Diskuze k článku

Stínová vláda v Británii, centrum světovlády

Příspěvků 35

21.3.2017 6:43

Opravdu učenec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Bezbožný darwinimus, ateista Dawkins je nositelem zla. Opravdu myslitel.

356593

27.3.2017 14:44

RE: Opravdu učenec

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 356593

V tomto má chlap práve že pravdu a ty sa musíš ešte hodne učiť, ak nechceš byť hlavne podvedome manipulovaný a ovládaný kadejakými teoretickými a ideologickými (čo Darwinova evolučná teória bezpochyby je, ako je ňou aj účelovo zákulisím zdeformovaná pôvodná filozofia života podľa svedomia, Ísu alebo Mohameda, dnes známe ako kresťanstvo a islam!) bludmi, ktoré vzišli z hláv rôznych židovských "učencov" a "vedcov" (Einstein, Freud, Milton Friedman...).
Totižto židia ako hovoriace nástroje najvyššej úrovne globálneho zákulisia boli zámerne starovekými sociálnymi a kulturologickými inžiniermi (vlastne sociopatmi) naprogramovaní hlavne na podvedomej úrovni tak, aby vnímali objektívnu realitu odlišne od gojímov, preto je aj vyšší židovský rabinát v globálnej mocenskej pyramíde hierarchicky nadradený RKC.

GP (globálny prediktor) vládne ovciam veľmi jednoducho: na princípe schémy defektného čierno-bieleho uvažovania, ktoré tlačí ľuďom do hláv od narodenia pod rôznymi filozofickými, teoretickými a ideologickými obálkami:

Chcete Boha? Ok, tak tu máte na výber pseudo-kresťanstvo,pseudo-islam... kde pochopiteľne v skutočnosti žiaden reálny Boh (Tvorca, Vyšší princíp, Nad-realita, Vyššia moc...) nie je! Teda nejedná sa o skutočnú relígiu = spojenie človeka so skutočným Bohom, ktoré sa má dosiahnuť bez prostredníka!
Neveríte na Boha? Ok, tak tu máte (d)evolučnú teóriu od nami piáreného (čím viac sa niečo cez meeediá propaguje, tým je nutné byť viacej obozretnejší!) Darwina alebo ateizmus-materializmus v podobe marxizmu ako falošnej teórii o komunizme (= spoločnosť ľudí žijúcich podľa svojho svedomia!)...
Nepáči sa vám kapitalizmus? Nevadí, tak vám dáme na výber IBA pseudo-socializmus a nič medzi tým (žiadna miera/optimum/blans)!
Jak je libo ovečky!
Chápeš?

356687

27.3.2017 20:39

RE: Opravdu učenec

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 356687

Po úprave a doplnení:

https://pastebin.com/r2d36zr9

356691

21.3.2017 8:33

Nějaké články a fotografie k tomu

jáá 46.?.?.?

http://deliandiver.org/2015/04/jak-britanie-popira-sve-holocausty.html


http://deliandiver.org/2015/03/popirame-zlociny-britskeho-imperia-ne-radeji-je-ignorujeme.html

356594

21.3.2017 9:04

Kto vládne?

xml 213.?.?.?

Kto vládne? Prečo sa zaoberať okolnosťami a následkami ak už vieme identifikovať iniciátorov? Už 100 rokov je známy hlavný uzol celosvetovej pavučiny ... stačí začať rozmotávať [naštvaný]

Vložený obrázek

356595

23.3.2017 3:07

RE: Kto vládne?

r.m. 195.?.?.?

Reakce na 356595

6. března 1930 byl baron Eduard de Rotkšilt, vážený činovník francouzské centrální banky (Bank de France), vyznamenán jmenováním velitelem čestné legie.
Bylo to ani ne pět měsíců po krachu na podzim 1929.

356627

21.3.2017 9:07

solidní text

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

"Východoindická společnost 3 století bohatla" a milý čtenář pod Řípem, zdělaný českým školstvím , ani netuší , co to vlastně znamená. Že ty peníze neprohráli v automatech , jak je milému čtenáři vlastní, nýbrž si za ně koupili svět už v dobách před vynálezem FEDu. Koupili si svět a s ním i lidičky, jeden se tu už projevil, na jeho povrchu a hlavně si milí čtenáři koupili dějiny. Tedy pokud chápete, co to znamená.

356596

26.3.2017 20:39

RE: solidní text - vynechal jsi konec

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 356596

pověz: Jak nakonec dopadla ona všemocná Východoindická společnost?

356675

21.3.2017 9:54

Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Spektátor Čumilovič Puk 62.?.?.?

Pjakin se ve svých komentářích o tématu taky dost často zmiňuje. Globální prediktor má vždy dvě centra. Historicky vše pochází z dávného Egypta. Jedno centrum tam bylo v Thébách a druhé v Luxoru (v jednom městě bylo 11 hierofantů navrhujících revolouční, krvavá a válečná řešení problémů řízení společnosti skládající se z otroků a druhé zase evoluční metody...). Pak ve středověku jedno bylo v Janově s druhé v Benátkách. Pak se jedno přesunulo do Švýcarska a druhé do Holandska a později do Británie. To britské se nyní bude přesouvat do Číny - viz. třeba loni famózní přijetí prezidenta Číny u Britské královny... Jiným státníkům se snad vůbec takových poct nedostává. Princezna byla v rudých šatech a rudá je v Číně historicky barva hedvábných svatebních šatů... To druhé centrum řízení světa GP se má přesouvat do Iránu! Nu a Rusko se s oběma zeměmi přátelí... Ale zdá se, že něco nejde GP dle plánů... Fotbal je pak sakrální hra - fotbalové jedenáctky reprezentují hierofantos a míč pak Zemi...! Já bych se na Brity nyní nedíval zle ale s obavami právě na Irán, Čínu... GP se snaží své záležitosti řídit nenápadně a tak, že zlo a chyby si musí nakonec odskákat podřízení otroci (nyní Západ) a tak, že budoucím vykonavatelům zametá cestičky...

356597

21.3.2017 13:53

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Zavodny 109.?.?.?

Reakce na 356597

Skvely postreh! Len jedna otazka: Cina a Iran su obe v euroazijskom priestore. Znamena to, ze atlanticke kridlo globalnej moci zanikne?

356599

21.3.2017 15:51

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Reakce na 356599

Nemám to ještě tak dobře nastudované, ale domýšlím se, že nezanikne úplně, ale bude nakonec podřízené centru v Číně... Zatímco Euroasijské centrum se sídlem ve Švýcarsku bude pak podřízené nově budovanému v Iránu... (všimněte si prosím, že v otázkách depopulace se v rámci rozvojového světa Čína a Irán různými způsoby osvědčili, Čína šla drastickou cestou politiky jednoho dítěte a Irán od 80-tých let cestou osvěty na poli antikoncepce... a má porodnost 1,8 dítěte na ženu = vidím tam souvislosti). VVP v jednom vydání komentářů tvrdil, že světové židovstvo (patrně myšlen jen střed rabinátu, neb antisemitusmus je nesmysl a VVP se mi ani jako antisemita nejeví) a světové svobodozednářství selhali v některých úkolech uložených GP a mají být nahrazeni kýmsi dalším... (a brání se tomu...!), a že nyní jsme na počátku éry přestavby těchto modelů, která se může táhnou desítky let či i více než staletí... Nicméně jsem dospěl tak daleko, že GP jsem přestal vidět jako toho globálního Satana = je to složitější, a ani VVP a jeho okolí nechtějí jít touto cestou úvah...

356601

22.3.2017 11:25

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Croix 178.?.?.?

Reakce na 356601

Dovolil bych si obrátit pozornost ještě k jedné okolnosti. V Číně se bez ohledu na Egypt vytvořilo vlastní centrum moci s dovednostmi v řízení "sociálních supersystémů", které v středověku a novověku nebylo zahrnuto do GP a toto centrum moci, vlastní elity, tam je dodnes. Na posledním sjezdu KSČíny zvítězili "konfuciáni", k nimž patří Si Ťin Pching, odsunuli tradiční marxisty i liberály uvnitř strany do opozice, oni hájí primárně národní zájmy Chanů, není to jenom o tom, jak si to GP nalajnuje...

356615

22.3.2017 1:49

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Jarek* 217.?.?.?

Reakce na 356597

Dostatečná vzpomínka na přednášku. Ale to nejdůležitější v ní řečeno nebylo. To pan Pjakin nikdy neříká. On říká o věcech které nelze utajit a komentuje situace, které proběhly a to navíc tak, aby byly ku prospěchu Ruska. S tím dozajista souhlasím a rozumím tomu, že nikomu nebude odkrývat karty. Jsem názoru, že britská koruna světu nikdy moc nešéfovala, přestože dodnes tzv. vlastní cca 40 zemí na planetě. Hlavní slovo měl vždy Vatikán s centrem v Tovaryšstvu. To je hlava chobotnice.

356609

22.3.2017 1:54

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Bud 91.?.?.?

Reakce na 356597

Este jeden postreh ... v minulosti potreboval GP svet rozdeleny, aby sa co najviac kumulovala moc do jedneho bodu ... to je elementarna otazka, ci je lepsie mat svet rozdeleny, alebo koncentrovany, tak, aby cely plnil podmienky jedneho centra. Sam nemam v tejto otazke jasno, ale z hladiska riadenia a existencie buduceho vyvoja nemozno mat svet koncentrovany, musi byt roznorody, aby riadiace procesy neretardovali. A teraz vysvetlenie - vyvoj po druhej svetovej vojne - rozdelenie vychod zapad, rozpadom vychodu nevyuzilo svoj potencial prave z dovodu ignoracie vychodnej reality - nepochopenim potencialov zdrojov a prilisnym egosebavedomim prevadzkovatelov zapadu - preto tie zmeny teraz. Ak si pozriete co robi Putin a dlhodobo proklamuje - partneri, nie protivnici - zapad musi preformatovat mentalitu elit, ktore zotrvacnostou dobiehaju, sucasne politicke alternativy, alebo fyzicka likvidacia hlupych vybranych resp. dostatocnou motivaciou ... konecny dosledok bude ale taky, ze plany GP budu dokoncene a svet zostane multipolarny - motor aby sa tocil potrebuje rotor a stator, svetu je vnucovana idea zla versus dobra resp. pravdy a lzi ako hnacieho motora. Tradicne media boli vyuzite aby svet nevedel rozlisovat medzi lzou a pravdou, to iste plati teraz pre sucasny IT svet a nijako to nehati ciel GP, alternativne weby su v tomto nutnostou rovnako ako sucasny mainstream - tak to ma byt, pomaha to utriast obsahom krabic, mentalitou a nazormi. Clintonova nemohla vyhrat jednoducho preto, lebo uverila sebaklamu menej inteligentnych a to tym, ze silou a konfrontaciou vojenskou skatule utrasie, ona by ich vsak uplne rozbila a GP by to musel zase triedit a urobit nove krabice - energeticka samovrazda. Otazka je, ci naozaj finalnym cielom je zostat v zakliati materializmoveho recyklovania, alebo ist cestou duchovneho dozrievania - nie cirkvi - dozrievanie kazdeho jedneho vnutri sebauvedomení - koncept davno znamy v kazdej cirkvi, no zase len zneuzity rsp. vyuzity - toto je jediny realny problem vsetkeho a kazdeho - individualne sebauvedomenie ci material vladne duchovnu alebo naopak, otazka nastolena odnepamati, najzrozumitelnejsie je cesta k odpovedi popisana vychodnymi mystikmi budhizmu. Take su trendy dnes. Problem je, ze GP je riesenie silou, cinom, ludskymi emociami. Na zaver, to ze Pjakin je Rus a nastoluje otazky pre kazdeho, kto je ochotny citat, neznamena vobec nic z hladiska pozicie GP, sucasne Rusko je viac GP pozitivne ako predtym - globalizacia, partneri ...

356610

22.3.2017 22:12

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

dub 89.?.?.?

Reakce na 356610

co je na tom složitého?
z hlediska stability i bezpečnosti systému je výrazně vhodnější a výhodnější struktura všelí plástve, nikoliv pyramidy.

356623

23.3.2017 17:00

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Zlo 91.?.?.?

Reakce na 356623

nic na tom ZloZite nie je, ale predsa sa to musia ludia ucit stale a znovu ocividne, napriek neexistencie tejto vychovy v skolach, rodinach ci vseobecne spolocnosti ...

356637

26.3.2017 20:25

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

JL 2 85.?.?.?

Reakce na 356597

Zakladna otazka znie - z dlhodobeho hladiska sa GP chova:
1. ako egoista a ide mu len o seba sameho,
2. alebo sa snazi ludstvo viest cestou skusenosti dopredu a ide o nazvime to pozitivnu evoluciu?

356674

26.3.2017 22:56

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

dub 89.?.?.?

Reakce na 356674

víme-li, že se všemožně snaží udržet člověka v otrokářském systému a bránit mu ve vývoji a parazitovat na jeho úkor, což je evidentní, není odpověď až tak složitá[smích]

356678

21.3.2017 14:45

Možno bude niekomu k úžitku:

pozorovateľ 217.?.?.?

Pyramída riadenia sveta

Vložený obrázek
https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/...

13 najvplyvnejších rodín sveta:
http://chromik.wz.cz/49dynastie.html

Menný zoznam členov výboru 300
http://veksvetla.cz/kdo-jsou-clenove-vladnouciho-v...

Kniha s podrobnými informáciami
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit...

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit...

356600

23.3.2017 2:26

RE: Možno bude niekomu k úžitku:

PavelSam 90.?.?.?

Reakce na 356600

Dobré čtení a zhruba souhlas. Podle mnoha velmi seriozních informací od nejrůznějších zdrojů tyto informace výše nejsou v konfliktu s tím, co tyto jiné zdroje sdělují. Třeba Anglo-Americký Establishment (Quigley), Skrytá vláda USA, také Skull&Bones (oboje Sutton), Fed (Griffin), a pak hlavně Dr. Walter Veith, který vysvětluje tu luciferianistickou notu "od základů". Na YT je s ním více přednášek, solidní je jistě třeba Víno Babylonu, Islámské propojení, Tajemství tajných společností, Skrytá agenda a Muž pod maskou, Změny v Božím slově a Boj o bibli, skutečně solidní práce.

Například viz - https://youtu.be/n5nuFwp7D4E?t=476

356625

27.3.2017 14:18

RE: Možno bude niekomu k úžitku:

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 356600

Snáď neveríš úplne tým cirkevným/biblickým báchorkám:

Globálna pyramída moci
----------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moc...

Súčasný biblický projekt (koncept/koncepcia) globalizácie globálneho prediktora
-------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-bibl...

356685

22.3.2017 8:47

..že britská tieňová vláda :-D

t 85.?.?.?

..iba popis vzniku a fungovania (hlavne ekonomického) liberalizmu ,o ktorý však autor ani písmenkom nezavadil [smích] ...veď za to môžu tí zlý Angličania! Keby však namiesto Britských ostrovov na európskom pobreží Atlantiku ležal Madagaskar, tá najbanditskejšia zbebrba z Európy by sa uchýlila naň (..a neskôr ešte viac na západ..) a autor by musel napísať,že svetu vládne tieňová vláda Madagaskaru !!! [chechtot][chechtot][chechtot]
..a Turecko ( Osmanská ríša ..? . ) spása sveta !?? .. je dnes iba namastená prdel čo čaká kto ju oj..be

356612

22.3.2017 22:23

RE: ..že britská tieňová vláda :-D

židofób 78.?.?.?

Reakce na 356612

Uz som sa zľakol ze tu nenájdem ani jeden koment čo triafa do terča

356624

23.3.2017 13:07

imperium neskoncilo

abraxas 66.?.?.?

Tiahne sa to cez dedicov rimskej rise, potomkov Karola Velkeho-Charlemagne, Teutonskej aristokracie= Windsor-Sachse-Coburg-Gotha, Orange-Nassau, Hohenzolern, Hanover +. V clanku Starikova o Bank of England sa pise, ze nie su znami majitelia akcii banky = kto mal v tom case moc a peniaze? Aristokracia. Ostatni su len sluzobnici. Vid Consolidating the Empire
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/world_order/WorldCh01-2.htm

356632

23.3.2017 13:16

Ego

dolly00 188.?.?.?

Článok som nečítal, stačil mi odstavec s kurzívou na začiatku.
Prečo potom reagujem?
Pretože zvedavec bol môj obľúbený server a momentálne publikuje hromadu somarín a kvitnúcej protizápadnej propagandy, ktorá nemá nič so snahou riešenia problémov moci.
Mohli by ste povedať, že aj toto je vklad do diskusie... ale nie je. Západ má slušnú mieru sebakritiky, najmä na podobné populárno historické udalosti.
Podobné články ako tento turecký je len rozširovanie politickej hry zakomplexovaných a mocichtivých pánkov cez vieru naivných "hľadačov pravdy", ktorý žiaľ môžu ovplyvňovať ďalších.
Skôr by som povedal, že hlavné problémy súčasnosti sú problémami ega. Presnejšie centra a periférie. Rusko a Turecko sú len niektoré krajiny, ktoré defakto nie sú podstatné. Tieto problémy sú aj vo vnútri všetkých štátov - aj SR, ČR aj USA a zvýrazňuje ich informačná globalizácia, resp. sociálne siete.
Je to problém sebarealizácie, závisti, aj (často spravodlivého) hnevu.
Namiesto toho, aby autokrati vo svojich zemiach nastolovali dobrý život, keďže podľa mnohých to ide len ak je vo vláde autokrat, vyhovárajú sa na vonkajšie problémy a umlčanie opozície.
Je oveľa výhodnejšie robiť zmeny pomaly, vďaka IT niekedy aj pomerne rýchlo, než všetko zbúrať, zmeniť všetky zmluvy, či aj ideológie, pustiť do vlády debilov (namiesto terajších "iba zlodejov"[mrknutí jedním okem]. Revolúcia je recept na hostinu pre zakomplexovaných looserov. Nie že by to, čo sa v dejinách stalo nemalo svoj dôvod, ale po ukľudnení situácie sa vždy všetko všetkým vráti - za desať, päťdesiat, sto rokov..
Okrem reálnych problémov s ekonomikou, distribúciou bohatstva, ideológiami všetkého druhu a ich mocenských tlačeníc, je hlavný problém pre čitateľov Zvedavca infiltrovanie alternatívnych spoločensko-politických webov smiešnou propagandou, najmä východných autokratov a z oboch strán nepochopený stret mainstreamu a voľne šírených informácií.
Tento problém je zo svojej podstaty ťažko vyriešiteľný, ale známky pod článkami ako tento, sú desivým svedectvom minimálne o tom, že si "jednotkári" pomýlili obľúbený server.
Zvedavec nie je beletria, mystifikácia, ani propaganda.

356633

23.3.2017 14:31

RE: Ego

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 356633

Má pravdu ten chlapec.[smích]

356636

24.3.2017 8:24

Nemá.

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 356636

Ale hezky ilustruje svými rádoby moudry informační válku.

356641

25.3.2017 23:33

Moc to neberu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

možná, že výkonná složka je v Anglii, ale jinak já zastávám názor, že londýnské City je finančním centrem světového řádu, Washington vojenským centrem a Vatikán ideologickým. To nejvyšší centrum je ale dle mého názoru jinde a to ve Švýcarsku. Nevím jestli je to jednotlivec nebo nějaká skupina lidí s vlastním aparátem, ale nasvědčuje tomu několik aspektů.
1. Trockij byl v Mexiku zabit alpským cepínem (coby vzkazem, že tak dopadnou všichni, kdo to poserou tak, jako on)
2. Nikdo si nikdy na Švýcarsko nedovolil zaútočit
3. Jako v jediné zemi na světě je povolena tak široká přímá demokracie, což této zemi dává obdivuhodnou stabilitu
4. Je zde banka centrálních bank BIS, tedy informace o veškerých celosvětových finančních tocích
5. Papeže hlídá Švýcarská garda.
6. Možnost postavit sídlo vybavené neomezeně velkým atomovým bunkrem v alpském masivu.

356666

26.3.2017 20:19

RE: Moc to neberu

dub 89.?.?.?

Reakce na 356666

na vlastní kasičku neútočí nikdo[smích]
navíc existují jisté důvody, proč mít sídlo vysoko v horách.

ale jinak to jede přes ta tři mocenská centra.

a pokud je někde ještě patro nad, už to není ve světě zdejším...[mrknutí jedním okem]

356673

27.3.2017 4:55

Zajímavé

Citizen of the world 37.?.?.?

Nejsem profesor historie,ale na hodinách dějepisu jsem docela poslouchal a mě osobně to přijde, že to není úplně mimo mísu. Jen ten FED, že by ovládali??. Z principu jsem trochu konspirativec,dlouhou dobu jsem si myslel že UK tam ztratili sféru vlivu po válce severu proti jihu třeba to byla jen komedie když jsme otroci všichni bílí, černí, žlutí za konec světa může lidská touha prodat jeden druhého se ziskem
[bliji]

356679

27.3.2017 14:16

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"Británie je mozek a USA svaly nového světového řádu."

To je len čiastočný/nepresný popis skutočnosti.
Správne by to malo byť:
"Británie je len počítač/procesor a USA svaly nového / dnes už vlastne starého světového řádu."
Ale niečo nám tu ešte chýba, nie?
Programátor/administrátor (globálni veľekňazi/žreci/znachari) + kurátori/realizátori (= judaisti) ich súčasnej globálnej koncepcie zotročenia sveta (tzv. biblický projekt/koncept)!
T.j. nad Britániou (dnes už jedno z dosluhujúcich globálnych mocenských centier, ktoré sa presúva do J.V. Ázie a Číny + Iránu) je tzv. konceptuálna moc (vše-vidiace oko, v ruskej teórii KSB a DVTR, o ktorej si osobne myslím, že je dnes k objektívnej pravde najbližšie, pomenované ako tzv. globálny prediktor/parazit, alebo hierofantos - tí, čo dokážu predpovedať budúcnosť a následne sa podľa toho zariadiť):

Nič pre dogmatických zadubencov, čo nedokážu prehodnocovať a korigovať svoje stereotypy uvažovania a konania!

Globálna pyramída moci
----------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moc...

Súčasný biblický projekt (koncept/koncepcia) globalizácie globálneho prediktora
-------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/12/sucasny-bibl...


http://leva-net.webnode.cz/clanky-katalog/uvodni-m...

http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpe...

http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/

356684

27.3.2017 20:37

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 356684

Po úprave a doplnení:

https://pastebin.com/wC0Fe3Tp

356690

27.3.2017 21:57

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Koľkí z tých spomenutých ľudí (Anglosasov) v článku majú židovský pôvod? [mrknutí jedním okem]

V. Zaznobin o židech [15 min.]
------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/v-m-zaznobin-o...

https://www.youtube.com/watch?v=F1qsH5ZUGpY


V. Zaznobin podruhé o židech [10 min.]
--------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/v-zaznobin-o-z...

https://www.youtube.com/watch?v=H0mn6raNUeg


Sinajský "pochod", Sinajský pochod
----------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/sinajska-tura-...

356692

27.3.2017 22:01

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"Dynastie Rothschildů, ovládající a řídící globální ekonomiku, jsou poddaní Jejího Veličenstva."

Voľakde som čítal, že britská kráľovná musí mať povolenie od Rotšildovcov, ak ich chce navštíviť v ich štvrti v Londýne - v City of London.

356693

27.3.2017 22:30

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Vďaka za preklad tohto veľmi zaujímavého článku (vlastne zhrnutia určitého aspektu globálnej politiky).

356694

Příspěvků: 35

21.03. 06:43  Opravdu učenec
27.03. 14:44 Cico_Ciciak  RE: Opravdu učenec
27.03. 20:39 Cico_Ciciak  RE: Opravdu učenec
21.03. 08:33 jáá  Nějaké články a fotografie k tomu
21.03. 09:04 xml  Kto vládne?
23.03. 03:07 r.m.  RE: Kto vládne?
21.03. 09:07 výjimečné porušení omerty  solidní text
26.03. 20:39 r.m.  RE: solidní text - vynechal jsi konec
21.03. 09:54 Spektátor Čumilovič Puk  Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
21.03. 13:53 Zavodny  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
21.03. 15:51 Spektátor Čumilovič Puk  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
22.03. 11:25 Croix  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
22.03. 01:49 Jarek*  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
22.03. 01:54 Bud  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
22.03. 22:12 dub  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
23.03. 17:00 Zlo  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
26.03. 20:25 JL 2  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
26.03. 22:56 dub  RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin
21.03. 14:45 pozorovateľ  Možno bude niekomu k úžitku:
23.03. 02:26 PavelSam  RE: Možno bude niekomu k úžitku:
27.03. 14:18 Cico_Ciciak  RE: Možno bude niekomu k úžitku:
22.03. 08:47 t  ..že britská tieňová vláda :-D
22.03. 22:23 židofób  RE: ..že britská tieňová vláda :-D
23.03. 13:07 abraxas  imperium neskoncilo
23.03. 13:16 dolly00  Ego
23.03. 14:31  RE: Ego
24.03. 08:24 výjimečné porušení omerty  Nemá.
25.03. 23:33  Moc to neberu
26.03. 20:19 dub  RE: Moc to neberu
27.03. 04:55 Citizen of the world  Zajímavé
27.03. 14:16 Cico_Ciciak  .
27.03. 20:37 Cico_Ciciak  RE: .
27.03. 21:57 Cico_Ciciak  .
27.03. 22:01 Cico_Ciciak  .
27.03. 22:30 Cico_Ciciak  .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 300