Diskuze k článku

My 2

Příspěvků 56

5.8.2017 14:05

one

Marek majstri (tečka) krupina (zavináč) gmail (tečka) com 31.?.?.?

Ako heterosexual musim povedat, ze ziaden film by ma nedokazal presvedcit, ze je fajn byt gay.

359411

5.8.2017 15:10

RE: one

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359411

V prípade presviedčania mužov to má homo-propaganda ťažké, muži majú skutočne veľmi hlbokú vrodenú averziu k všetkému súvisiacemu s homosexualitou.

Ale iné je to v prípade dospievajúcich dievčat, ktoré pod vplyvom médií majú dojem, že lesbický sex je cool, a že na ňom vlastne nič zlé nie je. Zažil som, že istá veková generácia dievčat sa doslova chválila, že mali aspoň raz sex so ženou a brali to ako akési plus v ich spoločenskom statuse. To bolo pár rokov dozadu, teraz je už tlak propagandy slabší a homo-téma dostatočne zdiskreditovaná.

Ďalšia zákernosť homo-propagandy je útok na úplne začínajúcich dospievajúcich, ktorí ešte len hľadajú svoju predstavu o živote a prežívajú prvé sklamania v láske. Títo sú veľmi ľahko manipulovateľní a keď neuspejú u opačného pohlavia, propaganda ich môže nasmerovať k homosexuálnym experimentom. O pár rokov síce väčšina z nich precitne a pochopia, že boli podvedení, ale ten pocit vnútornej hanby sa s nimi ponesie po zbytok života.

A potom je tu "pokroková" propaganda na školách na Západe. Tam sú deti už od prvých tried základnej školy (alebo dokonca škôlky) vystavované homosexuálnym podnetom a homo propagande v rámci povinnej sexuálnej výchovy. V rámci tzv. "nediskriminácie" sú úplne malým deťom vysvetľované detaily nielen heterosexuálneho, ale aj homosexuálneho styku a vo vyšších ročníkoch sú tieto deti dokona nabádané, aby si v rámci budovania tolerancie a pochopenia vyskúšali homosex. styk so svojimi kamarátmi.

Toto je snáď tá najzákernejšia propaganda, pretože detská sexualita sa vyvíja okrem iného aj pomocou tzv. imprintingu, t.j. zafixujú sa im prvé sexuálne ladené zážitky ako vzor správania. Ak teda sú už od malého detstva konfrontované s homosexuálnymi vzormi, môžu mať neskôr problém správne sa identifikovať.

359414

7.8.2017 0:13

RE: one

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 124.?.?.?

Reakce na 359411

damy a panove ucil jsem se koncem padesatych let tehdy v komunistickem Ceskoslovensku v hodinach biologie a anatomie ze rit je odpadova roura to je absolute ktere nikdo na tomto svete nemuze zmenit. a tak tam mala skupina homosexual strka sve pnise. je to odporne.

359461

7.8.2017 0:32

RE: one

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359461

Ano,jak praví klasik:"jsou křídla k létání,ploutve k plavání a i kundy princezen jen k mr....",....no a ta "odpadová roura" má taky svůj specifický a nezastupitelný úkol a pokud se používá nějakým způsobem vymykajícím se účelu,není vyloučená nějaká havárie,o čemž by naši milí teplomilní spoluobčané mohli vyprávět,nebýt bržděni svým vrozeným studem,který je zajisté ozdobí i při té pražské execírce....
Ono vše nadšení pro cokoli jednou opadne a vrátí se doba,kdy tihle fešáci přejdou do tuhé ilegality a pokud se objeví na světle,budou na ně pořádány hony,jako na hlodavce v době žní v časech čínské kulturní revoluce...[velký smích]

359462

5.8.2017 14:28

.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Groteska po pedagogicku s podporou big-pharma rozvojovce v úpadku.[chechtot][překvapení]

359412

5.8.2017 14:59

Náskok v myšlení

ppppp 95.?.?.?

Co se divit, propagátori techhle devastujících a dekadentních konstrukcí mají jistý náskok v degenerativním myšlení.
Oni proste ví, že mnozí lidé ješte neví, že za šťastné a dobré se považuje to, co se človek s takovouhle asociací naučí. Pak stačí jen zneužít.
Proto ty údajné 4%, proto pseudoargumenty, že zvírata se také chovají k sobe homosexuálne, a okamžite se popírá, když nekdo prijde na to, že sexuální pritažlivost se buduje, profiluje kolikrát kolem puberty, a když si nekdo na neco špatne psychofyziologicky zvykne, tak predelat je to pak težké.
Člevek je ve své podstate závislý tvor, co se naučí, na tom je pozdeji závislý. Je dobré, pokud tohle ovlivnení pusobí z hlediska prežití pozitivne.
Ale není nic vždy ztracené, často lze negativní závislost vytesnit nejakou méne škodlivou, nebo dokonce pozitivní.
Takže implementace agendy LGBTI není nic jiného, než konkurenční psychologická válka. V žádné válce se človek nechce nechat zastrelit, prinejmenším ne lacino. Proto je tyhle agendy legálne blokovat na všech frontách, nenechat se zválcovat pseudoargumenty.
Stejné je to v rovine jiných konspirací. Zpravidla jde jen o testy, jak velkou blbost si umíme nechat nakukat. Pokud v techhle testech selžeme, tak neudeláme autoškolu.
Treba jsem mel chvíli ovce. Nekdo by rekl, že berany jsou homo. Ale nejsou. Jen zkouší, trénují, a jsou primerene blbí. Když mají príležitost, tak si proste samce cílene nevyberou. Pritom argumenty o homo zvírat neprichází z reálného prostredí, kde by šlo jejich chování objektivne pozorovat.
Takhle je to se vším. Kolik lidí verí na chemtrails, pritom je to stejná pitomost, jako agenda LGBTI.
Nekdo si z nás delá dobrý den. Proč se divíme, když si necháme treba nabídnout pujčku, kde je jenom 10% jistina. Proč to bereme a pak se divíme? Zde je to o síle odolávat molochu, který se tvárí jako žralok, který po jedném sežere každého. Po jedném, ne najednou.
Proč trpíme tyhle režiséry a ješte jim platíme za jejich experimenty na naší kuži?
Je možné se této války nezúčastnit, když protivník po nás už strílí?

359413

6.8.2017 2:56

RE: Náskok v myšlení

allaůdín 213.?.?.?

Reakce na 359413

No, taky jsem měl ovce. Když jsem mezi ně vypustil berana, tak se rozhlédl, nasál, ohrnul pysky a rozběhl se na vyhlédnutou ovci. Ovce po nárazu lehla. Beran kousek poodstoupil a rozběhl se znova. Po několika nárazech se ovce postavila k beranovi zadkem a nadzdvihla ocas, aby se tam beran lépe dostal. Přišlo mi to přirozené a normální. Tož tak.

359441

5.8.2017 15:25

Pří vší úctě, pane Stworo,

Nowak 46.?.?.?

nic jste nepochopil. Netušíte, jak je krásné, když se mají dva rádi (že do sebe tamty věci pod břichem se plandající jaksi nezapadají, není podstatné). Netušíte možnosti. Hlavní představitelka by mohla v pokračování (bylo by nanejvýš přínosné) povít nějaké děcko ze směsi získané od obou milců. Xenofobní matka by mohla buď prohlédnout (to by bylo opravdu nejlepší) a stát se milující babičkou nejlépe dvojčat, vyrůstajících v harmonické bukvičnaté rodině, nebo spadnout ze skály, protože se vyjeví její tajná vášeň devastovat třeba nějakého toho lišejníka nížinatého, zachráněného před vytopením zastavením stavby plánované přehrady obětavými Dětmi Ze mě či Ne ze mě, jedno jest. Do toho zamontovat všechápající učitelku mateřské školy, ana učí, že objímat se chlapec s chlapcem není zase nic tak špatného a nejlépe, když je jeden bílý a druhý černý. I dívky lze do líbaček připustit zabalené do kukel, třebaže jsou ještě mrňavé. Jako dojemný závěr mi přijde, jak všichni kráčejí vstříc skvělé budoucnosti uprostřed průvodu procházejícího Rudým náměstím v Moskvě pod názvem „Гей прибывает“ s pozadím zoufalého Putina, který zobrazen na velkoplošné obrazovce podepisuje abdikaci a předává moc podřimujícímu Karlu Janovi Nepomukovi Josefovi Norbertovi Bedřichovi Antonínovi Vratislavovi, jakožto novému politbyru v jedné osobě.

359415

5.8.2017 19:12

RE: Pří vší úctě, pane Stworo,

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 359415

po čase se protagonisté opravdu sejdou, ale na kožním a ona i na gyndě, protože fekální bakterie do pochvy skutečně nepatří

359433

6.8.2017 14:27

RE: Pří vší úctě, pane Stworo,

lucifuge 46.?.?.?

Reakce na 359433

Pane Nowaku - to je exhibice? Proč píšete takové bláboly? Jaké je to sdělení a komu je určeno. Jen vaše ego si zřejmě libuje ve vlastní moudrosti.

359450

6.8.2017 15:11

RE: Pří vší úctě, pane Stworo,

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359450

Jéje, to je ironie, rozběhl příběh dál, ad absurdum. [smích]

359451

6.8.2017 16:41

RE: Pří vší úctě, pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359451

To je vždycky zajímavé, jak stačí zahrát smyčcem houslí vhodný tón, a vhodně rezonující skleněné vánoční zvonky se rozezní, a některé se dokonce rozsypou...

[velký smích]

359455

5.8.2017 15:26

Ohľadom mýtu o 4%

pozorovateľ 217.?.?.?

V skutočnosti homosexuálov nie sú ani 4%. Už bolo mnohokrát preukázané, že toto číslo pochádza zo zmanipulovaných Kinseyho výskumov, kde pracoval so vzorkami väzňov z väzníc a so vzorkami dobrovoľníkov. To automaticky nadhodnotilo skutočný počet homosexuálov vo vzorke. Navyše Kinsey čísla ešte ďalej umelo zvyšoval, pretože za homosexuála vo výskume označil každého, kto absolvoval aspoň raz v živote homosexuálny styk: vrátane väzňov alebo študentov, ktorí urobili v mladosti jednorazový experiment. Rovnako za homosexuálov automaticky zarátaval bisexuálov.

Niektoré výskumy sa dokonca snažia číslo homosexuálov ešte viac umelo zvyšovať a udávajú až 10%

Seriózne výskumy udávajú počet homosexuálov na približne 2,5%, pričom približne 1,1% sú jednoznační homosexuáli a 2,4% sú bisexuáli. Okrem toho je tu tiež skupina asxuálov, ktorí bývajú tiež v nekorektných výskumoch zaradení do homosexuálnej skupiny.

Články s viac informáciami:

http://www.postoy.sk/homosexualita_a_mytus_o_4perc...

http://patarak.blog.sme.sk/c/361428/ako-je-to-teda... .

Tento druhý blog podrobne vysvetľuje, prečo štúdia Alfreda Kinseyho z roku 1948 o 10% homosexuálnych mužov nie je reprezentatívna. Spomína viacero kritických slabých miest štúdie:
- analyzuje výskyt homosexuálneho správania a nie homosexuálnej orientácie. Medzi homosexuálov zaraďuje každého, kto podstúpil homosexuálny styk - napríklad väzni, tínedžerské experimenty a podobne.
- týka sa iba mužov
- väčšinu vzorky tvoria bieli muži z mestského prostredia
- založená na dobrovoľníkoch (volunteer bias)
- medzi homosexuálov zaraďoval aj bisexuálov

---

Za zmienku stojí, že hoci sa stále argumentuje vrodenosťou homosexuality, tak doteraz nebol nájdený jednoznačný gén, ktorý by ju spôsoboval. Naopak boli viaceré štúdie, ktoré preukázali, že u jednovaječných dvojčiat sa homosexualita objavila u oboch detí iba v asi 50% prípadov.

Viac napríklad tu: http://www.homosexualita.cz/?c=100#14

A potom tu máme presne opačnú tému, viaceré štúdie naznačujú, že veľmi vysoké množstvo homosexuálov a lesbičiek zažívalo v detstve sexuálne zneužívanie:

http://web.archive.org/web/20150116213315/http://z...
"„V roku 2001 realizoval Archív sexuálneho správania na neklinickej vzorke 942 dospelých porovnávaciu štúdiu výskytu traumy zneužitia v detstve medzi heterosexuálmi a nie – heterosexuálmi. Podľa autorov štúdie 46 % homosexuálnych mužov a 22% lesbických žien uviedlo homosexuálne zneužitie, ktoré prežili vo svojom detstve. Heterosexuálni muži uviedli len 7% prípadov prežitého homosexuálneho zneužitia v detstve a heterosexuálne ženy len 1%.“[36]"

Okrem toho sa hovorí o tom, že niektoré chemické látky z životného prostredia dokážu zmeniť sexuálnu orientáciu živočíchov. Tieto zmeny boli pozorovan

359416

5.8.2017 15:40

RE: Ohľadom mýtu o 4%

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359416

pozorované u morských vtákov kontaminovaných vysokými dávkami DDT, ktoré následne zakladali lesbické páry pri hniezdení. Ako jeden z významných faktorov vzniku homosexuality sa tiež udáva Bisfenol A, ktorý sa používa v množstve plastových nádob na potraviny, v USA sa napríklad donedávna bežne nachádzal v dojčenských fľašiach pre malé deti.

----------

Rôzne užitočné texty

http://www.homosexualita.cz/?c=100 ...všetko možné, výskyt HIV u homosexuálov, promiskuita, okolnosti vyradenia zo zoznamu chorôb, podiel v spoločnosti

Homosexuálna revolúcia ...história, ako homosexuálne hnutia infiltrovali politiku a postupne pretláčali ďalšie a ďalšie svoje požiadavky
https://web.archive.org/web/20150730223127/http://...

Návody ako argumentovať proti homosexuálnej propagande

https://web.archive.org/web/20160506130011/http://...

http://www.homosexualita.cz/?c=105

20 proti-otázok, akými argumentovať proti homodiskutérom:

https://sites.google.com/site/tvojoponent/sexualit...
https://sites.google.com/site/tvojoponent/sexualit...

----
História a detaily prepojenia feministického a homosexuálneho hnutia
0/node/29" rel="nofollow" onclick="window.open('https://web.archive.org/web/20150728101114/http://zdravysex.sk[cool]0/node/29');return false;">https://web.archive.org/web/20150728101114/http://...

359417

5.8.2017 15:42

RE: Ohľadom mýtu o 4%

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359417

Tak ešte raz posledný link, snáď sa podarí lepšie:

História a detaily prepojenia feministického a homosexuálneho hnutia
https://web.archive.org/web/20150728101114/http://...

359418

5.8.2017 16:12

RE: Ohľadom mýtu o 4%

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359418

> Za zmienku stojí, že hoci sa stále argumentuje vrodenosťou homosexuality, tak doteraz nebol nájdený jednoznačný gén, ktorý by ju spôsoboval.

Z logiky selského rozumu vyplývá, pane Pozorovateli, že homosexualita nemůže být přenášena geneticky. Proč? No protože by nositelé "genu homosexuality" už dávno vymřeli.

Jak tedy může být homosexualita vrozená? Jednoduše. Všechny děti začínají svůj prenatální vývoj jako holčičky. A v mozcích holčiček se postupně buduje pevná struktura, které bychom mohli laicky říkat "líbí se mi kluci". V určité fázi vývoje plodu se cca polovina holčiček začne (v závislosti na kombinaci chromozomů X a Y) "předělávat" na chlapečky. Při této transformaci holčičky na chlapečka se pod vlivem testosteronu začne předělávat i výše zmíněná mozková struktura na "líbí se mi holky". A při vývoji této mozkové struktury občas dojde k chybě. Homosexualita je tedy prostá prenatální vývojová porucha mozku. Tedy oné jeho části, kterou jsem výše pojmenoval jako "líbí se mi kluci/holky".

Závěr. Jmenovanou mozkovou strukturu nelze po porodu už nikterak ovlivnit. Ani lékařsky, ani výchovou. Naříkat nad jakýmkoli případným ovlivňováním sexuální orientace lidského jedince je zhola zbytečné.

Přeji pěkný den
Vojta

359420

6.8.2017 12:53

RE: Ohľadom mýtu o 4%

sportuzdar sportuzdar (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 359420

Pekne zavádzajúca hlúposť. Ani dieťa pri narodení a prvé roky po tom nemá jasno v tom, kto je, identifikuje sa podľa toho, ako sa k nemu pristupuje. Takže určite sme ako druh živočíchov tak vyspelí duševne, že už pred narodením náš mozog vie, s kým budeme o 15 - 18 rokov sexovať... Ach, jaj... Ste si pomýlil druhy Homo sapiens sapiens s nejakým mimozemským tvorom...

359446

7.8.2017 14:29

RE: Ohľadom mýtu o 4%

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359446

Nič som si nepomýlil, pane Sportuzdare. Krom budoucí sexuální orientace je každé dítě vybaveno MNOŽSTVÍM VROZENÝCH SCHOPNOSTÍ A VLASTNOSTÍ. Bez nich by totiž nepřežilo ani první týden života. Jsou to například sací reflex, uchopovací reflex, schopnost pláče, gastrorektální reflex, ...

Myslíte, že novorozeně nadané absolutním hudebním sluchem si tento svůj talent nějak uvědomuje? Samozřejmě, že ne. Nebo snad soudíte, že vrozený talent není důležitý? Že můžete každé dítě všemu naučit?

Cha, cha. Pak prosím laskavě vysvětlete, proč nikde nenalézáme špičkové cikánské lékaře, architekty, programátory, ...? A to dokonce ani vychované z dětí, které byly v raném věku adoptovány bílými rodiči?

Sexuální orientace zcela jistě patří mezi vrozené vlastnosti člověka. Podobně, jako všechny ostatní neměnné tělesné i povahové rysy, talenty a nadání. Můžete se mnou nesouhlasit. Ovšem s tímto faktem svým nesouhlasem nepohnete ani o píď.

Přeji krásné dny.
Vojta

359474

7.8.2017 16:58

RE: Ohľadom mýtu o 4%

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 359474

Ještě kdybyste znal i něco z historie starého Řecka a Říma, podloženou řadou literárních dokladů naučené homosexuality v masovém měřítku, pak byste nemíchal jablka s hruškami. Nebo to znáte a záměrně,,, Ale to zde již zaznělo před řadou let s citacemi i prameny...

359480

7.8.2017 18:16

RE: Ohľadom mýtu o 4%

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 359474

Samozřejmě, že nějaké drobné procento má vrozené dispozice. Ale primárně LGBT jedinci jsou lidé, kteří prodělali poruchu při psychosexuálním vývoji v dětství.

359483

7.8.2017 16:47

RE: Ohľadom mýtu o 4%

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 359446

to je pan vojta, stará známá firma, kultivovaná (_!_) , podle toho vypadá i produkt [bliji]

359479

5.8.2017 17:14

Netuším,

Aja 82.?.?.?

zda 4% homosexuální populace je nadsazené nebo naopak podsazené, ale fakt je, že v TV mají obrovský prostor.

Reality show nesleduji, ale zcela uniknout se nedá, v době reklam běží i spoty na tyto programy. Výměna manželek, už několikrát byl jeden z párů lesbický nebo dva gayové. Totéž v pořadu Prostřeno.

Teď TV avizuje na podzimní programaci pořad Sousedé s párem gayů.
O hraných filmech nemluvě.

359421

5.8.2017 17:26

RE: Netuším,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 359421

Jo, mně přijde, že celá česká tv je jeden velký homo-klub. Podobně jako české dráhy. Tam snad už nikdo není normální.

Pravdou je, že jak se takový úchylak dostane jednou do řídící funkce (což je dnes velmi populární - dosazovat tyhle lidi tam, kde mohou rozhodovat a ovlivňovat), začne kolem sebe postupně tvořit partičku sobě podobných.

A pak už to, bohužel, jede samo jako lavina.

359422

5.8.2017 18:22

RE: Netuším,

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359422

Vladimír
Jo, nabaluje se to. Heterosexuální, bílý muž bude záhy vzácná, menšinová komodita.

Tom
Je to řečeno hodně natvrdo, ale asi to odpovídá realitě.

359425

5.8.2017 18:52

RE: Netuším,

Tom 50.?.?.?

Reakce na 359425

>Je to řečeno hodně natvrdo …

oprava:

Hošánci si udělali, jen tak z prdelky, kšeftíček [smích]

359428

5.8.2017 19:02

RE: Netuším,

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359428

..a teď jste byl, Tome, vskutku decentní. [chechtot]

359431

5.8.2017 17:31

RE: Netuším,

Tom 50.?.?.?

Reakce na 359421

>… ale fakt je, že v TV mají obrovský prostor.

Nejen v TV. Buzny si prostě udělaly z prdele byznys. A o tom to celé je.

359423

5.8.2017 18:22

pre: Aju

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359421

Preberám komentáre tak ako som ich ponachádzal v rôznych diskusiách. Názor nech si urobí každý sám:

Pro koho Židé chtějí sňatky homosexuálů? (Nathanael CZ)
https://www.youtube.com/watch?v=m4ZFXICOr4w

Podstatou videa je, že židia vo svetových vrcholových funkciách presadzujú celému svetu homosexuálne svatby a homosex.správanie, ale zároveň ho mimoriadne prísne zakazujú vlastným židovským súkmeňovcom. Komentátor otvorene hovorí, že homosexuálne správanie je pre "Gójov", a cieľom je oslabiť a zdecimovať západnú kresťanskú kultúru, ktorú židia dlhodobo vnímajú ako svojho konkurenta a nepriateľa.

---

Americký viceprezident Joe Biden tvrdí, že za homosexuálnym hnutím stoja židia a ešte im za to ďakuje:
http://www.lifenews.sk/content/viceprezident-usa-%...

"Predstavitelia židovského národa v médiách sú vo veľkej miere zodpovední za prijatie manželstiev homosexuálov v Amerike, uviedol viceprezident Joe Biden. [...] „Stavím sa, že 85% všetkých z týchto zmien, či už ide o Hollywood alebo sociálne médiá, sú dôsledkom pôsobenia predstaviteľov židovského národa v tomto priemysle,“ uviedol. „Ten vplyv je obrovský, naozaj obrovský. A, dodal by som, že to je dobré.“ [...] Viceprezidentov chválospev komentátor Jonathan Chait z New York Magazine označil za prehnaný naznačujúc, že rasisti si už osvojujú Bidenovu reč ako dôkaz tajnej židovskej konšpirácie."

----

Okrem toho bolo spomínané, že mnohé mimovládky, aktívne propagujúce homosexuálnu ideológiu boli priamo napojené na Sorosove financie a riadiace centrum OSF

Zoznam neziskoviek napojených na financovanie z OSF.

Toto je asi najcennejší úlovok z celého úniku. Ukazuje zoznam neziskoviek pôsobiacich v krajinách EU, názvov podprojektov, na ktorých sa práve podieľali, popis cieľov týchto projektov, kontaktné osoby a vyplatená finančná suma na daný projekt. Finančná podpora na konkrétny projekt sa pohybuje od 50 000 do 250 000 dolárov. V dokumente je zoznam asi 50 rôznych neziskoviek. V rámci ich náplne činnosti sa veľmi často objavujú podobné témy: podpora homosexuálnej a genderovej ideológie, podpora moslimskej imigračnej vlny, podpora multikultúrnej ideológie, podpora eurointegrácie. Veľmi často sa medzi cieľmi objavuje mobilizovanie mladých ľudí, aby sa zúčastnili volieb.

Z mien neziskoviek, čo ma zo zoznamu zaujali alebo boli mediálne značne známe:

– DEMOS (mobilizácia ľudí pomocou sociálnych sietí k voľbám do europarlamentu)
– EUobserver
– Hungarian LGBT Alliance
– ILGA-Europe (organizácia presadzujúca celoeurópsku homosexuálnu agendu)
– Media Diversity Institute (podpora imigrácie)
– Migration Policy Group (podpora imigrácie)
– Migrants Rights Network (podpora imigrácie)
– Nadace Open Society Fund Praha (OSF centrála pre celú EU so sídlom v Prahe)
– OSF-Brat...Automaticky kráceno

359426

5.8.2017 18:25

RE: pre: Aju , pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 359426

– OSF-Bratislava (bratislavská centrála OSF pre Rakúsko, Česko, Grécko, Slovensko a Veľkú Britániu)
– Transparency International (!!!)
– rôzne iné nadácie s názvami obsahujúcimi pojem “Human Rights” (“ľudské práva”)
– Hungarian Helsinki Comitee
– European Network Against Racism (Európska sieť proti rasizmu)
– European Women’s Lobby (podpora žien z etnických minorít)
– a rôzne ďalšie neziskovky bojujúce proti “rasizmu”

detailný zoznam tu: http://aeronet.cz/news/seznam-sorosovo-neziskovek-...

zdroj tu: https://diskuter.wordpress.com/2016/09/14/sorosove... , tu je ešte výrazne viac textu o prepojeniach Sorosovej OSF na homosexálne hnutia po celom svete.

----

Homoagenda býva tiež súčasťou plánov na depopuláciu sveta.

Dva rôzne zdroje s mierne sa líšiacimi zoznamami bodov, ale oba zdroje udávajú podporu homosexualizmu, feminizmu a genderizmu na vysokých pozíciach priorít snáh o redukciu svetovej populácie a budovania NWO. Nebudem sem kopírovať dané zoznamy, je to príliš dlhý blok textu, kto chce, môže si ich pozrieť v linkovaných dokumentoch:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2960...

https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/frankfur...

359427

5.8.2017 19:00

RE: pre: Aju , pokračovanie

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359427

Už se jim to tam také šíří.

https://cs.wikipedia.org/wiki/LGBT_pr%C3%A1va_v_Iz...

359430

5.8.2017 17:41

Příprava k budoucnu

Miroslava 46.?.?.?

Bohužel, jedná se aktivní přípravu lidstva k budoucnu. Vychovat zvrácené lidské stádo.
Nový plán globální politiky s velkou pravděpodobností spočívá v dvojpolárním světě. Na jedné straně budou stát USA s jejich vazalskými satelity, na druhé Rusko, Čína, Indie a jejich spojenci. Na obou stranách se bude kapitalismus s největší pravděpodobností transformovat na kapitalismus státního typu, v němž nebude místo pro oligarchii a vlastníky velkého kapitálu a kde budou občané striktně kontrolováni. Všechno bude samozřejmě jako vždy maskováno dobrými úmysly – bezpečností občanů, kontrolou jejich zdraví, materiálním zabezpečením.
Napětí a vojenská konfrontace mezi oběma póly postupem času zaniknou. Vzájemná konkurence bude napomáhat fantastickým tempům v technickém rozvoji v oblasti robotizace a automatizace. Průmyslová výroba prakticky nebude vyžadovat lidskou práci. V průměrných tvůrčích profesích bude člověk postupně nahrazen umělým intelektem. Svět se mílovými kroky posune k totalitární společnosti všeobecné materiální hojnosti, kde pracovat už nebude povinností a miliardy lidí již nebudou nuceni ke každodenní povinné práci. Peníze ztratí svou nynější funkci a nahradí je jakési body, které budou v dostatečném množství vydávány všem loajálním a těm, kteří nepředstavují hrozbu systému (http://www.rodon.cz/clanky/Politika/leonid-kovacic-velky-bratr-2-0-aneb-jak-cina-buduje-digitalni-diktaturu-6679). Globální kontrola nad každým člověkem, včetně čtení myšlenek, se stane všedností. Prakticky bude zlikvidován zločin, chuligánství a neadekvátní chování (recidivisté, těžko vychovatelní a jedinci se sklony k byť nepatrnému nesouhlasu se systémem jednoduše zemřou náhlou smrtí - na infarkt, mrtvici apod.).
Kulturní prostor se bude na obou stranách postupně z hlediska jeho obsahu vyrovnávat. Pod pozlátkem úplné lidské svobody v kultuře a v umění bude vše dovoleno. Budou legalizovány všemožné zvrácenosti. Smyslem života člověka se stane ničím neomezená nekonečná zábava a požitky, včetně těch nejnižších. Budou servány všechny roušky z intimní sféry: veřejné orgie, které si jen zvrácená fantazie vymyslí, se stanou běžným a vytouženým trávením volných chvil.
Všechny utopie a antiutopie (Orwell, Huxley, Zamjatin atd.) se nepotvrdí v neschopnosti přežití totalitní společnosti, neboť genetické inženýrství, medicína, výchovná a vzdělávací technika dosáhnou neobyčejně vysoké úrovně, a tudíž žádná intelektuální degradace lidem hrozit nebude. Naopak, bude dosaženo nejvyšší úrovně vědecko-technického vzdělání mnohokrát překonávající současnou dobu. Postupně se setřou veškeré rozdíly mezi oběma stranami a sjednocení lidstva v jednotnou společnost se stane pouhou formalitou. Nastane čas, aby se projevil v plné síle antikrist. Postupně lidský skot naplní Zemi...
Je samozřejmě možná i druhá ...Automaticky kráceno

359424

5.8.2017 19:09

Pokračování: příprava k budoucnu

Miroslava 46.?.?.?

Je samozřejmě možná i druhá varianta budoucnosti, kdy se lidstvo vzpamatuje a bude schopno vytvořit kulturu, veřejný prostor a systém vzdělávání, které člověka zušlechťuje. Ale bohužel pravděpodobnost této varianty budoucnosti je zatím podstatně menší, než ta, o které píši výše. Důvodem je téměř úplná neexistence seriózních společenských sil, jejichž hlavním posláním je rozvoj mravního člověka a lidské společnosti. Vše ovládne Hollywood, pistolnicko-postelová popkultura. Vzdělání ztratí dimenzi mravní výchovy. Vše dokoná primitivní a zvrácený obsah internetu, který nepřetržitě realizuje svou temnou funkci, a sice přípravu mas lidí k tomu, aby za materiální blahobyt a prázdný život naplněný zábavou a požitky dobrovolně odevzdaly své duše ďábelskému systému.
Perspektivy vypadají hrůzostrašně, ale neměli bychom se chovat jako pštrosi schovávající své hlavy do písku. V míru všech našich možností je třeba otvírat oči a upozorňovat na hrozbu této budoucí zvrácené totalitární společnosti všeobecného materiálního dostatku. Především je však třeba bojovat za duchovně-mravní povznesení společnosti, protože jen tímto způsobem lze zbrzdit příchod antikrista.

359432

8.8.2017 14:41

RE: Pokračování: příprava k budoucnu

JL 78.?.?.?

Reakce na 359432

Treba vytvarat pozitivne vzory chovania v spolocnosti, to znamena treba sa snazit spravat tak, aby ste boli pozitivnym vzorom pre ludi okolo Vas.
Nemusite byt dokonali, vsetci sme len ludia a mame pravo robit chyby, no dolezite je mat zvolenu cestu.

Ja napr. pracujem v obchode a by ste neverili ako vela sa da dosiahnut len tym, ze ste k ludom slusny, uctivy, poradite, pomozete, poznate slova prosim a dakujem, snazite sa spravit pracu pre nich podla svojho najlepsieho svedomia a vedomia a to navyse vzdy s usmevom. Ludia si Vas zapamataju, radi sa budu s Vami stretavat a rozpravat, obcas aj vyplakavat so svojimi problemami, ale tak to patri k tomu. A samozrejme, ovela viac aj zarobite v biznise, budete viac informovany, ziskate vela znamych a priatelov z roznych oblasti zivota, co je velmi vysoka pridana hodnota pre Vasu vlastnu kvalitu zivota.

Ak to budete dodrziavat stale a stabilne, vytvorite v urcitej casti spolocnosti normu. Vy budete tou normou. Zacnu ostatnych obchodnikov porovnavat s Vami, Vas pristup s ich pristupom a postupne ich aj sami zakaznici prestanu navstevovat, pretoze sa u Vas a s Vami budu citit lepsie.

Samozrejme, nesmiete byt prvoplanovy. Toto spravanie sa musi stat filozofiou vo Vasom zivote, len tak budete presvedcivy a len tak vytvorite normu.
Z vlastnej skusenosti som tu mal za tie roky x zakaznikov, ktori pri prvom/prvych kontaktoch sa spravali ako riaditelia zemegule - vsetkym naokolo tykali, vsetci boli pre nich len podrztaska, vsetci museli skakat ako oni piskali. Stacilo par navstev a zrazu sa aj parkovat naucili spravne (a nie cez dve miesta), tykanie sa zmenilo na vykanie a ked nieco potrebuju, tak pridu a slusne poprosia aby som im poradil. A ja im, samozrejme, rad poradim.

Teraz to vyznie ako prazdna fraza, ale princip je v tom nastavit sa na cestu Byt dobrym/lepsim clovekom (bez tych vsetkych ezoterickych omacok), proste byt prirodzeny, normalny, slusny a byt optimisticky realista. A vdaka tomu neziskate len lepsiu kvalitu vlastneho zivota, ale zacnete aj ako jedinec aktivne menit prostredie a chovanie ludi okolo Vas pre prospech spolocnosti.

359496

6.8.2017 13:43

zaspal jste dobu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Zaspal jste dobu nejmíň o 15 let, Vladimíre. Zatímco vy si teprve začínáte všímat že nějaká česká homosexuální propaganda existuje, tak dnešní dospívající jsou tím už odkojeni. Několikrát jsem viděl na veřejnosti líbající se dospívající dívky, a to i docela vášnivě. Co se děje utajeně, to musí být 10x horší. Znám i 2 případy třicátníků kterým žena utekla ne k jinému ale ke kamarádce.
A to vše je jen viditelná špička ledovce.

Co se týče české chazarské deviantní filmové tvorby tak už v roce 2003 ve filmu Jedna ruka netleská byla "humorná" scéna ve které si mladá protagonistka namazala pohlaví marmeládou a nechala se lízat od svého psa.
V roce 2007 ve filmu Pusinky jsou tři 18leté dívky. Jedna z nich tam zažije nepěkný sex s klukem a v závěru filmu její kamarádka úžasný lesbický sex v naprosto necenzurované dlouhé scéně.
Vrcholem byl film o emancipované ženě honící kariéru která si uvědomí že jí ujíždí vlak a ve 40ti chce mít dítě. A k dárcovství sperma se snaží přimět svého homosexuálního kamaráda. Název si už nepamatuji.

A tohle vše je jen špička ledovce, protože jinak se o "českou" kinematografii ve které nemá šanci uplatnit se nikdo s nekošer původem, prakticky nezajímám.

359448

8.8.2017 17:44

RE: zaspal jste dobu

Mirra 89.?.?.?

Reakce na 359448

u ženských to je jinak, tam je bisexualita jinak vnímána. To za prvé. A za druhé - pokud baba má chlapa co sice vypadá jako chlap, ale reakce má jak její kámoška tak je něco špatně, takového si nemůže vážit a raději si nechá vypomoct od přítelkyně. Doba pokročila a žena očekává od partnera víc než jen jeho "ulevení" si do ní a bohužel dnešní mladíci rádi čučí na tvrdé porno a pak totéž vyžadují po své holce, která nějaké takové zvrácenosti odmítá.
Pokud má taková zrovna smolíka na několik partnerů, tak si řekne jestli to vůbec za to stojí, tudíž žije s přítelkyní a tu a tam si to s chutí dá s mužem, ale k sobě už ho nechce. A osobně se takovým ani nedivím - ženské to mají horší než mi kteří věkem zrajeme, jim krása uvadá poměrně brzy, takže hledají jistotu že ke stáru zůstanou s někým kdo je nevymění za mladší a nebudou na stará kolena samy, využité a odvržené a je jim celkem lhostejno jakého je ta osoba pohlaví.
Základem všeho špatného je totiž zženšťování mužů - a to má ještě jeden horší aspekt, obranyschopnost evropských zemí tím rapidně klesá, kde není mužská "tvrdá" vůle tam se nemůže udržet dlouho státní moc. Je to vidět všude na těch ženských ministryních obrany a klaunských hereckých ministrech. Jestliže hlava vojáků je taková karikatura, jací asi můžou být podřízení??
A tím se dostáváme zpět ke vztahům m x ž = ženské mají čich na to kdo si na chlapa jen hraje a kdo jím skutečně je a podle toho s nimi jednají. Kdo zažil alespoň nějaký čas v kolektivu kde je převaha žen a náhodně vyslechl pár hovorů tak mi dá za pravdu.

359503

6.8.2017 13:49

K pojmom v článku: "homosexuál" je po slovansky "vymierka"

svetom 85.?.?.?

Poďme k pojmom použitým v článku:

Prvý, ku ktorému mám výhradu je "single lady". Z hľadiska našej (Českej a Slovenskej) spoločnosti je lepšie pomenovanie "stará dievka" ("stará panna" v českom jazyku) čo je v živote zabudnutá (zacyklená), (relatívne) stará, sprostá, škaredá (stará = nepríťažlivá = škaredá) žena. "single ľady" = "opustená stará dievka" (žena na ocot).

Ako druhé by som vytkol použitie pojmov "gay" (v pôvodnom význame "veselý, šťastný, radostný" ) a homosexuál (v preklade niečo ako "jednopohlavník", "rovnakopohlavník" ). Všetko sterilné (neplodné), nič-nehovoriace slová.

Navrhujem ich nahradiť niečím zo slovanským koreňom slova. Výborne mi sedí slovo "výmierka". Tým sa krásne definuje (určuje) čo je cieľom propagandy homosexualizmu: Odľudňovanie (depopulácia).

359449

6.8.2017 16:17

RE: K pojmom v článku:

Moiry 82.?.?.?

Reakce na 359449

Homosexuál je muž, kterému příroda dala reprodukční stopku.
Na atrapách chlapů nelze stavět nic a vůbec ne budoucnost.
Jakákoliv snaha o jiný výklad nebo o případnou vynucenou reprodukci je zbytečná.
V otázce propagandy LGBT máme jasno. Jde o cílenou manipulaci s myšlením lidí.
Budeme nadále kupovat vstupenky do kin, jitřit svoje emoce před televizními obrazovkami a plýtvat energií na pozornost, kterou pro propagaci LGBT tak zoufale potřebují?
Obrana je přece jednoduchá. Setkávat se a mluvit s lidmi z očí do očí. Upozornit je na rizika konzumované "kultury" a současně vysvětlovat kdo a proč má zájem na naší degeneraci. Otrávit jim virtuální svět dříve, než ten jed otráví je.
Jít životním příkladem. Brát likvidátorům přirozeného životního stylu vítr z plachet.

359454

7.8.2017 10:19

RE: K pojmom v článku:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 359454

To máte těžké když si ženy vybírají dobrovolně atrapy chlapů kteří mají vysoký příjem, ale jinak je má dotyčná na vodítku a zachází s ním jak se svým pejsánkem, manipuluje s ním, citově a sexuálně ho vydírá atd.

A když se chlap začne chovat jako chlap, tak najednou nastoupí s policií, sociálkou, soudy, začne vydírat že on svoje děti už nikdy neuvidí atd.

Když tohle vidím, tak těm našim brécám ty opálené krasavce z afriky a arábie docela přeju. Po celém těle pokryté modřinami budou mít motivaci k přemýšlení v čem udělaly chybu když se předtím k milujícímu manželovi chovaly jak největší svině.

359467

6.8.2017 17:15

Úroveň

Marek 195.?.?.?

Mali by už všetci postrehnúť, že úroveň českej filmovej tvorby je dno hnoja. Česť nemnohým výnimkám za 25 rokov (asi 5), inak je česká tvorba HORŠIA ako americká, a to už je čo povedať.

359458

6.8.2017 20:51

proc se na to divate?

zbynek 46.?.?.?

A proc se na to teda Vladimíre díváte? Odpovězte si sam co vas k tomu přitahuje. Na televizi se nedivam uz dlouho, je to k nicemu, nic to nedava, jenom bere.

359460

7.8.2017 7:45

Homopropaganda

jan26 195.?.?.?

Príčiny úchylného stavu:
1. Súčasný režim sa topí vo vlastnej bezcieľnosti a nedokáže dať ľuďom žiadnu perspektívu. Preto ich nabáda aby sa vyčerpali v kolotoči zvrátených sexuálnych úchyliek a tak sa snaží paralyzovať ich občiansky hlas.
2. Globalistická oligarchia vedie otvorenú vojnu proti pôvodným obyvateľom Európy. Vedie ju na propagandistickej, ekonomickej, nábožensko-ideologickej, i drogovej úrovni. Dováža sem milióny cudzích asociálov a snaží sa paralyzovať pôrodnosť pôvodného obyvateľstva všetkými možnými pákami (od ekonomickej cez propagáciu sex. úchyliek a rozvrat rodiny). Nutno dodať, že s pomerne veľkým úspechom. Pre ich riadenie sveta sa viac hodí kultúrne, rasovo, etnicky rozorvaná masa bez identity s IQ pod 90 a bez skutočného vzdelania.
3. Na určitých priečkach riadenia spoločnosti je udomácnená homosexuálna mafia, ktorá sa snaží propagovať svoje "hodnoty". Tá je frustrovaná s odmietania drvivej väčšiny spoločnosti a pritvrdzuje v nátlaku a propagande.
Jedno pozitívum na záver: Zdá sa, že im pomaly dochádza čas a dych. A o to je diabol zúrivejší...

359463

7.8.2017 8:08

Jedna statistika

Jura11 80.?.?.?

Jedna 9. třída: 22 dětí, 1 homosexuál, 2 lesby, 1 bisexuálka.

Nevím jak je to jinde. Každopádně propaganda je úspěšná.

359464

7.8.2017 13:36

Samé vážné příspěvky a žádná legrace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Pokud se sem ještě někdo vrátí, mám pro něj dvě hezké fotky. První je skutečný originál z Prague Pride 2014, (mainstream tu fotku publikoval v rámci politické korektnosti s rozmáznutím choulostivého místa), ale v originále je tak jak ji uvidíte.
Druhou je stejná fotka, upravená mistrem koláží panem aTeo.
http://topcz.net/praguepride.html

359473

7.8.2017 15:31

Tak něco k tématu

Petr starej 80.?.?.?

No, to máte tak. Můžete hledat práci, či lépe placenou práci - a tam je šéfem buzík. No, co uděláte (tu práci potřebujete) - zahrajete trapnou buznu, a voni vás tam vemou. Ale co teď dál, trapnej heteráči?!
Nebo jinak - potřebujete (teď si doplňte sami) prachy, nebo něco XZY. No, von je šéfík buzna - co uděláte? - Opět totéž, co výše. Je Vám pomoženo, jako parťákovi. Ale co teď dál...- viz výše.
Nebo ještě jinak, chybně - něco potřebujete, šéfík je buzna, a vy se zhnuseně odvrátíte, vyprázdníte obsah žaludku a odejdete. Co se stane? No, nic, vy jen nedostanete to, co potřebujete. Blbé, že?
Ještě jinak - teplouši mají slušné IQ - to znamená, že jsou na vedoucích pozicích, kam je tlačí navíc i strategie jejich komunity. Takže na těchto pozicích jich, logicky, bude o dost více, než 4% (osobně tipuji tak 10 - 15%).
Já tuto roli, jako oprstýnkovaný starý šedivý fotr, co všude chodí s dětma (tedy do nového prostředí, kde o něco opravdu jde, čímž pokrytecky budím "po cikánsku" soucit - naučil jsem se tuto chytrou taktiku od cikánů na Žižkově, kde bydlím [smích]) naštěstí nikdy neprožil, ale znám několik kluků, co jí osobně znají. A ti kluci jsou z toho doslova na blázinec, když za nima denně leze buzna, která jim šéfuje a chce jejich tělo - a jim se z toho doslova zvedá žaludek.

359475

7.8.2017 18:06

RE: Tak něco k tématu

Starý Žid 185.?.?.?

Reakce na 359475

Kdo dá své tělo k dispozici dá i svou duši ... Raději zemřít hladem [smích]

359482

8.8.2017 0:12

RE: Tak něco k tématu

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 359482

Židi chtěli kamenovat ženu, zabývající se nejstarším řemeslem. Dala duši Dáblu? Ne nutně. Ježíš ji neodsoudil. Když toho buzna nechá a najde cestu k Bohu, jeho duše Satanovi nepatří, vždyt Bible učí, že i kdyby naše hříchy byly jako karmín, pokud se přimkneme k Bohu, on zařídí, že naše oděvy budou vyběleny. Spíše je tu jiná otázka. Kdo o to stojí?
Asi to budou jen ti, co se tlačí do těch stísněných dveří.

359486

7.8.2017 20:04

Vladimíre bravo!

Sahula 107.?.?.?

Věta: " V kolektivů dalších kadeřníků v práci je to zcela normální, tam jsou teplí všichni jako kulmy.", je mistrovská.
Jinak tě obdivuji, že jsi se na ten průjem dokoukal.

359485

8.8.2017 13:48

Chyba logiky?

JL 78.?.?.?

K tej argumentacii, ze to tak robia aj zvierata, teda je to prirodzene - zvierata tiez prevadzkuju zoofiliu, medzidruhovy sex, ci pocas parenia svojho partnera zabiju.
Znamena to teda, ze je pre nas normalne robit to iste?

359493

8.8.2017 13:55

Moderne skolstvo

JL 78.?.?.?

Velmi vystizne je "moderne skolstvo" ponate v tomto kratkom videu, kde sa normalny student dostane do triedy "korektnych" vratane ucitelky.

https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

359494

8.8.2017 14:30

vskutku propaganda

Mirra 89.?.?.?

dřív už jsem viděl úryvky podobně laděných filmů na youtube a docela mě to zarazilo, jsem si říkal nějaký úlet filmařů s totálně vymytým mozkem, ale jak na to koukám s postupem času a v kombinaci s migrační vlnou a těmi podivnými obrázky z německých školních učebnic, dále ve filmech důraz na barevné, tak celá ta skládačka působí jako spiknutí za zničením naší rasy. I z tohoto filmu to vyznívá jako postupné přeprogramování a utvrzení zmatených jedinců aby jednali naprosto nepřirozeným způsobem.
Osobně proti jinak orientovaným jedincům nic nemám, ale je alarmující jak se za poslední roky ta jejich menšina rozšiřuje. Dřív, cca 10-15 let nazpátek šlo obvykle opravdu o fyzicky zženštilé jedince kde se to dalo chápat že jejich tělo v sobě má i kus hormonů opačného pohlaví, ale posledních několik let je to naopak, preferuje se maximální vzhled daného pohlaví, velmi podivné.
A ještě podivnější je že historie podobné "teplé" vlny už zná, to jak za Říma tak za Byzance kdy významně napomohly oslabení svého státu který se tak stal lehkou kořistí nájezdníků. Jen vyvolávání občanských válek plus tohle sexuální zmatení zabránilo v dalších existencích těchto impérií a nastolení doby temna. Vždyť jak jinak by vyhrávali primitivní kočovníci nad technologicky vyspělou civilizací.
Nyní se tvrdí že za to zženštování mužů a mužnění žen mohou chemické preparáty co se dostávají do spodních vod - jenže tehdy žádné takové věci nebyly a přesto se dělo prakticky totéž.
Pro Evropany je takové chování dost nepřirozené, rozšířenější je u asijských národů, ale tam jde spíš o transexualitu (ona část asiatů vypadá dost zženštile) - tedy převlékání za opačné pohlaví, často i hormonálně i s operací, to co se děje v Evropě a USA je opravdu zvrácené unikum.

359495

8.8.2017 15:33

RE: vskutku propaganda

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 359495

V Thajsku jsou někteří chlapci již od dětství vychovávaní jako děvčata. Rodiče je tak oblékají, malují, chovají se tak k nim.

Protože to je ten správný "buzy-ness", který rodině v budoucnu vydělá "shekels". A dospělý zničený jedinec degraduje až k nebytí.

Pokud se zvrácenost bere jako standard, vždy postihne určité množství populace v rámci gaussovy křivky, která by za jiných podmínek, byla zcela normální.

Tak to bylo a bude. Zdárně je to vidět na jedné z nejstarších fašistických ideologií Hinduismu, kde se člověku podobní jedinci čítající 250 000 000 smířili s tím, že nemají možnost, stát se opravdovým člověkem a přebývají na horách odpadků.

359499

9.8.2017 13:12

buzny a pičky vpřed !!

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zeny-jsou-dnes...

už aby ten meteorit přiletěl !!![naštvaný]

359516

9.8.2017 22:55

RE: buzny a pičky vpřed !!

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359516

Proto ta česká piva stojí v poslední době čím dát tím víc za hovno a takové chcanky,co vyrábí ve Staropramenu,nebo Braník se nehodí ani na odmočení kuřích ok před pedikůrou,protože z jejich vejdělku se mj.sponzoruje i ten pražskej rej buzerantů z celé Evropy a okolí...[naštvaný]

359524

9.8.2017 22:25

:D :D

Juro 92.?.?.?

Pán Stwora, prosím, namiesto "co to k je?" sa nad tým začnite rehotať. Odložte si tento článok aj s príspevkami a počkajte 20 rokov. O 20 rokov keď legalizujú iné úchylky budete len spomínať, ako to bolo fajn. Ak neveríte, spomente si, kto bol homosexuál pred 20 rokmi[velký smích] [velký smích]

359523

12.8.2017 0:31

Je to marné, marné, marné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Z PL
Z nadpisu, eš, 12. 8. 2017 0:19:57
EU řídí hlupáci, ohrožují nás všechny. Muslimský svět nás chce vyhladit. /// Jen bych vyměnil slovo "řídí za "poslouchají. Ovšem s tím naprosto odporným odpadem ve školství se někdo diví? Povinné školství zrušit, vždiť je to norma debilizace a odporných šaškeců útlaků. To jste slepí??????????????? Z AC24 : +7 # .lak 2017-08-11 19:45 Jak kdyby si v evropě pasáci udělali z obyvatel bordel laciných šlapek a přizvali si na ně "autority.
Reagovat
Pro velký potlesk a ignoraci bohoušků zopakuji:
Z nadpisu, eš, 12. 8. 2017 0:19:57
EU řídí hlupáci, ohrožují nás všechny. Muslimský svět nás chce vyhladit. /// Jen bych vyměnil slovo "řídí za "poslouchají. Ovšem s tím naprosto odporným odpadem ve školství se někdo diví? Povinné školství zrušit, vždiť je to norma debilizace a odporných šaškeců útlaků. To jste slepí??????????????? Z AC24 : +7 # .lak 2017-08-11 19:45 Jak kdyby si v evropě pasáci udělali z obyvatel bordel laciných šlapek a přizvali si na ně "autority.

359547

Příspěvků: 56

05.08. 14:05 Marek  one
05.08. 15:10 pozorovateľ  RE: one
07.08. 00:13 lindsay  RE: one
07.08. 00:32 E.R.  RE: one
05.08. 14:28  .
05.08. 14:59 ppppp  Náskok v myšlení
06.08. 02:56 allaůdín  RE: Náskok v myšlení
07.08. 18:17  RE: Náskok v myšlení
05.08. 15:25 Nowak  Pří vší úctě, pane Stworo,
05.08. 19:12 r.m.  RE: Pří vší úctě, pane Stworo,
06.08. 14:27 lucifuge  RE: Pří vší úctě, pane Stworo,
06.08. 15:11 Aja  RE: Pří vší úctě, pane Stworo,
06.08. 16:41  RE: Pří vší úctě, pane Stworo,
05.08. 15:26 pozorovateľ  Ohľadom mýtu o 4%
05.08. 15:40 pozorovateľ  RE: Ohľadom mýtu o 4%
05.08. 15:42 pozorovateľ  RE: Ohľadom mýtu o 4%
05.08. 16:12  RE: Ohľadom mýtu o 4%
06.08. 12:53 sportuzdar  RE: Ohľadom mýtu o 4%
07.08. 14:29  RE: Ohľadom mýtu o 4%
07.08. 16:58  RE: Ohľadom mýtu o 4%
07.08. 18:16 Sugar  RE: Ohľadom mýtu o 4%
07.08. 16:47  RE: Ohľadom mýtu o 4%
05.08. 17:14 Aja  Netuším,
05.08. 17:26 Vladimír Stwora  RE: Netuším,
05.08. 18:22 Aja  RE: Netuším,
05.08. 18:52 Tom  RE: Netuším,
05.08. 19:02 Aja  RE: Netuším,
05.08. 17:31 Tom  RE: Netuším,
05.08. 18:22 pozorovateľ  pre: Aju
05.08. 18:25 pozorovateľ  RE: pre: Aju , pokračovanie
05.08. 19:00 Aja  RE: pre: Aju , pokračovanie
05.08. 17:41 Miroslava  Příprava k budoucnu
05.08. 19:09 Miroslava  Pokračování: příprava k budoucnu
08.08. 14:41 JL  RE: Pokračování: příprava k budoucnu
06.08. 13:43  zaspal jste dobu
08.08. 17:44 Mirra  RE: zaspal jste dobu
06.08. 13:49 svetom  K pojmom v článku: "homosexuál" je po slovansky "vymierka"
06.08. 16:17 Moiry  RE: K pojmom v článku:
07.08. 10:19  RE: K pojmom v článku:
06.08. 17:15 Marek  Úroveň
06.08. 20:51 zbynek  proc se na to divate?
07.08. 07:45 jan26  Homopropaganda
07.08. 08:08 Jura11  Jedna statistika
07.08. 13:36  Samé vážné příspěvky a žádná legrace
07.08. 15:31 Petr starej  Tak něco k tématu
07.08. 18:06 Starý Žid  RE: Tak něco k tématu
08.08. 00:12 Jarda z Brna  RE: Tak něco k tématu
07.08. 20:04 Sahula  Vladimíre bravo!
08.08. 13:48 JL  Chyba logiky?
08.08. 13:55 JL  Moderne skolstvo
08.08. 14:30 Mirra  vskutku propaganda
08.08. 15:33 Sugar  RE: vskutku propaganda
09.08. 13:12 výjimečné porušení omerty  buzny a pičky vpřed !!
09.08. 22:55 E.R.  RE: buzny a pičky vpřed !!
09.08. 22:25 Juro  :D :D
12.08. 00:31  Je to marné, marné, marné

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 811