Diskuze k článku

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

Příspěvků 41

29.3.2017 3:42

Tolerance

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Přijde mi to jako probouzet u dětí zájem o svět zvířat tím, že je nechám pohladit injekcí uspaného krokodýla.
Tito aktivisté by se měli ale nejdříve vydat mezi neuspané krokodýly, a snažit se probudit jejich zájem o svět lidí vyprávěním o mezidruhové toleranci, pochopitelně ne na dálku, ale z očí do očí.

Hlavní problém je , že dospělí mnohdy nemají jasno v tom, že některé kultury je možné tolerovat jen „u nich doma“, že jakékoli rychlé mísení a „obohacování“ je čirá teorie, a praxe je (sebe-)vražda. To nejlépe je vidět na Merkelové a vývoji v Německu. Že je možná i bezproblémová existence těchto jinak "nesmiřitelných" kultur vedle sebe, bylo k vidění např. v Sýrii, tam se to ale utvářelo - obrušovalo po staletí praktickým žitím. Musí být zejména obroušeno misionářsko-dobyvatelské poslání kultur, t.j vnucování jiným.

Příklad v článku kritizovaný ukazuje rovněž, jak atraktivním způsobem společnost přemázne tu trochu výchovy v rodině, zejména k opatrnosti před neznámým. A někteří aktivisté určitě věří, že jediné co nám brání si padnout navzájem do náruče je ta opatrnost.

356711

30.3.2017 8:07

RE: Tolerance

zvedavy11 85.?.?.?

Reakce na 356711

AIESEC je organizácia, ktorá sa zameriava na vysokoškolákov, a ako oni hovoria, "chceme len tých najlepších" (najschopnejšie riadiace kádre).

Oficiálne organizujú stáže v rôznych krajinách. Mám známeho čo bol cez AIESEC v Kolumbii. Nenaša organizácia vychováva "niektorých našich najschopnejších jedincov"[1] smerom k niečomu čo sa nachádza v intervale <Globalizmus, Internacionalizmus>.

Týmto školením českých[2] detí k láske k cudzím kultúram sa AIESEC posunul v intervale na negatívnu stranu globalizmu a automaticky sa stáva z tejto organizácii škodná typu OSF. Vieme, ako so škodnou treba naložiť.

Majú pobočku na takmer každej štátnej vysokej škole na Slovensku - svoju osvetu vedú pod patronátom rektorátu štátnych vysokých škôl.

[1] nie všetci schopní vysokoškoláci su v AIESEC a nie všetcky schopné jedince sú na výške
[2] skorej všetkého bude také aj na Slovensku, len chýba informácia

356746

29.3.2017 8:23

I jinde

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

I tady v Pardubicích na Anglickém gymnáziu na Dukle probíhá podobná propaganda.

356712

29.3.2017 8:30

Kamila Plachetková

MilK 185.?.?.?

Typická cigoňa co se "živí" parazitováním v neziskovce. Mrkl jsem se na její profil a těch pár lidí co tam přispívá jsou těžcí exoti.

356713

29.3.2017 18:43

RE: Kamila Plachetková

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 159.?.?.?

Reakce na 356713

Těch cikánských státem placených neziskovek je snad 150, i když většinou to menežují židi - příklad je rómea.chlívek.cz.

356737

29.3.2017 8:36

Bubáci v Evropě

MilK 185.?.?.?

Pro pana Stworu: Bubáky v Evropě facebook vymazal. Dejte prosím odkaz na náhradní stránky: Bubáci v Evropě 2

https://www.facebook.com/2-Bub%C3%A1ci-v-Evrop%C4%...

356714

29.3.2017 9:08

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

http://www.aiesec.cz/wp-content/uploads/2015/08/Z%C3%A1%C5%A1tita-M%C5%A0MT.jpg

356716

29.3.2017 9:19

stále stejný algoritmus

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Dokonce i v maintreamu včera psali o tomto brněnském představení v MŠ ve smyslu, že pouhé 1% rodičů neposlalo své děti do školy na presentaci této deviace.
99% rodičů je obrázek "národa" . TO JE REALITA ! Kdo vychoval rodiče těchto 99% dětí ?!?

Jde o stále stejný algoritmus vyvinutý v předminulém století , sokol, komsomol, hitlerjugend, pionýr, ssm, mladí rudí khmérové, furt dokola a dokola, a dnes multikulti úderky . Všechno stále ze stejného zdroje zla. A pořád dokola s úspěchem praktikováno indukcí mezi bioroboty a výsledkem je kanonenfutr a EU.
Už i v té české televizi veřejně dávají dokumenty o kádrech EU a jejich nacistické nebo hitlerjugend aktivní minulosti. Absolutní hnus. Brzy to bude 400 let od bitvy na Bílé hoře, 400 let lezení do análu , to už vypadá na genetické změny.

356717

29.3.2017 14:59

RE: stále stejný algoritmus

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 356717

Vložený obrázek

356731

29.3.2017 10:04

cesta z toho bude ťažká

libertarian 31.?.?.?

V USA idú tvrdo (a neskrývane !) po krku priamo prezidentovi. Takže tu "iba" po nejakom webe. Vlastne, aj tu idú prezidentovi po krku. Pod velením ČT.

Ale všetko to má iba jednu, jedinú príčinu : Totálnu ľahostajnosť väčšiny ľudí voči svojim vlastným záujmom. V každej spoločnosti a v každej dobe bola časť spoločnosti na strane darebákov. Ale zvyšná časť bola na strane dobra. Dnes je väčšina spoločnosti ĽAHOSTAJNÁ, a preto tá zlá časť ľahko víťazí.

Nemám ani šajnu, ako by sa toto malo zlepšiť. Iba jeden liek vždy funguje - totálny krach, rozvrat, bieda. Lenže tento liek je moc, móóóc horký. Tento liek má ešte jednu dobrú vlastnosť - dostaví sa sám, ako dôsledok tej ľahostajnosti.

356719

29.3.2017 13:52

RE: cesta z toho bude ťažká

josifek o nci (zavináč) gmx (tečka) com 78.?.?.?

Reakce na 356719

Konsumni modla ovladla nase mozky a pro jine uvazovani nechala v mozku dve bunky. Za komunistu byl nedostatek, ani mobil nebyl a lide tuto mezeru vyplnili premyslenim. Navic, propaganda UV KSC byla i kazdemu kdo neumel cist, to byli asi dva jedinci, lehce pruhledna o proti dnesni, jak anglicky receno Public Relations, naproste dokonalosti jak vytvaret verejne mineni. Tak to vidim ja.

356729

29.3.2017 10:23

domácí výuka, alternativní školy VERBOTEN

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Tohle je zcela nepodstatné. Podstatnější je, že Ministerstvo mutikulturně-homosexuální výchovy (dříve známé jako Ministerstvo školství) začalo nedávno zamítat žádosti o vznik soukromých alternativních škol a školek. Prostě agenda k úplnému zrušení alternativního a domácího vzdělávání, stejně jako nově povinný poslední rok školky.

Tahle agenda pojede nezávisle na tom kdo vyhraje volby, protože náměstci a (židovské) osazenstvo ministerstva zůstáva pořád stejné a na post ministra jsou vybíráni ti největší dementi a diletanti, kteří ničemu nerozumí. A už vůbec ne prastaré tezi, že k tomu abyste porazili nepřítele stačí mít pod kontrolou výchovu jeho dětí.

Vzpomeňte si jak byly najednou do všech kulturně výchovných pozic dosazeny neomarxistické zrůdy jako Šabatová, Marksová (ilumináti mají smysl pro škodolibý humor), Džamila atd.
Taky si povšimněte, že od doby kdy tam místo chlapů začaly cpát ženy, tak to šlo vše do kopru mnohem rychleji.

Z pedagogických škol vyšly tisíce multikulturních vychovatelek které chtějí někde pracovat, deformovat a duševně prznit děti. Za což budou brát víc peněz za míň práce než v Tescu za kasou (k čemuž jedinému jsou skutečně kvalifikované). Vzhledem k nedostatku učitelů se do těch škol nakonec dostanou.

Troubové se zabývají nepodstatnými věcmi, zatímco se na ně v tichosti ale zcela neúprosně valí lavina která je všechny zničí. Už teď lezou z českých škol pologramotné české kopie vymaštěných američanů. Vzpomeňte si jak to v USA začalo. Integrovaným školstvím.

356720

29.3.2017 11:24

Je potreba odnekud zacit, cistit ten Audiasuv chlivek.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Piseme rok 2017,to je od roku 1961 padesatsest roku do dnesni doby a ted je otazka, co nam to rika, kdyz vidime jak, policie zabavila , doslova pytle s dragama a politici priznavaji, ze ztraceji valku na obchod s dragy, ze I pres vsechny “uspechy”presto prohravame , ztracime kontrolu,
Tak, jsem nahodou obevil stary prispevek na Zvedavci, kde se mluvi v rubrice “chvilka k zamysleni”, co rekl Aldous Huxley ve svem projevu pro kalifornske studujici mediky, dnes , uz doktory s praxi v nemocnicich a soukrome ,ovsem. Nedalo mi to, abych to znovu lidem, nasim ctenarum znovu nepripomel.
Huxley, rekl V blizke generaci lze ocekavat obeveni medikamentu, pod jejiz vlivem lide budou ve zkutecnosti milovat sve otroctvi a bez obav umozni vzniku diktatorstvi. Dalo by se rici, ze to bude druh bezbolestneho koncentracniho tabora pro cele spolecnosti. Lide (formou ) vymyvani mozku posileneho psychofarmaky prijdou o sve svobody, ale nejen, ze se to obejde bez slz, ale budou to ve skutecnosti vychutnavat
Tak, jsem si rikal na pohled na TV, kde ukazovali dragoman una tak zvany “led” v jakem jsou psychickem stavu, uplne bez kontroli. Dnes policie ma tech drag na tuny, spravne ctete, na tuny, kolik drag projde kontrolou, je velka otazka, zaroven s otazkou, jak byde vypadat pristi generace. Zde si pripocteme ,vliv medii, ktera se rovnez podili na vymyvani mozku, kazdy meme sveho nepritele doma, televise, jsou lide, kteri veri vsemu v TV, co v ni vidi a slysi.

356721

29.3.2017 11:26

Nic není ztraceno!

Lapsus 89.?.?.?

Vzpomeňte si, jakou obrovskou VLNU NEVOLE vyvolala snaha jedné učitelky (co se vrátila z výletu v Saudské Arábii) ze ZŠ V Trutnově intoxikovat děti islámskou ideologií. Tam to bylo docela "hard", ostatně, podívejte se na článek.
Odpor rodičů dětí v Trutnově byl tak velký a pozdvižení bylo i na českém internetu, že se toho ve finále chytnul čs.bulvár a pak i masmédia, včetně tech, které řadíme mezi hlásné trouby režimu. Prostě už to nešlo utajit.
Ředitel školy se pokoušel fota a článek shodit ze školního webu, ale bylo už pozdě, vše bylo zálohováno a kolovalo po internetech.
Zasahovala tam i Školní inspekce, dlouho pak byl klid a nikdo si ve školách o islámu neodvážil ani pípnout.
Odehrálo se to v říjnu 2015.

Nyní opět multi-kulti aktivistům narostla křídla a proto je třeba každý takový případ intoxikace čs.školství islámem odhalovat a zveřejňovat vše na netu. A konkrétně, školy, jména, kontakty na ředitele a učitele (vše bývá na webu ZŠ), podávat písemné oznámení mailem na Školní inspekci.
NEVZDÁVAT TO!

http://mec-pravdy.blogspot.cz/2015/10/jak-na-zs-v-...

356722

3.4.2017 3:43

RE: Nic není ztraceno!

favela 203.?.?.?

Reakce na 356722

Situace se meni kazdym dnem , ale.
Neni to tak videt. Protoze.
Kazdym dnem se v Tramtarii stupnuji utoky vysoce hystericke propagandy v mediich proti vlade , utoky homosex., leseb,/butches/ a ruznych deviantu.
Protoze vlada neprovadi jejich prikazy, diktaty dost rychle.
Jejich zurivost se stupnuje a stale vice se tak podobaji nasilnym gangum SA/Rohm/. Davaji najevo, ze jsou schopni vseho , prosadit vsechny jejich pozadavky za kazdou cenu.
A neberou zadne ohledy ,ze jsou jen mala mensina zamerena proti vetsine.
A co si neuvedomuji...
Ze tim dokazuji vsem nam jaka obrovska propast a nedostatek lidskosti a civilizace ukazuji a davaji najevo. A i lide nezucasteni se otaceji proti nim a jejich mrzkym zajmum.
Neni videt ta zmena protoze plne okupuji media za kampani a nasilnym prosazovanim svych cilu a hrube napadaji,umlcuji a utoci s hysterii sobe vlastni /a silne odpuzujici/, proti vsem , kteri nechteji pospichat a citi dulezitost veci prodiskutovat ...atd.
Jakou nechut vzbuzuji. Neuvedomuji si nic z toho a to je zalezitost prevratna ve vedomi lidi .. Do nejake doby je vetsina tolerovala...
Objevily se prvni verejne protesty.
A tak. Zvolili /umi neco jineho?/, slepou zurivost ,zvrhlymi zlazami , primitivnim nasilim jsou vedeni , odchazeji tam kam patri...

356864

29.3.2017 12:05

Ale pánové,

Nobody 84.?.?.?

Vy jste, jak se mi zdá, vůbec nepochopili, že "Nová doba", vyžaduje nové myšlení a nové činy. Že ten nový přístup začíná již ve školkách a školách, je samozřejmostí. Slováci mají takové přísloví - "Ohýbaj ma mamko, dokial som ja Janko. Až ja budem Jano, neohneš ma mamo". Naši umělci, jako předvoj "Nového směru", to již pochopili a ukazují nám, zaostalým nevzdělancům, nový netradiční pohled na výuku ve školství (viz ta školka) a v kultuře.

Národní divadlo Brno chystá v Divadle Reduta na Zelném trhu novou inscenaci Strach jíst duši. Již oficiální plakát http://www.ndbrno.cz/cinohra/strach-jist-dusi kde mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem „Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?“ napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli v rukách Araba z Maroka. To však zdaleka není vše, protože to by nemělo ten správný náboj. Tak divadlo vyzývá občany - Pokud Vás už nebaví fronty na selfie pod Joštem na Moraváku, stavte si udělat fotku k nám. V Redutě to vidíme růžově!" Tato krátká výzva doplňuje snímky zveřejněné na sociální síti Facebook, na nichž je nahý muž s hlavou jednorožce. Rekvizita je zabarvená do růžova a diváka upoutá zejména zvýrazněním penisu. (Chtěl jsem ten obrázek sem vložit, ale nechci Vám zaprasit web, takže odkaz: http://www.topcz.net/narodni-divadlo-v-brne-propag... . Tam je také celý článek o tomto svinstvu.

Samozřejmě ani Praha nemůže zůstat pozadu. Národní divadlo v Praze uvádí na scéně balet, sice ne multikulti, ale ve velmi "netradičním" provedení, kde na scénu napochoduje (naběhne) cca 20-30 zcela nahých herců a hereček a předvádí něco jako balet. Já sice nejsem žádný odborník na balet, ale i jako laik, vidím, že těch baletních prvků tam moc není. A jak poznamenal jeden z diskutujících - spíše to působí jako křečovitá snaha konkurovat spartakiádě v době všeobecného nedostatku, kdy již nezbývají peníze na bílá trička a červené trenky. Video s tímto baletem lze vidět na http://www.topcz.net/je-to-jeste-balet-nebo-jiz-je.... Přejí všem hezkou podívanou.

356723

29.3.2017 12:25

tohle

Mirra 89.?.?.?

jsou dost závažné informace v celoevropském kontextu. Zničeho nic se islám stává fakticky nenápadně protěžovaným náboženstvím i u faktických bezvěrců. Velice zajímavé. Už historie vzniku islámu dává mnohem více otazníků než odpovědí. Je velice podobné křesťanství ve svém základu, ale je mnohem militantnější a disciplinovanější. Osobně mi připadá že křesťanství u svých autorů nesplnilo očekávání, neb se brzy rozpadlo do silně soupeřících sekt a místo víry která by byla pojícím tmelem sjednocení světa fakticky upadlo. Nebo ještě lépe měl být islám jakýmsi antiprojektem - jestliže křesťanství je víceméně demokratické tak islám už je od vzniku stavěn na totalitárním modelu kde je přímo základní nutností si podrobit jinověrce. Ježíšovo učení je diametrálně odlišné, prosazuje soucit a pomoc. Islámské společenství je tvořeno jako útočný tým na likvidaci a porobu těch co nejsou jeho součástí či se nechtějí stát.
V moderní době to vypadalo že se islám stane jakousi prázdnou tradicí. Nicméně náhle se začlo obnovovat v té nejsurovější podobě z prostředků nejbohatší země Arábie. Až sem by se to dalo chápat jako šílenství degenerované saúdské dynastie která chce obnovit slávu Arabské říše. Ale už nejde chápat že se jim fakticky rozhodli pomáhat jinověrci. Mám neblahý dojem že se jim zalíbila islámská disciplinovanost a poslušnost, kdyby byla taková víra dominantní v Evropě tak by se totalitářům mnohem lépe vládlo. A bohužel změna nálad je i mezi obyčejnými lidmi, stále více je preferován silový přístup místo dialogu. A to všude včetně naší české kotliny. Když ve volbách zvítězil jeden kandidát tak ho voliči protistrany fakticky bojkotují dodnes. Zhrubnutí společnosti a důsledky které z toho vyplývají jsou vidět dnes a denně. A i jinak normální lidé jsou víceméně apatičtí a nechají probíhat takovou agitaci která by byla před 20 lety nemožná...

356724

29.3.2017 13:15

AIESEC a link k SOROSOVE Open Society ? - Pres Johna Allena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

http://www.aieseclife.org/page/JohnWAllen/Alumnus-...

356727

29.3.2017 13:30

Klasická salámová metóda neomarxistov

pozorovateľ 217.?.?.?

Vyberám z článku iba časti, ktoré sa týkajú multikultúrnej agendy...

Frankfurtská škola, aniž by ostatním blíže odkrývala své záměry, prosazuje pro zdárný postup „sametové“ kulturní revoluce mezi jinými následující věci:

1. zvláštní trestnost rasových zločinů;

2. zavádění nového jazyka a změnu obsahu a vnímání pojmů;

3. sexuální výchovu a šíření homosexuality mezi dětmi;

4. podkopávání autority učitelů a školy;

5. podporu přistěhovalectví ke zničení kulturního rázu země;

6. rozšíření užívání drog;

7. útok na náboženství;

8. nejistý právní systém nastavený proti obětem zločinů;

9. závislost na státu nebo státních příspěvcích;

10. ovládnutí sdělovacích prostředků;

11. oslabování role rodiny a její rozbití.

[...]

"Škola rozlišuje dva druhy revoluce: politickou a kulturní. Kulturní revoluci, která rozkládá řád zevnitř, považují za dlouhodobý plán zaměřený zejména na rodinu, školství, sdělovací prostředky, oblast pohlavního života a populární kulturu.”

“Jednou z podstatných zásad zmíněné kritické teorie je nutnost rozložit současnou rodinu. Stoupenci frankfurtské školy učí, že „dokonce i částečné zhroucení rodičovské autority v rodině může vést ke vzrůstu připravenosti následujících pokolení přijmout společenskou změnu“”

Sociální psychologové zítřka budou mít několik školních tříd, na nichž budou zkoušet různé metody, jak navodit neotřesitelné přesvědčení, že sníh je černý. Brzy se dostaví řada výsledků. Za prvé, že vliv domova narušuje kýžený výsledek. Za druhé, že toho nelze tak docela dosáhnout, pokud indoktrinace nezačne už před věkem desíti let. Za třetí, že velmi účinné je opakované odříkávání veršů doprovázených hudbou. Za čtvrté, že přesvědčení o bílé barvě sněhu je nutné představit jako chorobný sklon k výstřednosti. Teď ale předbíhám. Je na budoucích vědcích tyto zásady upřesnit a zjistit, na kolik přijde, aby děti uvěřily, že sníh je černý, a o kolik bude levnější, uvěří-li, že je tmavě šedý. […] Až se tyto postupy podaří dovést k dokonalosti, pak jakákoli vláda, která bude mít po generaci na starosti vzdělávání, bude schopna ovládat své občany bez nutnosti armády či policie.“”

“Během našeho šetření jsme se zúčastnili symposia o sexuální výchově v Liverpoolu, kde jeden z řečníků nastínil taktiku sexuální výchovy slovy: ‚Pokud se nedostaneme k sexuální výchově, děti budou prostě následovat mravy svých rodičů.‘ Záhy se ukázalo, že se sexuální výchova má stát nástrojem podomních prodavačů sekulárního humanismu.”

skrátená verzia: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/frankfur...

celý článok: http://www.tedeum.cz/4_2014/frankfurtskola_0414.ht...

356728

29.3.2017 15:10

napráskal je sám EDISON 2015

r.m. 80.?.?.?

Edison se vrací! http://zsjihomoravske.cz/index?option=com_content&...
Od 14. do 20. 9. bude na ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2 opět týden s Edisonem, který pro nás zajišťuje studentská organizace AIESEC (http://aiesec.cz/pro-skoly/). Navštíví nás 7 studentů z celého světa, kteří nám představí svou zemi. Máme se na co těšit. Podívejte se, kdo nás navštíví a na krátká videa, který pro nás každý z nich natočil.

Ana Komljenović (Chorvatsko) -https://www.youtube.com/watch?v=OFi5D8bayCk
Akram Nabil Alghnimah – alias Maxim (Irák) - https://youtu.be/e4JciX79wyg
Eva Leridou (Kypr) - https://youtu.be/C1UE6G1dAp8
Hiba Jamal (Jordánsko) - https://youtu.be/9yQQENbxNOY
Salma Ouali (Tunisko) - https://www.youtube.com/watch?v=cLezE_CVGHE
Sofia Reis (Brazílie) - https://www.youtube.com/watch?v=9BvhVKQKLhk&feature=youtu.be
Yating Jia - alias TingTing (Čína) - https://youtu.be/ul6Ol6NHYMU
--
Žádný Jezíd se tam nevyskytuje soudružko K.P.
Stačí do google zadat "projekt Edison 2017" a vyjedou pedagogické vymývárny, které se toho účastní letos.
A tady jsou kontakty na nadřízenou složku AIESEC včetně emailů a tlf. https://aiesec.cz/o-aiesec/nas-tym/
Hola, hola, internacionála volá vola [velký smích]

356732

29.3.2017 15:22

prý výuka angličtiny...jinak mluvit, jinak jednat jak za bolševika

r.m. 80.?.?.?

Poslankyně Olga Havlová: Jestli tomu dobře rozumím, já totiž tady mám tu podepsanou listinu, kdy udělujete záštitu v roce 2013 - 15. ledna to podepsal náměstek bývalého ministra pan PhDr. Jindřich Fryč a v současné době tedy tuto záštitu už ministerstvo neuděluje. Je to tak?

Místopředseda PSP Jan Bartošek: Děkuji. Prosím, paní ministryně.

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR Kateřina Valachová: Za doby mého vedení resortu žádná taková záštita udělena nebyla. Jenom bych chtěla říct, že to, co jsme dohledali z roku 2013, neodpovídá úplně tomu popisu, tak jak zprostředkováváte informace od rodičů. Protože zde bylo uvedeno, že se jedná o posílení motivace žáků ke zlepšování konverzačních dovedností v anglickém jazyce. Projekt neupřednostňuje konkrétní kultury ani témata náboženství, nejsou jeho součástí, natož jejich výuka. Toto jsou tedy informace dohledatelné k roku 2013 stran tehdejšího udělení záštity.
http://www.pedagogicke.info/2017/02/olga-havlova-i...

356734

29.3.2017 19:17

Jsou to příživníci a pátá kolona

Dark 82.?.?.?

Všichni tihle lehkoživkové hledají jenom jakoukoliv příležitost, která jim umožní čerpat jakékoliv dotace, případně vyhlašovat sbírky, které jim umožňují zmocnit se peněz, a vykázat nějakou činnost, která jim umožní se napakovat s vynaložením co nejmenšího úsilí.
To, že kolem své činnosti vyvolávají humbuk a skandály, slouží jen k tomu, aby upozornili své donátory, či případné dárce. že činnost provozují.
Proto tolik humbuku, proto napadání nepohodlných, proto udávání a soudy, proto, co nejvíc skandálů.
Když je o nich slyšet, když je možno je vidět, nejraději v TV, tak mají o blažený život postaráno. Oni nechtějí nic dělat, ale za velké peníze.
Proto dokáží utratit miliardy, za začleňování uprchlíků, aniž by kohokoliv, kamkoliv začlenili.
No řekněte, není to umění, dojit lidi a nehnout při tom prstem? Vždyť oni jsou v umění dojit takřka na úrovni církví.

356738

29.3.2017 21:49

klin pomocou pojmu rasizmus

ppppp 178.?.?.?

znova skúšam pripomenúť, že pojmy ako rasizmus, xenofóbia, nenávisť, fašizmus sú spočiatku prázdne nálepky, ktoré sa snažia na seba nabaliť obsah, teda ide o psychologickú zbraň v rukách nepriateľa.
Nejde niekoho označiť ako rasistu, kým sa nedopustí konkrétneho skutku. Prečo naraz rozhoduje rasová motivácia, keď by skôr mala rozhodovať skutková podstata, čo kto urobil, a práve nezávisle na rase?
Nechápem, prečo si tento logicky chybný kruh ľudia dobre neuvedomujú.
V ústave predsa máme definovanú rovnosť pred zákonom. Všetky ostatné "rasové" doplnky sú nadbytočné, a znevýhodňujú každého, kto nepatrí do "správnej" skupiny.
Buď rovnosť pred zákonom, alebo rasizmus, nemôžu logicky platiť oba pojmy naraz.
Tak je to aj s ostatnými pojmami, ktoré sa používajú ako nálepky na označovanie jednotlivca, alebo skupín. Zároveň tými istými nálepkami nie je možné označovať skupinu, ktorá nálepkuje najradšej. To je predsa tiež kradnutie pojmov a symbolov.
Ďalší babylon. Bolo by treba lepšie rozlišovať nálepku a skutok, a každého, kto bezdôvodne nálepkuje považovať za ohovárača až páchateľa trestného činu poškodenia dobrého mena.
Samozrejme nikým nevolené mimovládky nemôžu vnucovať voličskej verejnosti svoju agendu. Nech idú najprv kandidovať, ako to doporučujú iným, a nech dopredu predstavia svoj program. A nie poza bučky sa cez voľby schovať, a potom všetko deformovať. Dosť na tom, že dnešné voľby sú skôr reklamná kampaň.

Zajtra 30.3. je v Bratislave na Hviezdoslav.námestí akcia proti Nato, ktorá niekedy komentuje aj otázky vyslovené v tomto článku, činnosť mimovládiek sa im podobne prieči.

...p.s. k tým Mečiarovým amnestiám poznámka - naše médiá akosi nechceli povedať, že nešlo o vraždu R.R. ale s vysokou pravdepodobnosťou o nehodu, zapríčinenú nesprávnou inštaláciou plynu v aute, a zrejme sú podľa vyšetrovania svedkovia, ktorí to videli, ako sa to stalo. Požiar bol tak rýchly, že nikto nestihol reagovať. Médiá si to ale interpretujú, ako sa im hodí. Potom bola aj ďalšia vražda Albánca, a Mečiar sa tým zároveň údajne snažil tlmiť reťaz ďalších rizík a obetí. To už je asi domnienka, ale vyšetrovanie prvej vraždy bolo podľa správ z blízkych kruhov dôsledné, odhalené stopy chrómu v plechu asi po gola sade, ale žiaden materiál výbušnín.

VP médiá si odvykli sa snažiť o pravdu.

356740

29.3.2017 23:19

AISEC má napomáhat hladkému přechodu ke globálnímu státu

r.m. 80.?.?.?

http://www.aieseclife.org/page/JohnWAllen/Alumnus-...
Vložený obrázek
šéf John Allen je samozřejmě žid.
(President, AIESEC Yale, 1961 and former Chairman of the Board of AIESEC, US) is a man on a mission! His mission is stated as follows: “to facilitate the peaceful transition from the nation-state to the global-state.
-
tamtéž citace Tivadara Sorose ( pův. jménemSchwarze) ...we must place limits on the absolute power of the individual state.
-
Upon graduation, following the pioneering efforts of Victor Lowenstein, John traveled throughout South America to help establish AIESEC in Colombia, Peru, Ecuador, Chile, Argentina and Uruguay.
-
While in Boston, John met Sir James D. Wolfensohn (subsequently head of the World Bank) and “Jim” (as he likes to be called) invited him to go to New York and be his assistant. John worked with Jim, who at the time was President of Schroder Bank & Trust Company.
-
a tady je pecka - návrh vytvořit každému člověku penežní účet navázaný na jeho DNA !!!
John was fortunate to become an early Trustee of George Soros’s Open Society Institute and was also asked to become one of three Trustees for the International Science Foundation, with George Soros and James Watson (who discovered DNA). During his tenure with these two organizations, he worked on the idea of a “DNA Account”, which is a digital investment account linked directly to a person’s DNA - the only infallible identity system. The DNA account can provide money for life’s basic necessities while avoiding both corruption and bureaucracy.
-
...director of The World Policy Institute.
-
...you can email him at springny@pipeline.com.
- odkaz na korporátní partnery: http://aiesec.org/companies/corporate-partners/ = 502 Bad Gateway

Vážení,
instinkt nás neklame. Židovské spiknutí proti národům je nezpochybnitelný fakt. Naše vlády mu vazalsky nadbíhají.

356742

30.3.2017 15:01

RE: AISEC má napomáhat hladkému přechodu ke globálnímu státu

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 356742

Pane r.m., dopustil jste se vážného ideologického přestupku. Vy nevíte, že Žid se píše s velkým Ž, neboť tak bylo rozhodnuto dle Norimberských zákonů?

356759

30.3.2017 13:03

Yazidi v Iraku

Kadlik 109.?.?.?

Tak to si slecna asi dela prdel ne tmavo okej cernovlasej cmoud ze je Yazid z iraku nehlede na to ze tam uz zadny Yazidi nejsou ty vsecny vyvrazdil teroristi z ISIS a z jejich zen si nadelali sexualni otrokyne[pláč]

356751

30.3.2017 14:09

Příjmení Plachetková hovoří celkem jasně :)

Andrew Siddur 77.?.?.?

Pane editore… Proč vůbec píšete jakési afektované Romce, pracující v žoldu nějaké „ziskovky“ [zmaten]

Proč raději nenapíšete nějaké pěkné cikánce? [cool]

356755

30.3.2017 14:38

Skúste vložiť do prehliadača odkaz na príspevok Nikitu Michalkova

lubosmat 212.?.?.?

http://www.besogon.tv/mikhalkov/128-daleko-li-ot-t...

V príspevku je zakomponované video, kde je krásne doložené o akú "tolerantnosť" (v náboženských otázkach toleranciu) slniečkárom, genderom a podobným vymetencom ide.

Pôvodná podstata slova tolerantnosť /tolerancia/ je schopnosť niečo zniesť, vydržať, či niečomu odolať. Už v samotnej podstate tohto termínu sú akési limity, lebo niečo vydržať, odolávať tomu a znášať to nejde do nekonečna, musí nastať nejaký spoločenský kompromis, alebo konsenzus.

Nový zmysel tomuto termínu podsúvajú novodobí zástancovia "multi-kulti"
požadovaním prijímať všetko cudzorodé bez reptania, nereagovať na odlišnosti a pasívne všetko cudzie prijímať.

Naučte sa byť ľahostajní k svojmu okoliu a navyše sa nijako voči okoliu neprejavujte, aby Vás niekto neobvinil z "netolerantnosti" alebo "netolerancie".

Výsledok takéhoto vedenia má svoje dôsledky – v spomenutom príspevku sa takýmto spôsobom spomedzi nás generujú naozaj výnimočné osobnosti, ktoré o nás na medzinárodných fórach vytvárajú skutočne tak, ako sú len toho schopní, ten najlepší obraz.

356758

30.3.2017 20:56

RE: Skúste vložiť do prehliadača odkaz na príspevok Nikitu Michalkova

Dale Coper 37.?.?.?

Reakce na 356758

Michalkov je už senilní to musí být jasné každému kdo viděl jeho poslední filmy. Unaveni sluncem (Oscar za nejlepší zahraniční film v roce 1994) je na rozdíl od jeho pokračování skvělý film a velmi kvalitní filmy točil i v 70s a 80s (Otrokyně lásky, Oblomov). Současný ruský film není špatný ale mám radši jeho bratra Končalovského a nebo Zvjaginceva.

356763

30.3.2017 20:45

Opravdu je to islamizace?

Dale Coper 37.?.?.?

Nerozumím tomu co je špatného na tom když se ve škole děti dozví něco o islámu. Chápal bych znepokojení kdyby to probíhalo tak že by někdo pumpoval do hlav nebohých školáků "informace" toho druhu že islám je lepší a morálnější náboženství než křestanství a z Boží vůle ovládne celý Svět atd. Těmto nesmyslům část muslimů věří to uznávám nicméně pokud půjde o neutrální výklad kdy se školáci dozvědí něco o Koránu a Mohamedovi tak v čem je problém? To by snad mělo patřit k všeobecnému vzdělání.
P.S Četl někdo z přítomných Podvolení od Michella Houlebecqa? Pokud ano zajímal by mne váš názor.

356762

30.3.2017 23:00

RE: Opravdu je to islamizace?

Aja 82.?.?.?

Reakce na 356762

Že se děti dozví základy všech hlavních náboženství, na tom opravdu není nic špatného a mělo by to patřit ke všeobecnému vzdělání. Potud s vámi souhlas.

Jde o to, od koho se to děti dozví, zda to škola zahrnuje do školních osnov a zda se dozví něco o současném islámu, jeho rozpínavosti a pohledu na příslušníky jiných náboženství a ateisty. Kam směřují islámští fundamentalisté a v jakém stavu se, díky islamistům, nachází Evropa. Není to procházka růžovým sadem s klenbou duhy a vše objímající lásky.

356770

30.3.2017 23:30

RE: Opravdu je to islamizace?

Dale Coper 37.?.?.?

Reakce na 356770

>Jde o to, od koho se to děti dozví, zda to škola zahrnuje do školních osnov a zda se dozví něco o současném islámu, jeho rozpínavosti a pohledu na příslušníky jiných náboženství a ateisty<

Ano současný islám jsou i ti magoři kterými argumentujete ale taky sufismus mající mnoho podobného s křestanskou mystikou i s buddhismem a tao nebo islamské "feministky" jako je Irshad Manji nebo Ayan Hirsi Ali. Postoje extrémních muslimů v společenských otázkách se zase tak moc neliší od ortodoxních židů a některých (předkoncilních) katolíků nebo i fundamentalistických protestantů v USA (útoky na potratové kliniky). Navíc celé to chce určitý čas islám musí prostě projít podobným procesem jakým v 18 a 19 století prošlo křestanství a s rozvojem informačních technologií jim zřejmě i projde. Uvedomte si že věci které jsou na islámu právem kritizované byli kdysi normální i v naší civilizaci. Homosexualita byla trestná jak je to v Iránu zhruba ještě v polovině šedesátých let (viz případ Alana Turinga). Nakonec v tom Iránu studují na univerzitách i holky což byla ještě tak někdy kolem roku 1890 věc nevídaná i v českých zemích. Naprosto nepochopitelné jsou pak obavy z muslimů v zemích jako je česká republika nebo Slovensko. No možná je to proto že národním jídlem Čechů je vepřo knedlo zelo zalité plzeňskou dvanáctkou.

356772

31.3.2017 1:14

RE: Opravdu je to islamizace?

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356772

Namísto slova "islám" si dosaďte do svého textu slovo "křesťanství" a jeďte do nějaké muslimské země je žádat o dávky, občanství, stavbu kostelů a možnost nosit v Evropě obvyklý oděv u žen, jíst obvyklé naše pokrmy a pít pivo - to vše bez dokladů, víza a v počtu větším než malém. A až dostanete výprask holí a vaše žena bude odsouzena (za obscénost v oblékání), tak si přečtěte Kitáb al Džihád starého Wahhába a vrattě se na zem. Souhlasím, že islám musí projít svou cestou, ale ne tady (krom obchodních misí a malých nutných komunit). Masová nekontrolovaná migrace je navíc invazní projekt nadnárodní oligarchie, pro zničení národních států - říkají to zcela veřejně, dokonce přímo na BBC, viz Sutherland - http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395).

A to máme v ústavě, že je protiústavní činnost v ČR, zkoušet odstranit demokratické zřízení - předat moc globalistům.

356773

31.3.2017 8:27

RE: Opravdu je to islamizace?

Aja 82.?.?.?

Reakce na 356772

Ano, většina monoteistických náboženství prošla v historii vývojem s odklonem od fundamentalismu. Nakonec stačí porovnat Starý zákon z Bible s Koránem, příliš se neliší, jsou násilnické, nekompromisní až nenávistné ke všemu odlišnému. Kam se vydalo křesťanství a kudy jde islám?

Ano, i mezi křesťany se najdou fanatičtí jednotlivci či skupiny.

V muslimských státech, které byly sekulární, byl islám odeslán tam, kam patřil, do soukromí, nebyl politickou mocí až do okamžiku, kdy přišli se zbraní v ruce "nosiči" demokracie. Kde byly a kde jsou dnes Irák, Lybie atd.

Ano, musí projít vývojem, ale zatím časem cestují zpět...méněcennost žen, kamenování...

Informační technologie, že pomohou? Podívejme se na velmi vyspělou Saudskou Arábii.

Západní Evropa začíná být muslimskými běženci saturovaná, už teď má EU tendence přitlačit střední a východní Evropu k přijímání běženců za stejných finančních podmínek, jaké mají např. v Německu.

Obavy Čechů a Slováků z muslimské invaze jsou zcela oprávněné.

356776

31.3.2017 8:54

Poslední slovan zhasne, vlastně klekne, lehne a píp. Z PL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 356776

to že prakticky , čeněk, 31. 3. 2017 8:04:12
veškeré zákony , kromě jiných zrůdností, jdou na ruku mafiím, církvím, oligarchům a dostali nás přes renesanci nevolnictví, ekonomickou amorální sebevraždu, k pádu mezi rozvojové země je dávno jasné, je to u nás jako na UA, veškeré posty obsadili pološílení, morbidně žraví cizáci, dnes stačí ověřená homosexualita, chazarskomuslimský původ, opakovaný pobyt v blázinci, či v lochu, těžká asociálnost, nenávist ke všemu českému, a je vymalováno
Reagovat

Re: to že prakticky , kaciř, 31. 3. 2017 8:21:26
Přesný popis mafiánského kapitalismu .

356777

30.3.2017 22:46

a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu

r.m 195.?.?.?

Vložený obrázek
Jindřich Fryč, dlouholetý pracovník MŠMT, dostal Řád akademických palem
(francouzsky Ordre des Palmes académiques)
Slavnostní udělení tohoto prestižního řádu francouzského vyznamenání se konalo v odpoledních hodinách 21. ledna 2015 v Buquoyském paláci – sídle Velvyslanectví Francie v Praze.
Řád akademických palem - 3 hodnosti je francouzské vyznamenání za zásluhy ve vzdělání, vědě a kultuře.
Řád byl založen císařem Napoleonem již v r. 1808, tehdy pro oceňování akademiků a profesorů.
Řádem mohou být od r. 1955 vyznamenáni především učitelé, ale i osoby, které nemají vztah k učitelství, které však měly významný přínos ve vzdělávání, a rovněž cizinci, nebo v cizině žijící Francouzi, kteří aktivně přispěli k rozšíření francouzské kultury v zahraničí.
Řád má tři stupně: Rytíř, Důstojník a Komandér.
zdroj: http://www.adam.cz/clanek-2015010035-jindrich-fryc...
Myslím, že je to čím dál tím jasnější. Za co to ten ouřada ve vyhlášeném odkladišti papaášských dětí (MŠMT) dostal???

356768

31.3.2017 20:50

RE: a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 356768

Já to tušil, že za současnou idiokracii ve školství a duševní prznění dětí mohou iluminátské úřednické krysy roky zalezlé na ministerstvu. A že rychle se střídající ministři školství jsou jen bezvýznamné figurky. To chce vyčistit augiášův chlév kompletně, výměna ministra a náměstků nepomůže, když mají tyto krysy v lóži vyšší hodnosti než ministr.

Dík za tuto zajímavou zprávu. TO je skutečně insiderský náhled, oproti ostatním, kteří zmateně nadávají nějakým blbkám, které zrovna vylezly z pedagogické školy a jen papouškují podle osnov těchto iluminátských krys.

356790

1.4.2017 9:02

RE: a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 356790

Například : došlo to až do té bizardní podoby , že si děti na přijímací zkoušky na střední školu nesmí s sebou brát svoje propisky. A ty tzv. jednotné přijímačky cermat jsou defakto výzkumným projektem, jak hluboce jest české školství zpraseno a kolik je třeba ještě zprasit. Stačí se informovat četbou na webu cermat o
stavu věci .

356798

30.3.2017 23:02

je to prosté

PavelSam 90.?.?.?

Pokud se dá věřit současné ministryni Valachové, tak souhlas Edisonu byl poskytnut na výuku angličtiny, o žádném náboženství souhlas nikdo neudělil. Slovo "kultura" je navíc široký pojem.

Takže je třeba kontaktovat školní inspekci a zjistit, kdo tyto aktivity kontroluje. Protože od seznámení s angličtinou a jinými kulturami přejít k motlidbám (!!) je velký průšvih.

Sazmořejmě je třeba dbát, aby když se učí o kultuře lidojedů, tak nezamlčovali, co to znamená. A když se učí o náboženství, tak nesmí vynechat křížové výpravy křesťanů, židovské konflikty mezi tórou a kabbalou, a také konflikty islámu - tedy nerovné postavení žen, výprasky, potíže turistů při líbání partnerů na veřejnosti v muslimských zemích, omezování osobní svoboy žen a omezování v oblékání.

Pokud neziskovka neinformuje vyrovnaně, pak se jedná o propagandu, což lze oznámit s fotem na inspekci, pokud jde o problém opakovaný, lze s tím jít i do médií. Pokud se jedná navíc o propagandu (navíc o náboženství) financovanou ze zahraničí, pak bych psal poslancům, ať uzákoní povinnost u hříšníků oznamovat předem zdroje financování, jako je tomu v USA.

Výchova dětí vs. náboženství je velmi citlivá věc, je nutné absolutně zamezit propagandě, křivému podávání informací na školách (něco jiného jsou zájmové kroužky se souhlasem rodičů - veřících). To se týká všech náboženství. Co je absolutně nepřijatelné je nucení k motlitbě ve škole, to je skutečně indoktrinace dětí a podle mého osobního soudu to je mnohem větší problém, než použití té fotky. Naopak není problém informovat o historii, používat obrázky oblečení, stravy, historické údaje o slavných i méně slavných osobách, to je normální dějepis.

Autorka toho dopisu, která vám vyhrožuje, samozřejmě bude muset doložit, pro koho pracuje, zda není v konfliktu zájmů - pokud pracuje i pro soukromé osoby v zahraničí, pak ji lze brát jako agenta, ideologa, který na škole nemá co dělat. Je třeba vyvolat společenskou diskusi na toto téma, to je jediná obrana, psát politikům a neumdlévat, viz třeba odkaz:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sko...

356771

2.4.2017 15:11

Kamila

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 172.?.?.?

Pane Vladimíre,
v tomto případě jste se těžce sekl. Je zbytečné se do toho zamotávat, prostě jste naletěl několika zavádějícím fotografiím.
Kamila není žádný blbec. A protože vím, že ani Vy do této kategorie nepatříte, chlapská omluva by byla vhodná.

Vladimír Sodek

356843

3.4.2017 17:15

RE: Kamila

r.m. 195.?.?.?

Reakce na 356843

jestli není žádný blbec vrátí se GB jako jiný člověk)))

356889

Příspěvků: 41

29.03. 03:42  Tolerance
30.03. 08:07 zvedavy11  RE: Tolerance
29.03. 08:23 WAZARI  I jinde
29.03. 08:30 MilK  Kamila Plachetková
29.03. 18:43  RE: Kamila Plachetková
29.03. 08:36 MilK  Bubáci v Evropě
29.03. 09:08  
29.03. 09:19 výjimečné porušení omerty  stále stejný algoritmus
29.03. 14:59 r.m.  RE: stále stejný algoritmus
29.03. 10:04 libertarian  cesta z toho bude ťažká
29.03. 13:52 josifek o  RE: cesta z toho bude ťažká
29.03. 10:23  domácí výuka, alternativní školy VERBOTEN
29.03. 11:24  Je potreba odnekud zacit, cistit ten Audiasuv chlivek.
29.03. 11:26 Lapsus  Nic není ztraceno!
03.04. 03:43 favela  RE: Nic není ztraceno!
29.03. 12:05 Nobody  Ale pánové,
29.03. 12:25 Mirra  tohle
29.03. 13:15  AIESEC a link k SOROSOVE Open Society ? - Pres Johna Allena
29.03. 13:30 pozorovateľ  Klasická salámová metóda neomarxistov
29.03. 15:10 r.m.  napráskal je sám EDISON 2015
29.03. 15:22 r.m.  prý výuka angličtiny...jinak mluvit, jinak jednat jak za bolševika
29.03. 19:17 Dark  Jsou to příživníci a pátá kolona
29.03. 21:49 ppppp  klin pomocou pojmu rasizmus
29.03. 23:19 r.m.  AISEC má napomáhat hladkému přechodu ke globálnímu státu
30.03. 15:01 hestroy  RE: AISEC má napomáhat hladkému přechodu ke globálnímu státu
30.03. 13:03 Kadlik  Yazidi v Iraku
30.03. 14:09 Andrew Siddur  Příjmení Plachetková hovoří celkem jasně :)
30.03. 14:38 lubosmat  Skúste vložiť do prehliadača odkaz na príspevok Nikitu Michalkova
30.03. 20:56 Dale Coper  RE: Skúste vložiť do prehliadača odkaz na príspevok Nikitu Michalkova
30.03. 20:45 Dale Coper  Opravdu je to islamizace?
30.03. 23:00 Aja  RE: Opravdu je to islamizace?
30.03. 23:30 Dale Coper  RE: Opravdu je to islamizace?
31.03. 01:14 PavelSam  RE: Opravdu je to islamizace?
31.03. 08:27 Aja  RE: Opravdu je to islamizace?
31.03. 08:54  Poslední slovan zhasne, vlastně klekne, lehne a píp. Z PL
30.03. 22:46 r.m  a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu
31.03. 20:50  RE: a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu
01.04. 09:02 výjimečné porušení omerty  RE: a tenhle héblonoš tomu vydal záštitu
30.03. 23:02 PavelSam  je to prosté
02.04. 15:11  Kamila
03.04. 17:15 r.m.  RE: Kamila

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 183