Diskuze k článku

Single Lady – Jízda v Óčku

Příspěvků 29

22.7.2017 9:59

kulturní marxizmus v Hollywoodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Je to přesně naopak. Tak dlouho v Hollywoodu vyráběli filmy o promiskuitních homosexuálních kokainistech a rozvedených samoživitelkách toužících po svalnatých afričanech, až se tak gojimové začali chovat.

Zkuste si představit, že by české ženy hromadně toužily po opálených cikánech. Absurdita. A s černochy to bylo podobné. Dokud Hollywood nezačal v každém filmu zobrazovat inteligentní svalnaté rozumné a chlapácké černochy a na druhou stranu zmatené, zbabělé, hloupé, slabé, neatraktivní bělochy.
Tedy realita převrácená naruby.
Před 20 lety jste neslyšel ženy mluvit o tom, že chtějí velké péro. Dnes o velkém černém péru alespoň vtipkuje skoro každá.
Takhle se v Hollywoodu tvoří realita.

Tak jako masivně kvete sexuální turistika chlapů v Bangkoku, tak stejně kvete sexuální turistika českých žen které "tak strašně rády cestují" do Afriky a arábie, počínaje mladými studentkami u moře a konče rozvedenými pětačtyřicátnicemi, které oškubaly manžela o většinu majetku a teď si jezdí užívat do Afriky. V obou případech do ČR pak dotáhnou solidní exotický zvěřinec, protože ženy to mají radši bez kondomu. No aspoň se čeští venerologové slušně uživí.


Ne náhodou jsou všichni čeští režiséři toho stejného etnického původu. Od Hřebejka a Štajndlera až po Menzela a Koháka. Když máte malý nos, tak nemáte šanci sehnat peníze na natočení filmu a o tom že se přisajete na zdroje českého kinematografického fondu, se vám může jenom zdát.
Koukněte na libovolný porevoluční český film a uvidíte, že to jede podle stejné šablony jako v Hollywoodu.

Z hlediska Dostatečně všeobecné teorie řízení (DVTR) je morální rozklad na 1. světonázorové prioritě, což znamená, že na vyhlazení národa nepotřebujete žádnou války, ani epidemie, ani fluoridy do vody. Stačí když zcela ovládnete kulturu a umění a do 2-3 generací vám národ morálně vyhnije zevnitř sám.

Tohle jsou velmi závažná fakta, kterým by měla být věnována mnohem větší pozornost. Napsal bych o tom víc, ale vzhledem k tomu že pan Stwora nerozezná kvalitní příspěvek od šmíry a klidně ho hodí do koše, tak tady nebudu sepisovat hodinu komplexní, fakty podepřený traktát, aby ho pak stejně nezveřejnil.

359166

23.7.2017 22:53

RE: kulturní marxizmus v Hollywoodu

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 359166

Vyrábí iluzi kulturní nadřazenosti nosatejch hřebejků, ty takzvaně české filmy přímo řvou podivnou unylostí děje, zvláště scény rodičů a jejich dětí.

359197

1.8.2017 11:41

Single Lady je v preklade "opustená stará dievka".

svetom 85.?.?.?

Reakce na 359166

Heslovite pár myšlienok, ktoré ma napadli pri čítaní článku:

Single Lady je vo významovom preklade "opustená stará dievka" a nie "nezadaná pani", single = opustený (prax tak ukazuje)
--
Sabina pravidelně chodí do práce opilá a sjetá – šňupe koks.

Několikrát u ní přespí, vždy se před sexem oba posilní kokainem a alkoholem.

Informačný produkt "Single Lady" propaguje užívanie narkotík (koľká že je to priorita riadenia vrámci DVTR? Tut vsio paňatno [smích]
--
Na scéně se objeví další sympatický muž – Jakub. Sabina se několikrát pokouší jej svést, dostanou se spolu až do postele, ale Jakub nějak nejeví zájem.

No do zadku, aby nie! Ved je to stará dievka. S.T.A.R.Á. D.I.E.V.K.A. Je stará, škaredá a sprostá. Výborný článok k téme: "Nevydané, staršie ženy nech sa stratia"... no a scenáristka z neho spravila "výmierku" (buzeranta).
--
Tadeáš od Lucie odejde, Sabina ho nechce vidět, nakonec skončí u Aničky.

Staré dievky sú tak zúfalé, že berú všetko čo má gule, nefetuje, nechľasce a nie je nezamestnané.. v tom lepšom prípade.. v tom horšom ostanú samé a kúpia si mačku alebo aj 10 pretože niekomu/niečomu musí dávať lásku - taký majú samice "biologický program".
--
Sabina a obdivně hodnotí vypracovanou postavu mladého, hodně tmavého kluka.

Tu je tiež všetko jasné. Propaganda multikulti + ešte ďalší pidi-rozmer:

zamestnankyňa Óčka sa zrejme stala obeťou "vlastných drog", keď uverila "negrofilnej" propagande z klipov, ktoré púšťajú do hláv našej mládeži o černošskej "nadradenosti".

Ale ako som napísal, staré dievky berú všetko čo má dve ruky, 2 nohy a vajcia.
--
Jedna varianta pohledu by byla „nejsou chlapi“. Všechny tři ženy jsou normální, nezadané a přitažlivé. Chodí na večírky a do společnosti.

Vagínovina.. chlapov je plná minďár, len idú po krajších (plodnejších), mladších, múdrejších. Chlapov je veľa, len nechcú "potraviny po záruke" (žena 25+).

Na ženú po 30tke sa muž prestáva pozerať ako na predmet svojho záujmu (ako na manželku, frajerku, jebačku) a pozerá sa na ňu ako na "človeka" (ďalšieho v miestnosti), ľudskú bytosť, "tetu, ktorú pustíš sadnúť v MHD".

Ženy po 30tke sa stávajú neviditeľné (obrázok z článku "Nevydané, staršie ženy nech sa stratia"[mrknutí jedním okem].
--
Všichni trpí nedostatkem sexu a nedostatkem lásky.

Postavy hlavne trpia nedostatkom rozumu.

Takto záverom by som chcel dať starým dievkam nádej: Tuto je apka cez ktorú si môžete nájsť frajera (len nemajte veľké oči).

359322

22.7.2017 10:08

Jenom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

věcně podotknu že kouří o stošest.[chechtot]

359168

22.7.2017 10:42

Ne uplne souhlasim

Radim 91.?.?.?

Moje kamaradka porodila prvni decko v 35 , neni karieristka, deti miluje, vi aj bez knih, jak se o ne starat, ma to v sobe. Ale jinak souhlas s ostatnim.

359169

22.7.2017 15:08

RE: Ne uplne souhlasim

par 107.?.?.?

Reakce na 359169

Děkuji za tento hřebíček strefený na hlavičku.
Vaše kamarádka je vzorový příklad toho, kdy se morální rozklad, o kterém se píše v prvním příspěvku, přenáší na fyzickou úroveň. To je, kdy se genocida započatá Hollywoodem utvářením matric chování, přenáší na lidské tělo.
Chceš-li vyhubit skupinu obyvatel bez výstřelu, zkaž jejich ženy.
Důsledek těchto matric chování je ten, že nám stařeny rodí budoucí generaci.
Ano stařeny. Žena je na vrcholu své plodivé síly do 20 let. A přibližně v tomto věku může porodit zdravého potomka. Není náhodou, že se po tisíce let například dvaadvacetiletá princezna považovala za neprovdatelnou.
No a co máme my? Generaci dětí, zamořených autismem, alergiemi a dalšími dříve nebývalými duševními i fyzickými degeneracemi. Inu, máme generaci dětí, jež přivedli na svět stařeny. Hollywood jim kdysi vysvětlil, že se mají nevázat, nýbrž odvázat. No ale budíky dané geneticky i vesmírnými cykly tikaly a tikaly a dnes těmto stařenám zvoní.

359178

22.7.2017 21:38

RE: Ne uplne souhlasim

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 359178

Ach, hounowůd je jen jeden dílek skládanky z dílny satanovy synagogy. Nezapomeňte na předchozí díl - Marxe. Vše běží podle plánu. Mnoho procesů mnoha úrovní - lidský zdroj nemá absolutně šanci pochopit ani 1% spiknutí.
Zhatit to překvapivě může jen příliš velký úspěch, ono prznit jde hladce, ale zpomalovat kladnou zpětnou vazbu debility už je pro její produkty neřešitelné.

359187

23.7.2017 4:33

RE: Ne uplne souhlasim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 359178

V kolika letech, myslíte, že je člověk dospělý? V našich kulturních podmínkách, ne někde v Africe, ve stanu zvířecího šejka. Schopný přijmout odpovědnost sám za sebe i za život, jemuž dává vzniknout. Po Vaší středověké princezně se toho zase tak moc nechtělo. Stačilo, že to dítě porodí. Dnes jsme o pár století dále - od našich opičích předků.

Degenerativní změny, o kterých píšete, nejsou obvykle způsobeny věkem rodících žen, ale mnohem víc nezdravým životním prostředím, jedovatými potravinami a všudypřítomným stresem. To neovlivňuje jen ženy, ale i muže. Mimochodem, i u mužů s věkem přibývá procento poškozených a degenerovaných pohlavních buněk.

Mnoho lidí ale má děti později prostě proto, že jim není jedno, do jakého světa je přivede a jaké jim může zajistit podmínky k životu. To za dnešního uspořádání světa není právě snadné. Věk rodících žen nejvíc ovlivňuje rodinná politika státu, nikoliv, že by je tolik zajímal Hollywood. Odvázaní si starosti nedělají, koitus mají často a antikoncepce zase tak spolehlivě a dobře nefunguje. Ale vzhledem k tomu, jaká je porodnost, tak těch "odvázaných" tak vysoké procento nebude. Většina národa nežije podle televize, ani podle Hollywoodu, jelikož na to ani ekonomicky nemá, oni k nim jen utíkají od svého života, na který chtějí na pár chvil zapomenout.

359188

23.7.2017 17:13

RE: Ne uplne souhlasim

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 359188

"Dnes jsme o pár století dále - od našich opičích předků."- mluvte laskavě o svých opičích předcích.

Já nepocházím ze žádné opice. Takto pojatá evoluce je další myšlenka, kterou vám vnukli, pomýlená stejně jako freudovy, marxovy a einsteinovy teorie. Aby goj se motal ode zdi ke zdi a neviděl realitu.

Ne evoluce, ale devoluce - opice pocházejí z člověka. Když někdo pochybuje, ať zajde v pátek večer třeba do Stodolní v Ostravě apod.

Když tak pevně věříte v evoluci, tak mi zaplatíte ze celý cihlový barák, a já vám složím na pozemku hromadu cihel. Však se to tak nějak evolučně postupem času složí do podoby chalupy, jako ty molekuly v oceanu do živých buněk.

V hloubi duši víte, že spíš z baráku se stane hromada cihel, jestli nepříkládat úsilí na jeho údržbu. A to je taky zákon termodinamiky - chaos narůsta, aby dát věci do pořádku, je třeba přiložit úsilí, energii. I genetiky tvrdí že narůstá junk v genomu, a že skoro všechny náhodné změny v genomu jsou škodlivé. Takto postižené jedince jsou zahnáni od tlupy. Žádné rozmnožování. A teď si představte, že by muselo dojít současně ke stejné úchylce u obou pohlaví ve stejný čas, aby měli šanci se chytit. Tlak okolí - může vyvolat změny tak, že dostanou výhodu menší nebo naopak větší čí barevnější jedinci - jak to dělá běžně chovatel v chovu, ze psa ovšem nikdy nevznikne kočka - různý počet chromosomů atd - to vyžaduje genetický zásah.

Bylo třeba staletí výchovy, a ta se prováděla za účasti stařešin, aby se ženy a muži chovali určitým, jestli chcete civilizovaným způsobem. Během posledního století bylo vynaloženo obrovské úsilí, tento proces obrátit, i za vydatné pomoci holywoodu a barrandova atd. Tento pojem civilizace se zaměnil materiálními vymoženosti, ale lidstvo se přeměnilo v konzumní stádo, přesvědčené že právě toto je civilizace. Ovládá se toto stádo překvapivě lehce - přes ovládání medií. Stádo hlasuje zásadně pro preferované v mediích jedince, věří v evoluci a absenci boha, potažmo jeho dodpůrce, a jde na jatka.

359194

23.7.2017 23:57

RE: Ne uplne souhlasim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 359194

Milý pane, dobýváte se do otevřených dveří, já jsem o evoluci nic nepsal. Pro info, třeba si klikněte na moji ip, dovíte se o mých názorech víc, uvidíte, že to, co píšu, je velice konzistentní.

Pro "opičí předky" se neurážejte, byla to hlavně nadsázka, kterou snad nemusím vysvětlovat, podobně jako s tím šejkovým stanem. Jinak ale na opicích není nic zlého, jsou to docela hezká a zajímavá zvířata, v některých východních tradicích dokonce velmi vážená (např. Hanuman) pro svoje různé pěkné vlastnosti, i když možná mýtické a zidealizované.

Názor, že člověk a jeho předchůdci prodělali určitý vývoj, považuji za vědecky prokázaný fakt, i když některé články chybí a všechno není ještě úplně jasné. Není to ale můj obor, takže se nechci na toto téma přít. Nicméně tento vývoj neznamená, že za ním nestojí nějaká inteligence, stejně jako za vším, co existuje. Nechci se opakovat, už jsem o tom psal. Stručně řečeno, můj názor je tento:

V Bibli popisované stvoření člověka ("stvořme člověka k obrazu svému" ) dosud neskončilo, právě proto nás to tvoření, tj. život, tolik bolí. Opravdu jsou naše těla z "prachu", totiž z mezihvědzdného prachu, z něhož je ve fyzikálním vesmíru téměř všechno. Popisované události o vyhnání z ráje se ale v žádném místě a čase nestaly, žádná taková naše minulost ve fyzikálním prostoročasu neexistuje. Bůh je v té knize popsán velmi křivě. Milující bytost, Láska sama, by tak, jak je o něm napsáno, jednat nemohla. Bůh, Nejvyšší bytost a Podstata všech věcí neexistuje v prostoročase, ale nezávisle na něm, a jelikož je podstatou i naší, tak naše část vlastně podobným způsobem existuje také. Z jakéhosi důvodu, abychom se mohli stát tím, čím máme být, potřebujeme fyzické tělo, procházíme naším individuálním časem, našimi mnohdy bolavými životy, uvědomujeme si sami sebe a snažíme se dobrat pochopení naší existence i našeho konečného cíle. Ale to hezké, ten biblický ráj, popsaný v Bibli jen velmi obrazně, máme spíš jako Člověk a Lidstvo před sebou, než že by byl schován někde v naší, údajně hanebné minulosti. Tentokrát bez hada, plamenných mečů a vyhánějících andělů. Ono deklasující a Bohem údajně pronesené "Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš...." by Láska sama například nikdy neřekla, jelikož v Jejím Vesmíru je z tohoto prachu úplně všechno a je to tedy, svým obsahem, zjevná tautologie. Manipulace je však v zastření, že s ničím jiným ve fyzikálním světě to není jinak. Čistá láska ale neužívá žádné postranní významy a manipulace není schopná. A jak jsem už jinde psal podrobněji, neničí svoje výtvory a nemučí je topením ve vodě a pálením v ohni. Není zbabělá a neháže vinu za všechnu bolest a nezdar na pouhou hromádku hlíny...

359199

24.7.2017 21:13

RE: Ne uplne souhlasim

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 359178

Hmmm příčiny autismu a alergie bych hledal jinde. (že by očkování ? LOL)

359216

22.7.2017 16:02

vyzobané slunečnice ve městě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 149.?.?.?

(Zrušeno. Vloženo přes TOR)

359179

22.7.2017 20:12

KAZDY VI ZE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

kazdy vi ze nikotin neposkozuje!!!n vnimani reality a psychologicke funkce. Tvrde drogy do slova a pismene!!!! poskozuji mozek a jeho cinosti!!! Doporucuji se podivat do knihy od doktora Amona ( nejlepsiho experta na immiging mozku) jmenem neco jako "Change yours Mind" (nejsem jisty na presnem zneni) ale lehce najit v Wikipedie ci Google . Je to kniha v podstate X rays snimku mozku s komentarem doktora Amona o pripadu pacienta. Casto u drogujicich lidi funguje pouze 1/3 mozku zbytek je doslova zniceny a nefungujici pouze masa jakeho si materialu . Ja bych dal tuto knihu k Vanocum jako darek kazdemu , kdo se o tyto veci pokousi. Pan Stwora ma pravdu v tom , ze TVRDE drogy jsou pacovnim nastrojem politickych skupin.

359186

23.7.2017 23:53

Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji.

Girili 94.?.?.?

"Především je to syrově pravdivé. Člověk tak nějak intuitivně cítí, že takhle dnešní pětatřicátníci žijí. "

Vladimire, to te tentokrat intuice pekne vypekla. Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji. [smích]
Vetsi serialovou hloupost, aby pohledal. Ze je to syrove? Budiz. Pravdive? Ani zdaleka. Ale hlavne je tenhle serial zoufale nudny. Prvni dily navnadily, clovek cekal vtip a nadsazku, nejakou gradaci.... A nic, jen nuda, nuda, prokladana samoucelnou vulgaritou, sem tam kousek hubene nahoty. Jestli mate dost casu, klidne na to kouknete, ale neni to ani pravdive, ani vtipne, ani vizualne hezke. Pokud si chcete doprat neco internetove tvorby, pustte si radsi na Streamu Kancelar Blanik.

359198

24.7.2017 1:56

RE: Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 359198

>Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji. [smích]

Že nežijí? Ono jak kdo a jak kde. Samozřejmě, že je tam nadsázka, je to zhuštěné, ale na velkou skupinu singles to platí. Ne každý už šňupe koks, ne každý si denně vozí prdel v taxíku, ale ta prázdnota tam je. To vím, protože ty lidi potkávám, některé znám osobně.

U nás v domě je třeba rodina se dvěma dětmi, sice arogantní, ale jinak normální a v pohodě. A pak tam jsou dvě single ladies, obě hezké a obě samy. Třetí, také velmi atraktivní se odstěhovala, dnes žije sama v malém domečku ve vesnici, stará se o pět koček a jednoho psa. Pánské návštěvy jsem nezaznamenal.

Že to bylo nudné? To je otázka vkusu. Vtip i nadsázka tam jsou, asi to nebyla vaše parketa. Vulgarita nebyla samoúčelná, zdála se mi vtipná. Hubená nahota? Aha, tak o to vám šlo. [smích]

Kancelář Blaník jsem neviděl, ale z toho málo, co vím, to jsou snad komentáře a glosy politického dění, to je úplně jiný žánr.

359201

24.7.2017 10:22

Úsměv a dobrá nálada

Radek35yearsold 194.?.?.?

S nenávistí to asi nepůjde.
Podobný problém řešili Bogomilové před 1.000 let. Dospěli k názoru, že nemá smysl pro "systém" tvořit další armádu otroků a dívat se jak se z dětí stávají bioroboti.
Pochopte tak prosím generaci 35let, která se uchyluje k drogám a realitu světa vidí jen jako černou kroniku ... chtějte se pak obětovat pro rodinu?
Do společnosti stačí zasadit zrnko beznaděje, nenávisti a bezvýchodnosti. Vykvete Vám přesně to co se děje.
To však nevyřešíte tím, že "vymažeme" dlouhoocasáky a drogy ale tím že se na lidi čas od času usmějete a dáte jim šanci k domněnce, že má smysl pro společnost žít a vychovat potomky.
Zrušením nesmyslných seriálů a mainstreamu je jisté. Upřímně ... čtením Zvědavce si moc dobrou náladu také nezlepšíte ...
Nevím jak u jiných, ale víc než kvalita pohlavních orgánů je příjemnější úsměv a dobrá nálada ... což je vlastně kompenzace droga alkoholu ..
Radek35yearsold

359204

24.7.2017 11:37

Žijeme špatně, ale chceme být "chic"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Dnešní mladá generace ( cca do 35 let věku) vyrůstala a vyrůstá v době po státním převratu v roce 1989, kterému se eufemisticky říkalo sametová revoluce. Došlo k masivnímu výprodeji či spíše odevzdání národního majetku především západním koncernům a bankám (o to šlo v listopadu 89 především), k likvidaci nepříjemné konkurence těch samých společností, k masivnímu rozkradení (pardon, k privatizaci) všeho, co nestačily uchvátit nadnárodní firmy. Slušným a hodně naivním ovčanům zůstaly na krku jen dluhy za řádění výše uvedených a olověné koule v podobě hypoték a půjček, oči pro pláč a zoufalství. Staly jsme se montovnou, překladištěm a smetištěm nadnárodních společností, takovou moderní formou kolonie.
Po převratu bylo důležité mít správné kontakty, silné lokty a žaludek, nebetyčnou drzost a sebevědomí, zahodit morální zásady a svědomí jako nepotřebnou starou veteš.Důležité bylo mít peníze bez ohledu na jejich původ, dobře vypadat, mít moderní dům a pořádné auto. Prostě peníze vždy až na prvním místě. Média zaplavila povrchní a úpadková kultura západní provenience bez jediné myšlenky, vzdělání se stalo naprosto formální záležitostí umožňující vyšší výdělky. Nikdo už nechce dělat manuálně, protože mladí vidí, jak se dá rychle a bezpracně zbohatnout a spoléhají na to, že i oni budou mít jednou hodně peněz. Sbírají zážitky, dělají kariéry, vydělávají peníze a ženy s vysokoškolským vzděláním mají velmi často děti až po třicítce, často poté žijí s partnerem jen na psí knížku. Nemusím být ani vědec ve společenských vědách, abych věděl, že je to špatně, hodně špatně. Myslící lidé to ví také. Proto je mnoho lidí dnes na práškách, chlastá, fetuje, uniká od reality na své chalupy jako za bolševika a snaží se raději nemyslet, aby neskončili v Bohnicích.

359205

1.8.2017 9:52

RE: Žijeme špatně, ale chceme být

svetom 85.?.?.?

Reakce na 359205

V tomto komentári som našiel jednu skutočne prínosnú vec (okrem iných pravdivých a aj takých, na ktorých sa "svetonázorovo" nezhodneme).

Pri hľadaní odpovede prečo je okolo mňa tak veľa starých mládencov (nezadaný 30+) a starých dievok (nezadaná 25+) treba spomenúť, že je to aj dôsledok prehranej Studenej vojny.

Bývalé Československo, ktoré sa po skončení Studenej vojny v 1991 ocitlo na strane porazených, bolo víťazmi rozdelené na 2 krajiny. Vysoká úroveň vyplácaných kontribucií a reparácií (poplatkov za porážku vo vojne) nedovoľujú/nedovoľovali viac-detné rodiny, dokonca často ani len vstupovať do vzťahu (ženy nechcú "chudobných" mužov) a následne do manželstva.

Bezdetnosť, resp. slabá pôrodnosť (1.4) je AJ dôsledok porážky v Studenej vojne.

359319

1.8.2017 11:13

RE: Žijeme špatně, ale chceme být

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 359319

Evropa vymírá z bezperspektivnosti mladých potažmo jako by tu bídy nebylo v evropě dost s čtvrtinou obyvatelstva na hranici bídy a pod tak si prostě budou zvát migranty na hotelové služby. Je to zřejmé dobývání evropy a hlavně obyvatel netradiční dokrínou již s katastrofálními a zlehčovanými důsledky. Kdy tedy EU bez zemí commonweltu brexitem je nejen poloviční ale i s tahouny německem s většinově islamistickým dorostem i jasnou prognózou a francií se 4? roky vyjímečného stavu právě z multikultury skutečně patrně příslibem pandořiny skříňky.
https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jez... Time 11:50
https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s Time 7:55

359321

24.7.2017 14:41

Z těch amerických sraček

Altman 93.?.?.?

snesu jenom ten big boong, či jak se to zove, a ještě taky starší, dva a půl chlapa.
Sexu plná prdel ale ani kozu neuvidíš, o rozvalené kejtě nemluvě.

359213

25.7.2017 9:54

Ještě bych dodal,

Altman 93.?.?.?

že v těchto věcech nejsem žádný nacionalista. Protože ty "české" sračky, hlavně z tvorby "české" televize jsou horší jak ty americké. I když je absolutně nesleduji. Ale stačí jen krátký průzkumný vstup, kdy navíc vidím ty odporné pravičáckofašounské ksichty, mi řekne vše.
[bliji]

359223

25.7.2017 12:18

české single ladies

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Já mám poněkud skeptičtější pohled na mladé české ženy. To že jsou samy ani zdaleka neznamená že jsou bez sexu.

Ony většinou mají v hledáčku nějakého slušného,pracovitého, hodného chlapa, se kterým pěkně cvičí a dají mu až když jim pod nohy složí zlaté cihly. Ale takhle se sebou nenechá mávat ani ten největší ubožák takže jí stejně dá kopačky.
Ty druhé sní o zcela dokonalém princovi samy doma.

Oba typy mladých žen mají společné to, že jsou kvůli tomuto přístupu nadržené jak stepní kozy (tělo si žádá svoje). To řeší tím, že se si to rozdají klidně na záchodě nějakého pajzlu s prvním chlapem co se namane když to na ně přijde. A pak zase jdou předstírat ty ctnostné nedostupné princezny na spořádané a pracovité chlapy co jim to žerou.

Dnešní moderní dívky rozlišují dva druhy partnerů. První je "přítel" tedy ten se kterým to myslí vážně. Pro ten druhý typ mají označení "mrdák" , kto je ten typ který vyhledávají když to na ně přijde.

Chlap si totiž většinou neuvědomuje, jak je to pro ženy snadné když dostanou chuť na sex. Stačí vzít si minisukni, nalíčit se a zajít do prvního baru. Když zavrtí zadkem tak má na každém prstě pět chlapů.

359226

25.7.2017 20:06

RE: české single ladies

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 359226

Stačí vzít si minisukni, nalíčit se a zajít do prvního baru. Když zavrtí zadkem tak má na každém prstě pět chlapů. - kromě Modré ústřice [mrknutí jedním okem]

Pohled máte ale pouze reálný , pokud by člověk podlehl skepsi , musel by být misogynem. Do limitovaného vztahu s tzv. moderní ženou je přínosné studium literatury o chovu bojových plemen psů. Též díla MUDr. X. Crementa či Josefa Hausmanna by neměla chybět v tajné knihovničce současného samce , který má alespoň zbytky pudu sebezáchovy.

359232

25.7.2017 23:20

RE: české single ladies

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 359232

Něco pro křížovkáře: muž který pochopil ženskou povahu na 7 písmen
nebo rozvedený muž po čtyřicítce na 7
(misogyn)

Že přeháním? Zkuste se zeptat libovolného bezdomovce, kde je dnes jeho milující ženuška. A co udělala když se dozvěděla že ho v 50ti vyhodili z práce poté co byl dlouhodobě nemocný.

359234

27.7.2017 9:23

RE: české single ladies

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 359234

A co když se zeptám bezdomovkyně?

359259

27.7.2017 17:15

RE: české single ladies

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 359259

Napřed si vzpomeňte kolik jste potkala v životě bezdomovkyň a kolik bezdomovců. U mě je ten poměr tak 1 : 8 což je docela zarážející když si uvědomíme že v popaci je žen o chlup víc než mužů.

359263

27.7.2017 21:11

RE: české single ladies

JN 109.?.?.?

Reakce na 359263

Jak jste správně napsal, ten poměr je Váš subjektivní odhad, takže to nebude ta odpověď.PS jsem muž

359264

1.8.2017 10:32

RE: české single ladies

svetom 85.?.?.?

Reakce na 359234

Od bezdomovcov si nebudeme pýtať rady do života, všakže...

359320

1.8.2017 11:46

Stará dievka (česky "stará panna") je po anglicky Spinster

svetom 85.?.?.?

Inač na výraz "stará dievka", česky "stará panna" má výraz aj angličtina: "Spinster". Pri čítaní wikičlánku si všimnite tie tony balastu, ktoré tam zacyklené, staré dievky popridávali:

Spinster is a semi-obsolete term used to refer to an unmarried woman who was older than what was, in earlier times, perceived as the prime age range during which women should marry

Ľúto mi vás je, ľúto. Neboli sme vám dobrí, a teraz ste zostarli, a kašleme na vás zase my. My stále môžme vo fitku nabrať, zarobiť v biznise viac peňazí, ale vy nemôžete omladnúť.

Nechali ste sa oklamať propagandou "že teraz je iná doba". Nie, nie je, ale vy ste na to prišli neskoro.

359323

Příspěvků: 29

22.07. 09:59  kulturní marxizmus v Hollywoodu
23.07. 22:53 r.m.  RE: kulturní marxizmus v Hollywoodu
01.08. 11:41 svetom  Single Lady je v preklade "opustená stará dievka".
22.07. 10:08  Jenom
22.07. 10:42 Radim  Ne uplne souhlasim
22.07. 15:08 par  RE: Ne uplne souhlasim
22.07. 21:38 výjimečné porušení omerty  RE: Ne uplne souhlasim
23.07. 04:33  RE: Ne uplne souhlasim
23.07. 17:13 ignorek  RE: Ne uplne souhlasim
23.07. 23:57  RE: Ne uplne souhlasim
24.07. 21:13 LaFox  RE: Ne uplne souhlasim
22.07. 16:02  vyzobané slunečnice ve městě
22.07. 20:12  KAZDY VI ZE
23.07. 23:53 Girili  Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji.
24.07. 01:56 Vladimír Stwora  RE: Dnesni petatricatnici takto skutecne neziji.
24.07. 10:22 Radek35yearsold  Úsměv a dobrá nálada
24.07. 11:37  Žijeme špatně, ale chceme být "chic"
01.08. 09:52 svetom  RE: Žijeme špatně, ale chceme být
01.08. 11:13  RE: Žijeme špatně, ale chceme být
24.07. 14:41 Altman  Z těch amerických sraček
25.07. 09:54 Altman  Ještě bych dodal,
25.07. 12:18  české single ladies
25.07. 20:06 výjimečné porušení omerty  RE: české single ladies
25.07. 23:20  RE: české single ladies
27.07. 09:23  RE: české single ladies
27.07. 17:15  RE: české single ladies
27.07. 21:11 JN  RE: české single ladies
01.08. 10:32 svetom  RE: české single ladies
01.08. 11:46 svetom  Stará dievka (česky "stará panna") je po anglicky Spinster

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 1

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 307