Diskuze k článku

Systém globální vlády oligarchů, aneb o zdánlivé „válce“ klanů, část 1.

Příspěvků 25

24.5.2017 9:13

"Rusové proti emeričanům".

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Je to prastarý univerzální semitský frk, a gojové jim to tisíciletí žerou. Jistý méně známý český filozof z osumdesátých let minulého století, občas nalezitelný v literatuře pod pseudonymem " STRADE" to vyjádřil naproto správně:
________________________________________________________________

Mezi americkými demokraty a ruskými komunisty není žádný podstatný rozdíl v životním názoru. Proto nazývám prvé komunisty, a druhé bolševiky.
_________________________________________________________________
[velký smích]

357939

24.5.2017 12:41

Gratulujem k článku!

rfrfr 185.?.?.?

Málokedy sa podarí dostať k takýmto hodnotným materiálom !

357940

24.5.2017 20:18

Světu vládne neviditelný Jahve nebo jeho zástupce papež?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

> španělská „Banco Santander“, spojená již s „Opus Dei“, na něhož sázel papež Jan Pavel II a Benedikt XVI (viz. práce Olgy Četverikovové). Nyní banku „zdědili“ maltézští rytíři, které si jezuita František striktně podřizuje…Mimochodem v případě Hitlera a Britů to nefungovalo. Britové se v reakci na to rozhodli jmenovat Halifaxe premiérem. Ale Führer ztratil nervy a nevydržel informační kampaň rozpoutanou proti němu v Londýně za účelem operačního krytí těchto tajných plánů. Ve výsledku, naštěstí pro nás i pro celý svět, na Downing Street 10 nastoupil Churchill.

Shora uvedené perly myslel autor vážně?

Panbíčkářská banka je podobný tunel na gojimy jako církevní restituce v Čechách.
Loutka korporátních fašistů se lstivým názvem „Vůdce“ měl nějakou moc? A kteří „podporovali Vůdce“, vyráběli propagandu? Šmejdi z jaké bandy zorganizovali tragickou inflaci v Německu po první světové válce? Kteří fašisti dodávali ocel, hliník, hořčík pro vávečné šílenství? Kteří deprivanti vlastnili hutní a zbrojařské fabriky nejen v Německu?

KsindloChazaři!

357943

25.5.2017 11:47

Dobrý článek...

E.R. 107.?.?.?

...uplatnění toho "Principu puzzle" je patrné v článku s názvem "Prášiví demokrati"(nebo spíš "Prašiví demokrati" ) o tom jihlavském sídlišti a jeho parkovišti/zelené oáze....

357949

26.5.2017 16:38

Válka klanů?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

To, co se nyní děje ve světě, není válka oligarchických klanů mezi sebou, ale válka, mediální lži a akce zaměřené na totální ovládnutí a zmanipulování novodobých otroků jak v rozvojových, tak i v tzv. rozvinutých zemích. Třídní boj opustili a zavrhli pod intenzivní mediální masáží unavení a dezorientovaní otroci, nikoliv však oligarchické "elity" Západu. Ty se naopak sjednotily, protože jich je stále méně a po zavedení svého posledního vynálezu, tj. neoliberalismu, v němž vítěz bere vše, disponují stále větším bohatstvím a mocí. K dosažení svého cíle, světovlády, jim ale zbývá rozlousknout dost těžký oříšek. Totiž podrobit si Rusko a Čínu, a proto tyto dva silné státy (Rusko především vojensky a surovinama a Čína ekonomicky a finančně ) musí SPOLUPRACOVAT a nenechat se v žádném případě přelstít křiváckým a marnotratným Západem, který je už zase (pokolikáté již ? ) před ekonomickým krachem a jediné,co zločineckým "elitám" zbývá před totálním bankrotem a následným lynčem jsou intriky, zastrašování, vydírání, manipulace, akce pod falešnou vlajkou a lži. V tom jsou opravdu dobré, mají v tom staleté zkušenosti a k dispozici zkorumpované a zastrašené politiky, média, tajné služby atd. V opačném případě totiž Rusko i Čína také skončí pod nadvládou západních dědičných zločinců, notorických lhářů, podvodníků, intrikánů a zlodějů celých států jako bezmocné kolonie. A tím i zbylé části světa, které jim podlehly již dříve. Boj mezi oligarchy o dominanci nad světem se naplno rozjede až úplně nakonec.

357961

4.6.2017 4:30

A nebo taky valka KLAUNU..

favela 203.?.?.?

Reakce na 357961

Kdyz nekam jako statnik prijede na navstevu , ma mit /mate-li na to/ nejakou ideu , napad zkratka take duvod ,ktery poslouzi vyvojia zlepseni vztahu mezi narody.
.Tillerson prohlasil /byvaly Exxon !!/,ze nema zajem na zlepseni vztahu s Ruskem.
O co ma zajem nerekl !
Dnes je jasne ,ze NATO a EU jsou jiz jen formalni nazvy organizaci a funguji za ucelem prinucovani statu k stale drastickym opatrenim proti svym spoluobcanum...
Ale vojacek NATO nezije ve vakuu.
Mimo vejplatu , ma bojovat /a umirat/ proti rusum /a paradoxne , mirumilovne narody v pripade ohrozeni se stavaji VELMI KVALITNMI valecniky a nadrazeni po vsech strankach utocnikum./Vietnam napr./. /I kdyz hure vyzbrojeni/.
Vojacek NATO ma bojovat za Evropu plnou US zakladen , dale za EU plne teroru a nasili a bez konce, od "navstevniku' a to ma za nasledek obavy o sve rodiny , pribuzne atd..
Tady zbyva valka velkych zbrani. To je velky problem pro vojevudce , kteri se velmi casto sami skryvali a svindlovali aby nemuseli bojovat nekde za zajmy elit...
/Udajne Trump take se vyhybal a velka statecnost se dostavila az nedavno/$$$$..
Uz to nebude pohodlny zivot a pobyt na zamcich jako v I.sv.valce.
Kam se generale schovas.
NATO vzniklo jako Obrane-Utocny pakt proti komunistum,s tim ze se valky odehraji v Evrope a nedostanou se do USA !!
Ani jeden imbecil nic nikdy o tom nerekl.
A vybudovali si novy komplex /Pentagon/,coz vzdy znaci upadek.
Tedy moc a pohodli byrokratu nad temi co maji valky provadet a nasazovat sve zivoty.
Pentagon USA ma dlouhy zaznam porazek.Od sveho vzniku.
Kazdym rokem se vse meni. Putin jiz prestal vyhlasovat napady a ideje za ucelem zlepseni vztahu na kterych ma obrovsky zajem, ale zacal se vysmivat KLAUNUM V STALE SE ZVYSUJICIM CHAOSU....
Nebot jeden pohled na Merkel nam ukazuje bezmyslenkovou bezradnost hloupost bez jiskry cehokoliv, treba lidskosti , citu , jen pasivni tupa a poslusna bezradnost. Jini nejsou lepsi. A nakonec to i germanum preju..

358126

26.5.2017 21:30

Časová osa

PavelSam 90.?.?.?

Bylo by dobré si ujasnit časovou osu událostí - moderní počátek: r.1783, vznik zednářských deistických USA uznáním od Britů, r.1793 - Francouzská zednářská deistická revoluce.

Fáze první - 1835 až 1921.

US prezident Andrew Jackson poráží r. 1835 v USA "The Second Bank of America (předchůdkyni FED), následuje válka severu proti jihu 1865 - pokus Britů rozbít Americkou Unii, jde primárně o válku bankéřů (jak věděl Lincol a jak dnes nechce přiznat v žádném filmu Hollywood).
Vítězství Lincolna = greenback (vlastní měna) = smrt pro něj, následuje největší US finanční krize v historii, snížení oběhu peněz z asi 50usd/per capita na asi 6usd "na hlavu" (šlo o zničení stříbrného standardu, protože stříbra bylo mnoho a neměli ho bankéři pod kontrolou). Na konci krize v r.1881 se ozval další US prezident s tím, že ví, kdo stojí za tím obdobím zničujících inflací a deflací - a byl také zavražděn.

1907 byla velká panika, US krize započala snahu o obnovení Fedu a zřízení berňáku (daně pro bankéře, za půjčky státu a politikům, vzájemný obchod - od té doby nemáme demokracii, ale soutěžní oligarchii - dvě ruce jedna hlava, jedno koho volíte, viz projev WIlsona The New Freedom r.1913, tam část VII a VIII). 1910 se zákon o Fed nepovedlo prosadit přes republikány, následoval r.1913, přes koupené demokraty to prošlo - finito, vítězství v USA (v Británii tohle přivlastnění banky proběhlo už při bitvě u Waterloo).

Toto druhé období končí roky války - Britové definitivně ničí Bismarcovo Německo a především jeho námořní flotilu, v uměle vyprovokované válce. Bude se jí říkat 1. světová. Na jejím konci vzniká pod plukovníkem Housem (skupina Inquiry, původně pod JP Morgenem) Rada pro zahraniční vztahy (CFR) a britská RIIA (sídlo v Chatham house).

----

Následuje druhé období, v USA vzniká za jejich přispění velká krize, současně vyzbrojují Německo (mezi lety 1923 - 1933 jinak nepochopíte, jak se mohlo Německo od hyperinflace dostat k takovému průmyslovému boomu, přitom během velké krize v USA .-)) ). Tak to byla práce Brita Normena z Bank of England a US šéfa Fedu Stronga. Po další velké válce je Evropa oslabena rozdělením (od Ruska, toho se Anglo-Amíci finančníci báli) a hlavně všichni se u bankéřů definitivně zadlužují (např. dluhy USA vzrostly mezi lety 1940-50 o 600%, Německo je jasné a Japonsko také).

----

Fáze třetí - vznik globálních nadnárodních institucí. O vybudování EU s pomocí kolonie v Německu (pod Marshall plánem, což nebylo nic nového, viz 1923-33 v Německu a Dawes a Young plán) bylo rozhodnuto v r.1944 (oficiální začátek studené války, viz pan Dulles v Rockefellerově centru, v OSS od r.1940, OSS byla předchůdkyně CIA).

357963

26.5.2017 21:40

RE: Časová osa - dokončení

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 357963

Jeho brácha ustanovil v předchozí dekádě jakéhosi Schachta říšským ministrem financí a banku BIS (to pro ilustraci, BIS pak připravovala po válce euro pro nový čtvrtý Reich - pěkný článek v The Telegraph viz - http://www.telegraph.co.uk/finance/bank-of-england...).

Budují se OSN, ratingové agentury, stahuje se zlato (jeho cenu určuje jediný úřad v Angii 2x denně), podporuje se studená válka (na 68. rok zapomeňte), rabují se země Latinské Ameriky, od r.1953 Írán, Vietnam, Salvador, Chille, Guatemala, válka Iráku s Íránem, od r.1979 se podporuje džihád (Al Káida), soud v Haagu, koncept lidských práv jako nová doktrina ničení států (stačí říct, že se někde nedodržují).


---


Poslední fáze - 1997 - 2030 (2050 cílový stav)

Po konci studené války je projekt EU posunut k superstátu (ničení pravomocí národních států), probíhají války kolem Ruska, na Středním východě pro zájmy Izraele, připravuje se válka s Čínou - jejím vyzbrojováním .-) , buduje se jedna světová NWO armáda (NATO).

Vše začne ohromnou finanční krizí (začátek někde mezi 2018-2024), bude ustanovena světová měna, NATO se stane světovou armádou, budou definitivně rozloženy pravomoce států.

Z EU v prvním kroku odcházejí Britové, aby vznikl čtvrtý Reich - pro stále stejný účel (od 1. sv.), tedy už třetí oslabení Evropy novou horkou/studenou válkou s Ruskem. Anglo-Američané tím vytvářejí budoucí dekády své prosperity, pro poslední válku s Čínou - někdy kolem r.1927-1930 (Indie jim dávno dluží peníze).

Pak doufají, že vznike dvoutřídní světová společnost - malá elita, a mnoho zbytečných lidí (nahradí je ze značné částui umělá inteligence, což vyčistí planetu a obnoví šance elit na úspešné přežití). Zbytek lidí bude v ghettech.

---

Jde samozřejmě v poslední části o fikci, predikci a černý scénář, nemusí se naplnit. Ale tam směřují technologie kontroly občanů, ekologie, umělá inteligence i plány elit, lidí je prostě příliš a bude třeba je prý zaregulovat.

Viz o části toho a dvoutřídní společnosti vědecká predikce na BBC webu - http://www.bbc.com/future/story/20170418-how-weste...

357964

27.5.2017 1:13

RE: Časová osa - dokončení

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 357964

...nemělo být náhodou ve 4. odstavci od konce spíš: "..kolem r. 2027-2030..",namísto 1927-1930 ? [zmaten]


..jinak se obávám,že jste se trefil..[oči v sloup][bliji]

357965

27.5.2017 7:53

RE: Časová osa - dokončení

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 357965

Jo, díky, chybka, člověk píše a pak to takhle dopadá: má tam být samozřejmě 2027-2030.

A budu rád, když se netrefím, ale zatím to tak bohužel nevypadá.

357966

27.5.2017 8:41

RE: Časová osa - dokončení

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 357965

A ještě jednu drobnou ale důležitou opravu: "Po další velké válce je Evropa oslabena rozdělením (od Ruska, toho SPOJENÍ se Anglo-Amíci finančníci báli) - chybělo slovo "spojení" (nebáli se Ruska, ale obchodně-finančního spojení kontinentální Evropy s Ruskem plným surovin).

357967

27.5.2017 9:17

RE: Časová osa - dokončení

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 357967

váš text není žádná fikce , ale je to reálný uskutečňovaný plán

357969

27.5.2017 11:04

pěkné shrnutí činnosti svatošmejdských fašistů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 357967

A přidávám výrok shalom-zhouba souvěrce ze země zaslíbené;

„Uchopili jsme svět jako místo, kde jsou k dispozici všechny věci, které chceme vědět nebo chceme získat.“ Efraim Halevy

357970

27.5.2017 11:22

RE: pěkné shrnutí činnosti svatošmejdských fašistů

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 357970

Dnes se se slzou v oku loučíme s jedním z těch zmrdů,co dělají svět takovým slzavým údolím plným hoře a nenávisti...natáhl brka Zjeb Brzezinski....alelůůůuůůůuujááááá...[chechtot]


To zas budou skučet ti vyvolení a podpindosníci...[oči v sloup]

357971

29.5.2017 16:39

Nesmysly !

P.A.Semi 79.?.?.?

Clanek zacina tim, ze bude vyvracet ""konspiracni teorie"", ale misto toho zacne ihned a zhusta nepodlozenym nesmyslem a ZLOU falesnou teorii o politicke moci pry vykonavane Vatikanem.

Tuto teorii siri predevsim Židé, aby se vyhnuli tomu, ze by byli spravedlive oznaceni za viniky mnoheho...
Zdaleka to nejsou jenom Rothschildove a Rockefelerove, jak by chtel predstirat tenhle sileny rusky ""akademik""...

Jedna se o zlý podvrh, jeden z rady mnoha podobnych zamerne sirenych zastiracich falesnych teorii...

357987

29.5.2017 18:59

Jeste cirkev

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 357987

A jeste to doplnim...

Vsem ceskym kratkozrakym ateistum jsou soli v ocich cirkevni restituce, i tady je nekdo vyse zminil. Toz dejme si je do souvislosti...

Stat vyplaci nyni cirkvim cca 2 Mld Kč (cca 75M €) rocne v tzv. "restitucich", predtim je platil dobrovolne, coz bylo spravne. Nemala cast naroda jsou verici (i kdyz hned po Číně jsme nej-ateistictejsi zeme sveta, preci-jen se tu jeste nejaci krestane najdou). Pokud stat podporuje sportovce nebo muzea a divadla, mel by zcela stejne podporovat i cirkve, ktere alespon cast naroda duchovne zuslechtuji. (Pokud s tim nesouhlasite, porovnejte si v nedeli rano odchazejici z kostela se sobotou vecer odchazejicimi z fotbaloveho utkani nebo v sobotu v noci odchazejici z koncertu nebo pařby. Pokud nechapete tenhle rozdil, byl byste retardovany nebo predpojaty... Pak si to porovnejste s tou vetsinou, co si vali šunky u televize a piva doma...)

A ta souvislost: ročně odtece z republiky 300 Mld Kč na dividendach, vsechny banky jsou v rukou zahranicnich kapitalistu, voda (treba Veolia) neprimo v rukou Rothschildu. Regulaci kurzu koruny vytvorili bankeri potencialni zisk někomu, kdo si mohl nakoupit 2000 Mld Kč - hadejte kdo? - zisk cca 200 Mld Kc vytvorili behem dvou let. Zisk si vyberou, az a pokud koruna spadne na realnejsi kurs treba 25 Kc/Euro, a razem ti, kteri si koupili 2000 Mld Kc budou mit 10% zisk...

Miliardy na spatnou implementaci karierniho radu ucitelu misto ucitelum.

Zdravotnictvi rocne stoji >300 Mld, z toho nemala cast jde na zisky zapadnich farmaceutickych korporaci, ktere šponují ceny leku do nerealnych vysek, a zaroven se mohutne snazi znicit zdravi obcanu ockovanim, aby bylo vice nemocnych alergiku atd, kteri budou dozivotne zavisli na lekach (ockovani v USA je horsi nez u nas, a asi 30x zvysuje riziko alergii, asi 5x zanety usi a autismus atd...)

V porovnani s tim jsou cirkevni restituce prd. Tak zanedbatelne, jako maloco...

Jenze někomu se hodi, aby lidi nadavali na restituce a ostatni diry do rozpoctu prehlizeli...

A podobne to je s uvodem v tomto clanku.

Ze ma Vatikan banku? Proc ne ? Tipnul bych si, ze v porovnani s J.P.Morgan bude Vatikanska banka asi tak 1000x mensi. Nebo v porovnani se svycarskymi nebo cinskymi bankami atd... Jenze timto komparativnim appeasementem se snizuje vina tech velkych a opravdu spatnych, ze se postavi vedle nekoho, koho ma závist malých naopak znicit... Takze "zabiji" dve mouchy jednou ranou, kdyz vedle bankeru, kterym to je celkem jedno, nalezite očerní i cirkev, ktere to jedno neni ale ktera si postaveni na roven s Rothschildy rozhodne jiz nezaslouzi... ! (pred 100 lety moozna, dnes jiz rozhodne ne!)

A ze dela Vatikan ekumenii? Vzdyt to je dobre... (Ostatne: Co jineho by mel delat ?!)

(Jinak ale zbytek clanku i druhy dil jsou asi celkem spravne... Opomijeji sice dalsi lžidovské klany - AJC,ADL,AIPAC, Bezzos a Zuckerberg, Murdoch a Sulzberger a Meyer, ale aspon neco...)

357989

30.5.2017 2:10

RE: Jeste cirkev

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 357989

Názory na římskokatolického papeže (aneb Vatikán) jsou různé - viz třeba https://www.youtube.com/watch?v=goZJSBFpdLA&in...

A restitucí může být jen navrácení něčeho, co dříve bylo ukradeno. Pokud ale neměly církve vlastnické právo, ale jen užívací (viz Josef II a viz TGM), pak se jednalo o dar, nikoliv o restituci "od r.1948" (dar šel před reformy Josefa II a TGM).

357992

30.5.2017 21:37

RE: Jeste cirkev

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 357992

Nazory jsou lecjake.

A ovsem, taky si myslim, ze cirkevni restituce jsou zasadne nespravedlive.

Spravne by mel stat dat vsechny kostely a svatostanky cirkvim, ktere je vybudovaly a pro ktere byly vybudovany, a mel by jim platit ty 2-3 Mld Kc rocne z rozpoctu ministerstva kultury a skolstvi dobrovolne, protoze tak to je spravedlive a uzitecne...

Zadne hospodarske pozemky jim samozrejme nikdo vracet nemel a mely by byt neziskove organizace nejen ze zakona, ale i z duchovniho hlediska.

Ale kapitaliste se rozhodli, a cirkev na to hloupe pristoupila, ze okradou cirkve pomoci restituci - ne sice hned, ale v kratke perspektive 30 let je prestanou podporovat a de-facto je znici, protoze cirkev neni vydelecna organizace a pokud je vydelecna organizace, tak uz to neni cirkev...

Zrejme si rekli, ze v ""moderním"" světě, kde zijeme pod dogmaty Scientistů (česky Vědců), uz nebudou klasicke zejmena krestanske cirkve potreba..?


A ovsem jeste jednou potreba zduraznit - nekdo tim tady vytvoril zastupne tema, rudý hadr na byka (na voly?), aby ten skutecny problem byl prehlizen a ""aktivni"" a reptajici lide se zamerili nespravnym smerem...

358007

31.5.2017 14:38

RE: Jeste cirkev

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 358007

Cituji:"Spravne by mel stat dat vsechny kostely a svatostanky cirkvim, ktere je vybudovaly a pro ktere byly vybudovany...."

. tento stav náš právní řád nezná. Člověk je buď vlastníkem, nebo má nemovitost či pozemky v užívání (může být i jejich správcem, ale nikoliv vlastníkem).

Restituce měly podle svého právního zadání "napravit některé křivdy období 1948-1989" - kdy církvím byl zabaven majetek.

Pokud ale církve majetek nevlastnily, jen ho měly ve správě či užívání (ale nebyly vlastníky), tak převod nemovitostí a pozemků ve prospěch církví se stává politickým darem českého státu.

Což samozřejmě způsobuje nerovnost postavení před zákonem, neboť pokud stát neobdaroval podobně i jiné skupiny, vzniká nerovnost před zákonem a to je porušením hlavního principu Ústavy ČR.

K zamyšlení je, proč se rozhodli čeští politici pro tento postup, když Josef II. i TGM volili postup jiný, a vliv církví omezovali.

Nemám nic proti jakési kulturní činnosti církví, případně charitě. Obě činnosti lze řešit umožněním např. bezplatného užívání majetku státu sakrálního charakteru, nikoliv jeho darováním. A příspěvky na činnost lze řešit daň. asignací, neboť církve mají méně příznivců a po pravdě, ne všichni lidé sdílejí jejich "faktický pohled na svět", jako dílo Boží - ale hodně lidí respektuje jisté duchovní poselství, které představují.

Takže Církve mohly získat daň. asignaci, a daň. poplatníci mohli významně ušetřit - desítky miliard korun českých, třeba pro důchodce či děti slabých rodin. Nám už zbývá se jen ptát, proč se politici rozhodli jít touto cestou (a jaký profit a pro koho tato cesta měla a má).

358026

31.5.2017 19:56

RE: Jeste cirkev

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358026

Porad jste to nepochopil...?

Psal jsem, co by bylo Správné, tedy z hlediska Vyššího Principu, ne co je podle soucasnych Zákonů...

Volate: "Rovnost, rovnost!" Rovnost je ale bolshevicky a libertariansky omyl.

Církev, podobne jako Národ nebo treba Město, je tisicileta a temer nesmrtelna Bytost, vedle toho jste zbytecny Mravenec, ktery tu mene nez stoleti prekazi, nebo aspon nese ten Národ nebo treba i tu Církev na svych ramenou do Budoucnosti. Vy ale zadnou samostatnou Budoucnost nemate, za mene nez stoleti shnijete v hrobe... Jakou byste chtel Rovnost ?!
Včela nikdy není rovna Úlu...

Jestli Josef II nebo Masaryk neco ukradli Církvi, to neznamena, ze to tak bylo spravne... A jestli jim Bolshevici upreli Právo - to Skutečné, Přirozené, ne nejaky psany Paskvil, uzivat Svatostánky ke zvelebování Národa, meli by to nahradit...

Někdo ale spis potreboval, aby se Pěšáci jeste vice nastvali a odloucili od Církve... Zasel Závist. A aby se Odloučili i od Národa, preci nejste nejaci odporni Nacisti ?! Taky od Etnika a Druhu - preci nejste Rasisti ?! Ten Někdo se vas snazi presvedcit, ze vrcholem podstatneho jste Vy sám, vase zbytecna a pomijiva Tělesnost se svymi Rozkošemi a Bolestmi, to vsechno ostatni jsou totiz jen neskutecne přeludy... Mate nekonečná Práva, ale za Povinnost mate pouze splácet jim Dluhy...? A samozrejme zcela Rovný s vami je kazdy cizi Barbar, neni mezi vami zadny rozdil...

Proč byste se mel obětovat pro Církev, pro Národ, pro Etnikum? Jsou mene nez nic, nebo maximalne jsou vam Rovny pred Zákonem..? NEBO NE ?!

(Povim vam neco, co byste asi nechtel slyset, ale JSTE si rovny s kdejakym prichozim Barbarem. Vy ano, ja take... Ale nas Národ a nase Etnikum si s jejich Národem a s jejich Etnikem nejsou ani zdaleka rovny. A navic nasemu Národu a Etniku hrozi zniceni, zahubeni te mnoha-tisicilete Bytosti. Jednomu z rukou Internacionálních Proletářů, druhemu z rukou ... Barbarů odlisnych Etnik... Vy sice stejne tak jako tak shnijete v hrobe (spis Vas spali, na hroby neni misto), vasi potomci treba take budou prezivat, ale uz to bude neco zcela jineho...)
Z hlediska pravicoveho: "Každému podle jeho Zásluh" by alespon slo rict, ze vasi predci se o tuto zem zaslouzili a maji na ni vetsi pravo nez Prichozi, ale z hlediska levicoveho: "Každému podle jeho Potřeb" - oni take potrebuji a vzhledem k Rovnosti "Mravenců" nema vase Potřeba prednost pred jejich Potřebou - pokud poprete vsechny Vyšší Principy...


Poznamka na okraj, k Vasi vete "faktický pohled na svět" - jako astrofyzik-heretik vím, ze se mylite... Pravdu maji spíš Oni... To treba zas nekdy jindy...

358031

31.5.2017 21:31

RE: Jeste cirkev

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 104.?.?.?

Reakce na 358031

Žádám vás, abyste přestal dělat advokáta černokabátníkům a bagatelizovat jejich krádež českého majetku zvanou eufemisticky restituce. Děkuji

358034

1.6.2017 0:30

RE: Jeste cirkev

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358034

Neznam "černokabátníky" ani cerno-tento. Knezi chodi v Bílém a obcas v barevnem. (Nepamatuji si cerneho kneze, asi proto, ze nechodim na pohřby? Jahnove v cerno-bilem, ale z "restituci" nic moc nemaji)

Prave zaslepenci jako vy nas zenou do rukou arabskych migrantu, protoze Bez Víry nemáme Právo na Budoucnost.

Ateismus jakozto Náboženství Plného Břicha nas rozhodne nezachrani pred Uvědomělými Bojovníky Muslimů.

Kde je náš Národ Božích Bojovníků ?!

("Zaslepenci" proto, ze odmitate videt Svět ve skutecnych Proporcích. Jeste jednou: i Církev jsme Češi, tak nemohli ukrast český majetek, navic ho temer nikam pryc neodváží. JINÍ to tady rozkradli a stale jeste rozkradaji ! V _naprosto_ a zcela _jinych_proporcich_. Dvoji metr, poukazovani na bagatelni rozepri kolem cirkevniho(sic!) majetku bez proporcionalniho bojovani proti skutecnym Vykořisťovatelům, by bylo podobne jako Západní Média, ktera vidi kazdou Třísku v Ruském oku ale Trám v Západním oku a Puse nevidí. I kdyz nic jineho, pomaha to Oligarchum odvest pozornost.)

Co VÁM Církev ukradla? O Kostely nebo klastery tu pecuji, ty nikam neodvezou. Ani lesy, neprodaji-li je a nevykaci. Platy kněží utrati za rozumne drobnosti jako ostatni slusni obcane, taky je nikam do danovych raju neodvezou. (Vatikan je tak asi zvedavy na nase drobné..?) Ze jim to na papíře patri misto aby to jen spravovali, ze odvezou krestansky obraz z jednoho muzea do jineho muzea? No to je fakt(?) problem

---
Jeste k narodum a k Etnické Matematice.

Nerikam, ze prave můj Národ je ten nejlepsi a Arabský narod je menecenny. (I kdyz Africký ne-národ svoji cenu zatim temer nijak neprokazal). Jenze ti, co sem prichazeji, nejsou Národ. Nejsou ani Nula, jsou mínus jedna, jsou to zradci sveho Naroda, kteri sem prisli za nasim Blahobytem (jehoz soucasti je i Bezpečí). A pak sem jdou i hrdi prislusnici Arabskeho Naroda, jejich Bojovnici, kteri nas prisli vedome znicit. Ti take nejsou nula, ti jsou v nasem pripade "potencialnich minus 10 milionu". Tak jako tak je treba je vyhnat odkud prisli, at si svuj Národ buduji tam, kde je jejich Místo.

Jak to ale vysvetlite prevazne levicovému Lidu ? (protoze z falesneho Levicoveho hlediska maji ti migranti pravdu, kdyz sem prichazeji, i ti, co je tu Vítají: "podle Potřeb" - proč nam jo a jim ne?) Kdyz pravice jsou pouze sobecti Liberálové, a konzervativni krestanska pravice tu narozdil od USA nebo Ruska neni ? (KDU a tzv. krestanske strany v EP nejsou Křesťanská konzervativní pravice, ale jen sluhove Jidášů). Ateisticka Levice ani Liberalove nam pred Invazi nepomohou.

Zajimava je treba pozice Němců. Za WWII byla provedena vyznamna selekce, vsichni hrdi bojovnici Germánů pobiti ve valce, zustali jen pokorni delnici v Zázemí. Nelze se divit, ze ted jsou zbyli Nemci takovi, jaci jsou.

---
"Žádáte", abych mlčel? Kde je Svoboda Slova? Rikate tim: "V _mém_ Podniku se bude zpívat jenom tak, jak to mému Uchu lahodí!"
Jak by se to lisilo od ČT ?

358035

1.6.2017 9:56

RE: Jeste cirkev

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 358035

Je opravdu na čase,abys sklapnul,ty jeden černoprdelnickej hňupe!!!

Proč,když ta banda flanďáků prolezlá pejzatejma,Polákama a vatikánskejma poskokama tak strašně miluje a potřebuje tenhle národ a myslí to s ním dobře,se tak strašně o ten majetek všemi způsoby rvala??!!

Stačí se jen podívat co v poslední době vypadlo (Halík,Herman,sám papež atd.) z lůna té tvé církve svaté a žadnej advokát není tak dobrý,aby to utultal,ani ty...běž doprdele!!![bliji]

Pozn."Tak ten tvůj místní katolickej gaulajtr Duka je jistě podle rozměrů bezpochyby taky atheista a vyznavač "Náboženství plného břicha" a není zdaleka sám...[chechtot]

358040

1.6.2017 14:29

To / mnoho líbivých slov a činy, holt když je hrneček plný víc se do něj nevejde a je to obecně o "školství

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 358035

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10447-katolicka...
Nevím jestli vás mám litovat. [překvapení]

358050

2.6.2017 23:15

RE: To / mnoho líbivých slov a činy, holt ...

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358050

Zkusim to jeste jednou (je videt, ze čestně, slušně a pravdivě hajit Křesťanství se ani zde nesmi...?), protoze tohle obvineni z ac24 je nefér...

Behem lidoveho vysetrovani PizzaGate - odhaleni pedofilie mezi politiky nejen ve Washingtonu, se ukazalo, ze

- noviny, ktere se rady rochni v pedofilii v cirkvi, naprosto zasadne bojuji proti odhaleni o dost horsi pedofilie v politice

- ze v populaci je zhruba 1% pedofilu (nekdo zkousel tvrdit ze az 10%, ale to je zrejme nesmysl, nebo je rozdil, jestli nekdo mysli 15 a nekdo 7...), kteri jsou obvykle soucasti tech asi 2% homosexualu (mnoho homosexualu jsou zaroven i pedofilove, o dost vic nez v "normalni" populaci)


Pokud tedy je u nas necelych 2000 katolickych knezi, tak je-li mezi nimi mene nez 20 pedofilu nebo 40 homosexualu, jsou lepsi nez prumer populace. K tomu cca 3000 reholniku a reholnic. Pokud ve svete ma cirkev cca pul milionu knezi, kdyz spravuje krestanska cirkev cca 100,000 skol prvniho stupne, je mozne, za se obcas najde problem (zvlaste kdyz pak tahaji i nemalo let stare zalezitosti porad dokola), ale opet si myslim, ze jsou na tom lepe, nez prumer populace...

Opet je potreba videt veci v sirsich souvislostech.

A ano, ani knezi v Cirkvi nejsou svati, jsou to jenom lidi, jedni z nas...


Takze tady, košer periodikum Guardian (clen Sorosova Project Syndicate), s odkazem na pravdepodobne-košer profesionalniho pomlouvace cirkve, ovsem zcela zkreslili jeho puvodni reportaz (ktera take byla jen dojem zcela bez realnych odkazu), protoze to, co prohlasuji v Guardianu a ac24 jako zaver te komise, byl v puvodnim textu jen referat jednoho psychologa... Takhle nejak to funguje, kdyz lzidovske medium chce ocernit cirkev - jeden zkresli zdroj a dalsi to jiz jen prelozi, pak uz zcela bez odkazu na puvodni zdroje...

Nakonec to vypada, ze cirkev se zabyva pouze pedofilii, a na druhou stranu to snad dela jedine cirkev...

(Presne tenhle falesny obraz se pokouseji nektera (((media))) vytvorit...)

358083

Příspěvků: 25

24.05. 09:13  "Rusové proti emeričanům".
24.05. 12:41 rfrfr  Gratulujem k článku!
24.05. 20:18 Pátá Mojžíšova 7:24  Světu vládne neviditelný Jahve nebo jeho zástupce papež?
25.05. 11:47 E.R.  Dobrý článek...
26.05. 16:38  Válka klanů?
04.06. 04:30 favela  A nebo taky valka KLAUNU..
26.05. 21:30 PavelSam  Časová osa
26.05. 21:40 PavelSam  RE: Časová osa - dokončení
27.05. 01:13 E.R.  RE: Časová osa - dokončení
27.05. 07:53 PavelSam  RE: Časová osa - dokončení
27.05. 08:41 PavelSam  RE: Časová osa - dokončení
27.05. 09:17 výjimečné porušení omerty  RE: Časová osa - dokončení
27.05. 11:04 Pátá Mojžíšova 7:24  pěkné shrnutí činnosti svatošmejdských fašistů
27.05. 11:22 E.R.  RE: pěkné shrnutí činnosti svatošmejdských fašistů
29.05. 16:39 P.A.Semi  Nesmysly !
29.05. 18:59 P.A.Semi  Jeste cirkev
30.05. 02:10 PavelSam  RE: Jeste cirkev
30.05. 21:37 P.A.Semi  RE: Jeste cirkev
31.05. 14:38 PavelSam  RE: Jeste cirkev
31.05. 19:56 P.A.Semi  RE: Jeste cirkev
31.05. 21:31 Vladimír Stwora  RE: Jeste cirkev
01.06. 00:30 P.A.Semi  RE: Jeste cirkev
01.06. 09:56 E.R.  RE: Jeste cirkev
01.06. 14:29  To / mnoho líbivých slov a činy, holt když je hrneček plný víc se do něj nevejde a je to obecně o "školství
02.06. 23:15 P.A.Semi  RE: To / mnoho líbivých slov a činy, holt ...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 273,81 Kč
1 unce stříbra
549,71 Kč
Bitcoin
858 900,70 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 818