Diskuze k článku

Co dělat?

Příspěvků 22

7.3.2017 4:31

Jako vždy výstižné,

Altern 82.?.?.?

jen prezentovat Trumpa jako zástupce dělnické třídy, to je opravdu velké zjednodušení. A hovořit v případě USA o levici je stejně absurdní, jako v případě ČSSD.

356325

7.3.2017 10:06

RE: Jako vždy výstižné,

vj66 82.?.?.?

Reakce na 356325

A plati to pro cely tzv. "Zapad". Vsak se podivejte u nas, jak nadnarodni korporace poumpuji miliardy zisku ven a tady pak neni ani na duchody. A netyka se to jenom malych platu..

356327

7.3.2017 8:56

Správne pripomienky.

ppppp 78.?.?.?

Neviem síce, čo presne robil taký Flynn, ale celé je to strategická hra, do ktorej málokto dobre vidí. P.C.Roberts nemá príliš moje sympatie, ale toto sa mi zdá, že trafil. V záujme ziskov z medzinárodných a ťažko kontrolovateľných obchodov ožobračujú domáci priemysel a jeho tradície.
Keby výroba, ale už aj obchod nie je skutočným trhom. Minule som mal problém s dcérskou spoločnosťou nemeckej dovoznej firky, ktorá sídli na Slovensku. Čuduj sa svete, SOI (štátna, dnes slovenská obchodná inšpekcia) takúto spoločnosť nemôže kontrolovať a nemá na ňu páky. Komunikovať s ňom čiastočne môže európsky úrad pre ochranu spotrebiteľa (tak nejako podobne), ktorý sídli v budove ministerstva hospodárstva. Ale aj ten nemá ktovieakú pôsobnosť.
Takže SOI griluje často bezdôvodne domáce firmy, a tieto nadnárodné pobočky tu budú bačovať. Škoda rozoberať, čo presnejšie bolo dôvodom, išlo o neodôvodnené abnormálne poplatky pri dovoze tovaru zo zahraničia.
Toto sme fakt dopadli. Hlavne, že si platíme poslancov.

356326

7.3.2017 13:53

RE: Správne pripomienky.

dub 89.?.?.?

Reakce na 356326

když jsme dovolili legalizovat úplaktářství, a lobbing ničím jiným není, těžko se divit, že prasata na krmníku, posranci, mají kapsy jak klokani a na zájmy lidí z vysoka serou.

356333

7.3.2017 16:54

RE: Správne pripomienky.

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 356333

Když většina lidí z vysoka sere na své voličské právo, případně se nechá totálně zdebilizovat propagandou systémových partají a mainstreamovými presstitutkami, před každými volbami, NELZE SE DIVIT, že úplatkářství či lobbing bylo zlegalizováno. Prasata na krmníku proto serou a chčijí na hlavy ovčanů zcela právem... a už se to ani nesnaží vydávat za déšť...

356335

7.3.2017 17:27

RE: Správne pripomienky.

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 356335

Odkaz ještě jednou, chybička se vloudila...[zahanbení]

356337

7.3.2017 10:40

Dobrý nadpis článku

libertarian 31.?.?.?

Nadpis článku : "Co dělat?" je veľmi výstižný. Tato otázka je veľmi aktuálna - vzhľadom k tomu, čo sa deje v USA. V USA totiž začalo čosi, čo je prvým krokom k občianskej vojne.

Zatiaľ je to vojna medzi politikmi- medzi neokonzervatívcami (spojenými s demokratmi !!!) a medzi prezidentom. Vlastne skoro celý establišment bojuje proti prezidentovi. Doteraz iba skrite, tajne, ale postupne bojuje celkom otvorene, verejne. Senátori sa vôbec netaja, že Trumpovi idú po krku. Je teraz na Trumpovi -ako zareaguje. Trump môže bojovať tajne, alebo tiež otvorene. Ak bude boj senátori vss. Trump otvorený, bude to začiatok občianskej vojny . Sprvu asi "studenej" , neskôr ....... Trump bude nútený v tom nerovnom boji požiadať o pomoc svojich voličov. Polovicu národa. A tu už končí sranda. Tu sa už studená občianska vojna ohrieva.....
Možno sa senátorom podarí predísť tomu boju typickou americkou metódou : jediným, dobre zvoleným výstrelom do tej "správnej". hlavy.
Lenže - USA nie sú Horná Volta. Vojna v USA je vojna svetová........

Myslím, že v deň atentátu v Sarajeve (28. júna 1914) tiež nikoho nenapadlo, ako to skončí. Ani dnes to nikoho nenapadne. Skoro nikoho.

Tento svoj príspevok si skopírujem do svojho archívu. Možno o mesiac to bude zaujímavá ukážka neuveriteľnej predvídavosti. Ale dúfam, že nie. [pláč]

356328

7.3.2017 10:41

Delnicka trida dnes je v mensine,vladne byrokracie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Masy lidi jsou snadno ovladatelny,vezmete si ten do nekonecna antisemitismus.
Prikladem: Otazkou je, jak snadno muzem lidi ovladat,agenty,provokatery.
Prikladem je udalost z unora,roku 1979,kdy byli svolani clenove nacisticke strany k ukazce verejnosti s programem antisemitismu,vse by bylo v naprostem poradku az do doby kdy se pochodovalo, padla otazka, kdo nacisticke cleny, vlastne svolal,organisval,a zaridil policejni svoleni a rovnez za nej zaplatil,proste, nikdo nic z rad nacistu, nevedel.
Tak se vlastne prislo na to,kde,ze zapisu policie,se zjistilo,ze demonstraci ve Philadelphia prakticky svolal a povoleni zaplatil pan Mordechai Levy clen zidovske organisace,ADL a nejen to,zorganisoval neseni antisemitickych plagatu,jako napriklad,"Hitler was right, gas the commiie-Jews" a jine stvave antisemiticke plagaty.Toto vse se stalo, aby si zide sami vyrobili antisemitismus a velke clanky ve vsech medii,ktere stejne zide vlastni.Pristi den byl zidovsky pochod proti antisemitistum rassistum.Jak,prohlasil zidovsky rabin,antisemitismusjej dela zidem. Samozrejme ,tento pripad neni ojedinely. Dnesnim dnem je ukazka fotografie z Ukrajiny,kde ,antisemiticky plagat neseny v pruvode je nesen zidy,ke zblbnuti ukrajinske verejnosti,jez "spolkne tuto navnadu" o ublizovani zidum, jez je vysadi na nejvyssi statni mista.Proto neni divu,ze v USA umele vyvolana situace na zidy,ze prijde terroristicky utok,splnila svuj ucel na 100 % S DOVETKEM, PRESTEHUJTE SE DO ISRAELU.
Original:Jews Form National Advisory Council In Wake of Fake "Anti-Semitic" Threats The Realist Report.Ucel,je drzet ve strachu obycejne zidy,aby stale meli na mysli sve zidovstvi,aby nedochazelo k asimilaci,aby nemohli opustit rady zidovstva,jako jedinou zachranu,pred pronasledovanim zidu,plus,vzkaz tu bile populaci,jaka je spatna,po vsech strankach v ocich zidu,jez ,zidy, ani nejsou a to je to hlavni v dnesnich dnech.
Vzpomente na udalost na Narodni tride,kam zavedli agenti protestanty,vzpomente na akci Zivcak,vzpomente na zacatek Prazskeho Jara,kdy za stolem uz sedeli vyvoleni bez souhasu lidu,oni,ten souhlas nepotrebovali. Kdo,ovlada media ,celosvetove,Konrad Black a Murdoch,dokonce krestanske noviny maji redaktory s pozehnanim.-tak,co chcete delat,vse jste prodali,kdo vlastni NOVA?

356329

7.3.2017 11:23

Trump z pohledu ruského akademika Fursova

starý doktor 195.?.?.?

Víťazstvo Trumpa – výsledok konfliktu amerických elít?
V čom spočíva príčina, že sa v USA dostal k moci Donald Trump, aká je paradigma ďalšieho rozvíjania západnej spoločnosti a čo od Trumpovho víťazstva môže očakávať Rusko. To boli len niektoré z otázok generálnej riaditeľky portálu Pravda

Podľa Andreja Fursova, víťazstvo Donalda Trumpa v amerických voľbách predstavuje víťazstvo tej časti politických a ekonomických elít na Západe, ktorí sú späté s reálnou ekonomikou. Prehrali kruhy späté s finančným kapitálom, inými slovami prehrali globálni finanční špekulanti.

Více: http://www.hlavnespravy.sk/vitazstvo-trumpa-vysledok-konfliktu-americkych-elit/919972

356330

7.3.2017 17:14

Opět bezduché vzývání minulosti

Censored 84.?.?.?

Pan Roberts se v titulku svého článku ptá CO DĚLAT? Odpověď jsem však v jeho textu nenalezl. Namísto ní tvrdí nesmysly typu:

> konečně by se tak demokracie, ... stala realitou. Vládli by dělníci.

Nevládne náhodou v demokracii většina? Známe nějakou vyspělou zemi, kde dělníci tvoří většinu populace? Panu Robertsovi se evidentně stýská po diktatuře té nejhloupější menšiny - proletariátu. Chraň nás přírodo …

Pan Roberts nám dále vysvětluje, proč se ona „vláda dělnictva“, založená na marxistických bludech, zhroutila. Prý

> Vzhledem k přítomnosti zla a lidského selhání to tímto způsobem nevyšlo.

Cha, cha.

Autor se těmito svými výroky jasně vymezuje jako zaslepený stoupenec Marxe. Tento fakt ovšem degraduje i obsah zbytku jeho článku.

Bohužel se svými bláboly může uspět. Zkušenost nás mnohokrát naučila, že LIDÉ SNÁZE UVĚŘÍ JEDNODUCHÉ A SROZUMITELNÉ LŽI, NEŽ SLOŽITÉ PRAVDĚ.

356336

7.3.2017 21:31

RE: Opět bezduché vzývání minulosti

martin bares 46.?.?.?

Reakce na 356336

Censorede: Bezduchý je tvůj příspěvek.

Piš do Hájkova Protiproudu, do AE News. Tamnější náckové, rádoby vlastenci, tě ocení více.

[bliji]

356344

11.3.2017 21:02

RE: Opět bezduché vzývání minulosti

Borek 75.?.?.?

Reakce na 356344

Jsme radi pane Bares, ze alespon vy do svych reakci davate celeho ducha. Jinak bychom byli totalne dezorientovani.

356418

14.3.2017 10:29

RE: Opět bezduché vzývání minulosti

A. 91.?.?.?

Reakce na 356336

Pane Censored, pan Roberts byl poradcem Ronalda Reagana, tzn. ten určitě není stoupencem Marxe.

Než tu příště budete na něj plyvat, něco si o něm přečtěte.

Mne osobně z článku nevyplývá, že by byl stoupenec Marxe, vytrhl jste jeho pár vět z kontextu a udělal si názor, což je docela hloupé nemyslíte ?

V kontextu toho co popisuje, mezi řádky říká, že co dělat, je vzít zbraně a zlikvidovat tzv. Elity USA, které okrádají jejich národ...To samé by měli udělat občané EU z Merkel boys a všemi jejími přisluhovači.

Mějte se.

PS: Protože na po dobrém kecama už je bohužel pozdě...

356466

7.3.2017 18:26

Změnit systém !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Tzv. vyspělá západní "demokracie" je ve skutečnosti jen neuvěřitelně prolhanými médii a zkorumpovanými politiky oslavovaná, odporná a intrikánská diktatura opravdu "dlouhých" peněz, které jsou stále více jen virtuální. Tedy diktatura těch, kteří vlastní tiskárny FED i ECB a mají už více než sto let bianco šek na tištění papírových a virtuálních švindlů v neomezeném množství (je to pár stále stejných jmen). Není rozhodující, kdo je v trapné a mnohokrát obehrané reality show zvané volby dosazen k moci, ale kdo vlastní ty tiskárny. Dokud se toto nezmění, je jakékoliv očekávání změn k lepšímu jen vlhkým idealistickýcm snem stamiliönů naivních otroků.

356339

7.3.2017 18:48

Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Dunn 92.?.?.?

Jenže, bohužel, dělníci se neumí dát dohromady.Jednoduché pravidlo:Bez boháčů přežijeme, bez dělníků budeme jíst vlastní fekálie!!

356342

8.3.2017 13:52

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 356342

Vlastní fekálie jíme už nyní , dělnictvo nedělnictvo, dělníci se neumí dát dohromady - zkuste si odpovědět na otázku PROČ , a nejen dělníci. Použil jste zjednodušení, které nefunguje a je úplně chybné.
Uvedu vám příklad : sračkomety píšou, že byla schválena povinná maturita z matematiky pro všechny , od roku 2022. Jásot bezduchých zní z i_diskuzí , což o to,
ale ten "zákon" má další §§ a tam se z učitele dělá úředník do té míry, že to úplně paralyzuje kvalitu výuky. TOHLE už jásajícím davům uniká, a tak je to vždy , prosťáčci si vystačí s prvoplánovým heslem a zákulisní hry o peníze, moc a skrytýé důvody jdou vždy úplně mimo ně , protože jsou to mimoni.
Mimoňům se umožní hrát "politické" a konzumní hry na jejich mimoní úrovni , třeba hlasovat, která kurva má větší kozy nebo jestli chodník z bodu A do bodu B má být asfaltový či betonový.
Proč mimoni většinou majetek ( nejpozději v 2.generaci ) prochlastají, prožerou, prokouří, prohrají a pak čumí jako vydry ze suchého dna, když jiní majetky množí v klidu a potichu. Jsou velké rozdíly v chápání života mezi lidmi už tisíce let. Nevšiml jste si ?
A do tohoto stavu kvality genofondu byla mimoňům dána demokracie ( kým ? - jimi tedy ne) , mimoni jásají, jako obvykle, netuší, že si tímto své mimoní postavení zabetonovali na věky.

356356

8.3.2017 17:37

=== RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 356356

Nejúčinnější sabotáž systému je legální pašování idiotů za hranice moudrosti. Každý další privilegovaný idiot s papíry na hlavu a razítkem je dalším kamínkem pyramidy degenerace společnosti.[velký smích]

356357

8.3.2017 21:50

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

mind 89.?.?.?

Reakce na 356356

...moc dobrý [velký smích]

356359

9.3.2017 2:39

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 356359

Pravda je jednoducha: Inzenyri a vedci jsou v podstate DELNICI , protoze neco delaji!!!
Svet se deli v podstate na dve tridy : Lidi co DEAJI a CO NEDELAJI ( pokud na to maji).

Pochopitelne , ze lidi co neco delaji mohou vypnout , elektrarny, Komunikace, ci zavrit Nemocnice!!
To neni problem !!!
Otazka je co dale, a to je hra co se hraje poslednich 100 let !!!

Zatim zde neni odpoved.

356361

9.3.2017 10:04

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 356361

Domnívám se, že dnešní inteligence je od ranného mládí až do smrti jen špatně placená prostitutka, která neprodává k veřejnému použití své pohlavní orgány, ale mozek. Nejhorší je, že kromě nejhorších zločinců a psychopatů z tohoto oboru se většina z nich ještě nechá jako prostituky pást různými někdy i ne solventními pasáky, se kterými se pak povinně musí ještě dělit. To co se pak z duševního vlastnictví podaří ukrást za babku, se zneužije tím nejlevnějším a nejsnadnějším způsobem proti všem ostatním. Pokud se zajímáme o skutečné vředy dnešní společnosti, jsme zde u cíle. [velký smích]

356363

10.3.2017 19:43

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 356363

Jednou jistý věhlasný učenec navštívil známého mudrce, aby s ním vedl disputaci. "Mistře, neuznávám žádné názory!", prohlásil hned na úvod, aby zdůraznil, že přít se s ním nebude snadné. Mudrc se zeptal: "Ani tento názor neuznáváš?" Učenec ale nebyl hlupák a pochopil mudrcovu otázku. Od té chvíle velmi zmoudřel a začal vidět pod povrch věcí - říká pověst.

O nějakých 2000 let později jiný mudrc prohlásil, když se zastal prostitutky: "Kdož jsi bez hříchu, hoď první kamenem!" Někteří přítomní pochopili, že žít tento život a neušpinit se, je prostě nemožné, ale Nejvyšší bytost to ví a má s námi soucit.

A mezi které lidi se počítáte Vy?

356393

12.3.2017 10:56

RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 356393

TOHLE JINYM SLOVY REKL UZ SVEJK:
OBRLAJTNAN DUB: Poslyste Svejku,Vy mne neznate,ale,az podnate,tak zjistite ,ze mne vubec neznate!
Jsme ,tak,rikajic v pekne kasi a nevime jak, z toho ven o to nepodlehnout v davove histerii.bezmocnych. Prakticky s eani nesnazime neco zmenit,spise ,cekame,jestli nekdo druhy to udela za nas.
It`s better to walk alone,that with a crowd goingin the wrong direction!--Diane Grant.
Delnicka trida automatizaci,uz je vlastne na upadku, byroratu je tak rikajic "prehrsle" a mimo jine nemaji cas s eneco ucit,kazdy z nich zapasi o sve ja.
Prikladem je zemedelec,vykope brambory a nez se dostanou zakaznikovi na pul,tak,projdou nekolika rukama a vsichni si za ten servis nechaji zaplatit,takze kilo brabbor za ctyri dolary,tak ,zemedelec dostane z akilo brambor 20 centu,vsecno ostatni do ctyr dolaru,sezere byrokracie,od ridice,skladnika,inspektora,organisatora a mnoho dalsich.
Budoucnost jsou roboti,jakozto posledni projev vyroby,delnik,tam mozna v hale bud ejen zametat,ale i s tim nejsem jisty.Kouknete na TV ,tam obcas padaji navrhy na zamestnani,tedy,kancelar a kompjutr.
V Americe deti veri,ze mleko k snidani dela supermarket.

356425

Příspěvků: 22

07.03. 04:31 Altern  Jako vždy výstižné,
07.03. 10:06 vj66  RE: Jako vždy výstižné,
07.03. 08:56 ppppp  Správne pripomienky.
07.03. 13:53 dub  RE: Správne pripomienky.
07.03. 16:54 ROMAN1  RE: Správne pripomienky.
07.03. 17:27 ROMAN1  RE: Správne pripomienky.
07.03. 10:40 libertarian  Dobrý nadpis článku
07.03. 10:41  Delnicka trida dnes je v mensine,vladne byrokracie.
07.03. 11:23 starý doktor  Trump z pohledu ruského akademika Fursova
07.03. 17:14 Censored  Opět bezduché vzývání minulosti
07.03. 21:31 martin bares  RE: Opět bezduché vzývání minulosti
11.03. 21:02 Borek  RE: Opět bezduché vzývání minulosti
14.03. 10:29 A.  RE: Opět bezduché vzývání minulosti
07.03. 18:26  Změnit systém !
07.03. 18:48 Dunn  Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
08.03. 13:52 výjimečné porušení omerty  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
08.03. 17:37  === RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
08.03. 21:50 mind  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
09.03. 02:39  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
09.03. 10:04  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
10.03. 19:43  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!
12.03. 10:56  RE: Bez dělníků jste všichni v řiti!!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,55 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
19,35 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 498,43 Kč
1 unce stříbra
577,66 Kč
Bitcoin
1 179 230,96 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 803