Diskuze k článku

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu?

Příspěvků 26

19.5.2017 0:37

majetni / nemajetni

franktres 109.?.?.?

matne si vzpominam na manzelku jednoho z Ludviku (14?) ktere spolu s Ludvou urizli hlavu. A Ludvik byl tenkrat nejakej kral ze? Ale presto luza to je jako my, ho dala pod sekyru a skoncila s jeho vladou.

Takze jak maminka rikavala "zadnej strom neroste do nebe" takze ani Rotschildove to nemaji na vecnost. Stacit bude jen kdyz treba neukocirujou Cinu a Rusaky, nebo se nekdo zblazni v Amerokongresu, a bude mazec.

357883

20.5.2017 18:51

RE: majetni / nemajetni

ghjhh 91.?.?.?

Reakce na 357883

treba si ujasnit par veci, nejaky kral Ludvik je len obycajny pesiak, ktoreho drzia pod krkom veritelia cestou poziciek (na vojny, udrziavanie vplyvu v koloniach atd.) a tak ako aj v pripade tzv. velkej francuzskej rEvolucie (odkial sa odvija udajny vznik demonkracie) tak aj v pripade krala im veritelia doslovne prerastli cez hlavu a preformatovanim spolocnosti len investovali a chranili svoje aktiva pasiva a vplyv - krala a burzoaziu obetujeme, dali moc do ruk par zapredanym zradcom a hlupakom, ktorych ovladaju nadalej a prostrednictvom nich dojne kravy - spolocnost, jej smerovanie a nalady v nej. verim, ze tvoja maminka to myslela dobre, ale je to nikdy nekonciaci kolobeh, dokial tymto hydram v pozadi neusekas vsetky paprce ... co sa nestane dovtedy, dokial sa ludia budu nadradovat nad inymi a nenajdu pokoj a ciel v individualnom duchovne (pozor, nie v rkc a tak podobne) odrieknuc materialne statky - co sa pravdepodobne taktiez nikdy nestane. ludsky zivot individua nema sancu zvitazit nad klanom preklenujucih storocia...

357916

22.5.2017 11:44

RE: majetni / nemajetni

xml 213.?.?.?

Reakce na 357883

Odpovede sa dajú nájsť priamo na ich stránkach:

Rothschild & Co: Who We Are?"

A majú celkom pekný znak, celkom to vystihuje podstatu [chechtot]

Vložený obrázek

To, že vynikali bohatstvom sa pozná už nejaký čas, dokonca o nich bolo počuť až na Slovensko tak sto roky nazad:
Vložený obrázek

To boli celebrity nee? Na slovensko to trvalo, ale napriklad v takom nemecku boli celebritami ešte o 100 roky skôr [cool]

Vložený obrázek

Celkom pekná genéza úspešnej rodinky... Keď je niekto 200 rokov pánom peňazí tak sa dá predpokladať, že sa potrebuje nejak realizovať... a tak nám vznikol ehm staronový domov...

Vložený obrázek

Asi to bude najskôr hoax, nepísali o tom nič v Trende a to je odborný časopis.

Ďalší hoax je tzv. 500 šekelka z r. 1982, ktorú niekto vymyslel, vytlačil, a ako ináč s foto zase nejakého barónka edmondka:

Vložený obrázek

A prečo je to hoax? No predsa wikipedia takúto bankovku neuvádza! Chudák rodina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_new_shekel

Napriek tomu sa nejaký nepriateľ našiel, nakreslil, vyrobil a dokonca ponúka na ebayi takéto neexistujúce bankovky:
http://www.ebay.com/itm/Israel-500-Sheqalim-Shekel...
To mu musí horieť kopírka [chechtot] [chechtot]

Napriek hoaxu profesorka z ostrovčeka o vlastníctve nového štátu niekým nepodstatným pridám ďalší obrázok, ktorý sem dávam čisto náhodne a vôbec nesúvisí s hoaxami uvedenými vyššie:

Vložený obrázek

A aby tých hoaxov nebolo dosť tak ďalší profesorík z periférneho mestečka ex-sovietska vytvorí článok o obludách a netvoroch. Každý šenkár predsa vie, (a to už v tom trende vedia všetci) že pokladník alebo účtovník nie je riaditeľom firmy [zahanbení] a kto je tým riaditeľom?

Ehm... nejak som odbočil, predsa Forbes je lepší než trend:
https://www.forbes.com/powerful-people/list/

Nech žije irónia... pár oblúbených hoax citátov na záver:

"Jerusalem is not the capital of Israel and world Jewry; it aspires to become the spiritual center of the world... "
(David Ben-Gurion, Jewish Chronicle, London, December 16, 1949.)

"You shall have no pity on them until we shall have destroyed their so-called Arab culture, on the ruins of which we shall build our own civilization."
(Menachem Begin, at a Tel Aviv conference, October 28, 1956, reported
in the South African Observer, P.O. Box 2401, Pretoria, June, 1977)

A ešte najhoax najhoaxovejší je vyjadrenie samonemilujúceho sa nevyvolaneca Waltíka Rathenaua, že kto ho postrelil... a on pri poslednych slovach tak blúznil "The seventy two who control the world" ....Automaticky kráceno

357926

25.5.2017 9:55

RE: majetni / nemajetni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 357926

Dat sem odkazem obrazek primo z rothschild.com a logovat jim na jejich serveru vsechny ctenare teto diskuse bylo velmi PODLÉ !

357947

25.5.2017 15:01

RE: majetni / nemajetni

xml 213.?.?.?

Reakce na 357947

Zvedavec je už v zozname, nie je ho možné už nijak zvášť "logovať" [chechtot][chechtot][chechtot]

357951

19.5.2017 6:32

No konečne!

rfrfr 185.?.?.?

Práve kôli takýmto článkom je Rusko nebezpečné!!! Verím , že sa pánovi Katasonovi podarí aspoň trocha poodhaliť rúško tajomstva !

357890

19.5.2017 12:28

RE: No konečne!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 357890

Pretože už 200 rokov pracujú s nastrčenými figúrkami(politikmi) a tak hnev pospolitého a nie príliš chápavého ľudu(nevedia kde je sever) dopadne na ich bábku, za ktorú majú vždy prichystanú náhradu(a nie len jednu, vždy niekoľko a to ako pravičiara, tak aj ľavičiara a aj nestraníka)!!! [bliji]

357896

19.5.2017 9:03

A jak velký mají Rothschildové majetek?

James Blond 93.?.?.?

Tak autor knih zabývající se touto problematikou, Michael Morris uvádí, že peloton nejbohatších lidí planety s přehledem vedou Rothschildové se 100.000 mld. USD a druzí za nimi jsou Rockefellerové s 10.000 mld. USD. Údaj je z r.2010. To, že takoví lidé nikde v tabulkách nefigurují resp .jen jako, je tím, že si to prostě nepřejí a finito!
Reuters a pod. časopisy, které uvádí tabulky nejbohatších lidí mají spolehlivě pod kontrolou.
A proč nepožerou velcí "R", ty menší "r" ? To je tím, že Rockefellerové zase ovládají spolehlivě USA se vším všudy od administrativy, armády po instituce jako jsou Trilaterální komise, CFR či Bilderberg a další. Izrael mají zase pod kontrolou velcí R, dokonce tam jsou po nich pojmenovaná náměstí a ulice. No a EU je také pod kontrolou Rockfellerů, dokonce velkým R vyfoukli fr. Macrona!

357894

20.5.2017 5:01

RE: A jak velký mají Rothschildové majetek?

favela 203.?.?.?

Reakce na 357894

Na jedny strane jsou tyhle statistiky a na druhy strane je treba ten Buffet.
A ten prej ma v kuchyni starej pocitac a na tom vydelava..
A tim se nam mava pred ksichtama..
A nikdo se nezepta a kdo je zatim Buffetem.
A takovejch je hodne. Ktery nikdy neprodelaji ani dollar a kazdy rok vydelaji miliardy..
V ty kuchyni...A jsou to porad ty samy..

357907

20.5.2017 12:49

RE: A jak velký mají Rothschildové majetek?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 357907

za Bueffetom nie je nikto, je to jediní z miliardárov kto poctivo k miliardám prišiel, je to skôr výnimka potvrdzujúca pravidlo, zásadne investuje len do toho čomu sa rozumie(čo si naštuduje), dobré sú jeho hlašky ako že moja sekretárka %centuálne platí väčšie dane ako ja a to je zle, alebo daň z dedičstva nad 10 miliónov dolárov by mala byť 100% [mrknutí jedním okem]

357911

19.5.2017 14:03

Ne každý žid je bankéř,

Altman 93.?.?.?

ale každý bankéř či lichvář je žid. A vyjímky ? Ty potvrzují pravidlo.

357897

19.5.2017 16:13

Snadno !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Jedněm půjčí na hromadnou výrobu nablýskaných šmejdů s vypiplanými "kurvítky", konzumu propadlým masám a reklamou a jejich médii zblblým ovcím zase na jejich koupi na úvěr. Jednou půjčí útočníkům, kteří chtějí vyloupit a zotročit cizí země,současně ale i obráncům před agresivními útočníky. Pomůžou vám splnit si své velké dětské sny na dluh,ale vzápětí vás svléknou donaha a udělají z vás otroky. Jednou finančně podpoří jednu politickou stranu, pak zase jejich protivníky. Chaos a rozděl a panuj jsou jejich hlavní spojenci. Co na tom, že půjčené peníze existují jen ve formě řady číslic vytvořených klávesnicemi vyvolených a jejich poskoků v bankách a kryté jsou leda tak naivitou otroků a strachem z důsledků krachu. Důležité jsou úroky z neexistujících a nekrytých peněz, které poskytují bezpracný zisk prakticky z ničeho. Princip je už od doby, kdy sionisté směli pouze obchodovat a půjčovat peníze, stále stejný, mění se jen formy, sumy a podmínky. Nakonec jsou nesplatitelně zadlužení jednotlivci, firmy i celé státy. Stačí se podívat, jak vznikly USA. Uprchlíci před bídou nebo zákony ukradli půdu původním indiánům, pak je stříleli jako bizony z oken jedoucího železného oře, "velkoryse" vyměnili svoji ohnivou vodu, syfilis prostitutek a rezavé pušky za zlato indiánů,pak zahnali indiány do rezervací bez života, vykradli mnohé další státy i mozky jejich talentovaných občanů a pak se rozhodli, že svět patří jim, protože jsou prostě nejmazanější. Když se tomu někdo protivil, "humanitárně " či preventivně jej zbombardovali, zorganizovali Majdany, nabídli velkorysé půjčky na lichvářský úrok, mediálně znemožnili odpůrce nebo je rovnou jejich agenti poslali do věčných lovišť. Ksindlů a hlupáků si na to mohli koupit podle libosti. Už jste pochopili, jak funguje současný tzv. vyspělý svět?

357898

19.5.2017 23:33

RE: Snadno !

Balt 37.?.?.?

Reakce na 357898

Ještě jste nezmínil, že zmobilizovali celý svět proti těm, kteří se snažili z jejich vlivu vymanit a poté z poražených udělali zločince, později exemplárně popravované dle zákonů, které v době páchání zločinů ještě neexistovaly (viz. senátor Robert A. Taft, jakožto kritik těchto praktik). Snahám přezkoumat tyto zločiny zabránili zákonem a tím celou otázku povznesli na víru, o které se nepochybuje, pakliže nechce být příliš zvídavý jedinec ubytován ve stejném nápravně výchovném ústavu, jako ostatní, stejně těžcí zločinci z řad lupičů, násilníků a vrahů. Za tak vážný prohřešek, jakým je snaha poodhalit historii v celé její kráse, jsou sazby podobné. Apropo zavražděný (možno domýšlet kým, když je tento skutek dodnes "nevyřešen"[mrknutí jedním okem] americký prezident J.F. Kennedy byl Taftovým obdivovatel (viz. Profiles in Courage). Zřejmě jedni z mála amerických vrcholových politiků, kteří se nebáli nazývat věci pravými jmény.

357903

20.5.2017 9:34

RE: Snadno !

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 357898

Důležité jsou úroky z neexistujících a nekrytých peněz, které poskytují bezpracný zisk prakticky z ničeho.

Přesně o to jde : úroky z virtuálních peněz jsou reálné , jinak řečeno peníze za úroky z virtuálních peněz jsou skutečné bankovky, byly zhmotněny procesem zhmotňování dětských snů a již tedy existují ve skutečnosti - ovšem jistě že v rukou majitelů klávesnic.
Lid s pamětí deset minut si přirozeně nepamatuje, že výše uvedená těžba peněz z vakua existuje již nejméně 2000 let a za vytěžené peníze se kupuje planeta. To se to hoduje, když naši evoluční soupeři jsou idioti
[oči v sloup]


princip je od doby, kdy sionisté směli pouze obchodovat a půjčovat peníze - to je také
jedna z falešných pohádek falešné historie , a i kdyby to tak bylo, kdopak takový zákaz asi nakukal těm idiotům z řad údajné šlechty [mrknutí jedním okem]

357908

4.11.2017 19:51

RE: Snadno !

Schirin 46.?.?.?

Reakce na 357898

a zde jeden z těch nejznámějších koupených hlupáků - odporné prodejné hovado sloužící sionistům https://www.youtube.com/watch?v=9wFiPHRFspo https://cs.wikipedia.org/wiki/Americko-izraelsk%C3%BD_v%C3%BDbor_pro_ve%C5%99ejn%C3%A9_z%C3%A1le%C5%BEitosti

360895

19.5.2017 22:48

Ludia proti Rasizmu

Robin 109.?.?.?

Asi pred 10 rokama jsem si v Prespurku obednal statutary
Tax Defraudensn LUDIA PROTI RASIZMU tenkrat to bylo furt ve statni Slovenskej Televizi ..........A co nevidim predsednicka spravnej rady Viktoria Rothschild......
Tak teda nevim.......

357901

19.5.2017 23:10

PROC JSTE TAK NAIVNI?????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Kazdemu mu bylo byt jasne (pokud mysli) ze Rotchild je pouze cemuz se rika 'Front End' viditelny operacni predni cast velke tajne ORGANISACE. To je jeho uloha + investovat. Jestli toto nechapete pak nechapete nic. Kdyz potrebuji investovat penize nejak to musi udelat aby to byla skutecna osobnost a k tomu potrebuji Rotchilda. Ale Rotchild v zadnem pripade neni mocna sila!! ,je pouze investor. Co je na tom tezke pochopit je mi zahadou.

357902

20.5.2017 9:51

RE: PROC JSTE TAK NAIVNI?????

Altman 93.?.?.?

Reakce na 357902

Tak tomu se říká naivita v přímem přenosu. Největší vrah v historii lidstva je údajně Hitler. Nikdo ale Hitlera neviděl že by někoho zavraždil.
Pro uklidnění praváků a přátel A.H. , tak na tom byl Stalin podobně.

357909

21.5.2017 8:42

RE: PROC JSTE TAK NAIVNI?????

sofa 90.?.?.?

Reakce na 357909

Pane, prosím, nešiřte židozednářské lži. Ano, Hitler byl jen loutka, najmutá již v roce 1907, ale Stalin byl úplně jiný případ. Stalin lidstvo ve 20. století zachránil. A prosím nevytahujte tu pravolevou pohádku vymyšlenou za cílem zmást a rozhádat voliče-ovce.

357919

20.5.2017 3:10

Zdani nekdy klame

P.A.Semi 79.?.?.?

Forbes ve svych seznamech neuvadi zadnou šlechtu. Takze tam treba neni ani anglicka kralovna (ktere alespon formalne patri polovina Velke Britanie a Kanady), nebudou tam ani Habsburkove a tedy ani Rothschildove.
Nakonec jsou ty seznamy jen proto, aby byl jasne dany ovsem zasadne nekompletni seznam bohatych lidi vsem na ocich a aby se nemuselo patrat hloubeji...

Trusty Rothschildu jsou zrejme spravna stopa, ovsem obchod s drogami zrejme ne, ten ma pod palcem predevsim CIA (lidove prezdivana "Cocaine Import Agency" ) a nemyslim, ze by se navzajem takhle snadno tolerovali...

Pak je tu ovsem dalsi efekt: Zrejme prave Rothschildove a jim podobni na zapade rozsirili poveru, ze jim patri vsechny centralni banky krome zemi, proti kterym USA valci (Iran,Syria,NKorea). Jenze to neni pravda. U nas mozna vlastni zapadni zide ruzne komercni banky, ale centralni banka je celkem nezavisla instituce, neni akciova spolecnost, vedeni jmenuje prezident. Nevim, jak by se melo projevovat, ze ji "vlastní" Rothschildove?
Spis to je zamerne rozsirena povera, ze jsou mnohem bohatsi a vlivnejsi, nez ve skutecnosti jsou, aby se americane tolik nenamahali ptat, proc jim patri zrovna FED.

Tedy casto pouzivany trik i z prirody, ze nepritel, ktery se naparuje a vypada vetsi nez ve skutecnosti je, uspesne zastrasi pripadne utocniky.

357905

20.5.2017 12:54

RE: Zdani nekdy klame

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 357905

" ovsem obchod s drogami zrejme ne, ten ma pod palcem predevsim CIA (lidove prezdivana "Cocaine Import Agency" ) a nemyslim, ze by se navzajem takhle snadno tolerovali..."

dobre naznačujete, lenže minca má dve strany a tá druhá strana sú peniaze z drog a kto je už 200 rokov špecialista na Bankovníctvo [mrknutí jedním okem]

357912

20.5.2017 12:59

RE: Zdani nekdy klame

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 357905

Najdôležitejšie je že vlastnia a riadia FED a vo to GO a ani mať svojich ľudí v rôznych centrálnych bankách nie je na zahodenie predsa a ak je treba tak sa pohrajú s kurzom a rôzni serešovia si vsadia na toho správneho koňa a jedny zbohatnú a neposlušní dostanú svoj zaslúžení trest [mrknutí jedním okem]

357913

20.5.2017 16:41

RE: Zdani nekdy klame

dub 89.?.?.?

Reakce na 357905

a pro koho a v čím zájmu myslíte, že CIA (i DEA) pracuje?[mrknutí jedním okem]

357915

21.5.2017 9:05

RE: Zdani nekdy klame

sofa 90.?.?.?

Reakce na 357905

Víte, co je u České národní banky jeden z triků? To, že tam bankovní radu jmenuje prezident. Dalším trikem je, že tu banku nikdo nevlastní, rozuměj, ani český stát, ale má ústavou dané kompetence a stanovy, tedy šém, aby sloužila těm, kdo jí jako Golema stvořili. Viz. nedávné znehodnocení koruny za účelem dosažení inflace... To nemělo nic společného se státními či dokonce národními zájmy. Ta banka není ani česká, ani národní. Ta se tak jmenuje proto, že má český národ ovládat.

357920

24.7.2020 18:16

RE: Zdani nekdy klame

Koděra 194.?.?.?

Reakce na 357905

Rotschildové nemusí VLASTNIT naši centrální banku. Jim stačí ovládat finance pomocí SOUKROMÉHO FEDu a svého vlivu v ECB.

380716

20.5.2017 21:28

Nemajetní?

Lorien 89.?.?.?

Dávam do pozornosti tento odkaz:
http://investmentwatchblog.com/the-rothschilds-are...

357917

Příspěvků: 26

19.05. 00:37 franktres  majetni / nemajetni
20.05. 18:51 ghjhh  RE: majetni / nemajetni
22.05. 11:44 xml  RE: majetni / nemajetni
25.05. 09:55  RE: majetni / nemajetni
25.05. 15:01 xml  RE: majetni / nemajetni
19.05. 06:32 rfrfr  No konečne!
19.05. 12:28  RE: No konečne!
19.05. 09:03 James Blond  A jak velký mají Rothschildové majetek?
20.05. 05:01 favela  RE: A jak velký mají Rothschildové majetek?
20.05. 12:49  RE: A jak velký mají Rothschildové majetek?
19.05. 14:03 Altman  Ne každý žid je bankéř,
19.05. 16:13  Snadno !
19.05. 23:33 Balt  RE: Snadno !
20.05. 09:34 výjimečné porušení omerty  RE: Snadno !
04.11. 19:51 Schirin  RE: Snadno !
19.05. 22:48 Robin  Ludia proti Rasizmu
19.05. 23:10  PROC JSTE TAK NAIVNI?????
20.05. 09:51 Altman  RE: PROC JSTE TAK NAIVNI?????
21.05. 08:42 sofa  RE: PROC JSTE TAK NAIVNI?????
20.05. 03:10 P.A.Semi  Zdani nekdy klame
20.05. 12:54  RE: Zdani nekdy klame
20.05. 12:59  RE: Zdani nekdy klame
20.05. 16:41 dub  RE: Zdani nekdy klame
21.05. 09:05 sofa  RE: Zdani nekdy klame
24.07. 18:16 Koděra  RE: Zdani nekdy klame
20.05. 21:28 Lorien  Nemajetní?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 801