Diskuze k článku

Sankce a kouřová clona mateřské školky na LSD

Příspěvků 24

4.8.2017 1:36

Článek je Sakerovský standard...

E.R. 107.?.?.?

Kdysi jsem tu napsal,že je ubytečné vkládat nějaké naděje na toho fešáka s nalepovací čupřinou a že brzy po volbách bude mluvit "jak se patří" a jako kladrubský bělouš bude poklusávat v cirkusu přesně podle muziky té židovské kapely a jejího kapelmajstra z FEDu a jen tu a tam rozpustile ržát a furyjantsky pohazovat tou svojí instantní hřívou...a ejhle,je to tu...

O vysokém stupni degenerace v USA vládnoucí vrstvy svědčí právě ta rošáda se zabavením dvou baráků a vyhnáním 35 diplomatů ještě tím potrhlým masajským náčelníkem,které teď posloužilo Putinovi ke skvělému tahu,kdy se před presidentskými volbami dokázal zbavit bez obvyklých křečí a najednou hned okolo 750 podjebávačů s americkým diplomatickým pasem,kteří musí všeho nechat a odejít od "rozdělané práce" na svržení,nebo nezvolení Putina a organizování destabilizace Ruska...
Kongres plný starých žlučiplných židovských čarodějnic a potrhlých korupčníků se zatumorovanými mozky tu Ameriku dorazí.
Vzhledem k tomu,že tam nežiju,mi na ní vůbec nezáleží na rozdíl od Sakera a mám jen jedinou obavu,že až se ta slavná Amerika konečně posere,aby do toho pomyslného hajzlu s ní nespadl i zbytek světa...[chechtot]

359382

6.8.2017 10:45

Jožko-dežko, nie si úplne v kurze

svetom 85.?.?.?

Reakce na 359382

Vladimír, prekladom takýchto článkov nám ukazujete, že nie ste úplne v kurze svetových udalostí. Ako človek "zasvätenejší" môžem povedať, že ste dosť blízko, no však pridlho to lížete po povrchu, nie a nie preniknúť bližšie k "jadru pudla".

Pustite si občas videá z tohto účtu a začnete vidieť viac z nášho, Českého a Slovenského skutočného problému. Najlepšie je, že začnete vidieť aj skutočné riešenia: Kolonizácia ako problém, suverenizácia ako riešenie.

359445

6.8.2017 12:57

RE: Jožko-dežko, nie si úplne v kurze

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359445

Saker je občas zajímavý svými postřehy a zvláštním pohledem na detaily,ze kterých dovede číst jinak těžko postřehnutelná důležitá fakta,ale s jeho iluzemi,vkládanými do Západu a tzv.us lidu se lze jen těžko shodnout a jinak nejsou jeho závěry nijak převratné a neliší se od toho,co jsme za daných našich podmínek v tom naprostém zamoření hloupostmi a demagogií,schopni vysledovat i sami...

A co se týče problémů Ruska,tak jsou mají stejný původ,jako ostatní části tohoto veskrze zhovadilého světa,více či méně mu podlehlých a to je věčný boj s otravou jenž se židovinou zove...
A ten Váš odkaz na videa je právě o tom i když ve velice kulantní podobě předkládaný,že původce čili to "Kartágo,musí být zničeno" ať zevnitř,nebo zvenčí,je to jedno,ale provést se to musí a otrava odstranit odevšad a to za jakýchkoli obětí,dokud je čas...

359447

9.8.2017 1:24

RE: Článek je Sakerovský standard...

F.Stočes 84.?.?.?

Reakce na 359382

Saker nevnímá, čemu všemu musí Donald čelit. Trump ve svém předvolebním projevu ve West Palm Beach slíbil zlikvidovat Deep state.
https://theconservativetreehouse.com/2016/10/21/st...
Jakmile vstoupil do Bílého domu, vypukly masové demonstrace. Ty záhadně vyhasly. Momentálně čelí mocenskému puči Kongresu. A přitom jediné masmédium, které Američanům přesně tlumočí názory amerického prezidenta je Trumpův deníček. Pardon, Tweet. V dějinách americké demokracie dost originální novinka.

359512

9.8.2017 12:08

RE: Článek je Sakerovský standard...

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359512

Trump je ve velice těžké situaci a leží na něm neskutečná zodpovědnost a podmínky pro splnění úkolu,který si vytyčil,jsou téměř beznadějné a obávám se,že při větším přešlapu doslova vražedné...Jestli ho vidím dobře,přestože mi připadá jako ten známý don Quijote,tak mu přeju,aby uspěl a to nejen kvůli němu samotnému,že je mi v porovnání se všemi amer.presidenty,které jsem zažil,až na jednoho,nejsympatičtější,většina ostatních patřila rovnou do kafilérky a udět z nich obohacovací složku zahradnického substrátu....

359515

4.8.2017 8:17

Zajimavy odkaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Drtinová a spol. Open Society Fund
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysled...

359385

4.8.2017 15:29

RE: Zajimavy odkaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 359385

Veřejně přiznávaný majetek ve výši 101 miliónů Kč a výrazná "fluktuace" vedení a členské základny (a jejich počet), mluví opravdu za vše!
Zajímalo by mne, kolik ještě ročně ukradnou z našich peněz na akce proti naší republice.

359397

4.8.2017 9:20

Výborný

lucifuge 46.?.?.?

článek. Bylo by škoda, kdyby Zvědavec skončil. Je problém platit měsíčně padesátikorunu? Minulý měsíc byla katastrofa, čtenáři se neobtěžují na to myslet.

359386

4.8.2017 10:24

RE: Výborný

PanBrambor 193.?.?.?

Reakce na 359386

Nastavit trvalý příkaz je práce na 2 minuty a to přeháním. Je to škoda, že někomu to nestojí ani za ty jednotázové dvě minuty a +- cenu jednoho oběda měsíčně

359389

5.8.2017 19:14

RE: Výborný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 359386

Ty stránky jsou (designově) příliš sterilní, změna barviček nic neřeší - starý Zvědavec byl jednoznačně lepší. Co je platné, že jsou tu skvělé články, když design stránek příliš nepodporuje je číst? U knihy taky nevrtíte hlavou ze strany na stranu jak bernardýn, když ji čtete...

359434

4.8.2017 9:47

nazývám je šarlatány

ppppp 178.?.?.?

Tohle mají na konte lidi, kterí si uzurpují svetové kormidlo, za účelem svého predátorství, parazitického životního stylu, který jim zabezpečuje konkurenční výhody. Strategie oblbování, kradení vyprodukované smetany.
Vedí, že lidí je hromada, že se chovají v prumeru jako hloupý dav, že jsou sobečtí, a zkouší na nich své frankenšteinovské pokusy, sociální inženýring.
Zčásti rozebráno v textu zde:
https://www.youtube.com/watch?v=i8ILrW0Do6Y&li...
To je též jeden z duvodu, proč se snažím podrobit argumenty o pádu WTC silné kritice. Dávno jsem prišel na to, že existuje hromada "Jerichových trub", které "úspešne" lžou. Dávné stavby se nebortili zvukem, ale tenhle zvuk stejne jako dnešní média a banky vyvedl bežné lidi natolik z rovnováhy, že ztratili smysl pro realitu a boj prohráli. Duvodu pro lhaní v tomto smeru je nekolik. Treba doc. Nemec o pádu WTC neríká pravdu z mého pohledu proto, že je prospechár a vydelává na pomerne laciné popularite. Delá tím též užitečného idiota temhle "jerichovcum". Je možné, že mu tahle skupina poskytuje neprímou podporu buď pro knížku, nebo další granty. Farmafirmy lžou pres mrtvoly za účelem výdelku. Šarlatáni se kryjí oblbnutou predžvýkanou vetšinou.
Pred více lety jsem zažil situaci typu "generátor plagiátu", kde se za dobre napsané plagiáty v projektu pomoci africkým zemím (vývoj variče na olej, stavební hmoty, zdroje energií) získávali težké peníze z fondu pro vývoj a výzkum jako na pásu. Dodnes to tak je, a težko tomu čelit, protože vše vypadá naoko koretne, vedecky. V takové kvalite, že prakticky neexistuje soudní znalec, který by to smetl, i proto, že dneska právo spíše kličkuje, než funguje.
Do téhle skupiny radím i generátory na volnou energii, studenou fuzii. Naše ministerka jednou ocenila práci vezne, který v base poskládal perpetomobilní zarízení na úsporu energie. Na výstave ve Frankfurtu se objevila turbina, která natolik oblbla prítomné docenty, že nikdo nebyl schopen za pochodu odhalit podvod, prípadne nebyl zajímavý v médiích. I mne trvalo pul hodiny, než jsem se ujistil, v čem to vezí. Tyhle lidi pak berou práci tem seriozním, pri provalení jim zase berou duveru.

Naletí poslanci, naletí i editor zvedavce, naletí ulice. Kdo má pak tomu čelit, když o výsledku hlasuje vetšina? Kdo objeví realitu?
Zneužívají toho, že se neznáme, a že komunikujeme pres obecne anonymní sociální síte. Že se nechováme k sobe dostatečne kulturne, že si necháme okupovat vlastní trh, kulturu, "krást dobytek", vozit šmejdy a podvrhy, bez šance na seriozní reklamaci. Pritom oni mají spíše jen Jerichovy trouby, na které reagujeme jako obyvatelé Kocourkova... chovají se k nám jako ke kolonii, pritom naše kultura má použitelný základ, který ne a ne porádne využít.

359387

4.8.2017 10:21

nie je to moc optimistické

libertarian 31.?.?.?

"Nevím, jestli tato země může přežít současný režim jako jednotné USA,...........), ale věřím, že lidé v USA přežijí a překonají to stejně, jako...."

- Článok je zrejme veľmi pravdivý, realny. Je len smutné, doslova tragické, že autor už vidí ako jedinú záchranu v samotných ovčanoch USA. Možno sú USA ovčania trochu rozumnejší, ako ovčania europy, ale......... ak sú oni poslednou nádejou zvyšku sveta, nie je to moc optimistické. Doteraz USA ovčania neprejavili v historii veľa schopností ukočírovať vlastnú vládu.

"je to směsice ukřičených rváčů a bezpáteřních idiotů. Některá z nich mají prst na jaderné spoušti,"
- už sa natíska iba otázka : Ako je možné, že väčšina sveta nie je schopná toto vidieť, a primerane reagovať ??? Tá väčšina sveta v tomto prípade nie je o moc rozumnejšia než tí šialenci v USA.

359388

4.8.2017 11:36

RE: nie je to moc optimistické

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 359388

> Ako je možné, že väčšina sveta nie je
>schopná toto vidieť, a primerane reagovať ??? Tá väčšina sveta v tomto
>prípade nie je o moc rozumnejšia než tí šialenci v USA.

Oni to vidí, ale nemohou s tím moc dělat. USA se podobá zdrogovanému, opilému, agresivnímu chlapovi v hospodě, který uráží hosty, ale nikdo se mu nechce postavit. Ne proto, že by sám dostal na budku, ale proto, že ten ožralý vazoun zaminoval celou hospodu a v ruce drží tlačítko, kterým může odpálit všechno a všechny.

V podstatě svět čeká, až ten zdrogovaný vazoun udělá chybu, zakopne a svalí se. Je to podobná situace jako s rukojmím, akorát v tom případě drží ten grázl jako rukojmí celý svět.

359394

5.8.2017 21:32

RE: nie je to moc optimistické

Abbe 108.?.?.?

Reakce na 359388

Ovčani USA... 99% má problém spočítat obsah/obvod kruhu... Drtivá většina za vládou USA stojí a podporuje jí, bez toho, že by chtěli znát co dělá...
Tož tak...

359437

4.8.2017 11:08

k Sakerovi

Čirikava 193.?.?.?

článek analyzuje dosti brilantně situaci v USA, akorát bych nesdílel optimismus ohledně jeho občanů. Obávám se, že pocit nadřazenosti jiným je v nich staršího data než je implementace neokonskou propagandou. - Saker systematicky nesnáší východní Evropu, věnoval tomu svého času samostatný článek. Jakkoliv je to pro nás bolestivé, při pohledu na dětskou rusofobii a pasivitu většiny středo-a východoevropské elity nezbývá než mu dát za pravdu, s tou výhradou, že paušalizuje a nevnímá o něco samostatnější postoj obyvatel a části politiků k Rusku nežli je zvykem v jeho tak milované západní Evropě.

359393

4.8.2017 12:57

RE: k Sakerovi

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Reakce na 359393

yes, we can ! pocit nadřazenosti jiným je v nich staršího data než je implementace neokonskou propagandou - vždyť tu vyvolenost mají už od samotného početí 1776 vyvolenci.

359395

5.8.2017 3:09

RE: k Sakerovi

dub 89.?.?.?

Reakce na 359393

je sice pravda, že nesnáší východní evropu, ale dosti s podivem, že mu uniká, že celá východní evropa jsou nesvéprávné kolonie řízené říšským protektorem a spravované zrádcovskou pátou kolonou, což je systém který vytvořili predevším jeho milovaní západoevropané a v rámci hierarchie říše ho také řídí.

takže v tomto je saker dosti naivně humorný - je to jako by si stěžoval, že jeho gorily, které poslal vymáhat desátky, dělají přesně to, co jim nařídil.

halt asi někde v této časti světa dostal někdy v životě pořádně přes držku a něco mu zde pošramotilo ego, a evidentně se toho nemůže zbavit...

359402

5.8.2017 13:55

RE: k Sakerovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 359402

Táto Sakerova nenávisť voči východnej Európe sa dá vysvetliť iba jeho zakomplexovaným rusizmom - kedže zažil mnohokrát, ako Východoeurópania pohrdajú Ruskom či Rusmi, začal Saker pohrdať Východoeurópanmi.

Je tým ale očividne ťažko postihnutý, zvlášť, keď si hneď povedľa toho robí ilúzie o Američanoch.
A ani tých Rusov by som si tak neidealizoval, ako to robí on. A ako hlboko je padnutá Západná Európa, jeho "skutoční Európanie", to tiež vidí každý.

Sumárum: Saker je debil a jeho články sú nafúknutý, umelo bombastický takmer bezcenný odpad.
(môj názor)

359410

4.8.2017 14:56

Je to chtěný

Jura11 80.?.?.?

Článek je pro mě potvrzení, že světové zákulisí stojící za Trumpem si vsadilo na dobrého koně. USA musí sejít ze své role jediného četníka světa a to je to co se nyní děje. 3 roky tam bude patová situace a za 3 roky bude Rebuid (přestavba) Ameriky v chodu a nepůjde zastavit.

A američani jsou na tom stejně jako lidé v SSSR za přestavby.

359396

4.8.2017 16:52

RE: Je to chtěný

vvv 65.?.?.?

Reakce na 359396

Taky to tak vidim. Saker to vzdal, co se tyce Trumpa, uz kratce po volbach. A ted se toho neni schopen pustit, a hledat subtilnejsi vysvetleni.

359398

4.8.2017 20:57

jediná rozumná odpoveď

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Na akúkoľvek akciu zo strany USA voči iným štátom je jediná rozumná odpoveď, a to oko za oko, zub za zub. Ale na to by najskôr politici museli mať gule. A dobré istenie pred záškodníkmi a zabijákmi z "hlbokého štátu".

359400

5.8.2017 9:31

Palácový majdan ve Washingtonu

disident 83.?.?.?

Je všeobecně známo,že technologie majdanu se stala prostředkem neokonů,jak změnit pro ně neposlušný režim.Od Majdanu v Kyjevě uplynuly více než 3 roky a za tu dobu různé pokusy o majdan ztroskotaly-Hong Kong,Jerevan,Turecko(nebyl to klasický majdan,ale pokus o vojenský puč).Cynická vražda Kaddafího přinutila vládce muslimských republik bývalého SSSR,kde byly v chodu přípravy majdanů,přitvrdit vůči USA a dat jim najevo,že jejich přítomnost v těchto zemích není vítána.Je paradoxní,že technologie,která byla rozpracována vůči neposlušným vládcům,byla použita proti vlastnímu demokraticky zvolenému prezidentovi.Tak jak se pavouk zmocňuje své oběti,kdy po jedovatém kousnutí dojde k jejímu znehybnění,tak neokonové svými intrikami za pomoci zkorumpovaných medií znehybnili nynějšího prezidenta USA.Říše zla znovu dokázala,že je schopna šířit zlo po celé planetě včetně vlastní země ve všech jeho formách.

359405

5.8.2017 11:35

Nový americký zákon o sankcích sblíží Rusko, Čínu a KLDR, domnívá se americký prezident Donald Trump.

Croix 94.?.?.?

https://cz.sputniknews.com/svet/201708025737035-tr...

359407

6.8.2017 0:52

RE: Nový americký zákon o sankcích sblíží Rusko, Čínu a KLDR, domnívá se americký prezident Donald Trump.

dub 89.?.?.?

Reakce na 359407

nejen to, nasere všechny ve světě, protože díky němu přijdou o spoustu kšeftů a možnost rozvoje. a taky o spoustu aktiv a peněz, které jim budu zkonfiskovány.

takže se kvapem blíží doba, kdy se zbytek světa konečně domluví, a uvalí totální embargo na usa.
následný pohled na američany, postrádající prakticky jakoukoliv výrobní základnu a vše dovážející, s volskými povozy a holou prdelí bude zábavný.

a nejjednodušší formou bojkotu je přestat používat jejich zelenej hajzlpapír. bez něj si emeričani nekoupí ani prd, protože nemají co výměnou.

359438

Příspěvků: 24

04.08. 01:36 E.R.  Článek je Sakerovský standard...
06.08. 10:45 svetom  Jožko-dežko, nie si úplne v kurze
06.08. 12:57 E.R.  RE: Jožko-dežko, nie si úplne v kurze
09.08. 01:24 F.Stočes  RE: Článek je Sakerovský standard...
09.08. 12:08 E.R.  RE: Článek je Sakerovský standard...
04.08. 08:17  Zajimavy odkaz
04.08. 15:29  RE: Zajimavy odkaz
04.08. 09:20 lucifuge  Výborný
04.08. 10:24 PanBrambor  RE: Výborný
05.08. 19:14  RE: Výborný
04.08. 09:47 ppppp  nazývám je šarlatány
04.08. 10:21 libertarian  nie je to moc optimistické
04.08. 11:36 Vladimír Stwora  RE: nie je to moc optimistické
05.08. 21:32 Abbe  RE: nie je to moc optimistické
04.08. 11:08 Čirikava  k Sakerovi
04.08. 12:57 výjimečné porušení omerty  RE: k Sakerovi
05.08. 03:09 dub  RE: k Sakerovi
05.08. 13:55  RE: k Sakerovi
04.08. 14:56 Jura11  Je to chtěný
04.08. 16:52 vvv  RE: Je to chtěný
04.08. 20:57 Malý a zvedavý  jediná rozumná odpoveď
05.08. 09:31 disident  Palácový majdan ve Washingtonu
05.08. 11:35 Croix  Nový americký zákon o sankcích sblíží Rusko, Čínu a KLDR, domnívá se americký prezident Donald Trump.
06.08. 00:52 dub  RE: Nový americký zákon o sankcích sblíží Rusko, Čínu a KLDR, domnívá se americký prezident Donald Trump.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 632