Diskuze k článku

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

Příspěvků 19

3.8.2017 13:20

Generáli III. ríše....

vladimir7 195.?.?.?

ako bol napríklad, Erich von Manstein, alebo Gerd von Runstedt, a samozrejme mnohí ďalší, boli len nevinnými škôlkarskými detičkami oproti týmto zrúdam a masovým vrahom ako boli gen. Mc Arthur a jemu podobní, vo vyvražďovaní národov boli absolútne jedničky. Preto pomôže len jediné, zničiť Spojené štáty, kompletne ich odzbrojiť, internovať členov Kongresu a Senátu vrátane bývalých prezidentov, usporiadať nad nimi obdobu Norimberského procesu a uvaliť medzinárodnú správu. Potom sa môžeme trošku nadýchnuť čerstvého vzduchu.

359367

3.8.2017 15:13

RE: Generáli III. ríše....

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 359367

To by bylo krásné. Souhlasím.

359372

3.8.2017 21:01

RE: Generáli III. ríše....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Reakce na 359367

Mě se docela dobře dýchá co padl komančov.A nabádání k vraždění mě nepřijde jako cesta vyrovnaného člověka.

359379

4.8.2017 6:15

RE: Generáli III. ríše....

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 359379

Človeče, kde si ty videl nabádanie na vraždenie???. Ty musíš mať fakt vidiny, to bude asi z tej americkej demošky.

359383

4.8.2017 11:03

RE: Generáli III. ríše....

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359383

"Vy to nechápete??!!".V tom právě tkví ta tolik omílaná "vyjímečnost Spojených států",kterou tam zavlekli a postupně sní otrávili i mysle ostatních "vyvolení",oni přece může vše a komu se to nebude líbit a bude prskat,tak "jim Ohamba bude kroutit rukama..."
A to mj. imponuje kdejakýmu všivákovi,proto se jich tam za pár desetiletí slítlo,jako mouchy na hovno tolik,že jich je už přes 300 milionů...
Oni se můžou srát do celého světa,zasahovat do voleb,uspořádávat puče a měnit režimy bez ohledu,co si kdo o tom myslí i za cenu válek a agresivních napadání v čele idiotů spolku NATO,vše ničit,zabíjet po statisících a milionech a nikdo jim do toho nebude kecat a běda všem,kdo s tím nebude souhlasit.
A kvůli zatím ničím než hysterií nepodloženému zasahování Rusů do jejich zcela posraných a zcela pochybných voleb,jsou sto rozpoutat termonukleární armagedon.
Jsou to věru psycha ti vládci USA a jejich panárod až na poměrně málo výjimek.Jinak by se toho nezůčastňovali,nemávali by us-fangličkami a spokojeně nepodporovali a přitom netloustli tetelíc se ve vyznávání jediné filosofie,které se říká "JÁismus"...
Ten panárod je jen tupá hromada hlíny odevšad,zplácaná do podoby Golema,kterou raabi Loew řídí za pomoci toho falešného šemhamforráže ve tvaru 2x přeškrtnutého písmene eS...

Nic z toho všeho dnes probíhajícího v USA dobrého nebude a dejme si pozor,by z toho "America first",nebylo úplně něco jiného,než bychom si přáli my,nebo ten klaun s příčeskem a jeho alternativní kámoši...[oči v sloup]


Tady je jen na doplnění seznam několika us.veřejných institucí,podjebávajících za aktivní asistence některých našich vyvrhelů k tomu,abychom byli v us.naprosté podřízenosti...:

http://czechfreepress.cz/kauzy/desiva-pravda-o-americkych-institucich-v-cr.html

359391

4.8.2017 7:39

RE: Generáli III. ríše....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 359367

Mě se docela dobře dýchá co padl komančov.A nabádání k vraždění mě nepřijde jako cesta vyrovnaného člověka.

359384

3.8.2017 18:05

Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Jedna pravda je, že USA napadly KLDR v Korei.
Jedna pravda je, že KLDR napadla USA v Korei.
Kterou si vybrat ?

359375

3.8.2017 19:50

RE: Je jedna pravda.

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 359375

Je jen jedna pravda. A její součástí je, že KLDR zahájila ozbrojenou agresi. Použití jaderných zbraní by bylo šílené a přehnané. Využití sjednocené Koreje jako základnu proti Číně, což by se jistě stalo, by byla bezdůvodná agrese, oblíbená to zábava USA. Ale to, co se doopravdy stalo, totiž konvenční válka proti SK, byla beze vší pochybností správná a Severokorejci si za to mohli sami. Navíc mnoho lidí díky tomu žije v relativní svobodě (oproti severokorejskému režimu, který by zemi jinak ovládl).Informační válka, kterou proti nim USA nejspíše předtím vedly, už tak dobrá nebyla, ale pozvolné odstranění Severní Koreje bez většího konfliktu, o což se snažili, ať už za jakýmkoli cílem, by pořád byl záslužný čin. Čínská intervence ve válce, ačkoli právně v pořádku, také byla špatná. Bez ní by Severní Korea neexistovala, a doufám, že se shodneme, že by to bylo lepší pro všechny. Ne všechno, co kdy USA udělaly, je veskrze špatné.

359376

3.8.2017 22:46

RE: Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Reakce na 359376

Cosikdesimu bylo v době války v Koreji, kolipak let ? A zřejmě přímý pozorovatel událostí.
Vietnam je obdobou Koreje. Kdyby tam vyhráli američané, byli by asi vietnamci strašně svobodnější než dnes.
Děcko nešťastné, ty ani nevíš co se v té superdemokracii v jižní Korei dělo. Ti na severu to věděli líp jak ty. Nebo ne ?

359381

4.8.2017 17:18

RE: Je jedna pravda.

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 359381

Chcete tím snad říci, že současný severokorejský režim je lepší než ten, co je na jihu? Nebo si snad myslíte, že invazi ve skutečnosti zahájili Američané?

Co je moc, to je moc. Že je něco americké, ještě neznamená, že je to špatné, a USA také nebyly vždycky tak zkorumpované.

Navíc zapomínáte, že tak jako tak USA ještě za studené války byly menším zlem. Je sice pravda, že dějiny píší vítězové, ale životní úroveň na západě byla podstatně vyšší.

A naposled, i pokud jste vy korejskou válku zažil, pak jste pravděpodobně žil v komunistické ČSR, a tudíž zprávy, které se k vám dostaly, byly nepochybně upravené ve prospěch severu. A to, že seveřané považovali svoje zřízení za lepší než jižní, neznamená, že to tak bylo. Jejich názor není o mnoho věrohodnější než názor jižanů.

359399

5.8.2017 3:11

RE: Je jedna pravda.

Kangaroo 59.?.?.?

Reakce na 359399

Pane "kdesi-cosi", nemohu nezareagovat na Váš příspěvek. Hezky Vám odpověděl pan Altman....já jen dodám něco k Vašemu tvrzení "ale životní úroveň na západě byla podstatně vyšší. " Člověče nešťastná, co sem pletete životní úroveň? Uvědomujete si, že USA na obou světových válkách neuvěřitelně zbohatly? Kolik měst a vesnic bylo v USA vybombardovaných a vypálených ve srovnání s Evropou a SSSR zvlášť? Víte, že jen v obleženém Leningradě zahynulo více lidí, než kolik bylo padlých Američanů na všech fronách? A co kořistnictví USA skrze petrodolar?
Nevylučoval bych, že se chodíte vzdělávat na americkou ambasádu...

Kangaroo

[zmaten]

359403

6.8.2017 9:05

RE: Je jedna pravda.

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 359403

To nemění nic na tom, že na západě se žilo líp, a to nejen ekonomicky, ale i politicky. Sice v USA taky vyšetřovali "neamerickou činnost" a ta svoboda slova zas tak skvělá nebyla, ale tábory nucené práce zase neměli.

Kromě toho, velká část čtenářů zvedavce je z nějakého důvodu přesvědčena, že američané jsou bez ohledu na cokoli vždycky ti zlí. Až příliš často mají pravdu, ale všechno má své hranice. Altman si například myslí, že nebýt USA, tak by se Korea dávno sjednotila. Což je sice moc pěkné, ale je naprosto nemožné to jakkoli prokázat. A nevěřím, že by diktátoři Severu se jen tak vzdali své moci - to jste rovnou mohl říct, že americký deep state dobrovolně rozpustí sám sebe. Moc není prostředek, ale cíl.

359443

6.8.2017 16:58

RE: Je jedna pravda.

dub 89.?.?.?

Reakce na 359443

no lepší životní úroveň na západě má jen z části původ v jeho technologickém náskoku. za zbytek vděčí vysávání zbytku světa přes petrodolar, včetně tzv. socialistického tábora, který byl nucen (za organizovaného trustu západu jednajícího ve shodě´) vyvážet své zboží za hubičku.

a co se týká koreje, tak ta pokud by byla ponechána svému osudu, by skutečně již dávno byla sjednocená, chtějí to obě strany a již mnohokrát to svými nabídkami dokázali. jen pak vždy nastoupil globální fízl a vyděrač a všechno poslal do kopru.
neb situace s rozdělenou koreou mu navýsost vyhovuje, neb to ospravedlňuje jeho okupační vojenskou přítomnost nejen v koreji, ale v celém regionu, a korea je ideálním nástupištěm pro jeho jednotky ve válce s čínou a ruskem.
představa, že by rusko a čína měli volný východní konec a že by se nedej bože domluvili s japonskem, a tím si otevřeli celý pacifik a posílili výrobní základnu o japonský průmysl, je pro ně přímo děsivá.
proto to tam budou rozmrdávat vždy a za každých okolností.

takže ano, původcem všeho zla na korejském poloostrově a na dálném východě jsou usa.
b/w pokud se domníváte, že v koreji je nějaká démongrácie, a ne totalitní diktatura, měl byste se seznámit s fakty a historií tohoto regionu.

359456

5.8.2017 8:31

RE: Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Reakce na 359399

Chlapče ty jsi tak dobře uvařený, že pokračovat v další úpravě by bylo zbytečné.

A naposled. Jelikož jste vy korejskou válku nezažil, pak jste pravděpodobně žil v
protektorátu velkoněmecké říše, a tudíž zprávy které se k vám dostávají, jsou nepochybně upravené ve prospěch USA. A pokud by USA přestala pečovat o jižní část korejského poloostrova, byla by dnes Korea jednotným státem. Korejci by se určitě spolu domluvili, jako že se o to několikrát pokusili. Jenže strýček to nedovolil.
A aby choutka jihokorejců byla upozaděna, nastolil jim několik diktátorů, na příklad Jistý Li-syn-man. Za jehož vlády to s tou demokracii bylo velice špatné. Pro Korejce obecně byl největší vražedný nepřítel, Japonsko. Pozdější velký "přítel" USA.

359404

6.8.2017 9:28

RE: Je jedna pravda.

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 359404

Můžete mi vysvětlit, jak přesně by se Korea sjednotila? V severní koreji je diktatura. Ta se své moci dobrovolně nevzdá, to je jasné. To by totiž mimo jiné zaznamenalo přiznat, že jejich milovaný vůdce není zas tak skvělý. Na jihu je demokracie. Ta svou moc diktátorům nepředá ze stejného důvodu.

Co se týče diktátorů na jihu, jak si můžete být tak jistý, že za tím stojí USA? Nebude to spíš obyčejná chamtivost? Navíc dnes tam již i přes údajnou podporu USA nejsou, narozdíl od severu podporovaného Čínou. Vlastně za současný stav Koreje může spíš Čína: bez jejich podpory by severokorejský režim byl svržen ve válce a sjednocená Korea by mohla být jednou z nejbohatších zemí světa, místo toho, aby tento stav byl omezen na jih.

A ještě k příspěvku výše: Jižní korea byla po válce jednou z nejchudších zemí světa a dnes je jednou z nejbohatších, takže váš argument o válečném utrpení východu taky není tak jistý.

359444

5.8.2017 18:54

RE: Je jedna pravda.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 359399

Co bylo to bylo, na tom už tolik nesejde. To co je dnes je, že USA se neoprávněně vymezují proti KLDR, a co je ještě horší, že na jen základě toho, že si USA myslí "že můžou" a že "jsou vyjímeční" (což je pouze obraz odtržení od světové reality a výraz skutečného šílenství), jsou odhodláni to i reálně provést. A co je nejhorší - nejen že to v USA nepřijde nikomu divné (přestože od KLDR reálně nic nehrozí, a i kdyby hrozilo, zásah by mohl přijít až PO reálném ohrožení, ne po smyšleném), oni mají ještě odvahu tvrdit, že blázni a nepřátelé jsou ti, co kritizují a nesouhlasí s takto vzniklým Armageddonem - takže nepřátelé USA jsou takto víceméně všichni, celý svět (když tedy pomineme to, že i ve vyrábění smyšlených nepřátel jsou skutečně zdatní - opravdová paranoia).

Odstavení USA je tak asi skutečně jediná cesta - potřebují řešit své vlastní problémy doma, aby se jim v těch makovicích postupně zas rozsvítilo. Takto jsou nebezpečné celému světu (a bohužel reálně).

359429

17.8.2017 22:17

RE: Je jedna pravda.

Young Man 107.?.?.?

Reakce na 359375

Senile zoufalý, co takhle si vybrat fakta? Pomatení stalinisté ze severu vtrhli do Jižní Koreje, aby jí obrátili na správnou víru. Po rozhodnutí Spojených narodů UN vojska prišla na pomoc proti Kim Il Senově agresi. Na to poslal Seveřanům na pomoc Velký Kormidelník Mao (s tichým souhlasem Pepy Stalina) Čínskou armádu. V té byli i v občanské válce zajaté Čankajškovy bataliony, které po vzoru Stalinových trestných oddílů hnal bezbranné proti kulometům. >Jedna pravda je, že USA napadly KLDR v Korei.
>Jedna pravda je, že KLDR napadla USA v Korei.
>Kterou si vybrat ?

359613

5.8.2017 19:51

Chtělo by to ještě pár optimistických reportáží z Černobylu generále.

r.m. 80.?.?.?

Tamní myšice lesní zvládly radioaktivitu na výbornou, i hmyz kterým se živí a to jsou blbý myši, člověku to nemůže ublížit, je chytrej generále. Skopněte s kavaců hochy z National Geografic ať naklušou do studia, má to bejt do šábesu hotový.

359436

6.8.2017 17:51

Evropa na fatálním rozcestí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Evropské země mohou být i nadále mopslíky amerických generálů, tajných služeb, bank a korporací nebo se mohou dohodnout s Čínou, Ruskem a dalšími státy Asie a stát se takovou silou, na níž si Velký bratr za velkou louží prostě netroufne. Vojensky ani ekonomicky. První cesta vede do úpadku a permanentních převratů, lokálních válek, krizí,exodů,náboženských konfliktů atd., druhá k prosperitě. Ne však bez problémů a intenzivní práce. Pro toho, kdo není pijavice, zkorumpovaný, vydíratelný, padlý na hlavu a beznadějně zamilovaný do mýtu zvaný americký sen (ten už dávno skončil i v samotné Americe, neboť jak praví klasik, karty jsou již dávno rozdány ), je rozhodnutí jasné. Svět se prostě hodně změnil od doby, kdy Amerika byla první.

359459

Příspěvků: 19

03.08. 13:20 vladimir7  Generáli III. ríše....
03.08. 15:13 Vladimír Stwora  RE: Generáli III. ríše....
03.08. 21:01  RE: Generáli III. ríše....
04.08. 06:15 vladimir7  RE: Generáli III. ríše....
04.08. 11:03 E.R.  RE: Generáli III. ríše....
04.08. 07:39  RE: Generáli III. ríše....
03.08. 18:05 Altman  Je jedna pravda.
03.08. 19:50 Kdesi_cosi  RE: Je jedna pravda.
03.08. 22:46 Altman  RE: Je jedna pravda.
04.08. 17:18 Kdesi_cosi  RE: Je jedna pravda.
05.08. 03:11 Kangaroo  RE: Je jedna pravda.
06.08. 09:05 Kdesi_cosi  RE: Je jedna pravda.
06.08. 16:58 dub  RE: Je jedna pravda.
05.08. 08:31 Altman  RE: Je jedna pravda.
06.08. 09:28 Kdesi_cosi  RE: Je jedna pravda.
05.08. 18:54  RE: Je jedna pravda.
17.08. 22:17 Young Man  RE: Je jedna pravda.
05.08. 19:51 r.m.  Chtělo by to ještě pár optimistických reportáží z Černobylu generále.
06.08. 17:51  Evropa na fatálním rozcestí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 335