Diskuze k článku

Zbytečné diplomové práce

Příspěvků 32

23.6.2017 2:34

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Outis 90.?.?.?

Tož jsem si v rychlosti stáhl a stručně prolistoval zrovna tuto práci (film jsem viděl), a není to špatné. Autorka toho musela nastudovat a obsáhnout poměrně dost, má znalosti, a je to přehledně/logicky strukturované. Je to vcelku dobrý průvodce mýty a pohádkovými archetypy. Pokud bych to bral pouze jako cvičení, tak je z toho zřejmé, že ta diplomantka dokáže uchopit jakékoliv téma. Otázka je, zda se něčím takovým skutečně zabývat. Když si představím, že na každý film nebo pohádku někdo napíše diplomovou práci, tak mi to přijde jako příliš úsilí pro nic. (Není lepší si film/pohádku prostě jen vychutnat bez nějakých hlubokých analýz?). Ale budiž...

358530

23.6.2017 2:43

RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Reakce na 358530

Varoval jsem, že je to nakažlivé.

358531

23.6.2017 14:21

Diplomovou práci by si měli udělat voliči na podzim v rozvojové zemi za mrzké mzdy, jednodušeji než si myslí *

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 358531

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10436-vlastimil...

358556

23.6.2017 6:27

RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 358530

Tak z technického hlediska asi máte pravdu, věřím vám, sám nemám sílu ani čas takové nesmysly číst.
Ale problém je jinde a na to chtěl editor asi upozornit. V tomto prostoru se začíná pohybovat a roste nám tu, či je vychovávána ta sorta lidí přesně odpovídajících středověké inkvizici.
Zatím jen diskuse o "bohu" a "víře", "výskytu ďábla" a nutnosti být "bohabojným křestanem"
Poté ten, kdo nebyl podle jakýchsi měřítek daným těmito inkvizitory bohabojným křesťanem, byl upálen. V dalším kroku už nestačilo být bohabojným křesťanem a chovat se tak. Stačilo inkvizitorovo označení, že sice bohabojným křesťanem je a chová se tak, ale v duši už má "dábla", i když o tom zatím neví a upálen byl rovněž..
Je to velmi nebezpečná situace. Tito tupí a omezení fanatici jsou odolní vůči jakýmkoliv racionálním argumentům, ti jen věří a chtějí napravovat.
Jak se to dá dělat, na to je v historii příkladů přehršel.

358533

23.6.2017 7:34

RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Crosscarrier 94.?.?.?

Reakce na 358533

Buďte tak laskav a neohánějte se historii.
Produkujete tlachy, které se seriózní medievalistikou nemají nic společného.

358534

23.6.2017 18:14

RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 358534

Nu, zdá se, že jste jedním z těchto taky "vysokoškoláků " a zabolelo to co ? [smích]
Až dospějete a pokusíte se získat nějaké skutečné vzdělání, pak na mne klidně reagujte, ale fanatičtí nedouci vašeho typu mě opravdu nezajímají...

358564

23.6.2017 8:43

RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 358530

1) snadno mohu popsat psí exkrement analytickou geometrií v souřadnicích psího konečníku a přidat k tomu obecnou teorii relativity, neboť autor se nachází v pohybu, je možno na to získat grant a založit výzkumný ústav, protože problematika je nesmírně široká, jak z hlediska matematiky, tak i fyziky a dokonce chemie a biologie. Jde o to, že to celé bude o hovně, na hovno a k hovnu.
2) Vždy jsem byl odpůrce toho tzv. základního příjmu, ale realita života mne poučuje,
že jsem se mýlil. Pro záchranu zbytků civilizace je nutné zavést pro většinu inkludovaných urychleně základní příjem , zejména už od 15 let a většinu jeho příjemců nalákat do rezervace zábavních parků - tam škodí zbytkům lidské společnosti úplně nejméně. Stačí , aby si uměli přečíst/přeslabikovat menu u stánku a spočítat jeho cenu, což jim devítiletá docházka do českých základek umožní , a to úplně stačí.
Další pastudium těchto hlupců je pro civilizaci smrtelné. Uvidíte brzy. Jejich projevy jsou již nepřehlédnutelné i jim samým ( ovšem též nepochopitelné jimi samými ) a co do množství narůstají mocninnou řadou.
Dokonce i Velký Kormidelník, který inicioval tento proces ve své vyvolené pýše , zjišťuje najednou, že bude svými "dětmi" ohrožen na blahobytu [chechtot]

358543

23.6.2017 7:51

To chce klid

Moiry 82.?.?.?

Majitelé lehce nabytých titulů Bc na humanitárních oborech zbytečných vysokých škol můžou svými diplomy mávat tak akorát na Úřadu práce. V tomto konkrétním případě až na konci fronty Cikánů čekajících na svůj příděl.

358537

24.6.2017 8:54

RE: To chce klid

smradľavý žid 78.?.?.?

Reakce na 358537

Pokial budu mať židia v rukach tlačiareň peňazí, vždy tu bude nejaký Soros, ktorý zafinancuje nejaký "projekt" vhodný pre túto armádu "vzdelancov".

358588

28.6.2017 19:19

RE: To chce klid

E123 193.?.?.?

Reakce na 358588

Tak kdyby takové "kapacity" zaměstnával v (ne)ziskovkách jen starouš Soros (a jemu podobní), tak by to nebylo zase tak zlé. Horší však je, že podobní vzdělanostní hochštapleři se dostávají na ministerstva, úřady atd. přesně v duchu "dlouhého pochodu institucemi". Pokud máte "zdravě fungující stát", teoreticky stačí jedny volby a (ne)ziskovkáři můžou mít utrum (nebo alespoň značně přistřihnutá křídla), ale pokud tihle paraziti/zrádci nalezou do státního aparátu, nepomůžete si ani volbami (podobnost s deep state v USA) a jediná možnost dostat je odtamtud je násilí. [bliji]

358694

23.6.2017 8:12

Hlupáci s titulem.

kola 109.?.?.?

Absolventi genderových, feministických a jiných podobných oborů věří skálopevně tomu, co se učí. Nelze je přesvědčit argumenty, protože nikdy nediskutují, oni sami nikdy neprohlédnou, protože jak už jsem tady nejednou psal, politická korektnost nemá heretiků. Kdo jednou uvěří, tomu odumře část mozku a je to do konce života. Považují sebe za ty, co prohlédli, za osvícené a námi, co s nimi nesouhlasí, pohrdají jako s tmáři a hlupáky. Berou se smrtelně vážně, nikdy by si z toho, co se učí, nedělali srandu, ostatně smysl pro humor je jim absolutně cizí, ten je vykořeněn jako první.


Přesně totéž se dá zdělit o : Hlupácích, blbečcích, stupidech, kreténech !!

Ta paralela mezi úplnými nevzdělanci a tady těmito jedinci je zarážející. Vypadá to tak že tito tz. vysokoškoláci jsou jen učni pro jeden obor. Toto není o vzdělání , to je pouhé dirigování stupidů !!!

U takových o vzdělání : NELZE HOVOŘIT !!!!
[zmaten]

358540

23.6.2017 9:00

Technické obory

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Na technických oborech se zase řeší stále lepší metody sledování, kontroly, kvalitnější kamery, lepší detektory lži, analýzy hlasu, skladby textu, internetové jednotky do aut... A všichni mají pocit, jaké úžasné věci dělají.

358546

23.6.2017 9:24

RE: Technické obory

ludo 95.?.?.?

Reakce na 358546

Hej..
Tzv. "Fachidiotie" bez morálky u technokratov
vs.
Egomaniakálny subjektivizmus a fanatické popieranie existencie objektívnej reality od davokratúrnych multikultifašistov.

Inu vyberte si ako decko, čim byť chcete! [smích]

Riadenie kultúry (stereotypov myslenia objektu, cieľovej skupiny) je dlhodobý proces a prirodzene mu podlieha riadenie trhu, burzy, financii, formovanie náboženstiev, mediálnych kultov, ad-hoc "korekcie dejín, dejov", etc..
V realite ide u kulturologického manažmentu a priemyselnej psychológie profesionálov politického zákulisia o technické (gr."praktické" ) predmety s pomerne funkčnými teóriami (gr."pozorovaniami" ).
K tomu však ovce pripúšťané nie sú..

Pyramídový informačno-algorytmický systém "samo"riadenia stáda je tu oddávna
a veda bola žiaľ postupne zčasti v náboženstvo s hierarchiou titulov zmenená.

Česť výnimkám.

Tož o réžii za politickým pódiom a jej zámeroch, metódach, spôsoboch kastingu baviť sa treba..nie o hercoch. Tých sa vždy dosť nájde. Hlavne tých slepo veriacich.
Viera začína tam, kde končí miera.

358548

23.6.2017 10:07

RE: Technické obory

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 358546

Tak to je. Akorát v technických a přírodovědných oborech je to lépe skryté. Ale veškerá věda dnes pracuje na našem zotročení a genocidě, o to rafinovaněji čím víc se obor tváří objektivně a čím víc je to podloženo matematikou.

Proč jsou v IT tak astronomické platy? Protože počítače nás mají nahradit. Tak jako roboti nahradili vyučené dělníky, tak počítače potichu nahradili středoškoláky. Proč se asi všichni hrnou na vysokou? Protože střední už nemâ budoucnost.
Teď se pracuje na programech a heuristických systémech které mají z větší části nahradit i vysokoškoláky (big data, google).

358549

23.6.2017 11:57

RE: Technické obory

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 358546

Novodobí inženýři naštěstí (nebo také naneštěstí, z jiného úhlu pohledu) pohrdají fyzikou a matematikou, nechtějí se to učit, takže jim to nejde tak, jak by mohlo...

Informatika už také dusí sama sebe, neustálými zbytečnými inovacemi a aktualizacemi už kdysi dávno fungujících programů jen komplikuje život uživatelům i sobě. Stejně jako u hmotných produktů i zde vzniká množství nesmyslů a zbytečností.

Chemie v potravinách i jinde ničí naše zdraví i přírodu a poškozuje genetický kód.

Zábavný průmysl hraje na nejnižší lidské stránky, ničí morálku a prosazuje tendence evolučně škodlivé.

Je jasné, že to všechno vzniká většinou proto, že se lidé potřebují nějak uživit a nemají nebo nevidí jinou možnost. V podmínkách, které jsou nastaveny nenažraností bohaté menšiny.

Svět je prostě zkažený (téměř) skrz na skrz a lidská civilizace dusí sebe sama svými exkrementy na úrovni hmotné i duševní. Nevím, jak z toho ven. Existují individuální cesty pro každého člověka, ale nikdy není předem jasné, je-li na konci nějaká "záchrana". Měnit se není snadné a "bolí to". Pro celou lidskou populaci, lidský druh, je tu snad jediná naděje v podobě evoluce. Možná, snad, se jednou vyvineme (či budeme vyvinuti) lépe... Když současná epizoda dějin skončí a vektor vývoje se obrátí (nějakým, zatím neznámým) lepším směrem.

358552

23.6.2017 13:31

RE: Technické obory

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 358546

Tato dnešní společnost učených idiotů savantů vyznačující se papíry na hlavu mi připomíná klip na youtube, kde se opice zmocní v nestřežené chvíli samopalu, a začne s ním střílet po vojácích. Jinak je učený idiot savant jen technická opice, z nichž nejlepší umí tak napodobovat, ale nevygeneruje sám od sebe ani jeden vlastní nápad. Základní podmínkou fungování této absurdní a nebezpečné fantasmagorie jsou židovské dotace tomuto svinstvu. Bez dotací a rozkazů shora je idiot savant jen dobytek, který nahodile fluktuuje, a hledá něco k žrádlu. Pokud ovšem i technika "vůdců" předstihne jejich filozofii, stává se lidská společnost jen partou ambiciozních idiotů, která vymýšlí blbiny do okamžiku, kdy se nějakou nepředvidatelnou náhodou zničí. To je i neodvratný osud poskytovatelů dotací, jejichž základ filozofie je absurdní čekání na nějakého "spasitele", který ale nepřichází. Přechodný obchodní záměr je to pro pár vyvolených na čas dobrý, jak však může skončit lidská společnost, jejíž základním principem je parazity uměle vypěstovaná nevědomost, a bazar..??. [velký smích]

358555

23.6.2017 13:14

Je mi líto Karla IV, který v dobré víře a lásce k zemi zde vybudoval univerzitu...

Sasin 178.?.?.?

No, myslím si, že jste to pochopil správně a výsledky se vám nelíbí?
Dyk je to paráda. Bakalář Karkulka co sežral vlka vyKONá analýzu pohádky o menstruaci poslední Přemyslovny, která jako skočila do jínáče Lucemburgovi kvůlivá pozvednutí vzorové RODové příslušnosti, asi. A jak ho furt prosila aby se na ní přijel do Čech podívat. Poslal jí emigranty do pohraničí, aby lapkové měli co vybírat do daní a lid s tím měl potíže dodnes. A co kolem teho absolventi Kájovy univerzity už naplácali. Jaký hodný král to byl, "umřel král, ať žije král". Tak si ho přisvojili a někteří i dnes se hrdí na jeho "práce", na kterých dřel od rána do večera. Jako dneska se dá ožebračit celý stát po telefonu, tak tehdá to bylo na dálku s vírou. Možná měl schopnosti TELEpatie a v mysli, na prknách co znamenají svět, se oběvil král kazisvět. Prý na kandidátce Jehovy nigdo lepší nebyl,. A gdo ví jak to všechno bylo, dyk těch baklářů bylo od té doby mnoho. Každý musel něco napsat aby bylo oč přemítat a co měnit. A změnili toho opravdu hodně. Až z toho hlava musí bolet. Proto tupani raději zblbli a píšou bakalářské práce o Potterovi a romské iniciativě. To si intoši rádi počtou. A proč by taky né, že. Cicvilizace, co je připravena na vyklopení do kopru už je hotová. Lidi zdebilizovaní. Lapkové odchytávají blboně před úřady práce a na sociálkách, obstavují jim účty dle zaKONa. Pokrok. Zemi už zaprodali. Vodu a veškerou zkoksovanou snahu všech pokolení pronajali. Můžou mlet rukama jakcí jsou pašáci, jak KONečně vyzláli nad poloprázdnou sklenicí mrtvé balené vody, "no šak je docela plná" a po své "práci", na které se v zastoupení nadřeli jako koně si dojdou pro svůj prý "zasloužený" násobek platu. Dneska takové myšlení platí zlatem. A proč? Gdo by se o to zajímal, stačí to jenom zformátovat, hodit do chlívku a publikovat. Muheeeeeeee

358554

23.6.2017 15:17

Řešení = léčba:

ROMAN1 88.?.?.?

Utnout těmto parazitujícím líným magorům, deviantům, fanatikům a podobným budužkničemům veškeré penězovody a poslat je na ÚP. Ten by jim přidělil nějaké ty VPP - za minimální českou mzdu. Při úklidu ulic by těmto lehkoživkům přešly roupy, a nezůstal by jim čas rozjímat o píčovinách...!
Na to by ovšem musela být politická vůle (odvaha, koule, atd.). Jednak politiků, a před tím jejich voličů... A jsme opět na počátku a u české "knedlíkové pohody"...

358559

23.6.2017 18:03

Není ani apríl, ani Silvestra,

Andrej Vyšinskij 178.?.?.?

takže to asi myslíte vážně. O úrovni českých vysokoškolských studií, zvláště humanitních, už mám dlouho své pochybnosti. Jednoduché řešení: Zpoplatnit VŠ studium. Právníci, lékaři snadno půjčky na studium poplatí ze svých vysokých příjmů a vybrané potřebné obory může zpětně zaplatit absolventům stát, pokud absolventi opravdu budou vykonávat práci ve svém oboru - např. učitelé. Když někdo může zadarmo studovat pitomosti a získávat za to tituly, tak to dělá, až to bude za peníze, bude to minimalizováno.

358562

23.6.2017 23:36

RE: Není ani apríl, ani Silvestra,

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 358562

Šmarjá, dyk to v západákově už dávno platí, myslíš že je to tam s něma lepší? Blboni z jejich škol tam mají volný pohyb, dyk je to sebevražda. Muheeeeee

358581

6.7.2017 11:49

RE: Není ani apríl, ani Silvestra,

hs 82.?.?.?

Reakce na 358562

To je naprostý nesmyls. Školným znepřístupníte studium především nadaným studentům ze sociálně slabších rodin, ale ti vyžírkové na genderových studiích budou pořád, protože to jsou dětičky úředníků a lidí ze státní sféry. Ti na to budou mít vždycky, protože školné hravě splatí z honosného platu, který budou mít tito "odborníci" v nějaké neziskovce, či fleku na ministerstvu, či jiném úřadě. Nebo nesplatí, protože školné hravě zaplatí rodiče/úředníci. Podívejte se z jakých rodin jsou dětičky, které studují ty paobory!!!!

358865

23.6.2017 18:12

Přítel nebo nepřítel

Bluejamie65 90.?.?.?

nejefektivnějším způsobem, jak ukončit naději na budoucnost u jakéhokoli etnika, je zničit jeho děti a mládež... tzn. od postupů diktatur ze třicátých let se současnost vlastně neliší, Jen jsme při vstupu na "západ" nevěděli, že naši evropští spojenci měli takový záměr.

358563

23.6.2017 19:41

vplyv mravca na hrdzavenie zemskej osi

ppppp 78.?.?.?

bolo zhruba maximum, čo dal socializmus, a aj to sa pravdaže bralo ako vtip. Aj vtedy boli práce formálne. Ale neplánovalo sa toľko "bulshit jobs", teda spoločensky zbytočných prác, ktoré slúžili iba na to, aby ľudia nevystrájali, niečomu nekonkurovali, a aby vyzeralo, že systém funguje a nemá nezamestnaných.
Bulshit jobs sú v podstate aj dávky pre skupiny, ktoré sa buď nevedia, nechcú, alebo sa z rôznych dôvodov nemôžu zaradiť.
Kvalifikovanej práce je nedostatok, a vytvárajú sa fiktívne, zbytočné miesta, ide o dôsledok kormidlovania spoločnosti večne nenažranými, ako pripomína pán/i v príspevku tu v diskusii https://zvedavec.org/nazory_7326.htm#ptr358552
Samozrejme aj ľudia večnej a prehnanej spotreby sa dokážu premnožiť a zamoriť okolie, tak čo je lepšie.
Podobné diplomovky a program však predstavuje antikultúru, patologický scenár, ktorý prináša svoje reálne obete na životoch. Pomaly a isto. Nastaviť zrkadlo väčšinou už nestačí, pretože títo "bulshiti" si svoju agendu vynucujú postupne silou, aj keď to na prvý pohľad tak nevyzerá. Na tlak je možné reagovať iba protitlakom, potápači a astronauti vedia.

358571

23.6.2017 19:47

V dobách kdy vládl Karel IV

DaleCoper 37.?.?.?

se zase debatovalo na těch humanitních (i když tehdy se tomu říkalo teologie) fakultách o tom kolik andělů se vejde na špičku jehly. A pak že existuje pokrok [smích]

358573

23.6.2017 21:44

RE: V dobách kdy vládl Karel IV

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 358573

To je výborný postřeh, pokrok ve vědomí lidí je až zoufale pomalý. Vidím ho snad jen v tom, že lidstvo otevřeněji a odvážněji sní o své lepší budoucnosti a větší svobodě. Přesněji formuluje to, jaká by měla být.

Trochu to odlehčím. Chováme doma dva psy i kocoura. Každou chvíli se tak přesvědčuji, že se zvířata od lidí (nebo lidé od zvířat ) zase tak moc neliší [smích] . A když někdy recenzuji ty některé diplomové práce, jasně vidím, jak byla naše evoluce zatím jen krátká...

358579

24.6.2017 9:59

RE: V dobách kdy vládl Karel IV

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 358579

Všiml jsem si onehdá u sousedovic domácích zvířátek,že začala blbnout po vzoru lidí..Sousedovic bišonek už poněkud obstarožní a řádně vypelíchaný se každou chvilku snaží přefiknout kocoura,který ani moc po kocoursku neodporuje...ten svět už opravdu zešílel a dramatickému resetu se asi nezabrání...[chechtot]

358593

24.6.2017 14:07

Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři,

r.m. 195.?.?.?

Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři, říká vědec Kamil Wichterle
https://magazin.aktualne.cz/jako-dite-jsem-chtel-b...
Vy sám učíte již dlouho na Vysoké škole báňské v Ostravě. Jak se změnila úroveň vašich studentů?

Řekl bych, že dobrých je pořád stejně, akorát těch špatných je víc. Školy jsou placeny od kusu, takže berou pomalu každého, kterého setřepou ze stromu, to je teď nějaká móda.
za bolševika to byly dělnické akademie, právníkem za tři měsíce ))) a protože bolševik nikdy neodešel, praktikuje totéž v jiném dresu a dobových kulisách

358602

24.6.2017 20:07

Diplomka

RomanTička 37.?.?.?

A já vůl skoro třičtvrtě roku dělal diplomku o obsahu PCB (polychlorovaných bifenylů - to opravdu nejsou zdravé substance) v rybách v našich řekách. Teď se cítím méněceným a nevzdělaným, nikomu moje práce nic nepřinesla...
Asi jsem se měl věnovat výzkumu stavu homosexuality ryb na českých tocích nebo multikulturnímu začleňování invazivních druhů ryb v našich eurořekách a eurorybnících... [chechtot]

358613

25.6.2017 1:28

Posledni dopis Goeringa zotpovida Evropu dnesnich dnu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Dnesni Evropa a zpoved cloveka jdouciho pro smrt.
Goerniguv dopis Churchillovi,pred svou sebevrazdou,znameho pilota- zvaneho "Blue Max", letce prvni svetove valky a nakonec ,co by rissky marsal letectva , " Luftwaffe Reichsmarschall" v dobe Nurimberskeho procesu, provedl cin k uniku od sibenice, poslal
" dekovny dopis"ktery mozna dava odpoved, na to,co se deje v Evrope dnes a proc je dnes nemecka armada znova hranicich s Ruskem. Na druhe strane , Evropa je pod invasi muslimske armady.Podivuhodna shoda dnesnich dnu, stoji za zamysleni.Hermann Goering napsal, co mozna a je to s podivem k precteni dnes,jen uvazte" & You will have to answer for the fact that the bloody war of yesterday will be folowed by a still greater one and that the European nations will nopt rule at the Volga,but at the Pyrenes mountains".
Co,k tomu rici,mame nato na vychodnich hranicich Ruska, mame v Francii nepratelskou armadu a tak bych pomalu veril,ze Pyrenejskych, francousko-spanelskych hranicich vypukne nabozensko-politicka valka,nebo posledni bitva evrosko-bile rasy ,proti najezdnikum.
Jak, to Goering myslel, nam nasi polatni historici nevysvetli,takze, pozorny ctenar, at si najde "Hermann Goering last letter to Winston Churchill k posouzeni,jak pred 72 roky,mozna, mohl , dnesni situaci ve svete..

358617

27.6.2017 5:37

Pane Stwora

lindsay 101.?.?.?

proc by ti "vzdelavatele" ucili kvalitni znalosti Vzdyt maji v jejich myslich zrudnou , nehoraznou filosofii Marxe a Engelse.Prvni odporny alkoholik vyhnany z Bavorska a ten druhy nehorazny otrokar detske prace v Liverpoolu. dnesni situace sveta nam dava skutecny obraz jejich zrudneho mysleni. Co se dokaze s takto "vzdelanymi"lidmi je doslova hruzne o tom premyslet

358659

29.6.2017 10:46

Dnes může být vysokoškolákem i ten, který by za komunistů získal maximálně výuční list

Marco 78.?.?.?

Přesvědčil jsem se o tom stokrát ale mohu uvést příklad své problémové neteře, která má dnes vysokoškolský titul ale IQ ji změřili na slabých 95. Tehdy nepřekonala ani hranici 100 a už na základní škole měla čtyřky a hned několik. Neustále se řešili přestupy do jiných tříd, jelikož si sestra nedokázala přiznat, že její dcera moc chytrosti nepobrala, což bylo vidět i v reálném životě, kdy jí člověk musel obrazně vést za ručičku. Jak jsem zíral, když se dostala na střední školu a nechápal jsem, když ji přijala jedna z jmenovaných vysokých škol. Za našich časů, se takové děti třídili. Samozřejmě, že byli občas nějaké tzv. tlačenky, které absolvovaly výhradně pomocí známých ale oproti dnešku to byla kapka v moři. Systém byl jinak v zásadě spravedlivý a síto na vytřídění nejlepších fungovalo dostatečně. Nikdy jsem nikoho neslyšel, že by nadával a označoval tehdejší systém. To se rozeběhlo až po revoluci a já se rázem ocitl uprostřed ukřivděných lidiček, kterým nebylo prý umožněno studovat. To, že měli nízké IQ, měli i hrozný průměr nikdo už nesdělil. Prostě za vše dodnes můžou komunisti, vlastní odpovědnost nikdo nezná ale hlavně si jí neumí přiznat.
Jaká to byla krásná doba, když si uměli lidé přiznat, že na něco nemají a zbytečně se nesnažili a neutápěli svůj drahocený čas na tomto světě při studiu bez budoucnosti. Studenti jsou se vším, co navazuje na školství, obrovský byznys a proto dnes můžeme číst podobné nesmysly.

358709

5.7.2017 21:33

Je to děs

herdekbabka 90.?.?.?

Co vlastně budou autoři těch veleděl dělat?: [zahanbení]

358852

Příspěvků: 32

23.06. 02:34 Outis  Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 02:43 Vladimír Stwora  RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 14:21  Diplomovou práci by si měli udělat voliči na podzim v rozvojové zemi za mrzké mzdy, jednodušeji než si myslí *
23.06. 06:27 Heriot  RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 07:34 Crosscarrier  RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 18:14 Heriot  RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 08:43 výjimečné porušení omerty  RE: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec
23.06. 07:51 Moiry  To chce klid
24.06. 08:54 smradľavý žid  RE: To chce klid
28.06. 19:19 E123  RE: To chce klid
23.06. 08:12 kola  Hlupáci s titulem.
23.06. 09:00 WAZARI  Technické obory
23.06. 09:24 ludo  RE: Technické obory
23.06. 10:07  RE: Technické obory
23.06. 11:57  RE: Technické obory
23.06. 13:31  RE: Technické obory
23.06. 13:14 Sasin  Je mi líto Karla IV, který v dobré víře a lásce k zemi zde vybudoval univerzitu...
23.06. 15:17 ROMAN1  Řešení = léčba:
23.06. 18:03 Andrej Vyšinskij  Není ani apríl, ani Silvestra,
23.06. 23:36 Sasin  RE: Není ani apríl, ani Silvestra,
06.07. 11:49 hs  RE: Není ani apríl, ani Silvestra,
23.06. 18:12 Bluejamie65  Přítel nebo nepřítel
23.06. 19:41 ppppp  vplyv mravca na hrdzavenie zemskej osi
23.06. 19:47 DaleCoper  V dobách kdy vládl Karel IV
23.06. 21:44  RE: V dobách kdy vládl Karel IV
24.06. 09:59 E.R.  RE: V dobách kdy vládl Karel IV
24.06. 14:07 r.m.  Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři,
24.06. 20:07 RomanTička  Diplomka
25.06. 01:28  Posledni dopis Goeringa zotpovida Evropu dnesnich dnu
27.06. 05:37 lindsay  Pane Stwora
29.06. 10:46 Marco  Dnes může být vysokoškolákem i ten, který by za komunistů získal maximálně výuční list
05.07. 21:33 herdekbabka  Je to děs

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 838