lez,od skolnich lavic az po nas konec, nic vic ,nic min.Predstavte si v denim tisku najit treba toto:Adolf Hitler`glorious men”were the brave.
The tanks of Gross Deutschaland fought to the last tank in easten Prussia in the last days of World War II
Those who traffic in the Holocaust are neither brave nor honourable. Just low and greedy” tento prispevek byl otisten v nejstarsim britskem casopisu, The Spectator: March 8, 1997, kde , jak se zda jeste lide meli moznost neco svobodne rici, dnes, takovy prispevek se neotiskne, tolik odvahy byrokrati nemaji, ale…..FreeRepublic.com v clanku “Conservative Party Front-bencher Sacket for Opposing NATO Bombing (Jugoslavia-Srbsko ) Takto v te demokracii byl postizen lord Skidelsky to bylo v roce 1999.Mame mezinarodni soudni dvur pro valecne zlociny, ale, po pravde receno, k cemu to vubec je?
Jaka, bude asi historie za par roku, myslite, ze pro americke deti udelaji dejepis na zaklade pravdy, ze “Amerika” napadla Irak, Saddam Husejna ,pro neexistujici zbrane hromadneho niceni, ze soudem urceny president Bush, mladsi, prohlasil, ze mel vnuknuti od Boha a jeste je treba vyridit dalsich 16 statu, touto demokratickou methodou.Kdyz dostanete vnuknuti od Boha,tak nejste valency zlocinec, jak, jednoduche,ze ano?

359714

26.8.2017 4:29

RE: Som zmeteny. kdo bojoval..

favela 203.?.?.?

Reakce na 359691

Skoro vsichni. Slovaci, finove, madari , rumuni, italove , bili rusove,chorvati , spanele, japonci,isklamska Bosna, a samozrejme fasisti germanu,jako obvykle/ as podporou celeho prumuslu Evropy, s podporou zapadu.. Britove dokonce spechali dodat nas zlaty poklad Germanum /a nemuseli/ i kdyz sami byli NA MIZINE ,ale meli zaruku ,ze je zapad v podpore fasistu nenecha na holickach...
Jedna z hlavnich pricin podpory smesneho na prvni pohled Dolfa , byly hrobove obavy,ze se svet a hlavne germani obrati v dobe svetove hospodarske katastrofy a jejich nasledku do komunismu... Tedy jiz pouhy strach , zapricinil straslive masakry desitek milionu a s nasledky nemene tragickymi...
Dodnes se strasi komunismem a rusko dodnes je pro zapad a jeho goebelsisty komunisticky, stalinsky, leninsky nepritel a masakry pak zase jdou na ucet udajneho a neexistujiciho /pouze v ideologii ospravedlnujici vrazdeni/antikomunismu..
Okolo 340 tisic ceskych vlastencu bylo zavrazdeno behem okupace a zajimave je ze v boji proti Japonskemu, germanskemu, italskemu , finskemu, rumunskemu a dalsich jiz jmenovanych podlo zhruba stejne US vojaku....
Vzdy a za vsech okolnosti jsou to banky a bohaci , kteri vzdy vyvolavaji valku, financuji zbrojenia provokuji masakry pro zisky..Zniceni Evropy skrze nadsene germany pokracuje dodnes ve propspech USA a fasistu celeho sveta...
Pripad napr. gruzinske revoluce je prace Sorose , ktery pak naridil psychopatum , kteri se zmocnili vlady v jeho sluzbach ,napadeni spicich mest a vesnic Osetie a strasne masakry ve stylu fasismu , kteri se snazi rozpoutat neokons , banky a ruzne organizace ...
V pripade rozpoutani nadsene nenavisti na Slovensku proti cechum a rusum atd. hral jiste velkou roli Vatikan s jeho faistickymi papezi a po valce financovali , organizovali a zachranovali spolu s Cervenym krizem vsechny zlocince a vrahy /Take organizovane Otcem Hudacem/Zboznym Otcem zlocincu vseho druhu s penezi Vatikanu atd...
Dodnes se tam nevzpamatovali k tomu aby zacali premyslet. Napr.Obvineni Straslivych hazardu v M. Carlu pres. Benese se denne opakuje.
Dle toho asi Benes nosil stale u sebe milionove castky penez , ktere sam osobne vybral a nikomu nedal. Potom si zajel do M.C. vytah 10 milionu z kapsy a prohral je a pak vytah ze srajtofle dalsich deset a zase je prohral...atd.
Ze byly penize pod dozorem ucetnich , Ceske rady a v bankach /kde jinde asi/ to dodnes nikoho nenapadne a spina vladne dal..V myslich tech , kteri se chteji se ve spine babrat...za kazdou cenu

359720

24.8.2017 18:36

Proč

fkorutan 37.?.?.?

Proč je v tomto článku, a všech souvisejících používáno označení hybatelů událostí jmény hlavních měst tří velmocí? Možná proto, že skuteční loutkovodiči a hybatelé událostmi mají státní, nebo národnostní příslušnost jako nepodstatnou formalitu, Ale pokud je nebudeme schopni, ať z jakéhokoliv důvodu, jednoznačně pojmenovat, nemáme pražádnou šanci na jakýkoliv úspěch v boji s nimi. Toto chazarské sionistické společenství, ovládající nejmocnější korporace, bankovní domy a media, stojí u všech důležitých událostí ve světě. Kdo toto říká nahlas je zesměšňován, napadán, a když si nedá pokoj, tak likvidován. Ale drobná rekapitulace:
1) Německo I. světovou válku neprohrálo. Bylo přemluveno americkým presidentem k příměří se zárukou spravedlivého urovnání všech sporných záležitostí. S tím USA president do Paříže přijel. Jenže vyjednávači za Francii a Anglii měli připraveno něco jiného. Obě strany zastupovali chazarští vyjednývači
2) V Rusku bylo v první dumě cca 286 chazarů z cca 300 poslanců
3) Mezi válkami drtili ekonomiku Německa největší světové bankovní domy, opět v naprosté většině v rukou chazarů.
4) tytéž domy podporovaly Hitlera při nástupu k moci a určovaly postoje vlád k událostem
A takhle lze pokračovat dál, až do dnešních dnů.

359705

24.8.2017 18:52

To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku

Satanist 154.?.?.?

tak ze milymu fuhrerovi nezbejvalo nic jinyho nez je pravem jako skodnou sber spravne lifrovat po zeleznici ke kominum do lagru ktery kdyz porovnam to priserny utrpeni nemeckyho naroda ktery zidovstvo v touze po mamonu chtelo uplne znicit byly pro chazarstvo vo ktery se erar musel nejak postarat optroti utrapam Nemcu pouze rekreacni zarizeni.By the way nezvratnym faktem furt zustava , ze jako pvni zacala hazet bomby na Nemecky pristavy a civilisty bitska RAF!

359706

24.8.2017 20:22

RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku

F&T 212.?.?.?

Reakce na 359706

Židé jsou nejlepší obchodníci. "Nejlepší" v tom smyslu, že člověk se svědomím by takové věci udělat nedokázal, protože má morální zábrany.

Četl jsem článek - "Sloužil jsem Stalinovi i Hitlerovi". Židé dokonce školili nacisty, jak vést válku - to bylo v tom článku.
http://czech-press.cz/index.php?option=com_content...

Vypadá to na první pohled jako ujetá konspirace, ale někdo ve vedení židovstva mohl vykalkulovat, že sice obětuje své řadové členy, zato chaos války umožní vytvořit stát Izrael a to se podařilo. A pak si na mnoho desetiletí zajistí bezpracný přísun peněz - jako válečné reparace. To se také podařilo.

Proto byl také pan Stwora souzen za svůj článek, protože rozsah reparací je je závislý na rozsahu škod. http://archiv.eretz.cz/?p=6133 O tom se přece nesmí pochybovat - to by ohrozilo penězovod. Rozhodně nechci popírat, že by utrpení škody neexistovaly, ale jejich skutečný rozsah určí až historie.

359707

24.8.2017 22:35

RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 359707

Rámcově ano,
Himmler, Eichmann, Heydrich, atd....
Ti všichni měli židovské kořeny vč. samotného Adolfa Schekel-Grubera.
Běžní židé byli použiti jako třísky do ohně pro vyšší cíle nad Rabinátu.
Běžná praxe a-sociálních inženýrů – z popela vašich těl povstaneme silnější než předtím.

359708

25.8.2017 12:10

RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359706

Bez komentára...
----------------------

Hootonov plán – ako nechať zmiznúť celý národ.
https://diskuter.wordpress.com/2016/04/02/hootonov...
"Ako Hootonov plán bývajú označované myšlienky Harvardského antropológa Earnesta Hootona zverejnené v roku 1940, ktoré kladú do pozornosti rasové vlastnosti Nemcov a namiesto psychosociálnej prevýchovy propagujú biologické “prešľachtenie” a nahradenie ako nutné opatrenie k ich úspešnému a trvalému podrobeniu. ... Za týmto účelom doporučil Hooton, ktorý bez rozdielu považoval všetkých Nemcov na “morálne slaboduchých” [2], zredukovať počet pôrodov u Nemcov a podporovať do Nemecka prisťahovalectvo cudzincov, predovšetkým mužov."

Kaufmannov plán https://en.wikipedia.org/wiki/Germany_Must_Perish!
– prezentovaný v roku 1941 z pera židovského američana Theodora Newman Kaufmana, ktorý vyzýval, že “Nemecko musí byť kompletne zničené” a navrhoval to docieliť pomocou plošnej sterilizácie Nemcov. Prekvapujúco údajne práve v jeho diele po prvý raz zaznel pojem “konečné riešenie” a týkal sa paradoxne plánu genocídy nemeckého národa v prípade jeho porážky v druhej svetovej vojne.

Morgenthauov plán http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/05/sssr-n...
– prezentovaný koncom roku 1943, ktorý počítal s rozdelením povojnového Nemecka do 6 samostatných republík, demontážou celého nemeckého priemyslu so zámerom následného vyvolania hladomoru, ktorému mala podľahnúť značná časť populácie.

Kalergiho plán http://nejvic-info.cz/kalergiho-plan-legalni-genoc...
– jeho cieľom je vytvoriť pomocou miešania bielej, žltej a čiernej rasy univerzálnu hnedú rasu ľudí s IQ 90, ktorí “budú dostatočne inteligentní na to, aby mohli pracovať, ale málo inteligentní na to, aby chápali”.

359713

25.8.2017 17:50

Starikov je žid

maršal Žukov 109.?.?.?

a židovi neverte ani slovo.
Starikov používa zazitu taktiku infikovania pravdy lžou. V podstatných veciach ide v línii holokaustovania a ohovárania nacizmu.

359715

26.8.2017 16:14

5

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Reakce na 359715

mám stejný názor na Starikova, úmyslné mylné závěry z pochybných východisek, proto 5, prostě propaganda

359723

26.8.2017 20:58

vidíme

Mirra 89.?.?.?

jen nepatrné částečky mozaiky a to ještě hodně promíchané. Národně socialistický režim v čele s Hitlerem opakoval jako přes kopírák to co prováděl Napoleon - a skončil ještě hůř. Navíc je tam věc která nikdy v předchozích válkách nebyla - naprosto nevybíravá bestialita vůči civilitům. Naposledy takové vraždění Evropa pamatovala při vpádech Mongolů, pak postupně došlo k zcivilizování konfliktů a ustavení pravidel. A i tak je to jiné, ani nomádští nájezdníci nepraktikovali kontraproduktivní vraždění. Jedna věc je válečná tvrdost a úplně jiná totální odlidštění. Víme že Němci byli průkopníci v užívání drogových stimulantů. Ale že by tohle samo o sobě způsobilo takovou míru bestiality? Zvláštní je že Hitler ke konci byl z preparátů svých doktorů prakticky troskou. A s tím se pojí i zvláštnost konce Stalina - před svým koncem údajně rozpoutal čistku mezi svými doktory - a zřejmě měl dobrý důvod. Protože všechny čistky mu prošly, ale tady se dotkl něčeho kam neměl - pravdy toho kdo na něj zblízka dozírá.
Před několika lety vznikl takzvaný IS - a nese rysy podobné brutality - a pozor nejen to, těch náhod které mu napomohli v šíření je hodně a nesou stejné rysy jako popisované kdy doslova Hitlerovi někdo umetal cestičku. A opět, stejně jako za Napoleona, tak za Hitlera stojí Rusko v cestě temným plánům.... Mimochodem, pověsti o užívání hrozivých drog jdou i nyní z Ukrajiny z bojů o Doněcké letiště o skoro nezničitelných tzv. kyborzích. Podobně měli islamisti nebo to co se za ně vydává likvidovat celé irácké divize.
Vidíme a můžeme si domýšlet plány které jsou povrchně viditelné, ale další plány které jsou v nich ukryté a další v nich nedohlédneme, je to jako ruské matrjošky. A podle podivných událostí co se táhnou staletí je zřejmé že tu plánuje moc která není omezená krátkým lidským životem, tím méně směšně krátkým volebním obdobím.

359725

27.8.2017 16:04

RE: vidíme

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359725

> je zřejmé, že tu plánuje moc, která není omezená krátkým lidským životem,

To je hodně odvážné tvrzení, pane Mirro. Ohlédneme-li se do historie, vždy najdeme za "plánující mocí" konkrétní jméno. Alexandr Veliký, Čingischán, Napoleon, Mao, ... Vy naznačujete, že existuje jakási "nadgenerační odosobněná moc".

Ano. Známe jeden typ takovéto MOCi. Ovšem ta není tak zcela odosobněná. Ona má zcela konkrétního šéfa, mocenskou hierarchii, organizační strukturu, ... A hlavně. Je všem lidem na světě důvěrně známá. Známé jsou i její cíle. Je to Římskokatolická církev. Její moc dnes (díky vzdělání) rychle upadá. Lidé se už tak snadno nenechají ohlupovat církevními bláboly a nesmyslnými dogmaty. Soudím, že ona nejspíše IS neplánovala ani neřídila.

Jakou MOC tedy máte na mysli Vy? Jaké má podle Vás cíle? Docela by mě to zajímalo.

Díky
Vojta

359732

28.8.2017 3:04

RE: vidíme a za lzivymi intrikami

favela 203.?.?.?

Reakce na 359732

, kterymi se snazi nas zmast a kdyz nekteri take propadaji pohadkovym /trendy/ legendam o Hlubokem State /vlade atd. /Stone/, je pouze velmi dobre zamaskovane zlo , dokonce i schopne presvedcit vetsinu lidstva ,ze NEEXISTUJE.
Jako epidemie nemoci , siri se nepozorovane ...Muze byt v podobe ruznych ideologii vypadajicich dobre na papire a ve slovech demagogickych a presvedcivych recniku , ale cim vznesenejsi reci tim horsi katastrofy nasleduji !! Cirkevni ideologie /neublizis bliznimu svemu, francouzska revoluce , Rovnost Bratrstvi %^&&&*, bolsevici,..
Dobry priklad , kde se jiz zlo "ubytovalo" uvnitr v lidskem organizmu jsou nedavne volby ve Francii...Tam si spokojene odhlasovali, ze chteji zit pod terorem, nestestim a masakry. DOBROVOLNE....A meli jinou MOZNOST !!
A lide nechteji branit ani sve deti !! A to ma udajne na svedomi / "deeeep government/ tajna vlada nekde z Katakomb...A neviditelna samozrejme...

359737

Příspěvků: 20

24.08. 09:50 Janaza  A stále je
24.08. 10:37 tartus  Som zmeteny
24.08. 10:58  RE: Som zmeteny
24.08. 12:31  RE: Som zmeteny
24.08. 15:17  RE: Som zmeteny
24.08. 12:36  RE: Som zmeteny
24.08. 12:40 dub  RE: Som zmeteny
24.08. 13:57 pozorovateľ  RE: Som zmeteny
25.08. 13:00  RE: Som zmeteny
26.08. 04:29 favela  RE: Som zmeteny. kdo bojoval..
24.08. 18:36 fkorutan  Proč
24.08. 18:52 Satanist  To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku
24.08. 20:22 F&T  RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku
24.08. 22:35 Sugar  RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku
25.08. 12:10 pozorovateľ  RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku
25.08. 17:50 maršal Žukov  Starikov je žid
26.08. 16:14 výjimečné porušení omerty  5
26.08. 20:58 Mirra  vidíme
27.08. 16:04  RE: vidíme
28.08. 03:04 favela  RE: vidíme a za lzivymi intrikami

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 227