Diskuze k článku

Bombový útok v Manchesteru: Co nevíme

Příspěvků 22

30.5.2017 3:28

Georgina Callander nalezena živá. False flag?

Katka Am 194.?.?.?

Georgina Callander, první fatální oběť Manchesterského bambového útoku nalezena živá: https://www.youtube.com/watch?v=B-ufj7swnHc

357993

30.5.2017 4:26

Hoax ...

P.A.Semi 79.?.?.?

Krome toho, ze nekolik zdroju tvrdi, ze se jedna o hoax:

http://www.infiniteunknown.net/2017/05/24/uk-column-news-24th-may-2017-video-manchester-bomb-hoax-falls-apart-videos/
http://www.infiniteunknown.net/2017/05/24/ariana-grande-fake-manchester-arena-bombing-video/
https://nodisinfo.com/manchester-england-suicide-bombing-fake-hoax/


je mnohem zajimavejsi fakt, ze utocnika nekolik hodin po atentatu pojmenovali americane (WaPo) jako

Salman ABeDi

coz je jmeno Saudskeho krale, u ktereho byl den pred tim Trump !

Salman bin ABDulaziz

(v hebrejstine jako v arabstine nehraji samohlasky prilis roli a az na doplnek "al Aziz" je to zcela stejne jmeno...)

PROTO to nechali zverejnit americany, pokoutne, za trest s nimi CELY 1 DEN nebudou sdilet tajne informace (pak zase budou, protoze se to ""vsem"" hodi), Trump to musi nechat vysetrit, kdo je tak uzvaneny, ze tu tajnou informaci prozradil...

(Je zajimave, ze si toho doted prakticky nikdo nevsiml, aleson google zatim nic nevi krome jednoho neprilis dlouheho vlakna na lunatic foru...)


Budto si to jmeno jako obvykle(!) a tentokrat velmi ucelove vymysleli,

nebo maji problem a jako horky brambor si ho prehazovali, zvazujice, kdo muze spis nastvat Salmana Abed-alazize ...


Nalezene pasy utocniku maji bohatou historii, nekdy podlozenou velmi silenou konspiracni teorii, jako treba arabove s otviraky na nozi co prý unesli letadla 9-11 01 ...

Falesna jmena maji take urcitou historii, konkretne pani Farook, ktera nestrilela v San Bernardino, se nejmenovala Tashfeen Malik...

http://www.infiniteunknown.net/2017/05/28/global-terror-the-conveniently-left-behindpassport-phenomenon-manchester-berlin-paris-nice-london-new-york/

357994

30.5.2017 8:28

Holt, na ty západní hodnoty je potřeba si zvykat.

Altman 93.?.?.?

A hlavně neremcat. Taky na dennodenní a noční přítomnost policie a vojska.
Případné stávky a demonstrace bude pak snadno eliminovat hned v zárodku.
Jak ten starý kolonialismus a novodobý rozvrat v zemích "teroristů", přišel vhod.

357996

30.5.2017 11:04

Jen poznámka

Altern 82.?.?.?

Souhlas. Jen poznámka k "...bylo zabito přes 300 nevinných civilistů...": S výjimkou dětí to byli voliči a ti, až na ojedinělé výjimky volící jinak, spoluzodpovídají za to, že evropským zemím vládnou politici, kteří neváhali přidat se v případě agrese vůči zemím islámu k USA. A na otázku, kolik teroristických činů bylo pácháno před útokem na Irák a zda občané-muslimové bránící svoji zemi, kterou (na rozdíl od nás "hrdinů", kteří před okupanty klopíme zrak a nanejvýš brbláme v hospodě) považují za svatou a nedotknutelnou, mají proti nesouměřitelné vojenské přesile jinou možnost obrany, než formu za jiných okolností nepřijatelnou, ať si odpoví každý sám.

358000

30.5.2017 17:57

RE: Jen poznámka

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 358000

"to byli voliči a ti, spoluzodpovídají za to, že evropským zemím vládnou politici, kteří neváhali přidat se v případě agrese vůči zemím islámu "

- ano. Sila politikov by neexistovala bez ich voličov. Je nehoráznosťou dnešnej doby, že voliči necítia ŽIADNU zodpovednosť za to, komu dávajú do rúk moc, silu, armádu, bomby. A svet podľa toho aj vypadá.

358001

30.5.2017 19:49

RE: Jen poznámka

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 104.?.?.?

Reakce na 358001

Přestaňte pořád obviňovat voliče. Jejich vina je marginální. Systém je nastaven tak, že volby nic změnit nemohou (jak se říká v bonmotu, kdyby mohly, dávno by je zakázali). Po dobrém a jejich zbraněmi člověk vyhrát nemůže. Jediná možnost je násilí, ale k tomu nikdo už nemá koule. Pak je ještě druhá možnost: nechat to vyhnít. Ale to může trvat dlouho.

358003

30.5.2017 21:00

RE: Jen poznámka

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 358003

Mrknete na Israel , tam se v pudu sebezachpvy s pisecnejma negrama chazari kteri v Israeli ani nejsou doma vyresili tim , ze se s nima vubec neserou .V EU by se meli vod chazarstva aby se sandnegr premnozoval a chcipal hladem jen v Africe poucit a na ty islamacky paviany kteri uz jsou ilegalne v Europe aby z nej by laspon nakej uzitek poradat hony jako na skodnou , docela urcite I v ceskym krateru by se naslo dost lidi kteri by si si povolenku na legalni odstrel tech primitivnich vopic radi koupili a ne ten zasranej pricouzenej ilegalni sajrajt terroristickej nechat vytahovat t z more aby v Europe na poplatniku dani kdejakej pricouzenej terroristickej zmrd ktetyho meli v mori nechat rovnou utopit neparazitoval ![naštvaný]

358005

30.5.2017 21:25

RE: Jen poznámka

Altern 193.?.?.?

Reakce na 358003

Vladimíre já se především ohradil proti autorově termínu „nevinných civilistů“. A nenapsal jsem a ani si nemyslím, že voliči jsou hlavními viníky. Nicméně když už, pak jejich vina podle mne zdaleka není zanedbatelná. Alespoň do okamžiku, kdy někdo přijde s jednoznačným důkazem o masivním falšování voleb. Totéž platí i na ono anarchisticko - dogmatické zjednodušení reality „Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali“. Zatím jsou totiž, právě díky „orientovaným“ voličům, oni šmejdi ve svých funkcích a ve svém počínání legitimní. Čímž netvrdím, že kdyby jim hrozilo nezvolení, že by zcela nezměnili taktiku. Ale o to právě jde. Protože dokud se oni dostatečně nezdiskreditují u většiny občanů, třeba tím, že odhodí poslední zbytky demokracie nebo zruší volby, dotud fáze změny nastat nemůže.
Mimochodem - v souvislosti dané autorem je úplně jedno, co si o vině nás voličů myslíme my sami. Podstatné je, že muslimové nás vidí jako jednu agresivní kulturu a jako takovou nás taky nenávidí - jako celek. Takže je na naší odpovědnosti udělat si uvnitř vlastní kultury pořádek nebo, pokud to nesvedeme, nést důsledky.
Obecně ale nijak nezpochybňuji, že islám obsahuje nepřijatelné prvky, vhodné leda do středověku (pak ale, máme-li být proporcionální, musíme rozhodnout, kam patříme my se svým zlatým teletem, kterému obětujeme téměř vše...). Ale přesto se dá žít vedle sebe na jedné planetě celkem přijatelně, jako to šlo do té doby, než naše vojenská bota začala dupat po jejich posvátné půdě.

358006

31.5.2017 4:42

RE: Jen poznámka

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 358006

S terroristickejma sandnegrama kteri ilegalne privandrovali do Europy se fakt zit neda! A ten poradek se uz davno mel udelat a hnat tu zkurvenou parazitni zasranou pakaz muslimskou ktera se ,mnozi krysym tempem z Europy swinskym krokem a kdyz by se sprajcovala rovnou ji hned na fleku ilikvidovat . ![naštvaný]

358011

31.5.2017 9:00

RE: Jen poznámka

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 358006

Dovolila bych si jen vypíchnout ten moment o tom žití vedle sebe na jedné planetě. To možná šlo, když nás bylo míň jak pětina. V rámci naší civilizace a jejích pravidel se násobné navýšení počtu obyvatel dá jakž takž ustát. V rámci té jejich nikoli. Proto i (nejen) Saúdové podporují expanzi, vědí, že věčně si ten "ropný socialismus" dotovat nebudou moci dovolit.
Doporučila bych všem pro zajímavost skouknout, jak v těch-kterých afrických zemích narostla populace od doby, kdy je tam běloši začali jezdit zachraňovat - krmit, léčit, očkovat atd. Tuhletu souvislost nám ale mainstream nenabídne.
Já nevím, odkud byl ten Salám, co se odpálil v Manchesteru. Ale to, co se k nám valí přes Středozemní moře, je právě to, čeho je nyní na daných původních územích přebytek. Ti, co je naše humánní civilizace nenechala pomřít hlady v dětském věku. Přicházejí si pro nášup.

358014

31.5.2017 9:44

RE: Jen poznámka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 358014

To bylo všechno naplánované před 100 lety, včetně zvýšení kvality života, potravin a lékařské péče. Aby se přemnožili a pak táhli na evropu.

A nikomu nepřišlo ani trochu divné jak to, že i v té poslední africké vesnici, kde jinak žerou hlínu, mají aspoň jeden satelit a televizi který jim zcela zadarmo zprostředkovává obraz západního blahobytu. Vypustit na orbit komunikační satelit je zatraceně drahá legrace. A přesto takové jsou i nad rozvojovými oblastmi a afrikou, přestože návratnost je tam nulová. Ani tohle nikomu nepřišlo divné.
Lidi jsou holt tupí a manipulovatelní.

358016

31.5.2017 15:47

RE: Jen poznámka

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358016

Mala technicka.

Vsechny geostacionarni (televizni i meteorologicke) satelity jsou vždy nad rovnikem, v urcite presne dane vysce, protoze jen tam je geostacionarni orbit, na kterem se obiha kolem zeme presne tou rychlosti, jako se zeme otaci, aby se vyrovnala odstrediva sila s gravitaci, a satelit tak mohl zdanlive viset na jednom miste, takze na nej lze namirit ten nehybny talir...

Takze vsechny Evropske satelity jsou samozrejme nad Afrikou, u nas jsou vsechny ty bile misy otocene na jih nad rovnik, a neni zadny problem v Africe to namirit nahoru... (Takze naopak - protoze nikomu se nevyplati vysilat africky pro Afriku, maji tam jen same evropske kanaly... Jak to zidi dokazali, ze se jim vyplati prodavat satelitni TV africanum nevim, asi to jini jako Soros sponzoruji... Proc zase zrovna zidi? No, ze by nejaky native negro-african dostal podporu od Sorose na byznys s TV prijimaci proste pochybuji...)

---

Ale jinak - dat africanum zdravotnictvi a zaroven je nedonutit k regulaci porodnosti je zlocin proti budouci lidskosti. Pokud ma _průměrná_ rodina 7.5 ditete, je spravne a spravedlive, pokud z nich polovina umre driv, nez se dozijou reprodukcniho veku, at uz na nemoci nebo ve valce - protoze oni presne na tohle maji nastavene ty reprodukcni pocty.
Zaroven s ockovanim deti musi prijit i kontrola porodnosti. Je trochu problem, ze oni odmitaji kondomy (ale stejny problem je i v katolicke cirkvi, ktera je zakazuje!), pak dalsi na rade jsou vakciny Billa Gatese, ktere zpusobuji neplodnost zen... Lecktery ""humanista"" v Evrope proti tomu protestuje, ale neni jina spravna moznost v mistech, kde je fertility rate > 3...

A ano, (prvni?) vrchol invaze "hnědých" lidi do Evropy na zari 2015 byl naplanovan cca pred 100 lety... (Bohuzel se o tom zatim neda mluvit podrobneji...)

358027

31.5.2017 10:39

RE: Jen poznámka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 358014

Pomazaní až všemi mastmi mazaní si nakoupili jejich prostřednictvím nákup. Nejen že jsou z krajin slunce a blahobytu kde jim stačí jít a utrhnout případně zastřelit. Naposledy jim tam otevíral sýpky v nepřízni počasí faraón. Tak dnes to zastoupili neziskovky a už ví kam případně s nimi. Mají podneziskovku bruselon. Můžete makat mají spotřebu a o to i kupčíkům a penězoměncům jde. Jak jistě víte na lidských zdrojích jim zbla záleží mají jich na pracácích a případně vyvoláním krizí si bankstery-otroky neoliberálů vyrobí dle potřeby, snadně. Jak prosté Watsone.[chechtot]

Nejhorší možná vláda je vláda peněz. A máme to.[překvapení]

358019

30.5.2017 22:16

RE: Jen poznámka

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358003

Myslim, ze nejen ale zejmena vzhledem k prezdivce "libertarian" to myslel ironicky...
Ovsem aby ironie nebylo dost, ma v tom nevedomky pravdu.

---

V USA se ukazalo, ze kdyz se lidi opravdu spoji, tak ten establishment mohou porazit, alespon v prvnim planu. Je uz jina vec, ze ten si vzdycky zase najde svoji cestu k moci.

(Ohledne Trumpa - zatim je tezke soudit. Leckdo mu ma za zle tech 59 tomahawku na Syrii. Bylo to gesto, pomerne neskodne posramoceni zakladny se vcasnym varovanim, ktere zavrelo pusy spouste kriklounu v USA i jinde, demaskovalo valecne stvace, ale na druhou stranu tim zatim zabranil rozsahlejsimu zasahu, na ktery mohl byt tlak... Navic tam ma problem nejen ale predevsim s Comey, jedna hlava hada toho stareho establishmentu, Clintonovic vrchni zametač pod koberce. Po usazeni noveho AG se ho konecne podarilo vystipat. Uvidi se... Se Saudy ted - mozna to byl chytry tah, presvedcit je, aby sami obratili a misto podpory zacali s terorismem bojovat. Může to byt o dost ucinnejsi, nez "boots on ground" a nicit je ze Západu po zlem... Může ale nemusí, jeste se uvidi. Navic zrejme jako USA nejsou ani zdaleka 1 monoliticka vec, ani Saudove: je otazka, jestli teroristy predtim podporoval kral, nebo tamni "šlechta" - pak by stalo za to Salmana zaukolovat, aby si na svoji šlechtu doslapnul)

Dalsi Brexit, kde se podarila prosadit vule dobrych lidi, je otazka, jak moc si to v pozadi prali i Banksteri?

Leckde jinde to ale selhalo, _protože_ si spousta lidi mysli, ze na tom stejne nezalezi. Treba v Rakousku evidentnim podvodem, ostatne i ve Francii skoncila Le Pen v 2.kole az na 3.miste, protoze na 2.miste skoncil "Vote Fraud", ukradene hlasy od Le Pen, se kterymi by dohromady vyhrala.

A ovsem hlavni problem - treba ted ve Francii, je problem "Esau Edom" - dosl. Pracující Lid ("muž znající lov, muž pole" ). Za kus zvance, za cockovou kasi, prodaji sve Lidství Jákobovi, dosl. Zrádný, oligarchovi, ktery "byl muž jemný a sídlil ve stanech". (v knize Archetypů Gn 25:27).

Spousta hloupych francouzu si myslela a rikali to, ze jim Macron da praci, da jim najist, protoze jsou hladoví... Nevidi, ze to je evidentni nesmysl, naopak Bankster jim praci sebere, ale narodne-socialisticka Le Pen by se jich mnohem vic zastala, ale media zkusila uspesne tvrdit, jaka je Le Pen krajní pravice... ("Krajní pravice" je dnes kazdy, kdo neni neomarxista a nezasazuje se aktivne o prava utlacovanych mensin LGBT a muslimů, presne tak jak si to Jákob preje...)

(I kdyz zaroven tu je agenda na predani moci všude do rukou meger bezdetnych zen, kdyby v USA uspela Clinton, v Britanii May,Sturgeon a Elisabeth, v Nemecku Merkel, ve Francii Le Pen, v Polsku Špidlová, ve Svedsku defacto vladnou feministky. Zatim se ukazuje, ze co dostanou zeny do ruky, to se rozpada a nici (EU-Brexit, Clinton by uz vyhlasila valku, i na state-departmentu stihla rozpoutat Libyi a Syrii, ve Francii by Le Pen uz rozbila EU). Vzhledem k prirozene submisivni roli jsou totiz mnohem snaze ovladany šedými eminencemi z pozadí)

358008

31.5.2017 9:59

RE: Jen poznámka

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 358003

Poznámka, že volbama se vyhrát nedá, je zásadní. Myslím ale ne dost úplná. Na Donbasu jsme byly svedky toho, že by šlo vyhrát dokonce i volbama, presneji hlasováním, KDYBY byly dodrženy pravidla hry. To nemusela být ani válka. Všechno se posralo nejvíce tím, že i v hloupé, šedé a prumerné demokracii nakonec nebyly dodrženy nastavené pravidla. Tedy použití dvojího metru ve "správném" čase. Pokud dá výsledek z domnelé demokracie "správné" rešení, tak se použije. Pokud ne, tak nastoupí fáze prekrucování a deformace, znásilňování pravidel.

Také se divím, kolik let se všude ríká, že demokracie je "vláda lidu" a všichni verí, že je to gramaticky s 2. pádem (koho, čeho), pritom docela stejne jde ríct, že je to "vláda lidu" s 3. pádem (komu, čemu). Fakt se divím, že tohle nikomu zvlášť nevadí.
Gramatika obe možnosti vyhodnotí jako stejne pravdepodobné.

Obecne se prikláním k tomu, že dnešní demokratické volby jsou neoptimální, dekadentní, a jde spíše o reklamní kampaň, co s kvalitou nemusí mít nic společné.

358017

31.5.2017 12:47

RE: Jen poznámka

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358017

Je naopak zasadni problem, ze Lid si ty ruzne volebni podvody necha libit...

V USA bylo hodne lidi, kteri otevrene rikali, ze kdyz budou volby ukradene pro Clinton, vyjdou do ulic a budou strilet. V zemi, kde 80M lidi ma zbrane a vetsina z nich jsou volici pravice, to fakt neni sranda a vlada se opravdu boji, aby k tomu nedoslo. Sice se o masivni volebni podvod pokusili, i v primarkach i v hlavnim kole, ale nastesti to nestacilo - ale mozna by se pokusili vic, kdyby se nebali rozzureneho Lidu...

Jenze kdyz v Evrope - treba v Rakousku podvodem vystipou Čestného kandidata, takze diky volebnimu podvodu s postovnimi hlasy to neskonci 51:49 ale 49:51, neni to prilis presvedcive, ani na jednu stranu. Ale hlavni problem prave je v tom, ze se (skoro) nikdo neozval, ze (((jim))) to proslo...
(Neozvali se, protoze se nechteli poskodit do nasledujicich parlamentnich voleb)

Je problem, kdyz se nikdo neozve, jak masivni bylo vmesovani do Francouzskych voleb, jak ze strany medii, tak predevsim ze strany zahranicnich politiku. Ten dvoji metr - Ruske - byt' neexistujici - vmesovani do americkych voleb je extremni problem, ale americke a celo-evropske vmesovani do Francouzskych voleb jako kdyby ani nebylo...
(On sice neni problem, ze vyjadruji svuj nazor, ale je zasadni problem dvojiho metru, a je zasadni problem, ze Francouzum nedoslo, ze co je dobre pro Merkelovou, nemusi byt zaroven dobre pro Francouze...)

Shrnuto - DOKUD Lidu nebude vadit, jak se volby falsuji a verejne mineni nespravedlive ovlivnuje, budou to dal delat...

AŽ to parkrat praskne a bude to konecne nekomu poradne vadit, mozna budou sice vladnout dal, ale ztrati zdani legitimity, a naopak dostane legitimitu nejaka forma revoluce nebo odporu, ktera ji ted' nemá...


A viz treba Krym - velke vitezstvi prime demokracie. Spouste lidi na Západě to (neprijeti Demokracie Západem), spolu s podporou evidentniho fašismu na Ukrajine, otevrelo oci, ne sice lžidomédiím, ani ne politikum, tem profesionalnim lharum, ale radove desitkam procent lidi, coz je dost...

(A na okraj, baba_Blažková vyse to taky rekla pekne...)

358023

31.5.2017 12:14

RE: Jen poznámka

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 358003

Dovoluji si nesouhlasit. Možností je více, např.:

1) opustit pozici impotentního ignoranta a překonat svůj strach , kandidovat
2) hlasovat peněženkou - absolutně efektivní
3) trvat veřejně na dodržování legislativy , zákony ( i ty blbé ) platí i pro vyvolené

To vše ovšem vyžaduje IQ vyšší než 80 a nesrat v síni strachy. A to je v dnešní infantilní buranské populaci potíž.

P.S. co se politické zodpovědnosti týče, tak rozhodně ji volič na svých bedrech nese,
jen tomu nerozumí, což je ovšem logické. Jen idiot nerozumí faktu, že stejná dovolená ve stejném hotelu meziročně zdražila o 20% , oblíbený sýr o 25% atd.......

358022

30.5.2017 20:07

22

mongolský fašista 78.?.?.?

Ta 22-ka je tam nejak často...
Orwell bol tiež jedným z nich, žiadny geniálny vizionár.
1984 = 22

358004

31.5.2017 10:24

RE: 22

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 358004

Jaxte dospěl k číslu 22? Jestli to měl být numerologický výpočet, tak tam se počítají čísla tuším do 9 a pak by byl výsledek 4.

358018

31.5.2017 12:10

Pořád se vymlouváme a na něco svádíme

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Hledáme viníky ve voličích, volbách, počasí..., ale nechceme si přiznat, že bílá rasa je už tak zparchantělá, že zánik se jeví neodvratný. Dělat se nikomu nechce, učit už vůbec ne, děti jsou nám na obtíž, nejvyšším božstvem se nám stal Internet a jeho produkty jako třeba Xichtokniha apod. Téměř nikdo se nezamýšlí nad tím, co bude zítra. Pokud sami se sebou nebudeme něco dělat, nikdo nám nepomůže.

358021

31.5.2017 13:43

RE: Pořád se vymlouváme a na něco svádíme

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 358021

,,Zánik se jeví neodvratný,,

Spravit to už nelze. Lidé se chovají jako prasata, pozbyli lásky a soucitu, zahodili za sebe veškerý mravní smysl, jak píše Pavel v evangeliu.
Jestliže to nejde spravit, tak už dojde jen k rozkladu, totálnímu.
Všimněte si, že situace se všude (u nás) ale i ve světě neustále zhoršuje, ne zlepšuje !!!! Ve všech směrech! Všichni vědí že něco přijde, ale nevěnují tomu pozornost, jak by měli.

Že se voliči nestarají o to, kdo bude šéfovat tady tomu bordelu a házejí hlasy takovým sviním jako Kalousek, Herman, Jourová, Sobotka atd...., tak se nedivte že to vypadá tak jak to vypadá. Židi taky raději schválili mord Ježíše, soucitného, Krále, na kterého měli bezpočet prorockých záznamů ve svitcích, že vyvede Izrael ze všech trablů.

Raději si vykřičeli propuštění odporného vraha Barabáše.
Jestliže je to tedy tak, nedivte se, že Jahve zamete s lidmi, kteří v něj nevěří a volí raději lidské vůdce než Krista.
,,Líbejte Syna, aby se ON nepopudil.
Namísto toho se lidé drápou do zadnicí tyranům a mrskačům lidu, za koblihu, nebo za selfí s darmožroutem.

358025

Příspěvků: 22

30.05. 03:28 Katka Am  Georgina Callander nalezena živá. False flag?
30.05. 04:26 P.A.Semi  Hoax ...
30.05. 07:21 omar  Tak, ako riekol Pjakin:
30.05. 08:28 Altman  Holt, na ty západní hodnoty je potřeba si zvykat.
30.05. 11:04 Altern  Jen poznámka
30.05. 17:57 libertarian  RE: Jen poznámka
30.05. 19:49 Vladimír Stwora  RE: Jen poznámka
30.05. 21:00 Satanist  RE: Jen poznámka
30.05. 21:25 Altern  RE: Jen poznámka
31.05. 04:42 Satanist  RE: Jen poznámka
31.05. 09:00 baba_Blažková  RE: Jen poznámka
31.05. 09:44  RE: Jen poznámka
31.05. 15:47 P.A.Semi  RE: Jen poznámka
31.05. 10:39  RE: Jen poznámka
30.05. 22:16 P.A.Semi  RE: Jen poznámka
31.05. 09:59 ppppp  RE: Jen poznámka
31.05. 12:47 P.A.Semi  RE: Jen poznámka
31.05. 12:14 výjimečné porušení omerty  RE: Jen poznámka
30.05. 20:07 mongolský fašista  22
31.05. 10:24 AlA777  RE: 22
31.05. 12:10 WAZARI  Pořád se vymlouváme a na něco svádíme
31.05. 13:43 Jarda z Brna  RE: Pořád se vymlouváme a na něco svádíme

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 490